• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
PAvly taky je mám ráda:slight_smile:

Tak my jsme dohodnuti..Milan má až v pondělí noční,tak jedem zítra do Zlína na nákupy..už se nemůžu dočkat :sweat_smile: Hrozně ráda kupuju dárky a dělám někomu radost :slight_smile:

A co,baví se manža?
13. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz
nakupy zavidim,taky delam rada radost,zrovna balim ty knihy,ty musi byt nejhezci,verim,ze to bude ten nej darek :dizzy_face: -ale na druhou stranu ted uz do obchodu nechci,az zase po svatcich,ja nesnasim tu manii :angry:

a manza to nebyl-no ma co okukovat,no :angry: :grinning: ,byla to mamka,ze v tv jsou no name :grinning: :grinning: :grinning: o te moji "lasce" se tu proste vi,no :sunglasses:
13. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz
No my jedeme všichni,takže si dáme ve Zlíně rozchod..letos jsme se domluvili,že nikoho se ptát nebudem a že to bude překvápko,tak jsem zvědavá :wink:

Pavly já teda víc než No name žeru Kryštofy..zbožňuju hlas Krajča..nemůžu si pomoct :grinning: :grinning: :grinning:

No to Milan taky občas očumuje :grinning:
13. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz
Knihu zkusím příští rok..jak jsem se nanervovala s těma kalendáře tak jsem se rozčílila a už bych neměla nervy :grinning:
13. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz
autor
ahoj holky,

napíšu Vám zítra, teď už mi tu padá hlava....... :grinning: :grinning:

Ale chci ještě, i když už skoro pozdě, popřát Lucíkovi k svátku, takže vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, pohody a lásky od Davídka i skoro manžela.......doufám, že oslavy dopadly podle tvých představ...... :grinning:

Já dneska na toho mého chlapa nadávat nemůžu, dostala jsem od něj tolik krásných dárků, že mám pocit, že asi slavím nějaké kulaté narozeniny......takže parfémek, kalhoty, ty jsem ale měla už předem vybrané a ozkoušené, no ale největší radost mi ráno udělal kurýr za dveřma s pugétkem.......Martin byl totiž v Německu, tak místo sebe poslal kurýra, no byla to děsná romantika, jsem tohle zatím znala jenom z filmů........ :slight_smile: :slight_smile: No a večer jsme jetě byli na večeři, pozvali jsme i naše známé, tak jsem si dali dva kyblíky mojita, tedy kromě té večeře......no já tedy ucucávala jen tak zlehka, vím co si můžu a nemůžu dovolit, ale fakt se ten večer povedl........byla pohoda :grinning:

Jinak já se tedy také připojuji k lásce ke Kryštofům, stejně největším favoritem je Lolita a pak Ženy.......to jsou nádherné písničky...... :slight_smile: :slight_smile: Ale Pavly, No name také dobré...... :slight_smile:

Nákupy - vždycky si rok co rok říkám, že nakoupím dříve, ať se pak vyhnu davům a nikdy to nevyjde...........a pak jsem z těch lidí v obchodech vydřená......dneska jsem jela do Globusu, jen tak na normální nákup, a nebylo kde zaparkovat, a to Globus dělá parkoviště snad pro milion lidí...... :slight_smile: Ale jinak mi také dělá radost, když můžu dělat radost dárkem ostatním.......myslím, že letos budou mít největší úspěch právě ty fotoknihy..... :slight_smile:

Pavly, věřím, že tvůj chlap je normální a ví, že doma má nádhernou ženu a hlavně maminku svého dítka.....žádná sebehezčí puberťačka nemůže tohle nikdy nahradit.......takže bych se nebála......buď v klidu....určitě se brzo najde čas nato, aby ses zase udělala nádhernou........já to chápu, já si po porodu také nepřipadám zrovna přitažlivá, i když pořád chodím na nehty a k holiči, je to o hlavně o té postavě.....tak teď, ani ne 14 dní do Vánoc to určitě nehrotím žádnými dietami....ale po Vánocích se na to chystám......také mi zůstalo břicho, o stryjích ani nemluvím a vůbec pořád mám nějakých těch 8 kilo navíc.......neříkám, že jsem nějaký tlusťoch, ale přece jen, 40 není velikost, kterou bych chtěla nosit dalších deset let.......a je mi také líto toho, že se nevejdu do svých věcí........tak snad to půjde, ale chci tím i říct to, že to dělám hlavně kvůli sobě.......kdyby bylo na Martinovi, tak mě spíš ještě vykrmí, jemu to problém nedělá....... :grinning: :grinning: :grinning:

No tak jsem se tu nakonec docela vykecala.....:o)

