• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
autor
Holky, napsala jsem admině, tak nás přejmenují.........na ten název navrhnutý Lucinkou..... :grinning:
5. lis 2008 v 19:49  • Odpověz
Jéé,to je milé...to vymyslela Pavly,měla tam toho moc,ale tohle se mi líbilo nejvíc:slight_smile:No miláček spinká,kouknu na pasti a jdu taky hají..snad bude hajat tak krásně jako včera..

Dobrou :slight_smile:
5. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
ahojky holky,
luciiii,vse nej nej nej k narozeninam a protoze vse urcite mas,tak preji cele tve rodine hodne zdravi a stesti,toho neni nikdy dost :dizzy_face: ,at jsi stale spokojena a stastna :dizzy_face:

super prejmenovani!!! a bude to pod volnou diskusi???

jinak my ted taky nespime moc dobre,neplace,ale asi prdiky,nevim,kazdopadne nedam ani hodinu v kuse a docela se to uz na mepodepisuje,porad lita po te RHB, cele odpoledne venku a vecer padam na hubu :rolling_eyes: ,taky vstava uz v 6-to se naucila u te kamosky o vikendu,takze musim pockat,az se to zase odnauci :dizzy_face: ,preci jen ty horecky a posun casu nam to pekne preoraly :angry: , dokonce je to i videt u koupani,uz ma zavrene oci,ze chce spat a pak se tim probere a nemuze zabrat,teprve pred chvili jsem ji polozila a to v deset vstava papat :unamused:
nevadi,se to zase napravi,bylo to super,dve kojeni za celou noc,treba se toho opet dockam :sweat_smile:

jinak taky nespim jen kvuli pastem,bohuzel z toho teda nic moc nemam,pac uspavam a tak,ale nevadi, pro ni cokoliv,ue :grinning: :dizzy_face:

a lucincine mamince zitra taky vse nej :wink:
5. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz
Pavly mě malý spinká krásně ale i přesto jsem večer hotová,ale už jsem jako on..nemůžu zabrat :grinning: Ale za chvíli půjdu..No jo..být mámou je dcela náročná věc..alespoň ze začátku..ale neměnila bych NIKDY!!

Dobrou a klidnou nocinku..
5. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
Dobré ránko...
Tak my vstávali ve čtyři a potom ve čtvrt na osm..takže super..snad už nám to zůstane...
Teď jsem uspala,tak si jdu uvařit kafíčko a posnídat..

Hezký den:slight_smile:
6. lis 2008 v 08:32  • Odpověz
holkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja nas nasla, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ahojky fsem
prisla jsem vas rychle pozdravit,dokud mala zase na chvili spi,...
ja si teda nijak stezovat nemuzu,ale je fakt,ze to spave miminko je proste zatim fuc a proste to mame nejak podivne otocene a vstavame ted vecer kazdou chvilku-ikdyz se nam chce spat a tak, v noci taky nedame dyl,nez dve hodiny v kuse,cucnem a spime zase vetsinou dal....rekla bych,ze nam ty teploty a 14 dni jineho rezimu-plus zmena casu proste nesedly-ale nevadi, jak jsem uz psala,hlavne ze neplace a jde to zvladnout v klidu-jen na kone nestiham,ctu vas,to zvladnu kdyz ji chovam,ale jinak bud uklizim, jsem po doktorech,venku s malou nebo si spolu hrajem,teprve ted mam ruce volne,abych i mohla napsat,....a to taky proto,ze tu neni milacek,jindy kdyz konecne zabere siproste povidame,pac jedine vecer se vidime.....
tak trocha vysvetleni,jak se ted mame :grinning:
jinak dela denne nejaky novy pokrok,jsem zastance podpory hlavicky,ale pomalu ji opravdu nepotrebuje a zamerne se vymanuje,desne krasne se na me smeje a povida mi, jsem naprosto posr....jak pozna me od ostatnich lidi-proste alespon ted me miluje nejviiiiiiic na svete a to je snad jedinkrat v zivote,tak si to nalezite vychutnavam....
nekdy se leknu toho,kdyz reknu,ze jsem tvoje mama-co vsechno tohle slovo proste znamena!!!!!!!!!!!!!! :fearful:
jinak malou vic a vic bavi hracky, nektere proste miluje,jine ji neberou
zacina sama vyzadovat spani na boku, naznaci,at ji pomuzu a pak hodinku sladce spinka
taky ji pomalu zacina zajimat kocour, uz ho pozoruje,preci jen se pohybuje jinak nez my....atd atd atd......

