• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Tak maminy je to tak..vážíme bez 80gramů 5kg :grinning: A máme 57cm..rosteme jako z vody-hurááá
2. říj 2008 v 15:24  • Odpověz
No kde jsme?Tady zatím trpím samomluvou :grinning:
2. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
ahoj holky,

Lucí, tak gratuluji skoro k pětikilákovi...... :grinning: :grinning: My byli dneska na kyčlích a všechno je v pohodě.....takže máme dnes také dobrý den.... :slight_smile: :slight_smile:

My dneska v noci také docela pohoda, vstávali jsme jen 2x, tak to jde.......ale musela jsem tedy vstávat já, tatínek spal, aby byl fit do práce..... :slight_smile: :slight_smile:

Jinak jsem tedy vložila pár foteček......zbytek někde jindy, teď jsem dala jen takové ty nejhezčí.....

:grinning:

Prdíci se nám také rozjely jak se patří.......prďánkujeme od rána do večera........Dádul je dneska zase zlatý, i tu kontrolu na kyčlích úplně prospal, je to trochu salámista......hlavně mít plný pupík a jinak je mu všechno šumák...... :grinning:
2. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
Tak vám ještě dopíšu ten porod, když už jsem s tím včera začala.......

Porodní asistentka řekla Martinovi, že musím chodit a hlavně prodejchávat každou kontrakci, ona sama mě to na kurzu učila, tak na tom tak lpěla........no jednu chvilku jsem je nenáviděla oba dva, protože jsem měla pocit, že se nemůžu ani zvednout z postele, natož jít někam na procházku........ale i doktorka mi nakonec řekla, že mám být ráda, že jsem byla Martinem "nucená", prý mi ušetřil pár hodin z porodu, protože tím chozením působila gravitace a tím pádem to šlo rychleji...... :grinning:

No abych to uzavřela, chvilkama jsem tedy kňučela bolestí, není to žádna sranda......ale ty kontrakce po té ani né minutě mi přišly z celého porodu nejhorší......nějaké tlačení, nástřih anebo šití, to už byla malina......jinak šití trvalo maximálně 10 minut, takže to asi žádná pohroma nebyla......každopádně je pravda, že na tu bolest se rychle zapomíná, já už druhý den vykřikovala, že si to klidně ještě někdy zopáknu........takže co závěrem.........

"bolí to, ale dalo se to zvládnout".........každopádně, nakonec jsem byla hodně moc ráda, že tam ten můj chlap se mnou byl.....protože ono to není na škodu, když vidí, co všechno jsme ochotni proto, abychom jim dali mimi podstoupit.......:o)))

Lucí, koukala jsem na tvoej nové fotečky, Davídek je opravdu krásné miminko, a ty na té jedné fotečce vypadáš spíš jako jeho starší ségra.......ale je to hezký, že má Davídkovec tak mladou a krásnou maminku......

Jinak si mě fakt pobavila s tím zubařem.......takhle lhát...... :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se mějte krásně, přeji vám klidnou noc, ať vás drobečkové nechají trochu vyspinkat......já se jdu vykoupat a pak odsát...... :grinning:
2. říj 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Lucí, a co ty?? Ještě dáváš malému něco málo k jídlu od sebe??

Já mám toho mlíka každým dnem méně a méně......ale co se dá dělat, hlavně že jsou miminka napapkaná..... :slight_smile:
2. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz
ahojky,teda to je zase veci,co jste napsali,jdu vas docist

mame nove nausnicky v albu :wink:
2. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz
tak jsem to docetla,ale mam v hlave zmatek a tak nevim,kde zacit a co napsat :fearful:

tak predne jsem si prosla vase alba a mate bozi chlapecky!!! desne doufam,ze jednou budu mit taky takovyho chlapaka!!!! uz ted se na nej moc tesim,nebo na ne /dokonce mi dneska mamka schvalila druhe jmeno,takze snad mame i vybrano/

holky a jak to teda mate,kojite??? a plne nebo s dokrmovanim?

luci 08-tak tebe rodila primo Mirka??tak se myslim jmenuje ta,co vede kurzy,vid
jak jsi snasela prvni noc bez maleho,nebo tebe uz od nej neodlucovali,ja se s tim nejak stale nemzu vyrovnat,ackoliv jsem to vedela dopredu :pensive:

jinak se budu muse taky dokopat a dopsat muj porod..
2. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz
Dobré ránko,
Luci já už nekíjím ani neodsávám vůbec,protože nemám co.. :frowning2: V noci bych hrozně moc uvítala kdybych mohla ještě kojit,ale holt to nejde,takže malý papká už jen sunar...No to je jedno,už jsem se s tím smířila..

Luci moc krásné fotečky :wink:
No je fakt,že na mě občas někdo kouká divně,že jsem tak mladá,ale mě to vůbec nevadí,protože mám kríásné zdravé miminko..,ale včera ho paní doktorka poslouchala a malý má maličký šelístek na srdíčku,ale říkala že to vůbec není nic vážného,tak snad..

Tatínek dělá zrovna snídani a pak razíme k těm našim,alespoň na víkend..

Takže všem přeji krásný a pohodový víkend
Pohlazení pro miminka:slight_smile:
3. říj 2008 v 08:11  • Odpověz
PAvly malinké náušničky mooc sluší a jaké má krásnémébrovské kukadla:slight_smile:Boží...
3. říj 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
ahoj holky,

my dneska měli trochu hladovou noc, Davídek také začíná mít nějaký velký žaludek...... :grinning: :grinning:

Pavly, Mirka Futerová tam se mnou byla celý den, ona měla směnu od šesti od rána do šesti do večera, takže předtím, než jsem šla na porodní sál, tak odešla......ale rodila nás porodní asistentka, Martin říká, že jí říkali Drahuš.....takže asi Drahomíra......no a také byla miliónová.......vlastně jsem tam celou dobu nenarazila na nějakou nepřijemnou sestřičku na porodním sále...... :slight_smile: Jinak já si ani nenechala malého dvě hodiny u sebe na tom sále.....ne že bych byla krkavčí matka, ale jak sama víš, na tom sále běží vkuse klimatizace, která nejde vypnout a nepřišlo mi zrovna nejlepší nechat malého pod fučákem dvě hodiny hned poté, co se vyklubal z bříška..... :slight_smile: A na noc jsem ho také neměla, přinesli mi ho asi ve čtyři ráno na přiložení a pak až někdy kolem desáté a to už jsem si ho nechala......abych ti pravdu řekla, byla jsem ráda, protože já se pár hodin po porodu nemohla ani zvednout z postele, natož abych se hned začala starat o miminko......bála bych se, že mi upadne a tak......takže jsem se na něj hodně moc těšila, ale byla zároveň ráda, že si můžu aspoň trochu odpočinout..... :grinning: I když stejně jsem moc nespala, jak je člověk plný zážitků........ :slight_smile:

Jinak vám naušničky moc sluší, vůbec je Terezka krásná slečna....... :grinning: :grinning:

Tedy já nám teď doma udělala trochu saunu.....máme nějaký akční kotel......no já vůbec neumím topit, běžně tu dělám doma vedra..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly, no tak já ještě odsávám, ale i když pořád piju kojící čaje a snažím se dělat vše pro podporu kojení, tak mám mlíka také den co den méně......takže malý za den sní cca. 500 ml, ale já mu od sebe dám tak 100 ml........to víš, také je mi to líto, ono nejvíc se na té ztrátě asi podepsaly ty antibiotika, ale s tím se nedalo nic dělat, ten zánět se vyléčit musel...... :unamused:

Lucí, tak věkově nejsi úplně nezralá na mimi, a to že vypadáš mladší, to je jenom dobře.....buď ráda :grinning: Pak budeš moci chodit s Davídkem na diskotéky :o)))))))

Opravdu mladá maminka je ta, o které jsem tu kdysi mluvila, že jsem ji viděla v poradně......je jí 13 let a ani nevím proč, jak jsem porodila, tak jsem si na ní vzpomněla, jak asi ona bude rodit......no pak jsem zjistila, že rodila už 14 dní předemnou a prý bez jediného problému......já jen, že všude píšou, že porody takových holčiček jsou docela komplikované..... :slight_smile:

Tak se mějte krásně, Lucí, ty si užij víkend u rodičů a Pavly,ty až budeš mít čas, tak nám také dopiš porod :grinning:

papapapa Lucík a Dádík
3. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
Tak jsem ještě tady..Malý nespak od šesti do půl deváté a teď spí jak dudek,tak musíme počkat až se nám šípková růženka vzbudí,napapáme se a vyrazíme..jen mě se.e že je zase tak hnusně-u nás prší a to se mi (nám) stane pokaždé co tam jedeme..Ono se už má sice dost ochlazovat,ale že sakra vždycky když my máme naplánované někam jet..Jinak my už máme pět týdnů..:slight_smile:Je až neuvěřitelné jak to utíká a jak se mi malý mění před očima a vzhledem k tomu že je tak veliký,tak už to ani není to moje malinečké miminečko..(ale to on vlastně nebyl ani když se narodil:grinning:)

No Luci ve 13-ti letech si to opravdu neumím představit..ale zase někdo nechce mimi ani ve 35...
Mám kamaráda,který byl osm let ženatý s jednou ,,slepicí" pardon,ale ona fakt byla..Pepa chtěl hrozně miminko...Věk na to měl,prachy,zázemí taky,ale manželku na ho.no...Byli jsme svědkem jak mu v hospě na oslavě řekla,že si kvůli jeho fakanovi nebude ku.vit postavu..No chápete to?Bych jí nejradši zabila :angry: :angry: :angry: Tak se Pepa rozvedl,našel si mladou slečnu a už mají půlroční krásná dvojčátka a Markétě zbyly jen oči pro pláč,protože každý ví jaká je a nikdo jí teď nechce..

Tak já si letím alespoň namalovat obličej než se mi sluníčko vzbudí..

Pa pa:slight_smile:
3. říj 2008 v 09:31  • Odpověz
Dobré ránko,Tak Dávulín spinká s mámou a já místo abych dospávala (malý moc dobře dnes nespí) tak lapím u PC a hledala jsem píseň večerníček:grinning:Malý to zbožnuje a co víc,já taky:grinning:Takže jsem si našla text i mp3 a teď malý spinká a já si to tady zpívám,no nehrabe mi?:grinning::grinning:
4. říj 2008 v 07:27  • Odpověz
ahojky holky,tak napred zdravim a pac jsem si to cetla od zadu,tak pri docitani tu male zpivam vecernicka-diky luci :grinning:

a tim padem ted nevim,co napsat,je toho hodne!!! a nemam moc casu,mala si chce povidat,tatinek dospava vcerejsi zapijeni terezky-ale ne nasi,ale kamosi se opici :confounded: a ja musim za chvili letet k mamce nakrmit kocku,pac jeli na par dni do polska

holky,kolik vam je teda let? luci,ty jsi fakt nejak mladoucka??? chapu,ze ne trinact,ale kolem 20?
na me se taky teda koukali,kdo me zbouchnul a tak....ale to ja mam od malicka, v praci s tim mam taky problem :grinning:

luci-fakt zavidim,ze mas chlapa doma dyl,jak jem psala,kazdy ma bohuzel svy :frowning2:
-jsem rada,ze je davidek v pohodi i na umelem mlicko,hlavne,ze se mu dari,vid :wink:
a dekujem za pochvalu nausnicek

luci 08-o mirce vim z kurzu-ja k ni nechodila,ale chodila jsem k jitce a ona tam jednou prisla, jinak me rodila zlaticko maruska,takze je tam asi tech PA zlatych fakt hodne :sunglasses:
-jinak teda ja bez male byt nechtela a mam doted trauma,ze nas oddelily,ale to napisu az k tomu porodu,fakt to nesu spatne :cry:
-jinak tvuj porod vypada dost v pohode-samo ze to beru jako ze bolest je bolest,tak jsem rada,ze jsi to tak mela,ja to mela asi v mnoha smerech podobne....jak rikam,dopisu dodam
-taky dekujem za pochvalu nasi slecny :dizzy_face:

tak ve 13 bych rodit nemohla,ale asi telo proste a prirody to umi zaridit mi prijde,ale stejne ji to nezavidim a tomu malickemu teda predevsim... :confounded:

jinak co se tyka deniho rezimu,tak my uz docela neco mame,ale ne pravidelne a nehrotim to,od zacatku mi staci,ze dodrzuje nocni klid a jak spi pres den je na ni,rada se prizpusobim-za prospalou noc....a je fakt,ze neni treba tlacit,pomalu mame krasne vse urovnane a samo od sebe

luci-a slepici markete to mooc preju,nechapu ji,ale to se nekdy stava,jednu znamou taky ne a ne pochopit,podle me je divna a tak,ale asi je spokojena,jen ja ji tim padem nemusim vidat,me to nesedi :angry: ,tak treba je marketa spokojena,ale asi ne a doslo ji to,vid-no tak jsem zvedava,jestli to dojde i teto,ale sazim,ze ne,je takova i jeji rodina!! :confused: brrrrrrrr
4. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
Pavly no mladá jsem..21..ale myslím si,že jsem nic neuspěchala a to že mám malého beru jako zázrak,který jsme si oba moc a moc přáli..

Jinak Milan bude s námi doma dva měsíce..:slight_smile:Z práce ho enchtěli pustit hned a Milan už tam být nechce,tak šel marodit,ale dva měsíce je výpovědní lhůta tak je doma..a mě to vůbec nevadí..Ještě byl předtím tak moc v práci a nebude teda strádat,což je fain..Jinak bych ho do práce asi hnala:grinning:

No jsme teda u našich a malý má zase obrácený režim,jsem zvědavá co bude doma,ale už se ho budu snažit uspávat ve stejnou dobu,alespoň večer,přes den je mi taky jedno jak spinká,já jsem vděčná za každou chvíli kdy je vzhůru a kochá se vším možným,mazlíme si a povídáme:slight_smile:

Jinak já jsem jenom ráda jak Markéta dopadla (ne že bych byla mrcha),ale vzledem k tomu že jí znám a hrozně jsme se divili že se Pepa rozvedl až tak pozdě jí to fakt přeju..Ale to je její věc..takové lidi opravdu nemám ráda :angry:

Maminka vaří hovězí masíčko se špagetama tak jsi jdu pochutnat dokud Davula spinká..tak pa pa maminky a pusenky maličkým:slight_smile:

Pa pa
4. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak tatínek nám odešel na flámík, sice se nás asi desekrát ptal, jestli může, takže má asi nějaké výčitky nebo tak něco, ale pustili jsme ho......já vlastně nikdy nebyla žádná furie, u nás to fungovalo tak, že každý šel tam, kam chtěl jít....žádné zákazy ani výčitky, ale je fakt,že teď už je to jiné, když máme Davídkovce :grinning: :grinning:

Dneska je zase zlatý, miminečko naše....... :slight_smile:

K tomu věku.....já měla v srpnu 27, takže já jsem tak nějak ještě v tom dobrém věku, ani mladá, ani stará..... :grinning: :grinning: Lucík to hezky napsal, že malá miminka jsou zázrak, to je pravda, a když jsou ještě z láskou udělaný, tak je to o to lepší......my to tak měli, moc jsme si ho přáli a teď si ho užíváme...... :grinning: :grinning: Ale je fakt, že příchodem miminka se všechno mění......ale samozřejmě jen k tomu lepšímu...... :slight_smile:

Jinak že se ještě vracím k té 13-tileté. Včera u nás byla moje kamarádka, která pracuje na sociálce a má zrovna tuhle holčinu v evidenci......tak jsem se jí ptala, jak ona to zvládá a docela jsem koukala, jak to vyřešili.......ona hned z porodnice byla převezená do domu pro matky s dětmi do Mostu a je tam pod dohledem.....její rodiče se prý o mimi starat nemůžou, protože máma je nesvéprávná a táta opilec.....tak si myslím, že to vyřešili tak nějak nejlépe jak to šlo......říkala mi, že už jí volala, že chce z ústavu odejít, ale protože by tam mimi musela nechat, tak si to prý rozmyslela. Ale stejně mi ta moje kamarádka říkala, že jí dává tak měsíc a stejně odejde.......ať chce nebo ne, je to prostě dítě a nezvládne to.....no nevím jaký vy na to máte názor, ale já si myslím, že je dobře, že mimi zůstane v ústavu a třeba se pak dostane do nějaké rodiny, kde se bude mít lépe.......protože ta holka mu asi nemůže zajistit dobrý život, jelikož bydlí v holobytech a to rodinné zázemí také vůbec nefunguje.......nevím no......já si neumím představit, že bych malého někde nechala, ale oni to opravdu mají v hlavě nastavené trochu jinak...... :slight_smile:

Pavly, a když řešíme ten věk, tak kolik je tobě??? O porodu nám napiš, vím, že jsme tu řešily jednou to šití a že si psala, že tě šila asistentka dlouho, to já měla pocit, že to netrvalo ani pět minut......a necítila jsem vůbec nic....... :slight_smile:

Lucí, také ti trochu závidím to, že budete mít tatínka doma......to já se už začínám trochu rozkoukávat, protože doma už máme opravdu bordel a také jsme potřebovali vyprat......no naštěstí babičky pomáhají jak to jen jde..... :slight_smile:

K té Markétě....já říkám, že na každou svini se najde řezník......a ona je zrovna dobrým příkladem......ony si to ty ženské uvědomí, že nemít dítě je neštěstí, bohužel je to ale někdy až moc pozdě......tak jako v jejím případě......co se týká té postavy......tak porod na tvojí postavě zanechá následky, tedy na té mé určitě nechal, ale jelikož nejsem ani měsíc po porodu, tak to opravdu neřeším.......to víš, že když budu mít ten bachor a strije ještě za rok, tak mi to bude líto, ale musím s tím dělat něco sama......nikdy bych nevyčítala miminku, že mi pokazil postavu.......no jo, lidi jsou fakt někdy zvláštní :slight_smile: Kdo nemá mimi, nepochopí..... :grinning: :grinning:

Tak já jdu něco odsát, snad ještě něco vytáhnu........Lucí, když jsme u toho odsávání, tobě tedy ze dne na den mlíko přestalo úplně, nebo když si ho už měla málo, tak si neodsávala a ono se to samo jakoby odstavilo?? Ježiš, já mám někdy blbý dotazy, omlouvám se, někdy si připadám jak negramot :slight_smile:

Pavly, a kde ty v Chomutově bydlíš?? Já jen, jestli na sebe můžeme třeba někde narazit, nebo jsme na konci Chomutova :slight_smile: A kdepak si pracovala než si šla s Terezkou na mateřskou?? Jo jinak k tomu jménu......Terezka je ted oblíbená, my kdyby měli holčičku, tak se také jmenuje Terinka...... :grinning: Ale u nás v rodině ani u známých žádný není, kdyby bylo přeterezkováno, tak asi také vybereme jiné jméno... :slight_smile:
4. říj 2008 v 19:29  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem tu,abych vam prave nahlasila,ze je to rok,co jsme malou upekli,byli jsme na obede a nakoupit ji neco pekneho,aby byla princezna nase a ted se tu nad tim stestim v postylce rozplyvame :sweat_smile: :dizzy_face:

luci-byt 2 mesice spolu jako rodina musi byt asi hodne bozi,mas mou uprimnou zavist!!! doufam,ze se taky bude milackvoi pak libit v nove praci :wink:

REZIM-tak ja se hned asi taky od tech dvou tydnu snazila tak nejak stejne koupat-teda z kraje jsem koupala vzdy jak se jakoby probudila vecer...postupne jsem to dala na pul 8 a ted jsme nekdy pred 7-sama si rika driv a driv,ale ja tu 7 uz hlidam a driv ani nahodou,pak se muchlame a kojime pres tel.noviny a v 8 je vetsinou v postylce...
jinak pres den se ridim proste tim,co chce,sama se treba tyden budi tak nejak podobne,pak se to zmeni,je to videt,jakse to meni i s potrebou spanku a potrebou si hrat a tak....
ted treba vstavame tak v 7,pul8, usina vetisnou az v pul 11 a spi tak hodinu a pul,pak pohrat,napapat a na dalsi spani ven-dve hodiny prochazka,pak uz jen pohrat,koupat a spat....
a hlavne verim,ze rezim ma smysl-nebo spis ritualy-jako ze po koupani papat a spat..atd,mame takoveto ritualy po cely den a myslim dobre funguji

VEK-tak jsem nejstarsi,bylo mi v lednu 30
dite jsem chtela odjakziva a desne jsem v nekteryh letech trpela,ze nemam s kym.....urcite bych ho mela driv,kdybych nepotkala manzu az v tech 25,pak jsme hned planovali,ale dali jsme prednost napred predelat byt-zazemi, rozjet podnikani-zabezpeceni a svatbe.....a ted jsem za to moc rada,ted myslim,ze mi nic neuteklo,ale urcite bych klido byla mamkou uz davnou :wink:

POSTAVA-tak ja teda moc nenabrala,ale doost se mi rozsirila panev,asi pred mesicem jsem se s tim smirila-ale vypada to ted,ze mozna se preci jen vrati do sve puvodni sire-prijde mi,ze zatim stale pracuje-tak uvidime
jinak jsem sla z porodnice a mela jsem o dve kila vic,nez pred tehu a po 3 tydnech jsem mela a mam o dve kila min...ale jak rikam,na postave to videt neni,to bych rekla,ze jsem ted asi jako pred tehu-jen to vystouple brisko je vic varhankovate-kdyz stojim,je to ok
ale jinak jsem byla odhodlana byt treba koule,jen abych mela mimi a jak pises luci,do roka asi neresit-jsem po pordu tri mesice a stale citim jak se to meni,pak by to asi bylo na me,jak se k tomu postavim.....ale nechapu jak to pro nekoho muze byt prekazka!!!!!!!! s takovou se nemuzu ani pozdravit :angry:

luci 08-a proc nekojis?? nejde to? myslim,ze odstrkavanim se prave to mlicko postupne vytraci,kdyby tahal sam,tak se to urcite napravi
-nebydlim v chomutove ale v klasterci,ale klido muzu dojet-jezdim tam v pohode a rada se poznam s davidkem osobne-alespon s jednim

jmeno terezka mam vysnene uz od roku 2000,takze kdyz jsme se seznamili,tak jsme vedeli,ze to bude terezka driv,nez se z nas stal par-ja bych s nim asi jinak nebyla :grinning: ,proste mam to vysnene a basta,dala bych to jmeno za kazdou cenu,idkyz se mi ted libi jmen daleko vic
jen me stve,ze jsem konecne dostala svoji terezku po 8 letech a zrovna ted je vsude...
ale u nas v rodine zatim ani jedina a ta kamoska je ted prvni,kdo ji ma v okoli..tak ostatni at mi trhnou,ze :grinning:

co jsem delala vam radeji napisu do IP :sweat_smile:

a ta mala maminka-desny,ja bych dite neopustila,je mi smutno,jen kdyz v noci spi a tak neni u me blizko a tak...sla bych za ni do pekla-a verim,ze ja i v tech 13
4. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz
Zdravím,
mám chviličku než se Davilánek vzbudí a přijede pro nás tatínek.

Luci já odsávala pořád,ale holt toho bylo míň a míň a najednou ebylo nic..Teď třeba když si naložím vanu a ty prsa jsou v horku,tak mi ještě ukápnou ze dvě kapky,ale nic víc no:frowning2:Ale jak říkám,už to neřeším..Davula je spokojen a to je pro mě hlavní..:slight_smile:

Já teda přibrala 18kg,teď mám sice o dvě kila míň než když jsem otěhotněla a vůbec to nechápu ,protože mám to bříško hrozně vytahané,teda spíš všechny svaly uvolněné,ale za 14 dní začínám s plaváním (využiju toho,že je tatínek doma),ale jinak si s tím hlavu taky absolutně nelámu,mám krásné dítě,které mi za to stojí a i kdyby mi bříško trošku zůstalo,tak co..Vím,že každá chce být hezká,ale mě stačí že se líbím tatínkovi :wink:
A jak jste mohli vidět na fotečkách,já to bříško měla obrosvské a anvíc hrooozně popraskané,takže si dovedete představit jak teď musí vypadat..

