• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
tak rezetce a Tobiáškovi veliká gratulace :slight_smile:
25. srp 2008 v 09:12  • Odpověz
Ahojky,

Terce velká gratulace,je to teda pěkněj kus chlapáka a četla jsem,že je bez nástřihu,to je teda šikula Tobík,že jí nepotrhal :dizzy_face:

Pavly- no se mnou nic dělat nechce,ale třeba po porodu,zda tam něco zůstane pořád,tak mě třeba na něěco pošle,ale raději se v tom nehrabu,lepší nevědět :sweat_smile:
Taky si trpěla na záněty?hele já už jsem z toho hotová,jen co jsem otěhu,tak už mám 3 léčby za sebou a vždycky po práškách OK,a dobrala jsem je a do dvou dnů zas :angry: teĎ cca před 3 týdnama jsem dobrala prášky,minulý týden jsem byla na té onko a DR že si vemě náběry,že mám asi zánět,tak zítra budu vědět,nebo dneska,uvidím kdy tam cinknu,ale je to mazec,se bojím,aby to hlavně prckovi neublížilo :confounded:

Hani: no to bylo co za noc??já teda zas spím jak zabitá a dřív jak v 9,30 nějak nevylezu,já jsem stejně opak,všude čtu jak ve 4 měsíci se hůř spí,prsa už nebolej,nechodíme tolik čůrat a já jsem přesnej opak :grinning:
Tak koukej si jít ještě hajnout!
Jinak kafčo já nějak ani nesnesu,tak ho nepiju a strašně mi zachutnalo CAro,tak ujíždím na něm :grinning:
25. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po víkendu, byli jsme pryč a bylo to fajn :dizzy_face:

zkoukla jsem vám ty vaše mimíska.... no prostě nádherný a slaďoučký.... pořád mě moc mrzí, že jsem, pavlínko, nemohla přijet :frowning2: ale přijedeme do Klášterce :dizzy_face: :wink:
25. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
Ahoooj teda gratuluju taky...... :dizzy_face: je to cvalda :wink:
nikky nezoufej od 34tt budeš mít spotřebu toaleťáku velikou...my doma 16 rolí měsíčně..někdy až 20 :grinning:
jo holt těhotenství :grinning:
25. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
Mamince Rezetce, velká gratulace. Tobík je velký krásný chlap
25. srp 2008 v 19:27  • Odpověz
Ahoj pavly, tak koukám, že jste si dovolenou užili, tak hlavně že jste se měli dobře a že jsi se viděla s holkama :slight_smile: Moc vám to všem na fotečkách sluší :slight_smile:
Jinak mně tripply vyšly dobře, takže 11.9. se dozvíme, co teda čekáme, jdeme na 3D utz, tak se už těším :slight_smile:
26. srp 2008 v 08:36  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak jsem vcera koukala,co rezetka,ale nestihala jsem psat, musela jsem vygruntovat-necekane se ohlasila milackovo spoluzacka na navstevu-je ted z anglie,tak to neslo odlozit a tak jsem musela litat,jak diva,pac po dovolene to tu bylo proste desny,nevytreno a tak,ale zvladla jsem vse,nastesti byla mala zase jak andilek hodna.....

taky jsme byli u doktorky rano,na dvoumesicni kontrole,nezmerili mi ji,to musim udleat dneska doma sama,ale ma uz 4800g,proboha je desne velika a moc roste- a bude z ni opravdu krasny barokni andilek,ma krasny speky!!!!!! :grinning:
-jinak jsme v poradku,uz zacina objevovat svet pusinkou,rada si ted cuca prstiky a zkousi,jak se s nima da kroutit a pak si cuca obleceni,je to asi zajimavy....kojeni i po hodine pres den pry delam spravne ze neresim,takze neresim dal a dal davam,kdy chce,hlavne,ze zatim stale jedem nocni rezim a vyspim se.....
-a taky uz krasne povida,dneska vydrzela asi i dve minuty vest se mnou dialog,je to proste zlaticko
-jedine,co jsem si stezovala,ze se asi dva tydny staci na jednu stranu, asi normalni a prestane sama,ale radeji jsem si nechala napsat utz mozku a cviceni,radeji preventivne,nez neco zanedbat...a samozrejme,jak kdyt to vi,od te doby byla vcera v kocarku i pres den skoro porad stocena spravne...fakt jak kdyz to ty deti viii,i ted lezi vzorne!!! nevadi,tim se sejne nic nezkazi :slight_smile:

a ted konecne
rezetko-gratuluju moc k malickemu,jsem rada,ze jsem se nespletla,jak jsem psala do IP,ze to je ono,tak bylo :dizzy_face: ,mas krasnyho chlapecka a pekne velikeho,tak at je moooc zdravy a stastny....