a dalsi nase novinky(mozna jsem uz psala,ja fakt nevim :sweat_smile: )-nejde mi uz od pondeli pracka-opravuje se a ja uz siliiiim,zatim mam veci,ale bude toho pak moooc,jsem zvykla jet prubezne,takze to neni moc prijemne
RHB mi zatim asi moc nepomaha,jsem v polovine,tak uvidime.... :unamused:
no a vypada to,ze jsem dostala lepsi auto,uz stoji v garazi a nejak si na tu myslenku nemuzu zvyknout :fearful: tak uvidime,jestli se szijem :slight_smile:

a ted jsem zapomnela,cojsem jeste chtela-jak jsem to hledala :grinning: . ono se to zacalo zrovna predelavat a ja hledala tady tam a nikde nic :grinning: :grinning:
6. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz
Kurňa..vy jste mi daly zabrat :grinning: :grinning: Už jsem si začínala myslet,že jsem slepá a ono už jsme jinde :grinning: :grinning: Já jsem dneska vyřízená..Davulín vytuhl o půl sedmé,samozřejmě o půl osmé byl vzhůru a usnul konečně až teď..doufám,že už vydrží..to je tak,když usne brzy opičák jeden..Dneska spal venku pět hodin..zase bylo tak krásné...Neuvěřitelné jaké je krásné počasí,že?

Dobrou noc maminy moje a miminka :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz
luci,taky jsi hledala,viiid,ja porad sem tam sem tam a nikde niiiic :grinning:
no hlavne,ze uz jsme to nasli,jeste aby to zvladla i lucka :dizzy_face:

ja zkousim do toho poce stahnout alespon par novych fotecek,ze bych alespon trochu premenila album,alespon zatim,docasne,nez zase budu mit svuj poc :slight_smile:
6. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz
jo a koukam,ze taky usinate nadvarkat-my ted taky :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem chtela,ze zavidim pocasi u nas dneska priiiisernej hnuuuuuuuuuuuuus :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jdu jen na rychlo, dneska je zase nějaký chaos...... :grinning:

No já věděla, kde hledat, napsala mi to amdinka.......takže já s tím problém neměla, a samozřejmě bych vám to hned napsala, kam nás šoupla, ale jste hold ryhlejší a našli jste to sami...... :slight_smile: :slight_smile:

My dneska noc docela v pohodě, ale přes ten náš šmudlík vůbec nechce spát.....

Mějte se krásně, zítra napíšu více

Dobrou noc

Lucie a Davídek
6. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz
ahojky luci,tak hura,jsme tu vsechny!

jinak jsem jeste zvladla pridat par novych fotek,nez se ulozim ke spanku sama,tak papa :slight_smile:
6. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ránko,
tak Davulín spal do šesti a pak hned ještě vytuhl a vstávali jsme teď..takže super..zrovna leží vedle mě a brutálně se směje nahlas :grinning: :grinning:

Luci mě Davulín spí i přes den.Usíná kolem desáté,vzbudí se ve 12..pak jdeme v jednu ven,to usne hned a vstává kolem čtvrté,pak vytuhne ještě v pět,ale to jen na půl hoďky,to kecáme,hrajem si,jdeme koupat,dostane napapapt,ještě chvíli blbnem a šup dp hajan..A máme to už tak pravidlené..jen na pár výjimek,takže jsme spokojeni..

No nás zítra čeká to vítání,tak plaším,protože si nemám co obléct :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
Dobrý podvečer...... :grinning: :grinning:

Tak už mám konečně chvilinku také něco napísat.........

