• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Táák Luci my dojeli z obchodu,babička mezitím udělala puding..to si zase pochutnám :grinning: A asi dorazí kámoška...teda ne že bych chtěla být protivná,ale dnes se nějak na návštěvu necítím,ale asi s ejí nevyhnu...jedinná naděje že jí do toho něco vleze...jsem hnusná co? :confounded:
24. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz
autor
Ahoj Lucí,

no my už máme grilování za sebou, pak byl ještě kafíčko (tedy já měla čokoládu) no a od té doby se nějak nehýbu, moc mi nesedl buřtík, který jsem do sebe ještě nakonec natlačila......tak teď ho musím nějak vytrávit :confounded: :confounded:

Jinak nakonec docela vykouklo sluníčko, sice foukalo, ale dalo se to........to ráno byla zima, to byl děs....... :sunglasses:

Lucí, to je v pohodě, já tě úplně chápu........Martina prarodiče se před chvilinkou vrátili z chalupy a první otázka jeho babičky byla, jestli nám má zítra udělat houbovku s knedlíkama, což bylo něco pro mne, když nemůžu strávit toho buřta......tak už jsem se také chtěla pakovat, mám dneska nějakou mrzutou náladu :angry: :angry:

Puding ti závidím, asi ho na zítra také udělám, i když slibuji Martinovi bábovku.....tak uvidím, na co bude nálada.... :grinning:

matesko......já ještě nerodila, ale do Chomutova se chystám a musím říct že ráda.......byla jsem se tam asi před 14 dny ohlásit a připravit porodní sál a sestřiky byly absolutně bezvadné....takže mi spadl kámen ze srdce......ne že bych se na samotný porod tak těšila, ale i tak se mi tam pojede s lepším pocitem..... :grinning: Každopádně porodím dříve jak ty, takže ti pak dám vědět........ :slight_smile:
24. srp 2008 v 16:07  • Odpověz
autor
ehm......ne porodní sál, ale porodní plán....... :grinning: :grinning: :grinning: Ale porodní sál jsem také viděla, sestřička mi ukázala všechno co šlo......pokoj na první dobu porodní, koupelnu, míč, místo, kde se bude miminko umývat, měřit a vážit no a pak taky ten porodní sál, který ale vůbec nevypadá jako porodní sál, ale jako útulný pokojík...... :grinning:

Myslím, že tvůj gynekolog by tě také měl brzo poslat do nějaké porodnice, aby ses tam nahlásila...... :wink: Tak jestli se rozhodneš pro Chomutov, tak uvidíš sama :sunglasses:
24. srp 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
Lucí, já už mám zase těhu demenci......já ti tady závidím puding a pak otevřu ledničku a my tam máme asi 10 kelímků......jak jsem byli v pátek v tom Německu, tak jsme jich tam koupili hafo......já jsem fakt tupeček :grinning: :grinning:

Takže puding dělat nebudu, a bábovku si ještě musím promyslet......je toho nějak moc......tu ledničku jsem ještě neumyla a pyžámka pro Davídka mám pořád nachystané k vyžehlení.......nejhorší je, že nemám ani tu nejmenší chuť se do toho teď pouštět...... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2008 v 16:37  • Odpověz
Ahojky..tak nakonec ta kamarádka dojela,šli jsme k nám do hospůdky,zahráli šipky a každý čuměl,že mám po termínu a v klidu si lícu po hospě a hraju šipky a jsem akční :grinning: :grinning: Bomba!

