• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Ahojky,
tak my se vrátili z nemocnice,byli jsme na kontorlu kyčlí,opět na jedničku a na další už nemusíme :dizzy_face: :dizzy_face:
Bábi s dědou jsou v pálenici,o půl druhé pro ně jedem,budou mít kolem 500 litrů..to se zas bude rok pít :grinning: :grinning: Jinak dobrý,zoubek se nám zdatně dere a Luví,taky se hrozn a pořád chlámeme a malej je lechtivej,takže prča jak blázen :grinning: :grinning:

Teď spinkáme,a odpo ven jdeme,já už jsem vybavená,koupila jsem si teplé traktory,pořádný kulich,rukávky,dlouhou bundu a můžu razit..snad už ta zima nebude větší,jinak bude po mě :grinning: :grinning:

Tak pa pa a hezké pondělí...
24. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
Pavly kráásné fotečky..Malá je prostě úžasná a ty kukadla :slight_smile: No je to princezna :dizzy_face:
24. lis 2008 v 17:55  • Odpověz
ahojky,dekuju,mam chvilik mezi kojenima,letimvyndat cocky a tak, dala jsem jen vzorek fotek,vic nestiham,zkusim dojit pozdeji,zatim pa
24. lis 2008 v 19:31  • Odpověz
ahojky,vcera jsem nemela sanci dojit,mala nespala jeste v pul 11 asi zoubky,dneska jsem poucena,rovnou se i loucim a az se za chvilicku vzbudi,utikam k ni a jdu hojdat,to moje stesticko utrapeny :frowning2:

-kocarkovani-ja teda chodim kazdy den min.na 2 hodiny-odpoledne,zatim jsem vynechala jen 2x a to v dobe,kdy mela mala horecky,s 37 uz jsme zase kocarkovali-ale jen teda hodinu
sice teda nic moc,kdyz prsi,fouka vitr,ale male je dobre a ja to vydrzim, taky jsem si kvuli tomu nakoupila snad cely novy satnik-ktery ani jinam nez na kocarkovani vzit nemuzu,ale nevadi, stejne poroste a bude potreba chodit ven,a ja z toho nastesti nevyrostu :grinning: a taky kupuju vse tmave-pac i ted jsem vcera tahala kocarek do pater a samo jsem se koleckama hned umazala... :angry:
a snehule-ty jedine jsem stihla loni,nez jsem zacala byt mimo zvracenim, nemela jsem je,jen jednou....jinak jsem nosila trekove boty vzdy celou zimu-kotnickve a stacilo to,loni jsem prave uz cekala,ze chcem mimi a porizovalaljsem si je na prochazky do prace.... ty boty trekove mi ale loni uplne odesly-po peti letech se nedivim,takze letos jsem si koupila i ty nove a zatim jsem v nich a supeeeer zase

luci 08 jsem rada,ze mate vysmate miminko a o tom zbytku- pod to se taky rada podepisu,chodim v cepici, vypadam jak blbec, a tak dal, proste je mi fuk,co si kdo o me mysli,jak vypadam a tak,ale jestli je mala spokojena,citim se bozsky
vitani obcanku mate teda asi hodne podobne jako u nas-taky nic moc,alespon mame spolecne fotecky-ty jsem ale nestihla zatim dat do alba... :unamused: polepsim se,kazdopadne se na vase foto taky tesim
co kniha,zvladas??? ja mam hotovo, odeslano,sice jeste bylo co pilovat,ale tlacil cas :unamused:

luci gratulace ke kyclum a i ke slivce-bacha,at pijete stridave,at ma davulinek stale nekoho strizliveho :grinning:

jinak ja jsem teda abstinent-ne nejak zarputily,ale proste mi alkohol v podstate nechutna, jen jedno za cas se umim poradne zborit....ted jsem ale uz pres rok naprosto nic nemela a nekdy mam desnou chut na "vyliti mozku", pristi rok touto dobou snad uz nebudu kojit ani ja,ani kamoska,co s ni se borim zarucne,tak sse na to faaakt tesiiiiim :grinning:

uz place, musim jit,pusinku davulineckum
25. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky..
Pavly taky nás zoubky trápí,ale díky bohu je malej trošku ukňouranej přes den a v noci spí-za to jsem moc ráda..Tak ať to máte brzy za sebou :wink:

Lucinko už jsi byla určo na kontorle po šestinedělí že?

Já mizím,koukám na ordinaci,za chvíli musím vyprovodit miláčka na noční a půjdu do hajan..Dala jsem si pět baněk dohromady a trošku jsem ho měla :grinning:

Mizím a krásnou klidnou noc a pohlazení Terezce a Davídkovi:slight_smile:
25. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
ahojky,skacu sem nez se mala vzbudi,spi jen tak dvacet minut,tak musim zase letet,chci si dneska uzit kocarkovani,je tam slunicko-to bude asi mraz,nevadi
zitra a v patek mame desny litani a nebudu kocarkovat,ale mamka,tak jsem uz ted z toho smutna :frowning2:
pozdravujte poklady,zatim papa :wink:
26. lis 2008 v 11:34  • Odpověz
Krásný večer:slight_smile:
Tak miláček utíkal na noční,já mrknu na poslední díl soukromých pastí (úplně mě štve že je to poslední díl :angry: ) a jdu do hajan..

No dnska jsme se bavili o očkování ten prevenar..a ráno jsem četla na atlasu,že na to zase umřel 4.měsíční chlapeček a že to začalo jako zánět středního ucha, a během dne,bezvědomí,umělý spánek..no při čtení mě tak zamrazilo,že jsem se na tom očkování byla domluvit s doktorkou...No fůůj..je to hnus...
Budete taky prďolky očkovat?