Lucí, tak tvůj Davídek je opravdu spavé zlato, to ten náš tomu opravdu moc nedává, má takové stavy, že buď spí pět hodin vkuse anebo pro změnu nespí vůbec...... :slight_smile: :slight_smile: Ale my to určitě také brzo vychytáme........

Tedy dnes v noci nás trápily prdící, no spíš už to byla skoro kolika, vůbec se chudák nemohl vykakat, tak jsem tu lítala s pupíkem, nahřátou plínkou a vším možným a trvalo to skoro dvě hodiny pláče, než si prdnul do plínečky...... :unamused: :unamused: Už jsem přemýšlela i nad tím teploměrem, ale dost se toho bojím, Davídek není zrovna klidné mimi, když ho něco trápí a bojím se toho, aby ten teploměr neprasknul, to by pak přece byla pohroma....... :unamused: :unamused: No dneska jsme v lékárně koupila trubičku, poslouží to prý stejně jak teploměr, jen je to opravdu bezpečné.......stála 15 Kč a stačí prý jedna, a pro další použití stačí vyvařit........tak máme pro jistotu nachystáno.......doufám ale, že ji nebudeme potřebovat, je to děsný pocit, když miminko pláče a my mu nemůžeme nijak pomoci..... :angry:

Lucí, no tak koukej zapřemýšlet, zpřeházej skříň vzhůru nohama, aby ti to zítra slušelo.....musíš přece svého krásného chlapečka reprezentovat....... :grinning: :grinning: :grinning:

Já už se také těším až půjdeme na vítání........no my zatím na pozvánku čekáme, tak snad se dočkáme :slight_smile:

Já se byla dneska s Davídkem fotit,moc se mu to sice nelíbilo, přece jen je ještě malinký, ale fotograf byl tak skvělý, že se nám snad podaří nějaké krásné fotečky, v úterý se jdu mrknout na to, jak je upravil a nahlásit si počet kusů na udělání.......chceme dát tatínkovi náš společný portrét k svátku....... :slight_smile: A rovnou jsem se s Davídkem objednala na 21.listopadu, kdy ho obléknu do toho santového oblečku a bude se tam opět fotit, pan fotograf nám pak udělá PF pro celou rodinu s Davídkem jako Santou........no jsem na to zvědavá, snad bude mít ten den náladu na focení...... :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly, fotečky jsou opět moc krásné.....tedy já se stydím, vůbec je nestíhám dát do alba, no musím se polepšit a také album doplnit.........fotíme dost, ale nějak fakt nezbývá čas, pořád někde lítáme a večer už mi padá hlava....... :grinning: :grinning:

Tak se zatím mějte krásně a já zase nakouknu....... :sunglasses:
7. lis 2008 v 18:51  • Odpověz
Lucinko a co ty probiotické kapičky?My je už před týdnem vysadili,dáváme jen dvakrát denně sab simplex a malej kaká i dvakrát denně a nedá mu to vůbec žádnou námahu..ale je fakt,že malej je moc aktivní a nevydrží v klidu..pořád kope nohama (utíká):grinning: a o ručičkách ani nemluvím..Jinak trbičku máme taky,ale já radši používala digitální teploměr s ohebnou špičkou a super...Já jsem šíleně štastná že nás to už opustilo...ale určitě vděčíme těm kapičkám..

Jéé tak to pak musíš hodit nějaké fotečky..

My jdeme dělat hrničky s fotkami malého a zarámovat jednu krásnou fotečku s přáníím pro babičky pod stromeček,tak jsem zvědavá..

Holky to není ani možné,za měsíc vánoce a my chodíme už tři dyn odpo ven jen v lehké mikině..my snad za chvíli ty vánoce budeme slavit na pláži.. :grinning: :grinning:

Pavly,fotečky opravdu nádherné..:slight_smile:

Tatínek je dneska doma,zítra to vítání,tak jsme si vzácnější a užíváme si to:slight_smile:

A dostala jsem k narozeninám tři druhy masáží,tak se na něj těším..mám úplně ztuhlý krk z malého,tak se nemůžu dočkat..

