• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj Maru, to jsi sikulka, ze jsi to vystudovala. Je to fakt zvlastni, ze mu to nestaci. Driv to bylo v pohode, ne?
Myslim si, ze Sunarem nic nezkazis, sama nejlip poznas, co maly potrebuje :wink: Urcite pokud place hladem, chce to necekat a dat mu neco poradneho, po cem nebude mit hladik.
V tech UM aby se cert vyznal teda... :angry:
Pak nam pisni, jak pokracujete, drzim pesticky :wink:
27. srp 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jen na skok,musel ajsem dohnat zehleni a ted jdu do hajan,pac do dvou,tri se muzu poradne natahnout,pak si nechavam stesti u sebe s spim na par centimetrech... :grinning:

marusko-jsem to rano precetla (jenze tu byla neter a nemohla jsem psaaat!!!!)a myslela jsem si,ze to bude s mlickem-pac me se to stalo-jak jsem tu psala,ja jsem asi mela tu hormonalni mrchu-jak mi taky takhle ricela,dokud nemela stale prisun-a mela jsem prave asi slabsi mlicko a jinak chutne...a dost mi to tvuj popis pripominal....ale jak koukam,prisla jsi na to taky sama, me spis napadlo,jestli nemel mlicko pro nedonosence-ktere je prave treba slabi,ze se min pohybuji a tak a ze treba je nutrilon pak nejaky silnejsi(kdyz uz se probira ze spanku a je akcnejsi...)....ale jak koukam,vim toho malo a o umelem mlicku,takze jsi sikulka a doufam,ze je problem vyreseny!!!!!!!! :wink:

saty-to je mi lito, skoda,ze to tak je, nema tvoje segra taky tu divnou mrchu??? :confused:
27. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz
autor
hani-myslim na tebe,zitra poslu!!! zatim ahojky :wink:
27. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: teda už jsem tu dloluho nebyla a dočítat vás nebudu,to bych nezvládla :grinning: ale snad se vám všem daří moc moc dobře :wink: no Laďoušek už má 3 měsíce a vážíme 6 530g a měříme 62,5 cm :grinning: jsme zdraví,očkovaní jsme ještě nebyli,furt to nemá zahojený a je moc hodnej,zatím,musím zaklepat :grinning: skoro vůbec nepláče,nakojím,leží na dece a čučí na hračky a nebo mě sleduje jak žehlím,jak se maluju :grinning: ......... a nebo jsme skoro furt venku a v noci spí až do rána,kojím furt plně :slight_smile: nakojím tak kolem 8 nebo 9 a pak až ráno v 5 jak zvoní taťkovi budík do práce :grinning: no zatím si fakt užívám :grinning: snad to tak půjde dál :wink: jinak přesně v den kdy měl 3 měsíce začal pást koníky,tak jsem to obrečela,bylo to krásný :grinning: do té doby vždycky tu hlavu zvedl trošku a nebo ležel a mrčel a prostě ten den super a teď už furt :grinning: no zkusím aspoň něco od vás dočíst :wink:
28. srp 2008 v 06:19  • Odpověz
jinak rezetce moc gratulujeme :slight_smile: to je Tobiášek chlapák :slight_smile:
28. srp 2008 v 06:25  • Odpověz
jo holky a jak to máte s antikoncepcí :wink: já brala cerazette ale teď jsem je vyhodila v sobotu do koše,protože furt krvácím,ale v kuse už 3 týdny :frowning2: předtím jsem to měla 8 dní a po 9ti dnech zase,no síla :confounded: jsem objednaná k doktorce ale má volno až 18.9 tak možná budu muset jít dřív,jestli to nepřestane k doktoroví :unamused:
28. srp 2008 v 06:27  • Odpověz
tak poraďte :dizzy_face:
28. srp 2008 v 06:28  • Odpověz
autor
ahojky many-gratuluju k sikovnemu chlapeckovi,jsem rada,ze je ladik hodny a ze si to taky tak uzivas,to je vyborna zprava hned po ranu!!!!!
-HA mam azalia-zatim teda zadny problem s krvavacenim, chvili jsem premyslela,jestli na to nereaguje male (preci jen porad me stve,ze vubec neco beru,ale nechci riskovatk,takze nemam na vyber...)a ted zase mam nejake problemy ale to je asi od zad,takze snad by se to HA tykat nemelo a mela by byt ok......
-vim,ze svagrove po porodu nevyhovovala zadna,taky stale krvacela,az dokojila,presla na naplasti a ok-bohuzel ty nejdou pri kojeni!!!!!!!!!
28. srp 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahojky :wink:Pavly já mu Nutrilon pro nedonošence nedávám už minimálně 3 týdny,on měl po něm zácpu,tak jsem mu právě nasadila Comfort,který je proti zácpě a ublinkávání,což tady tento problém opravdu byl vyřešen,ale to jsem netušila,že mu prostě nebude stačit! Je pravda,že když udělám mlíčko Nutrilonu tak je na pohled vodnaté a nepění vůbec a když udělám Sunar tak je od pohledu hustší,žlutější a pění,no a co si budeme nalháva taky je o hodně chutnější,ten Comfort je totiž nakyslý,právě protože je proti zácpě a Sunar je sladký jak marcipán. A další věc jsem vypozorovala,Nutrilonu vypije 120ml a za chvilku chce další a Sunaru vypije 80ml a usne! Teď mi třeba spí právě po sunaru,ráno jsem uvařila klasicky nutroš,napapal se,vydržel hodinku a začal hledat,tak jsem ještě zkoušela zase ho zabavit,no nešlo tak jsem dala opět sunar,vypil ho a spokojeně usnul,on mi pořád blinkal i po tom Nutroši proti zácpě a ublinkávání,ale ne moc a nevím jestli si to nalhávám nebo to tak opravdu je tak po sunaru mi vůbec neublinkl! Prostě rovnou usnul a ani se nekroutil v postýlce jako po nutroši.Mám pocit,že mu prostě od začátku ten nutrilon nesedí a nesedí.Já nechtěla dávat sunar,chtěla jsem pro něj něco lepšího což Nutrilon je,protože je nejblíže mateřskému mlíčku,no ale jak vidím tak mu vůbec nesedí,nechutná a má po něm hlad,spokojený je opravdu po sunaru,takže mám jasno,budu dávat prostě sunar,sám si o něj řekl :grinning:
Akorát mám strach,že se mi po sunaru zase zacpe,tak já fakt nevím co teď,zatím mám doma ještě 3 piskle Nutroše,tak mu to budu střídat,jednou sunar a jednou Nutroš,pokud ovšem bude i tak po nutroši hladový tak ho odstavím a pojedu jenom na sunaru,ale co ta zácpa? No fakt nevím co teď :sweat_smile: Dneska máme poradnu tak oznámím,že na nutrilon házím bobek jelikož mi dítě potom křičí hlady,tak uvidím jak se na to bude Dr. tvářit :sweat_smile:
Taky ty naše potničky .. Máme jich stále moc a moc,ale hledala jsem na netu v různých diskuzích atd. a vyčetla jsem,že nejvíce na to zabírá Holtova mast,tak jsem včera letěla do lékarny,koupila a světe div se! Potničky jsou na ústupu,teda doufám! Akorát ta mast smrdí jak smradlavá noha,fakt děsně tak mi maličký docela po tom smrdí,ale vydržím to a bude po potničkách! A to je vše :sunglasses:
28. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahojík :dizzy_face:

Sárince opožděná gratulace k měsíci :dizzy_face:

Maru to je super,že jsi přišla na problémek s papáním,jen mu dávaj to,co uznáš za nejlepší :dizzy_face: Sunárkem nic nezkazíš,kámoška ho dávala taky a obě dětska spokojené nad míru a hajali třebas celou noc :slight_smile:

Jinak jak se bavíte o KO po 6ti nedělí,tak z toho mám bobky už teď,teda né u své DR,toho se nebojím,ale hned po 56ti nědělí mám jít na KO na onko a to bude mazec :confounded: když tam trpím už teď,tak chci vidět jak to mě bude rvát zrcadlo po 6ti nedělí,tam chcípnu :cry:

JInak včera jsem byla na EKG,mám konečně první razítko v průkajdě - OK
a pak na triplech a výsůedky až 22.9 :frowning2: DR má dovču,to fakt nevydržím,se modlím,a´t je vše OK :pensive: se bojím a to jsem si hrála na hrdinku,že když první testy byli na výbornou,tyhle musej taky být OK a teď jsem posraná až za ušima :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz
Pavli - díky :wink:
Maruš - tak mu preventivně dávej Sabíka,to prý není vůbec škodlivý,kdyby měl boleníčko a nebo jen,kdybys měla tušení,že mu nejde kakat,tak bys mu dala,taky ho Ladíkovi preventivně dávám občas :grinning: jim to hrozně chutná :grinning:
niikkyy - to bude určo dobrý :wink: jinak na triply hodně holky nadávaly,že to vychází špatně,že jsou úplně na prd,ale určo to budeš mít dobrý :wink: tak neboj
28. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz
Maruš a když mu jede sunárek,tak mu ho dávej :slight_smile:
28. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz
many nadávaj? a co se dělá,když vyjdou špatně??ježiši nestraš mě :sweat_smile: :pensive: hlavně se výsledky dovím až ve 20tt :sweat_smile:
28. srp 2008 v 15:04  • Odpověz
autor
tak jsem si to smazala,ach joooo
tak znovu,caute baby!!!