Malého trápí ty zuby,to je děs běs.. :frowning2: :frowning2:

Dobrou noc a pusenky broučkům na klidnou noc..:slight_smile:

Holky my už máme v sobotu tři měsíce..já se zblázním jak to letí co?
Lucinko co kupuješ Davídkovi pod stromeček?
26. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš za chvili vyrazime na ockovani,uz ted mam sevreny krk a chce se mi brecet,drzte palce,at to je ted bez teplot!!!! dneska asi budu rvat i u pichani,jindy se zuby nehty drzim,ale ted se mi chce rvat uz i ted

jinak jsem vas vcera nenavstivila,pac jsem vybirala darek pro deti z decaku-diskuse daruj darek- a mam vybrano,zkusim cestou i koupit ,nevedela jsem,jestli vybrat podle jmena,postizeni nebo veku,tak to vezmu asi postupne,zatim jsme vybrali darek od male terzky pro nejakou velkou terezku

pak napisu,zatim pa a pekny den
27. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahojky..:slight_smile:
Pavly nás to čeká příští čtvrtek..už teď mám z toho hrůůůzu :frowning2:
My máme ro malého jídelní židličku,motorku z macra na baterky (je to od roku) to budeme mít v létě tak jsme jí koupili už teď..milion hraček :grinning: a oblečeníčko...no příští rok ty vánoce budou pro malého záživnější.tak se moooc těším :dizzy_face: :dizzy_face:

Malej chrní,odpo sním půjde babi ven,potřebuju trošku poklidit..Jak má Milan tu noční,tak všude jen obleční,talířky..děs :angry: :angry: Ale je to chlap,takže chápu.. :grinning: :grinning:

Pavly tak přeji Terezce,aby to bylo bez teplot a zvládla to na jedničku :wink:
27. lis 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak už jsem také stihla doběhnout..... :grinning: :grinning: Lucí, gratulujeme ke kyčlím, my jdeme na třetí kontrolu až v lednu, ale také máme vše v pořádku, tak asi se to tady na severu také kontroluje jinak než u vás..... :sunglasses: A u Terinky doufám, že vše proběhlo v pohodě, a hlavně že maminka moc neplakala....... :slight_smile: :slight_smile:

Jinak co se týká očkování, máme štěstí, že doktorka je rodinná známá, takže jsme ji hned na rovinu řekli, ať malého naočkuje tím, co si myslí, že je opravdu potřeba, že to mu rádi zaplatíme.....takže mluvila určitě o pneumokokovi atd........ale třeba říkala, že je zbytečná vakcína proti neštovicím, že to dealer propaguje tak, že neštovice mohou být škodlivé do budoucna a hlavně v dospělosti, ale kdo z nás neměl neštovice a má s tím jako dospělí problém?? Já bych zase malého nerada přeočkovala, ono asi také všeho moc škodí, ale jak jsem řekla, co nám doporučí, to tak uděláme, takže pneumokok je jasný, na tom bych nešetřila...... :grinning: :grinning:

Pavly, knihu mám skoro hotovou, jen ještě čekám na pondělí, to budou fotky malého jako Santy, tak ty chci dát na poslední stranu a také hned odesílám, aby nám ji stihli doručit...... :slight_smile:

Lucí, co se týká dárečků pro malého, tak jsem mu zase z nextu objednala nějaké věcičky, má novou bundičku, svetřík a kalhoty a na cestě ještě rifličky........no dělám z něj příšernou modelku :grinning: :grinning: A co se týká hraček, většinu co jsem už měla vybranou, tak jsem dala jako typ ostatním známým a příbuzným, protože se ptali, aby mu nekupovali něco co už má......takže my máme vystaráno........tedy ještě chci malému objednat tohle, mrkněte na to, přijde mi to moc hezké a je mi jasné, že se ani my do budoucna nevyhneme nějakým bolístkám, ať už bříška, oušek nebo zoubků, není to jen pro malé miminka, ale i pro batolátka.........na zahřátí :grinning: :grinning:

http://shop.i-tatinek.cz/plysovy-pejsek-s-nahrivacim-polstarkem-p-165.html

Lucí, na kotrole jsem byla hned sedm neděl po porodu, vše je v pohodě, i vyšetření nebylo žádným velkým problémem, dostala jsem pilule, ale mám ten cyklus teď nějak rozhozený, třeba teď už mám MS osmý den, i když předtím jsem ji měla maximálně pět dní........ale co je fakt, že jsem vždy před porodem byla první den MS nepoužitelná jak mi bylo blbě, a teď už ani nevím, kdy přijde........nic mi není :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak moje kolegyně rodila před týdnem v nemocnici v Mostě a řeknu vám, že se už ani nedivím tomu, že jim tam umírají maminky i miminka.......pošlu Vám do IP jaký byl její porod, já to četla několikrát a nemohla jsem věřit tomu, že je to pravda......... :unamused:

Tak se mějte krásně, posíláme hubana miminkům a zase brzo nakoukneme :grinning:
27. lis 2008 v 18:25  • Odpověz
ahojky holky,tak nejdriv nase mala....
potrebovala bych tu modlici se smajlik, abych napsala,ze zatim jsme ok, tuk tuk tuk,snad to vydrzi.....
zvladla to dneska naprosto s prehledem,asi vedela,jak jsem malem rvala uz v cekarne,i doktorka se na me dneska smala,ze je to na me fakt videt-ale je mila,nebere to spatne...
zatimco minule strasne rvala uz pri svlekani,dneska pri prvni jen spitla a pri druhe injekci jen chvilku kvikala,no zlaticko,je videt,ze sice kycha..ale psychicky byla v lepsi pohode a to asi dela hodne-vypada to tak u nas.....

ale pekne jsme male nabourali den,pac jsem pak sla ja k doktorovi,takze spala jinak nez normalne a ted uz byla strasne otravena,tak jsem uz vykoupala a ted spinka u prsa a papa,at si da maminku,laska moje statecna....

ja teda mam dle mudr.rozsahly zanet slach,nejlepe tak ne mesic do sadry,ale chape,ze to nemuzu,tak mam chodit jeste na ten utz. a stavit se v pondeli a on mi zatim sbira info o dlahach sundavacich-s fixaci palce-coz potrebuju,tak uvidime....