No a perlička nakonec:Měla jsem taky problémy se zácpou,dala jsem si před týdnem pět kapiček těch probiotickým kapek (malý je míval každý den) a lítám na záchod snad 100krát denně a je to teda nářez a jen čekám kdy to konečně skončí :grinning: :grinning: :grinning: Vycházkovat musím taky jen blízko domu,radši :grinning: :grinning:

No nic..taky odpadám,tak přeji krásnou klidnou noc...a pusinky zlatíčkům..
7. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
Nazdárek..
Holky tak dnešní vítání bylo na jedničku :dizzy_face: :dizzy_face: U nás se chodí po jednom,malý byl celou dobu kouzelný,pořád se chlámal a sem tam jim do toho pořádně kecal :grinning: :grinning: Dostal pochvalu,že byl po dlouhé době nejhodnější koho vítali (To samozřejmě moooc potěší :sweat_smile: )

Dostala jsem krásnou kytičku,malý hračku a nádobí z medvídkama (nádherné) z keramiky...
Pak jsme si dali slavnostní obídek,cukrovíčko a jeli jsme ještě nakoupit..Ulovila jsem pro malého obleček santy,tak se těšíme až ho do toho ke stromečku navlečeme:slight_smile:

Jo na tom vítání bylo sedm holčiček,které zpívaly ,říkaly básničky a pak přáli malému do vínku a můžu říct,že jsem měla občas na krajíčku :sweat_smile: Prababičky plakaly..no nádhera:slight_smile:

Přihodila jsem pár foteček..

No nic..bylo toho dnes na nás moc,malý spinká,tak si jdu taky na chvíli dáchnout,potom koupat,papat a chrnět..tatínek má zítra ranní tak budeme sami..

Krásný večer a pohlazení Davídkovi a Terezce..:slight_smile:
8. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
Halooo maminy...jak jste strávili víkend?
9. lis 2008 v 15:41  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, ale měli jsme o víkendu oslavu Martina svátku, takže od pátku do neděle samé návštěvy.......musela jsem chystat nějaké dobrůtky, takže tím jsem se zasekala, Davídka hlídal tatínek, byla to fakt pohoda.....vše se povedlo na jedničku...... :o))

Lucí, probio kapičky jsme měli zatím jedny, když je Davídek dopapal tak jsem záměrně nekupovala další, abych viděla jak je na tom s kakáním a prděním a je to stejné......je možné, že mu pomohly aby se pořádně rozprdíkoval, ale nevím.....tak vykakat jsme se nemohli jen tu jednu noc, od té doby je to zase v pohodě, takže to bylo asi jen vyjímečně.......už si začínám zvykat nato, že jednou je to tak a pak zase jinak.........jako třeba včera, malej mi jedl jen 90ml při každém krmení, přitom týden předtím už byl zvyklý na 150 ml......no a dnes už je zase na 150ml......no já mu samozřejmě víc nedávám, protože pak to stejně vyblinká.......ale chci tím hlavně říct, že je to jak s námi, jednou jíme víc, jednou méně......a jednou se můžeme vykakat v pohodě a jindy zase ne-........... :grinning: :grinning: :grinning:

I když ty s tím teď už problém nemáš viď?? To jsem se fakt nasmála, ale musí to být opravdu nepříjemné....... :grinning: :grinning:

Lucí, fotky z vítání jsou opravdu kouzelné, je vidět, že jste spokojená rodinka....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No úplně si mne navnadila, také se moc těším až nám přijde pozvánka........ :grinning:

Tak se mějte krásně, já si jdu umýt vlasy, musím využít toho, že máme doma tatínka a tak pohlídá.....

papapa a dobrou noc a pusinky miminkům :sweat_smile:
9. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
Krásný večer,
Holky nám asi rostou zoubky:frowning2:Malej dneska nechtěl papat,jen čaj a u toho vydržel chvilkama a řev..koukala jsem do pusinky a na jené straně má nateklé dásinka,dnes spinká už od půl sedmé,ale přes den moc nespal,tak čekám kdy se mi ozve z chůvičky..Ráno mu hned do té pusinky sáhnu,ale to není možné jak máme vše brzy..dokonce ten ďábel snaží plazit,krásně pase koníky,pak se naštve zvedne prdelku a buď se trošku posune,nebo se zaboří :grinning: :grinning: No on kdyby byl rozený v termínu má tři měsíce,tak jestli proto...Ale Milan měl taky zuby ve třech měsících,v devíti stál,takže si miminka moc neužijem..

