• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
ahojky luci-no uvidis,snad ti kojeni pujde tak nejak v pohode,jak pises,nekdy swe z toho dela veda,ale jindy se to zase podle me podceni-jako kdyz se treba v nemocnici da prikrm v dobe,kdy se teprve laktace rozjizdi....jak se ma pak vyroba mlicka rozjet-nevim,nejsem odbornik,ale vsude se to popira,navic se rika,ze dite ma z briska zasobu jidla na tri az ctyri dny-ikdyz place hlady,ze to jakoby vydrzi bez ujmy,nez mami ma....ale nemuzeme soudit,muze byt vic problemu,do kterych odtud nevidime,a nejlepsi je,kdyz je mimi spokojene-je fakt,ze to je dulezite¨
-no a ze teda sestricky moc nepomahaji,na tom trvam,sice asi nemaji cas,ale to je chyba vedeni,taky si myslim,ze by to melo byt jinak :angry: :confounded:

- luci a davidku,doufam,ze vam je tak nejak primerene dobre,uzivejte si to krasne jedinecne spojeni
( a jestli je unava pred porodem-taky jsem to cetla, a jeste o zvraceni-no ja zvracela furt-takze tezko posoudim a je fakt,e asi 20 hodin pred narozenim male jsem mela utlum a nebavilo me ani cist-jen jsem se zhroutila do zidle a odpocivala-jinak jsem byla stale v kole-takze mozny toje :grinning: )

luci a davidku-co uz jste oddeleni-nejste nahodou uz doma!!!!!!!!!!!!?????????? cekam na info-snad se mate dobre a prozivate krasne dny,moc vam to preju

tak dobrou noc vsem :wink:
1. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz
holky,kdepak jste??? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused:

luci-uz jste doma z porodnice,jste OK? jak se mate,jak se szivate?????

luci-a co ty,jsi v poradku,co kontroly???? uzivas si slunicka???
3. zář 2008 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky zdravím u nás pohoda mislím na lucky a davídky a lucinku by snad mohly už pustit domu :dizzy_face:
3. zář 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

omlouvám se, nějak poslední dny nestíhám..... :unamused: :unamused: Chceme kupovat nové vozítko, už trochu víc rodinné, a tak jsme včera jezdili z jednoho salónu do druhého a okoukávali...... :slight_smile:

Jinak já jsem v pohodě, sice už mám tři dny pocit, že do rána nevydržím, ale vždy se ráno probudím celá.....bolí mě ty kosti a celé je to nějak divné......dneska jsem byla u doktorky, tak říkala, že už se to může spustit každým dnem, ale že si myslí, že ještě pár dní vydržíme........tak uvidíme :sunglasses:

Myslím, že Lucík už je doma, protože do alba jí přibyly fotky Davídka, je kouzelný.......tak uvidíme, jestli bude mít čas nám něco napísat.

Tak se mějte krásně..... :sunglasses: :sunglasses:
3. zář 2008 v 11:18  • Odpověz
Ähojte..konečně doma :slight_smile:
Holky měla jsem rychlý porod..dostali jsme ráno tři holky tabletu,ony řvaly bolestí já nic,poslali mě na pokoj že večer další,za hodinu kontrakce po třech minutách,doplazila jsem se na křivku,kde jsem byla deset minut a řvala jsem že musím tlačit a šup na sál..po prvním zatlačení mi řekli že má malej černé vlásky a na páté byl venku :slight_smile: Tak jak se mu nehtělo tak orod byl rychlý..bez klystýru nic,ale jsem hodně šitá,malý má moc velkou hlavičku,tak se nemůžu moc hýbat,sedím na kruhu,ještě že mám do pátku doma Milana,jinak bych se zvokla asi..Jinak je malinkej zltíčko..jen spinká přes den a přes noc řádí,tak musím dospávat..
Za chvíli vyrážíme na první malou procházku,tak pa pa :slight_smile:
3. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
Ahoj Lucí,

ještě jednou gratuluji k Dadíkovi, je opravdu kouzelný, na fotkách se mi líbí pyšný tatínek :slight_smile: :slight_smile: Ale vy celkově vypadáte jako spokojená rodinka, a tak to má být....... :slight_smile:

Tak teď už jen já.......také bych si přála tak rychlý porod jako si měla ty, tak třeba budu mít štěstí...... :grinning:

A jak bylo na prvním kočárkování?? A jak to máš s tím kojením, už se to vylepšilo??
3. zář 2008 v 18:14  • Odpověz
lucinko ještě jedno gratulujem a přejem at davídek dělá jen samou radost a na fotkách vám to moc sluší :dizzy_face:
3. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz
luci 08-a jake vozitko se vam zamlouva? ja taky chtela obri, coz ke me jako prckovi narame pasuje :grinning: ,zvlast jako tehule -kdyz jsem vyskakovala-byl dobry pohled asi :grinning:
-jinak ti preju dalsi krasne dny a jeste chvili byt 2v1,uzivej si briska co to jde a pohlad i za zavistivou tetku :dizzy_face:

luci-davidek je nadhernej,moooc se vam povedl,hrozne moc gratuluju,jsi fakt sikulka!!! a snad i zavidim takovy porod!!!!! a ja,ze jsem ho mela rychly-no v posledni dobe asi nejdelsi,co s kym mluvim :fearful: ,ale hlavne,ze jsme v poradku - vsichni, siti nezavidim,vim moc dobre,co te ceka a neni to na chvili,bohuzel :rolling_eyes: ,to teda mame stejny,takze ti jen preju,at se hojis dobre a ne tak pomalu jako ja (ja ani na kruh nemohla,10dni jsem si nesedla a jedla jsem vleze nebo ve stoje,atd atd
-jsem rada,ze je malicky zlaticko,alespon ti dava sanci se dobre zajet,nez se ti udela lip,jen at mu to vydrzi - to ti moc preju
-a taky jsem zvedava,co kocarkovani a co to kojeni?
3. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky,
hlavně chci pogratulovat Lucince k Davídkovi, moc vám to ve třech sluší :wink: A přidávám se k závisti rychlého porodu.
Holky já už se tak těším až budu jednou zase těhu, ale nějak si pomalu začínám druhé dítko rozmýšlet, snad mě to přejde jelikož nechci aby byla Miška jedináček.
3. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
ahojky jitus-a proc si to rozmyslis? finance??? byla by to opravdu skoda- a jinak,ja se taky nemuzu dockat dalsiho tehu-i toho zvraceni-at,jen aby to zase dobre dopadlo :dizzy_face:
3. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz
jo jo pavly finance a mám hrůzu z toho co nám chystají s bytem, takže si zřejmě budeme muset přiští rok brát hypotéku, ale zatím je to jedna paní povídala prý v Kadani u čez bytů chtějí 7000,- za m2. A mi se příští rok chtěli začít snažilkovat. No uvidíme ještě, třeba to nebude tak hrozný, a snad nám rodiče drobec pomůžou.
3. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz
jitul,to je mi fakt lito,ale doufam,ze to vidite spatne ted a ikdyz to bude slozite,ze nakonec najdete nejake reseni,moc drzim palce :wink:
4. zář 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Pavly, no byli jsme se podívat u citroena a pak v peugeotu, tam se nám líbílo víc, tak už jsem byli tak jako načatí, ale včera jim tam dovezli nového Peugeota 308 SW a tak nás zase "naštvali", protože je opravdu nádherný, ale samozřejmě také o pár desítek tisíc dražší...... :unamused: :unamused:

Potřebujeme nějaké větší vozítko, Martin má sice služební, ale tu opravdu využívá jen jako služební a já mám C3......tak jako nemamině mi bohatě stačilo, ale teď když jsme vezli domů kočár, tak jsem zjistila, že to nebude to pravé.......sotva jsme tam narvali podvozek.......:o((

