• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Lucí já chodím k Aranyosy.A ke komu chodíš ty?A ke komu jsi chodila předtím?Jinak jsem už vklidu protože jsem se dozvěděla že v chomutovské porodnici už nepracuje dr.Fršlínková....tak jsem 100%spokojená.Jediné jí jsem se bála...
8. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

omlouvám se, že píši až teď, ale dneska jsem měla nějak rozběháno..... :sunglasses:

Luci, musím říct, že tu klidnou noc ti závidím, to já byla pořád vzhůru, bylo mi děsné vedro, i když venku pořád pršelo, stejně bylo tak nějak dusno.........no a když už jsem pořádně zabrala, tak mi v sedm ráno volal kurýr z PPL, že mi veze matraci do postýlky pro Davídka.......a bylo po spaní......tak doufám, že dnesk bude lépe :slight_smile: :slight_smile:

nodisha: Aranyosy......tak toho (nebo jí) ani neznám...... :slight_smile: :slight_smile: Já teď chodím k doktorce Šrámkový do Jirkova a musím říct, že se u nich mám jak v bavlnce......fakt mám u nich nadstandartní péči, jinam bych už nešla......předtím jsem chodila k doktorce Milotový.....já s ní byla vždycky spokojená, přišla mi fajn, ale pak přišla ta situace, kdy mi měla říct, že musím podstoupit odběr plodové vody......já do té doby vůbec netušila, že něco takového může nastat a teď si to představ......já na dovolence v Poděbradech a do toho mi zvoní telefon, na druhé straně doktorka, která mi řekne, že mám druhý den hned přijít k ní, že mi špatně vyšly krevní testy na vývojové vady.....teď já nevěděla, co se děje, tak jsem samozřejmě začala brečet a ona mi řekla......"nic si z toho nedělejte, ještě je čas to ukončit"......bylo tedy alespoň pro mojí osobu strašný vůbec uvažovat nad tím, že něco není jak má být, natož abych pak vstřebala to, že mimi, na které se všichni těšíme, třeba vůbec nebude.......tak jsem hned jela domů a ještě večer začala studovat internet, nakonec jsem zjistila, že to je docela běžná věc......a tak.......ale ten stres, který jsem způsobila celé rodině a hlavně sama sobě, to bylo fakt strašný......hlavně musela jsem přijít hned a na odběr jsem šla až za 14 dní........no je to na dlouhé vypravění.......já s ní jako s doktorkou byla vždycky spokojená, a i proto jsem trpěla i tu její jedovatou sestru.....ale tohle už bylo fakt moc a tím pádem čas na změnu...... :slight_smile: :slight_smile: Kdyby mi aspoň do toho telefonu v klidu vysvětlila, že to ještě nic neznamená, že tyto testy podstupuje hodně těhotných, a ne mi říct, nebojte, ještě je čas....... navíc mi volala v úterý, že mám ve středu přijít a přitom v pátek jsem měla mít normální poradnu......noooo škoda o tom mluvit........už je to za mnou a šmudlík je samozřejmě v pořádku :sunglasses:
8. srp 2008 ve 22:46  • Odpověz
autor
nodisha: Já to o ní slyšela, že jí vyhodili, po Chomutově se říká, že údajně nechtěla udělat těhotné ultrazvuk navíc a tak prý její manžel vytáhnul tisícovku a ona si jí vzala a ten ultrazvuk udělala......no a on to pak šel prý hned nahlásit na vedení.......ale co je na tom pravdy, kdo ví......lidi toho napovídají, nějak se mi nezdá, že doktorka, která pracuje v nemocnici a ještě k tomu má soukromou praxi má zapotřebí tisícovku úplatek......

Jinak já jí vůbec neznám, jen podle jména........rodila mojí sestřenici, tak ta také říkala, že ona je takový saďour, že se snad vůbec nedokázala vcítit do toho, jak jí je.......na druhou stranu pak den potom musela uznat, že jako doktorka byla 100%, protože prý ostatní ženské si ani nemohli sednout, ona byla úplně v pohodě......takže jako člověk nic moc, jako doktor prý na jedničku........a další moje známa k ní chodí do ordinace a ta je s ní zase maximálně spokojená.........

