• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Ahojky,
holky konečně je po všem co?

Malej to celé prospal :grinning: usnul normál o sedmi a i my jsme slyšeli z chůvičky rány jak z děla a malej se ani nehl :grinning: Tak jsem měla radost,vstávali jsme v osm a teď už zase chrní :grinning:

A co Vy?Jak jste vkročili do Nového roku?

Posíláme pusinky broučkům..:slight_smile:

Pa pa a hezký první den v Novém roce :wink:
1. led 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
ahoj holky a miminka

omlouvám se, ale včera u nás byla jedna návštěva za druhou, já se nestíhala věnovat ani Davídkovi, to musel obstarat tatínek, já jen umývala nádobí, dělala kafe a věnovala se návštěvám.......jinak tedy Davídek byl také milionový, usnul včera v pět hodin a vzbudil se až ve dvě ráno, přičemž nějaký bordel z ohňostrojů ho vůbec nezajímal :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak vám samozřejmě také přeji vše nej.... do Nového roku, důležité je hlavně to zdraví a pak také dávka pohody ve všech směrech........ale hlavně ať nám dělají radost ty naše nádherná miminka :sunglasses: :sunglasses:

My už rýmu skoro nemáme, ale trápí nás kašel, nejvíc tedy v podvečer a u jídla.....jak ty miminka neumí pořádně polykat a jdou jim do krčku ty hleny, tak když Davídkovi zaskočí u jídla, máme ho skoro celé venku... :frowning2: :frowning2: No snad tomu bude brzo konec..... :sunglasses: :sunglasses:

Tak se zatím mějte krásně, já pak ještě nakouknu :slight_smile: :slight_smile:

Lucík a Davídek
1. led 2009 v 17:44  • Odpověz
ahojky ffffsem v novem roce :dizzy_face:
napred napisu zazitky u nas z poslednich dnu a pak snad budu i reagovat na vase prispevky....

a jeste jednou preju hlavne vse nej a zdravicko! ffffsem :wink:

takze u nas posledni dny pochopitelne chaos,sama navsteva a tak-jak uz to tak byva a do toho jsem chtela mit uklizeno,pac mam rada na novy rok poradek...ale ja to tak taky byva, neni mi prano :grinning:
-terezka-uz tyden jsme na prikrmech a pochopitelne se tim male zkomplikovalo vyprazdnovani,takze se nam stupnovaly zachvaty vzteku,narku a zoufalstvi.....plakala-no spis jecela jak diva hlavne dopoledne-cele a pak i casto odpoledne-nebo alespon chvili fnukala....uz asi 4 dny se nevyprazdnila a jak jsem asi i psala,jinak chodila denne,takze pro ni strasna zatez....byla prdolka zoufala ja s ni,takze jsem chovala,v noci skoro nespala, protoze jsme cvicili,hladili a tak.....nastesti zrovna vcerejsi noc sla-takze silvestr ok......a dneska pred koupanim zase prdi-to ted delala pekne casto,ale pridala neuveritelny zapach- a ted vecer si rikam,ona mozna i kajdi,ja to snad citim! jdu ji prebalit a co jsem videla-neuveritelny!!!!!!! fakt jak kdyz vezmete ty dve sklenicky mrkvicky-co snedla a ty tam byly- ve stejne konzistenci-no mazeeeeec, ja byla taaak stastna! -to za prve
-milacek-chtela jsem pochopitelne pomoc s nakupama na silvestra-ani ne jako na ten den,spis,ze jsme zase vse vyzdrali :grinning: atd..... Napred,ze do prace pujde jen v pondeli-odsunula jsem vse na utery, pak ze musi i v utery rano-odsunula jsem vse na odpoledne, pak ze tam zustava cely den-nevadi,ve stredu stiham (venovala jsem se nasi uplakane male....)v utery vecer jel jeste milacek do obi,vratil se az v 11...a rika,ze ho chyta zub-vypadala mu asi pred tydnem plomba,ale nebolelo to a je objednany na preventivku,tak ze pocka....no nic, rikali jsme si,snad to prejde,....pochopitelne ne, vcera vstal,ze celou noc nespal,ze uz nemuze,at hledam,kde je pohotovost-takze vcera misto pomoci opet odjel a ja na vse zase byla sama.dojel mrtvej,zub vytrzenej,pry to jinak neslo.....vecer navsteva od 7, docela to slo,zlepsovalo se to.....v 11 ale desny bum, desne bolesti,vydrzel do jedne a sel do loznice,my slavili dal.....celou noc protrpel,rano jel zase na pohotovost,opet mu to cistili, nevyjadrovali se konkretne-asi zanet nervu,korenu nebo co,kdo vi.....kazdopadne prijel,zvracel,mel zimnici, krece,nevedela jsem rychle,komu driv se venovat.......no parada....ale zvladli jsme,asi od 5 vecer se zacina citit lip,snad to uz bude dobry,zitra tam jeden zas-ma dren,doufam,ze uz ho to bolet nebude - to za druhe