Pavly já taky doufám,že to bude super a my si to s tatínkem užijem..on vlastně půjde do práce až maličký bude mít tři měsíce:slight_smile:

Nám se teda daří koupat kolem té půl sedmé a v těch osm taky spíme (teda když koupeme)..teď jsme zase u našich,tak má zase obrácený režim,asi je na to ještě maličký,tak jsem zvědavá jak to bude doma..(hlavně na noc),přes den je mi to taky jedno,hrozně ráda si s ním vykládám a hraju:slight_smile:

Pavly a na kdy plánujete druhé?Bavili jste se o tom?

Terezka je krásné jméno,ale my máme jednu v rodině:slight_smile:MY měli na děvčátko Sofii,tak třeba příště...

Povolání pěkné a vůbec bych se za něj nestyděla :wink: Taky máme v rodině dvě,ale já to brala vždy jako výhodu :wink:

Já jsem teda barmanka a plánujem koupit nějaký menší bar nebo hospůdku,protože tu práci miluju,ale envím jak bych to dávala s malým,moc bych si ho neužila a nechtěla bych ho o sebe okrást,takže si asi budu muset najít něco jiného,než ještě trošku našetříme a uskutečníme můj sen,tzak snad to vyjde..

Nic maminy,už se mi to tam začíná kroutit,tak letím..pak si dáme bramborový salátek s kuřecím řízečekem a tradá domů

pa pa
5. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
ahoj holky,

já už mám od včera zase 39......ale tentokrát to snad není od prsou, bolí mě k tomu ještě zub moudrosti, takže to asi souvisí s tím......no jsem KO, ještě že je dneska Martin doma, jinak fakt nevím.......ach jo...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. říj 2008 v 17:57  • Odpověz
luci-tvoje brisko si hodne pamatuju,mas to urcite hodne slozite a fakt me mrzi to potrhani :frowning2: ,bohuzel nevim,ze by na to neco ucinkovalo :frowning2: a jak pises,jsem rada,ze mas takoveho vyborneho tatinka,neakdy slysim silne veci,mas doma urcite poklad :dizzy_face:

-druhe-martinka chceme az budou terezce 3,takze v kvetnu 2011 budu snazilka :grinning: -ja se tesiiiiiiiiiim
puvodne jsem chtela driv,ale zmenila jsem nazor-o rok,chci si ty tri roky s malou uzit uplne cele a pak teprve byt tehu a venovat se tomu druhemu zlatu jakoby vic-aby byla ve skolce a netrpela-zvlast,kdyz bych mela stejne krute tehu...

a co vy a dalsi mimi-taky nekdo planujete???

sofie je krasny jmeno,moooc :slight_smile: ,taky by u me prosla

s tvojim snem budu drzet pesticky,at to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luci 08-moooc me mrzi,ze mas zase teploty! snad to brzy prejde, odpocivej a dej pak vedet

holky pusinky pro davidky a dobrou noc vsem :wink:
5. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
Zdravím:slight_smile:
Lucinko to nám líto..snad budeš brzy zase zdravoučká:slight_smile:

Pavly poklad doma určitě mám,ale to Vy určitě taky:slight_smile:
Já si z toho bříška opravdu nic nedělám,plavání to snad zpevní a zbytek je jedno..

Tak to je ideální čas na druhé miminko,my ale vzhledem k tomu,že jsem tak mladá jsme o druhém ještě nemluvili,ale víme,že ho určitě chceme:slight_smile:Takže to necháme tak a až uznáme že je ten pravý čas,pustíme se do toho:grinning:

To je jasné Pavly,druhé těhu když už máš dítě je určitě trošku jiné,ale dá se zvládnout vše..já mám bratra mladšího o osm let,takže já už to brala úžasně a hrooozně jsem se na něj těšila..Dodnes bych za něj dýchala..

No můj sen hlavně vyžaduje hodně peněz..no snad jednou vyjde..

Luci jak to zapil tatínek?

Tak zatím pa pa už jsme doma a musím trošku uklidit,malý usnul,tak toho musím využít..

Holky jak často Vám miminka kakají?
6. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
Holky mě už třetí den bolí hlava..to ani není možné..:frowning2:
6. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
ahoj holky,

přeji Vám hezký den, Davídek je venku s babičkou, tak mám trochu čas něco napsat... :slight_smile:

Teploty už nemám, ale zuby pořád bolí, je to děsný......nevíte, jestli je možné vzít nějaký prášek na bolest, když se kojí, tedy odsává?? Já už jsem úplně vyřízená......zítra jdu sice k zubařce, ale to jdu s tou dírou, jak mi minulý týden upadl......a se zubem moudrosti mi ona stejně nic nenadělá, to se musí vydržet, až se vytlačí......ale co vytlačím mezitím já, to fakt nevím....... :frowning2: :frowning2:

Lucí, malej kaká někdy jednou za den, jindy dvakrát nebo i třikrát......proto to já nijak neřeším......on toho spíš víc načůrá, mám pocit, že soutěží, koho za den počůrá víckrát.....minule počůral i paní doktorku :grinning:

Pavly, tvoje povolání opravdu není takové, za které bych se styděla.......to já měla někdy blbý pocit, když se někdo ptal, kde pracuju........já se vždycky pohybovala mezi financema, v bankovnictví.....dělala jsem úvěry, leasingy a pojistky......poslední dva roky u jednoho nejmenovaného "oblíbeného" autobazaru :grinning: :grinning: :grinning: Ale musím říct, že se mi ta práce líbila, bylo to tedy občas maso a kdo si tam nesáhne na úplně dno tak to tam nezvládne, ale já tam potkala fajn lidi se kterými se vídáme dodnes a myslím, že budeme i nadále a to ti také dá hodně.......navíc, pracovní zkušenosti k nezaplacení....... :grinning: :grinning: Ale vracet se tam asi nebudu......dělají se tam krátké a dlouhé týdny, od osmi do deseti, což mi jako svobodné nevadilo, ale jako mamina bych to asi nezvládala......jediné, co by nás donutilo, abych se tam vrátila, by byla finanční krize, protože plat jsem tam měla opravdu královský.......ale to se doufám nestane.....náš tatínek se umí otáčet a tak nás uživí :grinning: :grinning:

My tedy zatím další dítko neplánujeme, tedy Martin by možná plánoval dalších pět, ale já určitě ne.......viděla bych to za pár let, když za pět, tak se nic neděje......já si pořád říkám, že to dítě ukáže, jak pevný náš vztah je a od toho všeho se to bude odvíjet...... :grinning: A navíc, my teď mezitím musíme také stihnout tu svatbu....to co Pavly stihla před mimi, my s Lucíkem stíháme až po mimi...... :sunglasses:

A Lucí, dostala si nějaký zasnubovací prstýnek?? :grinning: Já nevím, jestli jsme s Martinem koukali na málo romantických filmů, ale on tohle zasnubování nebere nějak v potaz.....on se o svatbě baví, jak kdybychom se na ní už dávno domluvili, a já přitom jako ještě nesouhlasila......si pořád říkám, že se to bez prstýnku nedělá......domluvit se můžeme natom, co bude v neděli k večeři, ale takhle...... :sunglasses:

Já tedy přibrala 16 kilo, 11 už je dole, bříško mám pořád vytahané, ale také mi zůstaly hodně praskliny......říkají, že je na to dobrý nějaký gel od dermacolu, tak si to asi koupím, ale nevím nevím......ale doufám, že kdyby mi to mělo zůstat, že mezitím vynaleznout něco, co nám na to pomůže......musíme být přece krásné maminky, Lucí.......a ty také za necelý rok krásná nevěsta...... :grinning: Já vím, že asi nebudeš na svatbě ukazovat někomu břuch, ale i tak.... :slight_smile:

Pavly, nekojím, protože malý se už nepřisaje.....jak se naučil na lahev tak už je z jeho aktivitou při tahání konec......navíc, mám pořád ty bradavky tak nějak na nic.......pořád rozpraskané a bolavé......a to si je poctivě mažu.......no nic, snažím se, uvidíme co bude dál..... :slight_smile:
6. říj 2008 v 16:21  • Odpověz
autor
Tak jsem vám to odeslala, než mi to zase všechno zmizí...... :grinning:

Lucí, oslavy byly říkal Martin bezvadné......v to úterý, co se malej narodil, tak šel s pár lidma na pivo, to prý musel, aby všechny ty zážitky vstřebal.........ve středu odpočíval, protože i pro něj to bylo náročné.... :grinning: a ve čtvrtek měl velikou oslavu v práci, asi pro 15 lidi a pak od čtyř hodin oslavu pro známé a kamarády......a z té byl tedy úplně nadšený......sešlo se opravdu hodně pohodových lidí a tak mezitím popíjením stihli všichni jít ještě na lochnesku a na řetízák, protože zrovna byla pouť......a opravdu šli všichni, což jsem fakt koukala, prostě je to opravdu o lidech, když se sejdou pohodoví lidé, je to o to lepší......no pak šli prý na střelnici vystřelit Dádovi plyšáčka a po dvaceti ranách se rozhodli, že ho raději koupí, protože by je vyšel asi hodně draho...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No a pak snad slavili až do rána........v sobotu ještě byla taková rodiná oslava pro babičky, dědečky, tety a strejdy........no myslím, že malej je zapitej víc než dost...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, je mi líto, že tě bolí hlava, ono je teď všechno nějak na nic, všichni jsou nemocní, pěkně to řádí a to ještě pořádně nezačal podzim........tak ať je brzo lépe.

Tak se mějte krásně, já jdu hodit prádlo do pračky a pak už konečně uklidím Davídkovi dárky, má jich tu požehnaně a už tu o ně trochu zakopáváme......dostal i chodítko, no tak to asi můžeme zatím strčit na půdu........než budeme chodit, to si ještě počkáme...... :grinning: :grinning:
6. říj 2008 v 16:33  • Odpověz
ahojte holky, omlouvám se za vpát, ale chtěla bych pár informací ohledně chomutovské porodnice. Jsem ze Žatce a jak víte, u nás je to zavřené, tak jsem se byla podívat v CV a rozhodla jsem se rodit u "vás". Jak jste byly spokojené s personálem, přístupem u porodu atd. ? Budu vděčná za jakékoliv rady nebo doporučení co s sebou atd.
6. říj 2008 v 16:40  • Odpověz
ne za vpát ale za vpád :slight_smile:
6. říj 2008 v 16:41  • Odpověz
Lucinko paralen i ibalgin se normálně může..nebo panadol,ale to asi není od bolesti že?No ibalgin můžeš,jeden to vím určo,taky mi ho předepsali..

No my to máme pořád o sunaru tuhší,ale tak jednou kaká určo a když ne tak na druhý den i třikrát..když jsem kojila,kakal skoro pořád no..

Tak náš Davula čůrá na paní doktorku pokaždé:grinning:
My už dneska chrníme..okoupali jsme a malý vytuhl jsem totiž šíleně na.raná..Jak jsem měla ty horečky a hlídala tchýně tak ho chvíli měla babka a když řval hodila ho babka do kočáru a šíleně ho houpala a teď když jdeme ven-horor,malý pořád řve a nechce v něm být :angry: :angry: Takže jsem ho měla v rukou dokud neusl a hned jakmile se vzbudil a zjistil,že je v kočáře-řev a zase na ruce..nevím proč,ale když se rozkřičí,tak fialoví a musíme ho zvednout,páč nechytá dech,takže nechat ho tam a utišovat nejde:frowning2:A teď nevím jak mu kočárek zase zpříjemnit,protože než ho měla babka,kočárek miloval,já bych jí zabila,..teď když si ho chce vzít jen do náručí-řve-to má za to kačena :angry: :angry:

Luci zásnubní si mám jít teprve vybrat..nebo alespoň naznačit jaký by se mi líbil no..čekala jsem že mi ho dá a vybere sám,ale třeba nekoupí ten,co mu ukážu:grinning:Taky by na to nebyl,ale my se o tom bavili skoro celé těhu no..tak uvidíme,jestli nám to vyjde i na to datum..:slight_smile:

Takjá teda vypadám normál,i boky se mi nějak ztratily a když nevyhrnu tričko nepoznal by člověk že mám vytahané bříško (si myslím když na sebe koukám:grinning:),takže od soboty začínám chodit plavat a třeba se to zlepší..nesnáším plavky v celku..my sice máme doma bazén,ale chystáme se jet o prázdninách do Egypta,tak musím vypadat alespoň toršku...

