• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
autor
ahoj holky,

fotky jsou v albu, myslím, že se nám s Davídkem povedly......no koukněte....... :grinning: :grinning:

Nemám dnes moc času, dnes bylo vše tak hektické a já musím jít trochu poklidit.... :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, Davídek má tohle 3D hnízdečko:

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=191487

Když byl úplně malé miminko, tak v něm rád spinkal, ta hrazda nad tím se dá sundat, ale teď už se mu tam moc nelíbí, protože nemá přehled...... :grinning: :grinning: :grinning: No je to dobré, protože je to jako pelíšek, máme ho v obýváku na očích a nemusíme pořád lítat do ložnice ho kontrolovat.......máme sice chůvičky, ale ještě jsem je nevybalila :unamused: :grinning:

Tak se mějte krásně, náš tatínek zítra přijde domů v jednu, tak snad budu mít více času napsat...... :slight_smile:

Dobrou noc maminkám i jejich miminkům
13. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
Sakryš Luci škoda že jsi mi ten odkaz neposlala dřív..hned bych brala.. :frowning2:

A fotečky jsou nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já tady měla dneska kamarádku,tak mi pomohla s malým a malý jí hned počůral (značkuje si své oblíbence) :grinning: :grinning:

My dnes třikrát kakali,tak mám radost,protože kapky jsou opravdu minulost.. :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci taky se těšíš na příkrmy?Já už mám pro malého doma kašičku,jak bude mít tři měsíce,zkusím mu to dát napůl se sunarem,aby ho to více zasytilo a uvidím jestli mu to bude chutnat,bratrovi to nejelo vůbec ty kaše,tak jsem zvědavá..No nic,Milan má noční,Davulín spinká,já si jdu dát vanu a jdu taky..Jak jindy spinkáme celou no,teď jak nám rostou zoubky mám věčně ruku v postýlce a plácám ho po zadečku abych spala apoň chvíli:frowning2:Snad to bude brzy za námi..Dobrou a puseny zlatíčkům..
14. lis 2008 v 19:17  • Odpověz
ahojky holky,zkusim to strucne,pac proste ted casu moc nemam :frowning2:
vcera byl tatulda dlouho v praci a dneska sel na pivko-ja ho pustila :grinning: ,ale je na me cele uspavani a domacnost-takze proste frmol,vsak vite

luci,fotecky mate fakt krasny,pristi tyden se objednavam a uz se moc tesim,jsem fakt zvedava....
a fakt vam to slusi!!!! obema, krasna mami i mimi :dizzy_face:
pelisek je moc pekny,ja o nem taky uvazovala,ale mame vsude mimo pokojik plovoucku,takze bych to stejne nikam nepolozila-pruvan taky-bydlime bohuzel v prizemi....takze pokladam malou spis do lehatka nebo pod dohledem na postel,ale fakt se mi to moc libi a hlavne nam chybi ty hrazdicky,mame jen jednu z lehatka a docela by to chtelo vic :grinning:
a nepouzivate chuvicky??? probuh,jak to delate???ja bez ni pomalu nejdu ani na WC,ted je to lepsi,ale z kraje naprosto ne, pokazde jsem ji davala na monitor a chuvu a pak jsem teprve byla schopna neco delat,teda smekam!!! :slight_smile: (mj. i ted haja na chuve v pokojicku a ja jsem v loznici :sunglasses: )

lucinecka-u nas je to tak nejak podobne s tim spanim,takze chapu
a tesis se na prikrmy? ja vam prave chtela napsat,jak se na ne netesim a nechcu je :grinning:

takze abych to vysvetlila, tak nas rezim-hlavne vecer proste stale neni nastaveny,kazdy den je jiny-ale je to i tim,ze kvuli RHB nekdy kocarkujeme hodne pres poledne a pak min pres odpoledne-jako dneska, a jindy jdeme ven na cele odpoledne spis az do 6 a tim se nam asi hybe usinani.....
vcera treba spala uz po 7,ale budila se po pul hodinach a chtela otacet,zvedat nozicky....skoro do 11...dneska zase ne a ne zabrat, mazlila se s prsem a pak jsme si hrali s rucickama....a zabrala az po pul 9-a zatim se neozyva....
naucila se taky otacet na oba boky,takze se budi a ja litam,kdyz se zamota a potrebuje v postylce narovnat-snad je ji mala,ci co :angry: :grinning:
no a dneska se poprve uplne sama otocila na brisko,takze v 8 misto spani chtela trenovat-prdolka malicka :grinning:
takze to je proste zajimavejsi...
pak mi taky prijde,ze nas "trapi"prdiky,stale prdi sama a v pohode,ale mam proste dojem,jak kdyz se nejak meni zazivaci system a zvyka si na to,prdi v jinych intervalech a tak a asi ji to zatim nevyhovuje....
---takze stejne jako lucinecka,kdyz chci spat,tak ji drzim nozicky nahoru nebo ji pridrzuju na boku-kdyz to zrovna nezvlada sama....abychom alespon chvili spali
stale se navic budi po dvou hodinach na kojeni-coz mi ale tolik nevadi,napapa se, v klidu se da odstavit a spime dal,zvykla jsem si....

