• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
My jsme to samé...když je nejhůř vezmeme to a na zahradě máme dva vlčáky,kteří si taky rádi pochutnají :wink:

No jestli i druhé bude obřík,tak nevím nevím... :grinning:

Jinak jsem přihodila do albíčka bříško..foceno před pěti minutama :wink: Hrůza když vidím jak jsem šíleně popraskaná..,ale co už no...
26. srp 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
Tak to je pohoda, když máte na zahradě pojídače......to moje Betulína, to je rozmazlínek,ta by to nejedla a druhý hafík je od těhle věcí odučený, ten opravdu jí jen granule a věci pro hafany...... :confounded:

Koukám na bříško......já také praskám, je to ošklivé, no musíme doufat, že to pak vybledne nebo úplně zmizí.......je to prý z části i dědičné a moje mamča po dvou dětech nemá na břiše nic vidět......tak já doufám, že dopadnu stejně :grinning:

Lucí, jdu dělat večeři a pak už konečně vyžehlím, opravdu to už nejde odkládat.......

Tak ti přeji hezký večer, pokud možno bez bolestí.......ještě se pak ozvu.

papapapa a zdravíme sloníka :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 19:15  • Odpověz
No to jo...oni spapají všechno..jako taky mají žrádlo pro psy,ale občas dostanou mňamku..taky podle toho vypadají,ale co..jsou to vlčáci tak to nebudou přece chcípliny :grinning:

Mě vyžehlila babička...ani jsem si nevšimla že mi to prádlo odnesla a teď ho donesla vyžehlené..Tě obdivuju..já od 37tt nemohla stát dlouho na nohou..nedej bože u žehlícího prkna..No mám to jednoduchší díky té babičky.. :sweat_smile:

Tak si představ že guma položená...a vypadadá to super..ono když chlapa k něčemu konečně donutíš,je fain vidět potom ten krásný výsledek..Mám to ale šikovného muža... :grinning: :grinning: :grinning:

Miláček se dneska snaí..já dostala nějakou chuť na polívku a to jsem je moc nemusela..tak dělá gulášovou,tu já miluju.. :grinning: Snaží se asi proto,že si myslí že jsem poslední den doma s bříškem,ale to si myslí před každou návštěvou porodky :grinning:

Pohlaď Davídka.. :slight_smile:
26. srp 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
Lucí, moje Betulína je také "kus" psa, ale jí ta otylost jako kokršpanělce fakt sluší......hlavně v ksichtíku je taková hezky baculatá...... :grinning: :grinning: Já mám jen ještě jeden komínek žehlení věciček pro Davídka, to jsem si chtěla udělat sama, jinak mi žehlení ostatních věcí zajišťuje maminka...... :grinning: :grinning: :grinning: Já bych to už teď také nezvládla, hlavně proto, že mám doma takovou bárbínku......co den to jiné tričko, a že jich má komíny....... :grinning: :grinning: Žehlit je, je ale za trest.......těším se, až někdo vynalezne pračku, co rovnou žehlí :sunglasses: :sunglasses:

Tedy, ten tě ale rozmazluje......no my měli hemenex, taky dobrý......jen Martin po něm zase nějak usnul......my tu v obýváku máme asi nějakou spaní negativní energii........ach jo, a už to tady zase chrupí :angry: :angry:
26. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz
Tak je fakt,že věci pro malého jsem prala a žehlila sama..na to jsem si nenechala sáhnout..chtěla jsem si to užít..i když vím,že si toho ještě užiju,ale bylo to poprvé a bylo to super udělat si to sama :slight_smile:

No tak to mi ani nemluv..můj je to samé..co chvila má na sobě něco jiného,ale já od určité doby kupuju ty trička co se nežehlí víš?Tak si ušetřuju práci :grinning: :grinning:

No jsem nasraná..tchýně mu do toho hučela a já si dala té polívky asi tři lžičky,protože to udělali ostré :angry: :angry: Takovou chuť jsem na to měla... :angry: :angry:
26. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
No já myslela, že ty Dádíka věcičky budou hned, ale u těch pidi tričenek a bodýček jsem opravdu strávila hodně času.......ale máš pravdu, že to za to stojí.....já už hodně věcí odmítám žehlit.......jako moje mamča, ta žehlí i taťkovo trenky :grinning: :grinning: :grinning:

Teď jsem kupovala dvoje nové povlečení, tak jsem vzala krepové, které se údajně žehlit nemusí, ale stejně mi to nedalo.....přijde mi to takové zmuchlané, i když teď po jedné noci, co pod bříškem tvořím bariéry to povlečení vypadá druhý den stejně zmuchlaně......jinak můj Martin je spíš na tu sportovní módu, takže ty tríča co si kupuje, jsou většinou opravdu kvalitní.......ale minule jsem se musela smát.......byli jsme na chatě a šli na houby a Martin si vzal tričko, které tam na chatě bylo asi sto let, ale to neva, do lesa stačilo, no ale vzala jsem ho domů, abych ho vyprala, pak jsem ho vzala mamče na žehlení a ta mi pak říkala, že u toho žehlení byla nabitá na 200 woltů...... :grinning: :grinning: Prý od toho šlehalo, stály jí vlasy na hlavě.......chaaaaaaa, no prostě kvalitní materiál od soudruhů z NDR :grinning: :grinning:

Tak to já bych si dala ostrou gulajdu, já pálivé miluji......jsem takový extrémista......nejdřív sním dort a pak si na to dám něco pálivého..... :slight_smile:
26. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz
Tak to bych se vykašlala...žehlit trenky...stejně je mají na sobě a nikde se neukazujou jenom doma a dneska ty materiály..stejně se to nemusí žehlit...

No já ostré nemůžu..když sním ostré pálí mě žáha a jemi dokonce i na zvracení,takže to neriskuju...a tak jsem se těšila na polívku a nic :angry: Milan už kolem mě líce co chci,ale jsem tak znechucená že nemám už chuť na nic :angry: :angry:

Jéé,tak to musela být sranda žehlit to tričko :grinning: :grinning: Chudák maminka :grinning: :grinning:

Jinak Luci s tím povlečením vím co myslíš..taky to žehlím radši..příjde mi to hezčí..a upravenější..alespoň první noc :grinning:
26. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz
autor
Tak mi jistě dáš za pravdu, že žehlit povlečení je opravdu lahůdka......asi budu muset ukázat Martinovi, jak se drží žehlička v ruce, protože až bude mimi, tak se musíme o ty domácí práce trochu víc podělit......zatím tedy Martin luxuje a chodí se smetím......takže úplný lenoch to není, ale asi mu ten seznam domácích prací trochu rozšíříme...... :grinning: :grinning: Musím ale říct, že já nejsem moc veliký puntičkář na úklid, klidně mytí nádobí a luxování odložím na další den, když se mi nechce.......

Víš jak, maminky jsou naučené od babiček a tak se ty domácí práce dělají tak nějak poctivěji, takže mamča ta žehlí úplně všechno...... :grinning: :grinning: :grinning: To jenom my už jsme takové pohodlnější a dokážeme si tu práci ulehčit.......já jsem třeba ráda, že nebudu muset prát, vyvařovat a žehlit pleny.....to bych asi strávila mateřskou jenom praním......raději za ušetřený čas půjdeme s Dádíkem kočárkovat :slight_smile: :slight_smile:

Umím si představit, že seš teď jak bubák, když nemáš polívčičku podle svého......no ale na druhou stranu se asi neznáte tak krátce, aby tvoje drahá polovička nevěděla, že pálivé nemusíš...... :sunglasses: Tedy určitě se minimálně 9 měsíců znáte, viď?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
26. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
Luci to on právě ne,ale tchýně jak mu ocáskovala za zadkem tak tam přihodila,protože si chtěla dát taky,kráva jedna :angry: :angry:

No chápu..můj miláček sliboval přes týden,že vyžehlí a nakonec musela opět babička..ale jednou to zkusil,jedno třičko šudlil půl hodiny až jsem to nevydržela a se smíchem žehličku převzala... :grinning: :grinning:

Tak to Milan taky něco udělá když člověk zatlačí..ale teda musím ho přemlouvat...tož je to chlap.. :grinning:

No máš pravdu že plínky prát to by byl ještě horor..pokakané plínečky do pračky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ještě že doba jde dál...

