• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj Soni, ja se mam dobre, i mimisek. Vubec nic noveho, jenom ze uz trosku chodim ven, tak si to mooc uzivam. A co vy? Vidim, ze uz 18.tt, super :wink: Uz citis mimiska?
22. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz
tak to je dobre, ze se mate dobre :slight_smile: My ted byli tyden mimo nas domov, byli jsme u brachy a u segry, a v pondeli jsme byli na minigolfu, v utery v Plzni v zoo, ve stredu s kamardkou na bowlingu (jeste ted mi boli ruce). No mimiska nevim jestli citim, ale tuhle mi neco jako vevnitr bricha tahalo za pupik, tak nevim, jestli to neco znamenalo, nebo se mi neco zdalo :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz
Tak to jste meli narocne, ale super. To ja si tak uzivat nemuzu, ale holt neco za neco, hlavne aby bylo miminko v poradku. Ale je skvele, ze jste si to uzili, to je potreba. Ta pohodicka se prenasi i na miminko :sweat_smile:
No teda, to mas ale mimiska zlobivyho, ze te taha za pupik :grinning: Urcite to bude jenom a jenom vic a vic poznat :dizzy_face:
22. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
ahojky holkiiiiiiiii
tak hlasim,ze jsem doma a mela jsem abstak,tak alespon letim napsat
dojeli jsme ve tri v noci,vyrazili jsme v osm,pac v noci mala spi jak dudek,a taky ze jo,byla zlaticko, vzbudila se asi 50km pred domovem a to jen proto,ze jsme museli tankovat-od jihlavy porad lilo a nechtelo se nam z auta,takze jsme proste uz stavet museli a to se hned probudila a chtela svuj pridel,jinak by to asi dala na jeden zatah bez kojeni,je to poklad.....
horsi ale bylo,ze me vcera odpoledne ve tri chytla brutalni migrena, kdyz jsme meli balit-takze nakonec balil vse milacek-teda jak vse preberu,to nevim,horsi nez co mela popelka :grinning: ,ale nevadi,je to doma a ja proste nemohla,jsme zvracela - hruuuza, jsme i premysleli,odjet az rano,ale to jsemse bala,ze me to treba neprejde a uz jsem videla,jak volame zachranku,aby me pichli...takze nakonec jsme odjeli a ja to taky zvladla,tak jsem fakt rada-ted me mrzi,ze jsem prisla o posledni vecer a veceri-milacek sel sam :frowning2: ,jen jsem rada,ze me to nepostihlo driv,mohlo to byt pokazene vic - a treba i na vic dni,takze hura,ze alespon tak :wink:

no a hlavne BYLO TO PROSTE UPLNE BOZIIIIII, SUPER DOVOLENA, VSE SE VYDARILO-UBYTOVANI,JIDLO...I POCASI,VIDELA JSEM HOLKY A POTREBOVALI BYCHOM TAK DVAKRAT TOLIK CASU,ABYCHOM VYUZILI VSEHO,CO BYLO DOSTUPNE!!!! takze jsme byli nekolikrat v bazenu a whirpoolu, hrali jsme bowling,kulecnik,byli jsme na koupalisti, na vylete ve skanzenu v roznove,v koprivnici, za maruskou v karvine, dali jsme masaz,ja i opici drahu....to proste super, nestihli jsme treba ostravu - a lucku, strelnici....ale proste vse se fakt nedalo!!!! SNAD PRISTE
23. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
se mi to odeslalo,tak jeste chci dodat,ze dneska budu bojovat s tim,co se tu ted vali po celem byte,ale pak vas urcite doctu,uz se tesim,preci jen mam abstaaak
mejte se zatim fajn :wink:
23. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
no pavly supeeeer tak jak to čtu dovča za jedna s hvězdou :grinning: :dizzy_face:
a ty migrény to je síla co? co ti na to pomáhá? kdysi byly super injekce dihydregot ale už se nedělaj mamce moc pomáhaly.....
23. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahoj Pavli, jee, uz jste doma, super, ze vam dovca tak skvele vysla :slight_smile:
S tou migrenou je to teda pech, ale jak rikas, ten posledni den se da nejak ozelet, jesteze te to nechytlo driv. Je mi lito, ze mas takove problemy :frowning2: Ale treba se s tim casem bude dat neco udelat, viz rady od pana masera.
My dneska valime na cely den pryc, tatka ma oslavu, tak tu budu az zitra.
Tak at jde vybalovani a hlavne trideni dobre od ruky. Papa :wink:
23. srp 2008 v 10:04  • Odpověz
hani komu si ukrada ty týdny? šíleně ti to naskakuje...mě ta chobotnička v bříšku chybí :frowning2:
23. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
ahojky
luci-no me pomaha vzit si acko-algifen,ataralgin,hned pri prvnim podezreni a pripadne se zivit po hodinach-coz ted nemuzu :frowning2: a kdyz ma prijit obri migrena-tzn,zvraceni plac a tak,tak nepomuze nic, pak v krecich mi mamka picha trojkombinaci-algifen,torecan a jeste neco na krece,ted mi to vypadlo,to vetsinou zabere,kdyz ne,rvu do sebe jeste cipky a dal prasky :rolling_eyes:
hani,bohuzel me chytaji migreny dost nekontrolovatelne a to i bez priciny od zad-ikdyz tentokrat to bylo zadama-tahali jsme porad do schodu malou nebo tasky :unamused: ,takze nevim,jestli se s tim neco nekdy da delat,spis s tim budu muset dozit-rikaji mudri...zas to bude lepsi,az budu moct zobat prasky, tehu a kojeni je proste pruser problem,no