no a zoubky-ty nas taky trapi, nekdy mam pocit,ze si sni celou pesticku, nekdy se az davi,jak si ji tam rve...ale zoubek zatim nikde...
takze se taky asi jeste dlouho nevyspime :grinning:
jsem ale zvedava,jestli alespon to vecerni ukladani se nejak upravi-ikdyz taky nenadavam,myslim,ze mnohde je to horsi,slozitejsi a s placem,coz u nas je minimalne,takze jsem vdecna a spokojena a rada to vydrzim....

jinak pracka uz funguje,takze od rana peru a peru a peru-nestiha ale susak :angry:
zaridila jsem prvni darek na vanoce a vybiram dalsi-parfemy pro obe mamky,ja chci taky novy,ale nestiham objet parfumerky,abych to ocuchala,mam tu uz vzorky a nemuzu se rozhodnout,potrebuju vyjet zase a dat si neco na telo,preci jen to je rozdil....
no a pristi tyden snad konecne zaridim ocni, plavani-pro malou a to foceni
do toho stale dal denne RHB-me uz svihne :rolling_eyes: ,zlepseni kde nic tu nic :cry: :confounded: ,naopak mam ted zafacovanou levou ruku,natekla mi zila u palce,ze rukou skoro nehybu-snad je to lecebny proces :confused: :frowning2:

a jeste jsem neco chtela,kdyz si vzpomenu a stihnu to,tak jeste napisu..

kazdopadne jinak mi net chybi,ale milacek je muj milacek,je nadherna,uz se ji vybarvuji i rasy dole a nahore se stale prodluzuji :sweat_smile: ,to jsem uz necekala....a je uzasna, usmevava, upovidana a proste zatim pohodova-tuk tuk tuk a proste bych se laskou rozkrajela, to je taaak kraaasnyyy
no nic,dobrou noc maminky a pusinky pro vsechna nase stesticka :dizzy_face:
14. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky Pavly..
Tak já teda taky přes den chuvičky nepouívám,hned vedle v pokoji a slyším ho..mám jí zaplou jen večer když už jde spát a já koukám na telku.A monitor dechu jsem ani nekupovala..

No taky občas čůráme smíchy když vidím že by davulín snědl ne jen jednu,ale obě pěstičky :grinning: :grinning: A jak slintáme..no hotový bernardýn :grinning: :grinning:

Teda..tak malá tak trénuje jo?šikula:slight_smile:

No těším se na příkrmy moc moc..a stejně na vánoce si s námi dá Davulín polívečku:slight_smile:

To s tou rukou je mi líto,musí to být pro Tebe hodně náročné viď?
Už ať je to za Tebou..:slight_smile:

Tak já letím..malý mi dospává po vycházce na zahradě..využívám skoro každé chvilky být venku,neboť až začne mrznout nevím nevím kdo mě vykope ven :grinning: :grinning:

Tak pa pa a pohlazení:slight_smile:
15. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
Dobré ránko maminy..
Pavly chci se zeptat,plazí se Terezka?Lozit asi ještě ne že?
16. lis 2008 v 09:05  • Odpověz
Holky my snad budeme mít za chvíli pusu plnou zubů :grinning: :grinning: :grinning: To snad ani není možný.. :grinning:
16. lis 2008 v 19:25  • Odpověz
Babýýýýýýýý..je mi po Vás mutnoooooooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz
ahojky holky
mala ma od soboty rymu, odsavame a odsavame,slo ji to i do ocicka,ale zatim jen rano,jinak ok, horsi je,ze vcera se pridaly i zoubky-píomohl trochu calgel,ale nechce,abych ji opoustela,kdyz jsem s ni,je v klidu a docela se i smeje,jak ji odejdu nebo polozim,usedave place,jako kdyz se boji-no hruza,nastesti nemame teploty!!!zatim alespon,tak jsem docela klidna.,ale kone nestiham
mlackovi jsme dovolili totiz jet do alp na prkno,tak jsme doma sami :pensive:

taky mi chybite,skoda,ze nejde neco povedet aby se to sem napsalo, to bych tu byla casteji,taky kocarkuju denne dve hodiny-krome pochodovani nevyuzity cas,bych vam mohla psat.no a taky to nejde,ach jo :frowning2:

snad bude brzy lip-ikdyz ryma je vzdy na tyden,zeeee,ruka se mi stale nelepsi...

