• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Lucinko,já taky slyšela že Johson se nemá,že ho nemají rádi,ale my ho máme..dávám ho do koupele..je na to ta reklama,že je na sladké spaní nebo jak a super..malý spokojen,vyrážka žádná a mám od něj i tělové mléko..tím mu mažu i ty stroupky na hlavičce a taky bomba..takže je to asi jak u koho,ale za zkoušku nic nedáš..jinak pedtím jsme mazali normál avirilem a doktorka říkala že vůbec nejlepší je modrá indulona..tak jí máme doma taky moc,ale tu jsme ještě nepoužili..když se nám po tom avirilu ani johonu neosypal..

-je super že se Vám to lepší..:slight_smile:

Mě dnes potkala paní a říkala že máme krásného chlapečka a prej kolik má?čtyři měsíce? :grinning: :grinning: 6e nemá ani sedm týdnů mi nechtěla věřit :grinning:

No zajdu asi k doktorce ale Milanovi říkala že to tak má být..v některých věcech se holt nevyznám..

Mě dneska malý dostal..dali jsme ho o půl 11 k babi vedle že jedeme nakoupit..on jí usl o půl 12 a vzbudil se až o půl páté a to jsme ho ještě museli budit..Prej mu hrála divadlo s králíčkem,povídala mu a vůbec ho neměla v náručí a mě jinak neusne :confounded:

Ale je vyčůraný..když mě slyšel začal brečet,protože věděl že ho zvednu:grinning:
Ach ty děti:slight_smile:

Jinak se omlouvám a Terezce samozřejmě přeju taky všecičko nej nej nej k svátečku:slight_smile:
Určitě jste si ho pěkně oslavili..

Pavly nemáš doma to pěnové puzzle?Chceme ho koupit malému pod stromeček..

Holky to je mazec že?Před chvíli bříška,prázdniny,teď už miminka a za rohem ježíšek:slight_smile:
To zase bude peněz..

Krásnou dobrou noc všem..
Jsem zvědavá jak budeme spinkat po dnešním prospané dni..ted jsme okoupaní,napapaní a kocháme se:slight_smile:

Dobrou:slight_smile:
15. říj 2008 v 18:58  • Odpověz
Jo a Luci..nás bříško už etrápí..dávám ty probiotické a třikrát denně ještě sab simplex..když vidím že se kroutí kvůli prdíkům,ale nepláče..dám mu do prdelky teploměr..jen sem tam sem tam..pomalinku a z něho vylítne vzduch a do hodinky pokaká i tři plínky:grinning:
15. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
Malý putoval dns prvně do postýlky po dlouhé době,tak jsem zvědavá kolik tomu dá,ale už spinká a já štubuju u chůvičky:grinning:

Dobrou kočky
15. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
ahojky holky, moc dekujeme za pranicko!!!
oslavili jsme to bajecne,cely den nekdo psal,volal, dostavala darecky-fakt jen takove hlouposti,neprehanime svatky a cely den jsme ji rikali oslavence :grinning:
a nejkrasnejsi darek dostala ale maminka, napred me krasne pokakala a pak nam na kyclich rekla mudra.ze mame kycle jako ze zurnalu :dizzy_face: ,na to,jak to poprve bylo az dost hrozny je to snad zazrak,jsem proste nesmirne stastna!!!!!!

doufam,ze se i vy jednou zbavite problemu s prdkama a tak! fakt vam to nezavidim a dekuju,ze tohle nemame'
ikdyz dneska teda 2xhrozne plakal,nevim proc,uvidime,co se deje :unamused: ,kazdopadne ted uz je zase v postylce,davame ji tam kazdy den bez vyjimky, jen v noci pak vetsinou uz zustane u me-podle toho,ajk po kojeni zabere- nezabere

puzzle zatim nemam,ted vybiram zidlicku,fusak, atd...ale taky se k tomu dostanu

ockovani bylo dlouho v klidu a tesne pred 3 mesicem se zacala tvorit boulicka-jako bedar,pak to samo prasklo a zahojilo se ot-pry normalni :wink:

a zitra jdem na prohlidku-4mesice plus dvoji ockovani,auuu auuu,uz ted placu,minule ji to fakt bolelo a skubala sebou :frowning2: :cry: ,tak snad to prezijem

dobrou noc vam i drobeckum!!!
15. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz
Dobré ránko,jsem nadšená..:slight_smile:

Davulín usl o půl osmé,šup do postýlky,vzbudil se v pět potom o půl deváté a to jsme vstávali:slight_smile:
Já moc nespala,pořád jsem koukala:grinning:

Ale cestuje v té postýlce parádně..to není ani možné..má tam sice mantinel,ale hlavu měl málem mezi šprušlema..