A Lucinko můžeš se smát dál,mě se to pořád drží :sweat_smile: :sweat_smile: Dnesk jsem byla dvě hodinky venku a běžela jsem domů pětkrát :grinning: Už se i modlím aby to přešlo :grinning: :grinning:

Tak za nás popřej opožděně tatínkovi :slight_smile:

A vítání bylo opravdu nádherné,určitě se Vám to bude moc líbit..my si to užili hlavně proto že jsme tam byli sami a bylo to jen pro nás:slight_smile:

Taky se jdu naložit do vany,dnes mi dal Davulín opravdu zabrat a jestli to jsou fakt zuby asi ještě dá :frowning2:

Krásnou dobrou noc a pohlazení miminkům..
9. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
ahojky holky.letim pozdravit,vikend natriskany,ale uspesny,vic snad napisu,az dojedu od doktora,ted se letim koupat a tak,jen ze na vas myslim :wink:
10. lis 2008 v 09:07  • Odpověz
Teda baby :angry: :grinning: :grinning:

Tak já ani dnes nevím,že nějaké dítě mám..vydrží vzhůru max.20 minut a zase na tři hodinky hajíí:slight_smile:Nechápu,ale asi si vynahrazuje ˇvčerejšek:slight_smile:
Teď zase spinká,ale až se vzbudí musí už vydržet aspoň na papání a koupání..tak nevím,jestli je to i těma zoubkama.. :confused:
Uvidíme..
Tak co Vy?
10. lis 2008 v 17:10  • Odpověz
ahojky holky,tak mala jeste chvili spinka-zazkrak,tak ne¨jdu ani na WC a rychle letim sem napsat,jak se mame,jestli to stihnu,pac proste jinak nemam ted vubec cas

vikend byl super, vyjeli jsme nakupovat veci na me :grinning: a darilo se-jak jsem psala,chtela jsem zimni a to hodne,abych mohla kocarkovat,tak mam zatelplene kalhoty, trekkove boty (ty stare loni uplne odesly-mela jsem je asi tri roky a byly super, pak mam uz pripravene uplne do mrazu a snehu), sehnala jsem ksiltovku-ale ne vylozene sportovni,ale takovou napul,takze mi snad i docela jde a hlavne se da dat jakoby na celou hlavu,takze snad zakreju ta mista,odkud mi vznika migrena-hlavne teda ji mam do vetrna a do slabeho deste, pak jsem zvladla jednu rozepinaci mikinku ke krku-aby mi tam netahlo a vyhlidla jsem si bundu-to teda bude ranec,dovezou mi moji velikost,tak jsem zvedava,jestli za penize bude i ta kvalita,jak vsichni slibujou,kdo ji ma,tak ji vychvaluje,tak jsem faaakt zvedava (dala jsem prednost do cerne barvy,ikdyz bila by byla bozi,zeee,ale s mojim stestim nejblizsi dva roky asi bila nema sanci :grinning: )
no takze to bylo naproto super, mala nespala a koukala,nepotrebovala ani chovat na ruce -laska moje,je vychovana,lezela v kocarku a cumakovala...ale cestou domu zacala usinat,takze jsme dojeli v 5,ja ji i sebe zateplila a hura na prochazku-abych ji to vynahradila a abych se ji odvdecila-tak se krasne vyspala v kocarku,no a pak koupani a usinani opozdene a nezvadla jsem uz napsat.....