koukam,ze zoubky frci fakt vsude!!
a zatim neleze, leda na me, jinak ne, ma cas,ale chtela by asi sedat potvora,to trenuje porad :grinning:

vsem pekny den-svatecni¨-ikdyz mi to asi nepozname,co :grinning:
17. lis 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak kluci šli ven kočárkovat, já už mám od včera bol krku ale bez teplot, takže to zvládám, .....jen Davídek je nějaký nevrlý, dneska moc nespinká a občas tak nějak jinak pláče, nevím......snad na nás také neleze nějaký bacil, to bych oplakala s ním.......není nic nad to, když je to spokojené usměvané miminko.... :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, já mám většinou Davídka u sebe v pokoji a když je v ložnici v postýlce, tak ho slyším, protože my nemáme veliký byt...ale dnes se chystám zy chůvičky už konečně alespoň vybalit z krabice......já Davídka nikdy nenechávám dlouho samotného, maximálně když jdu opravdu na ten záchod....když mám nějaké koupání a překrášlování, tak ho chová tatínek nebo babička co bydlí o patro níže..... :slight_smile:

Lucí, já se už na ty příkrmy také těším, Pavly to má asi jinak, protože kojí, ale my nekojící se na ně těšíme, to je logický......ale doktorka mi řekla, že až od 4. měsíce........na druhou stranu v lékarně mi řekla lékárnice, že pokud nekojím, že už mám malému dávat šťávičky, alespoň mrkvovou......tak nevím, trochu se toho bojím..... :unamused: :unamused:

Lucí, ten tvůj Davídek je fakt nějaké vyspělé miminko......čekám jen kdy napíšeš, že už chodí :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, tak se mějte krásně, Terezce přeji, ať jí rýmička brzo opustí a Davídkovi ať se zuby brzo vyklubou:o))

Lucie a Dadulíneček
17. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky baby..

Luci tak na to chození si snad ještě chvíli počkám,ale myslím,že bude chodit brzy..plazit už se snaží a je to pohled k popukání :grinning: :grinning:

Tak mě doktorka nic neřekla,ale co tk sleduju,tk co doktor to názor...a já se nebudu ptát kdy a co mu mám dát..zkusím,bude chutnat,budem dávat..Já taky jedla od třech měsíců polévky a tak a jsem zdravá jako řípa a můj to samé :wink:

Pavly moc na Terezku myslíme,snad je jí už lépe..:slight_smile:

Přihodila jsem dvě nové fotečky:slight_smile:

Krásný večer..jdu dát vanu a koukat s Milanem na filmek..

pa pa a pusenku Davídkovi a Terezce..
17. lis 2008 v 19:34  • Odpověz
Dobré ránko,tak si představte,že už spinkáme v noci nonstop :dizzy_face: :dizzy_face: V sedm usne,v sedm vstává (alespoň dnes) :grinning:
18. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
ahojky holky,tak zase nestiham,letim pozdravit
stale bojujem s rymou,odsavame poradne hleny,uz se to zahustuje,tak snad do tydne to ustoupi-jak to u rymy byva...ale to odsavanií je boj a ja trpim,ze ji ublizuju :frowning2:

luci-ten davidek fakt pospicha,kam,na vysokou :grinning: -delam si legraci,ale je to pekny drak!!! :wink: a s tim spinkanim me fakt nekdy privadis k silenstvi,my stale spime po dvou hodinach a si rikam,jak se namame dobre-ale je fakt,ze prvni tri mesice to nebylo,je to az od 4mesice,co zacala marodit,takze nenadelam nic a nepreju vam zadne marodeni,at jste dal takto v pohode!!!

na fotecky pak juknu,nestiham psat,zacala zase plakat,pak zkusim zase dojit,zatim pa
19. lis 2008 v 09:12  • Odpověz
Holky tak já se snad zblaznim...já s tím chlapem doma už nevydržím ani minutu :angry: :angry: :angry:
Já snad od něj fakt odejdu..Asi je to blbé se vykecávat zrovna tady,ale dneska jsme se pohádali i před tchánama..Z malého byl úplně posraný a teď na něj úplně sere..doleze z práce o půl třetí,lapne k pc a když chci jít něco udělat,tak mi řekńe že můu jít až usne :angry: :angry: :angry: :angry: Je doma úplně na hovno...normálně ho nesnáším...To je šílenost jak Vám dítě změní život a jak máte jiné priority...

