• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
jsem rada,ze chutnal,treba to jsou jen poslicci-ty ja teda nemela,ale kazdopadne sem budu chodit pravidelne kontrolovat-ja ti tak zavidim!!!!!!!! hlidej se :wink:
7. zář 2008 v 17:09  • Odpověz
autor
Pavly,

tak my jsme pořád 2v1.....asi to opravdu byly jen poslíčci, takže se hezky vcelku přesouváme do pelíšku :grinning:

Dneska k nám Lucík ani nezavítal, tak nevíme co je nového s Dádou......asi si užívali víkendík :sunglasses:

Dobrou noc tobě i tvé holčičce a samozřejmě i všem ostatním :sunglasses: :sunglasses:
7. zář 2008 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky maminy..no my včera byli na návštěvě u babi,za tou mámou,ale bylo tam hrozně moc lidí,malý to celé prořval a doma křičel taky..byla jsem neštastná..spinkal mi jen v náručí a hned co jsem ho položila,řev..dokonce se mě pevně držel za tričko i když spinkal..až došel tatínek,tak jsme okoupali a táta si ho vzal a byl klid..Noc super..usli jsme v deset,vstávali o půl třetí a potom až v šest a uspali jsme ho až v osm-jeli jsme na očkování a pro rodný list..dvě hodinky ve městě a hoďku v autě a ani očičko neotevřel,tak snad dneska už bude dobrý bobeček náš maličký..

Teď jsme popapali a hajá vedle mě a kochá se..je to kochatel po tátovi:slight_smile:Pokusím se dát pár nových foteček jestli bude chvilinka..

Lucinko opatruj se a kdyby něco jsem na telefonu a chci si to taky prožít s Tebou..blíží se to viď?
Tak pohlaď bříško a zatím se mějte krásně maminky a miminka..:slight_smile:
Lucie a Davídek:slight_smile:
8. zář 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
Ahoj Lucí,

tak už seš maminka na 100% úvazek......ale jak píšeš, tak nebýt toho Dádíka uplakaného dne, tak je vše v pohodě......to vstávání mi také přijde docela v klidu......ale stejně asi musíš být unavená.....no nebude to dlouho trvat a najdete si ten svůj společný režim..... :slight_smile: A koukám, že tatínek má velmi pozitivní vliv, to je dobře......pořádek musí být už od malinka :o))))))

A jak jste zvládli očkování?? Já se úplně vidím, až půjdeme my a Dáda tam bude plakat, že budu bulet s ním...... :grinning: :grinning:

Já hlavně doufám, že s tím spinkáním bude Davídek po nás......protože já i Martin jsme prý byli hodná miminka a po šestinedělí jsme už spali celou noc......tak snad nebudeme zrovna mít nějaké noční zvířátko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, já mám teď takové zvláštní pocity, včera jsem myslela, že zaručeně musím jet do porodnice a dnes jakoby nic....pupík pořád veliký a ani mi nepřijde, že za chvilinku bude malinký tady..... :slight_smile: Ale určitě napíšu, až tomu tak bude......tak se mějte krásně, posíláme hubana a budeme se těšit na nějaké fotečky :sunglasses:
8. zář 2008 v 16:47  • Odpověz
Zdravím..psala mi Lucinka večer..je v porodnici,praskla jí voda a tak by na nás dnes mohl vykouknout další Davídek :slight_smile: Snad to bude brzy za ní a bude to štastná rodinka..

Lucinko držíme pěstičky... :slight_smile:
9. zář 2008 v 07:32  • Odpověz
jeeeeeeeeee,fakt,jsem teda vedle,jdu docist
9. zář 2008 v 08:04  • Odpověz
ahojky,tak jsem vas vecer docitala,ale mela jsem ruku namocenou do more a nemohla jsem psat a koukam,ze ted me to bude pekne mrzet.....