Ale přemýšlíme jak s tím financováním.......i když bychom dali víc jak polovinu do akontace, stejně se nám zdá ta splátka přemrštěná......hlavně RPSN, kdybychom chtěli úvěr na čtyři roky na tu zbývající část, tak jim přeplatíme skoro 100.000 Kč, což se mi zdá tedy masakr....hlavně co nemůžu vydejchat, je poplatek za uzavření smlouvy skoro 8.000 Kč.....to mi fakt hlava nebere.......zato, že jsou ochotni s tebou uzavřít smlouvu, chtějí takovýto poplatek........no já jsem na ty finance hrozná, já jsem v bankovnictví dělala a tak je mi jasné, že každý chce urvat ten nejlepší obchod aby z něj měl co nejvíce........bohužel v tomhle případě mají smůlu, že narazili na mojí osobu :o)

:sunglasses: :sunglasses: Tak jsem spíš dospěla k variantě, že třeba ještě půl roku počkáme a došetříme, anebo si na něj zbytek půjčíme jinde a koupíme si ho v hotovosti......dávat někomu takové úroky jen proto, abych měla nové auto, se mi tedy fakt nechce..........to raději pojedeme na nějakou hezkou dovolenou :slight_smile:
4. zář 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
Vrtul, to je mi líto, že řešíte bydlení, ono to dneska ani bez nějakých hypoték nejde, stát žádnou podporu rodinám nedává a nejspíš už ani nedá........ :unamused: :unamused:

Tak ať to vyřešíte v pohodě.......dneska fakt člověk musí přemýšlet nad tím co platit dřív a zda si může dovolit mít druhé dítko......no vlastně jen my normální nad tím přemýšlíme......černějším občanům republiky je to jedno......oni nejdřív udělají a pak možná přemýšlí o tom, jestli ho budou mít z čeho živit........no dávky dostanou, tak asi ano....... :grinning: :grinning: Já se směju, ale jsme spíš naštvaná......nedala bych dávky lidem, co státu neodvedli na sociálním a zdravotním pojištěním ani korunu...... :slight_smile:

Vrtul a ještě jste plánovali svatbu viď?? To je furt něco..... :sunglasses:

Holky, to je strašný, co se stalo včera v tom Chomutově........opravdu bych nechtěla být v kůži manželky toho zastřelenýho policisti......to je fakt síla, i s tím Chomutovem to jde nějak z kopce........člověk aby se za chvilku bál vylést na ulici..... :unamused:
4. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky..procházka byla bomba..celou jsme jí prospinkali,ale tatínek nám nechtěl půjčit kočárek :angry: :frowning2: Ale moc mu to s ním slušelo..až bude čas hodím fotečky..dnesa byla i super noc,byli jsme jen třikrát vzhůru...

Luci už kojím plně a je to malý nenasyta..jen bradavky teda au au ,ale co bych pro sluníčko nevydržela..přeji hzký den :slight_smile:

Zítra dojedou naši na víkend tak to bude pohroma.. :grinning:
4. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
Lucí, malej je fakt kouzelnej, koukala jsem teď na ty fotky znova a je tam děsně důležitej..... :grinning: :grinning: Přijde mi, že je dost veliké miminko, doslova kus chlapa, ale na váhu se to tak nezdá.......řekni, vešel se do té hrošíkové soupravičky??

To je dobře, že se kojení rozběhlo, holky to tu psaly, že to chvilku trvá, než je dost mlíčka a ty bradavky.......snad s e také trochu zahojí a pak už bude všechno úplně OK. Tatínka nech kočárkovat, ať si to užije, až bude muset zpět do práce, tak si to vyměníte..... :grinning: A řekni, jak on "zvládnul" porod??

