• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Luci no já byla tak naštvaná...my tam sedíme tři hodinky,pak si příjde taková fiflena s matinkou ani si neztihne sednout a jde dovnitř...jako to bych fakt vraždila..neříkám být to akutní případ něbo něco tak... :angry: :angry:

No to já právě nechtěla :frowning2: :angry: Chtěla jsem ať je má mimo tchýni,no ale třeba to ještě vyjde...vsaď se,že mě pošlou domů i ve středu a to už budu fakt na mrtvici..no ne že dneska bych nebyla..

Já říkám...prostě neporodím..mě to dítko zůstane navždy snad v bříšku :grinning:
25. srp 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
Já také nemám ráda předbíhání........je fakt, že já ani dneska nikoho nepředběhla, čekaly jsme tam asi čtyři a všechny jsme měly v těhu průkazkách napsáno na 11:00.....to také nevím, proč to tam nerozvrhnou nějak, aby jsme chodily třeba po deseti minutách :slight_smile:

Lucí, já myslím, že středa pro tebe už musí být konečná, přece ti jako prvorodičce nenechají Dádu dopéct na pět kilo......ach jo......no já jsem sice ráda, že tě tu "vidím", ale i za tebe si přeji, aby byl už Davídek na světě :sweat_smile:
25. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Lucí, ty už si šla do hajan nebo snad konečně do porodnice??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz
ahojky holky,vcera jsem fakt nestihala,cekala jsem necekane navstevu a tak jsem byla nucena tu vygruntovat po dovolene okamzite,tak jsem litala

-27.8 ma narozeniny i muj bracha-luci ze by???? jinak nase neter je taky na stejny den stejne jako moje tchyne - no taky jsem ji to neprala a bylo to :confounded: ,mame ted problemy se slavenim,pac se to porad krizi :unamused: ,tak snad davidek to tak neudela!!!!!

-predbihani taky nemam rada a nekdy se i hnusen ozvu,ze i jaaa cekam - kupodivu! napr. ted v koprivinici,jak jsme byli,tak se dva mladi prihlasili-baba je predbehla,stejne jako nas a ona hned- to mladi...tak jsem se tech mladych zastala,ze baba predbehla i nas s miminkem,tak cumela-kra.... :angry:

-jinak behem tehu jsem zjistila plno veci,kde se na tehule nemysli...treba jak vystoupit z auta,kdyz jsou pruhy jen na auta,aby se dotykala zrcatkama,to bylo kolikrat o zivot dostat se do auta a zpet...a treba i fronty u pokladen,ja stale zrvacela,delalo se mi v obchodech zle a tak pak jeste stat frontu bylo nad me sily :rolling_eyes: ....a plno dalsiho,rikala jsme,ze pro tehu bychzavedla ,aby mohli vyuzivat znacek postizenych-jak na parkovani,tak jinde.... :sunglasses:

-holky,ja si ve 14 koupila v nemecku svoji prvni poradnou barbie-teprve to zacinalo!!!!!!!!!!!!!!!! no asi slecna chtela usetrit,mimi se poridi zadara :unamused: ,jak pisete,chudak dite :rolling_eyes:

luci-tak jsi jeste cela????????????????????????????
26. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
nodi-mas kouzelnou holcicku!!!!!!!! a krasny jmeno!!!!!!!!
me rodila stejna PA a byla to moje vytouzena a jsem rada,ze nahoda vysla a byla tam opravdu ona.....je to proste milacek,co neni zly,ale naopak si maminek vazi,je fakt skvela!!!!!!!!!!!!
sestricky se fakt o kojeni nezajimaji, a ani bych nerekla,ze moc rikaji o peci o dite....taky jsem se docela zlobila a byla jsem stastna,ze jsem si vse dopredu sama vyzjistila,nepotrebovala jsem je jakoby tak moc....ale je taky pravda,ze jak jsem tam lezela,vedle parkovaly voziky pro prevoz ze salu...a kdyz jsem si to tak prochazela,tak ony fakt nemaji kdy,porad litaji k porodu,porad tam maji hodne deti na starost a asi fakt nemaji kdy chodit a neco ti rikat-bohuzel :unamused: ,chtelo by to silu navic!!!!!!!!!!!!!
a taky mi tam plakala v noci nejvic, od te doby ne,jednou protoze mela hlad-a nedali ji glukozu,ackoliv jsem si pro ni sla :unamused: a podruhe,protoze se vyprazdnovala-smolka, kakala celou noc,jak jsem ji zvedla,byla plinka plna a porad dokola,moc plakala,ja teda s ni ne,ale mela jsem taky dost, ja si zase rekla,ze kdyz ji odnesu,tak ji stejne nechaji plakat,ale bude na to sama,tak jsme ji kolibala,zpivala jsem ji do toho place a tulikovala ji,aby vedela,ze mame je a bude jen s ni,pri kazdem trapeni....ale je fakt,ze treba prijit mohli a zeptat se,jak zvladame....prisla jen jedna jednou asi v pul druhy,ale to uz bylo lepsi,uz jsem vedela,jak na to....
a jeste mi vadilo,ze zvonek je ne zenskou sestru a ne na detskou,ja teda byla tak zasita,ze mi neslo chodit, a prejit pres celou chodbu jsem proste zvaldala s vypetim sil-natoz s malou v naruci....no mouchy jsou asi vsude,halvne,ze mi pomohli privest ji na svet zdravou,to je nejdulezitejsi
26. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko,

Luci byla jsem úplně hotová a šla jsem spát,vzbudila jsem se až teď...do porodnice ne ne ne a prostě na to ani nevypadám...upřímně už to smolím,jak mě pošlou ve středu domů,tak jsem se rozhodla,že budu rodit doma a sama :grinning: :grinning: Kecám,ale už fakt nevím co..

Dnska odpo jedeme koupit gumu do kuchyně,tchán to měl v plánu udělat až budu v porodce,ale když se pořád nic neděje.. :grinning: A o víkendu dojedou rodiče tchýně a seégra z Čech pálit slivovici,tak doufám,že nebudu ještě doma a že se taky dočkají prcka...Jinak se asi zhroutím no..

A jak se cítíš Ty?
26. srp 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Pavly, když mluvíš o té porodní asistentce, asi to je ta samá, co se mnou sepisovala ty papíry k porodu, byl to opravdu andílek, strašně milá,příjemná, trpělivá......tak si ji také budu přát :grinning: :grinning: I když další by tam měla být Mirka Futerová,k ní jsem chodia na kurz, a ta je také v pohodě..... :grinning: Mirka právě říkala, že teď je na pediatrii nový přimář a že ten si prosadil, že se přibere víc sestřiček na novorozence, aby se mohli maminkám lépe věnovat.....takhle prý snad slouží ve dvou, a tak se to nestíhá.......no já to stejně vidím tak, že budu věčně žhavit dráty mamče...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I když si toho načteš hodně, setkání s realitovou pak většinou bývá jiné :grinning:

Já musím říct, že mi občas dávají lidi v obchodech přednost, ale není to zase tak časté.......no a jinak já se pořád vozím autem, rozmazlenec, takže mi nikdo nemusí uvolňovat místo. Každopádně doktorka mi říkala, že když přijdu k jakémukoliv doktorovi, že mám ze zákona právo jít dopředu, a to už od prvního měsíce, nemusím čekat nato, až to bude vidět......ale já stejně taková nebyla, já si to tam vždycky odsedím, ale je fakt, že pak když přijdou důchoďáci a jdou dopředu jen proto, že jim v 11 přivezou z jídelny oběd, tak to bych vraždila........říkám si, že oni mají stejně času jako já, ale to je marný.....nemá cenu se kvůli tomu rozčilovat
:sunglasses: ale někteří lidi jsou fakt zlí.......já minule šla jen k sestře pro vyplněný dotazník, tak jsem samozřejmě zaklepala, nebudu tam čekat jak jantar tři hodiny, a už se na mě koukalo skrz prsty.....a to ani nemluvě o tom, že mi samozřejmě žádná huba v čekárně neodpověděla na pozdrav......ale nad tím se asi musí člověk povznést.......Pavly, kam chodíš s malou k doktorovi?? Já budu chodit k Hákový na Březendu, prý je hodná...... :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, ahoj......já už tě odvezla do porodnice, říkám, kouknu na koníka a když nic tak ti napíšu na mobil.....no a ty mezitím plánuješ jít koupit gumu do kuchyně...... :slight_smile: Já musím říct, že jsem v pohodě, nic mi neschází ani nepřebývá.......za chvilinku pojedu na poštu, pak k našim na obídek a za svým milovaným hafíkem, no a pak asi budu muset jet nakoupit, slíbila jsem totiž Martinovi bábovku...... :grinning:
26. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
ahoj luci,svet je fakt divnej,prenaseni ti nezavidim,jen kvuli tomu,ze hrozi vyvolavani....ale jinak ja chtela tahat brisko jeste alespo mesic-pac jsemk si uzivala tehu az ve tretim trimestru a nechtela jsem,aby to skoncilo...no a rodila jsem 38tt :frowning2: takze ty jsi nestastna,ale ja ti to prenaseni zavidim,me se ted po brisku stale styska a zavidim vsem,ktere tehu vidim na ulici.....mas ale vyhodu,ze tobe chybet brisko nebude...to ti závidim,ja se toho nemuzu zbavit
26. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
Ahojky,
Lucinecku ty jsi ještě celá :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad tě dýl jak do čtvrtka nenechají, co jím tak se nechává přenášet max. 10 dní.
Lucí mi k Hákový chodíme a je fakt hodná, má nějaké ty mouchy ale nic závažného, ale Míše je to fuk stejně se jí nelíbí.
26. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
Vrtul, no já dala na doporučení, mamča jí také trochu zná, tak říkala, že v pohodě......já když chodila k dětskýmu, tak to ještě bylo rozdělené podle bydliště, a tak jsem chodila k Pastorový na Písečnou a to jsem si vždycky rozmyslela, jestli jsem vážně nemocná......ta ne vždycky měla dobrou náladu :grinning: :grinning: Teď je dobrý, že si můžeš doktora vybrat..... :slight_smile:

i když je mi jasné, že miminkám se nelíbí u žádného doktora...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 10:12  • Odpověz
Luci to víš no...když mám chlapa doma a na prd tak něco dělat přece jen musíme :grinning:
Taky musím na poštu,ale to až pojedeme do města,pěšky se mi nechce a máme to po cestě..
Už týden poslouchám od Milana jak vysaje a co myslíte?Stejně jsem ten vysavač musela vzít já a vysát..opravdu na zabití někdy Ti chlapi :angry:

Pavly je to šílenost..ono kdybych byla bez bolestí a bez těch problémů tak jsem taky za bříško ráda,ale takhle je to složité...ještě že máme vedle letiště postýlku,inak bych se snad ani nezvedla :sweat_smile:

Vrtul taky doufám..protože jak mě pošlou domů aneřeknou mi nic určitého tak už si fakt otevřu pusu,protože už mě to nebaví,všechno mě bolí a pořád nic pořádného nevím..jen to,že už tři týdny vlastně rodím a nic nic :angry:
26. srp 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
Dobré odpoledne :sunglasses: :sunglasses:

o chlapech mi povídej, já chtěla minulý týden, aby Martin doočesal broskev, protože na ně šli vosy a on že ano, pak se na to vykašlal a za dva dny jsme tam měli pomalu roj..... :sunglasses: :sunglasses:

Přišla k nám tchýně a umyla okna......prý to já teď dělat nemůžu......no na jednu stranu jsem ráda, opravdu se do nich už několik dní přemlouvám, na druhou stranu si připadám divně, když tu sedím na gaučíku a ona tu lítá s hadrem..... :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
26. srp 2008 v 16:21  • Odpověz
Luci jen si to užívej :grinning: Já si to užila dokonale,když tchýně lítala s hadrem a já seděla u PC a pila kafíčko..pohled k nezaplacení :grinning: :grinning:

My zrovna dojeli,mikrovlnku i gumu jsme koupili,takže aspoň něco..ale zase mám bolesti,že si pořádně nemůžu ani sednout:frowning2:A myslela jsem že z toho obchodu nedojdu...sakra... :angry:
26. srp 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
No jo,ale aby to neznamelo, že pak doživotně budu mýt okna já u ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, ona je hodná..... :grinning:

Tak jsem se chtěla dát do té bábovky, ale jeden mixér stávkuje a z dalšího mi lítaj ořechy......takže nic......budu si muset zítra koupit ořechy už namleté, nehodlám tady sedět a každý oříšek strouhat na struhadle......to bych neměla do rána nic jiného na práci :grinning: :grinning:

Tak vidíš, aspoň máte nakoupeno, to v porodnici by si mikrovlnku nasehnala :grinning: Já jsem hrozná, pořád si z tebe dělám legraci, ale snažím se to aspoň trochu odlehčit :grinning: :sunglasses: Neboj se nic, zítra je už středa, tak se snad dají věci do pohybu......tedy ne věci, ale Davídek se dá do pohybu...... :grinning: A večer tě uvidíme ve zprávách, kde nám řeknou, že Kvasice mají své prní obr miminko Davídka

:grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 17:04  • Odpověz
Luci nejsi sama...tchán si dělá srandu ve stylu že nám objedná dřevo,abychom mohli postavit na zahradě ohradu,aby nám to slůně neuteklo :grinning: :grinning:

Ale jel s náma do města a jak jsem psala,že má dojet ta rodina pálit,tak div nedostal infarkt,že nikdo nikdy nedojede a teď když mám rodit,budou otravovat a ať si táhnou spát do hotelu :grinning: :grinning:

Takže k nám nejedou,aby nám tu prá nedělali bordel a jdou vedle k babi :grinning:

No dojdi..já Ti ořechy namleté půjčím..máme jich kopu kopu :grinning: :grinning:

No ve zprávách snad ani ne..už jen při těhle bolestí si občas zařvu..se nechci vidět u porodu..to snad budu hotová siréna :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2008 v 17:09  • Odpověz
No ale to jsou teda tlaky :astonished: :confused:
26. srp 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
No vypadá to, že budete mít hrošíka.......jen škoda, že se asi opravdu do té hrošíkové soupravičky vejít nebude......to aby si ještě skákla na nákupy a koupila něco většího :grinning: :grinning:

Je fakt, že ty můžeš rodit každou minutu.......no ty už spíš každou vteřinu, takže má tvůj tchán asi pravdu, omezila bych návštěvy na minimum......kord když máš bolesti.......a máte v Kvasicích nějaký hotel?? :grinning: :grinning:

Jéééééé, pro ořechy byl zašla........no ale 381 km........to bych asi ani do porodu nedošla :sunglasses: :grinning:

Tak ono někdy to zařvání pomáhá.....jen aby si je tam nevykřičela všechny.......a aby se Davídek nebál vykouknout, protože se bude bát, že na něj křičíš :slight_smile: :slight_smile:

Já teď snědla 1/4 melouna a přemýšlím, že půjdu ještě další ukrojit......to zase nebude můj močák stíhat..... :grinning: :grinning: Tak jo, jdu ještě po kus a pak už se opravdu pustím do toho žehlení :sunglasses:
26. srp 2008 v 17:24  • Odpověz
Luci já ty hrošíky nachystala (jsem dobře naivní) :grinning: ale mám připravený i větší obleček od kamaráda z Anglie,tak uvidíme no...

Máme..sice nevím jestli je to hotel to asi ne,ale ubytování tam rozhodně je :grinning:

Já Ti půjdu naproti,co Ty na to? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jé tak toho melouna Ti závidím,já dnes zdlábla dva hkuboké talířky krupice a už jsem byla dneska i dvakrát na záchodě,pokrok,no ne? :grinning:
26. srp 2008 v 17:28  • Odpověz
holky,tak jsem tu na skok, mala je vzhuru,tak dokojim a jdem si hrat
tak strucne

-muj chlap totez-taky udelam...a pak delam sama-fakt vsude stejny!!!!!!!
-okna mi taky myla mamka-nastesti moje,tchyni bych sem nepustila-ale ono by ji to ani nanepadlo,nastesti....a taky jsem si pripadal blbe, presto jsem to prezia a nechala si i vytrit,to byla vec,co mi proste nesla,ohnout se-nikdy!!! i papirky jsem preskakovala ´treba tyden,milackovi nevadil,ja to vydrzela-sam bohuzel nozicky nemel....
-zjistila jsem ,ze mame vsechny protejsky od M-ja mam marcela :grinning:
-ta ohrada pro slune me fatk pobavila!!!!!!!!!!!! :grinning:
-asi je fakt luci,ze kdyz je ti spatne...no me bylo spaten tam moc pet mesicu,ze pak mi asi vse prislo uz prijemne,pac jsem to uz alespon dokazala vnimat.... :unamused:

a to mas luci bolesti prave teeed tak velke???????????? :confused: :confused: :confused: ze by to byl uz tyglll - nebo davidek :sweat_smile:
26. srp 2008 v 17:31  • Odpověz
Pavly já je mívám skoro každý den víš?Proto taky nechápu že už semnou něco nedělají.. :angry:
26. srp 2008 v 17:36  • Odpověz
tak to me luci mrzi, ale snad vic,co delaji a porad je lepsi porod prirozeny,nez vyvolavany,ja verim,ze si maly da rict sam a to je pro nej nejlepsi, zkousela jsi v tech bolestech jit do drepu?
26. srp 2008 v 17:40  • Odpověz
No zkoušela..málem jsem se ani nezvedla...jsou to šílené tlaky.. :frowning2: :confounded:
26. srp 2008 v 17:41  • Odpověz
jo,zvedat mi se taky nedalo,to je pravda,ale me to fakt jelo cim dal rychleji a byly to kontrakce a tim drepem jsem se snad i rychleji roztahovala...to je skoda,ze tobe to nezabira
26. srp 2008 v 17:44  • Odpověz
No já bych ale árda věděla co to sakryš je.. :angry:
26. srp 2008 v 17:45  • Odpověz
autor
Lucí, já mám také jeden mini obleček, beru ho sebou, protože jsem ho tedy koupila, ale myslím, že se do něj Dáda vejít nebude......ale za zkoušku to stojí :grinning: :grinning:

Lucí, tak pojď..vyměním 20 dkg ořechů za polovinu melouna :grinning: :grinning: Tak já zrovna přemýšlela, na co mám chuť, a na krupičku jsem nějak zabudla.......ale to by asi nebylo to pravé na toho melouna :sunglasses: No hlavně se Lucí pořádně napapej, musíš mít dost energie, aby si vaše slůňátko vytlačila :slight_smile: :sunglasses:

Já původně také byla domluvená s mamčou, ale ona to má takové komplikované......stará se o mojí babičku a to tak, že opravdu 24 hodin denně, takže si mamča doslova urve třeba hodinku dvě času, a to už je na hraně......protože stejně celou dobu přemýšlí nad tím, jestli babička někde doma neupadla......nevím, kdo to nezažil, nepochopí, ale péče o starého člověka je náročná jak fyzicky, tak psychicky......takže já se snažím svoji maminu zatěžovat co nejméně.....má toho sama víc než dost.... :unamused: :unamused:

Tak se nám chlapáci od M hezky sešli......

:grinning: :grinning: Martin je na houbách, tak jsem zvědavá co donese a kdo bude čistit a krájet...... :sunglasses:

Pavly, já tedy musím říct, že já mám v tomhle směru těhu úplně super, co je nějaká nevolnost jsem nezažila ani jednou.......ale ono se říká, že spíše u holčiček bývá hodně špatně..... :unamused:
26. srp 2008 v 17:46  • Odpověz
Supér,beru..jdu se oblíct a vycházím :grinning: :grinning: Takovou mám chuť na melouna..asi to vezmu přes kuchyň a dám si pár broskev :grinning:

No a já naivně když mi hrozili předčasným porodem koupila obleček č.50 :grinning: :grinning: :grinning:
Vyfotím a hodím do albíčka..jako je krásný..stejně jako ta moje naivita :grinning:

Tak já se šla podívat jak vypadá ta guma a hádej co..Milan tam stojí s tatou,čumí z okna a plánujou bazének a koutek pro malého a guma pořád stojí tak jak jsme jí přivezli :angry: Abych se jí vůbec dočkala...holt chlapi :grinning:

Jé tak to já hřiby,ryby nepapám.....sice to potřebuju,ale od mala nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přidávám se,nevolnost jsem měla jen jednou a to když jsme se to chystali oznámit tchýni :grinning:
26. srp 2008 v 17:57  • Odpověz
luci,tak u tebe to budou asi poslicci-zatim teda....