niky-nedivim se,ze s tebou nedelaji nic ted, to urcite ne, uvidis,co pak,ale treba se to fakt tehotnenim samo vyleci,moc ti to preju
.ja prave na zanety netrpela,nemela jsem pred tehu vytoky,nic...ale mudr rikal,ze podle rozboru pak to prave nebylo moc rakovinove (ac tak testy vychazely)ale ze to bylo spis jako chronicky zanet.... asi jsem byla nemocna stale nejak vnitrne bez vytoku....no fkat tomu nerozumim....v tehu totez, poprve v zivote jsem dostala v tehu tabletky na zanet na zavadeni a to proto,ze jsem asi 14 dni pred porodem prave spinila - a pry to spis byl zanet,tak jsem se lecila,ale do porodu jsem se nevylecila, dostala jsem druhe tabletky-a opet-zadny vytok,nic,ale uvnitr se neco dit muselo,protoze prave proto ja jsem byla tak neskutecne potrhana,ikdyz mala byla proti tobikovy prcek,ale mela jsem zdurelou sliznici,tak me proste sedrela jak cert- a neudelas nic

luci-tak se budem tesit :wink:

lucenek-tak to ja teda nemela,ja vubec nechodila na zachod vic,v tehu....v noci jsem chodila spis proto,ze jak jsemsla jist,tak jsem sla i na WC,ale kliiido bych to vydrzela.....no zato ted,zeeee, at ziji cviky-nejak nestiham je cvicit :frowning2:
26. srp 2008 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak ja se konecne vyspala, jupi,uplne jsem vcera odpadla. Asi to kafe muselo byt super silne, ale nezdalo se :unamused:
No uz ho pit takto vecer nebudu, at se to neopakuje, pritom je taak dobry, ale bohuzel nedalaji bezkofeinovy. Vcera jsem byla vozit synovecka Lukaska, tak jsem si to uzivala :sweat_smile:

Velka gratulace Rezetce k Tobikovi, je to poradny kus chlapa, tak preju, at je zdravy a dela vam jen samou radost :dizzy_face: . Tesime se na fotecky.

Pavli, Terinka taky roste jako z vody, skoro 5 kg, ty brdo :confused: , leti to teda.Ale jak se zacne plazit a vic pohybovat, tak uz tak pribyvat nebude. Jak to myslis s tim stacenim, myslis, ze by to mohl byt problem?

Pekny den vsem :wink:
26. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
ahojky hani,to je dobre,ze jsi se vyspala,me se dneska rano chtelo spat-jak jse mi tu zima,mala zabrala,ale ja sla uklizet po navsteve,za chvili dorazi jedna neter a pred 12 vyzvedavam ze skolky druhou-to bude mazec!!!!
-a k staceni,no problem to zatim neni,ale mohlo by se stat,ze by ochabl nektery sval....a tak,proto to chce cvicit-ale je to dano i nerovnym vyvojem CNS,takze se to treba i srovna samo,ale ja to nechci podcenit.....
26. srp 2008 v 09:57  • Odpověz
Teda, to bude babinec :wink:
Tady uz je taky chladneji, mohlo by byt pekny babi leto :slight_smile:
A jo, s tim stacenim je to zajimavy, to vubec nevim...no mam se jeste co ucit :slight_smile: Tak at se vam to jenom zlepsuje a nejak vas to netrapi, urcite to bude v pohode :wink:
26. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
Ahojky,tak o tom stáčení taky nic nevím,ale Domík se mi točí na obě strany naštěstí :wink:
Pavly budu držet palečky,aby to bylo OK,což určitě bude :wink:

A taky moc gratuluji k Tobíkovi,je to teda kus chlapa,to má Domík teď kolem 3,8 kg :sweat_smile:
26. srp 2008 v 17:18  • Odpověz
ahoooooj babuchy :grinning:
sáruša má 5200g :grinning: a to má měsíc potvuřek můj......tý jo touhle dobou sem raktovala na balonu a hany masíroval záda...pavly přesně vím cos prožívala každý týden od "výročí" porodu já bych ten okamžik vrátila hned zpět :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak tu nebudu jedem na chajdec do neděle bude suprácky snad já se tááák těšim ne že pak nebudu stíhat dočítat i když mega příspěvky pavči se nedaj nečídst :grinning:
26. srp 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
ahojky,tak teda den byl narocnej a zitra bude hur,mam holky opet a navic musim rano do prace-jestli stihnu,a odpolko jdem na kycle.takze se tu zase taky hned tak neukazu,takze luci neboooj,snad toho na docitani tolik nebude!!!! :sunglasses:
stejne chci dokud je pekne navstivit vsechny kamaradky a deti-v patek vyrazim poprve,takze mam co delat :dizzy_face:

maru-snad to mit nebudete, my to nemame moc,je to videt na fotce z dovolene v te vanicce,nic extra a samo,ze dneska to delala minimalne-no jak kdyz vi,ze to resim :grinning:

luci-uzij si chatu-zaaaavidiiiiim
a mala je teda bozi,je vetsi,nez nase :grinning: ,ale ona se rodila uz jako pekna slecna,vide :dizzy_face: ,tak je dobre,ze pekne gojga a ze ji svedci :sunglasses:
a jsem rada,ze nejen ja prozivam sva vyroci :grinning: :grinning: :grinning:

hani asi taky uz nekde lita,snad je ti lip,uzivej si to tehu!!! :slight_smile:
26. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
jo pavly touhle dobou jsme byli tři na sále a ňuchali se.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jé fakt bych to vráátila zpět.
jop sáruč gojgá o sto péro ted jsem vypla houpajdu pila v šest...je třeba papat i když asi nechce ale já mám plné prsa a nechci ztratit mlíko tak chci přikládat co to dá.
Ono babuchy z práce přijdou ke mě na chajdec...ježiš foták musím přibalit :astonished:
26. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
Jéé Luci dneska máte výročí tak gratuluji k měsící :dizzy_face: Je to krása,viď :wink:
My už máme po 6-ti nedělí,kontrolu odkládám na pátek,nějak nemám odvahu,nejsem totiž vůbec zahojena a začíná mě to opět bolet,štípe to při čůrání takže to ještě asi bude sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pavly koukla jsem na tu fotku a je to minimálně,to bude určitě v pořádku :wink:
26. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz
maru děkujem :wink:
jo na pálení a štípaní si kup lacto lady stojí to 135kč a mě pomáhá :wink:
ale už fičím gojgat páááá
26. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
tak se mi to smazalo :angry:

luci-jojo,je to krasny to vzpominani, a strasne smutny- pro me teda alespon,ja bych fakt chtela znovu na sal, a klido znovu trpet,jen abych si to znovu vychutnala a urcite bych zase o neco vic vstrebala.....
no jooo, jsem cvok,zase se mi dneska chtelo brecet,kdyz jsem jela sama s kocarkem domu,pozorovala jsem to moje stesti a vzpominala a zavidela mamince,co si vezla minimiminko z porodnice...uz premyslim,ze se jednou asi budu muset fakt vybrecet a pak me to snad prejde-na druhou stranu jsem vdecna,ze si ted vazim fakt kazde minuty a nebudu zpetne brecet,ze jsem to nevedela,jak to rychel utece.....

