• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
ahojky,jdu pozdravit,ctu vas u kojeni,ale nestiham ted psat-neco resim,pak vysvetlim,ale mame se ok,chtela jsem jen poslat davidkum pusu :wink:
8. říj 2008 v 09:33  • Odpověz
Dobré ránko,
tak mě včera nejel celý den koník :angry: Rozjel se až kolem půl osmé večer,ale to jsem uspávala a pak měla ordinaci :sweat_smile:

Davulín včera usl,ale Milan ho omylem vzbudil a pak skoro dvě hodinky s přestávkami pokřičel,protože mu přetrhl spaní a nemohl úž zabrat,tak jsme chodili,vykládali,ale usl kolem půl deváté,vstával o půl třetí a potom až o půl osmé,takže super super noc :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsme začali dělat brm brm a malý je z toho na větvii a my z toho jak se u toho chláme :grinning:

Lucinko,náš malý se taky přetočil tak brzo,ale začal křičet,protože se zabořil obličejíčkem do polštáře :grinning:

No Davulín teda v kočárku být nechce,já jsem z toho opravdu na prášky.Včera jsme byli venku,musela jsem o opět uspat v rukou,dala do kočárku,po půl hodině se vzbudil a když zjistil,že je v kočárku řev :angry: :angry: Bych tu babku fakt zabila :angry: :angry: A domů jsme ho nesli zase v rukou :angry: My ten kočár máme fakt na ho.no!
A teď si lámu hlavu tím,jak mu ho opět nějak zpříjemnit..on by se nejraději kochal..to ani není možné,to budeme mít teprve v pátek šest týdnů..No nevím nevím...

Dneska to jdeme zkusit zase,tak nám držte..

Pusenky miláčkům...Hezký den
8. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
Sakra!Mám tak krásné fotky od našich a nenechala jsem tam já trubka kábel k PC?To víte že nechala..hlavně že mamka se mě milionkrát ptala jestli mám všechno..minule jsem tam nechala nabíječku,teď tohle..to bych asi jinak nebyla ani já :grinning: Tenhle víkend jsme doma,ale příští zase jedeme,tak je sem vložím potom...Byli jsme tam jen a víkend a máme 300 fotek :sweat_smile: Davulín ze předu,z boku,ze zadu :grinning: :grinning: Fotilo se o sto šets..Ještě že jsou digitály a jde to dát do PC.vyvolávat akždý týden 300 fotek to bych asi brzy přišla na buben :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 11:59  • Odpověz
Vidím že mi občas dobře lítají písmenka :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz
Tak jsem chtěla koupat,ale malý před chvíli vytuhl zase po chvíli řevu,zas nemohl zabrat a vidím že spí tvrdě...no jsem teda zvědavá jaká bude noc..

Koukám,že sem nahlížím jen já..

Tak pa pa a dobrou noc:slight_smile:
8. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
ahoj holky,

já včera měla nějaký hektický den a nějak jsem nezvládala napísat.... :slight_smile:

Davídek má dneska měsíc, je strašný, jak to utíká........ :grinning: :grinning: Jinak já mám dneska v plánu odpočívat, poslední dobou jsem se zase rozjela, a jsem už fakt unavená.....usínám při krmení Davídka.....no ten si pak dělá s tou lahví co chce a krmíme někdy i hodinu a půl......je to trochu náročné :grinning:

Lucí, my také hodně fotíme a natáčíme na kameru, ale že bychom tedy měli 300 fotek, to fakt ne-e....... :grinning:

Lucí, je mi to líto s tím kočárkem, to náš Davídek je v kočárku spokojený, čím víc to drncá tím lépe......my se dneska chystáme na procházku do centra......teď se vyspinkáme, pak napapáme a vyrazíme......a odpoledne bude kočárkovat babička a já půjdu zalehnout..... :slight_smile:

Holky, máte doma nějaké zvířátka?? Já tedy vůbec nevím, co dělat s kokršpanělkou u našich......je úplně vyřízená z Dádíka.....leží u něj a hlídá ho, ale jak něco kníkne tak začne lítat jak splašená, klepe se, je úplně vynervovaná......kňučí a píská........no je to zážitek......když ji mamka zavře do pokoje, tak je schopná vyvrátit dveře, co vyvádí........no řekla bych, že ona ho pojala jako svoje miminko....sama štěňata zatím neměla a tak si z Dádíka udělala svoje mimi......tak člověk se samozřejmě obává, vím, že by mu neublížila, tedy ne vědomě......ale přece jen, je to hafan, který má 20 kilo a nikdy nevím, co jí napadne......nevím jak na ní, jak jí uklidnit, jestli na veterinu pro nějaké léky......ach jo......myslím, že ho do své smečky přijala, jen nevím, jak jí vysvětlit, že není její....... :grinning: :grinning:

Tak se mějte krásně, Davídek se nějak kroutí, asi nás trápí prďolkové:o)

A pohlazení miminkám.......papapa
9. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
Zdravím..Luci máš pravdu.já teď v pátek konečně končím šestinedělí :dizzy_face: :dizzy_face:

No tak já mám výodu v tom,že je Milan doma s tím vstáváním se fakt střídáme..dneska vstávai kolem šesté a mě došli vzbudit až v devět:slight_smile:

No dnes slavíme úspěch..malý vydržel v kočárku nespící 15 minut,tak snad mu zase brzy příjde na chuť..

My máme doma dva vlčáky a v kotelně kočku se třema koťatama,ale Davulím přišel do styku jen se Šmukem (pes) a to jen na chvíli a pohoda,ale psi jsou venku,takže tak..

ALe musí být sranda když si pes myslí,že mimčo je jeho:grinning:Ale radši tak než aby ho neměla ráda,ne?

Tak si užijte procházku,já uklízím skříně,protože Davulín nám roste před očima a čtvrtku šatníku už neobleče :confounded: Takže už to není to malinečné miminečko...

Tak pa pa
9. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem mela dneska narocny den, rodila mi kamoska-neco jako segra,takze jsem cely den pekne mimo,prozivala jsem to samozrejme vic a hur,nez vlastni porod,no mala je uz na svete a jsou obe v poradku,tak jsem desne stastna teta!!!

jinak vas stale nejak docitam,s psanim je to horsi,tady jsem vysvetlovala,v cem se placam:

-a co se tu deje-tak me zlobi novy pocitac,takze ho musim reklamovat-asi pametova karta nebo disk-takze jsem si to vyrizovala,ze chci zatim nahradni notas(tak snad nebudu uplne mimo,uvidime),tim padem jsme resila problem,jak a kam vse co tu mam ulozit-tak jsem vypalovala a tak,nakonec jsem zjistila,ze jde koupit prenosny disk-takze jsem ho sla koupit a dneska doted pretahovala veci-a snad to jde,tak jsem rada....
a taky jsem zjistila,ze jde dokoupit pristroj,co mi umozni byt doma pripojena bezdratove-doted jsem mela notas pripojeny primo kabelem-plus sitovy drat-tak ted jsem uz bezdratova-vybehalajsem si to,a jedu i na baterku-no luxusni!!!muzu chodit psat do kuchyne,obyvaku nebo haly,kdyz tu bude terinecka spinkat....

-no tak to jsem zhruba popsala,proc jsem ted mela a mam omezeny cas sem chodit,jsem u netu,ale delam neco jineho....a vecer jsem radeji chodila spat,pac unava casto dal a dal me kaci k zemi.........byla jsem zase rano na krvi,tak uvidime,jestli se to trochu lepsi...

-luci 08-gratulujeme davidkovi k mesicninam :dizzy_face: a s tempem te chapu,taky si obcas musim rict stop,nekdy fakt clovek nezastavi a ani to nevi,delas dobre,odpocivej

jinak my mame kocoura-je mu 16 let,taky jsme cekali,co bude,prvni mesic vubec nevlezl do pokojiku,neprekrocil prah,ani kdyz jsme ho volali...fakt nam ho bylo lito,bali jsme se,jestli to zvladne,..........ted uz je to ok, uz je tak nejak v pohode,jen obcas si vynucuje pozornost stuj co stuj-hlavne v noci :angry: ,ale ja to uz ok,
kocky jsou jine,takze jsem rada,ze za malou nechodi,nemusim se bat ji nechat polozenou,jen rad skace na pohybujici se nohy,takze hlidam,jestli ho nekdy nelaka tim,jak neustale kope-uz jsem ho nacapala,jak ho to zajimalo,ale zatim si nic nedovolil,kdyz place,tak utika pryc....no a kdyz treba spi a zacne se vrtet a ja nereaguju,tak se vedle ni postavi a naznacuje mi,at se na to podivam!!!