Tak moje mamka je to samé a potom se diví,že má pořád hordu prádla,protože se jí do toho nechce,což se není čemu divit :grinning:

Luci to já taky,když se enchce tak to odložím..okolo nádobí jsem taky dva dny chodila jako by se mě to ani netýkalo. :grinning: To já umím.. :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
Kráva?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Copak, tchýnička nic moc?? :slight_smile: :slight_smile: Já musím říct, že ta moje je v pohodě, ale asi by to bylo jinak, kdyby jsme bydlely pod jednou střechou......jak říkám já, staříci a mladí nemají bydlet pohromadě, protože jsou každý prostě jiná generace a nikdy to nemůže fungovat na 100%...... :slight_smile:

Hlavně žádný stres......špinavé nádobí ještě nikdy neuteklo, nemá nožičky...... :grinning: :grinning: :grinning: Je fakt, že já jsem někdy líná ho i vyndat z myčky, tak jí jen nenápadně otevřu (jakože suším) a Martin to pak většinou uklidí...... :slight_smile: :slight_smile:

Ale co tedy nemám ráda, když nechává ponožky a slipy tam, kde si je sundá......takže u postele, u gauče......no je to prostě děsný problém donést ty dva hadříky do koše na prádlo...... :unamused: :unamused: Chtěla bych ho vidět, jak by se tvářil, kdyby narazil na moje spoďáry..... :grinning: :grinning: No já jsem se jednou snažila nechat je tam, kde je nechal, ale za chvilinku už bychom neměli kudy chodit........ :grinning: :grinning: Ba ne, ale měla přijít nějaká návštěva a to je pak blbý posadit je vedle fuseklí.. :grinning: :grinning:

jojo maminky jsou všechny stejné......já mám tu mojí tedy milionovou, nevyměnila bych jí za nic.....vlastně ani jednoho rodiče, oba jsou zlatí, i když někdy také zlobí :angry: :sunglasses:
26. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ale ona má teprve 40 let...jako je v pohodě,ale má svoje mouchy..tož je to tchýně no..občas pozlobit musí..jinak taky vpohodě..jako mít horší si neumím představit,to je fakt..

No u nás jsem teda myčka já..plánovali jsme koupit takovou tu malou..ale já umývám nádobí jednou denně,takže to není taková hrůza a navíc toho moc ani nezašpiníme,což hledím :grinning: Občas..ale občas je toho jako bychom tady měli celou armádu spásy :grinning:

Tak to můj to nechává jenom ve sprše,že musím jít a uklidit to po něm,ale kdysi měl taky moresy (to když jsme spolu začínali) že oblečení zůstalo tam,kde to ze sebe sundal,ale rychle se to odnaučil..ale vím jak tím trpí moje mamka,páč táta jí to dělá :grinning: :grinning: A je fakt že to tam nechávat a čekat až to ten chlap uklidí je zbytečné,protože za chvíli byste na sebe přes hromady oblečení neviděli :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
Já myslím, že nic nemá na jen tak ležící smradlavé fusekle a poprděné trenky....... :grinning: :grinning: :grinning: Taťka můj je to samé......také si s tím hlavu neláme, ale mamča ta už nic neříká, já jí to nedávno řekla, že jak si ho rozmazlila, takového ho má......když spolu začali,tak taťka i vařil, a teď si sám neudělá ani kafe.......ale jako proč by, když se mu to vždycky všechno naservírovalo až pod nos........na to si zvykne rychle každý, ať je to ženská nebo chlap....... :grinning: :grinning:

To víš, to jsou tchýně, nemůžou být dokonalé, ale to my také nejsme a to by si měli uvědomit...... :grinning: Oni jsou prostě jiné.......z jiné generace, na všechno se koukají jiným pohledem......podle mojí tchýňky jsme už v 10 tt měli mít koupený kočár a celou výbavičku.......protože co kdyby náhodou...... :grinning: To víš, že se asi 5x zeptala, jestli už mi přišlo povlečení do pelíšku pro Dádu, tak jsem 5x řekla, že ještě ne, ale že je už objednané......no tak to vypadá, že už se asi ptát nebude.......snad platí pravidlo 5x a dost........ :grinning: :grinning:

Tak tvoje tchýně bude mladá babička......moje mamča byla prvně ve 44...... :slight_smile:

My také máme malou myčku, když toho není moc, tak také myji v ruce, ale někdy, třeba po grilování, kdy se sejde víc lidí, jsem ráda, že ji máme....... :grinning:

Počkej, jaké jednou budeme tchýně my......až si naši "chlapečci" přivedou někoho domů.......raději nebudeme komentovat, protože třeba jednou budeme ještě horší :slight_smile:
26. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
To máš teda pravdu..taky jsem mace říkala že je to občas hnus jak je vidět na tátovi co s ním udělala a na druhou stranu můj ani pořádně neví kde má kraťasy,kde ponožky,protože mu chystám věci já a nebo když už si něco najde tak musím skoro celou skříň skládat znovu..to asi znáš taky,ne?