no takze je jasne,ze silvestr parada :slight_smile: , fakt jsem litala,abych stihla alespon to zakladni,nejaky muj poradek jak jsem zvykla jsem vzdala :grinning: , ale bylo pohosteni,bylo tak nejak poklizeno, byla jsem jak jsem zvykla kocarkovat a venovala jsem se mojemu stesti-takze jsem byla stastna a bylo to pohodove vcera vecer....mala s nama chvili sedela,neskocila na koupani driv,takze pri zvnoku v 7 oci jak beterky,aby ji to neuteklo! :sweat_smile: a dulezite nas pozorovala asi do pul 9, pak si dala rict a krasne usnula.....i pres to bolave prisko....a nevstavala po dvou hodinach,ale vzbudila se az ve 23:43, dostala papat a ve 23:52 uz zase spinkala v postylce........takze jsme krasne v pohode vsichni pokecali, pobavili se a privitali novy rok :dizzy_face: , po pulnoci a pripitku jsem sla za ni a pobrecela jsem si,jak jsem stastna....cukala se u delobuchu,ale nevstavala...bohuzel dosel i milacek a nevydrzel byt tise,musel ji poprat vse nej septem a tim ji vzbudil....takze do pul 1 jsme pozorovali svetylka pres zaluzie a cekali,az to prejde,pak jsem ji zase uspala, neprotestovala...slavili jsme az do pul 3...
-kazdopadne teda byla fakt zlato,noci pred tim jsem vstavala asi 100x a ted fakt krasne spinkala,no proste milacek!!!! a nechala me spat do pul 9 (s kojenim sice,ale to neva) :sunglasses: -proste fakt vic jsem si prat nemohla....

no a ted jsem se vam vykecala a zkusim psat dal
1. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
luci 08
-cestovni postylku mame,mamka ma doma i normal...ale stejnak vim,ze by si malou brala do postela a stejne jako ty nejak nevim,ale s nama muze,ale s babi a jejim manzelem-nevim,nooo :unamused: ,mamka by mi nevadila..ale...
-s rymou-jak jsem tu psala v listopadu,tak vis,ze jsme si tim prosli,hrozne jsem vas litovala,je to fakt desny,taky jsem mela malou neustale v noci u sebe a porad jsem se snazila ji zvedat hlavicku-vyvysovat alespon mirne ( a hlidala jsem prave neustale pohohu zbytku telicka,aby se nelamala),fakt vim, ze je to desny a zoufaly...a desne jsem nesla odsavani, ten jeji plac a hrozny boj,ze uz fakt nechce :frowning2: ,snad uz budete zdravoucky-bohuzel u nas to trvalo klasicky tyden,ryma asi proste nikdy kratsi nebude-ac chcem
-prikrmy mam zatim hami-vetsina mi doporucila to,ale chci vyzkouset i hipp a uvidime,at si mala vybere, myslim,ze to je stejne asi jedno...
1. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
luci-ten tvuj davidek spi fakt nejak neskutecne!!!!!!!!!!!! :confused: :fearful: ,no pro me fakt nadlicky :grinning: ,ale preju ti to :wink:
-no a jak pises,ze je to za nami....rada bych taky konstatovala,ale bohuzel me neni prano.....u nas jsou na programu dalsi oslavy a snad to taky nekdy skonci!!!!!!!!!!!!!uz aby to bylo,uz me to faaaakt nebavi :angry: ,mam lidi rada a vsechny rada vidim,ale ne na ukor male-coz ted obcas bylo a to uz se mi nelibi,chci ji zase mit chvili jne pro sebe a venovat se ji maximalne.....
1. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky..