Tak třeba vaši půjdou také kočárkovat a budeš mít aspoň chvilinku čas si odpočinout.......i pro tebe je to teď hodně důležité...... :wink:

Já tedy už tři dny trpím jak zvíře, hlavně dneska je to děsné......jak se mi už roztahuje ta pánev, tak nemůžu ani chodit......bolístka je to tedy pekelná :frowning2: :frowning2:
4. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz
ahojky holky!

luci-jsem moc rada,ze kojeni se rozjelo a stejne to bude i s bradavkama,taky jsem mela problemy,ale casem se jakoby ochodi-psala jsem to tu-a ted to fakt neboli,tak jak pises,vydrz a bude to ok :wink:
-jinak s kocarkovanim to mame stejne,jsem si ho jen pujcila na fotku a zase jsem mela smulu, a doted kdyz jedem spolu,nesmim vezt-sice uz si to vynahrazuju,ale ze zacatku je to fakt divny,vid,taky se chces chlubit a projet,ale neboj,to fakt dozenes

luci 08-panev fakt boli,ale vydrz,jdes do finale,brzy ti bude zase lip....je to stejne zvlastni,jak to telo vi,co delat a kdy hlavne! zazrak,fakt
- to co se deje v chomutove je mazec,jsem pochopitelne prorvala zpravy..........
-taktez jsem si vcera nabehla a na meste se dala do reci s pani....a zjistila jsem,ze je to babicka maminky,ktera umrela na rakovinu,kdyz bylo malemu pul roku (v zari mu ted budou dva),vypravela,jak ho uz po porodu nesmela nosit,jak musel tata na materskou-tak jsem rvala vcera,dneska,......proc se to deje,deti nemaji byt bez rodicu,maminek.......a rodicum nemaji umirat deti :cry:
4. zář 2008 ve 20:39  • Odpověz
Pavlíííííííííí nádherný fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Terince posíláme ty největší hubany je nádherná kočanda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Omlouvám se že sem lezu ale nikde jinde tě nezastihnu :sweat_smile: Páááááááááááá
4. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz
ahojky petul,diky moc!!! jsi zlato :grinning: fakt,rikam to porad :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz
Pavlí děkuji :slight_smile: Mám vás moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 21:59  • Odpověz
no vsak my vas taky-to vis,vid :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 22:02  • Odpověz
Vím!! :dizzy_face: :wink: Posílám ti na maila fotečky Terinky z tý porodnice tak pak jukni :wink:
4. zář 2008 ve 22:03  • Odpověz
zdravím..hodili jsme nové ftečky..ale omlouvám se,neztíhám... :frowning2: až bude víc času,písnu..

Luci pohlaď od nás Davídka.. :slight_smile:
5. zář 2008 v 15:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já se zrovna pustila do mytí Dádíkovo vaničky, je to už to poslední, co zbývá, no vlastně jsem mu ještě včera koupila krásný miminskovský punčocháče, aby nám nebyla na podzim zima, takže ještě ty musím vyprat, ale jinak je to už opravdu vše a budeme jen čekat na jeho příchod mezi nás..... :grinning: :grinning:

Pavly, je mi jasný, že tohle už je finále, ale je to fakt nepříjemný, jestli potkáš někde těhulku co chodí jak kačer, tak to jsem já..... :grinning: :grinning: :grinning:

Je to děsný, co se v CV děje, teď si tu čtu, že tomu člověku kdo přišel do cesty, špatně skončil.....zabil i toho pumpaře z Ústí nad Labem.......to je děs, v dnešní době nevíš koho potkáš......blbě se na něj podíváš a on tě zastřelí.......já bych tyhle lidi fakt nenechala běhat mezi námi...... :unamused: :unamused: :unamused: Je to opravdu smutný, jaké osudy si pro nás někdy ten život přichystal.......vem si, že někdo, kdo chce být se svými dětmi s nimi být nemůže a naopak někdo, kdo o ně vlastně vůbec nestojí jich má pět.......život je nespravedlivý, ale my musíme jen doufat, že nám a našim dětičkám se ten špatný osud vyhne.....nikdo nemůže žít s představou, že zrovna jemu se stane něco ošklivého...... :slight_smile:

Lucí, Dádík je krásný, kočárek mu sluší, jak už jsem psala, on se na všech fotkách tváří tak důležitě......no vypadá to, že to má asi po tatínkovi...... :grinning: :grinning: Je mi jasné, že teď nestíháš, tak snad se někdy na chvilinku utrhneš a napíšeš nám všechny své novomaminkovské zážitky :grinning:
5. zář 2008 v 17:50  • Odpověz
Zdravím..my měli dnes super noc..usli jsme v deset a vzbudili se o půl druhé a potom až v pět a udělali jsme tatínkovi budíček do práce :slight_smile: Pomalu si zvykám a už cítím že nabírám sílu a jsem už trošku dospaná..Jinak už normálně od včera sedím a pohybuju se..v noci malý blinkal a já se němu prudce zvedla a jen škub..asi jsem si uvlnila ten steh co dělal neplechu a je to super...Ale pořád se ho neůžeme nabažit..ještě ani pořádně neplakal..je to sluníčko..

Jinak včera dojela máma a to byl zážitek..slavilo se,strejda pálil a druhý strejda je na vozíčku..máma s ním šla do hospy a jak šli domů,přepadla přes vozík a museli jme jí vést do nemocnice :grinning: :grinning: :grinning: Má šito pod nosem a sedřený nos a prsa :grinning: Já vím,že to asi není směšné,ale my jí říkali ať nepije když to neumí :grinning:

Lucinko pohlaď Davídka..už se Ti to taky krátí..

A teď jedna smutná zprávička...KAmarádka měla rodit začátkem října,ale odjeli před třemi týdny na ryby a tam jí to chytlo..maličká vážila 2200g a 42cm..jenže byla nemocná a včera jí prasklo střívko.. :frowning2: :frowning2: Musí to být něco šíleného..obrečela jsem to..radši přenášet než rodit předčasně a hlavně..před porodem už žádné divočiny,jen pohoda,klídek..mimčo to potřebuje a potom ty následky nestojí za to..
6. zář 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
Ahoj Lucí,

tak jsem ráda, že už seš trochu odpočatá, uvidíš, teď už to bude jen lepší a lepší......budete si užívat malého šmudlínka Davídka :grinning: :grinning:

Tak tvoje mamča bude asi na oslavy vnoučátka dlouho vzpomínat, ale když je to jen odřený nos, tak to se ještě dá......no já si zatím ani nechci pomyslet, jak to dopadne u nás.......ale můj taťka už dneska říkal, že pokud se Dádík narodí ve všední den, že bude muset další den zavřít na dopoledne svůj obchůdek, protože ráno na devátou určitě nebude v kondici......no a o Martinovi ani nemluvě, ten má v plánu tolik oslav, že ani nevím, jestli stihne přijít za námi do porodnice...... :slight_smile:

Miminka je mi moc líto, máš pravdu, že není nic důležitějšího, než aby byli naše dětičky zdravé......vůbec si neumím představit, že bych prožívala něco takového......no já si to neuměla představit ani v tom 18 tt když jsem musela na tu amniocentézu......já nejdřív byla úplně KO, ale pak jsem si vůbec nepřipouštěla to, že by mohlo být něco špatně a že mimi nebude......byla jsem děsně pozitivní, možná až přehnaně, ale pomohlo to......

Ach jo, raději pryč o takového smutného tématu........

My máme dnes tatínka na slezině, ale drží pohotovost, kdyby náhodou......no jelikož měli tu slezinu naplánovanou už od ledna, tak nevěděl, že právě v tenhle termín budeme už před termínem......tak si uděláme s Dádíkem pohodlíčko a budeme asi koukat na televizi......