Tak se mějte krásně, já jdu nachystat Davídkovi papání, za chvilinku bude vstávat...... :slight_smile:

papappa
13. pro 2008 ve 23:44  • Odpověz
ahojky holky
krajca taky muzu,krystofy tak-ale jakoby spis jen neco, neco je na me proste bez stavy, no name muzu hlavne proto,ze na me desne pozitivne pusobi a na koncertech jsem vzdy hotova,nikdo-ani muj milovany habera -me tolik nedokaze strhnout :grinning: (a to jsme byli na haberovi s pupikem nekdy v kvetnu a na name pak v cervnu-tak jsem mela srovnani, u habery me ty pisnicky dostavaji doma stejne jako na koncerte)

luci 08-kytka teda super,jednou jsem ji takto taky dostala,jsem zirala jak blba-k narozkam v nedeli u nas v zapadakove, byla to kytka od mamky,jako nahrada,ze jsem jich moc k narozkam nedostala-a ze mi treba i k 18tinam nepoprali (myslim v ten den,jen driv),jsem se totiz debilne narodila,no :grinning:
kazdopadne manzilek je super, ja to mam s mojim podobne krasny,jen darky si vzdy fakt kupuju sama, kdybych si mela ted balit jen to,co jsem si nakoupila za posledni mesic,tak se tam snad nevejdou darky pro terinku :grinning: ,budu muset neco vybrat-no :slight_smile:

ke vcerejsku,jak pises luci-vim,ze nas milacek ma fakt rad a to proste vim...i vim,ze ze by me jako zenu a mamku nevymenil(ikdyz na kazdem je neco,ze :grinning: ),toho se jako nebojim,jen mi prislo nefer,ze se proste nemuzu tem holkam ted rovnat-teda ja nikdy nebyla vychrtlice a s moji psi vejskou...bez komentare...
ale my na plesy nechodime,abych se mohla jako vyslechtit a tak a ted si jde,kdyz ja nemuzu ani s kosem :grinning:
a jsem rada,ze taky moc dobre vim,ze me nevidi osklivou,ze nemam uz o moc jinou postavu nez pred tehu(az na vak) a taky me nikdy nenutil chodit cvicit a naopak mi rikal a i ted rika-ze se mu libim,ze jsem kus :pensive: ...takze jak pises,spis jde a vcera slo jen o muj pocit-ze by mi materska lezla na mozek :confused:

no nic,zas zvatlam a to jsem prila jen pozdravit,nahlasit,ze semame dobre,ale byl to narocny den,tak jdu haji :sweat_smile:
zitra treba napisu vic,ted se mejte krasne :wink:

PS.jo a koukala jsem se vam do alb a ani jedna mi neprijdete jako po poprodu, nebo s kilama navic, muzou byt na nas ti nasi chlapaci pysni,co :wink:
14. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
Nazdárek..:slight_smile:
Holky tak mě se ode dneška na prstě chlubí zásnubák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Včerejšek jsme strávili doma,Milana chytil zub:frowning2:Tak jsme dneska celý den nakupovali,máme pro všechny vše (nejvíc pro malého má tři igelitky jen od nás :grinning: )Ale i už jídelko mrkvičku,špenát,brokolici akorát pak začne papat vše..:slight_smile:A doma jsem byla požádána o ruku..docela mazec:slight_smile: :grinning:

Luci že já trubka jsem Ti ani nepořála?Věříš že mi to vůbec nedošlo? :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2:
Moooooc se omlouvám a opožděně přeji vše nej nej nej :slight_smile:
Jsem holt někdy magor.. :grinning:

No Pavly já mám kila dolů,ale pneumatika mi zbyla krásná..ale zatím si z toho nic nedělám..začala jsem pomalu cvičit..ale však víte jaké jsem měla bříško a jak popraskané..lepší se to,snad do léta budu aspoň trošku krásná :grinning: :grinning:

Tak nic..valím koukat na pojišťovnu..:slight_smile:
Pusenu broučkům..:slight_smile:
14. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ahojky holky jakpak se tu všechny máte?????????????????????, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz
Tááák,konečně jsem dobalila všechny dárky,teda až na jeden :grinning: Jsem hrozný antitalent a nevyšel mi papír :grinning: :grinning: Takže zítra musím zase koupit i mašličky na to a dobalit ještě to,co v průběhu týdne dojde..Ale máme hromadu dárků,to bude zase radost..ještě aby ne..jenom dnes jsme utratili kolem 13..tisíc..to je tak,když je velká rodina..A to jsme říkali že to nebudem přehánět :grinning: :grinning:
MAlému jsem konečně koupila župánek kačenu a jako kapuce je hlava se zobákem :grinning: Jsem z něj unešená :grinning:

Jo Pavly..já mám taky pneumatiku,ale prej krásnou :grinning: Ale já to neřeším,až bude čas,budu cvičit a třeba to půjde dolů,před vánocemi to nemá cenu :grinning:

Mě to balení tak zmohlo,že už opravdu letím na kutě..Máme nové fotečky,tak jukněte..A začali jsme třetí album. :slight_smile:

Dobrou kočeny..:slight_smile:
14. pro 2008 ve 23:19  • Odpověz
ahojky, jdu vas pozdravit
byla jsem na kontrole s rukou,sice bych rekla ze o neco lepsi-ale jen o neco, orteza je pry nevyhovujici, pry by to chtelo jinou a ty obstriky,alle rikam, lepsi to snad jem tak pockame pres svatky,snad to prejde!!!

hlasime konecne prstik z nozicky v pusince, prisla na to dneska pri koupani :grinning:
a nakoupila jsem haldu prikrmu, zasobujem se na zacatek,mezi svatkama to dokupovat nehodlam...

nodisha-taky zdravim,mame se dobre a ty? nechodila jsi sem nahodou na zacatku?? jak jeee?