jo a bylo to fakt na 1s hvezdou!!! nenasli jsme nic,co bychom postradali,co by se nam nezdalo a to jsme teda necekali!!!!!! fakt tam chcem znovu,pokud budem zase nekdy nuceni nejet k mori,tak jedine tam :dizzy_face:
23. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
pavly tak příště i doi ostravy třebas do zoo :grinning:
a na ty křeče asi buscopan hm to tě obdivuju já to teda nemám ale mamuš to mívala dělal jí to nádor na mozku
23. srp 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
luci-jo prave zoo byla v planu,ale bylo hezky,tak jsme spis podnikali to koupani,ale mrzelo me to moc, jsme cestou zpet rikali,ze deset dni by bylo lepsi,to bychom urcite dali i tu ostravu :frowning2:

ja doufam,ze nastesti nador nemam-nic potvrzeneho, tak proste jen z vycerpani,pretazeni, ze stresu,nebo od zad...takze nikdy nevim,kdy to prijde a do pul hodiny jsem naprosto odepsana a nesamostatna, nevim,jak mamka,ja treba ani nereknu,co potrebuju,jen rvu a zbracim :confounded: -ale jsem tak nejak uz zvykla,takze to odezni a ja zase jedu jak driv,nepreju to nikomu,
23. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
jo ták jasně počasí j etřeba využít ve 30C se courat pki zoo taky není med a s prckem že to fakt radši u vody
tý jo to si nedovedu představit ty stavy... :frowning2:
23. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
luci,kdyby bylo prave hur,treba dest,tak jsme ti urcite volali,plany byly....ale pocasi se nastesti vydarilo fakt super
az v karvine nasnapadlo,ze jsi treba mohla dojet tam,ze je to bliz.no bohuzel jsem nemyslela driv-mamidemence na me tezce pusobi-jak se i milacek behem tydne mockrat presvedcil a desne se tomu smeje :angry:

a stavy si fakt neumi nikdo predstavit,hodne lidem jsemto popisovala,ale to proste nejde,pak to treba jednou zazijou a jsou v soku,co se s telem deje a nechapou....proste jsi uplne mimo a nejsem naproto schopna se postarat o sebe samou,treba mi nejde ani prejit silnici,ja proste neumim tu situaci videt, posoudit,nekolikrat jsem v usti volala kamosce,at pro me dojede do mesta,ze netrefim na bus, dokonce vytocit cislo a rict co chci je proste vykon na medaily...no nic, to sem nepatri
23. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
pavly v poho já stejně tu dobu měla sáruš furt u cicku..manža by mě vzal autem já teda si řídit s malou netroufám, ale furt u cicku pak řev to bychom moc nepokecaly....
no je to sílá to prožívání těchto stavů fakt....
23. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
autor
no neboj,my pres den taky obcas stale jime po hodinach,jinak po dvou-proste je to ziravina ma porad hlad a taky pekne tloustne!!!! ale at,kdyz chce,tak mama da,taky mame porad kozu venku :grinning:
a mozna bychom nepokecaly,ale videly bychom se,to je fakt super,no snad fakt priste
jo a me taky musel odvez manza,ikdyz druhy den jsme jeli pres hodinu!!!!!!!!!!!!!!do roznova-navigace se zblaznila!!!! a ja ridila a slo to-milacek jel na motorce :rolling_eyes:
23. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
jo to nejsem sama...huráááá
nic frčím gojgat :dizzy_face:
23. srp 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
ja taky :grinning:
23. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
Pavlííííííí :grinning: :grinning:
Ahoj ty cestovatelko naše :dizzy_face: Ještě jednou musím napsat,že moc děkuji za návštěvu,bylo to super,Jsi kouzelná stejně jako tvoje rodinka :wink: Nakonec se mi manžu nepodařilo překecat,abychom dojeli,asi se styděl,že nedorazil se mnou :sweat_smile: A mohla by jsi mi prosím napsat adresu?
23. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
ahojky,chtela jsem napsta a tak,ale fakt mam dost,byli jsme u tchanovcu ukazat malou...a tak dal...takze jsem se ted najedla a proste jdu spat :grinning: ,tak to co chci,tak napisu zitra,no
uz jsem vas ale docetla,holky diky za pochvalu,ja si o vas myslim totez...jak rikam,vic napisu zitra :wink:

rada jsem vas zase videla,dobrou noc :dizzy_face: a pusinky briskum a miminkum
23. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
ahojky,tak holky dneska jsme byli zase po navtevach,ted jsem doma,ale mala je nejaka nevrla-mozna z tech lidi...nevim,takze se od ni moc dneska nehnu,abych napsala,ani nespala...ted chvili zavrela oci,tak jsem vedle ni a zkusim odepsat,co jsemchtela-postupne....

1)neverila jsem,ze marusku nekdy uvidim,jeste pred tremi tydny bych se tomu vysmala,ze bydli daleko...no ale pak mi doslo,ze jedem hodne blizko a tak jsem naprosto stastna,ze jsem ji mohla videt,mluvit s ni...no fakt i ted mi to prijde neskutecny....opet jsem se presvedcila,ze i pres pismenka se da clovek poznat, prislo mi,jak kdyz ji proste znam a vidam casto...zadne prvni setkani mi to teda neprislo.....
-at si rika co chce,ale fakt je to kocka a moc ji to sluselo,ikdyz jeste nema po porodu vse dole, proste mi prijde stale krasna,jak z fotek pred svatbou
-dominek je proste uzasnej, krasne malickatej, ma bozi vlasky a je hrozne hodnouckej, krasne spinkal a jen chtel papat a zase spinkal,malem jsem si z karvine vezla druhe miminko,ale maruska by mi ho asi nedala,je to super pysna maminka-tak jsem to ani nezkousela :sweat_smile:

2)ze prijede hanicka jsem taky do posledni chvile nejak neverila-preci jen mela zdravotni problemy...presto nas s manzou mile prekvapili a bylo to dalsi super odpoledne,pohladila jsem si tehubrisko-ja taaaaak zavidim...vim,ze kadzy ma sve a tehulky zase zavidi zdrave deti,ale ja si proste nemuzu pomooooc
-hani-jen bych nerekla,ze po porodu vypadam dobre,zrovna vy jste me videli v plavkach a pohled to teda slusny neni,ale me je to tak nejak fakt fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
-a jak napsala maruska,hanicce to sluselo pred tehu a brisko ji jen zkouzelni :sunglasses:

holky,jsem rada,ze vas videl i milacek,alespon vi,ze si nepisu s duchama nebo strasidlama a uz se mi asi vubec nebudu divit,ze mam zavislot na MK :grinning: :wink:

3)moc me mrzi,ze jsem nezvladla lucenka, skoda,ze jsme tam nejeli na dyl :frowning2: ,snad nekdy priste zase neco vymyslime,treba se nam ve vsetine pristi rok ozeni kamarad-mel uz letos :angry: ,tak bychom zase udelali nejaky vylet-no uvidime,nooo

