• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
ahojky,jen rydhle za chvili jedem do pardubic na vikend

luci.super,ze jsi se ozvala,ty stavy zanm moc dobre a mam je doted!!!!!!!!!!!! :grinning: nekdy mam pocit,ze se stestim zadusim, nadherny!!!!!! uzivej si to a at jste brzy doma(asi zloutenka,co ,ze tam jeste jste),moc se na tebe tesime na pokec

luci-ty se mej taky krasne a ja zase napisu vic,ted musim lete,holky pekny vikend s mrnouskama,posilam jim pusinky,papa
13. zář 2008 v 09:05  • Odpověz
kdepak jste maminky??????

my jsme uz doma a ted lezime v posteli a cekame,az zacnou topit,jinak nevylezu z postele,je nam zimaaaaa!!!!!

a jak se mate vy? co vase vonavoucka stesticka???????
15. zář 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

od včerejška jsem už doma, musím říct, že je to tedy mazec.... :slight_smile: O stavech které tu píšete jsem měla už v porodnici, věčně plné oči slz nad tím naším uzlíčkem, samozřejmě slz štěstí......

Dala jsem do albíčka nějaké fotečky, tak se na ten náš pokládek podívejte..... :grinning:

Jediné, z čeho jsem taková "divná" je to, že v tuhle dobu nemůžu kojit.....bohužel jsme s Dádíkem provedli jedno špatné kojení a mám úplně zničené bradavky......no o to by asi nešlo, ale teče mi z nich i krev, a to mi sestra říkala, že mu prso dávat nemám, protože miminka neumí tu krev zpracovat.......takže mlíčko odsávám, našla jsem i způsob jak se vyhnout toho, aby tam byla ta krev, no a malému ho dávám na lžičkách......ale stejně ho nemám moc, musíme dokrmovat, to bylo už v porodnici......no ale nechci být z toho nějak špatná, teď si nesmím nic připouštět, jako třeba to, že jsem špatná maminka a tak......prostě mlíčko chybí a já ho přece nenechám křičet hlady... :zipper_mouth: A doufám, že se to ještě dodatečně rozjede, tím, že odsávám, tak ty bradavky napínám a nemělo by se snad přestat dělat...... :slight_smile:

Jinak Lucík psala něco v smsce, že jim opravují net nebo co, takže se ani nemůže připojit....... :wink:
15. zář 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
Pavly,

máš pravdu, zima je pekelná, my včera šli z té porodnice a trochu jsem z toho nechápala...... :frowning2: A nám přijde kotelník nastavit kotel až zítra, no nějak nám nedošlo, že Dáda může být na světě dřív......no a také si nepamatuji, že by někdy byla v září taková zima......my se těšili na babí léto..... :slight_smile:

Holky prosím, řekněte......jak dlouho jste byli s mimi doma, než jste ho vzali poprvé ven.....já už se těším na kočárkování a podobně, ale také nás čekají ty nepříjemné úřady a tak......ale sestra mi říkala, že prvních 10 dní po porodu máme být raději doma a pak začít postupně.......tak Martin má naštěstí sem tam nějakou dovolenou, takže nějaké nákupy a tak vyřešíme, ale já se zároveň těším na procházky ven......musíme se pochlubit:o)

No nic, já jdu odsávat Dádovi svačinku, tak pak, jestli bude čas, písnu více....
15. zář 2008 v 09:14  • Odpověz
Ahojky holky..konečně nám to jede..objednali jsme si kabelovku a zapijili to a ono nic a navíc vypadl net..měli problémy v Kroměříži,a zprovoznili to až dnes :angry: Jinak jsem přihodila taky pár nových foteček..malý je hrozný aktivista,už se mi otočil,pase nádherně,skoro ,,stojí" jak se vzpírá..ale měli jsme jeden šíleně uplakaný večer-prdíci,to jsme mysleli že umřem,tak křičel že zfialověl a nemohl chytit dech,no hrůza..

Jinak Lucinko mocinky Tě zdravím doma i Davídka..hned co to dopíšu mrknu na fotečky..
My máme teď malého u babičky vedle,byli jsme nakoupit a bobeček pořád chrupká..on teda pořád spinušká-zatím,jen večer má období d půl desáté kdy kouká a je vzhůru..

Luci z toho dokrmování si nic nedělej,hlavně že malý přibývá a je spokojený..já teda kojím přes kloboučky a zatím dobrý..