pak taky mam radost,ze jsem v nasem zapadakove sehnala darek,ktery si preje velka terezka a tak jsem stastna a zitra ho zkusim stihnout poslat....

no a taky svete div se,uz dorazily ty fotoknihy!!!!!!!!!! jsou boziiiiiii!!!!!!!!!! minule to trvalo mesic,ted dva dny! ale kdo to mohl tusit"

- darky-no tak ja odmitam to letos prehanet-jak jsem uz i mozna psala,mala z toho jeste nema uplne rozum,tak nac to prehanet,schovam si to na dalsi roky. uz jsme ji koupili jidelni zidlicku,hrazdicku a vubec skoro porad ji neco nosim-ale nic neschovavam a rovnou to male davam.i tyden je hodne znat ve vyvoji,tak nevim,proc by to melo lezet....nechavam si vsak krabice a ty radne zabalim-trhani krasneho papiru ji urcite radost udela :dizzy_face:
-dalsi vec je,ze hodne veci-znackove a skoro nepouzivane si vyzvednu po neterich-takze dalsi duvod,proc nic neresit...
-takze mam pro malou par malickosti-penovy koberec, bodycko, bundicku-co jsou treba az na jeden rok a jeste proste takto dal sbiram veci,ktere se daji pod strom-jak pisu,ostatni uz pouzivame :sweat_smile:
-jo a od ostatnich chci pro malou taky penize-pokud neco nekoupili jako treba svagrova choditko-to jako opiraci myslim..., a ty penize pouziju treba na novou autosedacku-uz se poohlizim po te od 9 kg-chci kvalitu,takze asi to bude drazsi....takze tak s darkama u nas

-ockovani,my uz prevenar davame-jak pise lucka-nevahali jsme a uz pred porodem bylo rozhodnuto, neodpustila bych si,kdybych ji to nedoprala,kdyz o tom ,ze to existuje vim
-nestovice-souhlasim, mam stejny nazor jako tva mudr.taky jsem se tak docetla (ale bojim se jich ja,az je mala dostane,ja jsem je totiz nemela!!!! a to jsem s nima v praci byla v kontaktu co rok, vzdy se mi jen delalo spatne-jsem asi nejaka imuni a zarovne vzdy necim prochazim,takze uvidime,co jednou bude :confused: )

-luci-jsem taky zvedava na fotku santika,ja jsem taky dala do alba nasi vanocni fotecku, taky je na posledni strance a k tomu komentar-coze to bude? vanoce? tak to zatim neznam :frowning2: kazdopadne vsak vsem preju...atd :wink: .....takze mame fatk stejny myslenky,co :grinning: , no doufam,ze sjem te uklidnila,jak rychle nam to dorazilo....ale do mailu mi psalo deset pracovnich dni a minule to trvalo fakt mesic,ale to jsem mela fotolab,ted schlecker-jak jsem psala,stejna firma,ale s tou minule jsem fakt mela spatnou zkusenost,mozna to maji preci jen lip organizovane :confused: ,nevim

-na pejska se jeste podivam a s vysetrenim - no uprimne fakt zavidim,to je asi jasny :frowning2:

-s mrchou ja zatim nevim, ja jsem pod praska,ale s kojenim....takze zatim funguju asi uplne jinak

-no a IP-no co dodat,to jsem nemohla ani cist, hruuuuuza, bohuzel v dobe,kdy vy jste rodili jsem se dozvedela i o hruze v chomutove,ale nesirila jsem to dal,pac nema cenu nekoho predem strasit....podle me se muze neco pos. vsude, ale to je neco jineho, tady zrejmne selhalo to naprosto zakladni,ze :frowning2: ,,chudak tva kamaradka,lituju ji,pro me to bylo to nejrasnejsi,co jsem mohla zazit.....

chtela jsem napsat jeste neco,ale nejak jsem zapomnela co :grinning:

tak zatim krasny vecer vam a pusinecky davidkum :dizzy_face:
27. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
Zdravím..
Luci,to je hnus...ale moje známá měla něco podobného,jenže jí nechali trápit dva dny..byla celá modrá od píchání injekcí,kapaček a tak..nakonec třetí den císař..Pane bože,díky bohu za můj krásný porod na který budu vzpomínat vždy v dobrém:slight_smile:

A jinak ten pejsek je supéér nápad a krásný dáreček..tak možná koupíme taky :wink:

No já ještě na kontore nebyla :sweat_smile: :sweat_smile: Byla jsem po 4.týdnech v nemocnici kvůli té placenty a byla jsem o.k. ale pro prášky jsem si ještě nedošla :sweat_smile: Já měla menstruaci Už tři a zatím v pořádku..chodí přesně a vůbec o ní nevím :grinning: :grinning:

Musím letět chystat miláčkovi svačinu,má dnes poslední noční..

Pavly ať snad to Terezka zvládne a bude vpořádku tak jak je:slight_smile:

Dobrou a klidnou noc :slight_smile:
27. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky..
My jsme měli šílenou noc..:frowning2:Malej spinkal,ale ze spaní pořád plakal,tak jsem spala s rukou v postýlce a pořád ho plácala po zadečku..ty zuby jsou šílené a to ještě asi potrvá než se protlačí..tak letíme odpo pro gel na dásinka,snad to zabere...

