• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
ahoj nezanevrela jsem
ale tisice povinnosti a navstev a ted zase horecky
nemam na kone cas
jen co to pujde, jsem tu jak na koni :wink:

luci-snad uz jste ok, to se deje vsude, klid :wink:
26. říj 2008 v 09:49  • Odpověz
Pavly..někdy je to opravdu zajímavé...

Kdo má horečky?Ty nebo maličká?Ať je to brzy za Vámi..
Luciáši a kdepak máme Tebe???

Hezkou neděli:slight_smile:
26. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

HOLKY, NAPÍSÁM K VEČERU, NESTÍHÁM..................
26. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
ahojky
asi na par minutecek mi moje miminecko usnulo,tak se hlasim
meli jsme natriskany vikend, vcera rano jsem sla pro kytku,delala jsem obed a pak rychle gruntovala,protoze se na vecer ohlasila navsteva-ja s tim nepocitala a odpoledne jsme sli my na navstevu-narozky babicky-takze fofr jak blazen, jeste jsme chteli neco na vecer nakoupit a alespon chvili se projit,nez pujdem na tu navstevu-takze ja nakupovala,tatinek vozil...no proste nakonec jsme stihli uplne vse
navsteva odesla jak se mala budila,ale zacal problem,hned se mi nezdala,za hodinu jsem mela jasno-zase pres 38 teplota
takze jsme do 4 nespali,pak chvili jo, dopoledne jsme to vydrzeli, v 11 jsem volala doktorce,takze se na nas prijela v pul 5 podivat-teplota stale pres 38, vypada to na virozu (zoubky mozna taky,ale to se proste nevi),kazdopadne ji celou vysetrila, ouska ok,to jsem stastna, i dalsi veci,jen prave asi prosakly krk.budeme chytat rano moc a jdem na testik,,co jsme to chytli-tak jsem smutna,protoze mala je strasne smutna,nesmeje se,kouka smutne, nic ji nezajima,nebavi,stale knoura,fnuka-je to hrozny!!!uz aby ji bylo zase lip!!!!
takze cely den se od ni nehnu,nespala,asi jen celkem na hodinu a pul se nam ji poradilo uspat,ted prave konecne taky na chvili,tak hura,protoze to nevyspani ji neprida!
podruhe jsem tim padem nebyli ani na prochazce,takze trpi i maminka tim zajetim doma-ale neda se nic delat,snad bude uz zitra lip
vstava,letim papa
26. říj 2008 v 17:36  • Odpověz
Ahojky..

Pavly to je mi moc líto..tak ať se Terezka brzy uzdraví...Bidi na Vás myslet..malý chrní,tak snad už vydrží..:slight_smile:

Pa pa a krásnou dobrou noc Vám i zlatíčkům..
26. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
Dobré ránko,
tak je dnes při pondělku?
Holky jak zvládli malí přesun času?Registrovali jste to nějak..?
My čekáme za chvíli babičku na návštěvu,tak jsem se ani pořádně nevyspala..Malý dnes vstával o půl šesté a o půl sedmé zase chrněl a ještě chrní :slight_smile:

Přeji hezký den:slight_smile:
27. říj 2008 v 07:42  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, ale víkend byl nějak hektický, v pátek návštěva, v sobotu jsme byli v Německu nakupovat nějaké dárky na Vánoce a včera jsme pro změnu chodili po návštěvách my..... :grinning:

Lucí, jak si můžeš myslet, že bychom na tebe zanevřely?? Jinak s tím výletem......pamatuješ jak jsme v létě mluvily o tom, že si dáme sraz na půli cesty?? Třeba by to šlo nějak domluvit, ale samozřejmě až bude trochu lepší počasí....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Anebo ty s drahou polovičkou přijedeš za námi, i tady na severu je občas na co koukat, viď, Pavly?? :grinning:

Jinak je mi moc líto, že je Terezka nemocná, snad bude brzo lépe..........posíláme pohlazení a myslíme na vás na obě :slight_smile:

My tedy dneska měli také nějakou divokou noc, asi problém s prdíkama, protože malej se pořád kroutil a kroutil........anebo to opravdu bylo změnou toho času, nevím no.......ale tajně doufám, že dnešní noc bude lepší :grinning:

Lucí, nějak si neumím představit, co ti ten tvůj provedl, že tě tak vytočil, že si myslela až na odchod.......to si vůbec nedovedu vybavit, co by se mezi mnou a Martinem muselo stát, že bych byla schopná odejít.....hlavně i teď, kvůli malýmu.......no snad kdyby v tom byla jiná ženská, to bych asi nevydejchala....... :frowning2: :frowning2: No důležité je, že se to mezi vámi urovnalo..... :slight_smile: My ti tady záviděly tatínka doma, ale ono to asi také nechce na moc dlouho....... :sunglasses: :sunglasses:

Já tedy před týdnem dostala MS a po týdnu ještě trvá, tak nevím.........Lucí, teď po porodu to asi všechno bude tak nějak jinak........no jsem zvědavá, já ještě pořád dodržuji šesti, tedy u nás sedminedělí, ve čtvrtek jdu teprve na prohlídku, tak snad pak....... :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, jak se zbavuješ u malého těch šupinek ve vláskách?? My dostali od doktorky nějaký šampón, smrdí až hrůza, ale nemám pocit, že by se to nějak vylepšilo......máme jich nahoře na hlavičce opravdu hodně.......

Já se vám musím pochlubit.......v pátek jsem dostala nádhernou kytku, fotku mám, dám ji později do alba........koukala jsem jako blázen.......je prý za Davídka ale také k výročí......v pátek jsme měli 3 a půl roku, no já tedy do té doby nevěděla, že slavíme i půlky, ale neva.........:o)))

Tak se mějte krásně, my dnes máme také taťuldu doma, tak si ho užíváme:o)) :unamused: :unamused: :grinning: :grinning:

papapapapa
27. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz
mala ma sice porad kolem 38,ale uz od rana bych rekla,ze je vic v pohode,obcas uz je rada,ze me vidi a da mi usmev, uz chvili mastila saska a vydrzela i vahojky
tak hlasime,noc sla-ikdyz ja moc nespala,kdyz uz bych mohla,protoze mala spala v podstate jen u prsa-coz me proste boli-zada, takze na pohodu urcite ne,takze mam docela spankovy deficit jak fik
po 7 jsme vyrazili k doktrorce,abychom byli prvni-fakt nechci sedet v preplnene cekarne kychajicich deti,i ta pul hodina me stacila! (a do cekarmy pro zdrave jit nemuzeme), podarila se nam odchytit moc,takze na papirek negativni, krev z prstiku taky negativni,ouska stale v poradku,takze s nejvetsi pravdepodobnosti jen viroza nebo zoubky,dal paraleny a snad do dvou dnu to bude ok,neni potreba ani kontrola

lehatu,nez jsem si udelala jidlo-takze pokrok jak hrom,ikdyz dal je smutna a uplakana
tak ale jsem stastna,ze to snad neni nic vazneho,ze se to snad lame a bzry budeme zase fit

tak se mejte zatim lip.jdeme kojit a snad na chvili stesticko uspat
27. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky Lucinko,tak já dostala recept a v lékarně mi namíchali jakýsi olej..dávám třikrát denně a pak vyčesávám už toho máme malilinko,takže super..Ale co to je na lahvičce není napsané,tak se zkus zeptat...

No mohli bychom až se oteplí to udělat tedy na půli cesty..to by bylo moc fain..kluci už budou větší a byla by větší sranda :wink:

Ani se neptej..je už dlouho doma a leze to na mozek :angry: Ale v sobotu už bude v práci..

Tak kytičku ju?Teda Ty se máš..

Jinak taky mám MS a už sedm dní..to je asi tím,že je to první..no uvidíme..

Pavly ať Vás to rychle opustí..myslíme na Vás..

My dorazili z venku,malej ještě chrní,tak chvilka pohody..i když on je zlatíčko..