My už vážíme 4150g a kyčle máme taky v pořádku..tak nám dělá jen radost :slight_smile:
15. zář 2008 v 16:49  • Odpověz
Lucinko je kráááááááááásný..moc moc moc moc gratuluji ještě jednou :slight_smile:
15. zář 2008 v 16:50  • Odpověz
luci 08-vitam vas doma z porodnice :dizzy_face:
-malickej je proste boziiiii,dalsi nadherny miminko, moc gratuluju!!!!!!!
-s kojenim drzim palce,kdyztak se poptej na www.kojeni.net-tam je to studna plna rad, at se vam to dobre rozjede
-a s malou jsem byla venku hned v den propusteni z nemocnice-cele odpoledne,zvladla to dobre,ja hur, byla desna vedra/asi jsem ani ven jit nemela,ale doma mame desnou zimu,chtela jsem se ohrat,v porodce bylo vedro a ma byla doma hned fialova-i malou jsem vyhrala/ a pak jsem chodila ven kazdy den-zatim jsem nevynechala ani jeden den,alespon na hodinu-jako dneska,
ale kazdopadne jsem s malou mesic nesla nikam do uzavrenych prostor-nakupaku a tak, jen pro RL, nebo k doktorovi, bala jsem se,aby v uzavrenych prostorech snaz neco nechytla

luci-jsem rada,ze uz zase mate net!
-doufam,ze takovych hroznych noci uz mit vic nebudete!!!!
-je super,ze je maly sikovny,to je super!!! ale cetla jsem,ze neco se u techto deti nema podporovat,aby se ve vyvoji nepredbehli-pry je to skodlive,kazde obdobi je pry dulezite
-a gratuluju ke kycliiiiim, to zavidim, tak to je moc dobre,ze nemusite taky davat decku

boli me ruka-asi zase neco skipnuteho,tak se jdu natahnout,at si odpocine,mala se nejak vrti,nemuze dneska dobre zabrat,tak jsem zvedava,jaka bude noc
15. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz
Dobré ránko maminy a miminka,
tak u nás jsme vzhůru už od půl šesté,teda jen my,bobek před chvíli usnul..tak jsme poprvé zapojili chůvičky,tak jsem zvědavá..Jsem zvyklá ho mít u sebe :sweat_smile: A snad dnes dojde pošťák s lehátkem a v osm má dojít ten chlápek na tu kabelovku,tak snad už nám dnes pojede vše bez problémů..

Tak co Pavly,jaká byla noc?
16. zář 2008 v 07:23  • Odpověz
No Pavly jenže on sám zvedá hlavičku a sám se staví na nohy...tomu asi nezabráním..no třeba je to jen náznak že brzy poleze :slight_smile: Kdy vlastně začínají miminka lézt?
16. zář 2008 v 07:26  • Odpověz
Ach jo..malej mívá několikrát denně šílenou škytavku..škytá i přes půl hodiny bobeček malý,je mi ho úplně líto ,když vidím jak mu to háže s celým tělíčkem.. :frowning2:

Taky jste se s tím setkaly?
16. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsme byli rano na RHB s malou ,pak ja sama,pak domu najist a zase ven,pred c´hvii jsme se vratili,teda tam je desna zimaaaaaaaaa,ja ji nechciiiiiiiiiiiii :angry:

luci-co lehatko,doslo??
-s tim zeedanim verim,ze nepomahas,nektery deti jsou akcnejsi, jen vim,ze to delaji a nenaji se v tom podporovat....neco jsem cetla o tom,ze neco deti delaji po narozeni jako reflexem,ktery se ale prave nema podporovat,aby vyhasl-neco tak pisou
-skytavku jsme meli taky od porodnice a taky dost casto,i nekolikrat denne a postupne se to zmensovalo a miva ji tak jednou za den, pry to nevadi
16. zář 2008 v 16:56  • Odpověz
Ahoj Pavly..tak my teď přišli z vycházky,počasí hnus,ale malý čerstvý vzduch potřebuje a krásně spinkal a ještě spinká..

