• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojík :dizzy_face:

Maruško,zlato,velká gratulace k 1.výročí svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky,
teda s tim kocarkovanim me strasite? To me nikdy predtim nenapadlo, ze bych nechtela pujcovat kocar, ale tedka, kdyz vas ctu, tak vidim, ze k tomu taky asi nebudu mit daleko. No vubec se mi ta predstava nezamlouva :slight_smile: Ja vzdycky hrozne rada vozila bratranky a sestrenky a tety byly spis rady, ze mely cas na sebe a domacnost...I kdyz kdo vi, byla jsem o dost mladsi a nevnimala jsem tak, co bylo za tim....

Pavli, gratuluju k dobrym vysledkum a k pokroku pri drzeni hlavicky, jste sikulky, urcite to bude v poradku.
Mas pravdu, kasli na poradek neporadek, jeste se nauklizis dost a je to furt dokola, cas s Terinkou je ale jenom jeden a kazdy okamzik je prave tady a prave ted...tak je potreba si ho uzit. Tak do toho nespechej :slight_smile:

Maru, a co Dominek a papani? Stridas ten Nutros se Sunarkem a svedci mu to? A jak jste zvladli to kocarkovani?
No ja se taky pridavam s gratulaci, at je i vas druhy rok stejne uspesny jako ten prvni :wink:

Ahojik Niky, jaka? Co miminko a pohyby, jeste nic? Uz se ti to blizi, paradicka :slight_smile:

Luci, kocarek bude pekne drahy, ale co uz....hlavne aby se osvedcil..je to tak trochu moje srdcovka. No uz jsem videla kolekci 09 a blee....takze jdeme do 08. Tedka jenom zalezi, jak dlouho vydrzim odolavat a neobjednat ho, ale tipuju, ze moc dlouho to nebude :grinning:

Preju vsem maminkam a mimiskum krasny prvni zarijovy den.
1. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
Hani,
pohyby ještě nic,už je chci,aby věděla,že je vše OK :wink:
Jůů ty už jsi viděla tu kolekci 09 kočárků?a nic jo?hele já ti dávám měsíc a objednáváš :grinning: :grinning:

Pavly taky gratulace k super výsledkům :dizzy_face:
1. zář 2008 v 11:35  • Odpověz
Niky, psala jsem do obchodu, jak to bude s kolekci 08 a dle odpovedi se rozhodnu. Tedka maji zvyhodnene sety za docela "dobrou cenu"...
Neboj, pohyby budou, ani se nenadejes a budes miminko citit pravidelne :slight_smile:
1. zář 2008 v 11:47  • Odpověz
ukažrte kolekci 08 a 09 chci vidět :dizzy_face:
1. zář 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
jeeee,pohybyyyyyyy,to bude uzasnyyyyyyy,mate se fakt na co tesit!!!!!!!!

luci-videla jsem ted fotecky-no tezka zavist z chaticky!!!!!!!!!!!!! uzasny!!!!!!! a krasny novy fotecky princezny,je moc krasnaaaa,fakt, je krasne tmava,uzasna!!!!!!!!!

dobrou noc vsem :wink:
1. zář 2008 ve 21:35  • Odpověz
souhlas :grinning: pohyby jsou úžasný, nejdřív jako prdy do břuška..bublinky....ale pak pravidelné a čím dál víc zřetelné a božíííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
jé pavly děkujííí, no sáruša se barví do tátova do řeckých předků... :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
luci-je to uzasny,ja chtela taky tmavy mimi a mam co-no blondsku :grinning: ,zatim teda jeste ke vsemu plesatou :grinning: :grinning: :grinning: .ale miluju ji i tak k zblazneni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz
tak tak ono je to jedno.....hlavně že je tvoje a nejkrásnější pro tebe.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz
autor
jo, kazda mame to nej, vid :dizzy_face:
ale stejne se nam ty kotatka povedli, je videt,ze jsou z lasky delana!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz
jo jo dělaná s láskou a v orgasmu :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2008 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, Luci, krasne fotky malicke, fakt krasa, nadherne pozovala :wink:
2. zář 2008 v 11:10  • Odpověz
hani ty číháala viď? já čumákuju na mailu a čekám kdy mi je pošle...a ještě zbytek ale musí paní zmenšovat :slight_smile:
taky se divím že tak pozovala na břichu obecně řve :astonished:
2. zář 2008 v 11:11  • Odpověz
Ahoječky :dizzy_face:
Tak nakukuji,Domínek spinká v kočárku na balkoně,já uklízím a vařím a stíham ještě nakukovat :sunglasses:
Dnes jsme byli na kontrole pro nedonošence a vyvíjíme se dobře,jsme zdravý,všechny reflexy jsou Ok a používá všechny svaly,které používat má,akorát některé reflexy má stále ještě jako novorozeně,ale není se co divit,když tu měl být teprve 2 týden :wink: To se časem srovná a další kontrola za 2 měsíce :slight_smile:

Hani nutroš a sunar se taky neosvědčilo,neboť po sunaru se mi opět začal zacpávat,tak on prostě potřebuje ten comfort nedá se nic dělat a to,že má po něm hlad,jsem vyřešila tak,že jsem koupila Nutrilon Extra pro déletrvající zasycení (což jsem dřív nevěděla) a ten mu dávám,když opět šílí hlady,po něm vydrží přes den ty 2-3 hodinky nepapat a v noci dokonce spal 5 hodin! Což byl rekord :wink: Tak aspoň tak jsem to vyřešila :slight_smile:

Pavly je moc dobře,že se to stáčení zlepšilo :slight_smile: A víc napsat nestihnu,malý se budí :sweat_smile:
2. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
Tak dobrý,dala jsem dudánka a spíme dál,co jsem to chtěla ¨......

Už vím :grinning:

Gojgánek :wink: Jsem koukala na fotečky,to je neskutečná nádhera,moc,moc krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Slintám tu nad nimi,nejhezčí je maličká na té ruce,to ja nádhera :dizzy_face:
2. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
maruško já mám ten extra 1 na prodej jestli chceš vč pošty za 330 exp 2010 kupovaný v lékárně neotevřený
2. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
Ok Luci,já se pozeptám ještě Dr,jestli na něm můžem zůstat´a pak ti dám vědět,ju?
2. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz
2. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz
Holky, pomoooc, malem jsem objednala kocar...Stopla me segra, ktere jsem dala v 10 vecer SOS telefonat.
Me totiz psali, ze se kolekce 08 uz jen doprodava a pak bude 09, a tu nechci, nelibi se mi ty hlubove vany.
Jenze kdyz ja nevim, jakou barvu te hluboke vanicky ani z 08 :cry: Na zelenou leti hmyz a nazivo jsem ji nikde nevidela, modra je moc svetla a bleda a me sluset nebude, rozhoduji se mezi cervenou, ktera je pekne vesela a je dost ostra nebo cernou, ale ta je zase smutna. Jinak autosedacka i sportak je vybran, rozhoduji se jenom u te hluboke...co radite vy???Ach jo...http://www.babyportal.cz/hluboke-luzko-casualplay-play-moon-unisystem-vzor-2007
Uz me z toho boli bricho, ach jo, chudak mimisek, musim se uklidnit...
No kazdopadne jedu o vikednu do Prahy a se segrou to obejdeme, v Brne nic neni....
2. zář 2008 ve 22:23  • Odpověz
hani já jsem pro červenou ale i ta zelenkavá není špatná...ale já jsem pro červenou :wink:
3. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
Dobre rano Luci, dekuju, taky jsem pro ni rozhodnuta, Davca pro ni taky hlasuje, po dnesni noci mam snad jasno.
Tak ani ta Praha nebude nutna.
Jinak jeste jednou pochvala fotek Sarinky, jak rika Maruska, ta na te ruce je paradni, ale vsechny jsou moc krasne :wink:
3. zář 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak vcera zvladla terinka prvni vecervni navstevu a oslavu narozenin,dorazili jsme ve dvanact,krasne se nechala uspat zase v osm a pak prevezt domu-sice knourala,ale zvladla to,je to poklad :slight_smile:

hani-ja jsem pro modrou-znas me,ja sama ji mela vybranou,tezko ted zmenim nazor,ale jestli si vybrat cernou nebo cervenou-tak kazdopadne cervenou-cerna neee

marusko-super kontrola,domik je proste borec!