Tak pa pa :slight_smile:
27. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz
Tak jak je maminy?
28. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz
ahojky holky,velmi rychle
-mame porad nejake trapeni,stale place, teploty uz ale nema,resime,jestli to jsou zoubky,mozna exem jeste to tak vypada,ze se pridal,takze nespime a kdyz jo,tak jen u me a to doslova,takze na kone proste nemam kdy
-za chvili vezu pocitac na tu reklamaci,maji mi dat notasnahradni,ale neverim jim uzmoc,takze je mozne,ze se budu moc pripojit jen na manzovo a to jen vecer kdyz mi mala usne,jinak ho ma v praci-tzn.jestli se nebudu ozyvat,tak to neni tim,ze vas nemam rada,nebo ze mi nechybite,naopak,ted bych vas dooost potrebovala :frowning2:
-a pri tom vsem,jak pospicham,se mi rano povedlo naborit auto-nase jen odrene,ale druhemu jsem trochu pochroumala vzhled, nastesti ze mame ten servis a milacek to opravi,nemel tam stat-zakaz,ale stal a ja to nevytocila pri vyjizdeni-jsem holt pospichala na RHB,malou jsem nechala mamce v kocarku a jak porad place,chtela jsem rychle rychle-a tohle, je to jen tuk,ale sere me to, stacilo si jest jednou najet-jindy to delam,nevim,co jsem blba, jsem na sebe desne nastvana
-no a jinak se mame dobre a to zlato nase miluju,jen bych ji prala,at ji uz nic neboli, jestli to jsou zoubyk pozname,za chvili ji donesou masticku na zoubky,tak uvidime,jestli se sklidni a bude to ono,drzte palce.....
¨
papa,mam vas rada,pusu miminkum :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
ahoj holky,

my máme tatínka trochu marodného, takže spí v obýváku a já s Davídkem sama v ložnici...... :slight_smile: Dneska je zase hodňoučký, je to zlatíčko........jediné co opravdu nesnáší je to mazání krémíkem, který nám dala paní doktorka, to se tak vzteká, je úplně rudý a pomalu u toho vztekání zapomíná dýchat........já doufala, že si za těch 14 dní zvykne ale nějak se nic nekoná....... :unamused: :unamused: :unamused:

Pavly, je mi moc líto, že si měla nehodu, ale ber to tak, že to jsou jen plechy. nikomu se nic nestalo a to je důležité........a jestli máte servis, tak to už vůbec řešit nemusíš :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně ať je Terezce brzo lépe a zase se na tebe usmívá...... :slight_smile:

Dneska tady byla zima,jela jsem jen k našim, a ani Davídek nebyl kočárkovat.........do té zimy se nechtělo vůbec nikomu...... :slight_smile: A co dneska udělala Betyna u našich......když nemůže olizovat Davídka, olízala mu aspoň celý kočár......koukala jsem na ni, ona je opravdu mišuge, nevynechala snad jediný kousíček, tak snad ji to na chviku stačí aby dala pokoj..... :sunglasses:

Jinak my jdeme zítra zase na kontrolu na kyčle, tak nám také držte palečky,snad bude vše OK, malej ale tak dokonale a často cvičí, že myslím, že ano...... :grinning:

A já ještě předtím musím stihnout kontrolu na gynekologii po šestinedělí, tak se opravdu "těším"......no máme zítra náročný den........ :grinning:

Davídek už má také lehátko, ale zatím si na něj zvyká, moc se mu tam nelíbí......dám fotečky do alba.

Tak se moje maminky mějte krásně, posíláme hubana vašim miminkům a přejeme dobrou noc :grinning:
29. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz
Pavly přesně tak..kašli na plechy..hlavně že se nikomu nic nestalo.dneska jsou toho všeho plné zprávy.. :frowning2:

Luci tak šup šup...na fotečky se moooc těším:slight_smile:

Malý si taky na lehátko zvykal týden a teď bomba..dokonce ta vibrace ho popuzuje k tomu aby prděl a kakal jako amina :grinning:

Dobrou a klidnou noc a tak pusenu..