Lehátko ještě nedošlo,ale už mi došel mail že ho odeslali-konečně aspoň něco ,tak snad teda zítra no..doufám..jsem na něj dobře natěšená :grinning: :sweat_smile:
16. zář 2008 v 17:51  • Odpověz
luci 08-jste OK? asi se nunate,viiid,no to chaaaapu :grinning: :dizzy_face:

luci-pocasi sileny,ale ven se musi, o toho jsou plastenky a obleceni,viiid :grinning: ,ale teplicko bylo kazdopadne lepsi-no musime si pockat- a to hrooozne dlouhoooo,ach joooo :angry: :rolling_eyes:

-jsem zvedava,kdy ti lehatko dojede,my ho taky docela pouzivame, medackum rada povida a nekdy se jich naopak boji :grinning: ,ted vyhlizim jidelni zidlicku-takovou,abych si ji mohla vozit po byte-aby mohla byt u me u linky,tak snad neco vyberu...

zatim dobrou noc maminky :wink:
16. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, ale náš pobyt doma s miminkem nezačal zrovna nejlépe, včera jsem dostala horečky, ale takové ty pěkné likvidující, 39, takže jsem nebyla schopná vůbec ničeho.....dneska je to už lepší, ale chystám se za chvilinku na gynekologii, aby se doktorka podívala, jestli nemám zánět v prsou...... :unamused: :unamused:

Ach jo......chtěla jsem si užívat svého miminečka naplno a teď tohle......

Jinak je ale malý strašně hodňoučký, budí se jenom na papání.

Až bude lépe, napíšu víc....

Tak se zatím mějte krásně

Lucík a Dádík
17. zář 2008 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko,
Lucinko to je mi líto..ale uvidíš,že brzy bude líp :slight_smile:
Dej Davídkovi za nás pusenu..

Pavly tak zrovna dorazilo lehátko,už jsem ani nedoufala..jen co nám tatínek zatopí,dá to dohromady,tak jsem zvědavá..co na to to naše sluníčko bude povídat..

Hezký den.. :slight_smile:
17. zář 2008 v 08:05  • Odpověz
ahoj holky přeju všem hodně zdravíčka a lásky a davídkové jsou oba krásný no my marodíme teda malej s chřipkou :fearful:
17. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz
luci 08-tak si bohuzel myslm,ze to bude zanet,ach jooo,to je neprijemne,no snad ti mudr.poradila a dobre to dobojujete a zanet zmizi!!!!!! drzim palce a myslim na vas!!! hlavne,ze je malickej stale zlaticko-moc ti to preju!! :dizzy_face:

luci-tak co lehatko???

ja dneska zjistila,ze bych fakt potrebovala hrazdicku-aby nelezela mala jen v lehatku-neni to rovna podlozka-tak jsem to vyresila a vzala tu hrazdicku z lehatka a dala nad postylku a jde to uplne super-tak mala lezi krasne na rovnem a hraje si,mam z toho radost-navic ji tim padem mam i na monitoru-super,tak asi hrazdicku ani kupovat nebudem :grinning: , ja nechci vse kupovat,kam to pak dam? vzdyt je to jen na chvili :unamused: ,no uvidime
17. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz
Dobré ránko, Lucinko tak jak?

Pavly lehátko super..vibrování se nám moc líbí,ale dneska máme v plánu celý den proležet,já teda prospat,páč malý už druhou noc se vzbudí o půl jedné a je vzhůru až o tří a to jen kojím,uspávám a on z toho má srandu :confounded: Takže jsem docla mrtvá,vstáváme kolem půl šesté..

No vidíš jak jsi šikovná..to je jasné..taky už přemýšlím kam potom všechny krámy dáme :grinning:
18. zář 2008 v 07:47  • Odpověz
Přihodila jsem pár nových foteček naší prdelky :wink:
18. zář 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

tak samozřejmě, že zánět jak vyšitej, dostala jsem antibiotika a malého už nemůžu kojit ani přes ty kloboučky, protože z jednoho prsu mi jde hnis a z druhého krev.......takže super.........jen odsávám, naštěstí mám takovou odsavačku, která do lahvičky pustí jen to mlíčko........ale stejně mám pořád problém s množstvím......opravdu toho moc navytáhnu, max. tak 150 ml denně, ostatní musíme dokrmovat........no doktorka mi řekla, že to všechno má souvislost i s tím zánětem, teplotou no a hlavně s tím, že jsem z toho trochu na nervy...... :unamused: :unamused:

No ale nevím co víc dělat pro zvýšení té laktace....piju jak duha, dělám si čaj pro kojící.......a pořád nic.... :confounded:

My dneska také měli takovou veselejší noc, vstávala jsem skoro každé dvě hodiny, z malého se stává docela jedlík a tak už mu ta dávka co jsem mu dávala předtím nějak nestačí.....no škoda jen, že víc je dokrmu než mojeho mlíčka........no hold neudělám nic...... :unamused:

A ještě jsem včera měla ten super brečící stav, kdy prostě člověk bulí a ani neví proč.......mě to popadlo asi na hodinu je to fakt záhul........zjistila jsem, že už musíme trochu mezi lidi, tahle izolace mi nějak nesedí......a příští týden s námi už snad bude doma i tatínek..... :slight_smile:

Tak se mějte krásně, mám radost, že jsou vaše miminka tak spokojená :slight_smile:
18. zář 2008 v 10:08  • Odpověz
Lucinko to je mi líto,tak snad to bude brzy dobrý a z toho příkrmu si nic nedělej,hlavně aby byl malinký spokojený a spokojeně napapaný... :slight_smile:

Já taky bulela jak malá a proto Milan zůstal doma,takže byl v práci jen dva dny,od té doby co jsme doma :sweat_smile: Ale v sobotu už valí na ranní,tak budeme sami..ale musím říct že už je to lepší..Tak uvidíme..

Pohlaď Davídka a přeji hezký den.. :slight_smile:
18. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem vam psala v 6-dlouhy vzkaz a smazalo se to,tak to zkusim znovu

luci 08-moc me mrzi,ze je to zanet a hrozne drzim palce,at je brzo pryc a neprijdes o mlicko, urcite jde laktace zachovat,ale kazdopadne to stoji vic usili-verim,ze ty to zvladnes a davidek taky
-vim,ze se mlicko tvori lip,kdyz se casteji prilklada-coz teda nemuzes-nevim,jestli nema odsavacka stejny dusledky... :unamused: zkusila bych odsavat casteji...ale dulezite to bude,az budes moc zase prikladat,snad si da davidek rict a pomuze ti

luci-krasny fotecky,mas boziho chlapecka! a jsem taky rada,ze lehatko se osvedcilo
- a co ty a kojeni?? ok?

no a ted to dalsi,ale zkratim to,nemam uz tolik sil psat to znovu
-my meli taky vcera divnou noc,uvidime,snad bude dneska lepsi...
-taky jsem byla rozhozena,pamatuju si,ze do 14 dnu doost hrozne, chtelo se mi stale brecet-asi ale stestim,nevim, od 4 tydnu jsem uz tak nejak srovnana...ale dojimam se extremne i do ted
-nebrecela jsem sice,ale taky proto,ze jsem nemela zadne vazne komplikace a vetsinou jsem byla venku a tam to moc neslo
-jedinkrat jsem rvala jak krava-doslova a to,kdyz mi mamka poprve vzala malou na vychazku, lezelajsem hotova a rvala nahlas na cely panelak po celou tu dobu-uz jsem ji od te doby nedala,je mi stale za zadkem a jsem spokojena :grinning:

posilam mimimkum pusinky a vam spoustu sil :wink:
18. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj maminy,
tak my máme dnes přesně tři týdny,ale od včerejška máme snad vyměněné miminko..Od pěti do půl desáté byl nevrlý,chvílemi šíleně řval..když byl u prsa tak se chvílemi odpojoval a ječák..měl úplně červené,unaveňoučké očička,ale ne a ne zabrat..Teď ráno to samé..od půl šesté vzhůru a chvílemi řev..jsem ráda,když je vzhůru a kouká,ale když řve musí být na rukou,jinak není k utišení..(to jsem si to teda měla co naučit.. :frowning2: )

Pavly já kojím,sice přes kloboučky,ale kojím,tak aspoň tak..A děkuji za pochvalu foteček:slight_smile:

Tak nám už malého taky hlídala babička,potřebovali jsme jet nakoupit,pořád jsem měla v ruce telefon a cítila jsem se hrozně že ho nemám u sebe..ale to je určitě tím,že je tak maličký..Zase bych nechtěla,aby byl fixovaný jen na nás dva a my si potom až bude větší nemohli nikam zajít na večeři nebot tak...No uvidíme co nám z nich vyroste :slight_smile:
19. zář 2008 v 08:58  • Odpověz
Jéé Pavly koukala jsem,že jsi taky přihodila fotečky..malá je kouzelná..,že má Tvé oči?
19. zář 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak mám chvilinku čas vám napsat, tatínek vyjel na procházku, tak jsem sama doma.......sice jsem si chtěla jít chvilinku lehnout ale nějak mi to nedá..... :slight_smile:

Už včera jsem byli asi dvě hodinky venku, sice to bylo pro můj organismus trochu náročné, ale určitě lepší, než pořád sedět doma....a dneska jsem už zajela i na obídek k našim, sice to byla taková rychloakce, ale doufám, že se vše vrací tak nějak do normálu.