Bobeček už od sedmi spinušká,ale moc dobře se mu teda neusínalo...budu muset jet asi zase k našim nebo se z toho (z něj) doslova poseru :frowning2: :frowning2:

Dobrou a pohlazení pro Ty naše poklady..
19. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, také mám nějak napilno, nestíhám nic a teď když mám chvilinku volného času, tak dělám fotoknihu, protože jí chceme dát skoro všem příbuzným k Vánocům.....je to moc krásný, ale zároveň pracný, opravdu se na tom vyřádím, baví mě to, ale chce to čas......tak se omlouvám, že vás teď trochu zanedbávám..... :wink: :wink:

Zítra máme to vítání občánků, tak se moc těším, bude to zase něco jiného, jen kdyby nebyla taková zima. Jinak y s tím spinkáním ještě moc nedáme, Pavly, Lucíkovi můžeme jenom závidět..... :slight_smile: :slight_smile: I když abych zaklepala, na dnešek byla vcelku dobrá noc, nepadá mi hlava a to je dobrý...... :grinning:

Lucí, když koukám na ty fotky, tak máš pravdu, Davídek je opravdu nějaký vyspělý....jak se plazí, co dělá....no asi se máš na co těšit, za chvilinku ti bude chodit..... :slight_smile: :slight_smile: Co k tomu chlapovi......na prvé si myslím, že komu jinému než nám by ses měla vykecat, vždyť život není jen o radostech ale i starostech a myslím, že my tu k sobě máme tolik blízko, že naše ouška jsou pro tebe připravená, i když jen přes PC.....takže spíš očka.....viď Pavly?? :grinning: Ono je to s těma chlapama těžký, oni to asi berou tak, že oni pracuji a vydělávají a o mimi se staráme my......jsme přece na té mateřské dovolené..... :grinning: :grinning: :grinning: Je fakt, že je to těžké...u nás to funguje pořád úplně na jedničku, jen někdy v noci Martin dělá, že neslyší, ale to spíš ve všední dny kdy se opravdu musí do té práce vyspat....přece jen dělá rozpočty na stavby a byl by z toho průšvih, kdyby někam švihnul jinou cenu, ale o víkendu v noci také vstává a maminku nechávájí vyspat.........Lucí, asi to chce si s ním promluvit, v klidu pokud možno, máte přece malé mimi, oba jste si ho přáli a tak stojí zato váš spor řešit..... :slight_smile:

Pavly, je mi moc líto, že je Terezka pořád nemocná, já se toho úplně bojím, až nás tohle postihne.....jakože je zima, všude bude plno chřipek, takže se tomu asi nevyhneme.....ach jo......tak ať je brzo lépe. Odsavačku tedy nemáme, úplně se hrozím toho, že budeme muset někdy tohle aplikovat, vzhledem k tomu, že náš Davídek ječí jak siréna jenom když ho mažu krémíkem..... :slight_smile:

Tak se mějte krásně, dobrou noc vám všem, zítra zase nakouknu:o)
19. lis 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky Lucinko..no mě dosává to,že když mu řeknu ať pohlídá tak mi odpoví že on za to není placený :angry: :angry: Za tohle bych prostě vraždila :angry: :angry: S ním teď mluvit nejde..a já už to smolím..stejně jsem na vše sama..kamarádka měla to samé,ale teď měl Tadeášek 8.měsíců a Homza se začal starat až teď..malý už říká tatatatatatta a sedí,lozí tak je to o něčem jiném,tak musím asi vydržet..ale mám chuť vraždit...

No je malý jakýsi akční..doktorka taky čumí jak puk :grinning: :grinning: Malý nádherně drží hlavu..po mě se sápe jako ďábe..na zádičkách nechce být..nevydrží chvíli v klidu jen v kočárku..zuby..no hrůza :grinning: snad mi ho nevyměnili za starší :grinning: :grinning: :grinning:

No teďka známá taky z koníka-Maruška..byli na to očkování co nás čeká a malý má horečky a sem tam pláče a moc,..asi mu to neudělalo dobře..tak mám z toho celkem strach..jestli nám to taky nesedne,tak se asi zblázním...

a holky víte co?Malý když je u babi jezdí s ní venku pak si ho vezme na chvíli k sobě,má tam postýlku,vše) tak je moooc hodný,jakmile dojdu a malý slyší můj hlas začne natahovat a kouká po mě,tak si ho hned vezmu a malý se začne chlámat jako blázen :grinning: :grinning: Můj malý rozmazleneček... :grinning:

No Valím do postele..

Dobrou maminy a miminka :slight_smile:
"Prej miminka :grinning:
19. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz
ahojky holky,letim na skok,lezi a pozoruje stromy venku,tak ji chvili zkusim nechat,prave jsme zase odsavali a uklidnovali,tak se ji dobry dycha....

luci- s chlapama jsem myslim minule psala,ze obcas mame kazda nejke trapeni a kazda jine....chtela jsem vam tenkrat napsat neco do IP,ale cas nedovolil....jednou to napravim-jestli si jeste na vse vzpomenu,ale kazdopadne souhlas s luckou, i to sem patri, i o tom je zivot a i to souvisi s nasim malickym stestim.....ale treba moje poznatky-tyto veci radeji psat pres IP,nikdy totiz fakt nevis,kdo si to muze precist-jsem uz poucena,obcas mam pocit,ze me sem chodi kdosi cist-proto vse pisu tak nejak obecne a nechci tu nic rozmazavat na hlavni strane-ikdyz bych vam to rekla uplne v pohode....
jinak ja si taky na tatinka zatim nemuzu nejak postezovat,ale taky to neni stoprocentni, coz je dano jeho praci...a treba i tim,ze okolnosti se sehrajou a zatimco jeden den vecer je v pohode a fakt ho nepotrebuju a vse zvadame v pohode-tak to je doma a pak odejde-je to domluvene dopredu a zrovna mame spatny den a pomoc bych potrebovala...tak mam taky vztek,ale vim,ze v podstate zbytecnej,spis to zoufalstvi,ze ta nahoda proste fakt funguje na stopro
ale je pravda,ze staci zavolat,ze ho potrebuju a jde domu,prijede atd., zatim je to naprosto posr....tatinek a nekolikrat denne vola,co mala dela,jak se mame,....