4) niky -s tim cipkem me to fakt mrzi!!!!!!!!!! to ti zjistili az ted??? ja jsem kvuli podobne diagnoze po konizaci cipku a ted jsem zvedava taky na testy po porodu...zatim mi vzit odber nemohl,pac jsem v sestinedeli jeste nebyla zahojena :confounded: ,tak snad to vydrzi do porodu a pak ti nejak pomohou-treba jako me-verim,ze tim to skoncilo!!!! a jinak gratuluju k dalsim super vysledkum :wink: ,jsem rada,ze je miminko zdrave :dizzy_face:

5)luci-je mi fakt lito,ze to dopadlo az na sadru,snad budes zase brzy fit a treba se teda uvidime u nas :dizzy_face:
24. srp 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
6)soni-jsem rada,ze si tehu uzivas, ze delate vylety,urcite tim prichazis na dobre myslenky a to se miminku mooc libi!!! :wink: a taha te za pupik,jooo,to me teda kolem pupiku dost bolelo na dotyk,ale tahani jsem necitila,to je teda lupm :grinning:

7)a jeste jsem chtela dodat,ze dovolena naprosto predcila me ocekavani co se tyka vztahu miminko-tatinek.jak jsem predpokladala,tak tatka je od porodu porad v praci a nikdy s nama nebyl cely den v kuse-coz se na dovce zmenilo-az na nektere vyjizdky na motorce-a fakt zatim vidim uplny posun v tom,ze ma miminko,daleko lip ted vidi,jake to s ni je a tak,a je videt,ze je strasne stastny,ze ji ma a tak...ne ze by to pred tim tak nebylo,ale je az neuveritelne,jak se to jeste umocnilo.neumim to asi dost popsat,ale je to prote super,ze jsme jeli,jsem rada,ze jsem si to prosadila :dizzy_face: -ackoliv jsem u rodiny byla krkavci matka,co dite nekam tahne... :unamused:

8)chtela jsem napsat jeste neco,ale uz nevim cooo :grinning:
24. srp 2008 v 18:08  • Odpověz
24. srp 2008 v 18:17  • Odpověz
uf taky písnu večír pavly pěkně to máš obodovanýýýý :grinning:
24. srp 2008 v 19:01  • Odpověz
Ahojík!

Jdu jen pozdravit,jsem KO!
Včera návštěva u tchýně a pak přijela ségra a byla tu dneska celý den,já se od rána nezastavila,uklid,obed,pak z terkou výlet do Ikei,pak uklid,vecere,vyprovodit jí,praní,žehlení... no jako mě Vám tak dneska bolí záda a břicho a nohy,to je mazec!Já si sedla snad jen v autě :sweat_smile:
Chudák prcek,dostává záhul :confounded:

Tak vítam Pavly z dovolené,jsem ráda,že jste si to užili,fotečky jsem zkoukla,mocinky Vám to sluší,na společné foto s MAruško kápla slza (závist,velká :pensive: :cry: ) ale moc sluší a Haničkou,taky supero jak tam drží Terinku :dizzy_face:

Maruško: jukla jsem na fotečky a moc to Domčovi sluší v tom modrým :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavlínko: ohledně toho čípku,ne nezjistili to až teď,než jsem poprvé otěhu,to byl listopad,tak mi vyšla špatná cyto,takže mě poslali na onkologii a tam chodím pořád,pač výsledky špatný( teda jak se to veme,je tam předrakovinovej stav,ale jsem prej mladá na nějaký zákrok a za druhé kvůli minulému potratu nechce teď nic dělat,ale nic se nerošiřuje,ba naopak teď říkal,že se mu zdá,že se nález zmenšil,ale byla jsem i na biospii a předrak, se potvrdila,ale říkal,že je možné,že se to porodem ty vřídky strhnou,tak uvidíme,jinak se mám ukázat až po porodu-jsem ráda,to vyšetření je masakr od toho DR,jenže je to kapacita,takže raději budu trpět,ale je fakt pečlivej :wink:
No a protože tam jsou ty vřídky,mám stále výtoky a záněty a jsem vlastně pootevřená,takže mi hrozej předčasným porodem a proto jsem i taky na rizikáči,ale já doufám,že to zvlásnem to zdárného konce a doktorům natřem prdku,že i s problémama to zvládnem :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Holkíí já se tak těším až mě prcek kopne :dizzy_face: :dizzy_face: už aby to bylo,jen pár týdnů a budeto tu,snad,zatím teda nic,jen v pondělí bublání,jinak nic :frowning2:
A taky se těším na další KO,pač už budemem 20tt a už by mohli potvrdit pohlaví :dizzy_face: se těšíím!

