• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
ahojky maminky

luci 08-gratuluju ke knize a doufam,ze to fakt dovezou-tuto zpravu jsem mela prave taky a ono to porad nebylo na miste urceni-jak rikam,asi byl spis problem v tom konecnem predani :angry: ,tak drzim palce,at se fakt uz brzy dockas-to teseni a radost opravdu chapu a znaaaam :grinning:
-jinak teda mam pocit,ze bydlis na MEM uzemi!!! ja nejen ze znam drouzkovice,ale dokonce jak sve boty! na mistech,kde stoji domecky jsem si hravala a jezdila na kole, znam propadky-proste vse tam,kde konkretne mate domecek??? na tom okruhu u koupaliste,nebo ty novejsi u kruhaku pri vjezdu??? fakt zavidim,taky jsme chvili uvazovali o koupi pozemku,ale nechtelo se nam stehovat z klasterce-ne kvuli malomestu-to bych rada pryc!!! ale kvuli podnikani a tak... :unamused: ,no mate proste super flek,fakt tezce zavidim!!!!!!!!!!! a tesim se na fotecky vyzdoby!
-na fotky jsem teda zvedava,co s tim provede!

na vlastni oci jsem taky videla,ja teda i brecela a mela u toho strach! jak kdybych mela prijit o me mimi :frowning2: ,je to hruuuza
a jak pise luci-ja uz i pred porodem cetla tady tolik zleho,co se deje,ze nikdy neklesam na mysli a ikdyz nadavam,tak v duchu vim,ze je to jen "sranda" a i pred porodem jsem do jedne diskuse psala-ze az mi nekdy prijde,ze unavou a vycerpanim padam na hubu,ze si tam pujdu pocit a nebo si na ne vzpomenu a hned budu mit sily na rozdavani a na spani si ani nevzpomenu-pac ja mam krasny duvod byt utahana, a tak, ..........no nejde napsat,jak a co tim myslim,snad chapete..........tohel by nemel zazit proste nikdo :cry:

no a pro pobaveni,tak jsem dnska sehnala kojici podrdu,jsem si rikala,ze ted kdyz toho nosim na sobe vic,tak my snad tak moc litat nebudou a bude to pohodlnejsi :grinning:
prisla jsem tam,pani rika-zacneme Cckama....no ja sundala bundu a pani povida-hm,tak zecneme od D a radeji vam dam E....vetsi ale mit nebudu :grinning: ,no a me Ecko bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mam uz pro malou zabaleny darek k mikulasovi, ma tu cokoladove veci od babi-ty snime s tatuldou zitra :grinning: , mame adventni kalendra-krasny barvicky-libi se ji to-to jime nastridacku, no a koupila jsem malickeho plysoveho medu se salou a toho jsemzabalila do krasnyho celofanovyho pytlicku-a ten si zitra sama rozbali-a ma i pamatku (nebo maminka :grinning: )

pak jsem pres den poprve poustela koledy a jen jsem chtela-jestli doma nemate,ze se mi desne libi koledy od kluku a kolcicek-prodava se letos v kauflandu-jestli jinde-to nevim,kazdopadne jsou moooc dobre udelane-maji mezihry,predhry,kazda ma opravdujiny rytmus,doprovod a tak, daji se fakt pustit a poslouchat jako naladova hudba a ne ty desny veci-co pustite,zni vsechno porad stejne a za chvili vam to leze krkem

jinak jsem dneska teda vynechala rhb, rano jsem poklizela,pak jsme jeli zarizovat a tak a byl to rozhodne pohovejsi den,ale zitra uz zadne cestovani-konecne!!! a uz jen klasicka prochazka-ja se taaak tesiiiim!!! a max. zastavka v tescu pro jidlo!

ted vsem dobrou noc a pusu pro vsechna stesticka :slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
jo a luci-ty mas teda chlapaka! a druha luci nas taky chce predbehnout,co-no mate proste muzsky a ja zenskou,no
-ale o tom spani bys snad uz povidat ani nemusela :grinning: :wink: ,nee,delamsi legraci-jen zavidim
ale v podstate uz ted spime zase dobre,takze nenarikam si :dizzy_face:
4. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz
Pavly :grinning: To víš no..my jsme doma spáčí naprosto všichni takže se ani nedivím,ale abych Tě potěšila,tak se kolem druhé vzbudí ,protože je úplně nahoře postýlky a dál už mu to nejde,takže to ztáhnu,plácnu třikát po zadečku a spíme zase :grinning: Takže jednu pauzičku přece jen mám :grinning: :grinning:
Dobrou dobrou:slight_smile:
4. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
Jéééžiši ne ,,TO" ho tam mělo být,..už blbnu :grinning:
4. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz
Ahooojky,
Tak co?Neodnesl Vás čertík?
5. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
ahojky holky
chtela jsem vcera napsat,ale neslo male usnout,takze jsemnakonec musela vse vypnout a jit spat s ni :frowning2:

vcera jsme meli docela pekny den-teda mala urcite.nikam se necestovalo,ja cely den surovala jak mourovata a u toho si s malou hrala povidala,zpivala koledy,atd.pak klasicka prochazka-super
meli vecer prijit na odecty topeni-od 6-8 v tu dobu koupem a uspavame-pochopitelne nesli a nesli,takze mala usnla,pak se vzbudila-milacek uz byl pryc,bylo to domluvene :unamused: ,takze se mala krasne vzbudila-jak chodili po byte a svitili,takze v pul 9 mela prave poledne a od 9 plakala,byla pretazena,chtela spat a byla zmatena, pit uz nemohla,protoze byla nasosana a proste narusene uspavani-tak jsem se sem nedostala
ale mikulase jsme zvladli, delala jsem certa-mam rohy-desne se tomu tlemila-kdyz jsem za ni chodila s bllll blll a pak dostala i darecky....no a pak si vzal rohy i tatinek a taky se mlatila u koupani-bylo to fakt super

ted uz se mi krouti,musim jit,chce si povidat-rano mame zase tento ritual...tak zatim pa
a co cerzi u vas?
6. pro 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahojky..
Holky tak já dneska razím na dámskou jízdu..Tady u nás na sokolovně je dnes zábava (cca 3 min.od baráku) a miláček bude doma hlídat..no hlídat,..malejn stejně chrní celou noc a jdu až kolem 10 až se vrátí z odpolední a jen na chvíli..docela mi chybí si někam vyjít..ale využila jsem toho,že je něco konečně i u nás :grinning:
Tak zatím pa pa a hezký víkend..malej chrní už od jedné v kčárku..byli jsme venku,teď jsme dorazili..jsem šííleně promrzlá..už aˇje jaro :slight_smile:
6. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak ani nás neodnesl čert, jsme v pohodě, z okna jsme koukali na ohňostroj, takže byla pohodička.......ale nikde venku nechodili žádní čerti a Mikulášové, kde jsou ty časy, kdy jich venku běhalo plno a my za nima..... :slight_smile: :slight_smile:

Jinak já měla včera rozlítáno, ráno jsme byli na Božím Daru, sněhu jak blázen, ale Pavly mi dá určitě za pravdu, že je to kouzelné město, takové krásně zimně pohádkové......a úplně krásná je tam ta Ježíškova pošta, to si snad uděláme rok co rok čas a budeme tam s malým jezdit........no trochu jsem tam ale vymrzla..... :slight_smile: Pak jsem hned jela k našim, měla jsem tam neteře, tak jsme jim s Davídkem také vezli balíček a pak jsme šli na návštěvu na mikulášskou besídku.......no sobota byla opravdu náročná, večer jsem padla a bylo vymalováno..... :slight_smile: :slight_smile:

Davídek dostal hodně balíčků, většinou samé punčošky, ale také čokoládky, no ale dostal i balík příkrmků. těch prvních lžiček, švestiček, hrušek ale i masíčka......no mám z toho jednu plnou poličku ve špajzce.....už se těším až to začne pořádně baštit, to mlíko už mu snad nemůže chutnat..... :grinning: :grinning:

Lucí, a jak to, že vám to očkování přeložili?? Já myslela, že se ty dětičky musí v určitém věku naočkovat a basta.......:o)

Pavly, no tak doufám, že nám ty knihy dorazí, počkám tento týden a pak bych začala dělat humbuk....... :grinning:

Jinak my nebydlíme v Droužkovicích, ale v okálech na Zátiší, ty jsou nahoře nad Březeneckou, směrem na Blatno......ale nic to nemění na tom, že je tu klid a pohoda třeba jak v těch Droužkovicích..... :grinning:

Tak dům je osvíceny, zítra to vyfotím, dnes už dolů nejdu, protože je venku zima jak v Rusku...... :sunglasses:

Lucí, já tě úplně chápu, že ti chybí někam jít, to my už s Martinem třeba byli na večeři, nebo třeba na bowlingu, nebo na nákupech v Praze.....pokaždé nám Davídka hlídá babička, jsem v klidu, protože ona je dětská zdravotní sestra, ale určitě mi dáš za pravdu, že je to takové divné někam jít a nemít ho sebou......já si připadám taková prádzná, nechci být nějaký závislák, ale když někam jedeme na delší dobu, tak se mi pak stýská....... :grinning: :grinning: Ale ono to chce občas trochu vypnout......jestli se tomu tedy dá říkat vypnutí:o))

Tak se mějte krásně, my jdeme zítra na tu kontrolu očkování, tak snad bude vše OK.

papapa

Lucík a Davídek
7. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
ahojky,jdu jen pozdravit,napisam snad vic rano,mala ma prave poledne :sweat_smile: ,nemam cas psat, chce si povidat,prskat a tak-potvora,vikend super,moc jsme zvladli,mame strom,mam hotovy venec a skoro i vyzdobu, byli jsme zase ve whirpoolce a bazenu....

zdravim vas a pusinku pro davidky :wink:
7. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz
mala snad zabrala zkusim napsat alespn neco...

luci-jaka byla parba? zvladla jsi byt sama?

luci 08-taky jsem chtela sehnat certa a vyfotit s nim malou v kocarku-neco tu bylo,ale do to doby mi nejaky haranti hodili petardu ke kocaru a mala plakala-musla jsem domu
-bozi dar-to muselo byt boziiii
-prikrmy jsme nedostali-asi nechteli hadat.co budu chtit davat :grinning: ,my dostali hracky a ovoce a cokosku-ze to mam male prepracovat do dobreho mlicka :slight_smile:
-ockovat se deti maji zdrave a v pohode-neni problem o tyden odkladat,nebo cekat na doleceni.neter mela tezky uraz a ockovali ji az po pul roce zivota
-knihy-drzim palce
-zatisi jsem popletla-myslela jsem,ze tam se to ted taky tak jsmenuje :confused: -nevadi,na foto se tesim :dizzy_face:

a k hlidani,chapu taky,jak se cloveku chce ven,taky mam touhy,ale hned jaksi vyhrava pocit zoufaleho smutku-ze bez ni me to stejne nebavi-jezdime na jidlo-obedy teda i s ni, byli jsme i na bowlingu a tak-proste pres den,vecer bych ji neopustila-a ja narozdil od vas diky kojeni ani nemuzu-ikdyz nekdy by se tofakt hodilo-treba ty nakupy-nevadi,ejak to letos preziju i bez nich :grinning: ,odpustili jsme si vlastne jen prahu,jinak ji berem vsude
-mamka je taky detksa sestra-ale u nas to neni tak ok,chce si delat vse po svem- a ne po mem,takze nenechavam hlidat rada :frowning2: ,duveru mam,ale vadi mi,ze cpe dudlik-kdyz nechci,ze nosi vrzimene,posazuje ji-proste dela to,co ja si nepreju, a navic posloucham,zeje asi pomalejsi-chtela by super dite-jako treba netere-ale ja jsem strasne stastna,ze neni napred a na vse prichazi sama.z prace vim,ze je to to nejlepsi, rychlost je v tomhle hrozne skodliva-no nic,to je jina kapitola-spis na tu IP :frowning2:

a vikend-udelala jsem konecne venec,roznesla vanocni vyzdobu-temer celou,sehali jsme krasny strom a koupili i novy stojanek, koupila jsem si novou tasku-takovou mega kabelku nebo spis mensi cestovni tasku-na plavani,abych to vse dala do jedne tasky-a dneska jsme ji rovnou vyzkouseli-sli jsme plavat a do whirpoolky-super relax.fakt bozi-jen se nam chce pak desne spat :grinning:

no a jinak pomau jsem dohnala,co mi lezelo na srdci, pomalu je doma fakt uklizeno,takze uz fakt prerovnavam co se da,jsem z toho nadsena,vraci se mi super nalada.....do vanoc to snad bude u nas zase vygruntovane,uplne kazdicky kousicek-jak to mam rada :dizzy_face:

jdu neco snist-dokud s¨pi-uz zase!,uz jsem mela banan v cokolade, susenky, marmosku,cokosku a porad dneska nemam dost :sweat_smile: :fearful:

tak fakt dobrou noc vsem

PS:tak zitra dobrou kontrolu!
7. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
Dobrý večer,
no holky,mám zas na rok pokoj :grinning: To byla akce,ještě teď je mi špatně,ale dobře mi tak :grinning: Šla jsem o půl deváté,v hospě už byla ta naše ,,stará parta" a jelikož jsem z vesnice,tak jsem na pivo :grinning: Vypila jsem jedno a už se mi smáli že už ho mám a ani nezaklepal :grinning: Dala jsem druhé a bylo to :grinning: APk dvě malé a už jsem je tlačila ať jdem na zábavu,byla hned vedle na sokolce..tam jsme došli až po půlnoci :grinning: Zůstali na dvě písničky,páč hráli nějací padesátnící a mě ani nepřišlo že by zpívali česky :grinning: Tak jsme šli o patro níž do vinárky..tam dvě deci bílého a ve dvě jsem šla domů že si cestu ani nepamatuju :grinning: No nemyslete si že jsem nějaký alkoholik :grinning: :grinning:

Ale tatínek mě poslal hned spát a vstávala jsem až o půl 12 (miláček měl volno),takže se staral a za 14 dní má on firemní večírek,tak to zas buce naopak :grinning:

Lucinko,tak my jsme spolu ještě skoro nikde,vlastně tak od 6.měsíce NIKDE spolu nebyli :frowning2: Jak valí na ty směny tak to pořádně ani nejde a jak měl slíbené volné víkendy,tak o tom si můžu nechat zdát :frowning2: Má jen jeden den a to jsme rádi celá rodinka pospolu..:slight_smile:

Táák dnes mi došly dárečky objednnaé z netu,tak už se nemůžu dočkat na vánoce :slight_smile:

Malej už má na večeři kašičku,přece nebude papat neochucené mlíko :grinning: Jinak má ale mlíčko pořád..jen večer ne,takže místo do sedmi,chrní do osmi :grinning:

Já jdu trošku poklidit..po víkendu zase špoušť,bože:frowning2:

Tak pa pa a dobrou nocinku Davídkovi,Terezce:slight_smile:
8. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
ahojky

teda luci ty jsi cislo :grinning: ,super,ze sis to tak uzila a tatinek se vyborne postaral :wink:
(mozna je vyhoda,ze mi alkohol skoro nejede,to bude po tech dvou letech urcite taky desny sok,az jen kolem alkoholu projdu :grinning: )

na vanoce se uz taky desne tesim-proto mam vyzdobu a teprve dal postupne suruju :grinning: a desne se tesim,az budu balit darky a jsem zvedava,jestli zitra budou fotky-zapomnela jsem dneska volat! ja se porad malem podrekavam! a az budou doma,to snad nevydrim neukazat :frowning2: ,ja jsem taky jak mala-uz aby to bylo-jsem zvedava,co na ty knihy a fotky lidi povi :dizzy_face:

tak jsme prave dostala kytku a pusu pres icq-pisem si s manzou k vyroci od svatby-to je teda pokrok.co :grinning:

jinak ja ted uspavam,male jsem dneska opet prehazela rezim-rano volala znama,at jdu vozit-ma malou tri tydny-tomu neslo odolat,takze jsme pokecali-mala spala skoro dve hodiny,odpoledne zase-dala jsem ji s tezkym srdcem babicce-jela jsem si vyridit reklamaci pocitace,tak aby nemusela se mnou...no a tak v osm byla vesela,jak v poledne-opet :slight_smile: ,ted se jeste vrti,ale to uz jde¨
pocitac uz mam teda konecne svuj-snad pujde

a pak vam chci napsat,ze laska uz je fakt velka, neskutecne mi kazdy pohled opetuje boziiim usmevem, i vnoci,kdyz ji prenasim se hned smeje,pokud otevre oci-uzasnyyy
ale naucila se stisknout bradavku-a tahnout ji-desna ´bolest a ceka az vyjeknu a opet me odmeni usmevem filmove hvezdy-je uz strasne vypocitava a dela plno veci desne uvedomele!!!!
a miluju kocoura,chtela by ho zmastit-hned kope a ruce pripravuje k tahani-ta mu jednou ukaze :sweat_smile:

a ted jsem zapomnela,co jsem jeste chtela-tak zatim pa a dobrou noc :wink:
8. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
Luciáši,zase nás šidíš?? :angry: :grinning: :grinning:

Pavly nádherné fotečky,malá má ty kukadla úžasné.. :wink:

Já jen rychle,mám tady rozdělanou práci:frowning2:

My večeřeli kašičku a super:slight_smile:

Dobrou noc a pohlazení zlatíčkům..:slight_smile:
9. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
ahojky jen kratce,pisu z pokojiku a nechci malou rusit
dala jsem vzorek fotek-nejsou uplne dodelane-asi se bali,ze bych pak nezaplatila,ale i tak mam radost,ze uz jsou-cele to bude pristi tyden /soni-je to focene jinde, to v tehu jsem byla desne nespokojena! az nasr....pardon, tady to neni uplne to nej,ale predstavy uz to tak nejak splnilo,tak jsem spokojena

zatim krasny vecer a dobrou noc,zitra snad bude volnejsi den a treba napisu vic,pa a pusinky davulinkum
9. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
Dobrý večer,tedy už skoro ráno:o)

my máme dneska tříměsíční narozeniny, Davídek usnul tatínkovi v náručí, tatínek usnul nad ním, tak tu oba chrupkají a je jim fajn........a já je jen tak po očku pozoruji...... :grinning: :grinning:

Lucí, určitě vás nechci šidit, já jen trochu nestíhám, ani nevím proč, ale mám nějak rozlítáno a mám pocit, že vůbec nic nestíhám.......a tak to asi bude až do 19.prosince......pak má Martin až do ledna dovolenou, tak to snad bude lepší......no já jsem ale to všechno pojala tak, že místo toho, abych šůrovala okna, tak si raději budu hrát s Davídkem a chovat ho a prostě se mu na 100% věnovat.......a okna a nějaký vánoční úklid mi můžou být víte kde........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Naše očkování TBC se zahojilo ukázkově, v ordinaci jsme byli asi minutu, takže to bylo v pohodě........z čeho jsem ale byla dost vytočená je to, že to plicní má tři ordinace, ale čekárnu společnou, takže ty tam vlastně přijedeš s miminkem třeba mezi vážně nemocné lidi......no naštěstí to tam lítalo, takže jsem v čekárně strávili všeho všudy pět minut, ale stejně...... :unamused:

Pavly, fotky jsou opravdu nádherné, takové umělecké......no ale my s Davídkem se fotili skoro ve svetru a vy holky jste se tam takhle hambatily jo?:o)))) No každopádně je to moc hezké........je vidět, že máš v hlavě také spoustu nápadů....... :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, tak si to aspoň pěkně roztočila viď?? Já musím říct, že se už také těším až vyrazím zase na nějaký flámík, přece jen mi občas chybí taková ta ženská společnost, pořádný odvaz.......chlapovi jen tak všechno říct nemůžeš........ :grinning: :grinning: Ale já musím počkat, až bude malý spát také celou noc, tak snad se dočkám dřív než bude plnoletý........ :grinning: :grinning:

Jo Pavly, koukala jsem na tvé album na bereme.cz......musím říct, že jsi byla nádherná nevěsta, ale teď vypadáš zase úplně jinak......to maminkovství ti přidalo na kráse.........i když si byla krásná i předtím, teď mi prostě přijdeš taková jinačí......... :slight_smile:

My také byli letos na svatbě na tom Selském dvoře, musím říct, že to tam je nádherný a že jsme vážně začali uvažovat o tom, že jednou se ten náš den D také uskuteční tam.........i přesto, že z Chomutova to už máme trochu z ruky..........na té svatbě vše klaplo na jedničku, obsluha i jídlo výborné, a to prostředí k tomu.........no ale když jsem měla v srpnu narozeniny, tak jsme tam jeli s Martinem a našima na oběd a musím říct, že tam ze mne to nadšení trochu opadlo.......do restaurace se nesmělo, nefungoval jim kotel, budiž, za to nemohou, no ale jediné co fungovalo, tak byl ten venkovní gril, kde měli nabídku ze čtyř jídel, což by také nevadilo, už takhle jsem se nemohla rozhodnout, které si vybrat.........no ale i když bylo jídlo výborné, tak se bohužel jednalo snad o dětskou porci, chlapi byli hladoví no a pak když jsem viděli tu účtenku.........220 Kč za jedno jídlo.........no ale to by ještě tak nevadilo, ještě bych to zvládla, ale tečkou byla absolutně příšerná obsluha, nevím, kdo je kdy mohl přijmout..........ale čekali jsme 20 minut, než si nás někdo všimnul, když jsme si objednali, tak se nás ještě 2x přišli zeptat, co jsme to vlastně chtěli, no tak pití nám donesli vcelku hned, ale pak už se nás za celou dobu nezeptali, jestli si dáme ještě něco.......a to byl srpen a venku vedro..........a když nám donesli jídlo, tak zjistili, že nám nedonesli příbor a na ten příbor jsme čekali dalších 10 minut, takže to jídlo bylo absolutně jak psí čumák.......já nikdy nikde nedělám žádné scény, ale díška se opravdu nedočkali :grinning: :grinning: Já nevím, ale tak nějak to pokazilo takový ten můj celkový dojem na to prostředí tam.......nechápu, jak v takovém atraktivním prostředí může pracovat někdo takový.........ale byli to hodně mladí lidé, tak asi nějací brigádnící, ale jak říkám, bylo to děsný a myslím, že to dost lidí odradilo........ :slight_smile:

No každopádně bych ráda, aby si mi napsala jak ty sama si tam byla spokojená ve svůj druhý nejdůležitější den v životě..........ti naši známý byli spokojeni moc, na té svatbě to fakt bylo na jedničku s hvězdičkou, ale ..........nechtěla bych o svojí svatbu řešit to, kdo má příbor a kdo ne......... :grinning: :grinning:

Jo a až budeš mít někdy čas a náladu, tak sem písni, jaký si slyšela ten hrozný příběh z chomutovské porodnice........jsem jen zvědavá.........už jsem tu společně několikrát řešily, že je to hlavně o lidech......

No a marně čekám na fotoknihy, už začínám být nervózní, ale dávám jim ještě zítra šanci, než začne humbuk...... :grinning: :grinning:

Hoky, a co říkáte na ty reklamy "nemyslíš,zaplatíš"?? S těma dětma je to hrozný........a to s tím miminkem v bříšku absolutně nejhorší, ale snad to někomu pomůže si uvědomit co všechno se může na silnici stát........ale zase, je to jen o lidech......

Tak se mějte krásně, dobrou noc.......snad to stihnu odeslat ještě o Davídkovo narozeniny:o)
9. pro 2008 ve 23:59  • Odpověz
autor
jo, ještě jsem vám chtěla napsat, že uvažuji o tom, jít se podívat na ten vánoční kamion od coca coly.........je to prý moc hezké a mohla bych tam nechat Davídka vyfotit se Santou........ :grinning: :grinning: :grinning:

Koukněte na to:

www.vanocni-kamion.cz

No Lucí, u vás poblíž už byl, tak snad příští Vánoce......