luci-tak i vy konecne vitani obcanku? no jsem zvedava,jestli to budete mit taky tak pekne jako lucinka,nebo takove tezce prumerne jako u nas :grinning: ,ale kazdopadne to je nejak "vyznamne"pro to mimi,takze udalost to je a tesime se na zazitky :wink: ,at neni tak otraveny a nevyspaly jako ta nase princezna :grinning:

s fotoknihou mi beres rec,ja ji mam uz pripravenou ze dvou tretin asi mesic,ale ted prave nestiham dofotit zbytky co chci a dodelat to,chtela jsem stihnout i to foceni se mnou a malou,ale vzdavam to,nebo by to nestihli vytisknout,chtela bych taky do konce tydne to mit dodelane...tak uvidime,jak pises,je to fakt pekny,ale fakt pracny :angry: :unamused: ,zvlast,kdyz me ta mala v podstate nespi-jen odpoledne v kocarku :sweat_smile: -a u toho fakt nic neudelam :grinning:

co se tyka marodeni-fakt nepreju naprosto nikomu,je to zoufaly,porad dokola ona nebo ja (ruka me neprestava bolet a zhorsuje se to,az uvazuju,ze se zkusim dostat dneska k nasi mudr.ale hrozi mi sadrou,tak nevim,co delat :rolling_eyes: :angry: :cry: )
a odsavacku jsem fakt mela pred porodem a jak jsem psala,hodila se doma hned druhou noc,mala prvnich 14 dni dostavala mlicko do nosu a jeste ze jsem ji mela, radeji ji porid,fakt nevis,kdy to prijde-nas to postihlo v noci a rano jsem v 5 uz mohla odstavat,kdzy jsem videla,ze to dal nejde...
ale jak rikam,preju vam,at ji mate doma jen na paradu i ostatni leky.....

luci-marusku znam taky a taky to s ni od vcera resim....maji naprosto stejnou reakci a resi naprosto stejne jako my-bohuzel,nektere deti to odnesou :frowning2:

my jdeme dneska na tu prohlidku a meli bychom dostat dalsi dvoje ockovani,tak jak jsem psala,doufam,ze kvuli ryme to radeji o tyden odsune,doufam,ze se to picha jen detem,ktere jsou v pohode-i tak se bojim,ze budeme mit opet stejnou reakci.ale nadeje umira jako posledni,poprve byla naprosto bez reakce,tak doufam,ze potreti to bude taky tak :slight_smile:

jo a luci,tebe obdivuju,jak maly je u babicky,je s ni venku,pak u ni doma,ja bych chcipla zalem!!!! obdivuju te :dizzy_face:

a jeste ty chuvicky-no my mame vetsi byt a kdyz zavru dvere a jsem v kuchyni,slysela bych az velky plac,takhle vim i kdy se mala prevaluje,kdy zacina fnukat a muzu ji utisit hned- atreba i zase uspat,nez se rozbreci....a taky ja musim do sprchy bud s ni nebo s chuvou atd. atd. jsem vetsinu dne doma sama,tak to bude asi tim :wink:

no nic,jdu prebalit,uz se zacina vztekat,vi, co melo prijit a ono nic,¨
tak zatim pa a pekny den vam i miminkum :slight_smile:
20. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahojky Pavly..
No my máme fakt velký barák a vzhledem k tomu,že je před vánoce,tak se musí uklízet a já bych při malém fakt nic neudělala..ale to určitě znáte.. :wink:

My jsme koupili chůvičky na hov.. :angry: :angry: Ale teď mám půjčené od kamarádky i s LCD monitorem,takže ho slyším i vidím a má to i noční vidění a zatím jsou super,takže asi koupím.

No jsem zvědavá jak to bude dnes u nás až tatínek dorazí domů..Ale už volal,že doveze pizzu,tak uvidíme...