marusko o kontrole mi nemluv,ja taky nebyla zahojena,tobe preju,at je to jen pocit a jsi brzy v poradku :wink:
-a to staceni snad bude brzy v pohode,jak rikam,co to resim s doktorkou,tak jak kdyz to vi,tak to dela minimalne-ale radeji pujdu nekam sto kratkrat zbytecne a preventivne,nez jednou pozde
26. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz
uf holky to se ani po 6 ti týdnech nezahojí??,tývoe to vám nezávidím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz
autor
holky jdu spat,ja ma ted tak narvane dny,papa :slight_smile:
26. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz
Pavli, ty jsi super vykonna mamca. Nezapomen mi pak prosim poslat ty svetylka, jak bude cas.
Jaky byl den s holkama?
Luci, krasnou dovcu, uzijte si to. Sarinka je teda taky macik, ale kdyz ji chutna, to co, ze jo? :grinning:
Dobrou noc.
26. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz
Jeste opozdene gratulujeme Sarince k 1.mesici, toto leti, at vam krasne roste, jako dosud, a dela same pokroky a rodicum velkou radost :slight_smile:
Maru, to me mrzi, ze nejsi uplne ok, ale dr. neodkladej, oni jsou zvykly na ruzne veci a urco ti pomuze. Hodne stesticka.
26. srp 2008 ve 22:39  • Odpověz
teda zvykli..ach ta cestina :unamused:
26. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz
ahoj holky...
tak jsem vcera mluvila s maminou.... Vojtik o vikendu prestal byt hodne miminko a strasne kricel a i v noci.... no, zacali ho krmit casteji a sice to bylo lepsi, ale nic moc... tak to vcera segra nevydrzela a jela k doktorovi.... no a vyledek, Vojtik zhubnul a tak segra musela zacit krmit i z flasky :o(
27. srp 2008 v 06:52  • Odpověz
Ahojky,tak jsem právě zažila nejhorší dopoledne s Domíkem co ho mám :frowning2:
Dal mi pěkně sežrat těch spacích 6-týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od 7h rána jenom jedl a jedl,pokud jsem mu nedala tak řev a nešel nijak zabavit.Jedl co hodinu a to jsem to natahovala co se dalo,pokaždé vypil nějakých 90 ml,už jsem fakt nevěděla co tak jsem mu dala čaj jestli nemá žízeň,no vypil celou stovku a do půl hoďky řev,zase hledal a uklidnil se až,když dostal.Teď jsem mu dala naposledy a vypil 50ml a usnul vyčepáním a já padnu vyčerpáním taky :sweat_smile: Jdu se rychle namalovat,obléct sebe i ho a letím ven,než si to zase rozmyslí a bude mít hlad :pensive:
27. srp 2008 v 11:39  • Odpověz
Ahoj Maru, nebud smutna, zacina se projevovat,aspon krasne poroste. Terezka od Pavlinky papka taky co hodku, no asi se musime tem prckum prizpusobit :frowning2: Pak pisni, jak pokracujete :wink:
27. srp 2008 v 11:52  • Odpověz
Ahoj Hani,on papá co hoďku jen, protože mu dám až po hodině,kdyby bylo na něm tak papká v kuse bez přestávky pořád a pořád :sweat_smile:
27. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
No jo, holt je to poradky chlapak a prece se nenecha zahanbit pred slecnama v okoli, ktere maji vetsi faldiky, ne?
Takze mu to doslo, ze se sebou musi neco udelat a ted to chce dohnat :grinning:
Urcite se to casem zase zlepsi, asi ma svuj den, myslim na vas :wink:
27. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak to je hezké vysvětlení :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
Tak jsem na to asi holky přišla proč mi včera a vlastně dneska celé dopoledne prořval a řval i teď k večeru co byl vzhůru jak jsme přišli v vycházky a normálně je to Nutrionem!!! Jsem si dneska četla hodně diskuzí jak mi po 12h usnul a psala jsem si s jednou maminkou a té taky holčička po Nutrilonu plakala a hledala a měla pořád hlad a hlad. A četla jsem dál a tam holky psali,že Nutrilon je hladový! Je to hladové mlíčko,i když asi to nejlepší na trhu,ale pokud to tak opravdu je tak na celý nutrilon házím bobek! NO tak jsem doma měla sunar co mi koupila kamarádka ještě,když jsem kojila,kdyby náhodou ať něco mám doma. Jenže já jela na nutrilonu už od porodky,že? Takže jsem to doma odložila a hotovo.NO a dneska jsme došli z vycházky,napapal se a do půl hoďky řev,ale šílený a nedokázala jsem ho ničím zabavit,ani hrazdička,ani lehátko,zpívání,vykládání,rozhlížení se,prostě nic a opět hledal a chtěl papat.Tak jsem ze zoufalství uvařila jeho obvyklou dávku Sunaru (120ml),Nutrilonu to vypije na posezení a sunaru vypil jenom 70ml a konec.Teď je spokojené miminko,kouká,žádný řev a nehledá!!!!!!!! Tak jestli to bylo opravdu tím,tak bych si nafackovala,že jsem na to nepřišla dřív.Zítra mu dám opět nutrilon hned ráno a uvidím,pokud za chvilku opět řev tak dám sunar a už u něho zůstanu a nic jiného dávat nebudu,jenom ten sunar! Kéž by už to bylo ono a my vyřešili problém :sweat_smile: Držte nám palečky :wink:
27. srp 2008 v 18:54  • Odpověz
Ahoj Maruško, nevím jaký je v tom rozdíl, ale kamarádka dávala malému Bebu, nekojila vůbec. Tak nevím jestli ta Beba není něco z toho co jsi psala...ale jako jestli po Nutrilonu mají dětičky ještě větší hlad, tak teda to je fakt na palici, proč to teda vyrábějí...konkurence...tak vyzkoušej a jestli to bude blbé, tak zůstaň u sunaru a budeš mít hodné miminko :slight_smile:
27. srp 2008 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.