Pavly,tak to jste měli veselo..to je mi líto,ale vím čím manža prochází..Milan chodí k zubařovi co 14 dní a už nás to stálo 6000kč :angry: A to ještě není všechno :angry:

Jinak my rýmu měli taky,ale malému odsávačka absolutnš nevadí,dokonce se u toho i chlámal..

My cestovní postýlku ještě nemáme..a asi už ani kupovat nebudeme..
MAlý je u babi jen přes den a tam má svou postýlku,ale babička ho jinak než v kočárku neuspí,tak je tam na prd :grinning:

No teď mi volala máma,tak jsem ten zbytek zapoměla :grinning:

Tak přeji krásnou dobrou noc a hlavně klidnou..
Pusinky Terezce,Davídkovi:slight_smile:
1. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky..

Pavly my co jsme na příkrmech tak bereme zase probiotciké kapičky,než se malej bude víc hýbat..protože kaká moooc tuhá hovínka,až se kdy divím,že to tím malým zadečkem protlačí..a i tak mu to dá zabrat no..

Nic,tady sněží jako blázen,ale razíme na chvíli ven..

Pa pa:slight_smile:
2. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahojky,letim alespon pozdravit

u nas stale bohuzel tema zuby,pohotovost a silena bolest....takze nic noveho :frowning2:

luci-zavidim ze maly ma rad odsavacku!!! a to totalne moc!!!
a kapicky zatim davat nechci,neni na umelem mleku,tak porad doufam,ze telo si poradi samo-je na to i primerene stara-neni to mega problem, dneska uz zase ani neplakala,takze snad si poradime i bez kapicek-jinak o nich vim, a dekuju za radu - my taky zatim mame stale i ridsi stolici-prave to kojeni je v tom asi-snad rozdil....

jinak me stve,ze budou mrazy-jak jsem rikala,presne,kdyz mame zacit jezdit plavat :angry: ,tak uvidime
a jeste neco jsem chtela,ale nejak mi uz utikaji myslenky :unamused: ,tak zatim vsem dobrou noc a pusinky pro milacky malicke
2. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky..

Pavly právě proto jdeme až od šeti měsíců..nechtěla jsem s ním jezdit přes zimu,páč to máme 10km a miminka jsou přece jenom moc náchylná..takže začneme od března..pokud bude hezky..jinak to ještě odložíme..

Tak malej dneska tááák bojoval s kakáním...teda nebrečel,nic..jenom byl v lahátku a co chvilka rudnul jako rajče..nakonec se povedlo a to co tam bylo k neuvěření..takovej dlouhej tvrdej had :grinning: Ale snaží se a to je dobře :slight_smile:

Pavly manži je mi fakt líto..ale i zuby jednou přebolí :wink:

Luciáši máš absenci :grinning: :grinning:

Pusenky broučkům.. :slight_smile:
2. led 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahojky luci-no kdyz male uz je vic nez sest mesicu a ja nechci cekat do 8 nebo vic :frowning2: ,taky budem dojizdet, 20km :cry:
2. led 2009 ve 22:23  • Odpověz
Já vím vím..a je to dobře,že budete chodit..
Tohle jsem zapoměla připsat..že Terezka je už velká slečna a určitě víc odolná než třeba Davulín..