Holky já vůbec nevím co koupit tchýni k vánocům..lámeme si na tom pořád hlavu a nic :confounded:
To bude ještě něco..Nemáte nějaký tip?
28. lis 2008 v 10:24  • Odpověz
ahojky,musim rychle
-pejsek se mi desne libi,asi taky poridime :grinning: ,diky za odkaz
-mala snad zvladla ockovani bez problemu,hura
-mela jsem perny den,stihla jsem vse-zubar,kadernice,vystoupeni netere
-ruka boli desneee,uz fakt skemram o pomoc,neuzvednu ji uz poradne
-co tychni faaakt nevim,my kupujem parfem,uf rekla si,co chce,ale vybrat musimja-stejne nevim,co :rolling_eyes:

zoubky me luci moc mrzi,taky mazem,obcas to fakt zretelne pomuze,taky nespime,takysebou sviha tama zpet a chce stale utesovat,ach jo,musime vsichni vydrzet

jinak my ted bojujem s tim spani,vic snad stihnu napsat zitra,zatim krasnou noc,co to jen pujde,detem pohlazeni :wink:
28. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
Zdravííííím:slight_smile:
Tak my dneska máme tři měsíce..už jsme velcí chlapáci :grinning:
U nás je naprosto hnusně..hnusná zima a navíc prší :angry: Takže dnes budeme muset být doma :frowning2: Malej konečně před chvíli usnul..doma se mu moc spát holt nechce,venku je to lepší.

Pavly jdeš s malou v jejich 6.měsíci k zubaři?
Nějak nechápu proč se má chodit tak brzy :confused:

Jinak jsem ráda,že Terezka to zvládla :wink:
Pavly a snad budeš brzy v pořádku i Ty...Mrzí mě to,že s tím máš takové problémy.. :frowning2:

No díky bohu jsem se dnes vyspala,zoubky daly pokoj,alespoň pro dnešní noc :dizzy_face: :dizzy_face:

Já se z té tchýně zblázním,ona už má snad vše,tak mě nic nenapadá :angry:

Zítra jedem do Tesca,tak malému koupím ten gel na zoubky a nurofen sirup..kdyby náhodou..

Tak pa pa a doufám,že u Vás je alespoň lepší počasí...
29. lis 2008 v 11:24  • Odpověz
ahojky,letim pozdravit

halsim nakupovani-tentokrat to mel manzilek po dlouhe dobe hodne povinne-zadny alpy,zadna chripka a tak, chteli delat na mem aute-to jsem zatrhla-ja si pockam,nakupy ne,hlavne proto,ze ruka se nelepsi a ja potrebovalapomoc smalou do auta a zpet a tak-ale zvladli jsme to supper (tatka pracoval na aute alespon rano, tak bude asi az pristi tyden hotove-se ho az docela bojim-mj. pac to ani nema klicek na nastartovani,ale kreditku a startuje se tlacitkem start-no pro me super,ja desnej talent na takovy blbosticky :rolling_eyes: )
takze mame vetsinu darku-mela jsem to sepsane,naplanovane a tak to slo fakt super ,jsem stastna,nakoupila jsem teda i neco pro nasi lasku,at pod tim stromkem taky neco ma :grinning: (ale jinak jsem nakoupila radeji dalsi darek pro ty deti z decaku :grinning: )

pro nasi malou jsemtreba koupila knizku tak do prvni druhe tridy-jse ji mela z knihovny a byla bozi,tak jsem nevahala :grinning: a nebo jsem ji koupila oblecky od 9 mesicu-to same,co ma ted a v cem ji zeru-bude to mit pak na spani,ale to nevadi,slusi ji to moc a 6-9 uz nemeli :dizzy_face: a taky jsem ji koupila knizku jak s detma plavat-od 5 let uz to vim,to jsme meli taky na vejsce,ale batolata jsme nemeli a uz pristi tyden chcem jit plavat sami s tatuldou-tak at mame inspiracku :slight_smile: , atd.atd.

pak jsem koupila male ubrousky na zadecek, meli akci po ctyrech v baleni za super cenu,takze jsem vzala od vsech druhu to baleni-tak mame zase na chvilku zasobu :grinning: -a z toho jsem v prvni chvili mela snad nejvetsi radost :grinning:

no a jinak je mala proste zlaticko,rano jsme se jeli na hodinu projet-misto odpoledni vychazky,abych enmela cerne svedomi, stavili jsme se koupit i dalsi plenky do vody-mozna zkusime whirpoolku uz zitra-uvidime podle nalady,odpoledne je u nas rozsviceni stromku a to chcem urcite videt....
a odpoledne mala skoro nespalal,jenv aute ajinak krasne koukala, plakala jen,kdyz ji bylo moc teplo,nebo kdyz uz pak chtela domu a zase alespon na chvili spat-no je to andeeeel,jak ja ji milujuuuuuuuuuu

luci-obr gratulace k vyroci!!!! :wink: a prejeme vse jen to nej nej nej a hlavne zdravi!!!!
k zubari se nechystam, ale je mozne ze je to dobre kvuli uzdicce-asi treba se tohle kontroluje,nevim,poradim se s mudrou, vcera jsem byla u zubare a ta mi nerikala nic a vi,ze mam malou-takze nevim nevim

no tak vam preju krasny vecer kocky i malickym kotatkum :dizzy_face: , at mate vsichni krasne sny :wink:
29. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
Pavly já při odchodu z porodnice jak mi dali očkovací průkaz tak tam bylo i papír k zubaři a první návštěva je tam právě psaná na 6.měsíc..tak nevím...my jdeme ve čtrvtek na to očkování..bojím bojím..tak se zeptám..
Dobrou..
29. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz
Přihodila jsem fotečky :wink:
30. lis 2008 v 18:13  • Odpověz
Holky když se měří teplotka v zadečku kolik se to odečítá a kolik je teda už teplotka?Já mám z toho očkování úplné lufty :frowning2: :frowning2: Dneska jsem letěla do lékarny a koupila maličkému jahůdkový sirupek od horečky a boleti a paralen čípky..kéž bychom to zvládli...