Tak já jdu do vany a chrupat,se těším,že se konečně natáhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou noc,pusinky pokládkům jak v bříšku,tak už venku :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
maru-je jsem rada,ze mu to tak slusi a ani to neni tak velky,je uz teda poradnej chlap a zadnej prcek :dizzy_face:

luci-a stejne jsem si nevzpomnela,co jsem jeste chtela,ale znovu to cist nejdu!

niky-no tak to vysetreni znam....testy taky....taky stale vahal muj mudr.pak me tam radeji poslal-na kuchnúti myslim....na onkologii se ale u nas snad s tim ani neposila...
-me pak rikali tak rok nemit dite,tak to bylo ok,pac jsme stejne odkladali svatbu a tim i miminko.....
-od te doby jsem to mela dobry,takze jsem ted zvedava po porodu,snad to bude zase ok,ja tomu proste verim a basta...
-a me hrozili zase predcasnym porodm,ze mam cipek kratsi,ale vydrzel bobek a rodila jsem v terminu........takze verim,ze to tak bude i u tebe (zanet jsem mela jeste pri porodu aproto jsem tak moc potrhana...ale dalo se to a broucek je na svete bez problemu)tak urcite to budes mit taky v pohode :wink:
-a snad ne nadarmo se rika,ze tehu a porod je dobra prevence rakoviny,tak snad delame vse,co jde,neee :wink:
24. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
jdu do hajan,pro dnesek balim,
pohlazeni pro briska,pusu pro mimisky,papa
24. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
Dobre rano holky,
tak mam za sebou prvni bezesnou noc, no chapete to? :cry: :frowning2: Vubec jsem nezabrala, to je to kafe, co jsem si dala se segrou, kdyz jsem ji sla doprovodit na bus....Kafe uz nepiju, fuj... :unamused: :angry:
Sla jsem spat v 1, protoze jsem poctice cetla knizku, co mi dal tata k svatku, v 5 jsem sla zkontrolovat cas, a od 6 uz cumakuju...proste hotovo....A to jsem odpoledne spala jenom tri hodinky... :angry: , tak to budu muset dneska dohnat pres den...Ale stopro je to tim kafem, mela jsem to stejne i pred tydnem a taky jsem predtim pila kafe...takze konec.
Pavli, nove albicko super, Terinka je klasna :grinning: Hele nevim, co furt mas, ale kdyz rikam, ze ti to sekne, tak ti to sekne, v plavkach vypadas super, kdejaka bezdatna by ti mohla zavidet :dizzy_face: Je jasny, ze nebudes mit hnedka plochy brisko jako Olga Sipkova, ale o tom to snad neni, ne? Maru prosim potvrd mi to, ju?
Jinak ja jsem samy bedar, tak doufam, ze to bude holcicka, a jestli ne, tak at se me prcek nepreje :grinning: :dizzy_face: :wink:
Vzdycky rano vstanu, tak jdu nejdriv do koupelny, co mi tam zase vyrostlo....Ja, ktera mela vzdy plet jako detskou prdylku :cry: :angry: Takze to musi byt holka, jinak nevim nevim... :grinning: :sweat_smile: Nee, samo si delam srandu, vim, ze to tak neni, ale musim si to nejak oduvodnit.
Niky, ahojky, teda, mela jsi to narocny, dneska splknem, jestli se teda proberu po te noci....
25. srp 2008 v 06:28  • Odpověz
ahoj holky... zdravim vas.... vy jste toho zase vcera nakecaly :wink:
Pavly... moc vam to slusi, krasny fotky z dovolene, je fajn, ze vam to takhle vyslo
Hani... bedary jsou jasny zprava, bude to holcicka :dizzy_face:
25. srp 2008 v 06:53  • Odpověz
Dobré ránko holky,
jsem něco našla :grinning:

lenkab. • 1d, 37tt • Dnes v 08:17

Tak v 5ráno mi dorazila sms:

Jmenuji se Tobiáš Bořivoj Voltner, narodil jsem se v 4.15h a mám 3.81kg a 52cm.
Oba jsme v pořádku.
25. srp 2008 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.