• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
No holky... :cry:
Je mi smutno.. :cry:
Pavly,doufám,že je líp.. :slight_smile:

Jinak zrovna dobrou:slight_smile:Ještě jsem si hrála s fotkama :grinning:
20. pro 2008 ve 23:41  • Odpověz
ahojky holky

luci-proc je ti smutno? uz je ti lip?????????
luci 08-vy nas fakt brzy dozenete,mate poradne chlapaky,je fakt rozdil holcicka a chlapecek,co :wink:

jinak exipial pouzivam i ja na sebe a neter to taky ma....

holky,balite pro male fakt vsechny darky? ja zabalila asi 12 tech mensich a jidelni zidlicku nebo hrazdickua tak proste balit nebudu....co vy???

jinak migrena ma obcas ataky,ale jinak je mi celkem dobre, vcera jsem stihla dost poklidit-dala jsem s tezkym srdcen maloiu kocarkovat tatkovi...a do 11 jsem zehloila-mam hotovo....
ted jen takove to pripravit ciste lozni a povleknou, prehozy, rucniky, proste aby ve stredu bylo krasne a mam hotovo-vic to nehrotim....

tatuldu jsem vyslala nakoupit-priste treba taky napisu-co jsem psala vedle,ted musim uz letet,

zatim pa a pekny vikend
21. pro 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahojky..
Pavly,po Vás je mi smutno :wink:

Já balila vše až na tu jídelní židličku a novou autosedačku..jinak vše..

No a můj je zase v práci,ale jde ještě zítra na chvíli a od úterý má volno do 3.nic moc,ale alespoň něco.. :wink:

Hezký den!
21. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
ahoj holky,

já akorát dozdobila stromeček, byla to docela fuška a přijde mi, že málo svítí, takže asi zítra ještě skákneme pro jedny svítíčka...... :slight_smile: A výzdoba vánoční už je také doladěná, tak u nás mohou Vánoce začít.........s balením dárku jsem ale ještě nezačala, uvidím kolik mám papíru a podle toho pak zabalím dárky pro malého..... :grinning: :grinning:

Davídek je dneska senzační, celou dobu spinká a nechává mi doladit všechno doma kolem Vánoc, tak snad bude spinkat i v noci, ale my už máme doma tatínka, takže kdyby ne, tak se u něj trochu prostřídáme....... :slight_smile: :slight_smile:

Také se nám na hlídání nahlásila babička, chtěla by si Davídka přes Vánoce nechat jednu noc u sebe, tak uvidíme.......na jednu stranu se už potřebuji vyspat jako sůl, ale na druhou stranu nevím, jestli se mi bude dobře spát a nebude to spíš ještě horší když nebude Davídek ve své postýlce...... :slight_smile:

K tomu krémíku.......ten už jsem také vyzkoušeli a i když to bylo lepší, stejne to nebylo ono.........ale musím říct, že kosmetika s konopí je úžasná, sice to pěkně smrdí, ale máme za dva dny mazání kůžičku o 50% lepší.......tak snad to tak půjde dál a nakonec se vyhneme i tomu kožnímu.......... :slight_smile:

Co ty Pavly, už je to lepší s tou migrénou?? Koukám, dost na to trpíš........chápu že je to k vzteku, když nemůžeš fungovat na 100%..........je to děs, tak ať je brzo lépe :slight_smile:

Lucí, a jak je tobě?? Už ti není smutno?? Zahlídla jsem tě i na jiných diskusích, tedy závidím ti to spavé miminko, aspoň máš pak čas na sebe a svoje záliby nebo zušlechťování.......já na sebe skoro čas nemám, tedy zítra jdu k holiči, ale to fakt vyjímečně, jinak už mám na nohách takové strniště, že mi to brzo nepůjde dát dolů.........tak snad teď bude lépe a bude víc času...... :slight_smile:

Tak se mějte krásně, zase se ukážu

Lucík a Davídek
21. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
Zdravím...
Zase ponocuju,ale už mám hotovo 500 foteček :grinning:

Holky prosím,písněte mi maily do IP ju?Něco pošlu,díky :wink:

Luci my jsme zlepšili spinkání přes den,ráno hoďku,odpo hoďku,pak obídek a tři hoďky venku,pak normál od sedmi ale budíme se kolem půl 6,dáme napapat a hají do desíti :grinning: Takže tak no..jen doufám,že mu to teda vydrží :grinning:

Luci tak hlavně že to zabírá :wink: Já jsem malého nedokázala mazat rybilkou,která mi byla doporučena v porodnici,nensáším ryby a jak to smrdí,tak mě to natahovalo,takže skončila vkoši..ale konopí voní hezky ne? :grinning: :grinning:

Luci no čas na sebe..taky ybch si někam zašla,ale jdu až po Novém roce..jak mě malej škube za vlasy,tak mi začaly docela padat,tak si to musím nechat prostříhat a zrovna hodím nějakou novou barvu a tak :grinning: :wink:

No já dám malého přes den babi,ale na noc néééééé,já bych se teda vůbec nevyspala,i tak když je u ní ho slyším plakat a přitom tady není :grinning:

To tcháni mají 29.střelby na střelnici a bečku,tak se půjdem kouknout,ale samo odpoledne (mají to od rána,asi tam zmrznou :grinning: )Tak si zajdem na jendo a hezky domů...:slight_smile:

No Milan měl mít dneska 12náctku,ve 12 mi volal že dojdede pozdě,já vyštěkla jakto a on se objevil ve dveřích :grinning: Posalali je domů..ale zítra jde taky,tak snad dojde zase brzy :slight_smile:

Jinak my jsme na vánoce už důkladně připraveni :grinning: Už jen čekáme na středu :grinning: :grinning:

Jooo a Luci,o tom mi ani nemluv,já sice ten čas mám,ale večer a to se mi nikdy nic nechce,ale včera jsem taky udělala důkladnou očistu jinak by mi nepomohl křoviňák :grinning: :grinning: :grinning:

No já letím do postýlky,ještě si tady s něčím pohraju..první tři týdny jsem chodila spát s ním už v sedm a teď?Nevím co s časem a unavená nejsem :grinning: Ale nechci to zakřiknout :wink:

Tak pa pa a dobrou i broučínkům.. :slight_smile:
21. pro 2008 ve 23:18  • Odpověz
Lucinko,poslala jsem mailík.. :wink:

Pavly co Ty?Vytváříš vánoční atmosféru?
22. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
Tak upravila jsem album a udělala jen jedno a valím na kutě..
Dobrou:slight_smile:
22. pro 2008 ve 23:22  • Odpověz
skacu jsem,luci mas pravdu, za chvili snad napisu,kdyz se mala nevzbudi, mail-pavly.pavly zavinac centrum.cz :wink:
tesim se
22. pro 2008 ve 23:29  • Odpověz
ahojky,tak jsem dala male zase papat,tak treba zvladnu dneska jeste neco napsat,pac stale litam-jak jinak a zitra to nebude lepsi
vezmu to zase v bodech

-luci-co kocarek,vybrano? druha luci-my taky nechavame tento na druhe-jen resim autosedacku,sice ji skoro nepouzivam-ale u druheho uz to asi bude jine a mam tu starou verzi bez polohovani,nevim,zda neprodat a pak nedokoupit novejsi-ale to same resim i s korbou-ach jo..no uvidime,az prijde cas....

-strom-stal nam uz v sobotu a mel byt i ozdobeny,ale nejak to spatne serizli,tak to musel milacek dneska brat do prace,pucict si pilu a uz stoji rovne, je uz od deviti vecer i ozdobeny a je bozi-zitra zavru a nepujdu sem s malou a vezmu ji sem az vecer,az bude svitit-zeleny samotny uz ho videla a desne ji bavil

-darky-no ja teda zas neco nakoupila-ja si nedam pokoj,ale male uz fakt balim jen ty male darky a na ty vetsi dam zitra maslicky a bude :slight_smile: ,navic ji stejne budu plno veci objednavat az po novem roce-cekam,jak poroste,co zase bude potreba a prvni je v planu autosedacka od 9 kg-tu budu vybirat tak pocitam do dubna :grinning:

-luci 08-jestli vydrzis spat v byte bez maleho,mas mou poklonu,ja zjistila,ze mi dela problemy spat v loznici a mit ji jen na chuvicce :grinning:

-migrena-mam ji od detstvi, takze s ni vetsinou umim bojovat nebo ji uz proste znam a vim,ze at rvu,tlucu hlavou o zed atd.proste si nepomuzu a musim pockat az prejde----ted je to proste jen tezsi,ze si nemuzu vzit sve leky, brufen je pro me jak lentilka-ikdyz ted nastesti docela zabira-coz normalne neznam, a nebo se nechavam bodnou injekcema- a to pak mi zabira....ale prave diky kojeni-zadeny prasek pri zacatku,bojuju a stejne nevyhravam....ale dneska uz bych rekla,ze byla docela fuc,jen jednou se mi udelalo na zvraceni,to je ok
-dalsi zdravotni potize-uz skoro tri tydny neberu leky na krev a zatim se drzim-huraaaa a ruka-no jeden den lespi,druhy den silene bolesti, dlahu sundavam ted,abych stihala a byla rychlejsi...ale treba vcera pri promazavani jsem byla strasne nesikovna,jak s tou rukou nemuzu zachazet jako obycejne....

-pripravy na vanoce-uz jsem docela stastny clovek, vcera jsem mj.promazala cukrovi,doklidila dalsi veci,zehlila,dneska stromecek..atd.atd. - proste uz je to tu vanocni, temer vse nachystane...a chybi jen drobnosti-to je v planu zitra-plus prevlekout lozni, vyluxovat a vytrit a mam hotovo-tak snad to zvladnu a budu fakt stastna....

-padani vlasu-zacalo mi to presne ve trech mesicich male-desny,jsem se nad ni nahla a bylo to vsude,zacala jsem jist asi mesic a pul vitaminy a je to lespi,ted uze je taky tri tydny neberu-vynechala jsem,jak mela to osypani,zkousela jsem prijit na to proc,zase je ale radeji zkusim po vanocich nasadit

-spinkani-no tak me spi mala -kdyz to vyjde, tak nekdy kolem 11 dopoílene tak dvacet min. max. a pak odpoledne-vetsinou teda v kocarku tak hodinu, vyjimecne hodinu a pul-takze ji porad musim bavit a fakt vse delam s ni na ruce-nebo v sedacce, ale nastesti v noci spinka-budime se na kojeni nejdyl po dvou hodinach,nekdy i po hodine,ale je ted hodna,cvakne si, a do deseti min, zase vytuhne a tak jsem celkem i vyspala-kdyz neponocuju jako dneka nebo vcera....

-fotecky zavidim,na to fakt cas nemam,uvidime,co bude po svatcich....

Uz jsem vse zapomnela,preju krasnou dobrou noc a zitra snad alespon na skok prijdu,pusinku pro Davulinecky
23. pro 2008 v 00:31  • Odpověz
U NÁS UŽ V ČERVNU JEŽÍŠEK LETOS BYL
A DO POSTÝLKY NÁM TEN NEJVZÁCNĚJŠÍ DÁREK POLOŽIL... :dizzy_face:

A PROTO VÁM K VÁNOCŮM UŽ I TEREZKA TEĎ - SPOLU S NÁMI
PŘEJE HLAVNĚ AŤ SE MÁTE MOC RÁDI.
K TOMU HORU ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ DOST A DOST
ÚSMĚV NA RTECH AŤ MÁTE VŠICHNI CELÝ ROK - ZAS AŽ DO VÁNOC. :grinning: :grinning: :grinning:

ŠTORČATA (TERINKA, PAVLÍNA A MARCEL)
:wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2196651&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

foto uz jste asi videli,ale ja to proste neumim do toho napsat :frowning2: ,tak musim takto,no :slight_smile:
23. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
Pavly,odesláno :wink:

No já nemám dnes vůbec čas,u nás je nádherně,svítí sluníčko a babička vozí malého,já ještě zběžně uklidím (u nás je bordel každý den co je Milan doma :angry: :angry: )a musím je jít vrhnout na baramborový salát..

Holky veselé vánoce Vám pořejí zítra,určitě ráno nahlédnu..