Ráno jedu s Milanem k zubařovi (aby neutekl) dva roky to bojkotoval a teď dostal do zubu záněť a pak má odpolední,to budou radosti..Posera můj :grinning:

Tak dobrou noc a puseny bobískům.. :dizzy_face:

Lucííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí žiješ????????????????? :grinning:
30. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
1. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
ahojky holky,tak stesti na chvili spi-jeste jsem ji nedala ani do postylky,abych mohla dodelat domacnost :frowning2: ,ma exem sileny,takze asi proto je porad nevrla,musi ji to strasne bolet,ma to desne rozedreny,no sileny...

jinak ale kazdopadne zdravim rada

-luci-my papir nedostali k ¨zubari myslim :confused:
na fotecky jeste juknu-jestli mala dovoli :grinning:

a co milan a zubar -dobry? ja ho taky nenavidim :grinning:

jinak krome desneho exemu,ktery nas trapi nejvic k veceru hlasim,ze se mame dobre,
dneska jsem musela sama na rhb- a na vysetreni k doktorovi,napsal mi ortezu-ale nevzal si razitko-takze jsem s malou letela domu,volala milacka,ze potrebuju pomoc, tak prijel a dovezl me do vedlejsiho mesta (kadan pro luci),kde mudr.zacal slouzit a tak jsem ziskala razitko a nasledne i tu ortezu-takze ted mam palec zablokovany,tak uvidime...kazdopadne jsem s tim jeste vic nemotornejsi a pomalejsi :cry: :frowning2:
pak jsem zvladla odeslat ten darek pro deti z decaku
no a pak jsem musela k mamce,byla tam babi a deda-tak ukazat malou
a pak vecerni kolotoc s koupanim a u nas ted i strasnym placem :frowning2:

ale ted uz mam i umytou a natocenou hlavu-zitra jsem objednana na foceni s malou-jestli to teda klapne :dizzy_face:
a pochopitelne nemuzu mit jen jednu vec,takze plus RHB,lekarna a dalsi zarizovani,kdyz uz jedu do chomutova :confounded:
snad to vse taky zvladneme
takze letim haji a vam posilam pozdraveni

luci-co ockovani,byli jste dneska nebo teprve pujdete,co malicky!!!!!!!!! ja na vas myslela,jestli uzto neni dneska,myslim,ze jsi to tak psala
1. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky Pavly..
my ho máme až ve čtvrtek,ale strachuju se od té doby co o něm vím :frowning2:
Jinak Milan a zubař drsné :grinning: Dvakrát mi utekl z čekárny a pak pro něj šel doktor semnou :grinning:
Ale bude tam chodit ještě hodně dloooouho..když už tam šel,musí trpět,takže ve středu znovu.. :slight_smile: :grinning:
Milan má odpolední,takže čekám na něj a taky šup do hajan..
Nás teda pořád trápí zoubky :frowning2: Mažeme gelem,ale je to občas divoké
Dnes dostal malý banánek s jablíčkem a pár kapkama pomeranče a jak mlaskal :grinning:
1. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak se také konečně hlásím, žiju...... :grinning: :grinning: Ale je toho teď nějak moc, ani nevím, kde začít......malej se mi tady vrtí u prdíků, tak doufám, že je brzo odešle do světa a bude v klidu spinkat...... :slight_smile: Za hodinku si pro něj přijde do kočárku babička, a já pojedu do Globusu nakoupit dobrůtky na Mikuláše pro tři děvčátka..... :grinning: :grinning: Davídek dostane k Mikuláši prdíci kapičky........pořád je dáváme....... :grinning:

Jinak z fotek jsem nadšená, dám vám je do alba, snad tu nebude slídit nikdo se známých příbuzných, kteří je mají dostat až pod stromeček........ :grinning: Pavly, tak doufám, že budeš pořádně vyfešandovaná.....a že se focení povede......modelka Terezka to určitě také zvládne na jedničku...... :slight_smile: :slight_smile:

My byli v sobotu v Praze, potřebovala jsem ty boty a v mém oblíbeném obchodě s botkama jich bylo na výběr fakt hafo, nevěděla jsem jaké dřív, až jsem nakonec nevzala žádné, protože proč asi?? Nevím, jakej koumák letos vymyslel, že se budou dělat vysoké boty bez postraního zipu....já se prostě přes nárt nenarvala ani do jednich a to si myslím, že nemám nějaký nohy tlusťošky......tak jsem fakt byla naštvaná a musela si tam hned vedle v cukrárně dát dortíka....... :unamused: :grinning:

Takže jsem si včera koupila u Bati, není to sice úplně můj styl, ale jsou pohodlné, ke kočárku opravdu vhodné...... :slight_smile: Jinak Lucí s tím nápadem na dárek pro tchýni......já včera mamce koupila u Bati kožené rukavice, mají fakt výběr, nevěděla jsem jaké a za krásnou cenu 299 Kč......takže tady můj tip......no já se vždycky těch parfému bojím, beru to podle sebe, nechci aby mi někdo kupoval oblečení a když už parfém, tak si vždycky nahlásím jaký chci.......něco jiného ale je, pokud má nějaký svůj oblíbený a ty o něm víš..... :grinning:

Jinak samozřejmě budeme držet palce na to čtvrteční očkování, my jdeme 16.12. tak to taky bude paráda, snad to všechny naše dětičky zvládnout bez potíží....... :slight_smile:

Pavly, je mi moc líto, že má malé exem, my také pořád bojujeme se suchou kůžičkou, ale to myslím Davídka nesvědí, jen ho strašně to mazání rozčiluje....... :grinning: Ale opravdu se mi osvědčil krém nebo mají i mlíčko excipial, doporučila nám ho doktorka na kožním, prý do píše preventivně všem miminkám na všechno a je to opravdu super........lehce se to roztírá, je to jak šlehačka....... :slight_smile:

Pavly, ale s tou fotoknihou si mě tedy nepotěšila........já jí mám totiž sestavenou zrovna u Fotolabu, za chvilinku ji dodělám a odešlu a pevně doufám, že nebudu čekat měsíc, když ji chci k Vánocům........ :grinning: :grinning:

Lucí, s tím zubařem jsem se pobavila, chlapi jsou fakt poseroutkové, já zubaře také nemusím, ale to co si psala o Milanovi, to je jakoby si psala o mém taťkovi......je to boj....... :grinning: :grinning:

No tak se mějte krásně, já jdu přiházet ty fotečky a pak dodělat tu fotoknihu........určitě jsem zapomněla na něco reagovat, ale tak to dopíšu později :grinning: :grinning:

papapa a pohlazení prďulkám
2. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
ahojky,
vcera jsem nezvladala prijit,pac jsem mela vecer zase migrenu,tak jsem ji nechtela potvoru drazdit cucenim do pocitace-ted je mi lip-mela jsem blokly krk-spatne jsem minulou noc lezela,takze jsem to rano hned vedela,ale navic jsem vcera jezdila chvili s mamcou- a to zase byl nervak,no

exem-kapitola sama pro sebe, do minuleho mesice nemela naprosto nic,byla uplne cistoucka,ani po porodu, prost vubec, a najednou jak kdyz utne, nejprve to zacalo jen pod bradou-rikali jsme si,ze je to od blinkani a slintani-mazali jsme,ale rozsirilo se to naprosto rychle snad vsude,,ma obri loziska na nozicka,rucickach,zadicka skoro cela-ramena jsou v kuse cervnena-desny,takze ted porad zkousime nove a nove masticky,veci na koupani,atd.snad nekdy neco zabere,taky jsem uplne silena a vymyslim,co jineho by ji to mohlo zpusobovat-tak nahle-tak vymyslim, co jsme ji dali treba za hracku uz ted v konci, co z kraje nemela-ale toho je toliiiiiik, nejde to najit hned , no a ted me navic zase napadlo,jestli to nedela ten gel na zoubky-to tak odpovida dobe,kdy jsem ho koupila a zacala davat...takze ted uz dva dny ho mam vyrazeny a jak rikam,zkousime a uvidime......
-ale i proto jsem ted nervoznejsi,kdyz place,aby se nepropotila a pak neusnula a nebylo to tim padem horsi,takze ji desne nerada vidim brecet,coz vcera bylo naprosto sileny, v podstate jen plakala.....
-musela jsem na rhb-tzn.plac pri nakladani do kocaru,usnula,plac pri nakladani do auta-to ji budi,ze,usnula,plac pri vykladani z auta pred rhb, usnula,plac pri vynaseni kocarku do patra rhb,usnula, rozebirani kocarku a vstup k utz-plakala celou dobu utz,pac chtela spat, jdem ven, plac pri oblekani do kocarku, plac pri snaseni kocarku,plac pri nakladani do auta-proste desny,kvuli peti minutam,takze na utz proste se.u, protoze navic pri tom tahani kocarku proste musim zapojit i druhou ruku a tak jsem se pak i rozbrecela bolesti,takze ucinky utz jsou na dve veci,kdyz tam musim tahat malou...no zacarovany kruh
-pak jsme teda jeli k fotakovi-je jasny,ze po tomhle maratonu place nebyla fakt dobre naladena,sice se do te doby uz prospala a povozilajsem ji,ale stejne uz byla spatne naladena,takze zadna spoluprace.nejake fotecky snad budou-takove,jako jsem chtela asi moc ne,ale to se neda nic delat,nasilne ji fakt nutit nehodlam,to je jasny
dulezite je,ze nejaka fotecky pro tatinka k vanocum bude, dokonce tam meli i dobry ramecek-sice mensi,nez potrebuju-zato auto!,takze super (pac kdo nevi,mame autoservis a chci fotecku do prace)-takze ho mam zamluveny a mam radost
-a pak jsem nas sla oficialne prihlasit na plavani,konecne!!! tak zaciname 9.1.-teda snad,jestli nas pro zmenu nezastavi exem
-no a pak jsem zaridila uz jen par malickosti-ten leskly balici papir jsem sehnala-sileny penize,ale pro malou to letos proste musi byt,darky nepotrebuje,to nechape,ale barevny a sustici papir-to bude prima , no a mamka sisnad konecne vybere parfem a da mi vedet a budu objednavat....no a treba jsem koupila jeste jeden spaci pytel,abych je mohla stridata denne prat-ted se ji dari se kazdy den poblinkat a me to smrdi,to bych ji uz znovu nedala....

luci-milanovi to teda nezavidim,chudak,
zato zavidim davidkovi prikrmy-ze mu to chutna a nemate problemy!!! super!!!
urcitre i takto v pohode zvladne ockovani :wink:

luci 08-skoda,ze jsi nenapsala o tech rukavicich driv,vcera jsem kolem bati jela 2X! a jak rikam,ze je letos chci,do auta-v tech obyc se neda ridit-ale zatim jsem primo po nich nepatrala a nenapadlo me tam jen tak zajit-skoda :confounded: ,tak snad pristi tydenjeste neco bude-to si jedu domluvit fotecky
-k botum gratuluju a zaroven si umim predstavit,jak ti je, ja mam zase problem,ze nikdy me nic neni-jaksi 35 se nedela a doost casto mi 36 nejsou-takze ja co se bot tyka vetsinou nesmim mit predstavu a jen jdu do obchodu a cekam,jestli obuju nejakou 36-aby mi to alespon trochu neprislo osklive :grinning:
-parfemy-taky to delam tak,ze uz mesic mamce vozim papirky a ted vozim i ji,aby si vybrala,co chce-na prekvapko se nehraje :grinning: , nebo jak pises,kdybych vedela co presne,je to jine,ja taky rada dostavam konkretni veci a v podstate se v rodine nicim neprekvapujem,ale dohadujem se predem a pripadne si prave i rikame konkretni veci-nema cenu se prekvapovat-neni nam pet, ale radeji koupit to,co opravdu chcem,ze :wink:
-fotokniha-no moc ti drzim palce,aby to vyslo i s fotolabem-premyslela jsem,ze u nas je problem asi i s tim panem,ke kteremu se to vozi-asi proc by jezdili s jednou fotoknihou...zato v CV bude urcite zakazek vic...a taky vzhledemk tomu,ze ted je na ne akce,tak jsou na to snad pripraveni-pred dvema mesici to tak treba nebylo-no fakt moc drzim palce-a ono to vyjde :wink: :wink: -tak at se podari udelat ji dle prani

jo a jeste seletim podivat na fotecky,ale mala vstala jinak,nez ma, a ted by jeste spala a knuci tu,tak snad to zvladnu
zatim papa
3. pro 2008 v 08:41  • Odpověz
luci-fotecky super!!! to ti tam jako ten text daji taky oni??? a das to rodine???
3. pro 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak teď se nám pro změnu ztratila Lucinka??:o))