luci-kdo ti delal ty fotky-jsou boziiiiiiii,ona je fakt nadhernaaaa
3. zář 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
jo a zpetne-nenapsala jsem,co jsem chtela

hani-jak psala maruska,ze nerada pujcuje a ja taky-no musim rict,ze jsem to do porodu o sobe taky nevedela, ze budu chtit byt s mimi co nejvic-to jsem vedela,ale ze ten cas bude tak moc utikat a ja takmoc budu chtit neprijit ani o minutku-to jsem necekala,ale jsem za to vdecna-nechci pak zjistit-ze jsem se neuvozila k smrti a tak :grinning: , uvidis,jak na tom budes ty, treba svagrova rika,ze se tesila,az si ji nekdo vezme,no kazda jsme jina
-a jak psala maruska-ja stale citim ji,jako soucast me a jsem bez ni ztracena,zoufala,sama a nestastna, s ni jsem cela a spokojena
-nicmene vcera jsem taky nechala kocarek mamce pred obchodem a nakupovala jsem,takze taky dam-ale protoze musim (zvladla bych to i bez mamky,ale velky nakup je tak preci jen pohodlnejsi,tak v teto situaci teda kocarek dam)-nastesti me uz mamka tak nejak pochopila, zjistila,ze kdyz se mnou jezdi cely den,tak ji malou porad nechavam-prebaluje, obleka,vozi,ale musi mi byt u zadku,noooo :dizzy_face:
3. zář 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahojky Pavli, jj, vim, ze ty modrou milujes :wink:
No tak jsem zvedava na to svoje kocarkovani, fakt, myslim,ze na tom budu podobne jako vy :grinning:
Asi to clovek nedokaze tak uplne pochopit, dokud to neprozije, tak jsem fakt zvedavka :wink:
Ja jdu dneska po poledni omrknout jeste kocarek a odpoledne jdu vozit synovecka Lukaska, tak se tesim.
Holky, vsem pekny den :wink:
3. zář 2008 v 10:23  • Odpověz
ahojky maminky i miminka :slight_smile: :wink:

Luci, Sárinka je fakt.... no prostě krááásná :slight_smile: :wink: ty fotky jsou úžasný :dizzy_face:

Pavlínko, jsme ráda, že Terezka stáčí hlavičku už tak, jak má, dej jí za tetu Lucku pusinku, je to vážně zlatíčko :wink:

Maruško, koukám, že Domínek dohání a dohání, to je dobře a mlíčko mu určitě dávej takové, jaké jemu vyhovuje nejlépe :slight_smile: :wink:

Niky, co ty? Jak se máš?

Já mám stále sádru.... příští čtvrtek snad už odejdu bez ní.... koukám, že jsem si uhnala pěknou polízanici :unamused:

Hani, mě ten odkaz nefunguje :frowning2: ale také hlasuju pro červenou, ty totiž stejně pod srdíčkem nosíš holčičku :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
3. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz
děkujem za pochavlu fotek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dělala je jedna maina na MD vystudovaná fotografka co teprve začíná...alke já jí to moc nevěřím páč ty fotky jsou bombáááááá jestě chci jí t spolu s malou tak uvidíme
3. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky, takze vybrano, bude to cervena :dizzy_face: Ted jen kdy to objednat, zda jeste cekat, nebo ne.
Dneska jsem koukala na tehu rifle v HM a docela krize, patery by byly nositelne, ale nemely moji velikost, bud byly tak akorat a to nechci, nebo zase byly velke...takze budu muset jeste jinam. Ale vydrzim tak max. 14 dni, uz me rifle dost tlaci, hlavne kdyz sedim :frowning2:
3. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz
Ahojík!

Se hlásím jako krasavice překrásná :grinning: jsem byla u kadeřnice :dizzy_face:

Lucenek: hele taky moc chválím fotečky,malá je naprosto bohová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavly: to je fajn,že Terinka začíná tu hlavinku stáčet,jsem jukala na fotečky teď a je taky rozkošná :dizzy_face:

Luci: ještě furt sádra?ach jooo..tak snad už to bude OK,to je fakt pech :confounded:

Hani: co tobě napsat? :grinning: jak se máš?co dělá pupík? :wink:

Maruško: a tobě? což to je těžké,když jsme v kontaktu co? :grinning: tak abych ti něco vzkázala tak ještě jednou přeju vše nej :dizzy_face: hihi to už je dneska asi 3 gratulace co?ode mě :grinning: :grinning: jsem to tu na tebe práskla :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Maru má totiž narozky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já mám manžu na noční,tak jsem Vás aspoň došla pozdravit :wink:

Tak dobrou noc všem,papaa :dizzy_face:
3. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz
teda maru styd se že ses nepochklubila
takže my ti se Sáruš přejem krásné narozeniny: A chceme vinšovat potůček peněz, řeku štěstí, jezero úspěchů, moře zdraví a oceán té největší lásky a spokojenosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz
to je potvora co,že Vám to neřekla :grinning: :grinning: :grinning:

Maru ještě že mě máš,jsem stará bonzačka na narozky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myluju tě :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.