:grinning:
10. pro 2008 v 00:05  • Odpověz
ahojky holky,tak dneska jsme vstavali driv,nevim,jestli to je mozne,ale posledni dny se mi zdalo,ze terezka prdi,ale ze ji to snad nestaci,ze by rada vic :sweat_smile: , v noci byla desne neklidna,porad jsme cekali na prdika a tak, no a taky zacala prestavat kakat,jeste pred 4 tydny kajdila tak 5x denne, najednou zacala jen jednou za den a ted prave prestavalo i to, vynechavala den a podle me z toho byla uz nervozni....takze jsem si vcera vecer precetla kapicky sabika a zkusila jsem ji dat asi 3-4-mlela sebou,nevim,kolik presne a rikala jsem si -uvidime, bylo to v 6 vecer, po dvojim kojeni misto usnuti se v 8 vecer pokakala...ale uz bez kojeni fakt v klidu usnula do pul 9....noc byla taky klidnejsi, fakt napapat a spinkat-zadne cekani na prdika a nemozne mlaceni kolem sebe...no a ted rano se prave taky pokakala a ted se tu vali,chyta si nozicky a zvani a zvani-je evidentne uplne v pohode....
tak nevim,mohlo to byt tema kapkama,nebo to je jen nahoda? vy s tim mate zkusenosti, co myslite??? ja je dala poprve :slight_smile:

davidkovi moc gratuluju k vyroci i k zahojenemu ockovani :wink:

luci 08-no rozlitano mam taky-se neboj, taky ani nechapu, porad i v aute a to je teprve sila,ale dneska zrovna mame kliiid, dopoledne si jen hrajeme-kdyz to vyjde zase neco poklidim a odpoledne jen hrani a kocarkovani....
-uklid-no jak jsem psala,ja to taky nehrotim,roznesla jsem vyzdobu a mam vanoce a uklizim - to jo,ale to je spis tim,ze jsem to vse odlozila z leta na toto obdobi, az bude zima, na jare zase na vse budu prdet a opet budem venku cele dny,takze to ted behen zimy dodelavam....a co stihnu do vanoc-to bude,co nestihnu-to nebude, jak jsem mozna psala,pred vanocema proste vytru,utru prach a je vanocni uklid...tohle delam spis pro svuj pocit,protoze fakt v tom tehu jsem neco musela odlozit a me to chybi-ja ten poradek-nebo spis rad ve vecech mam proste rada

no a hrat s malou - to ja uz naprosto musim, nejen ze chci, nase velky dite uz si to samo umi vyzadovat :grinning: (ne ze by driv neumela....)

foto-diky za pochvalu,ty originaly jsou fakt super,jsem rada, no a moje mamka zase perlila-ja nevim,pro ni nebudu nikdy ja nebo to co delam ja dobry...no proste jsem ji volala,ak jsem nadsena,jak je to pekny ..tak dobry,ukazu ji to, a pry je to porno :grinning: ,no co dodat...ty prvni fotky,kde jsme normalne oblecene-ikdyz taky focene jen obliceje-neco jako mate vy luci-tak ty mi zatim vubec nedali,ale tusim,ze ty jedine se ji budou libit, ach jo-no hlavne,ze jsem spokojena ja,ze....
(a to jsem ji tam chtela vzit,aby mi pomohla!!!! musim najit na priste nekoho jineho,komu to porno pripadat nebude :grinning: :frowning2: , protoze to fakt chce,aby nekdo malou podrzel a ja se taky nejak narovnala,tohle byla krec,navic s tou moji bolavou rukou....)

luci-ty jsi videla fotky ze svatby? jakto??? ty jooo, tam jsem dlouho nebyla! jsou tam desny fotky,uz jsem se nedostala k tomu to predelat a zmensenim jsou strasne tmavy!!! proto ti mozna prijdu tak jina....ale spis to bude moji kadernici,ktera me pred porodem strasne ostrihala-na desne kratko a to me tak zmenilo...uz zase dorustaji,moje vlasky!!!!

se svatbou je to na hodinu, to dopisu a s nemocnici vam poslu ip,jo

zatim tim padem se loucim :slight_smile:

jo a kamion-no nevim,jestli jsi tam nekdy byla,ja vynechala lonsky rok-pac jsem byla v komatu,ale do te doby jsme jezdila s neteri porad a fakt nevim,jestli do toho jit, jak pises-je to o lidech-straaaaasny dav, mackani, s kocarem si to neumim predstavit,drzet malou v naruci-taky ne...pritom tu fotecku bych taky rada....takze ja zatim fakt nevim, kazdy rok jsem si rikala,jestli nebude lepsi organizace....treba uz letos bude....kazdopadne tam jit minimalne ve dvou (coz ja asi nikoho nesezenu :frowning2: )
10. pro 2008 v 08:30  • Odpověz
tyy joooo,kde vas maaaam???????!!!!!!!!!
me je smutno!!!! doufam,ze jste ok? :confused:
pekny vecer :wink: a pusinky davideckum :dizzy_face:
11. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:

tak jaký jste měly dnes den?? Já tedy nic moc, už od včera zase trpím na zuby, brufen jím jak chleba, ale nemohla bych s tou bolestí pořádně fungovat.......kdo si užil osmičky ví o čem mluvím.......no a Davídek, ten mi také dneska dal......normálně bumbal mlíčko a najednou vyplivnul lahev, zčervenal a začal se tak vztekat, že nemohl popadnout dech.....tedy já s ním vyskočila a trochu ho bouchala do zádíček, no a pak se tedy nadechnul, ale bylo to tedy něco hrozného.........až pak jsem si na netu přečetla, že je to úplně normální a že je dobré na to dítě fouknout, ono se prý lekne a nadechne se.......noooo, chrůůůůůůza....... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Pavly fotky jsou nádherné, já jsem tedy také stydlín a asi bych se takhle nefotila.......ale takové decentní fotky jako jsou tvoje se mi moc líbí......řekni, viděla tvoje mamča někdy nějaké porno?? Jestli ano, tak tohle snad ani nemohla říct....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Srovnávat miminko s maminkou a pornem....... :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pavly a ty seš jedináček?? Že mi tvoje mamča přijde na tebe taková docela přísná.......to naši jsou nadšeni každým nápadem, který mám společně s Davídkem......a už mám v hlavě další......až bude Davídek sedět, tak ho nechám nafotit v Praze v těch kostýmech zvířátek od Toma Army......je to nádherné :grinning:

A kdepak máme Lucíka?? Minule mi tu vyčítala, že vás zanedbávám a sama se nám někam ztratila...... :grinning:

To o tom porodu v Chomutově......je to strašné, jestli se to stalo......každopádně, já když začala mít kontrakce, tak se mi také zvedal žaludek a bylo mi divně, takže nějaká nevolnost k tomu asi opravdu patří.....ale tady byl očividně problém s krví, ale někdo asi něco zanedbal už před samotným porodem, tedy v prenatálním období........já kdybych zůstala u Milotový, tak také nevím jak bych dopadla, protože ona vůbec mojí 0 negativní neřešila.....krev jako krev......no raději dejme něco veselejšího.....a radujme se z našich zdravých miminek :slight_smile: :slight_smile:

Co se týká tvé svatby, tedy foteček......já koukala, že si tady založila jinou diskusy......kde je "aneb naše parta z bereme se", tak mi to bylo hned jasný, že tam máš album, takže jsem nakoukla..... :grinning: Jinak bych řekla, že ta změna není ve vlasech......říká to hodně lidí, že porodem a mateřstvím ženy zkrásní..... :slight_smile: :slight_smile:

Na tom kamionu jsem nikdy nebyla, ale asi to odložím až na dobu,kdy bude Davídek větší....dneska jsem byla na náměstí a dětičky ze školek tak zpívali koledy, jsem měla skoro slzu v oku, bylo to tak hezké, už tam jednou vidím našeho Davídka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a knihy pořád nemám........jak nepřijdou zítra, tak začnu dělat humbuk.... :frowning2:

Pavly, neřekla bych, že by Sabík učinkoval tak rychle, ale třeba ano........buď ráda, že máte kakání v pohodě....Davídkovi se to občas už také nevejde do plenušky..... :grinning: :grinning:

Dobrou noc maminky a jejich miminka
11. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky..
já se omlovám,ale dojela k nám teta z Austrálie a holky ten horor jste nezažily..mám jí neustále za prdelí :angry: :angry:
NAvíc malého tak zlobí zuby že je co chvíli vzhůru a musím dát čajík,takže po dvou dnech vypadám jak mrtvola,vzhledem k tomu,že jsem zvyklá,že chrní celou noc :frowning2:
Jinak mi malý začal bojkotovat mlíčko,tak mu do něj přidávám dvě odměrky banánové kaše a jak mu šmakuje :grinning:
No to je tak,když ochutnal,banánek,kašičku,jogurtík,přesnídávku a mkrvičku :grinning: Jasně že jsem trošinku..
No my musíme 29.února na kardio něco..malý má na srdíčku šelest :frowning2: Nezvětšuje se ani nemizí,tak se na nás musí kouknout :frowning2:

Dneska jsem snad desetrák dělala kalnedáře pod stromeček a vždy na konci jak jsem měla už vše hotovo se mi sekl notebook a bylo potom :angry: :angry: Takže jsem nas.aná,unavená,navíc jsme se pohádali (jak jinak než kvůli práci)..ach jo..

Pavly na fotky ze svatby jsem mrkla a jsou krásné..slušelo vám to moooc :wink:
Snad se příští rok podíváte na Ty moje :grinning: :grinning:

Jinak Lucinko,mě to malej občas udělá když je naštvaný a začne řvát (to je kvůli té šelesti) jak řve,tak zrudne,zfialoví a já ho musím zvednout aby chytil dech (proto ho nenechávám moc řvát)..stává se to jen když je na zádech a musím zaklepat,že už měsíc se mu to nestalo :slight_smile:

Valím chrnět,nebo padnu... :frowning2:

Pa pa a pusinky drobkům..
11. pro 2008 ve 23:28  • Odpověz
Ahojky,
Tak mě dneska dorazil ten pejsek jak jsi Luci posílala odkaz..ale asi jsem si nepřečetla rozměry :sweat_smile: Docela mě překvapilo jak je maličký :grinning: Ale tak snad bude účinkovat..
No nic..valím za tchýní..chce udělat hlavu,dnes jde pařit ona :grinning:

Přeji dobrou noc a puseny Davídkovi,Terezce..
12. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak mi dneska dorazily fotoknihy, hurááááá, je to opravdu krásné, za ty peníze to stojí.......no i když peníze.....Pavly, prosím Tě, jak si to platila?? Nám ty knihy dovezli pošťáci, já nic předem neplatila, myslela jsem, že to bude dobírka a oni nic nechtěli........to jako pak pošlou dodatečně fakturu?? Já jsem z toho hodně překvapená, jelikož mám tři knihy za 2.500 Kč a nikdo nic nechtěl předem......jestli se tam někdo spletl, anebo to budou chtít platit dodatečně.......no nevím, jestli je tohle dobré řešení, spousta lidí se pak na ně vyprdne......no uvidíme, necháme to koňovi...... :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, o tom pejskovi mi psala sestřenice, když se mě totiž někdo ptá nato, co koupit Davídkovi k Ježíšku, tak dávám typy, aby náhodou někdo nekoupil něco co už Davídek má anebo se mu toho nesešlo po více kusech.....tak mi také psala, že je děsně prťouskovatej, tak se vyjádřila její dcerunka........no je mi to líto, já ani nevím, jestli tam píšou rozměry, ale jestli tedy stojí skoro pětikilo a pak je to nějaký tajtrdlíček......no to je nevýhoda e-shopů, že pořádně nevidíš, co si odjednáváš.......tak snad to alespoň bude účinné, na ty Davídka zoubky...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A jak budeme zítra oslavovat?? My jdeme na večeři a to je asi tak všechno....abych ti řekla pravdu, uvědomila jsem si teprve před chvilinkou, že mám zítra svátek.......to nějak neprožívám....teď už ne-e :slight_smile: :slight_smile:

My máme dneska tatínka na vánoční besídce, myslela jsem, že přijde jako nějak brzo, protože to mají už od dvou, ale vypadá to tak, že tam asi mají veselo.....no tak ať se baví......jen se bojím toho, že má jet zítra do Německa nakupovat dárky, tak abychom se pak u stromečku nedivili.....