luci-doufam,ze s davidkem to bude v kocarku lepsi a lepsi,drzim palecky!!!! :wink:

jeste jsem chtela,ze te obdivuju,ze nechas tatu,at se stara,ja to neumim!!! asi i tim,ze kdyzse o ni nestara cely den,tak to proste uz pak taky udelam sama a rada...preci jen tim,ze jste spolu s nim oba,tak asi i prabaluje a tak,vid...no to nas tatka umi,i koupe,ale spis jen aby to umel,dkybych treba odpadla kvuli migrene...
ale vidim na tom dobry to,ze ja se tim padem na malou urcite vic upinam-coz bych nerada,snad to nejak zvladnu i tak....

satnik musim taky probrat!!! uz zase :grinning: ,hlavne jsem si napujcovala veci od svagrove,nic z toho pochopitelne nepouzivam,jen to nase,takze to pujde zpet do krabic a basta-ze jsem se s tim prala a zehlila :rolling_eyes: ....

no nic,vypada to,ze mame problem,mala cele odpoledne nemohla zabrat a ted uz hodinu chrupe-a tvrde a to mame koupat a pak spat-hahaha,to jsem zvedava,co bude,ale klido vykoupu po osme,jen at si odpocine laska moje mala,jdu teda ale delat dal to,co normalne v osm,kdyz usne,at mam alespon naskok

jo a zitra jdem na vitani obcanku-pozde,ale prece,tak papa a pekny vecer vsem :slight_smile:
9. říj 2008 v 18:42  • Odpověz
Pavly no Milan přebaluje,ale když je pokakaný tak se volá maminka :grinning: :grinning: Protože malý se umí pokakat fakt drsně..Jinak strach vůbec nemám..Máma mě měla strach dávat tátovi a ten se mě bál pomalu do tří let :grinning:
A když vidím jak mu to jde a jakou mu to dělá radost,mám radost také..

No my jsme dneska okoupali,napapali jsmese,ani jsme nesnědli vše a už zase chrníme..včera v šest,dneska ve třičtvrtě na sedm..tak jsem zvědavá kdy budeme vstávat...včera vstával kolem půlnoci a potom až kolem šesté,tak uvidíme no..

Pavly plně Tě chápu..taky jsme měli s PC problémy,tak jsem dostala notebook a máme i PC,takže vždycky něco funguje :slight_smile:

Davulínovi se hrozně začalo líbit v lehátku,z čehož jsem na větvi :grinning: A padají nám ze předu vlásky,ale už nám rostou nové,takže jsme na půl plešounci hlavně když koupeme :grinning: :grinning: Ze zadu jich máme moooc,ale ze předu nemáme chybu :wink:

Tak já dokoukám ulici,půjdu dát spršku,zkouknu ordinaci a huráááá na kutě..

Tak dobrou noc a pusenky prďolkům :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:02  • Odpověz
Zdravím..tak my dnes museli koupit Davulínovi novou káru,protože ten Atlantic je sice moc hezký,taky moc fain,ale když do něj dám fusak ,malej se tam nevleze :grinning: :grinning: Takže na zimu naprosto nepoužitý..no co už..moc nás nestál a kouili jsme taky nic moc drahý..

Tak ten Atlantic hodím na net na prodej..
Byli jsme nakoupit a nikdy v Tescu neodolám abych malému něco koupila...Koupili jsme mu i kačenku do vany..Musím se pochlubit,včera u koupání ani nekňukl..koupání má rád,ale nesnáší mazíní olejíčkem a včera byl sluníčko..

Tak zatím pa pa:slight_smile:
10. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
ahojky,tak mam ted natriskane dny-v albu neco malo uvidite-fakt super malou budit,mela faaakt spatnou naladu chudak,no ale mame obcanku
tak alespon zdravim :wink:

luci-tak jsem rada,ze financne to s kocarama neni takovy problem :wink:
a tesco-mam to same,vzdy neco-jenze ne u nas,tady nemaji nic,musim nekam dal-jako min. tyden,za 1000 ani jsem nemrkla-jen me stve,ze vse ruzove,zelenou,oranzovou,hnedou nebo zlutou asi vyrobci neznaji :angry: :unamused:

tak se mejte krasne,dobrou noc
10. říj 2008 ve 21:53  • Odpověz
Dobré ránko,
Pavly je fakt,že je tam modrá,růžová a bílá..ale už tam mají i více barev:slight_smile:

Holky já jsem byla mrtvá..Včera se malý nemohl vykakat,tak jsem mu ve čtyři ráno pomáhala teploměrem,když se vykakal,otočila jsem se na vyhození plínky do koše a najednou slyším jakoby se malej dusil..začal čůrat a trefil se do pusinky..no málen infarkt...hned jsem ho zvedla a dala mu čaj..no děs...
11. říj 2008 v 07:47  • Odpověz
Pavly..fotečky jsou krásné:slight_smile:
Z malé je už slečna co?
11. říj 2008 v 07:57  • Odpověz
Holky já zrovna prodala úspěšně kočárek..:slight_smile:
Aspoň z něj bude mít ještě někdo radost..
11. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jdu vás jen pozdravit a popřát hezký den, my se zrovna chystáme na oslavu, takže nemám moc čas se rozepisovat.......každopádně navečer si čas udělám a vše vám dopísám..... :grinning: :grinning:

Lucí, ty seš tedy obchodník...... :grinning: :grinning:

Venku je krásně a tak vyrážíme......papapa :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz
To musí být:grinning:

My dneska byli taky venku a dneska jsem se udržela a malého z kočáru nevytáhla (si neumím představit co by dělal v zimě)..takže pokňurával,ale vydržel to až domů..s čajem v puse :grinning:

Luci pak všechno napiš a hezkou oslavičku :dizzy_face:
11. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
Tak Davulín okupkaný,napapaný,hajá tak mám chvilku..dnesk se vykakal po koupání,tak doufám žse ve čtyři ráno nevzbudí všechny svým srdceryvným tlačením :grinning:

Já si tady spíš vykládám tak sama se sebou co? :grinning:

Dobrou holky a krásná miminka :slight_smile:
11. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
Kočárek prodám,my si udělali krásný výlet a jsme zase doma..Přihodím pár foteček:slight_smile:
12. říj 2008 v 16:17  • Odpověz
autor
ahoj holky,

no včera jsem to nějak nezvládala, přišli jsme až po osmé, Davídek se napapkal a pak jsme zvadli celá rodina :grinning: :grinning: A dnešní den byl také trochu hektický, ráno jsem trochu spala, hlídal tatínek, pak jsme byli na obídku u tchýně a pak, protože bylo tak nádherně jsme byli skoro celé odpoledne venku s kočárkem.... :slight_smile: :slight_smile:

Jinak Davídek se nám nějak osypal, nejsou to klasické potničky, tak se zítra vypravíme k paní doktorce.......já nevím čím to může být.......nechci tu dělat pokusy, měnit mlíčko, prášek na praní nebo kdo ví co, počkám co nám poví a pak se podle toho zařídíme......no ale jsem z toho taková špatná, blbá vyrážka, která ho nebolí a já tu nad tím celý den přemýšlím...... :unamused:

Lucí, seš tedy skvělá obchodnice........jednou ti to tvé podnikání jenom pokvete..... :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, Terezka je opravdu krásná a i tobě a vašemu tatínkovi to na fotkách moc sluší....... :grinning: Jinak gratuluji k miminku tvé kamarádky......letos se opravdu s miminkama roztrhl pytel.......no hlavně že je všechno v pořádku :slight_smile:

Lucí, tak to má asi tvůj radost, že je konec šestinedělí co?? Já mám pocit, že Martin už mi odpočítává hodiny......to s těma chlapama mává ty hormony...... :grinning: :grinning:

Tak se mějte krásně, přejeme miminkům i maminkám dobrou noc :grinning:
12. říj 2008 ve 20:44  • Odpověz
Lucinko ani mi nemluv..já už to ale podstoupila po třech týdnech...Jinak bych byla asi znásilněná:grinning:

My jdeme do hajan..malý konečně usnul..dokouknu pojišťovnu (nějk to teď žeru:grinning:) a hají..

Přeji krásnou noc všem..

Luci hoď nějaké vaše společné fotečky s maličkým ju?
12. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
jen prolitavam, preju dobou noc vsem a zitra snad napisu :slight_smile:
jsme porad venku.dokud to jde a treba vcera jsem 3 hodiny dohanela zehleni....tesim se zase na vas,zatim pa :wink:
12. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz
Tááák a Davulová nová kára už je doma...sice není úplně nová,ale na zimu super :dizzy_face:
Odpo ho jdeme zkusit,tak jsem zvědavá co na to Davulín..
13. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak u doktorky nic moc, dostali jsme mazání a olejíček do koupele, ale říkala, že na ksichtíčku to skoro vypadá na nějaký ekzém a když se to nezlepší, takže nás pošle na kožní......tak jsem z toho tedy na větvi, doufám, že se domažeme k nějakému výsledku a nebude to třeba......ona mi na druhou stranu říkala, že ta kůže těch miminek je opravdu citlivá na všechno, no ale stejně......po tělíčku má takové pupínečky, ale na ksichtíčku má takové šupinky, suchou a přitom drsnou kůžičku.........ach jo...... :unamused: :unamused:

Lucí, nový kočárek je moc hezký, snad se v něm Davídkovi bude líbit.....já musím říct, že náš Davídek je v kočárku úplně nadšený......hned to zapíchne a spinká, anebo tedy chvilinku kouká, ale vůbec nepláče.. :sunglasses: Takže si neměla šestinedělí ale třínedělí jo??:o)))))))) Já se toho trochu bojím, začít dřív, ale všichni kolem nás to udělali a bylo všechno v pohodě......ale já když se vidím, jak jsem teď náchylná na každý nic, tak mám opravdu obavu, abych si zase nevysloužila nějakou infekci nebo zánět........a myslím, že Martin týden ještě vydrží........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No a také, možná je to blbé, ale přijde mi trochu divné dělat to, když tam spí Davídek...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No asi to bude ještě legrajda.......

Jinak sobotní oslava byla moc fajn, oslavenkyně Natálka (3) byla strašně roztomilá, když mi říkala......"teto, a proč ten Davídek pláče?? Ať nepláče, já mu dám dort a šampáňo a pak budeme spolu koukat na Gumídky, takže opravdu, ať nepláče......" :slight_smile: Ty dětičky někdy opravdu dokáží vymyslet krásné věci...... :slight_smile:

Pavly, chodí domů pozvánka na vítání občánků nebo si to každý musí hlídat sám?? A jestli chodí, tak na jméno rodičů nebo dítěte?? Asi je to blbý dotaz, já jen, že jsem si nestihla změnit bydliště a mám trvalé jinde než opravdu bydlíme a tak tam měl automaticky bydliště i Davídek......tak se jen ptám, protože on nemá cedulku na schránce a samozřejmě se jmenuje po tatínkovi, takže jinak než já...... :slight_smile:

Tak se zatím mějte krásně, já jdu luštit návody s krémíkem a koupáním.

Lucík a Davídek
13. říj 2008 v 16:45  • Odpověz
Ahojky..tak jsem z první prochajdy v novém kočáře úúplně nadšená..až na jeden hysterák (ale to měl žízeň) super :dizzy_face: :dizzy_face:

Nám se zase udělali stroupky v hlavičce..tak taky mažeme a vyčesáváme..

Luci já měla taky strach,ale dalo se to..no ono je to jako znovu poprvé..takže nic moc,ale časem se to dostane do normálu..(my tam ale ještě nejsme)...A my ,,to" dělali když byl Davulín u babi vedle :sweat_smile:
Ať tatáne vydrží..týden uteče jako nic..

My ted na chvíli hajáme,pak jdeme koupat..
Najeli jsme už skoro na nějaký režim..Usínáme kolem půl osmé osmé,vstáváme kolem třetí a potom kolem šesté :dizzy_face:

Tak pa pa a hezký večer:slight_smile:
13. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
Tak zase zdravím jako první:slight_smile:

Jsem z Davulína hotová..v deset jsme šli ven a on v kočárku nádherně spinkal do čtvrt na jednu,pak jsme přebalili,nakrmili a zase spinkáme:slight_smile:

Nechápu..už máme jenom jedno silné dlouhé spaní a to je práve kolem oběda a spinkáme třeba do čtyř,ale zbytek dne už spát nechceme,koukáme,kocháme se,takže konečně jsme uplatnili více to lehátko..

A večer občas usínáme za breku..cche se mu hrozně spinkat,ale on nechce..nmo sranda s těma miminkama :grinning:

Luci jaké máte to očkování?Malý tam má větší tvrdou kouli :confused: Ale prý to tak má být jen to nemá mokvat..tak nevím..

No jinak tatínek s náma bude doma buď do půlky nebo do konce listopadu..jsem ráda,5.11.mám narozeninky:slight_smile:

Tak zatím pa pa a přeji hezký zbytek dne..Jo a máme nové albíčko..malý dnes čůral v přímém přenosu :grinning:

Pa pa :slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
Táák my dnes máme zase krizi..malej je od půl třetí vzhůru a ne a ne spát..Oči se mu zavírají,zavře a z ničeho nic je má veliké jako šišky...ležet nechche,lehátko nezabírá,jen náruč..takže ještě že je Milan doma nebo by mi upadly ruce..