A Luci..ještě večer jsme si zkoušeli promluvit a víš co udělal?Jakmile jsem řekla něco,co se mu nelíbilo,odešel :angry: :angry:

Co to je ta fotokniha???Já to chci takýýý :frowning2:
20. lis 2008 v 09:49  • Odpověz
Tak jsem si nějakou fotoknihu ztáhla,ale nejde mi to :angry: :angry:
Poraďte teda prosím..já jsem na tyhle věci úplně levá :sweat_smile: :grinning:
20. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
Dobré ránko,
Tak si představte,že Milan šel kolem 4 na záchod a vzbudil mě ať se podívám na toho našeho draka a já čůrala smíchy :grinning: Malý neležel v postýlce na délku,ale na šířku a to úplně nahoře postýlky (dáváme ho spát od konce) a hlavu narvanou mezi šprušlema i přes mantinel :grinning: :grinning: Tak jsem ho narovnala a spali jsme dál až do půl osmé :dizzy_face: :dizzy_face: Zase v kuse od sedmi večera..

No Vás zase mám?

Pavly,už je Terezce lépe?A jak jsi na tom ty?
21. lis 2008 v 09:45  • Odpověz
ahojky holky,chtela jsemnapsat,ale mala nespi,haha
takze jen zdravim,
luci,doufam,ze s knihou si poradis,chce to zkouset,taky se ucim jen pokusem a omylem...bohuzle
chuvicky-taky jsem slysela,ze jsou dobry,ale ja se bojim,ze bych pak nepotrebovala slyset ajen bych slintala po monitoru, a to bych nic neudelala :grinning:
s malickym to teda je legrace,nase uz to taky umi a taky se triskam,ale v teto vasi dobe se max. vymotala ze zavinovacky-spala v ni do 4 mesice a hledala u mantinelu prso :grinning:

-uz jsem byla zase na RHB-letela jsem dneska pesky-jak stvana zver si pripadam,milacek potreboval auto...
-vcera prohlidla v peti mesicich-jsme ok, 6280g, 65cm, ockovani az priti tyden-hura,kdyz se mi nezda,pry ji nebude trapit,dala mi za pravdu,ze by mela byt v pohode-jak psala maruska,nechci dalsi ockovani,ale byt to musi,tak at alespon ostatni je v pohode...
-dostala jsem knizecku,at studuju prikrmy, zacnem pry od tech 6 mesicu,at jsem pripravena-no ja uz stejne studuju,ale je dobra,jak to ma vse pripravene....
-ja byla taky u mudr.takze zanet-nerekla ceho,dala masticku a pro zmenu utz na dva tydny-tzn.opet hlidani,takze na to ser.... proste tam neni vytah a ja uz mam toho honeni dost,chci oraz, masticka pres noc zabrala-dle navodu to budou asi slachy,takze snad me z toho masticka dostane,mam doma pripravene veci na dlahu,kdyz to do vecera nebude lepsi,udelame s mamkou dlahu a budu si to na noc svazovat-nebo na nektere casti dne a bude....
jak jsem zjitila,kdybych chtela nekam ke specialistovi,tak si to primo musim vyzadat,coz jsem netusila,takze snad mi ta mast zabere

vic ted nestiham,zase musim letet,papa
21. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky..
Pavly a odkud to máš ztáhlé Ty?

No malej má dnes svůj den,doma spí po deseti minutách,pak je půl hoďky vzhůri a začne řvát,protože je unavený :frowning2:

Venku prší jak sviňa,ale asi až se vzbudí dáme napapt,vezmem deštník a půjdem ven,nebo se malý nevyspí a já se zblázním :grinning:

Vzpomínáte jak jsme na začátku psala,že malý nesnáší kočár?Teď je to pravý opak..jedinné co zabírá je kočár,ať už venku nebo doma :grinning: Ale dítě ten čerdtvý vzduch potřebuje a i kdyby spal jen hoďku,asi vyrazíme..Deštník sice nesnáším,ale prší tak že za tři minuty bych mohla jít domů,kdybych šla bez něj..

Bože ak já tu zimu nesnáším.. :confounded: To už radši sníh než takpvý hnusný déšť,ale naštěstí není vítr..

No jinak je malý expert,dnes si začal jakoby zpívat :grinning: :grinning: Jsem se zase nasmála..Každý večer mu totiž pouštím tu ísničku z večerníčku,je z toho úplně na větvi :grinning:

Pavly kdy Ty už konečně budeš mít od všeho pokoj??Je mi to opravdu líto,co vše musíš snést a vytrpět..

Vy máte v pěti měsících přes šest kilo a my doma naměřili že malý v necelých třech má skoro šest a půl :grinning: :grinning: Ale on je zase dlohý a tak je to chlap :wink:

Jéé a nechceš z té knížečky něco poslat?