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já dneska vykoupila hračkárnu......mám dvě neteře, pak ještě moje sestřenice má holčičku no a abych neošidila Davídka, koupila jsem mu toho mluvícího pejska.......je to už od šesti měsíců a jsem z toho úplně nadšená..... :slight_smile: :slight_smile:

Odkaz zde......je to hodně znamá hračka, ale fakt se jim povedla.......budeme ho milovat, až nám bude o půlnoci říkat "obejmi mě":o)))

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=323301

Tak to odešlu, aby mi to nezmizelo.....:o)
12. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
autor
No a pak jsem šla do lékárny......dokoupila zásoby léků pro Davídka, protože nác čeká očkování v úterý......já původně koupila ten jahůdkový sirup na teplotu, ale hodně maminek mi teď řeklo, že jejich děti po něm blinkali.....no tak jsem raději ještě koupila ty čípky a pak taky ten gelík na zoubky, i když nám ještě žádné nerostou...... :grinning: :grinning: :grinning: Pavly, jak vy jste na tom se zoubkama?? A Lucí, Davídkovi se už něco vyklubalo??

Lucí, no já se také moc těším na vaše svatební fotky......určitě to všechno vyjde, ale přestaňte se dohadovat kvůli práci, taková hloupost.........ale vím, někdy je to těžké..... :slight_smile: :slight_smile: Chlapi, to je někdy kapitovala sama pro sebe.......ale když už jsme u nich, co jim kupujete k Vánocům?? Já mám pro Martina zatím mikinu, moc se mi líbila, on se netvářil, ale asi abych neremcala, tak si ji vyzkoušel a pak sám musel uznat, že mu sluší.......no a tak teď ještě vymýšlím nějaké překvápko.....se snažím být originální, ale nějak mi dochází nápady.......už jsem kupovala thajskou masáž, lístky na motorky do Brna........no teď přemýšlím o lístkách do Liberce na MS, ale bojím se, že nebude sníh.........anebo pak na MS v hokeji do Švýcarska........no nevím, u těhle dárků je blbý to, že se musí kupovat po dvou, sám tam určitě nepojede, no ale to už se pak dost prodraží.......vím, že ty největší dárky jsme jim letos nadělili v porodnici, ale stejně......povězte mi, co kupujete, aspoň pro inspiraci.......no Pavly má vlastně foteečky, no ale ty mi dávali už k svátku....... :grinning: :grinning:

Zítra mám zase nějak rozlítáno, tak nevím, jestli budu mít čas zajít, tak vám už teď předem přeji hezký víkendík a posílám pohlazení miminkům...... :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz
Luci,koukala jsem a rozměry tam jsou..Jen jsem si toho nevšimla..ale ten gel co je v tom polštářku je prý mooc účinný takže ta velikost nevadí a je fakt,že to někdy můžeme použít i my :wink:
Bože,za pár dní zjistím,že jsem těhotná :grinning: :grinning: 22.12.jsem objevila dvě // :slight_smile:

My máme pro malého tolik věcí,že mi příjde že mám školku a né jendoho synka..

Jinak jsem holky docela zklamaná..kamarádka co bydlí ve Frenu (jako naši) má dvouletého chlapečka Radečka a dvě roční dvojčátka,Anežku a Filípka,představte si že má vše..dům,milujícího a staroslivého tatínka,nádherné zdravé děti a ona si toho neváží..pořád otravuje sestru aby jí hlídala a ona si mohla zajít na víno..začala hrozně moc chlastat..děcka chodí půl dne v jedné plínce a když řvou,zavře je do ložnice a chlastá si vesele dál v ložnici..jak jsem jí měla ráda,tak bych jí teď nakopala do p.dele :angry: :angry: :angry:
Malý Radeček na to že má dva roky,tak vůbec nemluví (se mu nedivím když se mu nevěnuje)..Je to hnus..říkali jí že nebude mít NIKDY děti..když se podařil Radeček byla v sedmém nebi a teď tohle :frowning2: Hrozně mě zklamala :frowning2:
Sakra co vede matky k tomu aby chlastaly?KDyž už se něco nedaří nebo tak,tak pořád máme ty nádherná stvořeníčka,kvůli kterým stojí za to bojovat a hlavně je pořád milovat a starat se o ně..

Ach jo..
Jdu spát nebo dneska zabiju Milana..Dojde místo v jedenáct už v osm a lapí u PC :angry:
Lucinko my dem zítra taky asi na véču..se ještě uvidí..možná jen naproti do pizzerky :grinning: :grinning:

Dobrou ještě jednou.. :slight_smile:
12. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz
Lucinko my jsme se pohádali protože mají mít osmičky a nedělají je..je v práci pořád,žádné volno a už mě to začíná fakt a to doslava srát.. :angry: :angry: Ale prej po novém roce bude líp,tak uvidíme..

No Milan si řekl o bundu,teda jsem viděla že se mu líbí tak jsem koupila a jako překvápko jsem mu koupila (je to v Tescu) soudek s pivem i s pípou :grinning: :grinning: a novou grafiku do PC..některé hry mu nechcou jet a vím,že tohle ocenní snad nejvíc :grinning:
12. pro 2008 ve 22:21  • Odpověz
autor
No Lucí, aby když bude mít novou grafiku tam potom neseděl ještě víc........musíš vždycky nenápadně vyhodit pojistky....... :grinning: :grinning: :grinning:

Já Martinovi kupovala v květnu k narozeninám tu pípu od Ety.......takže pípu také máme, je to super věc když se pak v létě griluje.......nikdo nemusí lítat se džbánem pro pivo....... :slight_smile: :slight_smile:

K té tvé kamarádce......je to opravdu smutné, co se občas děje, ale nemyslím si, že by někdo začal chlastat z ničeho nic, pokud už předtím nebyla násoska....třeba se něco stalo, ale i tak by jí to neomlouvalo v tom, co dělá svým dětem......to je fakt strašné........nejhorší je, že si to uvědomí v době, kdy už ty děti třeba mít nebude.....ach jo........proplesknout a třeba se vzpamatuje:o)

Lucí, já už myslela, že čekáš další mimi....... :grinning: :grinning: Já si tedy nepamatuji, kdy jsem objevila //, já z toho totiž byla tak vykulená, že jsem tyhle detaily zapomněla....... :grinning: :grinning:
12. pro 2008 ve 22:46  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
No tak jsem taky uvažovala (ta pípa) :grinning:

No k té kamarádce se už vyjadřovat nebudu a Luci důvod teda nevím nevím..nejdřív řve že nemůže mít děti a když má tři tak dělá tohle..škoda mluvit,opravdu..