jinak vam teda zavdiim,ze jste byli bez komplikaci,ja teda komplikace nemela,to bych lhala,jen proste moje telo asi tehotenstvi odmitalo a nebo snad je na tehu hormony alergicke a od rijna do unora si na to zvykalo,pak se mi zacalo konecne delat lip....az kveten byl mesic,ktery jsem si uzila naplno :frowning2:
26. srp 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
A kde v kolik se sejdeme?? Já jen, abychom se moc dlouho nehledali :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám taky dva oblečky 50......no ale my pořád nejsme hrošíci, takže nám se třeba ještě budou hodit :sunglasses: :grinning:

Lucí a vy bydlíte pohromadě s tatínka rodičema?? My tedy s prarodičema Martina, ale naštěstí jsou to dva samostatné byty, takže se potkáváme jenom když chceme......ale občas je to stejně náročné.....když se začne s tím.......přijďte na oběd, co mám uvařit, upekla jsem buchtu, přijď si pro kousek.......a chceš tohle a tamto......no ale zatím se držím :grinning: :grinning: :grinning:

Tak hodně lidí co znám nejí houby, ale ryby ano.......já tedy na houby musím mít chuť, ale jím jen smaženici a houbovku, také v bramboračce jsou mňam......ale naši třeba milují ty smažené kloubouky a to já fakt nemusím :unamused: Ale ryby mám fakt ráda, hlavně ty čerstvé.......a vánočního kapříka mám nejraději z celých Vánoc :grinning: :grinning: :grinning:

No já musím říct, že když jsme šli k našim, že jsem měla takovou trochu obavu.....já ti ani nevím z čeho, asi tedy hlavně z toho, že můj taťka je trochu staromódní a bála jsem se, že nás bude tlačit do svatby.......ale strašně překvapil, neřekl o tom ani slovo, až později, že to nechá jen na nás, jak to uděláme..... :grinning: To když přišla moje ségra, že čeká dítě, tak to byl u nás jiný kolotoč......do dvou měsíců byla svatba.......no ale to je už víc jak deset let.......taťka asi zmoudřel, protože vidí, že zrovna jí to manželství moc štěstí do života nepřineslo..... :unamused:
26. srp 2008 v 18:08  • Odpověz
Tak fotečky v albíčku :wink:

Bydlíme,ale my máme vrch a oni spodek..máme i zvlášť udělaný vchod,ale to víš..u nás je to to amé jako u vás..mám uvařeno,upečeno a když nedojdeš tak pak posloucháš jak vařila na ho...ale já už se dneska jen směju páč když se neprosíš,nic nechceš a pak to slyšíš,musíš se smát :grinning: :grinning:

Já na vánoce kuřecí řízečky...ryby prstě ne..ale vím,že kapra jsem na vánoce musela..alespoň kousíček jinak bych prý nedostala dárky :grinning: Ale jendou jsem málem neztihla z toho odpběhnout ná záchod a maminka se umoudřila :slight_smile:

Rozumím..nám právě říkali ať se neopovažujeme brát,že se vezmeme až bude prcek,aby z toho něco měl..tak uvidíme jak nám to ako rodince půjde... :slight_smile:
26. srp 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Oblečky krásné......když je neužije Dádík, tak je určit užije vaše další miminko :grinning: :grinning:

Tak to my vchod společný, a také jsme nahoře, po schodech chodím po špičkách, ale stejně jsem většinou lapena s nějakou buchtou nebo dortíkem......já se také o nic neprosím, nic nechci, hlavně mi to kolikrát ani nechutná, takže šup s tím do koše......nejhorší to bylo na Velikonoce, to nám Martina babička upekla takovýho mega piškotovýho králíka......víš, ale byl tak moc barevnej, až skoro kýčovitej......já na něj vůbec neměla chuť......ale pokaždé, když jsme šli kolem, tak babička vylítla s králíkem v náručí......tak já třeba řekla, že si pro něj přijdu později a ona......."tak pojď králíčku zpátky do lednice, když tě Lucinka nechce" a takovýhle podobný řeči, totálně vyděračský........no tak jsem tam pak po něj šla, týden ho měla v lednici a pak ho stejně hodila do koše...super :slight_smile: Tak jde mi i o ně, vím, že takové pečení není zrovna levné a my jsme hajzlové, my to stejně nijak neoceníme :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.