Tak dneska ho zkusím dát do postýlky i přes den a uvidíme jak to dopadne..

Pavly tak ať to máte brzy za sebou to očkování..
a díky za info,tak to má asi správné..ale moc pěkně to teda nevypadá..

No my chceme jet v listopadu do Polska..byla tam kámoška a pokoupila úúúúžasné věci na zimu a za super ceny,tak třeba taky něco pořídíme:slight_smile:

Přeji hezký den

Pa pa:slight_smile:
16. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
No holky představte si..šli jsme ven..malý v kočárku půl hoďky koukal apak bez breku usnul..já jsem z tooh byla na větvi.. :grinning: Vzbudil se mi o půl čtvrté,chtěla jsem ho ještě okoupat když zítra jedem k našim,ale malý mi u mazlení vytuhl :grinning: Takže teď chrní..nechci ho vidět v noci..
16. říj 2008 v 17:33  • Odpověz
Dobré ránko,tak my jedeme na víkend k našim:slight_smile:
Tak přeji krásný víkend (i když počasí teda nic moc :confounded: )

Pa pa :slight_smile:
17. říj 2008 v 07:55  • Odpověz
No kde jste?:frowning2:
18. říj 2008 v 11:22  • Odpověz
ahojky holky,skacu pozdravit
byli jsme ve ctvrtek na ockovani-nebyla docela c pohode(mozna kvuli me,mela jsem tri dny nejake slabe strevni potize)takze asi mozna i proto mela reakci-horecky.uz je to snad za nami,tepoty uz nejsou,jen je zatim nejak protivnejsis,tak snad i to prejde,ja ted dohanim to,co jsem predtim uple odsunula
vcera jsme poprve od narozeni nebyl odpolede venku,ukazalo se to jako problem navic,chce spat v kocarku venku,takze jsme dneksa jelia je v pohode-snad tuk tuk
tak jen zdravim,az dozenu vsechno to okolo,zase prijdu poradne docist
-jestli nepujdu zelittak snad u ang-krale
zatim se mejte dobre!!!! pusu brouckum :wink:
18. říj 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, my s Davídkem také nějak nestíháme......ty naše miminka si ty špatné dny snad už vybrali, náš Davídek včera měl nějakou "blinkací", co snědl, tak polovinu vyklopil zpět.......no nebylo to nic moc příjemného.......naštěstí v noci a dneska už zase papá bez problémů, tak snad to byl jen takový krizový den... :slight_smile:

Lucí, jsem moc ráda, že se Davídkovi v novém kočárku líbí, já si nějak neumím představit, že bychom ho měli měnit, my se snad přes zimu vejdeme i s fusakem :grinning: :grinning:

Jinak také musím říct, že ti tatínka doma závidím......my si toho našeho teď moc neužíváme, je pořád samá práce, tak občas alespoň zajedeme s kočárkem za ním...... :slight_smile: :slight_smile:

Tedy dneska na mě padla taková předvánoční nálada, šla jsem nakoupit do Globusu a tam to je zavalené čokoládkama, hračkama apod.......no zároveň zase jako každý rok nevím, co komu kupovat.......letošní Vánoce ty naše miminka asi ještě moc prožívat nebudou, ale ty příští už asi bude legrajda..... :sunglasses:

Nám už bude v úterý šest týdnů, jdeme na kontrolu k paní doktorce, jsem hlavně zvědavá kolik bude Davídek vážit......zdá se mi, že už se docela pronese.... :slight_smile: A já jdu tedy na kontrolu na gynekologii hned ve středu....tedy mám pak trochu obavu, když si Lucí psala že to je jak "tenkrát poprvé" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už jsem říkala Martinovi, že pak musí být něžný....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A jak to máte s antikoncepcí?? Já předtím brala pilule, ale jak to bude teď to nevím......už nemám žádné mlíčko, ale MS jsem také neměla.......tak poraďte