Pavly snad bude brzy lépe:slight_smile:
29. říj 2008 ve 21:47  • Odpověz
Jooo a tatínek už jde v sobotu do práce...huráááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz
ahojky maminky
mam minutku,tak chci napsat,ze vcera dodrzeli slovo,mam pocitac v reklamaci,ale mam pujceny nahradni notas,ktery se mi povedlo taky pripojit,takze zustavam online
dodelavam ale resty a o vikendu jedeme snad do liberce navstivit tu malickou kamosku,co jsem tak trpela pri jejim rozeni (snad to vyjde a bude ok nase mimi i jejich ),takze potrebuju zabalit,pripravit jidlo-aby nemusela novopecena maminka...atd atd....
stiham jen docitat vas pri kojeni,psat ne,pac mala se naucila stale odtrhavat a ja stale kozu nahazuju

jinak moc dekuju,zena nas myslite :wink:
mame se uz snad dobre,vypada to,ze je ve svych kolejich,jen se jeste srovnat s posunem casu-doted to nemelo cenu resit,kdyz porad plakala,dneska se ukazalo,ze je soupnuta,ale neni to zasadni vec,casem se zase posune,az bude chtit,necham ji volnost....

luci,tobe teda malej spi tak dlouho jooo,to my kojime po dvou hodinach ted, jediny dlouhy interval je ted vecer, a to max. pet hodin,vic jsme nedali nikdy,vetsinou spis 4,no tak si to uzivej i za nas....

k tomu mit doma tatinka a vztahy-jsem chtela neco napsat do IP,ale ted proste neni cas,nekdy se k tomu vratim,tohle nechci psat verejne :unamused:

luci 08
-taky spime ted oddelene,byla jsem s malou sama,chtla uplny klid a navic porad kozu,abych si k ni mohla pohodlne lehat,ted uz jsme zase oba v loznici a presunu se za ni,az se probudi na prvni kojeni
-kocarkovat chodim teda i v tomhle pocasi,dneksa dve a pul hodiny-fakt zima teda ale a hnuuus,chci leto!!!!!!!
-drzim palce na kycle i gyndu,ja jdu v utery na druhy pokus :unamused:
-tu betynku bych teda chtela videt,to je mazel,co

luci
-doufam,ze to je doma ok,jinak... :wink:
-a chtela bych teda videt,jak tenmalej prdi na lehatku :grinning:

my si taky na vse postupne zvykame,ted na jidelni zidlicku, uz se mnou muze varit :dizzy_face: ,dneska to slo dobre :grinning:

jo a jeste me napadlo, protoze jsem viela dalsi tema chomutov...co takhe prejmenovat nas??? ale fakt nemam napad :frowning2: chtelo by to neco neutralniho a zaroven aby to bylo jen pro nas....

tak me napada jen treba-Jak se mame na svete... :wink: je to v podstate i o nas i o malych,a nic jineho tu neresime :grinning:
co vy na to?

tak letim zase neco delat,mejte se zatim krasne,zkusim zitra na chvili dolezt :sweat_smile:
30. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz
ahojky,mam migrenu-jak jinak,ze,kdyz mam blokla zada
takze mi nejde koukat do pocitace,tak vas rychle zdravim a hlasim,ze jinak jsme OK, mala je az na kojeni ve svych kolejich a tak zitra vyrazime na vikend do liberce.... ,snad to dopadne a bude vse ok,zkusim se pak nahlasit
moc vam preju krasny vikend,vsem a miminka zdrava a usmevava-nebo hodna v briskach

holky a je to dneska rok,co jsem dostala prvni fotku,konecne, uz bylo i videt srdicko jak tluce :dizzy_face:
a od zitra jsem rok v PN-uz jsem jen blila,blila a blila a pomalu padala do agonie,ale prezila jsem :dizzy_face: :sweat_smile:

doufam,ze jste obe a oba ok,mejste se co nejliiiip,papa :dizzy_face:
31. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz
Zdravííím,
tak my jsme u našich,ale malý má jakýsi naopak režim :confounded: No uvidíme jak to půjde dál..
Pavly to je pořád něco viď?
Taťka už jde dnes do práce,ale my i tak jeli tady..už jsem si fakt potřebovala odpočinout..