No tak moje mamča má letos 44...takže mladé z obou stran :slight_smile: Proto si s ní asi rozumím,ale jak říkám,umí mě naštvat,schválně Ti dám příklad..Byl svátek,doma ani kousek chleba,ani rohlík a mě bylo zle,nikam jsme nejeli,ona jela do Zlína do Tesca a co myslíš že dovezla...Plavky..koupila si nové plavky avíc ani ň...no nezabila by jsi jí v takovém případě??Jako dnes už se směju,ale v ten den mi to přišlo neuvěřitelné :grinning:

No já se dneska o tom bavila ve sprše s mojím:kamarádka čeká v listopadu holčičku,ale ten její je vyhulenec,hodně pije atd ale ona je super a miluje ho no..a bavili jsme se že s ní třeba příjde domů a že s ní čeká dítě nebo něco a Milan nejdřív vybuchl smíchy a potom s vážným výrazem řekkl,že ho zabije :grinning: :grinning:

Ale já pevně věřím,že budu dobrá tchýně..snad :grinning: Ale to si asi myslí každá co? :grinning:
26. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
Tak ono je asi něco jiného, když je ta ženská v domácnosti a chlap živí celou rodinu.......to je asi pak na místě, aby byl obskakován, ale já bych takhle žít nemohla......přijde mi normální, že chodí do práce oba dva a na domácnosti se podílí rovněž oba dva......já jsem jen zvědavá, jak to ti chlapáci budou zvládat, až teď zjistí, že budou odsunuti na druhou kolej...... :grinning: :grinning:

Jo, o přeházené skříni mluvit nemusíš, zrovna dneska jsme hledali kalhoty na houby......vytáhla jsem asi troje, ale ani jedny nebyly dobré, takže se štrachalo dál....... :slight_smile:

Tak historka o plavečkách je dobrá.......to by se u nás tedy nestalo, vlastně jsem mojí mamču naučila nakupovat oblečení až posledních cca. pět let......občas vyrazíme společně na výlet do Prahy a rozfofrujeme tam co můžeme......ale jinak to moje mamča nevyhledávala, nákupy oblečení atd. :grinning: Zato moje teta, to je dílo......ta si vždycky nakoupila plno hadrů a její děti pak týden jedly bramboračku, protože na nic jiného nebyly peníze :unamused:

Hele, nějaký ženský nevidí, neslyší......třeba moje ségra, vzala si absolutního hňupa, jeho ožralka fotr k nim věčně chodí a ségru dokonce i fyzicky napadá......a když jsem jí před šesti lety řekla, ať vezme děti a jde od něj pryč, že jí jak já tak naši do začátku pomohou, tak koukala, jak když jsem spadla z Marsu......její jediná starost je, že její Jiřík by nešel s nima.......tak jsem jí řekla, ať si Jiříka užívá, dokud je mezi živýma a tím to pro mě končí.....víc se do toho nemontuju, ona si ten život vybrala......je už dost veliká, aby se sama rozhodovala, co dělat a co ne........ale strašně mi vadí, když přijde k našim a začne si stěžovat, že tohle a tamto.......vždycky na ní vylítnu, že svůj život už mohla mít dávno srovnaný......já to fakt nemůžu slyšet, hlavně kvůli mamce, protože ona si jen stěžuje, nic s tím dělat nechce, přitom mamča se tím samozřejmě trápí........no škoda mluvit......já nevím, co se těmhle ženským musí stát, aby sundaly růžové brýle....... :unamused:
26. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz
autor
Lucí, tak si to povíme za dvacet let, jaké budeme tchýně........ :grinning: :grinning: Je to asi pravda, že chlapečci jsou maminek a holčičky tatínků......budeme těm našim miláčkům ještě muset pořídit holčičky, aby se necítili ochuzeni :grinning: :grinning:

Lucí, a copak si dělala, než jste s Milanem zasadili semínko lásky?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz
Luci to Milan chtěl jít na mateřskou..on miminka miluje,ale má strach z našeho prcka už teď a to jen proto,že tady byli známi s miminkem a on nevěěl jak něco tak maličkého a křehkého má chytit :grinning: Docela jsme se nasmáli :grinning:

Abych řekla pravdu,taky to nechápu takové lidi..co pořád chodí,stěžují si,ale nehnou ani prstem aby to bylo jinak..Ona ta kamarádka je s ním už osm let,brali se minulé prázdniny a on utekl z oslavy za svou 17-náctiletou bokovkou se kterou to táhl skoro rok,ona to věděla,ale myslela si,že svatba ho změní a začalo to být ještě horší..jakmile otěhotněla tak mu dala na výběr a on sice zůstal s ní,ale nevím jestli je to dobře..takový člověk se dle mého prostě nezmění..a já bych tohle ani nic podobného jako chlast,drogy nebo něco netolerovala ani omylem teda..to by bylo něco na mě..