Tak krásné předvánoční úterý:slight_smile:
23. pro 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak my už jsem vzhůru, Davídek se asi nemůže dočkat Ježíška........ :slight_smile: :slight_smile:

Jinak my už jsme také vánočně kompletní, dnes v jednu ráno jsem dobalila poslední dárek....a včera jsme tu už měli první ježíškovskou návštěvu, proto jsem nestihla napísat..... :slight_smile:

Dnes ještě musím přelíknout pelíšek a bude to....... :slight_smile: :slight_smile:

Davídek dostal včera už první dárečky, Lucí, už i nahřejvacího pejska,není zase tak malinkatý, já to po těch zprávách o tom, jak je malinký myslela, že bude ještě menší.......tak na ty malé bebínka je to akorát, si tedy myslím........a také Davídek dostal takového velkého dřevěného barevného papouška k zavěšení ke stropu, je z toho úplně nadšený, jak se to hýbe a jak je to hlavně barevné :grinning: :grinning: Tyhle dřevěný hračky já miluju....... :slight_smile:

A Lucí už máš navařeno?? My jdeme ještě letos na večeři k našim, až od dalšího roku počítám s tím, že už si budeme dělat naše malé soukromé Vánoce..... :slight_smile:

Tedy včera jsme ještě omylem vlezli do Globusu a co tam se dělo, to byste fakt nechápali......kdybych měla čekat na uzeninu tak tam stojím asi ještě teď....hlavně jak všichni vykládají,že nemají peníze a pak to můžou strhnout....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

K těm vlasům.....holička mi řekla, že ted padají vlasy snad všem a že je to normální, že ty staré odejdou a nové, pevné zůstanou.......já se nechala v pondělí trochu ostříhat a musím říct, že už to s tím padáním není tak strašné...........tak uvidíme, snad to bude v pohodě.......si říkám, lepší je být bez vlasů než bez zubů.....když se narodila moje mamča, tak babičce všechny vypadaly......to také musela být parada, ještě v té době, kdy ty zubařské pracé nebyly na takové úrovni jako dnes :slight_smile:

Lucí, tak si užíváš tatínka?? My ho máme doma už od pondělka a musím říct, že je to taková větší pohoda......člověk udělá spoustu věcí bez nějakých stresů.......tak uvidíme za týden :grinning: :grinning:

Pavly s tím spaním u babičky......já jsem na malém také závislá, to ne že ne, nejsem z těch, že bych za každou cenu někam odkládala svoje dítě, to v žádném případě, ale jsem prostě už hodně moc unavená a myslím, že jedna noc "vcelku" by mi pomohla........víš, jde mi hlavně o to, že v noci, když krmím malého, tak u toho třeba usnu.......a vzbudím se za hodinu aniž bych věděla o světě.....a je to prostě hned, že ti malej nějak sjede z té polohy krmící do polohy jiné, kde se mu bude třeba špatně dýchat a neštěstí je na světě.......toho se prostě bojím, není to o mé pohodlnosti a o tom, že se Lucinka potřebuje vyspinkat, potřebuji spíš trochu energie, aby se mi tohle nestávalo, protože jsem z toho docela špatná.......ale ještě uvidím, třeba bude mezi svátky čas se vyspat a tak to padne....... :slight_smile: :slight_smile:

A Pavly, nemáš ani v budoucnu v plánu dávat malou na spaní k babičce??? Myslím třeba za pár let......Já myslím, že je to úplně normální, že občas chodí vnoučátka k babičce a dědovi spinkat..........my to tak teda měli, byla to zase změna, něco jiného...... :slight_smile:

Tak my frčíme, teď tu akorát tláskám cukroví......to je mor...... :slight_smile:

Lucí, přáníčko máme, je moc hezké, děkujeme.......já dneska také budu dávat Davídka do santového, tak snad mu ten obleček ještě bude......

Holky, my vám s Davídečkem přejeme krásné a pohodové Vánoce, plné štěstí z našich letos narozených miminek, které jsou našimi poklady a budou nám dělat radost celý příští rok........ :grinning: :grinning: Mějte se krásně, užijte si dnešní den a přeji vám pod stromečkem nějaký pěkný dáreček, který vám udělá radost. :grinning: :slight_smile:

Lucík a Davídek
24. pro 2008 v 07:28  • Odpověz
Přeji krásné vánoční odpoledne:slight_smile:

Jsem ráda,že přáníčko došlo..