luci-gratuluju k prstynku a zavidim vyhlidku na princeznovske saty

jinak vsechny moc zdravim a az dokojim a uspim letim snad zehlit nebo balit darky-jak mala dovoli :slight_smile:
15. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
ahoj holky,

my máme dneska blbý den, malej se nemůže vykakat, už včera mu to šlo nějak obtížně a dneska mu to nejde vůbec.....tak ho chudáka bolí bříško.....no ale teď tady usnul sladkým spánkem, tak snad ho to bebí zase brzo neprobudí....ach jo, já vždycky trpím s ním, je mi strašně, že mu nemůžu pomoci.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Opravdu se už těším až budeme lézt a jíst párky....:o)))

A zítra nás navíc ještě čeká očkování, ale nejdřív chci s doktorkou probrat spousty věcí, tak uvidíme, třeba se tomu vyhneme, jako Lucky Davídek...... :slight_smile: :slight_smile: I když já budu ráda, když to budeme mít za sebou.......hlavně proto, že bez toho nejde naočkovat pneumokok.... :unamused: :unamused:

Lucí, gratuluji ti k zasnoubení, tak šup do příprav, budu to sledovat, Pavly ti bude radit, a já třeba nějakých zkušeností časem také využiji, tedy jestli se někdy dočkám nějakého zasnubování a svatby... :grinning: :grinning:

Nodisho, zdravím tě.......máme se tu všichni dobře, jak tobě se vede?? Tvoje holčička je už také pěkné batolátko, utíká to jako voda, není to tak dlouho, co tu všichni měli pupíky...... :slight_smile:

Holky, musím vám napsat, co jsem provedla......i když já ani nevím, jestli jsem to provedla já nebo Martin......nooo, máme kameru, na kterou Martin dost často natáčí Davídka, už od porodnice......jak se vyklubal atd.......no a já už mu minule říkala, ať mě s tím naučí zacházet, že mám mnohem víc příležitostí Davídka točit,když má dobrou náladu.......no tak mi něco ukázal, já to myslím pochopila a říkám mu, že si to přetočím na začátek a kouknu se na celé to video od Davídka narození......no tak to přetočím, ale do toho se nějak ozval Davídek, tak jsem se mu šla věnovat a na to, že jsem se chtěla dívat jsem úplně zapomněla.......no jenže Martin asi den potom vzal zase kameru a Davídka natáčel.......a já dneska zjistila, když jsem si chtěla pustit film, že ten začátek se smazal tou novou nahrávkou, a samozřejmě to nejhezčí co bylo.......jak Davídka měřili, vážili, popisoval si ho Martin atd........no můžu vám říct, že jsem tu brečela jak želva......a nemůžu to celý den vydejchat.........je mi to strašně líto, na druhou stranu si říkám, že to je zážitek, který máme oba v sobě a nikdo nám ho nikdy nevezme.......ale Davídek se nikdy nepodívá nato, jak ječel, když se narodil........navíc vůbec nevím, jak to mám Martinovi říct.......není to chyba ani jeho, ale myslím, že ani moje.....on než šel natáčet, tak se také mohl podívat, kde ta kazeta je.........ach jo.......ještě teď se mi chce brečet....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak já se také přidávám do klubu michelinek.....ať žijí pneu kolem pasu :grinning: :grinning: :grinning: Ještě že je zima a nosí se ty kabáty..... :slight_smile: :slight_smile:

Já ještě potřebuji nakoupit docela dost dárků, nejjednodušší je to pro moje neteře, zajdu do hračkárny a něco vyberu.......no ale ještě mám tři kamarádky.......no asi to budeme muset časem zrušit tohle nadělování, kde bych na to brala z toho přídavku co budu dostávat..... :grinning: Holky, jak dlouho vlastně budete doma?? Já asi do tří let Davídka, ale na svoje původní místo se vracet nebudu.......no kdo ví, jestli ta firma ještě bude v té době existovat......no buďme rádi, že jsme doma, když teď hrozí ta finanční krize...... :grinning: :grinning:

Lucí, děkuji za přání...... :grinning: :grinning:

Tak se mějte krásně, já jdu zatopit, chtěla jsem se jít vykoupat, ale půjdu až ráno, teď jsem líná :slight_smile:

Dobrou noc

L + D
15. pro 2008 ve 23:19  • Odpověz
Dobré ránko,
Tak malej spal normálně od půl 8 (večer) do půl 9 do rána :grinning: :grinning: A to jen proto,že nás vzbudil pošťák,přinesl nám ty hrníčky a taky židličku :wink:

No dneska už třetí den dosten mrkvičku,tak ho to asi tak zasytí plus sunar s kaší,ža vydrží tak dlouho chrupkat,ale já se teda cítím přespaně :grinning: :grinning: :grinning:

No před vánocema na přípravy kašlu :grinning: To až po svátcích.. :wink:

Luci nás očkování minulo,páč my nebyli na kontorlování toho z porodky,nedošla nám pozvánka..Takže jsme tam byli min.pátek a 15.1. se tomu už taky nevyhnem.Pak písni jak to Davídeček zvládá ju?
A dáváš ty probiotické?My už zase ne,ty štávičky,přesnídávky a tak ho protáhnou samy o sobě :grinning: :grinning:

My teda taky točíme,ale na foťák a pak to hned ztahujem do PC a hned jak je toho víc na DVD..ale stane se..je mi to líto :frowning2: Ale budete mít jiné záběry..a ne každé dítě chce vidět jak přišel na svět.. :grinning: To možná až v dospělosti.. :wink:

No já už mám teda úúúplně vše i zabalené,jen dojde ještě jeden hrníček a kalendář,ale ten jedeme vyzvednout ve čtvrtek..To ani není možné,že příští středu jsou vánoce...mooooc se těším..