No musím rychle..venku sice hnusný vítr,celkem i prší,ale musím ven s malým ať něco naspí..:slight_smile:

Krásný víkend maminy moje a pusenu zlatíčkám.. :slight_smile:
1. lis 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
ahoj holky,

přeji vám i miminkům hezkou neděli..... :slight_smile: Omlouvám se, že nestíhám psát, ale máme tento víkend nějaký rozlítaný a vůbec celý příští týden mám nějak náročný....... :slight_smile:

Jinak mám ale radost, že se máte dobře, ať už s normálním režimem nebo obráceným. Náš Davídek také neměl zrovna nejlepší noc, ale pak zase spinkal dlouho ráno a tak se maminka dospala :slight_smile: :slight_smile:

Na gyndě vše v pohodě, mám přijít až za půl roku a naše kyčle také dopadly na jedničku, na další kontrolu jdeme až v lednu..... :slight_smile:

Lucí, tak už máš doma klid??:o)))

Davídek si už v lehátku postupně zvyká, je to takový malý smíšek, věčně vysmátý, prostě naše sluníčko.....mám zase hodně nových fotek, tak vám je dám do alba, ale až budu mít trochu více času :slight_smile:

Tak já jdu trochu poklidit, tatínek si vzal Davídka ven, ale jak ho znám, určitě šli do Fortuny :grinning: :grinning:

papa a krásnou neděli

Lucík a Davídek
2. lis 2008 v 11:16  • Odpověz
Ahojky,mam minutku,tak jen hlasim,ze jsme vikned byli fakt v liberci,uzili jsme si to,pac mala byla zase moje usmevave slunicko a nechala me,at druhe tete pomaham,hrala si s tatinkem a i cesta na jednicku,proste parada,jen v noci jsme se moc nevyspali,pac jsme spali s druhym miminkem v pokoji a holky nejak nemely sladenou dobu vstavani a tak se uspesne budily :grinning: ,ale neva,alespon jsme si stihli vic pokecat :dizzy_face: , dneska spala dobre,tak jsem to dohnala
jinak se me drzela mrcha migrena,az jsem si vzala prvni prasek,a dokocne i pomohl,ackoliv jindy mimo tehu a kojeni nikdy neposobil...tak super
no a jinak zase utikam,pac musimzase na RHB-ted jeste 14dni kazdy den,tak se letim koupat a tak, ...

vcera jsem vas docetla,ale odepisu az asi odpolene nebo vecer,az bude chvilka
pac musim kocarkovat dneska,vcera byl jen tatka,ja prave varila apak jsme jeli domu,takze me to proste hrozne chybiiiiiiii,zatim papa :wink:

holky cetli jsme to prejmenovani nasi diskuse??? nemate napad, na druhem chomutovu uz se resi,ze to admini stejne nedovoli mit tri stejna temata....takze bych nas radeji hned prejmenovala,at mame klid :dizzy_face:
3. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
Zdravím maminy moje..nemám skoro vůbec čas,jsem u anšich,takže taky písnu později,ale s tím přejmenováním souhlasím,jen pak písněte jak se jemnuje ,abych Vás nehledala :grinning:
No a Davulín se už vrátil do svého režimu..asi ten první den u našich byl jen takový zvykací-znovu:slight_smile:

Tak pa pa a pusenu maličkým..:slight_smile:
3. lis 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak mám radost, že jste si víkend užily, u nás také byla pohoda :grinning: :grinning:

S tím přejmenováním samozřejmě souhlasím, předpokládám, že musíme napsat asi adminům, že???

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly, úplně mě fascinuje, jak všechno kolem "vytvoření" Terezky eviduješ........jako kdy jste ji upekli, kdy si dostala první fotku.......to já si tyhle věci opravdu vůbec nepamatuji.......jen vím, že Davídka jsme si udělali pod stromeček a pak už to všechno strašně rychle uteklo.......a vlastně utíká pořád dál...... :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, prosím, jak se jmenuje to mazání na vlásky, co máte od doktorky?? My pořád myjeme vlásky tím smradlavým šamponem, ale pořád nevidím žádnou změnu a to už umýváme 14 dní...... :sunglasses: :unamused:

Ještě jeden problém řeším......Davídek má hodně červený krček, jak tam má tu převislou kůžičku tak mu ta kůže nedýchá a je celý zarudlý......asi ho to i trochu bolí, no nevím co s tím, nemáme na to některá nějaký recept??? Já mu to zasypávám pudrem, ale také to není nic moc...... :frowning2: :frowning2:

Jinak nám dneska z Nextu přišel santový obleček, je fakt krásný, Davídkovi určitě bude moc slušet..... :grinning:

Tak se mějte krásně, já zase napíšu....... :sunglasses: :sunglasses:
3. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz
ahojky holky,
malou jsem uspala,zase je vzorne v postylce,ale jasi zapomnela vzit dvadny leky na krev,takze jsem ospala a pujdu radeji haji....
ale skacu sem..alespon na chvili...

luci-ja bych tuhle diskusi nechala byt-ona se pak nejak myslim smaze-nebo napsat adminum a zalozila bych jinou pod volnou diskusi....a fakt me nenapada nazev,tak jak jsem rikala..neco jako Jak se mame na svete......nebo Jak nam je na svete...Nase stesti na svete....Svet se toci kolem naseho stesti....Nase male velke stesti...no fakt nevim,premyslim cely den....
a mela bys to asi udelat ty,kdyz jsi zalozila i tuto :wink:

vse o terezce si pamatuju-pac jsem fakt byla v tuto dobu zoufala,jak mi bylo zle a desne nerada jsem sla na PN-1.11.to bylo presne rok
a taky jsem si psala tehu denik-nejlepsi vec,kterou jsem mohla udelat, kdyz to ctu,fakt se bavim..... :grinning:

na krcek neporadim,my mame neco podovneho,prijde mi jako odrene od slin a taky nevim,ja to nepromazavam moc casto -aby se to nejak treba nedrazdilo,spis tak jednou za dva dny...
a radeji to poradne po koupani vysusuju a to docela pomaha.ale kdo vic,do mame my a co vy :unamused:

na oblecek se teda vazne tesim!!"! :dizzy_face:

luci-jen si radne odpocin

tak pusinku pro milacky malicke,jdu haji,papa,pekny vecer :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky holky..teď jsme dorazili domů od našich,ale jen rychle..musím vybalit a poklidit..malého si vzala hned babička,tak to bude alespoň rychlejší...

Jinak bych byla pro název,,SVĚT SE TOČÍ KOLEM NAŠEHO ŠTĚSTÍ"

Luci já nevím ten název,není tm nic napsáno,ale my mazali tři dny a konec,takže super...Jen vím,že je to namíchaný olejíček..tak se zkus zeptat,ju?

Pusenu..letím pa pa
4. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz
Jo holky..já mám zítra ty narozky a dala jsem si s mámou dvě piva (černé) a já ho měla ak z praku :grinning: :grinning: Podotýkám dvě malá piva :grinning: :grinning:

Jinak máme v sobotu koneně vítání občánků,ale místo do volánků půjde mslý do riflí a košile :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
Pavly prosím Tě..jak máš v albíčku ty podoby...jak jsi to uložila na koníka?Buď su blbá nebo nevím jak to dát do albíčka :sweat_smile:
4. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
ahojky holky

luci-taky jsme nemeli volanky,neboooj,ale riflove saticky,kdyz uz je to slecna...ale zadna ruzova :grinning: ,tak si to kazdopadne uzijte a tesim se na fotecky...

a pivko jooo,no to verim,ze jsi mela doost, to bych mela taky, vzdyt uz asi rok a pul jsem nemela ani cuc-to bude pak hukooot :grinning:

no a vlozila jsem to tam,nejak se me to ptalo...myslim na zverejneni nekde jinde...ted fakt nevim....a pak tam bylo to klasicke okno ktere okopirujes a do tveho alba-do psani vlozis...tak jsem to nejak udelala....

no a jinak ja jsem smutna,byla jsem na kontrole gyn.,tak konecne me vysetril a vzal vzorky z cipku,ten se mu zda ok,tak huraaaa,snad to dopadne dobre.....
ale zahojena na sto pro se mu teda stale nezdam :unamused:
a bohuzel budu muset na zakrok-plastiku posevniho vchodu :rolling_eyes: , dlouhe siti mi nestacilo,takze navic nejaky steh nejak zmohutnel ci co a tak jsem proste nepruchodna :confounded: ,musim pod narkozu, ale hlavne musim nejak zaridit hlidani pro malou,takzte to chci nechat az na leden,az budem snad v poklidu na prikrmech....no milacek je moooc rad a ja teda taky,jsem z toho otravena,vim,ze to neni nic hrozneho a tak, vse v klidu,ale je to proste jeste chvili komplikace :rolling_eyes: :angry: ,uz se tesim,az to bude zase za mnou