Lucinko užívám si užívám..je fakt´,že je to lepší a člověk vše může dělat v klidu:slight_smile:

Jinak uvařeno máme.,to je jasné..ale vzhledem k tomu,že bydlíme s tchánama,tak práce byla rozdělena,takže víš jak..no..ale fakt jsem to teď uvítala :wink:

K babičce-My taky..myslím že jak bude mít malej rok a my si budeme chtít někam vyrazit,tak na tu jendu noc klíďo píďo..u babičky bude v nejlepších rukou,to jsem si jistá..ta by za něj i dýchala a auž teď občas když se rafneme nás žene pryč a že malého pohlídá :slight_smile: Luci ale to spaní ti věřím..to já mám v klidu,právě proto,že mi malej chrní celou noc no.. :wink:

No budu muset nechat vlásky přistřihnout:frowning2:a to dřív než budu holohlavá :grinning: :grinning:

Tak já utíkám věnovat se zase těm svým drakům a čekat na ježíška:slight_smile:

Přeji krásný večer,plný pohody,lásky a samozřejmě bohatého ježíška:slight_smile:
24. pro 2008 v 15:34  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš ahojky,tak sem skacu,pac jsem byla poucena,ze mam dneska ten net nechat ,ael me to nejde,zvlast,kdyz davaj blbosti v tv a milacek na pohadu chut nema a cuci na hadej kdo jsem-me to desne spis cili,tak sem skacu

chtela jsem jen napsat,ze doufam,ze jste meli krasny den,my jo, byla docela pohoda-ikdyz jsem stejne porad v poklusu....jak jinak
rano jsme si vse pripravili a popusinkovali se, pak jsme si udelali obed a terezka dostala prvni prikrm-delala prrrr a blll a sli na dve hodinky ven,pak jsme si pripravili veci na vecer,papu a rozbalili darecky,..jak jsme cekali,male se nejvic libil sustivy barevny balicak a maslicky! jinak byla vzorna a vydrzela pri veceri krasne v sedacce u stolu a povidala si s nami-boziiiii

ale nejak slovy nedokazu vubec to,co jsme zazili popsat-nejde to proste! je to krasny, jak ted ten andel uz spinka a ze tu vubec je.............

ja ji taaak milujuuuuuuuuuu

tak zatim pa a dobrou krasnou stedrou noc....

PS-jsem otravena z programu,poprve po tisici letech jsem vecer na stedry den v klidu doma a v tv blbosti!!! hlavne,ze to pekne bezelo pres den,no tak asi zahucime do pelisku a bude!

PS 2-chtela jsem reagovat na to,co jste psali minule,tak bud jeste prijdu,nebo zase jindy.....ale napisu to

a zitra jsme cely den pryc-po babickach-se ani netesim,desny chaos,zmatek,budu asi utahana jak pes...tak uvidime
24. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz
ahojky,´moc zdravim
denska prvni den silenych navstev za nama, zitra nanovo-uz at je to za naaaama a mame zase kliiid a muzu si malou uzivat....no vanoce no
ale jinak se mame dobre,kocarkovali jsem jako obycejne-mezi navstevama-prechod,takze alespon nejak dodrzujem rad a mala je zlaticko

zatim zase papa
25. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Holky tak my vánoce super..poprvé jsme malého nekoupali a byl dýl vzhůru a vydržel to celé..byl kouelný a dostal samozřejmě nejvíc dárků :grinning: No prostě žůžo :grinning: :grinning: Pak jsme objeli babičky,moje rodiče a no taky to nejde ani říct jak jsme se cítili..byl to nepopsatelný pocit..vše a všichni se motali kolem malého,a ten byl ve svém živlu :grinning:

Stejně se těším moooooooooooooooooooooc na další vánoce,to už malej bude mít skoro rok a půl a bude lítat,rozbalovat sám..a to uteče jak voda :frowning2: Moc rychle mi malej roste před očima.. :frowning2:

Hrníčky a kalendáře udělaly ohomnou radost..prababička brečela dojetím..vánoce no..:slight_smile:

Přihodila jsem i fotečky..

Lucinko a co Vy?

Přeji příjemný večer :slight_smile:
27. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
ahojky,tak zdravim poprve od vanocniho klidu a pohody, lezim u televize,,mam pusteny svuj oblibeny film,bastim curkovi a piju colu a konecne niiiic nedelam!!!!!! a nemam ani navstevuuuuuu,boziiiiii

ale jinak jsem pochopitelne stastna a spokojena,ze to bylo krasny,ze mam doma uklizeno a proste tak vseobecne, ze darek-fotokniha se moc libil...