No nic,jsme vzhůru..pádííím

Pa pa
21. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
tak jsem dala malou babicce do kocarku,na hodinu,at simuzu v klidu vytrit,protoze s tou rukou jsem desne zpomalena a ja tu rvu jak krava :frowning2: ,uz podruhe jsem ji dneska opustila :cry:
21. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
No tak my zase spíme..párkrát cucl a vytuhl mi v rukou,bobeček náš malý..
Pavly aspoň něco uděláš a neboj,vždyť jí máš za hodinku doma :wink:
21. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz
Holky já se z toho malého snad picnu..jak se vzbudil,tak jsem ho položila v obýváku na gaiuč a šla jsem uvařit čajík..Ležel na zádech a z ničeho nic,řev jako blázen,letím sem a malý na bříšku,ale zalehl si ruku,tak křičel.. :grinning: :grinning: Povedlo se mu to zřejmě po haluzi,protože teď se snaží,ale nejde mu to úplně,takže zůstane v takové zajímavé pozici a chláme se tomu jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:

Teď už hajinká (klasika od sedmi) takže jdu dát vanu a hají..to počasí mě ubíjí..je šíleně spavé.. :confounded:

Luciáši kde zase jsi??? :angry: :grinning:

Tak pa pa a pusenku Terezce a Davídkovi:slight_smile:
21. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz
Zas jenom já..?
22. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz
ahoj,byia jsem doted vedje a nez jsen se dostaia senm, zase vstala :unamused:
22. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz
pisu a nevidim na to
-tata dostal chripku,hruuuza, to malanurco chytne, ikdyz ho vyhazujü :frowning2:
-jinak snad ok az na tu moji ruku
-cekam,kdy mi dovezou na spani neter-velka oslava, vsichni pari
-co fotokniha-ma¨m ted schleckera
-co u vas tatulda, byla pizza?
22. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, ale zase trochu nestíhám..... :frowning2: Ve čtvrtek jsme měli ty občánky, dám do alba nějaké fotky......no musím říct, že jsem od toho asi čekala něco víc, než že dáme malého do kolíbky, podepíšeme se, a dostanu růži a malej nějakého plyšového kozlíka......nejde ani tak o dárky, ale myslím, že třeba tu fotku u rodičů s miminkem u kolíbky už by město také mohlo hradit a ne si za to říct 90 Kč......ocenila bych to více než toho plyšáka.......no nic......myslím, že Davídek byl do tohoto světa uvítaný jinými lidmi mnohem lépe, takže mu to nemusí být líto :grinning: :grinning: :grinning:

Jo mimochodem také jsem na toho svého byla namíchnutá......vím, že musí pracovat, ale vytahoval se, že čas na ty občánky si udělá, no dopadlo to tak, že nás vyzvedl na poslední chvíli, takže my hned vystoupili z auta a běželi do té obřadní síně a on zaparkovat......a najednou on nikde, nemohl totiž najít drobný na parkoviště a nakonec přišel naspupenej, jak kdyby byl na mučidlech, protože za to mohli všichni ostatní jen ne on.......tak sem se také naštvala, bylo mi to líto, protože do práce půjde ještě milionkrát, ale vítání máme jenom jedno......no pak se omluvil, ale stejně jsem tak nějak měla pokažený celý den.......takže ani já to nemám s ním občas jednoduché, chlapi jsou chlapi, mají své mouchy a lepší to už také nebude..... :unamused: :slight_smile:

Ale Lucí, říct mi můj chlap, že není placený za hlídání vlastního dítěte, tak po něm asi skočím......to se ti ani nedivím, že jsi naštvaná.......to já bych supěla jak blázen......a už je to lepší?? Já nevím proč jsou ti chlapi někdy tak laxní.......kolikrát si uvědomá co v nás mají až když nás ztratí..... :unamused:

Lucí, já mám staženou knihu na fotolabu, mají teď tu akci za 799 Kč + další za korunku, tak toho chceme využít, protože jich na Vánoce budeme nechat dělat šest.....Pavly má pravdu, že to chce si s tím pohrát, ale prakticky jen ze souboru přetahuješ fotky na jednotlivé stránky, píšeš si k tomu komentáře a doděláváš pozadí.....já na to poprvé také koukala jako když jsem spadla z višně, ale pak jsem se okoukala a teď mě to baví, jen by to chtělo trochu více času......no Davídek teď spinká, takže dopíšu vám a pustím se do dalších stránek...... :grinning: :grinning:

Pavly, je mi moc líto, že máš pořád takové problémy se zdravím, přeji ti, ať je už brzo lépe a můžeš se věnovat jen svému miminku....... :sunglasses:

To já od porodu pořád trpím, když jdu na velkou......normálně mi jdou slzy do očí, když si mám jít sednout.... :grinning: Tak nevím, jestli se mám vypravit k doktorce, pořád věřím, že to přejde.... :slight_smile:

Jinak nám se to spinkání už také zlepšilo, Davídek spinká pět hodin v kuse a dokonce jsem si ho naučila spinkat i dopoledne, takže po raním krmení cca. v šest hodin jdeme ještě spinkat a kolikrát spinkáme společně až do půl desáté.....také ten den je pak jiný, protože mi nepadá hlava...... :grinning:

V pátek jsem byla Davídka fotit v santovém oblečku, budeme tam přímo mít napsáno "Krásné Vánoce přeje Davídek".....tak jsem na ty fotky zvědavá..... :slight_smile: :slight_smile:

Jako já teď odeslala text a najednou jsem byla automaticky odhlášená a text nikde, ještě že si to kopíruji, protože to by mě asi trefilo....... :unamused:

Pavly, klidně piš do IP, opravdu si mě překvapila s tím, že tě chodí někdo číst, nad tím jsem vůbec nepřemýšlela.....