Tak to babička udělala trojbarevný i s piškotkama..mňamy mňamy.. :grinning:

Ale teď jsem se nadlábla špagetkama,mám tady balík bonbonů,hrozna a brokve :grinning: Takže mám pocit že to zdlábnu a pokud zítra neporodím,tak už nevím.. :grinning:

Jinak u nás na grilování nedošlo a snad další bude až s malým..jinak umřu :grinning:
24. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
Tak to já dala dvě hodinky šlofíka a teď je mi fajn, mohla bych jít kácet stromy..... :grinning: :grinning:

Lucí, tak my máme puding bez piškotků, ty si tam musíme sami namočit :grinning:

Já si dala rohlíky s marmeládou a ještě se také chystám na broskve........jinak nevím, co budeme dělat, v telce nic nedávají, žehlit se mi nechce, spát také ne........ :slight_smile: :slight_smile:

Jedině že bych také šla do hosůdky na šipky...... :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, napadlo mě, jestli se Davídečkovi nechce ven třeba proto, že ho tak dobře krmíš......to víš, pak dostane jen to mlíko :grinning: :grinning: Já jsem tedy zvědavá, co to kojení udělá s mojema prsencema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
holky ja vas zase nestiham docitat,zatimk jen foto z dovolene,pak napisu

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=191506&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
24. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
Pavly, fotky jsou moc hezké, je vidět, že se tam vaší princezně líbilo..... :grinning: :grinning:

Ale opravdu do vypadalo, že tam jedete alespoň na rok......... :sunglasses: :sunglasses:
24. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz
Luci no tchán si dělal prdel,že se nediví že se malému nechce,když mu občas dopřeju černého kozlíka :grinning:
Zase jsem měla přes hodinu bolesti a to jak malý kope,to už se opravdu nedá :frowning2: :frowning2:

My koukáme na tenkrát v Mexiku..Miluju Banderase :grinning: :grinning:
24. srp 2008 ve 22:10  • Odpověz
Pavly..krásné fotečky..jéjej já koukala u MAru do albíčka ale nějak jsem Tě nepoznala :grinning:
Kde jste to byli na dovči?
24. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz
tak jsem tu zase na skok
- jedna luci-je super,ze si tehu uzivas!!!!!!!!!
-druha luci-me taky nic neba,nemuzu nastartovat po te dovce,chci zpatky!!!!!!!!!
-mates-ja jsem byla s chomutovem naprosto spokojena,jen to mimi poporodu dat pryc je proste hrozny :frowning2: ,ale chtela jsem tam kvuli doktorum,takjsem to musela vydrzet,nektere maji mimi v inkubatorech a to je horsi-na dyl,tak jsem to proste zkousla-ale horky to teda bylo :pensive:

-a v privesu byla jen motorka,ale vypadalo to huste,co :grinning:

a ve zkratce,dovolena s dvoumesicnim mimi bylo bezchybne a verim,ze mozna jednodussi,nez s rocnim.....
-mela jsem podminku-budem obe zdrave a budu plne kojit......jinak bych to rusila
-mela jsem vlastni potylku,nanny atd.jak jsme doma zvykle,takze zadna zmena....zabalila jsem celou jeji lekarnu,takze jsem snad byla pripravena fakt na vse
-a jinak to nebylo jine,nez doma,spis lepsi,byli jsme na ni dva, a ja nemela starost o to,co budem jist,kdo uklidi,vypere,vyzehli,atd.atd. zajimalo nas jen - kam pujdem,co podniknem....proste boziiiiii,fakt vrele doporucuju
-predem sem si ale taky zjistovala,ze mimi v tomhle veku jsou vetsinou bezproblemovy-maji uz tak nejak rezim a jsou sziti s maminkou a jeste nechteji tolik pozornosti,jako deti v 5ti mescich...nebo jim neroustou zuby,nepotrebuji prikrmy...proto myslim,ze pak to bude tezsi,ale i tak uz planujem dalsi dovcu
24. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz
autor
Lucí, to já dávám Davídečkovi pivečko pravidelně, ale pouze nealko....... :grinning: :grinning: Ale minule jak jsem měla narozeniny, tak jsem si dala i sklínku šampíčka, i porodní asistentka na kurzu nám říkala, že nám to nemůže sem tam uškodit, mnohem horší prý je, když si to odepřeme a pak se psychicky týráme, že si to nemůžeme dát..... :grinning:

No ale stejně jsem k narozeninám dostala asi tři lahve rychlích špuntů, tak tě můžu někdy pozvat na mejdan :grinning: :grinning:

Lucí, je mi to líto, že máš bolesti, já mám také nějaké stahy v břiše ale obávám se, že to je jen těma čtyřma broskvema, co jsem před chvilinkou snědla :unamused: :unamused: Ale neboj se nic, brzo ti to skončí......hlavně aby se ti narodil do konce srpna a nemusel jít do školy o rok později :grinning: :grinning: :grinning:

Nám běží jednička, ani nevím, co tam dávají....... :grinning: :grinning: Marťuška tady totiž zase trochu chrupínkuje, tak není moc slyšet......zítra jdu do poradny, tak asi rovnou dojdu do lékárny pro ty kapičky :grinning: :grinning:
24. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
No Pavly,jde vidět že jste si to užili a to je dobře..ale kde jste to byli???

No za chvíli půjdeme do hajan..ráno musím vstávat,skočit do spršky oholit se,kdyby náhodou a ta hospa mě nějak zmohla,ale musím počkat na miláčka než dohraje..Ti chlapi jsou občas na zabití :angry:
24. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz
no u marusky se taky nemuzu poznat,nutne potrebuju cvicit a kadernici!!!!!!!!!!!! :grinning:
byli jsme v beskydech-uzasnyyyy

holky,ja posliky snad fakt nemela,ja o nich teda nevim,jsem nic nevnimala,vse jsem asi hazela za hlavu,nebo proste nebyly :unamused:
24. srp 2008 ve 22:24  • Odpověz
Jo jo Luci...ale radši nic neříkej a snad to bude působit :grinning: :grinning:

No já až od neděle kdy jsme měli ty hodky tak si občas skočíme na jedno malé točené černé a prý je to dobré potom i když kojíš na mlíčko..takže mám pořád dva lahváčky v ledničce,ale není nad točené :grinning: :grinning:

Tak na špunty já se stavím..Ty já ráda :grinning:

No mě ty bolesti vystřelují až do nohou (stehen) takže opravdu už trpím.. :confounded:
24. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz
luci,tak jsem na zitra zvedava,jsem napnuta,kdy se klucina vyklube :grinning:
24. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz
No já pocházím z Frenštátu pod Radhoštěm tak si říkám,že je mi to povědomé...

Pavly taky jsem zvědavá ale už přestávám věřit že porodím (i když vím,že je to hloupost) :grinning:
24. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz
luci fakt tak trpis!!!!!!!!! to je mi moc lito!!!! :frowning2: ale asi se davi chysta, ja jen vim,ze jsem citila poseledni dny,jak se mi panev rozestupuje,to jsem citila dooost zretelne.i nahmatat to slo,kriz uplne jinde,ale nejak zvlast me to teda netrapilo :confounded: ,to ti nezavidim....treba se to rozjede v noci a rano te tu budem hledat marne :dizzy_face:

fakt z frenstatu!!!!! tam to ted znam :grinning:
24. srp 2008 ve 22:32  • Odpověz
no nic,pro dneske se loucim,boli me zada,jdu se natahnout,nez mi do postele pribude podnajemnicek muj milovanej,tak dobrou noc a krasne sny vam i briskum :wink:
24. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz
JJ Pavly..přímo z Frénu :wink:

Taky jdeme do postýlky..miláček konečně dohrál..