Tak hlavně že tatínek pořádně zapil a Davídek byl zdravoučký...hlavně aby všechny naše děti byly zdravé a nic jim nechybělo..

Malej si začíná vykládat a první co jsme postřehli,říká áááj:grinning:Jsme byli na větvi:grinning:

Tak holky přejeme dobrou noc Vám i zlatíčkům
Lucie a Davulínek
6. říj 2008 v 19:16  • Odpověz
ahojky maminky

napred:
mates-tak ja rodila v chomutove-dala jsem mu prednost pred kadani a nelituju,ikdyz vyhrady mam
-byla jsem nadmiru spokojena s PA -byl to muj andel,ktery povzbuzoval,hladil a chvalil, jestli budu znovu rodit,tak uz ted si desne preju mit ji opet a jsem ochotna si to i poradne zaplatit-treba to do te doby pujde :dizzy_face: (ale jak posloucham,tak az na nejakou fakt vyjimku jsous PA spokojena naprosto vsechny maminky
-mudr.no toho jsem chytla taky dobreho,ale k jedne mudr mam vyhrady-nevim proc,nesedla mi,neduverovala jsem ji a vzhledem k tomu,ze me vysetrovalal za docela hustych kontrakci a nepoznala to,tak nevim nevim :rolling_eyes: (nastesti jsou potreba fakt az v zaveru a myslim,ze mnohem dulezitejsi je PA-alespon u zdraveho porodu)
-sestinedeli-sestricky se snazi,ale asi toho proste fakt maji hodne,takze me treba zarazilo,ze me ani jednou neprilozili malou,neukazali jak ji drzet,jak oblekat-jen jak koupat a osetrovat-ale to si jde nastudovat dopredu,pak je to instiknt a nebo treba ja mam super mudr.detskou,takze neni problem

takze ja bych sla znovu rodit do chomutova,ale mam jednu vec,kterou jsem dopredu spatne travila-a jsem rada,ze jsem to vedela dopredu,pac by se mnou byl asi problem
desne moc mi nevyhovuje,ze k porodu nechodi pediatr, 1) malou opravdu skoro 14 hodin nikdo neprohled.coz se mi zda dooost ujete na 21.stoleti .....2)mam trauma z toho,ze nas na tech14 hodin oddelili, prijdu si okradena,zoufala a proste si myslim,ze to bylo spatne,pro me i pro ni,doted u vzpominky na tyto hodiny brecim
-to je jedina vec,ktera mi opravdu vadila a je to vec,kterou budu u druheho porodu opravdu tezce zvazovat,pac treba v kadani by se mi to nestalo (ale pri vyberu jsem si rikala,ze tohle proste musim vydrzet a slysela jsem,ze jsoutam lepsi dokori, a to rozhodlo,hlavni je aby mimi prislo na svet zdrave, tu noc snad jednou zapomenu :frowning2: )
nekomu to mozna nevadi,tak pak neni co resit :wink:
6. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz
luci 08
tak me mrzi tve trapeni ze zubama,snad se z toho brzy dostanes,halvne bez teplot.leky ti uz napsala luci,taky vim o ibalginu
s kojenim taky skoda,co,kdyz mlicko je....ale alespon ze to odsavani funguje :slight_smile:

luci
s babickou me to moc mrzi,jeden z duvodu,proc ja nerada pujcuju,nebavi me rikat,co a jak delame,kdyz to stejne nehodlaji dodrzovat :unamused: ,tak snad to male brzy prejde!!!!
s povidanim to je super,my prvni rikali oooj-jako ahoj,protoze ji tak porad oslovuju,kdyz se vyspi a pak "cham"kdyz jdeme papat,ted uz brouka kazdy den neco jineho,ikdyz ted vede prskani,desne ji bavi,kdyz se v tom predhanime :grinning:

me povolani-no jde spis o to,ze kdo to nevi,chova se ke me normalne,kdo to vi,tak vzdy uz rika,ze tak mluvim prave kvuli memu povolani-proste jak neco treba okomentuju,tak hned slysim,at si nehraju na........takze kdyz to lidi nevi,chovaji se ke me normalne :frowning2: :grinning:

zasnuby-tak ja taky ukazovala milackovi malo romantickych filmu,pac ja cekala neco intimniho mezi nama a tak-no romantarna...a misto toho jsem byla pozadana o ruku verejne,na dedovo oslave 70.narozenin,byla u toho cela rodina z obou stran a ja v soku,ze tohle mi romanticke neprijde rekla v prvni chvili-to si delas prdel :sweat_smile: -proste tohle jsem necekala-pak jsem teda ale stihla i rict JO...
no nevim, ostatni rikali,jak je to romanticke a asi i je,ale ja to proste cekala jinak :grinning:
kazdopadne jsem dostala nadherny prstynek-vybiral ho sam,vedel,ze nechci jeden vystouply kaminek a vybral vyborne- v te dobe jeste nebyl takovy vyber jako ted,dostala kytku i moje mamka i jeho i babicky....
ale nakonec to bylo i romanticke,pac pak vecer cestou domu jsme si tu lasku tak nejak slibili,a to byla asi nase prava svatba,od te doby se citim byt vdana a on zenaty...... :sunglasses:
-luci,tak jsem zvedava,jake prstynky cekaji na vas,ja vam normalne ty svatby zavidim,ani ne to okolo,ale ty satyyyyyyyyyy,ty bych tak hrozne rada znovu oblekla :frowning2:

kakani-no tak ja plne kojim,takze kakame nekolikrat denne, a kdyz ne,je zoufala :grinning: ,ze zacatku byla vyjimka pomocena plenka,kakala vkuse-i v noci,ted v noci zasadne nekaka a nechce ani prebalovat, pres den je to tak pul na pul,vic asi stale plenek pokakanych,takze ja to mam asi jinak :confused:

zapijeni-tak nase mala je taky poradne zapita,mam slibeno,ze pry do 15 nemuze mit ani rymu :grinning:
zapijela se asi tyden
hned ve stredu po porodu sla cela parta,i holky,volali mi nekolikrat to porodnice,nevedelajsem s kym mluvim a co mi rikaji,jak byli mimo,ale porad mi volali a dokonce mi do sluchatka pousteli porad dokola TEREZA jedine tereza je toho pravou pricinou...pulka lidi koncila az rano v 9 a nesla do prace-dostali dovolenou
dalsi dny sel zas-s kamosema,co nemohli,to uz bylo slabsi a v patek a sobotu zas,dojeli i kamosi z liberce....proste nemel sanci...v nedeli nas pustili,sli jsme hned na prochazku a tak se zase na zahrade u prababi pilo- a zase hned vsichni fofrem,takze pri prvnim koupani doma byl tatinek pekne v lihu....a jeste dalsi tyden se sesla v nedeli parta znamych od moji mamky-asi 15 lidi na zahrade a zase milacek dojel-my pak jeli domu a oni zase koncili rano..
tak jsem zvedava,jestli meli s tou nemoci pravdu
luci 08-urcite to je o parte,je videt,ze tvuj milacek ma kolem sebe taky super lidi-pac pout je bozi :sweat_smile:

jeste neco jsem chtela napsat,ale uz nevim co
mam ted trapeni s pocitacem,musim ho reklamovat,tak se ucim jak zazalohovat a tak,tak snad pak bude cas a dopisu i ten porod

tak zatim se opatrujte -sebe i sve poklady a posilame vam s terinkou pusinky na dobrou noc :dizzy_face:
6. říj 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak jak se dneska máte?? Nás v noci trápily prdíci, tak jsme trochu plakali, ale dneska je Davídek opravdu zase zlatý.......no ale co mi neudělal v noci..........dala jsem ho spinkat na zádíčka a šla na záchod a když jsem se vrátila, tak byl na bříšku a zvedal hlavičku........no chudák byl z toho nějaký vykulený, co se mu to povedlo, ale jinak byl spokojený......no ale já vyřízená, že by měl s plným pupíkem spinkat na bříšku:o)) Pak jsem z toho nemohla usnout, vždyť mu dnes jsou teprve čtyři týdny.......tak to nechápu, jak se mu to povedlo. Ale i doktorka mi říkala, že má hodně sílu v nožičkách, tak se asi v té postýlce odrazil a překulil se ani neví jak:o))

mates: já také rodila v Chomutově, svůj porod jsem tu popisovala tuším stranu zpět, tak se na to mrkni, dnes je to přesně 4 týdny.......ty jsi teď v 38 tt, tak to já jim už v téhle době zvonila za dveřma......jak píše Pavly, porodních asistentek se bát nemusíš, do jediné jsou opravdu všechny bezvadné.......zažila jsem tam tři na směně a jednu další při sepisování papírů a všechny byly opravdu super......co se týká doktorů......tak mě rodila doktorka Fršlínková, tedy spíš asistovala porodní asistentce, a musím říct, že bez jediného problému......hodně lidí s ní mělo problém, ale já s ní byla docela v pohodě......když tedy pominu, že mi tato stokilová paní doktorka skákala po břiše..... :grinning: :grinning: Ale ty ji už určitě nepotkáš, protože ona v porodnici ke konci září končila......no ještě je tam jeden takový mladý doktor......on má takové zvláštní příjmení, ale vím, že začíná na W.....je strašně vysoký a nosí krátké kalhoty......no a potom ještě jedna doktorka.......a pak primář Lochovský, ale ten nevím, jestli chodí k porodům......možná k těm komplikovanějším........u mě tam jen proběhl, zeptal se, zda je vše OK a pak zase odkráčel.......jinak na šestinedělí.......jsou tam dvě sestřičky, které jsou opravdu andílkové.......jedna s červenýma vlasama, tak věkem kolem 40 a další menší, krátkovlasá blondýnka s brejličkama.......tady těch dvou se drž a těch se zeptej na všechno, co tě zajímá kolem kojení a miminka.......tyhle dvě jsou opravdu sestry na pravém místě.......dala bych jim medajle........ostatní jsou také v pohodě, ale spíš to berou jako práci, a tak i to kojení berou jako samozřejmou věc, ale ono to tak není.......já musím za sebe říct, že to není jen o tom, dát dítě k prsu........je to fakt věda........no u mě to dopadlo blbě, skoro nemám mlíko a stačilo jedno špatné přiložení........a je to fuč.......jinak všechno ostatní co psala Pavly, je pravda....... :grinning: Co sebou do porodnice ti pošlu to IP, minulý týden se mě totiž jedna slečna ptala na to samé a tak jsem jí tam odpovídala......tak ať to nemusím psát znova....... :grinning:
7. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz
autor
No jinak jsem byla dneska u doktorky, tak díru v zubu mi provizorně zalepila, a osmičku mi tak rozšťourala (tedy prý jí pomáhá, aby se lépe klubala) že z toho mám dost ještě teď......mám pocit, že mi vytrhla tři stoličky najednou a já tam mám díru jak vrata.......tak snad to k něčemu bude, zatím mi to od bolesti nepomohlo :frowning2:

Lucí, co hlava, pořád bolí?? Já dneska Martinovi pustila ordinaci, protože jsem viděla ty zásnuby v ukázce, no tak Běla dostala prstýnek v dortu, tak to nevím, jestli by ho něco takového inspirovalo......ach jo, nechápu, že ti chlapi jsou někdy tak natvrdlí.......to jen ten Pavly je romantik......i když abych pravdu řekla, žádost o ruku bych si také ráda vyslechla v soukromí.......ale i tak je to romantika jak blázen.......asi máš doma trochu exibicionistu...... :grinning: :grinning:

Jinak naše miminka jsou všechny dobře zapitá..... :grinning: :grinning: Nechápu tatínky, co svá miminka nezapijí.....když už nic jiného, tak miminka se zapíjet musí...... :slight_smile:

Tak se mějte krásně, pohlaďte miminka a dobrou noc :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.