Lucinko už jste byli s malým někde jinde na noc?

Pavly koukala jsem do albíčka,malá je opravdu boží...nemůžu se vynadívat na ty její kukadla :slight_smile:

Já teda tady nakoupila malému jídelka a dostane to taky pod stromeček :grinning: Ale malej a Milan toho mají nejvíc..já jak včera balila ty dárky jsem omylem objevila úplně krásné krajkové erotišn prádelko :grinning: :grinning: Tak doufám,že to má Milan pro mě :grinning: :grinning: No má to podvazky atd... :grinning: To jsem zvědavá kdy to využijem a abych do toho vůbec vlezla :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já jsem doma na 4 roky,ale s tím že jak bude mít malej tři,já půjdu do práce (taky se nevracím,vzhledem k tomu,že jsem barmanka a byla bych v práci pořád),ale kamarádka rozjíždí zlatnictví takže půjdu tam..rok jako přivýdělek a když mě to potom bude bavit,tak jak mi skončí mateřská nastoupím na stálo..ale zatím je to tááák daleko,že nevím..třeba se ještě něco naskytne...do školky jde malý ale až od 4 let..bude hlídat babi (na její přání) a navíc jelikož je malej rozený až 29.8.tak mu možná dáme i odklad ze školy..Přece jen by byl nejmladší.. :grinning: No,uvidíme jaký vůbec v šest bude :slight_smile:

My zase chrníme ale jinak my dnes nemáme vůbec žádný plán..odpo jdeme ven a zase domů :frowning2: Milan má ještě dvě noční (dvanáctky) a pak tři dny volna a jde do práce i 23. :angry: :angry: na ranní ale dojde až o půl 7 :angry: :angry: Ale po novém roce si vezme aspoň 5 dní volna,aby jsme si ho užili..:slight_smile:

Tak zatím pa pa a hezký den..:slight_smile:
16. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
ahojk,nemuzu psat,musim vypnout pocitac,nespinka,asi zoubky

ale rano doctu-luci-co ockovani??? myslim na vas!!

vic snad zitra,dobrou noc
16. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
Lucinko,taky na Vás myslím..
Dej pak vědět..

Dobrou a pusenky broučkům..:slight_smile:
16. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz
Dobré ránko,
Holky budete kupovat chodítka?
17. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jdu jen na skok, snažím se doma vytvořit nějakou atmosféru Vánoc a do toho ještě peru......takže trochu nestíhám...... :slight_smile:

Tak my se očkování nakonec také vyhnuli, doktorka říkala, že to ještě není úplně nutné, že ještě měsíc počkáme, a mimo to nás ještě poslala na kožní, ta naše kůžička se pořád nějak nelepší........

Holky, malej je vzhůru, dopíšu vám později.......
17. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
Tak nic, ještě to zapíchnul......

k té naší kůžičce........je fakt, že ho mažu 2x denně, tak po tom namazání je to lepší, ale jinak je strašně suchoučký.......no jsem ráda, že se na něj podívá přímo kožař, ať víme co a jak, i když jak mi bylo řečeno, atopický ekzem je dědičný a nikdo z nás ho jako malý neměl.......tak doufám, že se nám to vyhnulo.....a je to jen nějaká blbost, ze které se malej vyklube......takže my jdeme očkovat za měsíc a 14 dní potom by měl Davídek dostat první dávku na pneumokoka........no byla jsem z toho docela v šoku.......4 dávky, každá 1.900 Kč, což je docela masakr, a neváháme ani minutu, nebudu si pozdě něco vyčítat.....

A jinak se mi malej začal strašně lekat, dneska je to tedy v pohodě, ale v pondělí pořád vystřeloval ručkama a třeba kolikrát natahoval nebo začal rovnou plakat.....jsem si kvůli tomu založila novou diskusy na "kojencích", a zjistila, že je to úplně normální.......ale trápila jsem se tím, jak je člověk nezkušený, tak prostě nevím no.....

Lucí, na noc jinde jsme ještě nebyli, chtěli jsme jet v lednu na Šumavu ale padlo to, museli bychom se odstěhovat skoro z celou výbavou pro Davídka.......v tomhle je kojení k nezaplacení.......ale chystáme se asi na jaře, to už bude zase všechno trochu jinak....