A kdy to začínáte s tím plaváním?
2. led 2009 ve 22:41  • Odpověz
luci-presne za tyden no jsem zvedava....
2. led 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jééé..no to má být to počasí hnus,že?
Tak snad Vám to počasí vyjde aspoň trošičku tedy.. :wink:
2. led 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak tatínek nám odešel na hokej, Davídek spinká ještě po procházce v kočárku, tak mám chvilinku čas napísat..... :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, ty zuby, to musí být síla, já celé těhu a až doteď bojuji s rostoucí osmičkou, je to děsné, v těhu jsem si tedy nesměla vzít ani brufen, tak to bylo horší, teď už se tím aspoň zaplácnu....někdy v řijnu mi doktorka vypálila tu dáseň kolem, aby se mi to lépe klubalo, no tak teď už mám asi polovinu zubu vyklubanou, ale pořád to nějak nebere konce......nejhorší je, že to vždycky přijde, když to nejmíň čekám, takže poslední záchvat růstu jsem také měla na Silvestra....nejlepší na zuby je prý slivovice, ale ne pít, jen vyplachovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly, a jakou používáš odsavačku?? Našemu Davídkovi totiž také nevadila, když tedy pominu chvilky, kdy měl hlad a já místo flašky s mlíkem donesla odsavačku.......ale jinak byl také vysmátý, hlavně pak, když byly nudličky venku a lépe se mu dýchalo..... :slight_smile: :slight_smile: My máme tu klasickou z lékárny, asi za 30 Kč a v šuplíku ještě nějakou za 100 Kč kdyby tahle vypadla.........ale nejhorší jsou prý ty odsavačky s připojením na vysavač, to říkala i tchýně, dělá na URL, prý jim tam maminka pláčou, jak jejich děti nemají rádi tyhle odsavačky a doktor prý je vždycky na větvi......a řekně prý jediné.......vyzkoušejte to jednou na sobě a už nikdy to svému dítěti neuděláte:o)))

A Pavly, dlužíš nám tu detaily ze svatby, svatební hostiny, zajímám se hlavně o ten Selský dvůr a nezapomeň, že tu máme jednu srpnovou nevěstu a ta určitě chce čerpat inspiraci od jedné již zkušené...... :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, je hezké, jak prožíváš doslova každé hovínko, ale já to mám také tak, jsem ráda za každý Davídkův příděl v plenušce.......on je teď v klidu, dávám pořád kapky, ale přijde mi, že co mu dávám šťávičky, že se mu kaká lépe.....tak uvidíme, až příští týden začneme příkrmy...... :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, kam budeš chodit plavat?? Do lázní nebo do tiger klubu??? My chceme také až na jaře, já tedy hlavně čekám co ta naše kůžička, ve čtvrtek jdeme na poslední kontrolu na kyčle a rovnou i na to kožní, chci aby se doktorka aspoň vyjádřila co a jak a pak uvidíme.......ale teď v těch mrazech to asi bude paráda, nejenom kvůli tomu cestování......hold musíte holky vždycky nejdřív hodně vychladnout..... :grinning: :grinning: Jinak my máme kůži po kosmetice z konopí o 70% lepší........fakt to pomáhá.....ale Lucí, opravdu mi to smrdí:o))))))

Tak se mějte krásně, já jdu trochu poklidit, máme to tady jako když spadne bomba:o)

papapapa a pusinky miminkům

Lucík a Davídek
3. led 2009 v 17:49  • Odpověz
caute holky,tak mam snad taky chvilku,mala uz zabrala,doufam,ze zase na ty dve hodinky,do pristiho kojeni....

zuby-stale aktualni tema,bohuzel,obcas je tatuldovi uz lip,ale obcas zase naprosto odpada,takze jsme nadale jako kdyz je v praci :frowning2: , takovych volnych dnu a pro me zadna zmena,zadny oddych,pomoc,naopak-staram se i o nej-tim nechci rict,ze me to stve,spis jsem smutna,ze se to tak seslo....
-jinak me taky stale rostou osmicky-mam je v dasnich a ani se nikdy neprorezaji,vsechny se musi postupne operativne odstranit-teda uz ne vsechny,jedna sla uz v tom lete,takze dalsi 3 jsou na rade,ale to zatim neni aktualni, to zas az by byla venku takova cast,ktera by se mohla kazit-jak to bylo prave s tou,co uz musela opustit mou pusu.....
-luci-moc me mrzi,ze u vas taky silvestr :unamused: ,ale jak pises a je i u nas videt-fakt si nevybiras,neovlivnis to a mas proste smulu- a vzdy to na just byva v dobre,kdy nejmin chcem :frowning2: -tak at te to zlobi co nejmin :wink:
-jinak milacek ma i pravou domaci slivovici a ani tak nepomaha-a vyplachuje,neboj :grinning:

odsavacka-mam tu na vysavac,ale zatim jsem ji nepouzila s vysavacem,jen obycejne....male to pomaha,je i za to vdecna,ale proste nema rada pocit,ze ji lezu k nosu,ma pocit,ze musi vest boj....do te doby to bylo ok, prvni dny taky,ale pak uz toho mela dost a doted uz nechce,abych se vubec priblizila k nosu :unamused:
-jinak pry si to mame vyzkouset a ja to zatim nezkousela,ale plno holek jo a taky jich znam dost,co lecily rymu fakt tyden,kdezto ty bez vysavace i dva az tri....a kdyz pak koupili tuto,tak uz taky jen tyden....takze proto ji mam-pred pouzitim na malou to kazdopadne vyzkousim, mozna je to lepsi pro starsi deti...a taky je asi problem s vysavacema,nektere nemaji regulaci na vykon-nas teda jo :wink:

plavat-budem jezdit ted do lazni-proto,ze je to tam levnejsi (porovnavano s chobotnicema) a ja ocekavam-a potvrzuje se,ze kdyz bude osklivo,tak proste nepojedem a nebude me tim padem stvat cena...pry dokonce i nahrazuji lekce.tak uvidme.ja i jdu na ten zakrok,takze treba nebudu moc do bazenu i ja sama-predpokladam,ze ale snad ne dyl,nez dva tydny :frowning2: .Asi by bylo lepsi pockat,ale na me je uz dost velka,kdyz tu nikde neni plavani uz od treba 3 mesicu-tak chci alespon neco uz delat a predpokladam,ze pak budem pokracovat-jestli v laznich,nebo v chobotnicich nebo jinde-to zatim nevim a uvidime.....

s hlidanim plinky - no asi kazda to zereme,me se lidi smeji,kdyz rikam,ze jsem na jejim smradu snad i zavisla a tesim se,az zase ucitim smradlavou plenecku-to bylo teda jeste v dobe,kdy jsem ji citila i nekolikrat za den nebo alespon jednou....ted mam vicekrat za den taky smrad- a brutalni!!! z prdiku-ale ja snad miluju i ty :confused: :sweat_smile: -ale jak rikam,to asi ma kazda mama :sunglasses:

konopnou mast si pisu-jak bude problem,chci ji :wink:

a na svatebni den myslim,i rada si zavzpominam,ale nejak ted nemam silu nikdy psat vic :grinning: ,uvidime,treba se dneska jeste rozepisu :confused:

uklid-no o bombe me povidejte,meli byste to u nas ted videt,navsteva odesla,ja nahazela veci do mycky, sklidila jidlo-zbytky a vic ani tuk-zitra je taky den,stacilo,ze jsem to chystala a tak :rolling_eyes: ,doufam,ze uz je to vse konecne za nama-az do pristiho tydne,kdy je dalsi oslava-nastesti uz ne u nas doma,takze to mi uz tak neva-jen spis fakt,ze ty lidi zase uvidim (bohuzel milackovo ma ne tolik oblibena strana :pensive: )

no a taky vam musim napsat,ze mala dneska naprosto odmitla prikrm,vcera uz to skoro neslo, predevcirem to byl boj-tak ted nevim,co dal, vzdala jsem kvetak-myslela jsem,ze ji nechutna,ale odmita i mrkev -s bramborem,ale mrkev pred tim jedla.... :frowning2: ,tak ted resim,jestli na tyden nevysadit-abych ji neotravila,nebo to nezkusit davat misto poledne spis az odpoledne,az se vratime z vychazky,napada me,jestli v to poledne neni uz moc utahana a nema silu se s tim v pusince poprat-preci jen uz cele dopoledne nespi a fakt dostane jidlo a jdem ven-a hned vytuhne....tak fakt uvidime,co zitra vymyslim

zkusim to radeji odeslat,at se to nesmaze a kdyz bude chvilka,tak zkusim napsat tu svatbu, zatim pro jistotu zdravim vas i vase davulinecky :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojky,tak zkusim popsat nas svatebni den,nez se mala vzbudi a zkusim to vzit spis heslovite a strucne-ikdyz nevim,to asi neumim :unamused:

-svatbu jsme planovali dlouho,pac jsme ji o rok odlozili-takze jsem si stihla udelat jasne predstavy-a jeĺikoz jsem detailista,tak fakt do detailu-vedla jsem,ze to nevyjde,nejsem naivni,ale ja jsem takova,ze do posledni chvile pro to vec udelam proste maximum, ve chvili,kdy to uz bezi,dokazu detaily hodit za hlavu....
-takze jsem fakt svatbu piplala do detailu a musim rict,ze to,co slo ovlivnit se taky do detailu povedlo a udelala bych to zase-bohuzel jsou ale veci,ktere jsem mela do detailu vymyslene, i vyresene-jenze je to o tom,ze sama se neucesu,sama si hostinu nepripravim-a ikdyz lidem rikate presne navody-oni na to fakujou- a to tak bylo v necem i na nasi svatbe......

-takze vse klapalo skvele,termin jsme meli patek,presne v den vyroci naseho seznameni, riskli jsme obrad pod sirym nebem-fakt mi bylo jedno,jestli bude prset, brala jsem to tak,ze v zivote jsou veci,ktere prijdou a ty se s nima musis poprat-neovlivnis je-jako pocasi-brala jsem to jako symboliku....
takze pocasi ok, dobra predpoved-ale hlasili vitr a ten teda byl pri obradu neskutecny

v pondeli pred svatbou sok na selskym dvore-to jsem malem kolabovala-ale to popisu zvlast,jako selsky dvur....

jinak den pred svatbou jsme jeli do kadane-kvuli necemu jinemu-tak rikam,pojd i pro myrty-alespon je rozdelim do jednotlivych domacnosti uz ted vecer-tam se kvetinarky ptam,jestli mi ukaze moje kaly,ze se nemuzu dockat-bylo sest vecer-usmev-pry jeste nedojely,ale pry na kamion ceka,at se nebojim...ze legrace jsem prohodila,at kdyztak vola,at nebrecim rano,az budu namalovana.....

zacal muj svatebni den, v pul jedne v noci telefon-jeste jsem nastesti nespala,volala kvetinarka,kaly nedojely-pan si myslel,ze je nebude prodavacka chtit,pac byly extreme drahe-domluvu mezi nima doted nechapu,proc ji nezavolal,nebo jestli upozornila,jak je to dulezite....tak pry co ma delat,z ceho ta ma vazat,ze ma jen ruze-ty nemam rada,docela az nenavidim-no nemela jsem slov,rekla jsem,ze hci alespon neco podobneho a vic radeji nechci uz resit....

u kadernice rano dalsi sok-nechtela zkousky,mela me za blbce,co to chce-u nas takove veci preci nikdo nechce,tkaze kdyz zacala delat neco priserneho,malem jsem brecela,nakonec jsem se do toho pustila sama a dodelala si to fakt sama!!!!! ale dopadlo to tak nejak dobre-ale naprosto jinak,nez to melo byt :frowning2: ,pro me snad nejvetsi zklamani dne :cry:

kdyz jsem prijela domu,kamoska rika-posad se....sarka nedojede (jedna z kamaradek),otaci auto a vraci se-jsou z pardubic-jednou zpet,umira babicka,jedou se rozloucit (babicka opravdu odpoledne umrela,rozloucit se uz nestihli) :frowning2:

jeli jsme se fotit-tak to docela slo,az na tel. od brachy,ze je na selksym a jak ze chci ty stoly a vyzdobu!!!!!!!!!!!!zase nevedeli nic-vezl tam dorty :confounded:

kdyz jel mamky manzel pro ty dorty -zase jine,tak mel malem nehodu-vjela mu tam ridicka-musel strhnout rizeni a najel na chodnik,poskodil si prevodovku-jak se ukazalo az pozdeji....