No také s námi Davídek pěkně cvičí......nechce moc spát v postýlce ale jakmile ho dáme k nám do pelechu tak je v minutě tuhej......zatím mu tedy sem tam dovolíme spinkat s námi, je to hlavně proto, že už se na nás podepisuje víc jak měsíční nedostatek spánku, tak snad pak bude Dáda svolný k tomu, aby se to odnaučil....
:slight_smile:

Tak se mějte krásně, užijte si zbytek víkendu a hlavně tatínky.......my jdeme zítra zase na oslavu jiných narozenin, je toho teď nějak moc...... :slight_smile: papapa a pohlazení miminkům... :slight_smile:
18. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jestli se budete chtít podívat na Davídka fotky, zatím je máme uložené zde:

http://davidecek.rajce.idnes.cz/Davidek/

Dobrou noc

L + D
19. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz
Zdravím maminy..tak my se dnes vrátili od našich,ale upřímně ,nejradši bych tam ještě zůstala..bylo super..

No nic,jdu koupat malého a snad bude spát tak krásně jako u našich..

Lucinko,fotečky krásné..no Davídek krásný:slight_smile:
20. říj 2008 v 18:16  • Odpověz
ahojky maminy,jdu taky zase pozdravit
mala uz druhy vecer spi v pokojicku sama-abychm ji ted nerusili,uz ji vadi zvuky a televize,takze jsme se prestehovali zpet do loznice a ja k nipak v jednu-jak vstane na prvni kojeni jdu a spim tam pak uz zase az do rana-jen tatinek se uz nevraci,je mu to lito.ale neda se nic delat, postupne treba bude spat sama az do tech 4,5,ale s kojenim asi ne,to bychom museli byt na UM, nebo treba uvidime s prikrmama

jinak jsme porad zase venku,dokud je krasne a kdyz uz jsme zase bez teplot
dneska se zacala uz poradne pretacet na bok a temer az na brisko,staci mala dopomoc a moc se ji to zalibilo,takze chce stale trenovat a trenovala i vcera v noci-hodin a pul ,je to ohromny stesti,neskutecne se smeje,az se mi chce stestim plakat,je bozi,jak me pozna a jak mi povida a tak,stale se to zdokonaluje,umi to dlouho,ae jak se to meni a vyviji je fakt zazrak!!!ale to vite vsechny sami,co
20. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
jinak luci,taky doufam,ze se do kocarku jeste chvili vejdeme,mame uz i fusacek a zatim rezervu,do toho pul roka vydrzime a pak stejne nekdy do sportaku musime.ale moc se na to netesim,to uz nebude kocarek pro mimi,ale pro dite :pensive:

HA beru neco pro kojici-azalia-nebo tak neco,ale az nebudu kojit,chci zkusit naplasti-nechci kvuli zaludku prasky,pripadne se vratim k minesse,bylajsem s ni spokojena...

tatinka si taky neuzivame jako luci,taky jsme radi,dyz je s nami o vikendu...aelspon neco!

na vanoce to s darkama neprehanim,spis rikam penizky a koupim vse,az to bude potreba,ted ji klido zabalim prazdne krabice,to rozbalovani ji potesi stejne nejvic a dovntir nejaka blbustka...
taky si delame srandu,ze dostava prevenar k vanocum :grinning:
aleje fakt,zeji ted kupujem zidlicku a dalsich plno veci-jak proste roste a nechce se nam cekat na jezuru-to pristi rok to bude jina!! to budu vybirat darky asi uz od srpna :dizzy_face:
20. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
no a jinak jsme teda ve ctvrtek byli na ockovani-jak jsem psala,ale taky nahlasim,ze ma uz 62cm a 5820g zlato moje!!!
a zitra jdu na nehty a mam zas nerva,je to jednou za tri tydny a je to jedina doba,kdy jsem bez ni a trpim,asi ale hlavne proto,ze mamce nemuzu verit,rikam,at kocarem necuka,nehoupe,ze ho rozvrze,ale myslim,ze to stšejne dela za meho nevedomi,tak asi to me stve nejvic,nevim,nechci ji krivdit,ale myslim,ze ma presne tu povahu-pojd,ja te pohoupu,kdyz oni ti tonedoprejou-ze nemame houpaci kocarek,nehoupeme,ale jezdime dopredu a dozadu ataky to zabira-to nejak nebere....taky pokazde slysim-a dudlik by nepomohl?a zkousela jsi to?? ach jooooooo :rolling_eyes: takze luci tebe obdivuju,ja jsem rada,kdyz to mam za sebou amam zase svuj klid, vikend by me asi polozi,ackoliv mamku mam rada a ona je zlata......... :slight_smile:

a jdu jeste juknout na fotecky,dokud mam vyjimecne cas
vcerajsem chtela prijit,ale mela jsem zase migrenu jak krava-pardon za vyraz,je ale vystiznej :confounded:
20. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz
tak ty fotky jsou bozi,jsem mela nakrajicku,stejny porodni sal,stejne misto na myti,takyjsem rodila u okna,stejna perinka.no proste mame stejne fotecky-jen ja mam holcicku a ty kraasnyyyho chlapecka!!!!
a teda obdivuju to myti jen na ruce-to jsem hned zrusila :grinning:
20. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz
a druhej davidek ma koukam super fotku curaci-to se nemuzu vynadivat a musim rict,ze me dostavaji ty fotky jen oblicejicku s vlaskama-teda to je vyraz-je uchvatnej

holk mate krasny kluky!!!ja chci jednou taky takovyhooooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
a jeste jsem zapomnela,ve strečdu jsme byli na kyclich a opoti prvnimu vysetreni jsme pry uplne zdravi a mame kycle jak ze zurnalu!!!! ja jsem taaaaaaaaaak stastnaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz
Zdravím mamimy moje...

Pavly to je dobře..koukala jsem Ti ještě na fotky..malá je opravdu jako panenka..:slight_smile:

Děkuji za pochvalu fotek..
Holky letí to tak neuvěřitelně rychle,co?Malý už se pořád jen chláme,moc přes den nespinká,za to v noci krásně,když se mu zrovna nechce kakat..to ho rozbalím a čekám:grinning:
Začal říkat grrr a bůůů,pořád jede ááááááááááj,dokonce auuuuuu a ne ne ne..jo a když se mu něco nelíbí,práskne si rukama o hlavičku jako by říkál ,,PANE BOŽE":grinning:

Malého má babička,tak jdu něco honem rychle poklidit a stále jsem nebyla na kontorle na gyndě..tož jsem zvědavá kdy se tam dostanu,. :sweat_smile:

Krásný den maminkám i miminkám..:slight_smile:
21. říj 2008 v 11:16  • Odpověz
ahojky holky i mimiskove
mame za sebou dalsi krasny den, rano na chvili usnula,tak jsem stihla udelat strudl,poklidit,zapnout pracku a neco povyzehlit, a odpoledne jsem byla na nehtach a tak vozila mamka-jednou za tri tydny a je to pro me krute,jsem rada,ze to mam za sebou-tentokrat vyjimecne na 4 tydny :dizzy_face: ,uz se od ni zase nehnu :sweat_smile:

je to muj andelicek,je tak krasny,jak dava najevo,ze me miluju,ze me rada vidi,ze chce,at ji jsem na blizku!!! atd atd.taky se bavim,jak davanajevo co chce,c nechce a tak
ted zase spinka ve svem pokojicku a my vegetime v loznici,abychom ji nerusili cvakanim do pocitacu a televizi :slight_smile: ,ale uprimne fakt trpim a tesim se,az zaknoura a budu k ni moc utikat :grinning:
a pak po pulnoci se uz do loznice nevracim a zustavam s ni v posteli v pokojicku-holky,to je taaak boziiii,ja chtela,at tata spi s nama a jsem za to moc rada,ze jsme tam doted byli oba,ale je bozi,ji mit na te velke posteli jen sama pro sebe,ikdyz ted vstavame na kojeni po dvou hodinach-zase se nejak zblaznila a chce porad v noci papat-tak mam bozi a uzasne noci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luci-na gyndu se chystam ja uz zase,snad uz me ted vysetri,jsi me pripomnela,at zitra volam a objednam se :unamused:

holky preju vam vsem pekny vecer a musim rict,ze sem chodim fakt moc rada-za vama :wink:
21. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
Holky musím se pochlubit..Davulínek mi usnul se začátkem ordinace a spinkal až do půl šesté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem z toho úplně paf:slight_smile:Pak dostal napapat a ještě hodinku jsme si dáchli..no prostě super..

Včera byl celý den venku,pak koupel tak to bylo asi tím..