Tak už zase ječák, takže druhý pokus.......dopíšu později :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
tak nic......oni spinkají v ložnici s Martinem a on ho vždycky ukolíbá dudlíkem..... :slight_smile:

Lucí, my chodítko dostali od Martina kolegyň z práce, ale není to klasické odrážecí, ale taková ta stolička o které se mimi opírá a tlačí to před sebou......obrázek níže:

http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/choditko-chicco-aktivity

Tak myslím, že nám bude stačit a když ne, tak koupíme......ale asi je na to ještě dost často, i když u vás bych i věřila tomu, že se chystáte chodit..... :slight_smile: :slight_smile:

Holky, já jdu dolů do sklepa pro prádlo, ať mi to tam neschnije:o)

Když to stihnu, tak přijdu ještě jednou......

papapa
17. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky,já jsem dneska na vývrat :angry: :angry:
Šli jsme odpo normálka ven,malej začal najednou ječet a ječel tak přes půl hodiny a nic nezabíralo,všichni se na mě dívali jak na debila,ale jelikož pršelo a já v ruce deštník,čaj ,dudel a malej nic tak jsem to doslova srala!!!Pak ho unavil ten řev a usl...Ale byl to horor a večer další.Dostal napapt,čaj,šel spát a už jsem tam byla třikrát,to se mi ješt nestalo :angry: :angry: A jelikož váží skoro sedm kilo,hodinu ho uspávat na rukou,docela masakr a moje záda to dobře odnášejí :frowning2: :frowning2: Ale co bych pro něj neudělala že?

Luci k té kůžičce,my to měli taky a pak mi doktorka napsala krém,kterým ho natírám po koupání a za dva dny to bylo pryč,ráno písnu jak se jmenuje..MAžu ho tím pořád (krásně voní) a nechám si ho znovu napsat..

No to je spíš odrážedlo ne?My právě koupili taky z druhé ruky za 200kč,vypadá jako nové,ale třeba ho taky nevyužijem,ale za ty prachy..

Ten pneumokok je drahý,ale co už...já jdu do toho taky a vůbec to neřeším i kdyby jedno stálo deset tisíc.. :grinning:

Malej se taky leká,ale jen když někdo najednou zařve,nebo když usníná a já zakašlu,to taky začne potahovat :grinning: Ale jinak nééé jo a máme dva známé holohlavé (já to miluju,jen proto koukám na nic než pravda na toho Šišku :grinning: ) a dnes tady byli a malej se jim pořád smál...Byli jsme mrtví :grinning: :grinning: :grinning:

MY ale pneumokoka dostanem až v sedmém měsíci,prej není dobré ty očkování kombinovat,tak nevím :confounded:

No my byli právě u našich a máme jet na vánoce (25) ale mám strach,když už tam dva měsíce nebyl aby až se vrátíme domů,neměl zase jiný režim,jsem ráda že ho máme takhle zajetý..

No já jsem ale dnes hotovo teda..Milan má od zítra tři dny volna,tak si teď užije on :grinning: :grinning: :grinning:

Přeji příjemní večer a broučkům pusinky na dobrou noc:slight_smile:
17. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz
ahojky,tak se snad dockam a dopisu to, asi po pate :unamused: :grinning:
zkusim neco rychle,pac my ted mame nejaky prehazeny rezim,usina v pul 10.az kdyz vidi,ze uz nehodlam odejit a vzdavam to :grinning: a spi do 10 rano.pro zmenu,takze jsem dneska zvladla uz i neco zabalit..ale jinak pres den nechce z ruky,nebo jo,ale chce si povidat,hrat-takze skoro nic nestiham,jen po minutkach-no mazec, taky se snazim dodelat a dokoupit darky,porad nejake blbosti dovymyslim,kdy to asi skonci...no snad pristi tyden :grinning:

jinak ke vcerejsku-luci s kamerou je mi to strasne lito,mi zatrnulo,jen jsem to cetla, jak pises a dobre vis, nikdo nam nevezme vzpominky astejne je to nejcenejsi jen pro nas....ale taky bych moc plakala,to vim :cry:

na materskou jdu na tri roky urcite, s tim,ze bych rada v terezcinych 4 narozkach mela dalsi mimi,asi se budu muset na cas vratit do prace,kdyz mi to nevyjde a neothotnime hned do trech mesicu jako ted (puvodne jsem se vracet nechtela,ale po tehu nastala zmena planu....co kdyby to bylo stejne nebo horsi...¨¨

choditko-nechci kupovat,dostaneme ted to pridrzovadlo a uvidime....(ted jsem docetla a zrovna luci pise to chicco-to presne jsem chtela,tak snad ho dostanem! :slight_smile: )

luci.nam se mala taky zacala na 3 mesicich lekat, museli jsme se kvuli tomu stehovat do loznice,,,zacalo ji totiz i vadit televize, hlasy,do te doby spala v pohode pri cemkoliv...a taky se zacala lekat hodne kdyz kolem ni bylo najednou hodne lidi-asi se neorientovala v tom,kdo co rika a prislo ji to jako hadka...mi tak prislo

kuze.ja mam taky atop.ekzem, takze ho u male primo vyhlizim,,,,,to co jsme meli byla ale opravdu spis reakce na ten gel,pripadne jidlo,ted je uplne cista, jen ma na dotek znat sussi mista, kde to mela, to nejak nechce zmizet, tak jsem zitra zvedava,co na prohlidce-je nam presne pul roku a presne jdem na prohlidku :grinning: ,darecek uz mam zabaleny :dizzy_face:

-luci-taky mi nekdy zacna plakat a lidi koukaji,ja na ni dal v klidu mluvim, i klido zpivam,at mi trhnou :angry: , vetsinou je to prdik ci tak podobne, chudak trpi a ona je dulezita,ne lidi :wink:

-ockovani-teda koukam,jak je to vsude jine,u nas se odklada max. o tyden-pokud se nahodou nejedna o nejjaky vyvojovy problem...a pneumokoka jsme dostavali hned s hexou-dve auvi v jeden den-hruza,ale zase na druhou stranu to fakt bylo najednou-jedno trapeni....