slo se do finale,byty plne lidi, vse slo na cas,manza si pro me mel prijet-jako komedie pro lidi, pomalu jsem zacala vyhanet lidi u nas pred barak-telefon-milacek strasne brecel,ze se stalo nestesti-ja malem sla opet k zemi,videla jsem tak dva mrtve-"nastesti" jen dopravni nehoda,naboural se pujceny veteran mercedes-naboural milackuv tatinek,ktereho ma strasne rad,proto tak brecel - s nim,tak jsem ho premlouvala,at to resi,nebrecia da mi vedet....nakonec pro me za chvili dojeli-ze dopravka to bude resit po obrade-resili neco jineho,ci co-nerozumim tomu-takze lidi cekali venku, milacek si pro me sel a misto radostneho setkani brecel a nechtel mezi lidi,u vytahu jsem ho premlouvala jak detatko-sileny-co si mysli sousedi,kteri nas slyseli (milacku, neboj,ted se jen vezmeme,neboj se nic,pak bude vse zase dobry)to ani nechci vedet,asi ze jsem ho poradne uhnala :grinning:
-kdyz jsme vylezli ven,hrobove ticho,vsichni cekali,co budem delat,nastesti svagrova pak zarvala wuau- a tak zatleskali a jelo se....
jak dite jsem se tesila na troubeni, premlouvala mamky manzela-on je desne proti,ze se to musi a tak a nakonec v aute hrobove ticho,vezl me brach a ptal se,co budem delat,ze skoda tak pul milionu, co k tomu povi pojistovny a tak...no fajn cesta
-obrad -jak jsem psala desny vitr,ale jinak to klapalo na vybornou-oddavajici netusili,ze jsme v takovem stresu-rec jako ze nas potkaji i tezke okamziky se fakt hodila :grinning: , hudba vysla suprove,nastup-no vse,proste se vyplatilo to mit fakt pripravene
-jen zadrhel i tady-pani matrikarka byla desne hodna a vysla mi vstric,at je vse,jak chci,ale nejak zapomnela,ze uvitat by nas mohla,nebo seradit lidi do spaliru-takze jsem to nakonec taky delala ja-vyborny, vsichni opareny a cuceli,co to zase delam :unamused: , a moje mamka na me mela i nejakou osklivou poznamku,jako ze co si to zas vymyslim...az pak pochopili,ze jinak bychom se k obradu asi ani nedostali :confounded:
-no pak nasledovalo vse,jak ma byt, ryze,prezeravani zamku....a slo se resit auto-meli jsme veteranem jet na selksej-coz padlo,navic se ted projevil vliv te rani nehody mamky manzela,auto uz nechtelo jet...takze napred,ze se odtahne to nepojizdne na blizke sidliste,tam to zustat nemohlo, veteran se jel odvezt na misto nehody k reseni....tim padem nebylo dost mist pro svatebcany a zacalo se preorganizovavat,kdo jak pojede,pac s babickama-nepohybujicima se dobre to bylo slozitejsi....
a prisla dalsi rana,milacek zajistoval auto k odtahu, a jak segra vyndavala veci z kufru,tak si ho v rozruseni nevsimla a sekla kufrem v dobe-kdy tam mel milacek jeste hlavu-bylo to na siti-tak na tri stehy-krev vsude...hledala se lekarnicka a mamka nastesti zdravotnice mu tam udelala z naplasti maslickove stehy,abychom nemuseli na siti :unamused: -to uz jsme meli dost, ja sla do auta,ve kterem sem prijela-to sedmimistne,sedla jsem si uplne dozadu-aby dopredu mohli pripadne babicky a cekala jsem,az se pojede a hotovo,milacek prisle za mnou a sedl si taky ke me dozadu -jelo se,cestou jsme nemluvili,chtelo se nam spis brecet-ptali jsme se proc a jestli to uz je konec,chteli jsme to zrusit a sejit se jindy :frowning2: ,opet jsem si troubeni neuzila,zadne kolecko mestem,nic....a jnak v tom aute jsme nakonec jeli jen s ridicem-bracha,takze jsme sedli vzadu naprosto zbytecne-no mazec, a kluci se cestou jen dohadovali,komu rychle kvuli nehode volat,co na to majitek-byl to jeho milacek,vysneny auto, kde se na opravu vezmou penize,jak se mu to povi-atd.
-
-dojeli jsme na selsky dvur a rovnou jsme se ptali,jestli maji hasicak,ze chybi pozar a jestli tam zatimje vse ok....pri rozbijeni sklenicky si milacek drzel oci,ze pry urcite strep vyleti, pak kdyz me prenasel tak kricim-to staci,nez spadnem-no super
mladicka servirka mi letela dat polivku-jako prvni,ze a jak byla horliva,zabrzdila pozdeji a kus vody jsem mela hned z uvodu na satech....