Mějte se krásně, pusinky miminkům a já jdu dát do alba nějaké ty fotečky :grinning:
22. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
Lucí nám to fotla tchýně a pak Ty společné paní co vedla řeč,ale protože je to vesnice a každ :grinning: ý se zná s každým,tak se sama od sebe nabídla a byla ráda,že z toho máme radost,takže já na naše vítání budu vzpomínat jen v dobrém :slight_smile:

Ale jinak fotečky krásné,kolik jich máš?Vy s malým focení nejste?
No já abych řekla pravdu,tak nemám ani moc trpělivostí,ale někdy se do té fotoknihy třeba pustím :grinning:

No pizza byla,vínko taky a krásná omluva a dokonce jsem se dozvěděla,že se vezmeme 29.8.2009 na datum kdy se nám narodil prcek víte proč?Aby nezapomínal na výročí a měl to najednou :grinning: :grinning:

No Luci ani nevíš jak mooooc jsem byla nas....,ale až dneska jsme si tak sedli a řekl mi,tak jsem si konečně uvědomil,že jsem fakt otec a začalo mě to bavit :grinning: Po devíti měsících příprav a třech měsících života malého...no docela brzo si to uvědomil :grinning: :grinning:

Milan už jde zítra na noční a má jí celej týden :confounded: Ale osmičky,takže bude chodit až na deset,super..alespoň chvíli s námi bude..A další sobotu má malej tři měsíce,tak jedeme udělat malinkou oslavičku k našim a 4.nás čeká poradna,tak jsem zvědavá na toho našeho ďábla :grinning:

Pavly ty nemoce jsou teď všude,Milan je taky nachcípaný,ale on už tak dva měsíce,tak se jen modlím,aby to nedostal Davulín..

Luci ti chlapi si to tak neprožívají jako my.. :grinning: Milan měl naštěstí na to vítání volno,ale také si to musel domlouvat,naštěstí mu to dali..

Zítra dojedou babina a děda z Čech a bude se pálit,tak to zas malý dostane dárků...Dneska jsme mu v Tescu koupili medvídka Pú obrázky na zeď a jsem z toho unešená snad víc než malý :grinning: A já mu pořád něco kupuju,tak nevím co dostane pod stromeček :grinning: :grinning:

Taky hodím fotečky a půjdu do hajan..Malý sice spí celou noc,ale my dělali dnes od 10 do 17:00 velký úklid baráku,tak jsem docela hotová..

Tak dobrou a pohlazení drobečkům.. :slight_smile:
22. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak kdepak se schováváte?? My s Davídkem jsme schovaní doma, venku je opravdu pořádná zima......i když včera byl aspoň na hodinku kočárkovat s tatínkem.........tak uvidíme, jak to bude dneska, zda se to přes poledne trochu vylepší........já si hlavně musím do sněhu koupit nějaké sněhule, já byla vždycky zvyklá nosit podpatečky, ty před těhu, v těhu tenisky, no a teď si musím koupit sněhule....... :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak musím říct, že Davídek je úplně pohodové, vysmáte miminko........opravdu jsem z něj unešená a včera jsme se s Martinem shodli na tom, že kdo nemá dítě, nemůže to pochopit........sám mi řekl, že když byl malý v bříšku, že to tolik neprožíval, ale pak, když se narodil a zvláště potom, co byl u porodu, se to s ním už veze...... :slight_smile: :slight_smile: Jsou to prostě naše malé radosti.......až pak si člověk ujasní v životě ty piriority........že není důležité mít nový svetr a plné konto peněz, ale zdravé dítko...... :slight_smile: No tak jsem se tu zase vykecala...... :grinning: :grinning:

Lucí nějaké fotky z vítání máme, ale je buď focený se mnou nebo s Martinem, já se postupně do alba dodám.......musím ale říct, že to tam bylo tak trochu hektické, my to měli od dvou, samozřejmě to začalo o deset minut později, ale na půl třetí už byli zvané další miminka........takže tam ani nebyl moc prostor pro to, fotit........zvlášť když si každý chtěl vyfotit to svoje mimi...... :sunglasses:

No nic, tak já si jdu ohřát nějaké jídlo, a pak snad přijde babička, kouknout na malého, tak budeme mít o zábavu postaráno (tedy ne že bychom bez ní neměli, ale tak nějaká změna se vždycky hodí)

Tak se mějte krásně, pohlazení miminkům a pěkný den vám všem

Lucík a Dádík
24. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.