-tobe jsem chtela napsat,ze mi mala taky moc plakala,kdyz jsem ji asi stejne starou vzala mezi lidi na zahradu-slavili ji ,byla taky nevrla a uklidinila se hned,jak jsme odesli, asi vyciti,ze nejsou jen s rodicema a chteji je mit u sebe,asi se o nas bali :slight_smile:
-jinak vypada,ze mate uzasny zlaticko,tak moc preju,at mu to vydrzi :wink: ,je to krasny,viid :dizzy_face:

luci 08-co dodat, uz jsem ti tu nekolikrat psala, jak ti drzim palce a moc preju prijemne lidi na sale, myslim ted na tebe nestkutecne moc a budu az do doby,nez budu vedet,ze jste uz s davidkem spolu a nunate se :dizzy_face:
-davidek si asi vybral moc pekny datum,vid,tak at to jde rychle, tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
9. zář 2008 v 08:26  • Odpověz
luci,ted jsem videla fotky,ta tvoje mamka teda fakt musi trpet!!!!!!!!!!!!! to je teda hruuuza,chudinka!!!!!! :confused:
a davidek je nadhernej,je krasnouckej!!!
9. zář 2008 v 08:46  • Odpověz
Pavly děkuji..no to víš..moje máma je expert..nemůže se přiblížit k ničemu co má dvě kola...je to půl roku co to měla šité pod nsem na tom samém místě co teď..spadla z kola a teď pomáhala strejdovi z hospy-je na vozíčku a akrobatka zakopla a přeletěla přes něj přímo na hlavu...V KM jí ale jen šili a poslali domů a přitom u nás v nemocnici jí zjistili že má zlomený nos a něco s hlavou,v KM jí nedělali ani rentgen..takže podává stížnost..

Kroměřížská chirda je fakt hrůza :angry: :angry:

Jinak Davídek je zlatíčko,ale mj měl včera noční tak jsme nemohli usnout a poplakávali jsme,usli jsme tvrdě až o půl druhé a vtával až o půl šesté,tak aspoň tak..Dnes má druhou noční tak mám hrůzu,ale holt do práce se chodit musí...Ale potom bude až do neděle doma,tak se těším.
9. zář 2008 v 11:18  • Odpověz
Pavly jak jsi zvládala vůbec šestinedělí Ty?Byla jsi sama doma nebo Ti někdo pomáhal?Já totiž když pláče malý brečím s ním :frowning2: Jsem hrozně lítostivá a je mi hrozně že pláče..
9. zář 2008 v 11:19  • Odpověz
ahojky,tak mi to nedala a z vychazky jsem i zasla domu,abych mohla zkontrolovat net,jak to vypada s dalsim davidkem, zatim nic :confused: :confused: :confused: ,ja stale na vas myslim a drzim palce,at je to rychle a at mas taky tak krasny zazitek z toho vyjimecneho setkani....

luci-ja jsem byla propustena v nedeli, hned jsme byli cely den pryc-fakt mi teda nebylo ten den dobre-utahana jsem byla,to myslim, a v pondeli jsem uz byla od rana uplne sama. na hodinku prisla mamka,pomohla mi vybalit veci z porodnice-ja se nemohla vubec pohybovat,tak to slo rychleji,to jsem byla rada,jinak jsem pak byla jeste na prohlidce-tam sla se mnou mamka a uz mi lezla na nervy-teda nic ve zlym,mam ji rada a vim,ze to mysli dobre,ale ja si rada delam veci po svem a mamka se ke me ze zacatku chovala,jak kdybych byla nesvepravna
9. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
ahoj holky jdu v rychlosti pozdravit nemám ted moc času miláček má dovču tak si užíváme krásného počasí a jinak přeju lucince at má ještě dnes davídka u sebe a jsou štasná rodinka a druhé lucince a pavly musím pochválit fotky jsou krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz
tak to snad ne,napsala jsem asi trikra tak delsi prispevek a zobrazila se ani ne tretina!!! a ja nemam cas to psat znovu :angry:

tak luci jeste jednou alespon zkracene

nevadi ze places, to je normalni a za chvili se to zlepsi!!! chce to cas, ver si,jsi vyborna maminka,urcite vis,co malemu chybi a prijdes na to a kdyz i tak bude plakat,tak asi chce byt s tebou,tak hochovej....
-mozna ho trapi prdiky,nebo place,ze mu nejde se vykakat,casem si na to zvykne a nauci se to,vydrz!!!
- a jeste jsem pswala,ze ja jsem taky dost rvala a pomohlo mi se dobrenajist, 14 dni mi neslo snist naprosto nic, to bylo hruza,pak jsem zacala jist a zlepsilo se to
-drz se,a pusinku tomu malickemu pokladu :wink:
9. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
Pavly moc moc děkuji..zase gebím,protože se mi zdá že malej hroně sípe a blbě se mu dýchá,jenže můj musí holt do práce..to jsou šílené stavy ale..

Jinak psala Lucinka,že jí celou noc odtékala voda a že neví jestli Davídek ztihne vykouknout dnes..kontrakce nepravidelné..tak uvidíme..
9. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz
diky za zpravu,tak jsem zvedava,jak to rychle daji....ja na ne tak myslim,zvlast,kdyz presne vim,kde jsou!!!!!!! ja tam byla taky!!!!!!!!!!!!!!!

no a s tim sipani-delala to taky-jako plny nos,vid-zvedli jsme ji postel a i na postel u nas ji davam hlavu vys-jako celou ji podlozim-ono se jim vraci mlicko a mal ato mela snad az v nose-nez se to naucila
9. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz
Ahojte, omlouvám se že vám tu lezu, ale k nám do Vsetína už Lucka ani nepřijde tak musím já za ní :slight_smile: Luci tak písni držím palečky. A vaší kolegyňce Lucce, co ji to v nejbližších hodinách čeká přeji hodně štěstí a síly.
9. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz
No Pavly my máme taky,ale ani ne nos jako průdušky.bobeček náš malý..a dneska pořád jenom spí-nechápeme..

Miláček si vzal nakonec do pondělí volno-jupíííí :grinning:
9. zář 2008 v 15:55  • Odpověz
:confused: :confused: nic???
9. zář 2008 v 18:48  • Odpověz
lucí drž se myslím na tebe a v zpomínám jak jsem to měla já v16h my praskla voda tak měvezly a kontrakce nepravidelné a nechali mě trápit 3 dny a pak my teprve pomohly tak doufám že utebe to bude jinak :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2008 v 19:29  • Odpověz
Holky zatím žádná zprávička od Lucinky..Hned jakmile písne,dám vědět..nebojte:slight_smile:

Hezký večer
9. zář 2008 v 19:37  • Odpověz
Hurááááááááááááááááááááááá

Psala Lucinka:Davídek se narodil ve 19:45,50cm a 3100g..je prý krásňoučký,vlasatý a hodňoučký..

Lucinko obrovská gratulace..
9. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz
lucinko vyřid lucince velkou gratulaci
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ať chlapeček všeho dost má ...
Ať chlapeček všeho dost
má v životě pro radost.
Zdraví, štěstí, veselosti -
jak v dětství, tak v dospělosti.
Rodičům ať radost dělá,
budoucnost ho čeká skvělá.
Celý život bez nesnází,
ať ho úspěch doprovází.
Srdečně blahopřejeme
9. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeeeee,huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja si rikala,ze v ruzovce uz to dali,tak urcite luci taky a ono fakt ze joooooooooooooooo
to je supeeeeeeeeeeeeeer, jsem strasne stastna,ze je to tak, ze to netrvalo dlouho, doufam,ze je lucince dobre, ja se tesim na fotecky dalsiho davidka!!!! ja chci taky do porodnice,zavidim!!!!
prosim,vyrid,ze mooooooc gratuluju a rvu tu jako zelva :grinning:

a tvojemu davidkovi posilam taky pohalzeni :wink:
9. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz
Dobré ránko holky...Lucince napíšu a vyřídím..