-luci 08-kam jste meli jet? s tim balenim je to fakt hruza,my kdyz jedem jen na vikend je to stjny,jako jet na tyden, sileny!!!! auto narvany az po strechu,manza to moooc rad :grinning:

a jinak bych chtela rict,ze me vanoce berou,ale nejak divne jinak,ja mam proste cim dal vic pocit,ze u nas vanoce byli uz v cervnu a trvaji doted a tak nejak nechapu,co vlastne bude jineho....ja se treba dneska zaswe rozbrecela dojetim,jak malou miluju a jak jsem stastna a nevim,komu za to proste podekovat.............

radeji to rychle odeslu,nez to zase nevyjde :confused:
preju krasnou dobrou noc a pusinku milackum :dizzy_face:
17. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz
Pavly to malej mi taky usne kdekoli,ale dávám ho spát do ložnice a do svého,aby věděl že když jde spinkat má svůj klídek..

Jinak jsem zapoměla říct,že Davulín se bojí lidí s kloboukem :grinning: :grinning: Jinak je to vychlámanec na každou stranu..hlavně na ty holohlavé :grinning: :grinning:

No já už měla chuť je dneska fakt poslat někam,malej brečí teda řve :grinning: a kolem mě jde babka a kroutí hlavou..Tak je to mimino a každé si občas v kočárku zabrečí ne?No byla jsem na mrtvici :grinning:

Jéé ale musím si ještě postěžovat..dneska jsem to dostala a malého přebalit je teda umění,začal se otáčet na bok a dělá to hlavně na přebalováku,takže se u toho pereme :grinning: a malej mi dneska táák dokopal bříško,že jsem si musela vzít i prášek..já jsem jen zvědavá jak začne plazit,lozit kdo za ním s tou plínou bude utíkat :grinning: :grinning:

Kamarádka má skoro devitiměsíčního Tadeáška a ten se až teď začal plazit,na sezení se úplně vykvákl,plazí se,stoupá a říkala že přebalit ho je nadliský výkon :grinning: :grinning:

Pavly taky to občas dělám..nedávno jak jsme si šli lehnou a Milan hned usl jsem se přistihla že sedím,jednou rukou jsem hladila Davulína,druhou Milana a taky ukápla slzička..ten pocit toho štěstí je nepopsatelný :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska jsem letěla koupit Kvasické noviny,máme tam Davulína:slight_smile:Tak jsem jich vzala několik i pro naše :grinning: :grinning:

Jééjda,tak jsem ještě něco chtěla a já to zapoměla :frowning2: Hlava děravá.. :frowning2:

Tak ještě jednou dobrou noc..

PS:Pavly nás to očkování muselo minout,protože očkování z porodky bylo ještě mooc veliké,tak mažem fialkou a snad to do 15.bude v pořádku..
17. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ránko,
holky my budeme mít dnes premiéru a nejdeme ven :frowning2: :frowning2:
Od včereška prší a nepřestalo ani v noci ani teď :frowning2: :frowning2:
Bobek z toho bude určitě v šoku že nejde ven :grinning: ještě se nám to netalo :grinning:

Jak je u Vás?
18. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Dejme najevo nespokojenost!!
Lidé, nenechávejme s sebou neustále vláčet! Nepřidávejme bez řečí ze svých
kapes peníze na nestydaté platy několika manažérů, kteří se na tak vysoké
výdělky nikterak nenadřou. Mají jen více štěstí, než my, protože sedí v čele
obrovského monopolu, který si s námi, prostými občany, dělá naprosto, co chce.
Mluvím o ČEZ a nyní už i o jeho "konkurentovi" E.ON. Je nehorázné s jakou
arogancí, hraničící až s drzostí a výsměchem, si z nás tyto společnosti dělají
blázny a dojné krávy. Ze sdělovacích prostředků na nás každou chvíli křičí
titulky o tom, jak je třeba šetřit energiemi, jak naše planeta trpí lidskou
činností a jak si lidstvo podřezává větev na které sedí. Citelně to poznáváme na
klimatických změnách a ti, kteří nejsou úplnými zabedněnci, jistě chápou, že je
skutečně nutné něco začít dělat, aby naše děti mohly vůbec žít. Zateplujeme
domy, měníme okna, kupujeme úspornější spotřebiče, zkrátka snažíme se energiemi
šetřit, jak se dá. Jak je už ale u nás zvykem, dobrá vůle se dá zneužít - podlým
a sobeckým způsobem, stylem, že dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Za to
že šetříme, budeme mít elektřinu ještě dražší. Páni manažeři si totiž zvykli na
nějaký standard, který se rok od roku zvyšuje. Nehodlají se svého rostoucího
blahobytu vzdát jen proto, že lidé nejsou úplní magoři a šetří proudem.
Potřebují další a další milionové platy a stamilionové odměny a nikdy nebudou
mít dost. Pojďme, dejme jim vědět, že nejsme ovce, které jen zabečí, skloní
hlavu a dál dělají, jak páni kážou. Dejme jim najevo, že máme rozum a vůli.
V poslední adventní neděli, 21. prosince, si v 18:00 hodin rozsviťme všechny čtyři
svíčky na adventních věncích a zhasněme a vypněme na 30 minut všechna světla a
elektrické spotřebiče ve svých domovech. Nechme běžet jen to skutečně nejnutnější
zařízení. Poseďme s rodinou při svíčkách. Tato chvíle může být velice krásná s
těmi, které máme rádi, ale velice nepříjemná těm, kteří na elektrickém proudu
vydělávají. Vyjádřeme tím svůj protest a dejme výstrahu. Ukažme, že pro nás
nebude těžké si tyto milé chvíle zopakovat, třeba i každou další neděli.
Zhasněme světla, aby se několika lidem rozsvítilo v hlavách!!! Prosím, rozešlete
tento text všem svým známým, aby se naše řady co nejvíce rozšířily. Udělejte to
co nejrychleji, nejlépe hned.
Poznačte si datum 21.12 a hodinu 18:00 v kalendáři nebo se nechte upozornit svým
mobilem, aby nikdo z nás na tuto důležitou chvíli nezapomněl.
18. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
ahojky,preposlala jsem sem prilohu mailu, kazdy at se zaridi jak chce,jen treba aby se vedelo,ze se neco chce chystat-taky rada o vsem vim, a pak je na me,co s tim provedu...tak na vysvetlenou