marus-no koukam,ze je to fakt slozity a jsi v tom uz docela zbehla,takze ja ti tezko poradim,ale souhlasim,kdyz mu to chutna a je spokojeny-cert vem nutrilon :grinning:
-a myslim,ze krome sabiku se prodava i neco se stejnym ucinkem-homeopatickeho...abys nemusela davat treba ten sabik
-kazdopadne s tebou doufam,ze se prdiky ani zacpa neukazou!!!! :wink:

niky-no ja taky zjistovala,ze testy fakt dokazi vychazet spatne a pritom muze byt vse v poradku,pry jde o to,ze se to musi delat presne na cas stari miminka-jak je odchylka,tak tabulkove to uz hazi jine hodnoty (treba kdyby te vzali na krev driv,dyl nebo kdyz je mimi trochu jinak stare,nez jak vychazi TP podle MS...)snad jsem to popsala trochu srozumitelne....
u nas se teda pokud vim pak pripadne posila na plodovku a neznamena to nic vic,nez jen kontrola toho testu,vetisnou se vse ukaze ok.....
takze klid a kdyby neco,radeji pocitej s plodovkou,at je jistota,nez nevedet nic a lamat si hlavu,proc vysel test spatne....stejne verim,ze ti to dopadne dobre-jako nam a nebudes nikam muset :dizzy_face:

no a vysetreni - ja teda nevim,ale muj doktor mi to dela tak,ze nic necitim,boli me jen,kdyz z cipku bere prave vzorek na vysetreni....ale jinak co jsem zazila v tehu jeho zenu a v porodnici doktorku,tak ty bych zabila-fakt muj doktor je machr...po sestinedelich chtel vzit prave zase ten test z cipku,ale vzdal to,ze nejsem zahojena a ze to udelam az dyl......tak to me mrzi,ze tebe to boli uz ted......jinak me teda ani ta prohlidla po sestinedelich nebolela nejak hodne,jsem to jen proste slabe citila....s porodem se to neda srovnat ani za mak-natoz se sitim :grinning:
28. srp 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
jo a vcera jsem zapomnela zahlasit,ze jsme byli na kyclich a jadyrka se vyvijeji dobre,decku nosit NEMUSIME!!! jen civicit dal-ale pac jsme na decku zvyknuty,tak ji na prvni nocni spani zase dostala a jeste ji ji budu asi ob den davat-preventivne,at se to dovyvine co nejlip :slight_smile:

a dneska jsme byli cvicit toho vojtu-takteda rvala-jak se dalo cekat,ale opravdu jen v te neprijemne poloze,jinak zase zlato a jsem rada,ze jsem poucena,jak ji pomoc,opravdu ty svaly ma v kreci a musim ji pomoc je uvolnit,melo by to ale taky byt hodne bzry dobre,takze jsem rada.....jsme se shodli,ze je to asi tim,ze ma fkat velkou hlavu-dozadu a proto si hledala polohu,jak si ulevit,kdyz nemohla kvuli decce na bok...takze snad bzry bude zase vse ok :wink: uz jen aby i utz v pondeli byl dobry
28. srp 2008 v 16:15  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
niikkyy - neboj,já tě nechtěla vystrašit :wink: jak píše Pavla,to prostě někdy špatně výjde,holčiny z toho byly akorát vystresovaný a pak nakonec bylo vše OK :wink: hlavní je,že je screening v pořádku :wink:
29. srp 2008 v 06:30  • Odpověz
Pavli vy chodíte cvičit :frowning2: tak ať je to brzo dobrý :wink: ode mě teď chodí taky plno známých :frowning2: a moje sestra taky teď bude jezdit s malým,má 3 týdny a taky se točí na jednu stranu,ale on šel kleštičkama,tak kvůli tomu tam cosi má :frowning2: :unamused:
29. srp 2008 v 06:32  • Odpověz
čaute:

Ježiši plodovka??No príma,tak toho se bojím už teď :frowning2: hllavně je tam riziko,že..takže jsem hotová :cry: Ale snad to bude OK,musí,jinak mi hrábne,vždyť screening jsme měli tak ukázkovej :frowning2:

Pavly já bych plakala s ní :sweat_smile: chudinka,ale to bude brzo dobrý,uvidíš,hlavně aby to pomohlo :dizzy_face: držím palečky

Co je s Haničkou??vůbec se mi neozbala už pěkně dlouho :sweat_smile: snad je v pořádku všechno :pensive:
29. srp 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahoj hiolky, ja vceta litala po nakupech, nebo spis se plouzila rychlosti sneka :sweat_smile: Svagrova potrebovala dokoupit nejaky veci na miminko, tak jsem sla s ni omrknout nejaky vecicky, koupila jsem mimiskovi 2 vecicky, tak mam radost. A taky jsme se s manzelem odpoledne toulali po kocarech a vybrali jsme, tak se tesim, az budeme objednavat.
Jinak dneska zaciname 15.tt :dizzy_face:
Pavli, gratuluju k dobrym vysledku kycli, je to super. S tim cvicenim je to sice boj, ale jak rikas,je super, ze vis, jak ji ulevit a urcite to jenom pomuze nez naopak.
Niky, ahojky, uz ti pisam... :wink:
29. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
Neboj Pavly brzy to bude Ok a maličká pláče jenom,protože to prostě opravdu cvičit nechce :wink:
Gratuluji ke kyčlím,byli jsme v pondělí a taky jsme OK :slight_smile:
A taky v poradně a máme 4,23kg a 55 cm :sweat_smile:
29. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
ahojky,mam za sebou fakt narocny den,od deviti jsme do sedmi nebyli doma,jezdila jsem s malou kde se dalo,sama,takze jsem ok,docela se uz tesim na pondeli,az se mamka vrati z dovci a spadne ze me pul povinnosti :slight_smile:

niky-proc se bojis plodovky-nic takoveho si nesmis pripoustet!!!!!!!! ja jsem zase byla docela nestastna,ze me to nedelali,ze abych pak nelitovala :sweat_smile: ,tak kliiiid, stejne se to tebe tykat nebude :wink:
-no a s malou mam problem a plakat bych rada taky,ale musim byt silna a vydrzet,vzdy si i nahlas rikam,proc to delam
dneska jsme necvicili-jak jsem mela tak rozlitany den a byla (jak jinak)za cely tyden poprve hodne nevrla a poplakavala,a stejne moje laska davala hlavicku spravne,snazi se, verimze to fakt bude brzy dobre,jsem rada,ze se to chytlo v zacatku!

hani-sneka znam!!!!!!!!!!!! ja byla do nej prevtelenena more tydnu-pac jsem jinak zvracela,nebo tvrdlo bricho silenym zpusobem,ale neva,hlavne ze se da lezt,vid :dizzy_face:
-ty uz jsi taky 15tt-boze to letiiii,za chvili budes mit pohyby :fearful:

marusko a co to mlicko,poradila ti nejak doktorka????
jinak teda chvalim chlapaka,to jsou krasny miry!!!!!!!!!! tak to je super!!!!!!!!!!! to nas brzy fakt dozene :wink:
29. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
hoj babuchy