Jinak vaše miminka jsou obě nádherná, ale to naše také......stává se z něj tedy pěkný otesánek.....já jak odsávám a ještě dokrmuji, tak se nějak nestíhám divit, co všechno malej zbaští a jak se den za dnem zvyšují dávky.......no a je pravda, že kdo ho viděl třeba po týdnu, tak říkal, že je tedy opravdu "pěkňoučký"..... :slight_smile: Ale v noci se nám nějak nechce spinkat, už druhá noc za sebou byla taková divná......přes den je fakt zlatý, budí se jen na papání a pak spinká, ale noc je tedy docela krušná........naštěstí od pondělí je s náma doma tatínek, sice jen tři dny, ale jsem šťastná i za ně......mají toho ve firmě tolik, že se moc neutrhne a je mi to líto, že přijde o ty nejhezčí okamžiky v životě.... :unamused:

Jinak já už aspoň nemám ty teploty, ale s množstvím mlíčka se to nějak nelepší, i když mám pocit, že odsavačku od sebe neodtrhnu.......ale aspoň nějaké mlíčko mu za ten den dám no.... :slight_smile:

Tak se mějte krásně a zase něco napísejte.......papapa
19. zář 2008 v 17:12  • Odpověz
ahojky mamky,

luci-super,ze kojis,kloboucky jsou prece taky ok :wink: ,tak to dobre dopadlo
-ja malou taky teda nechavam hlidat,kdyz jdu nakoupit nebo na nehty-ale tak,ze odjedu autem treba na pul hodiny a hned zpet a nebo jedem spolecne,mamka pak pred strediskem nebo obchodem krouzi,ja si vse vyridim a zase letim za nima,nedavam malou jako na prochazky-abych si odpocinula,pac bez ni ja si neodpocinu-ten plac me vycerpava neskutecne moc :slight_smile: ,ale snad se to zlepsi ( a telefon taky mam stale v ruce a nebo po pul hodine i volam-ach jo,cvok no)
-jestli ma mala oci po me,to nevim,pac je cela po tatinkovi-ale my jsme si oba podobni-velke kulate obliceje,plne tvare,modre oci-tak nekdo vidi me,ale vetsina milacka,..uvidime casem,po kom bude :sweat_smile: (a taky dekuju za pochvalu)

luci 08-je super,ze jsi vyrazila ven,myslim,ze to je fakt na psychiku super,taky to tak mam, a ze ti je zle,to fakt chapu, me to taky dost dlouho nesedelo,ale to jsem alespon nemela ten zanet :unamused: ,doufam,ze uz ti bude bzry lip
-koukam,ze mas taky zravecka jako ja,ta by me mohla sezrat,po narozeni-asi si vynahrazovala to me zvraceni do porodu,je super,ze se ma k svetu, je videt,ze mu nic nechybi

jinak ja mam nejak stale nostalgickou naladu,vcera bylo male 3 mesice,dneska to je presne rok,co dorazila posledni mrcha (po tom,co jsem byla s kamoskama v nemocnici podporit naseho pana reditele,ktery bojoval s rakovinou a evidentne se blizil jeho konec.... )
a za par dni bude rok,co jsme malou upekli
a pak rok,co pan reditel zemrel-v ten den,kdy jsem ja nasla //.............
a do toho jsem mluvila s kamoskou,co byla dneska ma pohrbu te pani,co minuly tyden ji s kocarkem srazil autobus v chomutove a zemrela...ma taky terezku
-tak me nejak bere citovy zachvat smutku a radosti dohromady