a jen jsem videla luci,ze hledas kocarek,no to ti fakt nezavidim,ja nez jsem si vybrala jsem mela tolik cernych snu a bezesnych noci-penize a funkcnost mi teda davali zabrat....ted jsem cim dal vic vdecna za volbu, pac kolem me snad kazdy hleda ted na jaro lehci a mensi sportacek - a ja nemusim-uf, nezavidim vam to.....a znovu vic a vic miluju muj maly-velky, skladny,lehky milovany jane...
-a k te diskusi,cetla jsem to, tak ja mam plastaky,u nas je sice mesto,ale chodniky desny, byli jsme i v beskydech a uznavam,na gumacich by se jezdilo naprosto lip-ale jezdime uplne uzasne i tak,jen to vic s malou klepalo v prvnich mesicich-to jsem nenesla dobre,ted bych rekla,ze je to uz naprosto fuk, navic i z tech plastaku denne vyndavam zabodly sterk ze silnic-si neumim predstavit,kolikrat uz bych pichla-ale to asi pres leto zase nehrozi....
-a k trojkolce,ja ji zurive nemam rada-me se to proste od zacatku nikdy nelibilo a nelibi,uz pred tehu jsem vedela,
ze jdu jen do 4 kol....a mam ted 6ti kolku a jak ti tam ta maminka pise,taky se to super ovlada-asi jako ten atlantik-nemam problem jit s destnikem, pit,jist a telefonovat, a kocarek je lehoucky, i v zavejich s nim nebojuju-takze nejen trojkolky....
-a k vyberu, souhlasim a ja sama davala pozor,aby bylo polohovatelne operadlo pro nozicky-zkusenosti po netercih,chci v lete aby v nenm mala spala-pres poledne nebo treba vecer na terasce a aby mela pohodli-coz s nozickama dolu mi neprijde....a to same operka zad-taky jsem si radeji v obchodech poradne premerovala.....
plus teda jsem si merila i sirku sedaku-nektere jsou desne uzoucke-coz asi ten,co jsi vybrala,jak ti tam nekdo psal....

no a proste myslim,ze nejelpsi bude vylet do obchodu,vzit metr a nechat si kocarky predvest-naprosto se vsim a merit-me se to desne vyplatilo, jiny kocar bych do ted nechtela ani zadarmo :dizzy_face:

letim se myt, jdem na tu kontrolu,ale uspla jsemalou a chtela jsem jen pomoc-snad alespon trochu-svojim nazoren :wink:

holky pekny den
18. pro 2008 v 10:20  • Odpověz
Pavly jak se ten Tvůj přesně jmenuje?
18. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, ale včera nám nešel net.....tak jsem vám nemohla nic napsat......... :slight_smile:

Ani jsem vám nenahlásila, že Davídek vážil na kontrole 6010g a měří 63 cm......takže Lucí, opravdu není žádný drobek, naopak, je to kus chlapa...... :slight_smile:

Ještě k tomu očkování na pneumokoka........doktorka mi také říkala, že se to může naočkovat hned s tou hexou, ale že chce alespoň 14 dní počkat jakou na ní bude mít malej reakci, hlavně kvůli té naší kůžičce.......a Lucí, vy asi tedy půjdete jen na tři dávky ne?? Ono je to asi opravdu všude jinak, ale doktorka mi řekla, že čím dříve se to naočkuje, tím lépé........a protože to je rodinná známá, určitě jí nejde o vakcínu navíc, kterou jí zaplatíme..... :slight_smile: :slight_smile:

Ještě k tomu chodítku......no je to přidržovadlo, ale já tomu říkám chodítko........ono nám asi bude vyhovovat trochu víc, protože doma nemáme tolik prostoru, aby tady mohl Davídek jezdit, ty klasický chodítka jsou přece jen široké........jedině že bychom vystěhovali nábytek :slight_smile: :slight_smile:

Včera jsem asi se třema maminkama řešila tu Davídka suchou kůžičku........a všichni do jedné mi doporučují kosmetiku z konopí, prý ji začali dělat už i pro miminka.......tak do toho asi půjdeme......na to kožní se mi vůbec nechce, a do nějakých humáčových mastí co tam píšou také ne.......právě ta jedna moje známá mi o tom konopí říkala už minule......její kluk dostal v pubertě lupenku, ale opravdu hodně moc, rok ho vláčeli po nemocnicích, za mastě v lékarně platila tisíce a vůbec žádná změna.......a pak začal používat tuhle kosmetiku z konopí a má pokoj......no ale netušila jsem, že se malej tak brzo seznámí s marijánou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly, my máme také Jané, ale zrovna tu trojkolku.......já jsem s tím kočárem maximiálně spokojená, sice tobyla investice, ale opravdu se vyplatila, ráda si jej schovám pro další mimi.....jak říká Martin, pro Davídka ségru...........já už několikrát pozorovala, že maminky se dělí na dvě skupiny.......a to sice milovnice trojkolek, a milovnice čtyřkolek..........je to fakt, každý si pořídíme co nám vyhovuje......... :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, tobě se líbí holohlaví, ale to tvůj skoro manžel tedy je pravý opak....... :slight_smile:

Jinak my včera nakonec viděli kamion coca coly.......ale úplně náhodou, šli jsme do města nasát vánoční atmosféru a najednou tam kamion........no Davídkovi to bylo úplně šumák, spinkal v kočárku.....ale já tam chvilinku poslouchala ty dětičky, co chodili od Santy k tomu skřítkovi a nahlas mu říkali co si přeji k Vánocům......tak tam skoro všechny holčičky řekly panenku CHU-CHU, kluci většinou nějaké auto nebo letadlo..........no a pak tam přišla holčička, tak čtyřletá a skřítek se jí ptá.....a co ty by sis přála k Vánocům?? A ona.........milence......... :grinning: No já byla mrtvá smíchy.......je to fakt šupa, jak ty děti slyší něco doma a pak to prezentují dál..... :slight_smile:

Zítra je zlatá sobota, musíme ještě do města koupit nějaké dárky, ale jinak toho máme už docela dost.....nějak mi to vůbec nedochází, že Vánoce jsou už ve středu.......no pak má ještě můj taťka narozeniny, a Davídek svátek......to je mazec :slight_smile:

Tak se mějte krásně, jdu vyndat Davídka z lehátka......on tam vždycky půl hodiny vyvádí a pak začne ječet, tak ho jdu vyndat dřív než t vypukne..........:o)

Hezký den

Lucie a Davídek
19. pro 2008 v 08:20  • Odpověz
ahojk,zdravim,mam silenou migrenu,noc jsme prorvala a probilia,ted tata dve hodiny hlidal,ja spala a alespon jsem vstala z postele...jdu malou chvili zabavit a poklidit tu spoust a tatka by mel prijet na odpoledni kocarkovani-pujde sam, tohle uz fakt nedavam,tak jsem smutna

ozvu se,az budu zase nejak ok,papa apusinky
19. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz
ahojky,preju dobry vecer, s migrenou dal bojuju,ale uz vyhravam na body,takze zdravim,poklidim a jdu to dospat-snad..
ale musela jsem toto, nasla jsem to dneska

Poridit si dite je zavazne rozhodnuti. Rozhodujete se totiz, ze nechate kus sveho srdce chodit mimo vase telo.
E.Stone
no ja bych v mem pripade poopravila, nechate cele sve srdce chodit mimo telo-pro me naprosto vystizny....
19. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
Zdravím..
Luci zítra Ti napíšu ten krém co máme my..úplně jsem na to zapoměla..my právě doskládali židličku pro malého :slight_smile:

Luci já vím,ale já jsem ulítlá buď na holohlavé nebo na dlouhovlasé :grinning: :grinning: :grinning:
A jinak,mastičky a ty krémy z konopí jsou prý na jedničku :wink: Taky jsem to chtěla,ale pak jsem klasicky zapoměla :grinning:

No já se rozhoduju mezi tříkolkou bebe Confort hight trek a nebo obyčejným sporťákem a nebo golfáčem který je krásný a jde až do lehu a vypadá velce..jde mi jen o to,že po zimě už bude malej velkej a už teď se ročiluje že z toho hlubokého nic nevidí :grinning: Je to kochatel :grinning:
Tak nevím co nakonec teda koupíme :unamused:

Přeji dobrou noc a pusenky broučkům..
19. pro 2008 ve 23:01  • Odpověz
Ahoooj,
Lucinko tak ta emulze co máme my se jmenuje:EXCIPAL U LIPOLOTIO...je to na středně až extrémně vysušenou pokožku..my jsme měli po třech dnech klid a mažu tím po každím koupání pořád..
Doktorka mi to předepsala a doplácela jsem 40kč..ale nedám na to opravdu dopustit,tak to zkus jestli to ještě nemáš...
20. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.