Dobrou:slight_smile:
14. říj 2008 v 19:05  • Odpověz
ahojky holky,tak letim alespon na skok,pac nevim,jestli za chvili jeste dorazim
takze alespon zdravim,chybite mi!!

luci 08-nas pozvali sami,ale myslim,ze v jirkove snad jsem slysela je treba se nejak prihlasit???nevim presne :confused:
-pozvanka prisla na adresu trv.bydliste na moje jmeno-jak je to ale jinde fakt netusim :frowning2:

luci-kocarek super!!! a zlepsujici se davidkovo spinkani taky,ty dny,kdy najednou nespi mame od zacatku taky a pak treba zase dva dny ok, a pak zase,neboj,to zase prejde :wink:

jinak sestinedeli bylo u me vic nez nutne vydrzet,chtela jsem i prasky a dokonce me mudr nevysetril,pac hned konstatoval,ze zahojena teda nejsem vubec a nechce mi tam sahat :confounded: ,takze jsme meli premieru az dyl-na dovolene-pokus a sileny,jak vrazda :frowning2: ,od te doby se s tim obcas perem dal,ale vic,jak jednou v tydnu teda chut trpet nemam-zatim bohuzel u nas takto,ale verim,ze casem se to zlepsi,uz aby to bylo,noooo
a my mamemalou u sebe pokazde,je to divne,ale nejak mi to nebrani,jen posledne byla skutecne kazisuk,pac zacala plakat pred koncem a to bylo teprve vzruso, nemusim rikat,ze jsem chtela hlavne jit hned k ni :grinning:

a s curanim me fakt bavite! me jednou vystrikla kakani az do pulky pokoje,den po prichodu z porodky-to bylo husty,ale jinak nic :wink:

tak jsem si ji ted byla vyfotit,protoze ve 21:01to byl presne rok,co jsem zjistila,ze ji mam v brisku a od te doby jsem se zacala uz navzdy bat bat bat a zase bat (i radovat pochopitelne) :dizzy_face:
14. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, ale trochu nestíhám.......Davídka už druhý den trápí koliky a k tomu ještě má tu vyrážku......tak si to opravdu "užíváme"........dneska zkoušíme přejít na Nutrilon místo Beby, musím totiž přijít nato, z čeho se osypal......jestli z kosmetiky nebo z mlíka.......ach jo, jsou to starosti.

Tak vám přeji hezký den, odpoledne se budu snažit dopsat něco víc.

Lucík a Dádík
15. říj 2008 v 09:05  • Odpověz
Dobré ránko,

Luci pak řekni jakej ten nutrilon je..co znám holky tak od něj odcházely,trápili mimča potom prdíky..My jsme teda na sunaru a nestěžuju si..Ale každé mimi je samozřejmě individuální,ale písni jak Vám chutná ,ju?

My zase měli zajímavou noc..Davulín krásně usnul klasicky už o půl osmé,ale vzbudil se v jednu a pak usnul až ve čtyři :confounded: Takže supe no.jsem docela hotová...

Hezký den..
15. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
ahoj holky,

Pavly, přejeme s Davídkem vše nejlepší Terezce k dnešnímu svátku.......ať je pořád tak hezké spokojené miminko jako doposud..... :sunglasses:

Lucinko, tak my už jsme zpět na bebě......první krmení nutrilonem malý skoro celý vyblinkal a další mu nějak nejelo, asi mu to nechutná......teď jsme mu udělala jeho dávečku beby a naplnil si celý pupík a spokojeně usíná..... :slight_smile: Dneska už má ty pupínečky mnohem lepší, tak mám radost......ale opravdu to asi bylo z kosmetiky......z nivei........takže budeme muset provést nějakou změnu......asi půjdu něco koupit do lékárny, johnosona se bojím......prý ho děti moc nemusejí.....

Jinak na očkování má jen malý červený flíček, jinak žádná boulička, nic......tak aspoň něco máme v normálu :slight_smile: Tak to si měla dneska stejnou noc jako já, jenže my s Davídkem už máme takhle druhou za sebou......on sice prdíkuje jako o život, ale přitom stejně pláče, takže ho nejspíš to bříško pěkně bolí.....ach jo, prdelka naše malinká....... :unamused:

Fotky dodám, ale teď nějak nestíhám.......celý den běhám kolem malého, máš opravdu kliku, že máš doma tatínka, to aspoň občas trochu vydechneš...... :slight_smile:

Tak se zatím mějte, večer se pokusím zase nakouknout..... :sunglasses:
15. říj 2008 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.