Pavly, dají ti tam text jaký chceš, my chtěli tohle, přišlo mi to roztomilé, fotek jsem si nechala dělat asi 25, bude je dávat a posílat všem, kteří se přišli na Davídka podívat do porodnice anebo pak domů......a samozřejmě i rodině....i když jim sem dala všechny tyhle fotky i do té fotoknihy...... :slight_smile: :slight_smile:

Fotil tě ten fotograf kudrnáč?? :grinning: :grinning: Je fakt moc šikovný, umí a i poradí a vymluví případnou kýčovitost..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I když Terinka neměla náladu, tak se fotky určitě povedly, moc se těším až dáš do albíčka ukázku...... :slight_smile: :slight_smile:

A ty rukavice.........bát se nemusíš, mají jich tam hodně moc, i hodně druhů.......Baťa to pojal jako vhodný vánoční dárek, takže jich mají minimálně do dalšího týdne pro tebe.............. :grinning: :grinning:

Lucí, dávate Davídkovi už ovoce jo?? Já se toho pořád trochu bojím, doktorka mi říkala, že do 4. měsíce jen mlíko, no ale dávám mu už samozřejmě čajík a minule jsem mu dělala šťávičku z karotky, pěkně se u toho křenil..... :grinning: Ale už také přemýšlím, že od třetího měsíce začneme zkoušet nějaké ovocné kašičky.... :slight_smile:

Jinak ještě dodatečně gratuluji ke třem měsícům, nás to čeká v úterý....... :sunglasses: :sunglasses:

V pondělí se chystáme na kontrolu s očkováním, byla si tam také?? Nějak mi uteklo, že by si tady o tom psala, my musíme přímo na nějakou tu kalmenizační ambulanci nebo jak se to jmenuje :grinning: :grinning:

No jinak já už mám 14 dní MS........vkuse........tak to fakt nechápu, mám nějaké rozhozené hormony nebo co, možná to souvisí s tím, že jsem začala brát pilulky..........ale asi se budu muset vypravit na gynekologii, z čehož mám opravdu radost...... :unamused:

A už chystáte vánoční výzdobu?? My budeme osvětlovat dům v pátek, tak to zase bude akce, ty koule než se tam přidělají........ :wink: :wink:

Tak se mějte krásně.........

papapapa

Lucík a Davídek
3. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahojenky..
Nemám moc času..dodělala jsem okna a zítra jsem chtěla dělat výzdobu,ale uvisím jak brouček zvládne očkování:frowning2:Bože mám z toho fakt hrůzu:frowning2:

Luci k tomu ovoci...my kdybychom byli rozeni v termínu má malej něco málo přes tři a půl měsíce a Milan mu zkusil dát banán,malej se oblizoval,tak jsem mu zkusila dát banánek s jablíčkem a pár kapiček pomeranče a malý se řehnil a zbajzl toho docela dost..dneska taky dostal..mezi jídly..protože jakmile zjistil že je něco jiného než jen neochucené mlíko,začal mi to plivat :grinning: :grinning:
Tak jsem mu dnes koupila banánovou kašičku,ale budu jí dělat řidší a přes flašku,tak uvidíme a ještě jsem mu koupila od hami jogurtíky jabko s hruškou..(Taky od ukončeného 4.měsíce),ale kdybych se řídila co vše se řekne a píše tak mi malej umře hlady :grinning: :grinning: a koupila jsem i tu první lžičku mrkvičky..aby si nezvykal jen na sladké a pak už normálně..MAlej je kus chlapa tak co pořád mlíko :grinning: :grinning: Kdybych kojila,tak mě to ani nenapadne,ale takhle...

Normálně malej mi už tři dny kaká do vany :grinning: :grinning: Jakmile vidí že ho jdu vyslíkat začne prdět a tlačit,pak nic a dám ho do vany..počká si až ho umyju a pak řeknu:Táák briučku,dneska hotovo a z ničeho nic rana jak z děla a z malého to jen lítá a on se na mě dívá těma velkýma kukadlama a chláme se :grinning: :grinning: :grinning:

No má nás docela dobře omotané..:grinning:

Fotečky s´jsou nádherné,ale chci se zeptat Luci na vše míry (Davídka)..zdá se mi oproti tomu ašemu malinkej :sweat_smile: :sweat_smile: Ale třeba je to jen na fotkách..Já jsem zvědavá na nás zítra u doktorky..Ani jsem Vás pořádně nečetla,takže se omlouvám :sweat_smile:

Pa pa krásnou a klidnou noc a pusinku maličkým :slight_smile:
3. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
ahojky holky
hlasim dneska volnejsi den, pohodovejsi, byli jsme v kadani, podepsala jsem v praci zadost o vybrani dovolene-uz nejsem na materske ale na rodicovske :grinning: , zaridila jsem kocourovi jidlo, koupila konecne mr.propera-u nas se sehnat neda a pak jsme kocarkovali a byli v restauracce na papu -moc dobry.az na jeden zachvat place-zatim stale nevim proc presne byl,byla mala zase muj milovany andilek!!!