Tak se zatím mějte krásně, dobrou a klidnou noc všem...... :slight_smile:
6. zář 2008 v 19:53  • Odpověz
ahojky hoky a miminka!!!!
luci-jak psala luci-jsem moc rada,ze je ti lip!!! a ja si zpetne uvedomila,ze jsem se tak nejak lip citila hlavne az po 14dnech,takze vydrz,bude to ok!, o stehach nemluvim,ja teprve touto dobou se zacala trochu hybat-sedet jeste ne :confounded: ,takze mooc gratuluju k hojeni!!!
-taky jsem rada,ze davidek neplace a nezlobi vas,asi budete mit takoveho milacka,jako tu mame my-moc to preju i druhe lucince,je to bozi,vid :wink:
-je super,ze se oslava povedla-i pres ty nasledky :grinning: ,at se maminka brzy zahoji :sweat_smile: alespon bude davidek opravdeu hodne zdravi (na nasem zapijeni doslo taky k urazu, doted ma kamos sadru a ceka ho operace)-kdyz musis,tak musis :grinning: ,asi se tim ridila i mamka a sla do vseho doslova po hlave :grinning: :grinning:

a k tomu osklivemu dopadlo to fakt tak zle,jak jsem pochopila???to snad neee :pensive: :pensive:

luci 08-no tak jsem zvedava,jak to dopadne u vas,my mame malou ve stredu a milacek taky nesel do prace a s nim pulka kamaradu-pac koncili az v devet rano,tak to se ma milacek i tvuj tatka na co tesit :dizzy_face: :grinning: -at to stoji za to!
-ze bych neco tak oskliveho zazila si taky neumim predstavit-nechci a nepreju to ani lidem,ktere z duse nenavidim,to je tak smutneeeee
-luci a ty mas tatuldu pryc,jo,tak bacha,ten nase nesel na slezinu,ale na pivko-samo ze v tu dobu vyjimecne a fakt jsme mu pul hodiny po navratu rikala,ze je mozny,ze pojedem-bych ale musela ridit sama :grinning: ,nastesti jsem to vydrzeli do sedmi a to uz ridil on-ale ptala jsem se,jestli nemam jet-ja se citila vyborne a ridila jsem i den pred tim-no nastesti to zvladnul :wink: takze na vas myslim,at davidek spinka a tatinek se v klidu rano vyspinka :dizzy_face:

jdu do pelisku,jsem utahana,cely den jsme byli pryc,papa a pusinku davidkum
6. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak tatínek přišel něco před půlnocí, ale já jsem samozřejmě vcelku, takže se nic nedělo:o)

Ale dnes od ráda mám takový zvláštní pocit, nevím, jestli je to tím počasím, nebo už brzo pojedeme porodit......jsem unavená, nic se mi nechce, navíc mi jdou do bříška trochu křeče, trochu podobné jako u MS......tak nevím, také jsem někde četla, že to tak nějak začíná......tak uvidíme, zatím se nikam nechystám.... :grinning:

Pavly, tak to byla náhoda, jde na pívo a ono se to takhle hezky vyvrbí...... :sunglasses: :sunglasses: No já jdu teď ještě Dádíkovi povlíknout pelíšek, taťka nám tam snižoval rošt, aby se tam vešel mantinel....tak už je to hotovo a může se to dochystat.......tak dám pak nějaké fotky do albíčka..... :slight_smile: :slight_smile:

No ale předtím si dám asi řízeček, mamča mi donesla akorát sundané z plotny..... :grinning: :grinning:

A co dělá naše novopečená maminka v Kvasicích?? :grinning: :grinning:
7. zář 2008 v 16:35  • Odpověz
ahojky luc-tak bych rekla,ze podle toho,co pises,se mozna fakt dadikovi chce na svet :grinning: ,to by bylo moc fajn :dizzy_face: , o tech priznacich jsme mluvili i tady-odpovida to :wink: ,tak jen doufam,ze kdyby byl poplach,ze das vedet! at na tebe a malickeho muzu myslet a drzet moc moc palce
7. zář 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
Pavly,

to je jasný, určitě se přijdu ještě rozloučit, než pojedeme :grinning: :grinning:

Ale teď jsem do sebe natlačila ten řízeček a je mi zase fajn......tak uvidíme......určitě se ozvu :sunglasses:
7. zář 2008 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.