Tak to já si to pamatuju..vidím to jako včera..bylo kolem 4 odpoledne a Milan mi dovezl testy a ve čtvrt na pět už jsem volala mamce,že mám dvě // :grinning: :grinning: Jéjda..jak to byl krásný pocit... :slight_smile:

Holky bavíte se doma,kdy ,,skočit" na druhé mimi? :grinning:
13. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
ahojky holky,
predne vse nej nej nej a nej k svatku,ja proste driv nestihala,se moooc omlouvaaaam :wink:

pak toto:
musim napsat,ze mam trochu vztek na manzu, pac sel na ples-me by nejak nevadilo,ze jde ven,chodi, a proc ho drzet porad doma...ted sli z hecu,kamos sel na venece sestrence a my u mamky slavili,bracha a manza se tukli a ze mu jdou delat ostudu- a sli-takze i to bych chapala-jsem pro kazdou lumparnu,ale proste musim priznat,ze zarlim na to,ze jdou mezi nactky-nacancany,vychrtly a taaaak, a me ted milacek videl z aposledni rok jen oteklou, s panderem, pak uricenou po porodu, a nejcasteji v uzasnych hadrech,ktere prvni potkam,kdyz utikam od male k male....jestli vite,jak to myslim (proste vic nez rok jsem se jakoby nemohla nikam udelat krasnou a ted si jde ocumovat nejaky pubertacky :frowning2: )no jsem asi blba,ale napsat jsem vam to musela-jsem uprimna,no :pensive:

no a ja tu balim na zitra na plavco, balim darky-jedny asi uz zitra snad odvezem babicce a dokud je vubec chvilka...a vubec litam tu po byte,takze ted jsem si jen na chvili sedla k jidlu,napisu vam a zase padim....ale vy jste toho ted napsaly tolik!!! snad na nic nezapomenu
13. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
-fotoknihy-(jsem rada,ze z nich mas radost :wink: )luci,me dosly do schlekera, platila jsem primo tam, mela jsem 8 tech mensich knih s vetsim poctem stranek,taky jsem platila kolem 2500-takze docela ziram,jak to mas ty :confused:

-na toho pejska jsem zapomnela,taky ho chci,neva,objednam po vanocich klidne-vzdyt je to fuk,darku uz i tak mame dost a dalsi se koupi po novem roce,ted uz na to kaslem a nikam nejdem a pritom jeste nejake napady mam....

-a toho druheho pejska jsem uz taky obdivovala :dizzy_face:

-o hrackarstvi pro netere mi nemusite povidat,mam taky dve a taky se snad pri kazdem nakupu neco najde :grinning:

-jahudkovy sirup mam taky,ale me ho mala nechce,pac zna jen kozu a mlicko, odmita cokoliv jineho-zatim teda
-zoubky se stale nejak ozyvaji-nepravidelne, slintame nekdy jak pes,jindy je to lepsi, nekdy ma dasne silene natekle,nekdy byh rekla,ze min-kazdopadne venku zatim nic neni-ale jak jsem psala,kojenym detem pry lezou dyl-takze asi srovnani ted moc nepujde :unamused:
doufam,ze ockovani budete mit ok :wink:

-svatba-holky,ja jsem rada,ze se teprve budete vdavat-zavidiiiim a moc, budu moc okukovat dalsi nevesty :dizzy_face:

-darky-no u nas je to slozite,kupujem si behem roky vzdy co chcem,kdyz nam to zrovna padne do oka a tak...takze s v podstate nic nedavame ani k vanocum ani k narozeninam,jen si prejeme a nekdy to vyjde a neco malo si i dame-fakt jak kdy
vanoce jsou uplne specialni, prozili jsme si roky,kdy jsme nemeli ani na rohlik a tak jediny darek byl,zhe jsme si koupili strom-zivej,jedlicku a pod nim jsme si dali pusu - a to nam nejak vydrzelo-uz ji mame zase pripravenou-jen letos poprve ne do stropu,ale mensi,aby se ji mala nelekla :grinning:
fotky jsem chtela uz driv, a tak bych darek nemela,ale kdyz uz se to diky nemocem tak protahlo,tak uz to ty tri tydny nechavam jako darek-ale v podstate ne fotky,ale darek je jedna fotka v ramecku auta,ale nechci fotky ukazat,aby ho to nenapadlo....
plus jsem objednala parfem-pro nej a pro me-to si jako dame ofiko vzajeme- to mame domluvene :dizzy_face:

-s chlapama je to nekdy fakt tezky-viz me predchozi "hlaseni"..

-k te mamce,co se nestara o deti-jsem stastna,ze ji neznam,takove bych ja bila-sorry,ale pro me je dite dar a tak male uz uplne...a kdyz nekdo tohle nechape,u me nema sanci! :angry: hlavne je mi lito deti :cry:

a jinak vy jste ted nachazeli // a ja bojovala o sousto jidla, o lzicku piti a vubec......a ted jsme uz vsechny maminy :dizzy_face:

jo a ty listky na hokej jsem jednou chtela taky sehnat k narozkam a nikdy nemam stesti,vzdy vyprodane,nebo ty ruzne tahaci akce :unamused: :confounded:

tak pekne slavte a pekny vecer,jdu na ty darky a uklid,papa

PS:jeste ze mam dite andela,jako dkyz to dnska vi,tak vzorne usnula a spinka,abych stihala,ja ji taaaak zeru-nejen proto,ale proste vubec
13. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
holky,na nove jsou no name-ja je zeruuuuuu :grinning: -to je balzam na dusi-ty jo a zrovna mi i piipa tel-to bude manza :sweat_smile:
13. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.