luci 08-no moc se mi ta fotecka prave libi,taky mam vanocni v te knize,ale libilo by se mi davat i toto- a hlavne neco takoveho planuju pro nasi PA,pac byla proste muj andel...tak uvidime
-kazdopadne fotecky nevim jake budou, jak pises,s kudrnacem jsem to mela domluvene,ale zapomnel na me,takze nas fotil ten druhy a nevim no,prisel mi nesvuj :frowning2: , nemuzu porovnat,ale kdyz pak kudrnac prisel - a s nim jsem uz hovorila dal a on nam to bude upravovat,tak jsem citila spis z nej,ze by vedel,co a jak jsem chtela-no nevadi,neco bude a jsem odhodlana jet tam co nevidet zase...tak snad jednou to nejak vyjde,uvidime
-rukavice jsem si napsala na seznam pristi tyden :grinning:
-na kontrolu ockovani jsem nesla-kontrolovala nas nase mudr. :wink:
-mrcha-tak to je faaakt husty, ja jsem zatim bez mrsky, asi az prestanu kojit :sweat_smile: ,ale pry je to takhle dlouho normalni-bohuzel-vubec se netesim,vy uz to budete mit za sebou (me staci,ze me ceka dalsi siti jeste napred..) a ja budu teprve trpet,nez se to telo da dohromady :unamused: ,tak nezoufej,snad to budes mit brzy v normalu :wink:
-vyzdoba-rada bych zitra zacala, musim zase do kadane,ale jinak nechci nic nez vychazku,tak kdyz mala dovoli,chci poklidit a pomalu zacit delat vence a rovnou i vyzdobit byt-dala jsem si ale cas do nedele, proste v kliiidku :slight_smile:
-budete osvetlovat dum?? vy jste v baracku?? to mi nejak uniklo :confused: ,tak to se mooc tesim na fotecky!!!!!!!!

luci-kazde male stesticko nas ma omotane :grinning: a my se nechavame dobrovolne omotata ajeste se tomu smejem,co :sweat_smile: :grinning:
-a jinak zitra moooc drzime palce a cekame na zpravicky!!!! hodne stestiiiii :wink:

preju vam vsem krasnou dobrou a hlavne posilam pusinu a pohlazeni pro davidecky :wink:
3. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,

normálně mám dneska radost, ráno mi psali z Fotolabu, že moje knížky jsou hotové a na cestě k nám......tak aspoň o jednu "starost" méně.....fakt se těším.........móóóóc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, já vím, říká se, že příroda se o všechno postará, a že pokud to ten žaludek našich miminek nebude chtít, že to poznáme na první pohled, ale já jsem v tomhle přece jen trochu poseroutka....bojím se, abych nějakým zbytečným spěcháním neudělala něco špatně......a není to to tom, že si nechám všechno nakukat od jiných, tyhle věci řeším jenom s doktorkou a předpokládám, že ona by mi žádné špatné věci neradila...... :grinning: :grinning:

Jinak našeho Davídka je už také pěkný kousek, na těch fotkách to nevypadá, ale má už skoro šest kilo. Ale je jasný, že ho nemůžeš srovnávat s tvým Davídkem, protože ten je ve všem tak trochu "jiný", ale samozřejmě jen v tom dobrém slova smyslu...... :grinning: :grinning: :grinning: Už jen to jeho pravidelné spinkání........tiše závidím...... :sunglasses: :sunglasses:

A už máš dárek pro tchýni??

Pavly, tak je to je mi líto, že fotil ten druhý, je fakt že kudrnáč je všude, jezdí do školek, fotí na vítání občánků, no je ho všude plno, ale snad se nějaké ty fotečky povedou, aspoň že on už jim bude dávat konečnou podobu...... :slight_smile: :slight_smile:

My bydlíme v okálu na Zátiší, jestli víš, kde to v Chomutově je......je tady klídek......dům pak nafotím, tedy jestli se ta výzdoba povede, protože jsme loni nakoupili v Ikee ty děsně těžký koule......jsou nádherný, ale nějak to přidělat, to je fakt mazec, i když je to moc hezké....... :sunglasses:

Lucí, tak jak to vypadá po očkování?? Doufám, že je všechno v pohodě.......

Koukali jste včera Na vlastní oči?? Ten příběh maminky, která přišla o miminko, protože doktoří byli líní udělat CŘ včas?? Podobný příběh jsem četla tady na koníkovi, ale z nemocnice ze Strakonic.....a jednalo se o chlapečka......je to děsný, holky buďme rádi jen za pupínky či jiné neškodné reakce, já když pak vidím nebo čtu něco takového, tak jsem úplně KO...... :frowning2:

Tak papa, večer ještě nakouknu.......

L + D
4. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
Ahojky..

Tak očkování odložena až na 15.1. :slight_smile: Mám radost...To očkování co má z porodnice má být ještě menší,tak nás to teď minulo..
Jinak měříme 63cm a vážíme 6600g :grinning: :grinning: No holt máme doma žrouta :grinning:

No tchýně si nechává dělat do ložnice noční stolky,tak je zaplatíme..není to vůbec pálka a lepší než něco vymýšlet...

Luci já dala dneska malému banánovou kašičku od sunárku a zuřil protože jsem mu to neztíhala dávat :grinning: :grinning: A chvíli na to se řádně vykakal,takže si myslím,že bez problémů... :slight_smile:

Na navlastní oči jsem koukala...hnus..málem jsem brečela..když kouknu na Davulína a pak dávají něco takového,no hnus :angry: :angry: Všechny bych je pozavírala :angry: :angry:

No malej teda chrní luxsně..v sedm jde spinkat,vstane v sedm,do osmi se válíme,popapá,v devět spinká ale jen půl hoďky,pak spí ještě kolem půl 12,v jednu jdeme ven a domů až o půl páté,to se budí hlady :grinning: :grinning: Pak si hrajem,koupem,papáme a hají.. :wink:

Teda já už se na ty vánoce táááák těším,jak malá holka :grinning: :grinning:

Valím si ohřát večeři,ordinace a spát...jak mi malej usíná večer v rukou,tak pak odpadám :grinning:

Dobrou noc a pusinky miláčkům.. :slight_smile:
4. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.