Pavly taky sem ráda chodím:slight_smile:

No já musím utíkat do vany,jedem konečně navštívit babičku...:slight_smile:

Pa pa krásný den a pusenku miminkám:slight_smile:
22. říj 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
ahoj holky,

přeji vám hezký den, i když tedy dnes to na moc hezké počasí nevypadá, asi ani nepůjdeme kočárkovat.... :frowning2:

Lucí, tak to Davídka spinkání ti trochu závidím, to my tomu moc nedáme.....není to tedy žádná tragédie, už jsem si asi zvykla, ale určitě se nám nestane, že by Dádulínek spinkal tak krásně do rána jako ten tvůj..... :grinning: :grinning:

Jinak včera jsme byli na kontrole v šesti týdnech, tak máme 55cm a 4490 g......paní doktorce se moc líbil, hezky jí tam zvedal hlavičku a vyjímečně ji ani nepočůral :slight_smile: Kůžičku máme ještě místy trochu zarudlou, tak máme koupat pořád v tom olejíčku a mazat.......no a ještě jsme dostali šampón na vlásky, také jsme samá šupinka..... :slight_smile:

Já dneska nakonec na prohlídku na gynekologii nešla, v pondělí večer jsem dostala MS, jsem byla dost překvapená jak brzo......ale hlavně........vždycky mi bývalo dost zle a teď jsem neregistrovala ani jednu křeč.... :slight_smile: No náš tatínek má radost že místo šestinedělí máme sedminedělí :grinning: :grinning:

Pavly, je dobře, že máte kyčle v pohodě, my jdeme za další kontrolu zase příští týden, tak snad bude také vše OK....o tom očkování už také musíme začít přemýšlet, protože v prosinci na další kontrole by se to už mělo aplikovat......no je to drahota, ale co by člověk pro tu svojí prdelku neudělal..... :grinning: Jinak ti úplně rozumím s tím stýskáním, ale je pravda, že člověk si musí udělat trochu čas i na sebe......já také chodím na nehtíky, byla jsem už i u holiče......a Davídka nechávám v tatínkem, ať si sami sebe také trochu užijou....... :grinning: :grinning:

Náš Dáda říká zatím.......eja,eja,eja....tenhle týden mu snad přijde lehátko, tak už se také bude lehátkovat jako tvůj Davídek.......Lucí, a ty už máš pozvánku na vítání občánků???

Tak se mějte krásně, já si jdu udělat nějaký obídek, vidím to tedy na špagety....:o)

papapa
22. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
Jinak vám musím říct, že sem za vámi také moc ráda chodím....i když teď mi to někdy nevyjde něco napsat, ale to vy sami dobře víte, že to lítání kolem mimi dá trochu zabrat...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Byla bych pro, pokud budete souhlasit, že se někdy určitě potkáme i osobně.......tedy potká se náš všech šest..... :grinning: :grinning: :grinning: Snad se nám ti naši kluci o Terinku nepoperou....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz
Lucinko ahojky..ještě nám nedošla..ale tady je vše opozděné.. :angry:

Tak my už venku byli a za chvíli vyrážíme znovu,tady je moc krásně,tak toho musíme ještě využít:slight_smile:

MY jdeme na kontorlu zítra,tak jsem zvědavá,ale vsadím se,že do šesti kil nám bude chybět minimum :sweat_smile:

Luci já zase po včerejším sexu začala špinit,ale nějak divně :frowning2: Tak nevím co to zase sakra je..ale jako nic mě nebolí..tak uvidíme no..

Luci jsem pro,abychom se někdy někde sešli..:slight_smile:
22. říj 2008 v 15:09  • Odpověz
Holky tak my dnes kopali ve velké vaně s tatínkem a malý byl nadšený:slight_smile:A já samozřejmě taky..dneska před spinkáním následoval řev..nemohl zabrat,ale teď už spinká,tak snad mu to vydrží a bude spinkat....Kouknu na soukromé pasti a jdu taky do hajan:slight_smile:

Dobrou noc maminky a miminka:slight_smile:
22. říj 2008 v 19:24  • Odpověz
Táák holky supéééééér..malý zase spinkal až do pěti a potom až do půl 10:slight_smile:Jinak vážíme přesně pět a půl kilo a máme 58cm:slight_smile:
23. říj 2008 v 15:33  • Odpověz
Ahojky holky
Vcera jsem nemela silu sem jit,pac jsem si precetla diskuzi o berusce a bylo mi z pulky lidi zle,nemela jsem na kone uz naladu