tak preju vsem krasny vecer a pohladte sva stesticka za tetu
19. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
Tak holky my byli v pátek odpo na vycházce,jen co jsme se vrátili na mě padla zimnice,šílená bolest hlavy,stavy na zvracení a boule na prsu..Babička mě donutila jet do nemocnice,protože jsem měla horečky 38,5 a nešly dolů..tam mi řekli že asi začínající zánět ať z toho prsa nekojím a odsávám..Tchýně si vzala malého k sobě abych se mohla vyspat (ale byla s malým vedle v naší ložnici) a teď nemám skoro vůbec mlíčko a malý je na sunaru..vytáhnu z obou prs osmdesátku a to po šesti hodinách..hnus..nevím jestli to tak zvrzla ta horečka nebo co..Navíc jsem zase začala krvácet a to už jsem skoro ani nešpinila..je to k bláznění..Dneska už si malého vezmu k sobě..tchýně ho naučila spinkat na bříšku a já žasnu jak je spokojený..taky mu dala v deset sunar a malý spinkal do pěti do rána..asi ho víc zasytí..No hlavně že naše lásenka netrpí hlady..
V úterý jedeme k našim,můj má tři noční tak toho využijem a budem s mojí mámou,aby si malého taky užila,a jelikož má zrovna neschopenku kvůli rozbitému obličeji,užije si ho tím víc...

Včera jsem už šla malého okoupat a málem sem sebou sekla..tak jsem zuřila že můj byl doma přes tři týdny a když má jít do práce já se sesypu a onemocním si :angry: V soboru šel prvně na ranní.No hrůza.

Snad vy se máte krásně..pohlaďte ty vaše poklady

Pa pa
21. zář 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Lucí, je to veselé viď?? No já tě víc než chápu, vždyť si tím zánětem také procházím......je to děsný, hlavně už je mi dobře, ale stejně mi pořád teče z prsou hnis, je to opravdu lahoda.......no s mlíčkem seš natom pořád lépe než já, já když za den odsaju 150 ml, tak jsem opravdu ráda..... :frowning2: :frowning2: Ale já se snažím si s tím hlavu nelámat, neprospívá to totiž vůbec ničemu a nikomu a když se tak koukám kolem sebe, hodně dětiček je kojených jen částečně......no ale já si to tak moc přála, až to prostě nejde, ale na hlavu se kvůli tomu stavět nebudu, Dádulka je spokojené miminko, nic mu nechybí a částečně kojení doženeme někde jinde a jinak...... :slight_smile: :slight_smile:

Hlavně ti přeji, ať je brzo lépe......já do toho ještě dostala nějaký průjem, což je lahůdka na tu zašitou prdku :grinning: :grinning: Ale já se tomu už musím smát, fakt...... :slight_smile:

No jdu si chvilku odpočinout, malý je venku s babičkou a dědou......my bohužel tak klidné noci nemáme......on se vždycky napapká, ale pak strašně dlouho trvá, než znova usne, takže my jsme třeba hodinu a půl vzhůru......ach jo... :unamused:
21. zář 2008 v 15:52  • Odpověz
Luci my měli to samé..o půl jedné se vzbudil a usnul znovu až ve tři :unamused: Ale ten sunar a tchýně na něj nějak zapůsobili..dnes už ho na noc máme,tak jsem zvdavá..Jinak babička taky zrovna teď vozí,za chvíli přijede Milan z práce tak huráá huráá..není možné jak se člověk na toho chlapa těší..Ty 12náctky jsou děs a hrůza..Tak mě žádná hnis neteče,naštěstí a dnes už je mi opravdu líp,tak snad už to bude jen lepší..taky se s tím netrápím,hlavně že malý není hlady a je spokojený..
21. zář 2008 v 17:15  • Odpověz
ahojky holky,
moc me mrzi,cim si prochazite a budu vam drzet palce,at se brzy uzdravite a treba i to kojeni zachranite-neni to nemozne,tak vam v te preklenovaci fazi moc drzim palce, fakt to boli-taky se to o me pokouselo,tak taky vim,ale nastesti se to u me tak moc nerozjelo,tak se drzte!! :wink:

jinak jsem ale rada,ze vas alespon jinak davidkove netrapi,mate zlaticka,to je super!! alespon tak vam to vynahrazuji,ze jo :wink: :wink: :dizzy_face:

luci 08-jo zasita prdka a nasledne kado-to byl otres asi 4 tydny,bych snad radeji rodila,nez sla na velkou :rolling_eyes:

luci-co ja vim,tak tak male dite nema spat na brisku :fearful: ,ma si na nem hrat nebo odpocivat v bdelem stavu,jinak ne :unamused:
21. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.