a bezne dny jsme ted meli nabourane tou RHB a spatnym spanim terezky, neslo se od ni hnout od vecera do rana,vstavala v 6,chtela se jen na me koukat a teprve kolem pul 9 zase na chvilik zabrala,musela jsem byt s ni a kdyz se probrala,tak fofr koupat a oblikat a tak,v 10 dochazela mamka a to muselo byt hotovo a ja letela po doktorech,dojela jsem zpet,zase papat a uspavat-na pul hodinky,to jsem zvladla tak pripravit veci na ven, pak rychle si pohrat se zlatickem a kocarkovat a po kocarkovani uz chce chovat,je kolem te 6 protivka,vykoupat a zase to usinani a tak...takze fakt to byl kolotoc,nestihala jsem si ani umyt hlavu

a vcera vrchol, prijela segra,takze tu pro zmenu byla do jedne jeste ona, u toho jsem zjistila,ze jak mam zazalohovane veci v tom nahradnim pocitaci,tak se jeden soubor z niceho nic promenil v zastupce a data smazany,tak jsem rychle musela jet do kadane,kde mam pocitac v reklamaci a znovu to stahovat,nejdriv jsem tu ale hodinu rvala,ze to nemama,prootze jsem tam vse poctive vymazala-aby mi na to necumeli cizi....ale nastesti se to diky tomu zastupci a tak povedlo nejak obnovit,tak jsem byla stastna!!! no a pak zase kocarkovat-s tou segrou,svagrovou,neterema,no babinec!!! a pak obvykle koupani a doma navsteva-kamos a opravar na pracku-no kdyz blazinec,tak u nas ted,fakt :angry: :sweat_smile:

takze dneska nemam RHB-jsem fakt rada,pani ma malounemocnou,tak tyden je zrusen a posnutej,tak jsem vic nez stastna!!!!mam dopoledne ted klid a muzu poklidit ,prat teda nee :angry: :angry: ,ale alespon neco, snad to zase dozenu a hlavne, mala se snad uz konecne pri spani vraci do normalu,dneska usnula sice az kolem 9-ale to ji tu budilo,jak tu za ni chodili se divat a jak ja odchazela,lae vstava uz zase pomalu na tu 12,takze super, muzu od ni uz odchazet, a dokonce jsme dneska zase kojili az po dvou hodinach-celou noc, a to tak,ze opravdu zase jen nakojime, vytahneme kozicku a spime a muzu se otacet,odchazet a tak, to jsem fakt nemohla,takze huraaaa,snad zase bude dobre, ale reknu vam,kvuli 14 dnum,kdy mela horecky a tak,je to teda dobre rozhazene, to vam povim,to bych necekala :fearful:

jo a jeste jsem zapomnela,ze jsem si objednala dvoje bavlnene puncochace-takove ty detske s jednou carkou vpredu a dvema v zadu-ja je proste miluju a ty stare odchazeji,takze snad jsem pomalu na zimu vybavena!!! jeste rolaky a dlouha trika na zastrkavani do kalhot a bude to ok :dizzy_face:

no tak jsem snad stihla dopsat alespon kousek,co se tu deje... a ted konecne jinam :wink:
11. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
luci-zavidim to vitani obcanku,my to meli dost obycejne, proslov a pak jen foceni -ikdyz postupne a jednotlive,ale jako zpivani a prani,tak na to u nas teda neprisli!!!! :unamused:
kazdopadne jste teda evidentne stastna a spokojena rodinka,tak moc gratuluju a tomu fesakovi preju i ja jeste jednou hodne stesti :dizzy_face:
s kapickama jsi me dostala,jsem rada,ze vim,jak pusobi,malem jsem je dala male-jako prdi dobre,ale prislo mi,ze v noci se na to musi soustredit,ale vzhledem k tomu,co pises,bych ji tak akorat vyvolala prujem,takze radeji at si zatlaci,kdyz jinak ji to jde :grinning:
se spanim to teda mas ted bozi,to jsem ted docela zavidela,ale jak jsem psala,snad se taky uz brzo srovname,a budu zase stihat :slight_smile:

luci 08-martinovi vse nej!
loni touhle dobou jsem jela z pardubic s kyblem mezi nohama,byla desna vanice a ja zvracela a zvracela a rikala si,ze krasne slavime ten svatek,jestli tam je martinek-nomozna mi to terezka chtela rict,ze tam je ona,ale kdo to mohl vedet? ja zvracela proste furt :grinning:
luci-prosim,kde jsi se nechala fotit,nemas uz vzorky? ja totiz jsem taky hledala kontakt,chci taky s malou a byla jsem u jednoho v cv,tak ale rada bych si overila,jestli je ok,nebo vedela o nekom lepsim,posledne jsem byla v kadani-desny!!!! tak prave hledam jinde a cekam,az se od tebe dozvim vysledek :grinning:
a na nove fotecky se taky moc tesim :dizzy_face: ,ale je to fakt otrava to vkladani-to zmensovani :angry: a hlavne ja potrebuju ta alba predelat a zlikvidovat to prvni a spojit nejak s tim druhym a to je zase na cele odpoledne ale ted proste nemam ani kdy napsat,natoz takove veci, tak snad se nekdy zadari

holky letim neco poklidit,alespon zapnout mycku a tak,nez vstane a vyuzit jedineho volneho dopoledne tento tyden a poklidit a zalit alepson kyticky, odpoledne jedu na nakupy s mamkou-chce parfem,ja chci do detskeho bazarku a tam sama jaksi nemuzu-luci vi,vid, pak chci jeste ty rifle sehnat nekde,pokud budou a hlavne chci mamce koupit tricko a sobe nejake nove povleceni,no je to plan na tri dny,tak jsem zvedava,jak to zvladneme,udelam asi presny casovy harmonogram :grinning:

tak pekny den a pusinku pro davidky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2008 v 08:42  • Odpověz
Ahojky..jen v rychlovce..Dva dny už Davulín pořád jen spí:slight_smile:Ale aspoň mám čas pomalu dávat vše do kupy..za chvíli vánoce a my máme doma bordel jako v tanku :grinning: A mě se vůbec ale vůbec nic nechce :grinning:

Takže letím dokud Davulín spí..Ty dny utíkají hrozně rychle..zítra máme tatínka doma,ve čtvrtek má noční tak si ho malej zase chvíli užije..
Pa pa a puseny miláčkům..
11. lis 2008 v 15:24  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak mám také chvilinku čas napísat, Davídek se ale bude každou chvilku budit, tak to asi nebude na dlouho :slight_smile:

Nás tedy zase trápí prdíci, ach jo....asi zítra půjdu koupit znova ty probio kapky.......jinak už fakt nevím... :unamused: :unamused:

No ale dnes nám přišla konečně pozvánka na vítání, tak jdeme příští týden ve čtvrtek, těšíme se......Davídek už má nachystanou košilku, tak teď ještě vymyslíme co k tomu a budeme za frajera...... :grinning: :grinning:

Lucí, já myslím, že na zoubky je ještě hodně brzo, ale jestli rostou, pošlu ti tam televizi Nova, aby vás natočili jako unikátní případ....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, koukám, že máš také napilno a vůbec se nenudíš.......to je u nás to samé, musím říct, že se těším na Vánoce a to hlavně proto, že Martin s námi bude 14 dní doma, tak si aspoň budeme užívat jako rodinka.... :slight_smile: Fotky jsem si nechala dělat v Ruské u Porsta, musím říct, že jsou tam opravdu šikovní......dneska jsem tam byla vybrat si, které chci udělat naostro, tak jsem z dvaceti vybrala devět a budu je mít ve čtvrtek.....tak vám je sem hned šoupnu, slibuji......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A Davídka tam jdeme nechat fotit příští pátek v tom santa oblečku, takže zase cca. o týden později budou fotky hotové.........myslím, že je to asi jedno z nejlepších foto studií tady v Chomutově........já tedy byla spokojená....... :grinning: :grinning:

Pavlí, ty si tedy nakupovala, já bych také ráda, ale pořád to s tou mojí postavou není ono, potřebovala bych dát dolu ještě 10 kilo......to ani tak nejsou kila po porodu, ale spíš jsem se loni nějak vykrmila, jak jsme s Martinem jezdili po těch víkendech do lázní a dělali Davídka, tak jsem u toho také pořádně jedla a šlo to strašně nahoru......no raději se nevážím, jím střídmě a na váhu vlezu třeba až za měsíc........noo tak tím chci jen říct, že se mi teď nechce dávat peníze za oblečky XXXXL, když plánuji velikost S-M :grinning: :grinning:

No jinak jsem tu koukla na jinou diskusi, kde se řešilo, koho mají ženské více rády........jestli chlapa nebo dítě........přišlo mi to trochu ujeté, myslím, že každá správná máma má nejraději na světe svoje dítko, případně děti..........já nad tím tak přemýšlela, a zjistila, kolik druhů lásky je......jiná je láska k rodičům, jiná k partnerovi a úplně jiná k dítěti.......řekla bych, že všechny jsou tak silné........no ale asi nejméně pevná je ta láska k partnerovi, protože nikdy nevíš, kdy ten potká někoho jiného a odejde......kdežto dítě ani rodiče od tebe sami neodejdou........no chápete co tím myslím?? To tady plácám jedno přes druhé..... :grinning: :grinning: :grinning: Tím samozřejmě nechci říct, že by odchod partnera nezranil a nebolel, ale nic s tím neuděláš..........

Tak jdu zatopit a nachystat mlíčko pro Davídka, pak budeme koukat na ordinaci a pak snad půjdeme spinkat.......tak se mějte krásně, pohlazení Terezce i Davídkovi......... :slight_smile:
11. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
Luci tak rostou..je to jasné a zase tak unikátní případ nejsme..mojemu rostly ve 14-ti dnech.. :grinning: :grinning:
A nebyli jedinní :grinning:
My máme uspáno,koukám na ordinaci a pak hají..
Dobrou noc:slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak dnes nepíšu, ale stihla jsem vám dát do alba nějaké nové fotečky......tak mrkněte......zítra dodám ty od profi foťáka, tak už snad někde budu vypadat jako člověk a zase se vám po pár týdnech ukážu...... :grinning: :grinning:

Dobrou noc
12. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky..Lucinko fotky krásné,malej je kouzelnej:slight_smile:A ten medvěd to je hrací deka?Vypadá to úúúžasně:slight_smile:
13. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
ahojky,ted nemuzu
luci cekam na fotecky netrpelive,asi je to stejny fotograf,pak pisnu ip,jestli jo a tak,zatim pa,stavim se snad po osme-jestli usne
13. lis 2008 v 18:44  • Odpověz
Tak my už spinkáme..já chtěla dneska taky hodit fotky,ale tatánek mi odel s foťákem:grinning:Už má osmičky,takže bývá ve dvě odpo doma a bere si malého ven z čehož mám fakt radost,takhle jezdil ráno po páté a vracel se o půl sedmé večer,to se šlo koupat a spát,tak mám radost,že z něj máme teď víc:slight_smile:My jdeme v úterý na kontorlu kyčliček,ale prvně to bylo na jedničku,tak snad to tak zůstalo:slight_smile:

A v pondělí mi kamarádka dojde dělat nehty,mám nějaký olezlý obličej,tak aspoň ruce ať mám pěkné:slight_smile:Celou dobu těhu na obličeji vůbec ale vůbec nic a teď.. :angry: A to chodím doma dvakrát denně jako strašidlo (masky) :grinning: :grinning:

Lucííí,hlásím že mám konec!!!!!!!!!A do kapiček už NIKDY nejdu :grinning: :grinning:

Taky se těším na fotečky:slight_smile:

Krásný večer a pusenku Davídkovi i Terezce:slight_smile:
13. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
Omlouvám se za překlepy :grinning: MAlý v noci moc nespal,bolel ho ten zoubek,ale za chvíli snad bude venku a otekly nám dásničky i na druhé straně:frowning2:Uvidíme..
13. lis 2008 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.