vás teda dočíst
Maru taky jsem to o nutroši slyšela, takže kvákej na to a řiď se tím co ti srce velí...když je domísek spokojenej tak proč ne :wink:
niky klideček fakt nepořipouštět..i když to nejde....té plodovky bych se taky nebála....i když roziko spon abortu je kolem 1-5=...promin musela jsem to napsat jelikož znám holčinu co tím prošla a bohužel spadala do té riz. skupiny...pokud ti dobře vyjdou tripy tak na ni nepůjdeš a když nevyjdou...jak píše pavly stačí jeden den vychýlení a už je to jinak..tak můžeš odmítnout.....
hani a jaký kočík mate vybraný? :astonished:
pavly a čemu vy cvičíte vojtu? nějak mi uniklo?ty kyčle tak to je super, my byli ted na konrole a ok..takže uf uf tuk tuk....
29. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz
autor
ahojky luci,vitej zpet
no trochu se stacela na jednu stranu,jak jsem psala holkam,v te vanicce je to videt-dam odkaz
vam gratuluju k dobrym vysledkum!!!!!!!!!!! :wink:
29. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
Pekny vecer holky,
Marusko, gratuluju ke krasnym miram, Dominek krasne roste, to je parada. Za chvilku z nej bude skutecny zenich, jak rikam, musel to dohnat tak, proto ta touha po zmene za neco mnamkovnejsiho :grinning: Drzim pesticky, at vam to tak jde i nadale.
Pavli, ty jsi sikulka, krasne tu maminkovskou roli zvladas, mas u me jednicku. Verim, ze cviceni je trapeni, ale rikas si spravne, ze je pro nej vic nez dobry duvod, a pokud vam pomuze, tak za tu trochu neprijemna, tak to stoji za to. Tak vam obema preju hodne trpelivosti, at se brzo vsechno spravi a muzeme byt obe v klidku, hlavne ty jako maminka, at mas klidne spani :slight_smile:
Fakt to leti, je to mazec, jeste jsem nemela cas se nudit, tak je to super. Opravdu si to uzivam v ramci moznosti samozrejme, porad jsem na sebe hodne opatrna. Jsou dny, kdy nevytahnu paty z domu, a pak si jeden den udelam nejake vylet, jako treba za vama do Beskyd, nebo ty nakupky :wink: Snad uz jsem si ty problemky vyzrala a vsechno bude ok :wink:
Luci, vybrali jsme Casualplay S6, barvicku zatim nevime. Budete to teda pekna sumicka, ale na kocarku setrit nebudeme. Meli jsme asi 5 favoritu a tento to vyhral. Zatim mame ale casu dost, ale aspon mam o starost min a nemusim uz mrkat na zadne jine kocary, cist diskuze atd...tak jsem rada :slight_smile:
Holky, krasny vikend vsem, uzivejte si ty vase pokladky.
Niky, posilam pohlazeni pro brisko.
29. srp 2008 ve 23:01  • Odpověz
pavly aha to mi uniklo...ale neboj to bude ok....terinka je šikula po mamce :dizzy_face:
hani tak to jo ten je super i když jak říkáš cena se všemi doplňky vč. sportáku a autosedajdy se to hýbe kolem 30tis ne? :astonished: :astonished: :astonished:
30. srp 2008 v 07:19  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem tu nebyla cely den
hani-vsechny to tu zvladame dobre a zaslouzime jednicu :wink: a ty za par tydnu budes patrit mezi nas uplne stejne :wink:
-terinka se drzi i bez cviceni ted dobre,jako kdyz to fakt vi (jsme nebyli doma a venku se mi s ni chudinkou lomcovat nechtelo)

mejte se krasne a dobrou noc-doufam,ze si taky uzivate poslednich peknych dnu nekde venku :slight_smile:
30. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz
pavly kukala jsem do alba ta dovča suopeeeer...terka je kus baby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
ahojky holkyyyyyyyyyy,zdravim vas a letim se oblekat,padime ven,kdyz je krasne,mejte se a pusu mimiskum v brisku i na svete :wink:

luci-diky,bylo to fakt super
31. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
Taky vás zdravím holky moje,dneska oblékám Domínka pro babičku,chce vozit,tak jsem uznala za vhodné,že v 7 týdnech by si ho už konečně mohla povozit,ale nerada,stále nerada :pensive: Tak půjdeme nakoupit ať mi to bez něj rychleji uteče,už jednou vozila mamka od martina pro změnu a to jsem lítala od okna k oknu,kdy už konečně dorazí,jsem bez něj jak bez ruky,bez kousku sebe,no neumím to popsat,moc mi chybí,i když je pryč beze mě jen 2 hodinky :pensive:
31. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
ahojky holky,¨
tak jsme se vratili z UTZ mozku a je to vsechno v poradku,huraaa
luci-jen jedine nemuzu rozlustit-nez to najdu-treba budes vedet ty-pritomno zbytkove cavum septi pelucidi :slight_smile:

jinak se nam dneska vratila babi z dovolene,takze mi pada trocha povinnosti,no jsem docela mrtva-boli me uz moc nejen zada,ale vubec i cele telo-se to nejak siri,ted cekam,jestli terinka na chvili nepujde spat a dospim s ni snad trochu to rano a pak mam tento tyden jediny cil-gruntovani,mam toto tady ted hodne,co chci preklidit,uz se mi to tu nelibi

marusko-jsi statecna!!!!!!!!! ja zatim nepujcuju,max. prosim o povozeni na chvili pred obchodem,ale prochazky jsou stale za me asistence-a to zatim neholam menit-to radeji,at ten bordel tady je a tak..... :grinning: ,ale ty stejne vis i me dalsi duvody,vid :wink: ,bud rada,ze je nemas....

jo holky a hlavicku drzi krasne i bez cviceni,ji snad stacilo ji to jen ukazat,nebo co!!! je to super,zacina i ve vane opoustet tu polohu,vcera si i u koupani krasne rovnala,fakt je to super

tak vsem pekny den
1. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.