Jinak se mame dobre,kocarkuju co to da-a to i vcera v tom silenem pocasi,vydrzela jsem venku skoro ctyrii hodiny,ale byla jsem i pres destnik mokra az na kosti a zmrzla-ikdyz jsem byla nabalena jak na zimu.co si mam do opravdove zimi poridit nevim,neprodava satnik jety????
Dneska se kocarkovalo zase jedna radost.Byla jsem i u mudra-tak mi napravoval pater co to slo,ale mam to zablokovane,takze me ceka opet dalsi maraton rhb a utz atd.snad to k necemu konecne povede!

no a mala je proste moje zivotni stesti, bozsky se na me smeje, umi me uz i po byte najit,je silene uzvanena,pusu nezavre-cela po me-alespon v necem!!!, dokonce nas pry dneska uz i slysela sousedka,naucila se i jecet tak to dulezite trenovala v koupelne a ja ji odpovidam-stejne dulezite,takze hustyyyy,ale smala se,takze snad OK. a uz se asi tyden otacime ze zadicek na brisko-v nedeli to trenovala hodinu apul v noci-nevim,jestli jsem to psala-taky to zere! a navic nas trepi zcela urcite zuby,uz to vidi vsichni,fakt se klubou-je to uz i videt,ale nejso prorazene spicky a pry se zase jakoby muzou zatahnout....tak uvidime,co bude dal

jinak se vracime se spinkanim zase do normalu a zase kojime jako obycejne-myslim noc,takze jsem strasne rada,je videt,e neni treba diteti rezim nejak nasilne diktovat,jde to klidne a samo!

a luci s tim placem to mame stejne,asi od dvou mesicu si pred vecernim a nekdy i denim spanim musime pobrecet-porvat...je ale jasne videt,ze je to tim,ze nemuzu zabrat-zavre u toho oci, kdyz je ma otevrene,ma jine trapeni,takze to jde dobre poznat,nestresujem se,pochovame a vetsinou do 5 min. je klid-nekdy i driv...dneska si treba jen kvikla :grinning:

luci 08-my taky nespime tak dlouho a vzhledem ke kojimy my ani nemuzem! 1)to pry je jine,nez u UM a za 2)by me asi prsa explodovala!!! jednou spala do pul 4 od 8 a muselajsem uz jit odstrikavat a cpala jsem ji obe prsa,pac jsem mela hned boule!!!

s tim jak rostete mam strach,ze nas dozenete a mozna i predbehnete!!! no jste poradni kluci a my jen holcicky :grinning:

a co se osobniho videni tyka-jsem vic nez PRO!
ale kde to spachat,luci to ma k nam dooost z ruky :frowning2:
23. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz
Dobré ránko..Holky ono to neva..až bude mít třeba můj volno,mohli bychom si udělat takový výletík,ne?Ale holky v zimě nevím nevím.. :grinning:

My zase spinkali od půl osmé do pěti,takže jsem nadšená:slight_smile:

Dneska se taky chystám ven,ale teda vybavena již zimní bundou,ta zima je hnus...už aby bylo léto..

Tak to je Terezka šikovná a u toho vašeho ječení bych chtěla být :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
Jen jsem zvědavá jak to¨Dobré ránko maminy,
tak my včera byli skoro celý den venku..malý ani nechtěl papat,pořád spinkal a jsem ráda,protože už fakt máme režim:slight_smile:Jak spinká přes den je mi jedno,ale vlastne pořád stejně,okolo šesté vstává,napapáme,okoupáme,pokecáme,pak si dá ještě trošku a nejpozději v osm spinušká a budí se v pět :dizzy_face: Jen jsem teď zvědavá,páč se mění ten čas :confounded: Tak uvidíme..

Jinak přeji hezký víkend..tatínek už jde od příští soboty do práce,tak si ještě užíváme..

Pa pa
25. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
Vy jste na mě zapoměli nebo zanevřeli?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Dobrou noc holky..u nás dnes byla Itálie..už aby byl tatínek hezky zase v práci.. :angry: Dnes jsem byla tak nas.raná,že jsme ho málem opustili :frowning2:

Dobrou a pusenky koťátkům..
25. říj 2008 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.