Ono se asi nedalo nic jiného dělat, než ji vyhodit, ale už tak je na porodnici prý podstav doktorů, už mají prý takové směny, že slouží i tři dny vkuse, což ale také není zrovna ideální..... :unamused:
8. srp 2008 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ránko,
tak my včera mysleli že už,dali jsme sprchu a konec,my se malého snad nedočkáme :frowning2:
Jinak my dneska čekáme návštěvu ze Slovenska,tak se už neukážu..tak se držte a zatím pa pa
9. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
Ahojky Lucí no o Milotové jsem slyšela z povídání,není prý špatná,ale hodně známých od ní už také uteklo.Aranyosy je dole ve městě u VTŽ,je to celkem příjemná doktorka,ale poslední dobou mě zaráží.Já zase neznám tu dr.z Jirkova.No jsem zvědavá co se mnou bude vyvádět.Chtěla bych už porodit.Asi by to byla úleva,ale pořád jen poslíčci a to je vše.Všichni si ze mě začínají dělat srandu,že budu rodit o Vánocích.Lucí ty testy jak jsi psala,to je normál já nevím ale poslední dobou je plno lidí co musí jít na odběr vody...A přitom je vše v pořádku ta krev nevím podle čeho to dělají,ale jedna kamarádka na AFP byla vyšlo jí špatně,a za 2dny jí odběr udělali znovu a byl v pořádku.Nevím na jakých látkách v krvi to tedy závisí,ale ta Milotová se tedy zachovala opravdu hnusně když Ti řekne,že je čas to ukončit....Ta je opravdu padlá. :unamused:
9. srp 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Luci, užij si návštěvu, třeba když Vás bude na Davídka víc, tak se už konečně bude chtít podívat ven :slight_smile: :slight_smile:

nodisha: Teď mi nějak došlo, že na předporodním kurzu o ní někdo mluvil, že k ní chodí, jen jak má také tak hezké exotické jméno, tak mi to nějak ulítlo...... :slight_smile: :slight_smile: Víš, ona Milotová asi chtěla, abych byla klidnější, ale zrovna zvolila větu, po které jsem se tedy vůbec neuklidnila......když jsem pak byla v tom Ústí, tak jsem viděla, že v tom nejsem sama, bylo nás tam fakt strašně moc, ale všichni byli strašně hodní a příjemní, to také děla hodně, když se na tebe doktoři a sestry usmívají a podporují tě...... :slight_smile: :slight_smile: A pak mi právě hodně lidí začalo říkat, že od ní odešlo, že jiní doktoři dávají maminkám mnohem lepší péči......a pak už to šlo samo....dr. Šrámková zjistila, že mi chybí dva dost důležité krevní testy a hlavně, že nikdo zatím neřešil to, že mám krevní skupinu 0 negativní a že se mi musí věnovat trochu jiná pěče, než kdybych měla krev "normální". Do těhu průkazky mi to hned napsali velkým písmem červeně, doktorka říkala, že to je to první, co musí každý doktor vidět......a Milotová to vůbec neřešila.....krev jako krev.....víš, já teď, když můžu srovnávat tak lituji, že jsem neodešla už dávno......ale to už je jedno :slight_smile: :slight_smile:

Krevní testy nejsou prý vůbec spolehlivé, stačí prý udělat to týden mimo termín a je to pozitivní, to víš, že do toho odběru se mi vůbec nechtělo, ale říkala jsem si, že než čekat dalších pět měsíců jak to dopadne, že to za to riziko asi opravdu stojí......ten první týden jsem pak fakt poctivě ležela a byla šťastná, že mi z Ústí nikdo nevolá, protože prý když je něco špatně, volají do dvou dnů......

Počkej do pondělí, 11.82 to je přece krásné datum...... :slight_smile: :slight_smile: A co tatínek, ten už asi musí být na větvi, už minulý týden si psala, že se každý den rozčiluje.......a on pracuje v zahraničí?? Já nevím, bylo by mi asi líto, kdybych se nemohla hned pochlubit miminečkem......ale on určitě hned přijede, jak jen to bude možné viď??