jinak se ale mame moc dobre,mala je desna sikula, muzu se z ni pocurat,jak vyvadi,povida,hraje si a tak,zlaticko moje....
a ted se konecne trochu oteplilo,tak jsme zase porad venku a vic nestiham :grinning: -k tomu ti doktori a den je fuc :angry:

tak jdu haji,at zase rano naskocim :sunglasses:

vsem dobrou noc a pohlazeni pro mimisky
4. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
Pavly moc moc děkuji..mám to tam a malý je mi o 11% více podobný..hurááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak je mi moc líto co prožíváš..tak snad bude brzy všechno v pořádku...
Já padám ..Davulín konečně usnul,tak já letím taky do postele...dnes nezvládám ani ordinaci :frowning2:
4. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz
Dobré ránko maminy a miminka,
tak já mám kouzlné dítko..včera prospal celý den,potom jsme okoupali,napapali se a ve čtvrt na devět spinkali..Vzbudil se až o půl páté,v pět hajal znovu a já byla dnes vzhůru dřív než malý a vyspaná :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak uvidíme jak to bude ndes..zrovna jsem ho uložila za tatínkem,který spinká po noční..

Jinak mě vzbudil tatínek s kytičkou a snídaní do postele..chci mít narozeniny častěji:slight_smile:

Krásný den
5. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
ahoj holky,

i když už se stmívá, tak tatínek vzal Davídka chvilinku ven, aby byl na "čerstvém" vzduchu.....dneska ještě nebyl venku, já s ním nešla, protože byl venku děsný smrad, nevím co zase nějaká továrnička pustila do vzduchu.....no ale teď už se to "vyvětralo" a tak se jen Davídek trochu podrncat..... :grinning: :grinning: No každopádně je to alespoň chvilka času kdy vám můžu napsat....... :slight_smile: :slight_smile:

Lucinko, především ti ale samozřejmě přeji vše nejlepší k narozeninkám, hlavně hodně pohody a lásky s Davídkem a samozřejmě i s jeho tatínkem......noo a ať ti to tvé krásné miminko roste jak z vody a hlavně ať je zdravé.....myslím, že nic jiného k úplnému štěstí pravé mámy nepotřebují...... :sunglasses: :sunglasses:

Moje mamča má narozeniny zítra, tak také jdeme na oslavu, musím ještě zabalit dáreček... :slight_smile:

Jinak ti trochu tvé spavé miminko závidím, náš Davídek naopak tomu spaní moc nedává.....mám pocit, že je věčně vzhůru, nespinká moc ani přes den, tak si vždy myslím, jak hezky budeme hajat v noci a ono nic......když spí tři hodinky vkuse tak je to zázrak......no doufám, že to je jen takové přechodné období :slight_smile:

Pavly, je mi moc líto, že tě čeká operace, tak my s Lucíkem ti zatím budeme Terezku hlídat, co ty na to?? Lucík přijede i s Davídkem a bude to...... :slight_smile: No hlavně aby vše dobře dopadlo......budeme ti samozřejmě držet všechny palečky.... :slight_smile:

Lucí, my už také máme na vítání nachystané rifličky a košilku, jen ještě nemáme tu pozvánku....:o((

Tak se holky mějte krásně, posíláme pohlazení miminkům a zase se brzo ukážeme :slight_smile:
5. lis 2008 v 16:46  • Odpověz
Ahojky Lucinko,no já jí právě nečekala a tak trošku mi pokazila plány,ale babička dnes už napekla..no bude to pro něj velká sláva,ta uvidíme..potom hned pošlu fotečky:slight_smile:

Mocinky děkuji za přáníčko :dizzy_face: :dizzy_face:

Ono když mi Davídek nespinká přes den,nespí pořádně ani v noci,ale když spinká moc přes den,vydrží tu celou noc...takže úplně naopak než by si člověk myslel no..

A když nechce spikat,dám ho vedle k babi,tam usne zákonitě okamžitě..usne tam hned každý..asi nějaká dobrá zona či co..

Tak přeji krásnou oslavu..:slight_smile:

A Lucííí co bude s tím přejmenováním naší diskuze?
5. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.