• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Luci já valím do hajan..jsme vzhůru od šesti od rána..tak už jsem jak na palici :frowning2:

Doufám,že si napíšem zítra :slight_smile:

Krásnou dobrou noc a pohlaď Davídka od tetky Lucinky a Davídka :slight_smile:
22. srp 2008 ve 22:59  • Odpověz
autor
No taky bych mohla objednat něco takového a stěhovala bych se:

http://www.chrupik.cz/odstraneni-chrapani.php

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No Davídek bude první vnoučátko pro Martina rodiče, ale pro moje už čtvrté......ale první kluk, zatím jsou skladem jen samé holky...... :grinning: :grinning:

Kojením se prý hubne, tak já budu kojit až do osmnácti....... :slight_smile: :slight_smile:

Tak se pěkně vyspinkejte, oba dva........a zítra zase ahoj......případně, když se neukážeš, budu na vás myslet a napíšu ti na mobílek...... :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 23:01  • Odpověz
ahooooj,jsem doma,vy jste jeste cely!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????? juuuuuuu to jsem necekala :fearful: :fearful:
23. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
Dobré ránko,
No my jsme stále v celku a žádná změna se zřejmě nechystá,takže klasika:grinning::grinning:
Teď jsme vstávali,měli jsme naprosto klidnou noc a žádná zastávka na záchod,což je úžasné :wink:

Tak jsme koukali na toho chrupíka,to je super,mojemu by se to líbilo,páč on když spí tak si rve peřinu pod krk :grinning: Ale aby se na tom nějak neoběsil?:grinning:

Jak jste se vyspinkali vy?

Já už neporodím,každý z toho už má srandu:grinning:
Bratr mi třeba píše sms ve stylu:Stále dva v jednom?Já vím že jo,ha ha ha:grinning:No chápeš to?:grinning:
23. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

no vidíš, já už tě odvezla do porodnice, normálně se hlásíš už kolem sedmé a dnes až po desáté..... :grinning: No hele, to že se ti nechce čůrat, to je také znamení, moje mamča takhle rodila, chtělo se jí, ale pak vůbec nic.....asi 10 x za sebou......no a odpoledne jsem už byla venku :sunglasses: :sunglasses:

Jinak nám se spinkalo báječně, vstávala jsem až v deset...... :sunglasses: :sunglasses:

Chrupíka toho bych neobjednala, to bych se fakt asi stěhovala :sunglasses: :sunglasses:

Lucí, asi by si měla všem napsat, že čekáš s porodem na nás......takže ještě měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
Pavlí, ahoj.......no já měla v plánu zůstat celá......to Lucík se s tím nějak párá...... :grinning: :grinning:

A jaká byla dovolená?? Jak jste to s tak malým klubíčkem zvládli??? :sunglasses:
23. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
No to teda díky:grinning:Za chvíli budu opravdu jako tank...a to při nejmenším:grinning:

Volala mi kamarádka že doufá,že 13.září už bude malý na světě že její jede na týden na služebku tak jako že bychom mohli něco s dětma podniknout...Všichni si fakt myslí,že malého budu nosit jako slon:grinning:Jedna holka z diskuze ze srpna porodila včera holčičku Julinku a taky vážila 4,30kg...takže náš malej já být taky cvalda..takže potěš :unamused: :confounded:

No já toho chrupíka ukázala Milanovi ale ten se jen smál:grinning:Tak s ním to není tak hrozné a když není moc v práci tak nechrápe vůbec :wink:

Co máte dnes v plánu takhle o sobotě...?
23. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
Jéé Pavly já si ani nevšimla že jsi psala :sweat_smile:
Vítám zpátky.. :wink:
23. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
autor
No 13. září už budeme na světě třeba i my, to máme první termín a jak už jsem tu psala, já to mám s tím výpočtem termínu nějaký všelijaký......myslím, že my jsme + 14 dní...... :grinning: :grinning: Tak si dáme Lucí asi závod.... :sunglasses: :sunglasses:

No my jdeme dneska na obídek k našim, pak pojedu nakoupit, protože chceme zítra grilovat a pro změnu přijdou rodičové k nám.......a na odpoledne mám v plánu už konečně dožehlit ty věcičky pro Davídečka, už mám jen kopec pyžámek, tak to snad zvládnu, no a pak bych taky chtěla umýt ledničku, už je nějaká "divná" :grinning: :grinning:

A večer dávajá v kině František je děvkař, tak o tom přemýšlíme, jestli jít nebo ne, protože recenze k tomu tedy nic moc...... :angry:

A co ty máš v plánu?? (kromě tedy porodu, to máš odklad do září) :grinning: :grinning:
23. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
Teda...koukám jak jsi ještě akční :grinning: To já mám problém zvednout se z postele... :sweat_smile:

My dáme na oběd čínu a nebudem dělat nic...narodila se nám tři koťátka tak se půjdem juknout vedle k babi,pak asi sednem na zahrdě na houpačku a budem lebedit,protože chodit se mi nechce,chtěli jsme jet do Zlína ale jezdí se Barumka tak by to bylo o hubu ,takže nic..jen můj vyhrožoval že konečně vysaje a pošlape petky,tak jako čekám kdy se uráčí konečně něco dělat:grinning:

No já ho měla 18.a koukej...tvrdnu tady..malej si pokopkává,ale že by se mu chtělo ven o tom silně pochybujeme:grinning:
23. srp 2008 v 10:58  • Odpověz
Normálně to není možné jak mě bolí spodek...ale čím dál tím víc :frowning2: I při chození a to nemluvím o čůrání.. :frowning2:
23. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
No Lucí, to proto, že už to máš za pár........předpokládám, že za pár hodin ne dnů :grinning: :grinning:

Akční jsem, ale předpokládám, že během dne toho polovinu přesunu na zítra..... :sunglasses: :sunglasses: Jako já s chozením a pohybem nemám ještě žádný větší problém......ale ono to přijde, břuch se mi zvětšuje ze dne na den a to doslova před očima..... :grinning:

Lucíku, tak odpočívej, to je před porodem hodně důležité, být tebou, tak se už nikam nevrtám, maximálně podívat se na ty koťátka.......a pak už jenom lehároš......nikdy nevíš, kdy budete mít výjezd :grinning:

Tak ti přeji hezké odpoledne, pokud možno bez bolestí, ale to podle toho jak píšeš, asi neklapne.... :angry: Anebo to chce ten sex.....pak se třeba dají věci do pohybu :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
Luci plánujem teda jen obchod..koťátka už mám vyfocené,prádlo pověšené,oběd hotov (skoro),miláček stále u PC,tak snad začnu s tím vysavačem ještě lítat já...to prý taky pomáhá:grinning:Tak uvidím jestli se k nečemu teda bude mít...

No já byla taky akční docela dlouho,ale s tímhle nákladem:grinning:už se to fakt nedá...já už se ani nevlezu mezi ledničku a skříňku:grinning:

Do sexu se právě nechci hrnout,páč mě bolí ten spodej jen při chození a ještě sex?Au au :frowning2:
23. srp 2008 v 11:44  • Odpověz
Joo vidéíš a co ta bouřka?Došla k Vám?U nás je dnes zataženo a avypadá to že i snad sprchne..mohlo by..nechce se mi jít zalívat zahrada:grinning:
23. srp 2008 v 11:46  • Odpověz
Tak akčnost a vysavač mě rychle přešel:grinning:Ležím a už se mi nic nechce,dáme oběd a asi udělám hají:grinning:Vysávat přece nemusím:grinning:
23. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
Dobré odpoledne,

bouřka nebyla, ale pršelo, takže jim to vyšlo tak napolovic...... :grinning: :grinning: Na vysavač se vykašli, raději odpočívej....... :sunglasses:

No moje plány už také vzaly za své......jedeme teď do Teplic......takže se nekoná ani žehlení, ani umývání lednice a ani to kino :grinning: :grinning:

Tak papa, ozvu se večer :sunglasses:
23. srp 2008 v 16:24  • Odpověz
Jéé,tak to si to užijte..:slight_smile:My jsme taky doma :frowning2:

Na vysavač jsem se vykašlala:grinning:Hráli jsme s mojím hry,za chvíli vlezem do vany,uděláme véču a nevím...Ale mám pocit,že se unudím a přitom fakt pořád něco děláme..a navíc mě šíleně bolí ten spodek...při sezení,při chůzi..no konec těhu a kor přenášení není teda nic nic příjemného... :confounded:
23. srp 2008 v 17:18  • Odpověz
Jinak tady teda od rána vypadá že bude pršet,ale zase se to na nás vydláblo a nic :angry:
23. srp 2008 v 17:22  • Odpověz
Hodila jsem do albíčka naše tři miminka :slight_smile:
23. srp 2008 v 17:36  • Odpověz
Tak jak bylo?Si tady povídám sama..dobrý blázen co? :grinning: :grinning:
23. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz
Luci nic..valím do hajan..padá na mě šílená únava..tak zítra.

pa pa a pohlaď Dádu...
23. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
Halóóóó, je tu ještě někdo?? :grinning: :grinning:

My přijeli asi v osm, ale ještě jsem musela naložit masíčko na zítřejší grilování, proto jdu až teď.... :slight_smile:

Koťátka jsou nádherná, jen to vypadá, že tam jsou čtyři ne tři...... :grinning:

V Teplicích pohoda, lákaly nás nákupy, ale odolala jsem......bych zase byla akorát naštvaná, že se do ničeho nevejdu a tak jsme šli raději na pizzu, dala jsem si hawai......no a pak ještě banánovou čokoládku......takže fajn, živím Dádíka snad dobře :grinning: :grinning:

Tak snad se tu zítra sejdeme.......přejeme tobě i Davídkovi hezké spinkání :grinning: :grinning:
23. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz
Dobré ránko mamino,
no pizzu Hawai miluju..jinou si snad ani nedávám... :sweat_smile:

Teda..taky budem asi grilovat,ale já jsem teď nějaká pošaná :DMám na něco chuť ,tak si to udělám a když to vidím hotové tak to nechci a okamžitě mě přejde chuť a to je tak se vším..Milan je ze mě už dobře na prášky :grinning: No holt není to semnou teď vůbec jednoduché.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My se cítíme zase dobře (tak dobře jak to jen k mému stavu jde),ale na porod rozhodně ne! :grinning:

A co Vy?Jak jste se vyspinkali?
24. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

nám se spinkalo opět báječně, jen jsem teď naštvaná, protože venku je zima jak v Rusku, máme na teploměru 12 stupňů, což tedy není pro grilování úplně ideální...... :unamused: :unamused: Tak se hold musíme pořádně oblíknout, jen ještě nevím do čeho se nasunu, protože nejsem na takové počasí s váhou + 12 kilo vybavená :grinning: :grinning:

Tak to se mi nestává, že bych pak neměla na jídlo chuť.....spíš naopak......nejhorší je, když mám v deset večer záchvat na krupicovou kaši a dám si na ní polovinu krabice granka :grinning: :grinning: Já si také nedávám jinou než hawai, přijde mi fakt výborná........to Martin si zase dává pořád s nějakou klobásou, a to já zase vůbec nemusím :slight_smile:

A zítra jdeš zase na nějakou kontrolu?? Já jdu do poradny, tak uvidíme, jestli se s námi už také něco děje :grinning:
24. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
Tak tady je sluníčko a zse sluníčko..zima teda ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hoď na sebe něco od přítele..taky chodím v Milanových věcech,když příjde na věc.. :grinning: Sice v tom vypadám opravdu komicky,ale alespoň nám není zima :grinning: :grinning:
Tak Luci krupici taky miluju...a dělám si jí docela často..ale tu já zbožňuju od mala a ještě mě to neopustilo.. :sweat_smile:

No já jdu zítra do porodky..zase..tam mě vyšetří a snad už si mě tam nechají..první termín byl 18. a druhý 22.takže mám po obou..ve středu mě tam poslal doktorka s tím že si mě tam mají nechta,poslali mě dom,v pátek to samé tak snad už teď teda si mě tam nechají a nebo se holt už domů pustit nenechám za žádnou cenu :grinning: :grinning:
24. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem se vas pokousela docit a jeste nemam vse,nejak nestiham,jsem na netu jen pri kojeni-jako ted :grinning:

u nas je taky uz osklivo a zima,fuuuuj :angry: ,chci leto cely rok!!!!!!!!!!! :angry:

co jsem stihla-tak veci jsemtaky tahala milackovi,proste mi nic ani neslo koupit,jsem mala a nebylo nic tak sirokeho na male...vypadala jsem jak strasidlo,ale taky mi bylo teplo,tak super :grinning:

koukam,ze prvni davidek si dava na cas :sweat_smile: , alespon ho nebude trapit nic nedonosenecneho,vid :dizzy_face:

a zravost mi zustala i td po porodu,stale jim malo kase a taky pul krabice granka!!!! uplne totez, granko milujuuuu ale nepohrdnu ani tak peti cokotycinkama za den a tak.... :grinning:

holky,ja vam porad zavidim to brisko, jsem zase na dovolene koukala po tehulkach-jak uchylak!!!!!!!!!! :fearful:
24. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
No Pavli tady u nás by jsi byla ve svém živlu..dědinka a bříško má co druhá....letos je neuvěřitelně plodné období a prý všude..
24. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
Tak to budu fešanda, když se navleču do jeho oblečení......i se svojí těhu váhou zdaleka nemám na jeho normální proporce, ale jak říkáte, pro telíčko cokoliv :grinning: :grinning:

Já jsem zrovna dodělala salátek a dopekla housky, a mezitím jsem stihla sníst dvě koblihy......otesánek hadr...... :grinning:

Lucí, tak zítra se tam nech za každou cenu přikovat, přece už jim musí být jasné, že se tam těšíš, proto seš tam tak často....... :grinning: :grinning:

Sluníčko ti tedy závidím, já moc velká vedra také nemusím, ale takové to příjemné teploučko ano......no tak když se odpoledne nepřihlásím, tak jsme na zahradě umrzla :grinning: :grinning:

Pavly, to máš pravdu, že Lucky Davídečka nebude trápit nedozrálost.....myslím, že ona ho nechává upéct úplně nadoraz :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly, tak u tebe to vypadá, že brzo bude následovat další bříško, když tě to tak bere :grinning: A jak bylo na dovolené s tak malinkým miminkem?? My si říkali, že dřív jak za rok nepojedeme, tak jsem zvědavá, jak se to zvládá s miminečkem, kterého jsou dva měsíce :grinning:
24. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
Luci my něco většího plánujem taky až malej bude mít rok dva,ale třeba do Čech se určo vypravíme... :slight_smile:

No sluníčko zapadlo,teda zmizlo :grinning: ale zima nebo větřík nic takového tady není.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My teda za chvíli vyrážíme do obchodu koupit pejskům granulky a stavíme se na gyros nebo u Meka :grinning: Zdravá výživa nade vše :grinning:

Luci kašli na to,hlavně aby bylo teploučko :wink:
24. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz
ahojte holky, omlouvám se za vpadnutí ale potřebuji radu. Jsem ze Žatce a jak asi víte, je u nás zavřená porodnice, takže se rozhoduji, kde rodit v okolí. Můžete mi tu chomutovskou doporučit, byly jste spokojené?
24. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.