a ted k tomu,co jsem chtela napsat pred vanocema ale nestihala jsem,jeste si na vse vzpomenu-omlouvam se za pripadne placani,ale sleduju u toho ten film a obcas se seknu,no :grinning:

taky jsme meli doma tatinka necekane uz od uterniho odpoledne,skoncil driv a i proto jsem se uz nedostala na net-s nim uz nestiham vubec nic,pac kdyz jsme chvili spolu,tak se nevenujem pocitaci,ale treba domlouvame co je treba....
jinak je o s nim nekdy tezsi,pac kdyz tu neni,tak to jdu delat...a ted mu vse napred musim vysvetlit a vetsinou i zduvodnit :grinning: ,ale jinak je fakt dobry,kdyz je doma,kdyz potrebuju,malou chova,hlida,to se pak fakt lip uklizi a tak...vsak vite.... :wink:

spani u babicky-no ja taky urcite planuju,ze bude spat mala u babi,to neni problem,ale urcite to nehodlam delat driv,nez ji bude rok (pokud nebude neco necekaneho) a spis dokud ji nebude rok a pul.....uvidime, mamka si rezervovala pristi silvestr a me to uz ted desi :grinning: ,ale branit tomu nebudu,to ne
-u me je to jeste i tak,ze chci min, 15 mesicu kojit-takze i proto ji nechci dat-nechci odsavat.....

a co ty luci, dala jsi teda davidka babicce? :wink: slo to?

utikaji mi myslenky,jak cucim na ten film,tak zase napisu dyl..... :grinning:

zatim vsem krasny vecer :wink:
27. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Tak jak se máte po vánocích?To je stejně mazec,že?Člověk se s tím dělá tak dlouho dopředu,chce ať je vše super,pak deset minut a je po všem a ještě bordel z papírů :grinning: :grinning: :grinning: No příští rok,bude líp :slight_smile:

My se zítra chystáme na tu akci na střelnici,tak malej bude u babi,ale jen od dvou do půl 6..večer chci být s ním doma..

My co dáváme kaše,tak male spí už pořád a v kuse od sedmi do 8..takže je to super..

Já si včera otevřela koňak a třikrát po sobě sledovala Kvasku :grinning: :grinning: Jsem magor. :grinning:

Lucinko,co Ty,že na nás nekoukneš?Neztíhačka?

Pavly,tak jak se fotoknihy líbily,tak pokud na to budu mít nervy tak se do toho příští rok taky pustím:slight_smile:

No nic..valíme obědvat a na procházku..(včera jsme byli jen hodinku a všichni jsme byli hrůůůza promrzlí),bože už ať je léto..

Tak pa pa a posíláme pusinku Terezce,Davídkovi..
28. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, tradičně nestíhám, také jsme už od úterka samá návštěva a podle toho to také dopadlo......Davídek má rýmu a kašel......ach jo, je mi ho tak líto, jak má chudák plný nosánek, ale on se u toho všeho ještě stíhá na všechny usmívat.......naštěstí to máme bez teplot.....ale kapeme kapky, vytíráme nosánek a odsáváme...... :frowning2: :frowning2: Přitom já Davídka teď v těch mrazech tak pečlivě a teploučce oblíkám, vůbec nevím kde to chytil, ale nejspíš nám sem ten bacil někdo donesl, kdo to ještě také neměl propuknuté......no 300x raději bych měla rýmu já než jednou Davídek.......ale hold s tím už nic neudělám :o((((

Vánoce ale byly super, každý z nás dostal hodně dárečků, ale samozřejmě nejvíc Davídek....mluvící hrnek, pejska ouško, medvídka usínáčka, hrací klíčky, no a snad celý koš oblečků, nějaké kašičky......no byl hodný...... :grinning: :grinning: :grinning: A také dostal toho bebínkového pejska, Lucí, nepřijde mi nějak malý, tak akorát, na tu případnou bolístku....

My už máme ty největší návštěvy za sebou......jen zítra ještě přijedou moje kamarádky, jedna z Loun a druhá z Jirkova a na Silvestra k nám jdou ještě jedni známí, ale ty jen na skok na kafe...... :slight_smile:

Pavly, Davídek nakonec u babičky nespal, můj taťka má zítra narozeniny, tak jsme včera byli na oslavě, ale protože už mi navečer bylo jasné, že nás čeká viroza, byla babička u nás a hlídala ho asi do jedenácti......ale i kdyby nebyl marůdek, tak bych jí ho asi nenechala, já totiž nevím, jestli to Davídek nějak vytušil, ale budí se teď už jen jednou za noc, takže jsem se docela dospala....... :slight_smile: :slight_smile: Navíc mu musíme ještě pořídit cestovní postýlku, nechci aby pak u babičky spal s nima v pelíšku, to může jen s maminkou a tatínkem..... :grinning: Což praktikujeme zrovna teď, držíme se celou noc za ruce, aby jsme ho v jeho krušných dnech podpořili.....ach jo, blbá rýma, a já jsem z toho KO..... :frowning2: :frowning2:

Jinak u nás také měly největší úspšch fotoknihy, ale každý chce už pokračování, což je tedy úžasné, nemáme ani tolik fotek, ale hlavně to není zrovna levná záležitost, když to objednáváš do čtyř rodin :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, no já už se na kašičky také moc těším, možná až bude Davídkovi lépe, tak už jí také zkusíme....teď jsme rádi, že se v klidu napapáme, jak má ucpaný nosánek, tak se mu při jídle špatně dýchá......:o((

Ale jinak už mám plnou špajzku příkrmů, skleniček od HIPPU......ty mi i doporučila doktorka, mají prý vše z BIO zeleniny a ovoce.......tak uvidíme.....jen se bojím těch reakcí, nemáme to už od mala s tou kůžičkou jednoduché, a tak se bojím po čem všem se budeme osypávat...... :frowning2:

Pavly, jestli chce kojit do 15 měsíců, tak to je hezké, budu ti přát, ať je mlíčka hodně moc......já se jen musela pousmát u té číslice 15, protože jsem jednou v televizi viděla dokument o mámě, která kojila svého syna ještě v 15 letech.......což mi tedy přišlo dost úchylné...... :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, já Kvasku ještě neviděla, jsem fakt ostuda.......naposledy jsem viděla Mamma Mia a to je super film, taková oddychovka, doporučuji..... :grinning:

Tak se mějte krásně, posíláme pusinky i pohlazení pro všechny miminka i jejich maminky
28. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz
Ahojky,

tak já zdravím jen v rychlovce..dnes jsem dala porpvé malého spinkat samotného,aniž bych ho uspávala na rukou,tak čekám jestli usne..pak se ozvu..:slight_smile:
29. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
Holky..malej chrní a to docela docela sám :dizzy_face: :dizzy_face:
No my jsme z toho na větvi :dizzy_face:

Teď ale letím rychle umýt aspoň nádobí,nebo se z toho zblázním.

Pa pa a krásnou dobrou noc..:slight_smile:
29. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz
A dnes jsme slavili 4.měsíce:slight_smile:
29. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz
mam nove fotky-to jsem stihla,ale umira mi baterka,takze jen zdravim a zitra snad zase stihnu napsat :dizzy_face: ,zatim pekny vecer vsem a pusinky davulinkum :wink:
29. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz
PAvly fotečky jsou úúúžasné :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz
Davídkovi přeje všechno nejlepší k jeh prvnímu svátečku,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky..a posíláme VEEEELKOU pusinku :slight_smile:
30. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
Ježíši..přejeme :grinning:

Ach ty překlepy..
30. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
ahoj Lucí,

my z Chomutova také přejeme Davídkovi vše nejlepší k jeho prvním jmeninám.........štěstí a lásku má od vás, takže hlavně to zdraví:o))

Hezký den i večer

Lucík a Davídek
30. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
ahojky,mala dneska ne a ne dobre zabrat,tal alespon prejeme s terinkou vse nej davulineckum k prvnimu svatecku a posilame obema pusinky,maminkam pak pozdrav,zatim papa :wink:
30. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz
Do nového roku přejem hodně radosti,
budete ji potřebovat na ty všední starosti.
Jak to všechno poplatit,
rovnováhu neztratit.
Tak Vám přejem hodně síly, taky pevný krok,
ať je dobrý a úspěšný ten nový rok..

Lucie,Davulín,Milan
31. pro 2008 v 18:06  • Odpověz
ahojky,tak mala odpociva po prvnim vecernim kojeni-sli jsme na vec dneska o neco driv,na 7 se tu sejdou lidi,bude nas 6-8-to jeste nevime, takze proto letim radji uz ted poprat,pak uz asi nebudu stihat

preju vam do noveho roku vse nej nej nej a hlavne zdravi a stesti celym vasim rodinam
posilame pusinku pro milacky malicke,ktere se narodili letos a jsou nasimi stestickami snad na cely zivot,co :dizzy_face:

a mam vas rada-at to zni jakkoliv divne :sweat_smile: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.