Holky, tak se mějte krásně, užijte si zbytek soboty a pokud možno bez poslíčků....... :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2008 v 19:01  • Odpověz
Ahojky Lucí no my totiž žijeme normálně v Itálii,ale já jsem tu už pár týdnů právě kvůli porodu,protože chci aby malá měla české občanství jako já,a trvalé bydliště taky tam kde já.Tam v Itálii je to docela komplikované od pojišťovny,po porod....Bylo by to na moc dlouhé vyřizování a já měla hned jasno,že rodit budu v ČR...No to zase musím říct,že ta Aranyosy se docela starala i skrze RH mám tedy pozitivní,ale zase jedna kamarádka měla negativní a museli jí dělat skrze to i jiné testy a tak.no pro mně je asi nejhorší test z toho mého těhotenství ten zátěžový test na glukózu to jsem skoro nerozdýchala.Možná ta Milotová v tu chvíli opravdu nevěděla o čem mluví.Uklinování asi není její obor...Podstatné je,že jsi si našla jinou dr.která ti dá takovou péči co máme každá mít.Aranyosy ona je maďarka,ale teď mně štve s tím že se jí zdá vše normální i to že mám ten hlen do zelena,bojím se aby se malé něco nedělo...Ale začíná mi vodnatět takže ze mně jde pořád rychleji,možná se mi to do zítra něco rozjede.Už aby to bylo... :confounded:
10. srp 2008 v 10:58  • Odpověz
Lucí vše nejlepší k narozeninám u mně se tedy nic zatím nekoná,asi si Naimička myslí že ona si umí vybrat sama...já mám ale paličaté dítě
11. srp 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
Ahoj nodi,

tak to vypadá, že Lucík už nám porodil, když se tu už dva dny neukázala, tak snad je vše OK a brzo se nám pochlubí Davídkem...... :slight_smile: :slight_smile:

Děkuji ti moc za přáníčko, uvidíš, že to už také nebude dlouho trvat a seznámíš se se svojí holčičkou.......no, je asi trochu paličatá, ale když se jí u tebe v bříšku líbí, s tím nic neuděláš :sunglasses: :sunglasses:

Jinak tedy musím říct, že obdivuji všechny, kdo žíjí v jiných zemích........Itálie je nádherná, já také procestovala kus světa, ale já jsem na tohle asi trochu jiná, ale vždycky jsem se těšila domů.......ale zase chapu, že je asi něco jiného, jít tam za chlapem svého srdce......nebo prostě společně :sunglasses: To mnohem složitější to asi mají lidé, co jdou do zahraničí a neví, co je tam čeká, prostě jen tak na blind...... tak hlavně že se vám tam spokojeně žije :grinning:

Jo, glukóza, ta byla fajn, také se mi zvedal kýbl......tady tě to nechají vypít jak to je, ale moje kamarádka z Mostu, si to mohla zamíchat do čaje.....tak to si myslím, že pak bylo mnohem lepší......no jo, hold asi všude to dělají jinak......ale tak teď s odstupem času se to dalo přežít.........věř, že bych šla raději 10x na glukozu než 1x na odběr plodové vody...... :wink: Nodi, tak snad doktorka ví co dělá......nejsi snad její první těhotná.......myslím, že kdyby se něco "dělo" tak se to projeví i jinak.....uvidíš, že je vše v pohodě.......

A kde v Chomutově bydlíš?? Tedy přechodně.......:o))
11. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
Jejda..Ty máš narozeninky?
11. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Luci, ano........nodsha si to hezky pamatovala, protože jsem tu minulý týden psala, že bych si přála, aby se jí holčička narodila v pondělí, kdy mám narozeniny....... :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
autor
Luci, takže pořád nic jo?? Nějak se těm vašim dětičkám nechce na svět......aby náš Davídek nebyl venku dřív než ten váš...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
Tak to se přidávám k obrovským gratulacím teda :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
No ani mi nemluv..už jsem z toho na prášky,středa se blíží a my pořád nic,já snad půjdu i na kontorlu další...
Já mám svůj termín za sedm dní,tak jsem zvědavá..jak se cítíš Ty?
11. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
Luci, no já jsem v pohodě, ale já mám do prvního termínu ještě měsíc...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale také si myslím, že se narodíme před termínem, já tam měla při výpočtech nějaký zmatek s PM, nedostala jsem to už v listopadu, ale doktorka mi napsala do průkazky PM 18.12.2007......no tak kdo ví jak to bude :slight_smile: :slight_smile: Připadám si ale jak pitomec, když teď někoho potkám, tak mi všichni říkají........"to už bude každým dnem, že?"........no a já pak mám říct, ne, až za měsíc.......no nedá se nic dělat, hold jsem už pěkný balón :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
No mi to povídej :grinning: M2 když teď někdo vidí tak:Ježiši ještě nic??To bych vraždila :angry: No mě od začátku vyhrožovali s předčasným porodem,potom mi řeknou že do středy nevydržím a zatím jsem pevná jako skála :grinning: Až teda na ty šíleně bolestivé poslíčky.. :confounded:

A cítíš se dobře?Já teď mimořádně ano..zatím žádné vedra..
11. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Já jsem docela v klidu, jen občas je mi trochu divně, asi špatným tlakem, tak si musím chvilku odpočinout a pak je vše OK.......a teď poslední dny nevím, jestli tedy trpím nějakou zácpou nebo už jsou to také poslíčci, ale jsou to takové bolestivé stahy v břiše........no tak já nevím, zácpu jsem nikdy neměla, a na poslíčky se mi zdá ještě brzo.....tak kdo ví jak to je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak já už tedy zabalila tašku do porodnice, a začala prací maraton věciček pro Davídka......ten můj se ptal, kolik dětí do vlastně čekáme, že máme na něj tolik hadříků....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jen mi v té tašce do porodnice pořád chybí ta kojící podprsenka......já totiž vůbec nevím, jakou velikost si koupit, každému se přece ty prsa po porodu jinak zvětší...... :slight_smile:
11. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
Luci já nemám žádnou..dle rad mamin jí koupím až budu doma,protože to není nic levného a nechci koupit malou nebo zase velkou..takže to teď neřeším..tchýně mám koupí ve středu chůvičky a hotovo..
Mi to povídej...taky bych ty oblečky mohla prodávat :grinning:

Na poslíčky brzy není..já už je taky měla,ale slabší...a zácpou trpím skoro od začátku těhu :frowning2: Teď už je to lepší,ale pořád říkám,že se nemůžu dočkat až si normálně zajdu na záchod.. :grinning:
11. srp 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
Já právě s tou zácpou nikdy problém neměla, tak to asi byly ti poslíčci........no ale jestli byly tedy slabší, tak se vůbec neteším na ty silnější....... :unamused: :unamused: :unamused: Už aby to bylo za námi, viď?? Je pravda, že každá mamina mi řekla, že pak přijde taková euforie a radost, že je vše OK, že by si klidně hned rodila znova........na porodním kurzu asistentka říkala, že je to lepší než orgasmus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak já si asi také teď žádnou kupovat nebudu.......moje mamča mi to také říkala, že není problém sundat to ramínko a miminko nakojit......za nich tohle vůbec nebylo a také z nás vychovali krásné a zdravé děti :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2008 v 10:57  • Odpověz
Víš co,já si pořídila ty sporotovní bodyčka...a taky mám jednu takovou podprdu na sundaní ramínek..
No já zácpu taky nikdy neměla až v těhu..ale dá se to..i když občas zuřím.. :grinning:
No je pravda že ti slabsší se vydržet dají,ale včera jsem taky skákala po gauči a i na baloně jaká to byla bolest a snažila jsem si předsta¨vit jak to bude bolet až to ,,pravé"teprve příjde..,ale nešlo to..radši :grinning:

Taky kamarádka odrodila a hodinu na to řekla,že by si to zopakovala..no holt asi jak u koho..
11. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
Luci já bydlím na březenecké,u haly.Teda začala jsem lítat na záchod a mám průjem jak Alík :cry: už je mi z toho na nic.On ten můj pochází z Maroka,ale už 25 let žije v Itálii a já tam jezdila od mala na dovolenou a nakonec jsem tam odjela hned jak mi padlo 18 na práci,vydělávala jsem a vydělávala a nakonec jsem dovydělala a zadělala v 1 týdenním volně kdy jsme odjeli v listopadu na hory tam jakože zařádit s ostatními a nakonec jsme řádili tak že teď to má půlmetrový následek,ale stojí to za to...Zas si říkám že je lepší když to přijde brzo než někdy ve 40 letech.No teda holky povím Vám že malá má dnes nějaký aktivní den že by se opravdu už rozhodla sundat natáčky z vlásků a zabalit kufry....Já už nevím co mám dělat dnes jsem byla na maratoně vypravila jsem se na túru do města...Ale všude je nějak přelidníno tak jsem nakonec celá vytočená zas šla domů....Teď jsme pokecali s taťkou na netu na webce tak se zas rozčiloval co to splodil když to nechce jít ven.On si ani nepovídá se mnou mluví na břicho stačí mu natočit kameru a zůstat sedět a on už si i na dálku s princenznou pokecá,ale ona ho asi silně vnímá,protože na každou otázku odpoví kopnutím :unamused:
11. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
Dobré ráno děvčátka,

Luci, no já bych se raději na představy vyprdla, ono jde o to, že teď už to stejně nejde zastavit, nějak ty naše šmudlínky porodit musíme.......já si pořád říkám, že to zvládly jiné, tak já to musím zvládnout také......třeba u mojí ségry mám pocit, že ta to brala jako by šla do porodnice na injekci a vyšla s miminem........ale je fakt, že každý máme ten práh bolesti jinak citlivoučký......tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nodisha: Tak to jsme skoro sousedky, já trvale bydlím v experimentu, tam jsem si koupila babičky byt i s babičkou, ale jinak bydlíme nahoře na Zátiší v okálku :slight_smile: :slight_smile: Doufám, že už tvé zdravotní potíže pominuly :slight_smile: Já včera také byla ve městě, je fakt, že v týdnu je tam lidí mraky, hlavně na náměstí a ještě jak bylo včera hezky, tak hlavně plné zahrádky. Tak to si pěkně řádila, když sis domů dovezla mimi, ale já myslím, že ti určitě bude dělat radost......to já už tikala jak blázen, takže u nás to opravdu bylo na domluvě......i přesto, že jsem v té době měla už rok flek jak "víno", tak jsem se toho všeho vzdala pro mimi.....vydělávat budu moci vždycky :slight_smile: :slight_smile: No včera mi bylo 27, tak to už si myslím, že je věk tak akorát :slight_smile: A kolik je tobě??

Je fakt, že já mám také pocit, že miminka hodně tatínky vnímají........i nám na předporodním kurzu říkala, že si den dva po návratu z porodnice máme udělat tzv. "pelíškování", což prý znamená, že si máme všichni tři lehnout nahatí do pelíšku a tak odpočívat......miminko je prý automaticky navyklé na maminku, ale tím, že se nahatou kůží přisaje i na tatínka, ho pak lépe přijímá......tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile:

Nodi, a kdy se chystáš vrátit v mimi do Itálie??
12. srp 2008 v 09:27  • Odpověz
Dobré ránko,tak pořád v celku..zítra jedu na kontorlu,tak snad mi řekne něco rozumějšího než minule :angry:
Luci,máš taky takové hloupé sny?(Ani nemusí být o porodu)..Mě se poslední dobou zdají šílené kraviny :grinning:
12. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahojky Lucí no zpátky já nespěchám,chci si tu nejdřív vše zařídit potom po sestinedělí tam poletíme se předvést ale zase se vrátíme sem vidím to minimálně na půl roku než se tam uplně přestěhujeme s malou.Jo koukám to jsme skoro sousedky.27 tak to máš opravdu věk takový který jsem chtěla mít já ale nějak se to zvrtlo mě bude teprve 20,ale zas jak říkám lepší když to přijde a to i brzy než když to nepřijde třeba vůbec...A těch lidí je spoustu.No to máš pravdu to náměstí a hlavně ty zahrádky byli včera přecpané.No já už začínám vyšilovat co mi zase je dnes od rána prozměnu zvracím a motá se mi šíleně hlava...Ani sprcha nepomáhá,ale jinak žádné bolesti,ani jiné náznaky že by se pipince mojí chtělo ven nemám....Teď nás čeká opět debata s taťkou po webce,tak si malá pokecá no a já asi odpadnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi opravdu mizerně.
12. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
autor
Dobrý večír :slight_smile: :slight_smile:

Luci, možná budeš tak nervózní z další kontroly, že do rána porodíte......jinak o snech mi ani nemluv, zdá se mi plno blbostí za noc.......přitom by mi stačila jedna.........jako dneska.......zdálo se mi, že se nám Davídek narodil a měl jenom 5 cm, byl jen do dlaně a všechno mu bylo strašně velké.......no až jsem se z toho vzbudila :unamused: :unamused:

nodisha: A co tatínek, ten nebude zvědavý na svého broučka v reálu?? To já bych se chtěla pochlubit hned....vždyť je to výtvor nás obou.....ale chápu, máte to komplikovanější :slight_smile: :slight_smile: Je fakt, že ono je složité se vůbec stěhovat, natož pak s malým miminečkem...... :slight_smile: :slight_smile: Hele, to já ve 20 řešila jen to, kam půjdu o víkendu na flám a co si vezmu na sebe......já jsem k tomu mimi opravdu musela dozrávat......ale je fakt, že přijít to i v tom věku, tak si mimi nechám a určitě se na něj budu těšit.......víš co je zase výhoda?? Budeš mladá maminka a pak až bude tvoje Naimička velká, budou vám říkat, že vypadáte jako sestry........což je také výhoda :slight_smile: :slight_smile: Myslím, že bys měla jít k doktorovi, když máš takové potíže...... :frowning2:
12. srp 2008 v 19:47  • Odpověz
Luci tak to je taky super :grinning: No to já dneska ve snu lítala..místo aut jsme jezdili na prknech na vodu a tak :grinning: No prostě psycho..nebo už mi spíš opravdu hrabe :grinning:
Teď jsme vylezli ze sprchy,.bříško zase pobolívá,ale snad do rána a do kontorly vydržíme..to by bylo aby už ne..Tak zítra písnu co a jak..teď si dám zmrzlinku,zkouknu křehké vztahy :grinning: a půjdu hají..
tak dobrou :slight_smile:
12. srp 2008 v 19:55  • Odpověz
Dobré ránko,
tak já nevím proč,ale dnes už od půl 6 čumím do zdi..možná jsem nervozní co mi řeknou na kontorle...tak mi držte..za chvíli na ní vyrážíme :wink:
13. srp 2008 v 07:22  • Odpověz
autor
Dobré ráno Lucí,

držím palečky,hlavně ať tam moc dlouho nečekáš..........já normálně vstávám kolem deváté a dneska už mám také vyspáno......no asi je něco negativního pro těhule ve vzduchu :slight_smile: :slight_smile: Koukám, že si také na zmrzlinky......já co jsem těhu jsem snědla tolik nanuků a zmrzlin jako ne za celý život.......ještě že je dneska středa a přijede auto od family frost......prodavač už je zvyklý parkovat nám přededveřma, abych to neměla daleko :grinning: :grinning:
13. srp 2008 v 07:52  • Odpověz
Tak to máš dobře zmáknuté teda :grinning: To já taky..co jsem těhu si na tom strašně ulítávám..ale co už..když nám chutná,no ne? :wink: No můj když jde ráno na ranní tak hned usnu,dneska je doma a hotovo..možná je to i tím počasím a navíc malému se spinkání asi taky nelíbilo,protože se od půl 6 ještě nezastavil..
13. srp 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
Jo, už mám pána naučenýho......taky mu vždycky vyberu mrazák, tak on ví, proč to dělá..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak se Davídek buď těší na kontrolu, nebo u tebe v bříšku tancuje poslední taneček a chystá se ven.......oni jsou ti Davídkové vůbec aktivní, já mám někdy pocit, že mne ten náš musí prokopnout...... :grinning: :grinning:
13. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
To mi říkej..já si občas říkám,že zevnitř musím mít šííííílené modřiny jak do mě malý kope :grinning: :grinning: Je fakt,že teď spávám hůř,protože čekám na ten slavný porod :grinning:
Taky si tak toho chlápka asi naučím..stává kousek níž,ale asi mu řeknu :grinning:

Už se taky tak těšíš až vyjedeš s kočárkem? :slight_smile:
13. srp 2008 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.