No tchýni se nějak to nakupování v marketech zalíbilo taky tak před rokem..člověk už pak neví co jí koupit když má hader plné skříně a pořád cosi kupuje,,občas na facku no :grinning:

Tak miláček si šel zapálit a půjdeme do hajan..bude Armagedon..včera byl patriot a já brečela od začátku do konce a dneska mě to asi čeká znovu :grinning: Nejlepší je,že se směju,ale slzy mi tečou prostě pořád...dneska jsem brečela i u gilmorek...nechápu své hormony ani omylem.. :grinning:

No ráno vletím do sprchy,věci už z auta ani nevytahujeme (naivita mojeho) :grinning: a kolem půl 10 budeme vyjíždět,tak ráno ještě písnu..ale jak mě znáš,odpoledne písnu zas :wink: :grinning:

Tak přeji krásnou dobrou noc bez chrápání Martina :wink: a pohlaď Davídka..pa pa
26. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz
Já jsem barmanka..takže od začátku těhu doma,kvůli nevyhivující povolání,ale já jsem se pro to holt narodila..já potřebuju k práci lidi a tuhle práci miluju...ale abych mohla tohle dělat,můj 12 náctky a ještě dítko,tak chceme příští rok koupit něco vlastního..tak uvidíme jak se zadaří..

Co Ty a Tvůj děláte?
26. srp 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
To si myslí hodně lidí, že svatbou se všechno změní, ale není to tak ani náhodou.......zrovna Martin by mohl povídat.......ale jak tak čtu ten příběh tvé kamarádky, stejně to tak na 99% skončí rozvodem......takovýto člověk má rád jen sám sebe, a bude tak pořád, narozením mimi se nic nezmění.......pořád pro něj budou v životě důležitější věci než rodina......no držím jí palce..... :unamused:

Tak u Armagedonu jsem bulila i jako netěhotná......nevím proč, všichni plakali u Titanicu, to se mnou ani nehlo, ale Armagedon se mnou zamával.......tak já asi koukat raději nebudu :grinning: :grinning:

Takže zítra budu držet všechny palečky a píšu ti už asi popáté, že pokud se tu odpoledne neobjevíš, tak ti písnu na mobil....... :grinning: :grinning: Tady už vypadám jak schyzofrenička, co pořád píše jedno a to samé dokola :grinning:

Dobré spinkání celé tvé rodince........Martin dneska jenom tiše odfukuje, takže dneska to snad bude v pohodě :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz
autor
No my jsme oba dva "sedáci"...... :grinning: :grinning:

Martin dělá ve stavební firmě rozpočty a návrhy na stavby......a já jsem dělala ve finančnictví.....úvěry, pojistky a tak....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale jinak mám hotelovou školu, ale musím říct, že jsem se tomu nikdy nevěnovala......asi mi to stačilo těch pět let, kdy jsme měli povinnou praxi.......ale základní barmanský kurz mám, ten jsme měli povinný, tak si třeba můžeme někdy něco navzájem namíchat...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ránko,tak Luci opět se chystáme do porodnice :grinning: :grinning: Mě už to příjde zbytečné i psát..je to fakt pořád dokola :grinning: :grinning:
Teď jsem vylezla ze psrchy a m§žu Ti říct,že při představě že tam budu tři hodiny zase čekat se mi opravdu vůbec nechce :angry:
Ale jsem teda fakt rozhodnutá,že bez pevného slova od nich neodejdu...

Noc zase super,malej je kliďas,kéž yb to tak bylo i až nakoukne svět.. :slight_smile: Přes den řádit a v noci hezky spinuškat :slight_smile:

Ještě k té kámošce..u někoho opravdu škoda mluvit no..my už se do toho neplancem..víš jak,ona řekne,že s n ím končí a večer dojde,že je to v pohodě..tak mluv do dubu :angry:

Tak přeji hezký den a pohlaď Davídka..já se vydávám naproti útrpení sezení v čekárně :grinning:
27. srp 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
Dobré ráno Lucí,

tak my s Dádíkem už také vstáváme, vlastně asi bychom se ještě váleli, ale volal nám kurýr z PPL, že nám veze něco hezkého.......no čekám na to povlečení do postýlkyy, tak snad je to už ono...... :grinning: :grinning:

Nevím jak je u vás, ale tady je vedro, takže ti to čekání opravdu nezávidím.....to my se jenom chystáme s kamarádkou na obídek a pak se uvidí.......žádný větší plán dnes nemám :sunglasses:

Dneska mi na email přišlo z rodiny.cz, že miminka si sami určují, kdy půjdou na svět......tak vydrž, Dádík určitě bude chtít brzo vykouknout...... :grinning: :grinning:

Tak se drž a odpoledne ahoj :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 09:17  • Odpověz
Tak jsem tady :slight_smile:
Byli jsme ještě nakoupit na náš poslední večer z bříškem.. :slight_smile: Paní doktorka se zhrozila že jsem ještě v celku a že zítra budu přenášet už desátý den,takže zítra ráno v sedm se mám hlásit na porodním sále a jdeme vyvolávat..takže zítra by mohl být brouček na světě...

Ale můžu Ti říct že když mi řekla,že ráno bezpodmínečně na porodním sále tak jsem se rozřtepala :grinning: A fakt bojím bojím..
27. srp 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
Dobré odpoledne :grinning: :grinning:

Ty opravdu nikdy nezklameš......tak tě s Dádíkem vítáme zpět :sunglasses: :sunglasses:

No ale je hezké, že už nejsi naštvaná, když víš, že zítra už to opravdu všechno skončí.....budeme ti držet palečky :sunglasses: A třeba tím tvým roztřepením se Davídek narodí ještě do rána......

My teď jdeme ke tchýni na večeři, tak se pak přihlásím........zatím papa L + D :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2008 v 17:16  • Odpověz
Abych řekla pravdu tak můj je vyklepaný víc jak já :grinning: Sice plánuje jak bude pít a tak,ale v obchodě byl úplně mimo a doma se svěřil,že se z toho celý klepe :grinning: :grinning:

No upřímně taky mám smíšené pocity..hroznou radost,že zítra malého uvidím,ale strach z toho vyvolávání..kamarádce to vyvolávali tři dny..kéž bych to měla rychlé,když mám tři týdny vše tak pěkně nachystané...No uvidím..Luci doufám,že mi zítra písneš sms,abych Ti mohla naspat co a jak :grinning:

Tak se večer těším..zatím pa pa :slight_smile:
27. srp 2008 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky jdu vás obě pozdravit
lucinecinecka tobě přeju at máš zítra rychlí a pokud možno bezbolestný porod a budem na tebe myslet a přejem at jste zdraví
lucinka2008 tobě přejem at si to těhotenství užíváš v klidu a ve zdraví a t tě malej nezlobí v bříšku
27. srp 2008 v 18:14  • Odpověz
Dablice děkuji..snad to nebude trvat tři dny.. :confounded:
27. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
lucinecinecka budu ti držet všechny palečky abys do obídku nejdíl do večera měla davídka v náruči
27. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz
Děkuji moc... :slight_smile:
27. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky :grinning:

Lucí, já zrovna Martinovi strčila tu knížku o porodech, tak tedy svolil, že si to přečte, aby neměl tak zkreslené představy jako nejspíš má.... :grinning: Tak mi udělal radost :slight_smile: :slight_smile:

Dneska nám přišlo povlečení, je opravdu moc krásné, až ho vyperu tak to vyfotím a dám do albíčka :slight_smile:

To víš, že ti zítra s Dávídkem písneme, budeme na tebe myslet už od rána a přát si, aby vše dobře dopadlo :grinning:

Hele, ono to vůbec není na škodu, že má i ten tvůj obavy....někdy jsem to četla, že je dobře, že chlap nakonec vidí, co jsme ochotny vydržet proto, abychom jim dali potomka...... :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad se ti tam nesloží :slight_smile: :slight_smile:

dablice......děkujeme moc, my už to také máme za pár, ale jestli to budu mít jako Lucík, tak tu budu strašit ještě hodně dlouho :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
No Luci snad ne..aspoň jeden Davídek by mohl být moudřejší..ne? :grinning:

Tak na povlečení se těším..my máme taky s hrošíkama..ale já už mám vše zbalené..teda Milan..plaší o sto šest :grinning: /plně lituju že ho neuvidím až se ráno vrátí domů a bude čekat než mu zavolám :grinning:

Tak to Milan hned ze začátku studoval a teď je chytrý víš? :grinning:

No ale taky začínám mít bobky teda...jen aby to moc nebolelo a moc dlouho netrvalo..
27. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.