My se chystáme k našim do Frenu,kvůli úřadům..musím si konečně změnit to bydliště nebo se z toho zblázním

Hezký den všem :slight_smile:
10. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
ahojky
tak co luci,je davidek zase dneska hodny?: jeli jste jako do frenstatu? nebo kam? ja to neznam :confused:
jinak jsem moc rada,ze bude mit tatinek dovolenou,preci jen naberes klid a silu,to je moc fajn
jak ti vubec je,co stehy,jak se citis,jde to se pohybovat???
diky za vyrizeni vzkazu pro dasli lucinku, na tu se tu taky moc tesim,jake to bylo a tak.....to nam i ty zatim dluzis :wink: :wink:
10. zář 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky..už jsme doma..Byli jsme ve Frensšátě pod Radhoštěm:slight_smile:A máme vše vyřízené abude klid..

Omlouvám se,ale Lucince písnu večer..jsem po té cestě hotovo,ale malej byl neuvěřitelnej a kouzelnej..jo a první noc spinkal v postýlce :wink:

Pavly,můj porod byl úžasný..ráno kapačka,nic,další ráno tableta,ještě se dvěma slečnama..jim to zabralo a měli bolesti a já si skákala po baloně a nic,po dvou hodinách mě poslali na pokoj,že večer dáme další a že těm dvoum se to určitě dnes rozjede..na pokoji jsem hned dostala kontrakce po třech minutách,vydržela jsem to půl hodinky,pak jsem šla za sestrou,ta mě odvedla na monitor,kde jsem si to prodýchávala,ale ž to byl mazec..(i když jsem pořád čekala kdy příjde to nejhorší :grinning: )Pak jsem zařvala,že musím tlačit a šup na sál..to už jsem myslela že mi malý vypadne sám :sweat_smile: Po prvním zatlačení mi řekli že vidí černé vlásky a na páté byl venku :slight_smile:

akže tak ve zkratce můj porod..ani tatínek to nezihl a gol byl,že obě ty holky rodily až tři dny po mě :grinning:
10. zář 2008 v 15:51  • Odpověz
Jo a Pavly,já se můžu hýbat snad od třetího dne doma,prudce jsem se v noci k malému zvedla a asi sem si uvolnila ten steh co táhnul a od té doby jsem jako nová:slight_smile:Skoro teda :grinning:
10. zář 2008 v 16:56  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem to ted mela rozlitane a nestihala jsem net, dneska pokracuju a zitra jedem na vikedn do pardubic-takze toho mam dost...

luci-ve frenstate jsem byla pred mesicem-na dovolene jsme tam zabloudili :wink: ,proto jsem se ptala
-jsem rada,ze jsi mela takovy porod,takze urcite uz mi das za pravdu,ze to je proste krasny zazitek a bolest k tomu patri,ale jde zapomenout- a rychle,kdyz se chce,no fakt jsem rada,mela jsi to dobry....ale tatinek to fakt nestihl???? ja byla nestastna,ze prijel tak pozde,ale to muzu byt rada,ze zazil alespon neco!
-s hojenim ti to taky teda zavidim, je to super,ze se muze hybat :dizzy_face: parada!!!

a jak se mate ted,uzivate si posledni krasny dny a jste taky porad venku??? asi jo,vid

a co lucinka 08-uz jsme doma??? jak to jde??? tesim se na zpravicky :confused:
12. zář 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
ahoj holky,zdravim Vas aspon pres mobil,napojila jsem se pres telefon,abych si vas aspon precetla:o) Dekuji vam za gratulace, opravdu se z nas stala stastna rodinka, Martin je z maleho uplne vedle a ja mam ted stavy,ze kdykoliv se na nej podivam,mam slzy v ocich. Nikdy bych neverila, ze to s nami takhle x
12. zář 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
zamava, je to opravdu zazitek na cely zivot. Kazdopadne detaily o porodu vam napisi az budeme doma,doufam,ze to bude brzo. Tak se mejte krasne,minimalne tak,jak se mam ted ja:o)
12. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.