Dobrou noc a Luci nezapomeň pohladit Davulku :slight_smile:
24. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz
autor
Tak pěkné spinkání holky..........také pohlaďte miminka, ať už ty narozené nebo ty, co se narodí až zítra...... :grinning: :grinning: :grinning:

papapapa

L + D
24. srp 2008 ve 22:39  • Odpověz
Dobré ránko,
Tak já měla zase klidnou noc a to doslova,takže na porod ani jedna známka.. :angry:

Jedeme kolem desáté,ale dneska jsem fakt nějak úplně klidná...mám totiž pocit,že za chvíli jsem zase tady,...
25. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
Lucí na rodila mě super doktorka je tam prý nová,ale je opravdu super byla příjemná,pak chodila každý den na vizity,má takové vlasy na mikádo a PA paní Jindrová ta byla také super moc mi pomohla díky ní jsem to snášela trochu lépe byla strašně ochotná a tak.Měla jsem štěstí že jsem chytla tak dobré lidi.Přála bych ti je také.Jinak nahoře na porodnici,no tak sestry z gyndy byli příjemné,ale ty novorozenecké některé byli hrozné,pak mě tam štvala ženská co ráno uklízí mlátí tam se vším jak kdyby děti byli hluché fakt jo.Jinak,ale můžu říct porod si vytrpíš v těch bolestech tak či onak a pak po jednom dni ti frknou miminko a nezajímají se o tebe.Já byla na pokoji sama jako prvorodička to bylo docela husté,protože jsem první dva dny nespala bála jsem se celou noc jsem koukala na malou navíc tu první noc co jsem jí měla sebe měla bolení bříška tak jsem jí nosila po pokoji a brečela jsem s ní protože jsem nevěděla jak jí pomoct...No je to opravdu na hlavu....Teď jsem ráda že jsem tu s mojí mamkou ta mi teď hodně pomáhá nemít jí asi se zblázním.
25. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

Lucí, tak klidnou noc ti závidím, my šli do hajan někdy kolem 11 a já s Dádou ještě v 1 nespala.....to víš, Martin si lehnul a byl tuhej a my nic......tak jsme museli vylést a dát si řízeček, no ale na spaní to nepomohlo, asi jsem pak už byla protivná, protože se Martin bez diskusí přesunul do obýváku :grinning: :angry: Tak se ho hned musím zeptat, jak se mu tu spalo, protože tu pak asi bude častěji...... :grinning: :grinning: :grinning:

To já vyrážím také po desáté, no ale ještě se musím nějak přikrášlit, vlasy mám jak kdybych prolítla větrákem, tak si je rovnou umyji.... :grinning: Lucí, tak já ti budu držet palečky a pokud tě tu do pěti odpoledne neobjevím, tak ti písnu na mobil :slight_smile: :slight_smile:

Nodisho, tak aspoň že si narazila na dobré lidi, to také dělá hodně, představ si, jak by se ti rodilo, kdyby tam na tebe měl někdo koukat jak kakabus......tak já si ty příjemné lidi také budu přát :grinning: :grinning: No a jak to máš s kojením?? Pomohly ti sestry nebo se na to vykašlaly?? Na uklízečku bych asi vlítla, když neumí zacházet ani s koštětem, tak ať to nedělá......to je přesně ten postoj, moje děti to nejsou, tak co..... :angry: :angry:

Toho se také bojím, že budu na Dádu pořád koukat, a pak budu ještě víc KO......je mi líto, že jste si to tam tak proplakaly......ale je fakt, že sestry by se měly více zajímat o to, jak ti je a jestli to zvládáš......žádný učený z nebe nespadl a oni jsou tam právě proto, aby ti pomohly......no nic, škoda se rozčilovat, jsem zvědavá, jaké budu mít já zážitky. A kdy se nám pochlubíš se svojí princeznou?? Dáš nějakou fotku do alba??
25. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
Ták a s prominutím třikrát kurva ,kurva,kurva :angry: :angry: :angry:
Ve středu další kontrola :angry: :angry:
Malému absolutně nic nechybí tak proč vyvolávat :angry: :angry:

Já už se zhroutím..
25. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz
Já na ní také vylítla koukala na mě jako kakabus... :grinning: Ale pak už byl klid.S kojením no malá ten den co se narodila byla na novorozeneckém přinesli mi jí 3krát ke koze aby se chytla chytla se no pomohly ani moc ne prostě mi řekly at si lehnu na bok a konec odešly za 1h 30min si pro malou zase přišly.Teď malá pořád papá jen otevře očíčka a hledá kozu.Noci se mi probudí tak 2krát,ale za to přes den by mohla dlabat pořád.Už mě z ní úplně bolí pradavky mažu se tím bepanthenem to mi trochu pomáhá ale jak mi malá příde k prsu tak za 5minut to zase bolí,vydrží být přisátá i 45minut...A pak kaká a kaká máme balík pampersek na pět dní.... :confounded: Nevím po kom je taková nenapapaná asi po tátovi. :sunglasses:
25. srp 2008 v 15:34  • Odpověz
Tak Vám v albíčku představuji mojí Naimulinku :grinning:
25. srp 2008 v 15:44  • Odpověz
autor
Ahoj Lucí,

tak tě vítám zpět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tedy, ty se asi hodláš zapsat do knihy rekordů jako přenašeč :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Asi opravdu toho Davídečka v tom bříšku rozmazluješ, když se mu nechce jít ven........no ale jsem ráda, že mi do středy budeš dělat společnost :grinning: :grinning:

Já v poradně v pohodě, malej se na svět zatím nechystá, i když nakulený je dobře.....teď už budu chodit do poradny každý týden...... :slight_smile: Byla jsem tedy dneska vytřeštěná, přišla tam do čekárny holka, no spíš holčička, koukala jsem na ní jak péro, asi už ze mě bylo hotová.....no měla pupík jen o trochu menší než já......šla k doktorce hned po mě, sestra tam položila její těhu průkazku a ona opravdu byla ročník 1994......tak já tedy ve 14-ti letech měla úplně jiné zájmy......chudák.....jen nevím jestli ona nebo to mimi :unamused: :unamused:

Nodisho, Naimička je opravdu nádherná......určitě už teď musíš uznat, že za ty muka u porodu určitě stála. Myslím, že dvoje vstávání za noc je docela pohoda ne?? :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 17:07  • Odpověz
Luci tak to je fain,že se chystáte..my se taky chystáme od šestého měsíce :grinning: :grinning:

No nevím čím ho rozmazluju,asi ho teď nechám chvíli hlady :grinning: :grinning:

Tyyyy volku..tak to je mazec..já v jejím věku jsem si teda začínala užívat :grinning: :sweat_smile:

No my normálně byli od 10 a domů jsme dojeli až o půl 2..hnus..mezitím se vystřídali tři doktoři..nakopat je fakt někam..já se omlouvám,že jsem tak sprostá,ale jinak už to v mé situaci nejde..Navíc tchýně má ve čtvrtek narozeniny a jestli to vyjde tak mě klepne..věř mi.. :grinning:
25. srp 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
Ale že si s tím chystáním dáváte na čas......tak to si měla říct hned, že má tchýně narozeniny, to dělá Dáda schválně, chce udělat babičce radost........anebo to spíš myslí tak, že se mu aspoň nestane, že zapomene na jeho narozeniny :grinning: :grinning:

No já si ve 14 možná ještě i hrála s panenkama...... :sunglasses: :sunglasses: No to asi ne, ale její zkušenosti jsem v té době určitě neměla, přišla mi tak vyplašená, asi ani neví, jak k tomu přišla..... :grinning: :grinning: Možná jí jenom něco ofouklo.... :sweat_smile:

Já tam byla asi 45 minutek.......já jsem tam protekční, protože "tchýně" pracuje na stejném patře....jinak bych tam třeba byla ještě teď :grinning: :grinning: Musím ještě jednou na krev, ta moje 0 negativní je prostě parádní...... :grinning: :grinning:
25. srp 2008 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.