pak se plno lidi sebralo a odjizdelo-jela se resit nehoda,museli tam byt auta,svedkove nehody....takze se cekalo s pripitkem,preci jen zenich byl potreba-sedet tam v cele sama,daleko od kamaradu,s kteryma bych si mohla rict alespon doprdele-to byl mazec....
no ale prezilo,probehl pripitek, jidlo-uz vse zase ok, a prisel na radu DJ- a to byla zachrana

hodne jsem si ho musela vybojovat a vyplatilo se, pustil predem domluvene pisnicky-aby to rozproudily-a nakonec fakt super vybrane-pac i me milovane,zavrela jsem oci, zacala zpivat,tancovat a svete div se,za pul hodiny mi bylo lip, pak se pridal i milacek a asi za dve hodiny uz byla zabava konecne v plnem proudu a suprova, nehoda sepsana,jizva drzela, dalsi zkaza zatim neprichazela................

nebudu to dal popisovat,bylo to pak dokonaly,takovej mejdan jsme si prali nekde v duchu a vubec jsme v to nedoufali!!!!!!!! bavil se naprosto kazdy,koncilo se druhy den rano za svetla a proste v zivote na to nezapomenu, pocasi dokonaly,behala jsem po selskem s vleckou pri zapadu slunce a tocila se a uzivala si satu.........

nemohlo to pak ve finale dopadnout lip

auto-nastesti se vse hradilo pres pojistovnu a diky samooprave se tonakonec nevysplhalo tak vysoko,ale asi jen na 300.000,ted uz auto zase jezdi na souteze a majitel s nama dal kamaradi :slight_smile: ,je zlatej,ale bolelo ho to moc :pensive:

a jeste perlicka-ta pojistka na auto,co bouralo, se nemohla pak v pondeli najit,tvrdilo se nam,ze ji mame neplatnou,opet jsme kolabovali,ale nastesti se to pak v utery naslo nekde zastrcene na centrale v praze,fakt nic v klidu nebylo

jo a kytku jsem zapomenla rict,ze kvetinarka rano obihala konkurenci a sehnala mi kaly-sice uz hodne jete,ale kaly :dizzy_face:

odeslu to a dopisu ten selak :wink:
3. led 2009 ve 22:35  • Odpověz
selsky dvur bylo desne zklamani a pak i desne pochvalena volba

jak jsi tu luci psala o tom lete,neprijemne obsluze a tak-to same se nam tam stalo letos taky,kdyz jsme tam jeli v den vyroci-maji tam proste jako kreteny-to nejde popsat lip,proc zamestnava tak kouzelne misto takova hovadka,to je mi zahadou....

nas zklamal selak hrozne,pul roku tam jezdim a rikam,co jak chci, porad ok,neni problem,pak volaji,ze se chteji domluvit-nevedeli z dohod nic!!!!!!! pak zase vse vysvetluju,pisou si,rikam si snad uz ok, a jedu tam prave v to pondeli, a zase NIC NEVIIIII, sileny,i mamka byla neprijemna a to me do te doby mela taky za blbce,proc tam porad neco resim,nebyla objednana moje vybrana vyzdoba,nic, ten tyden tam nastoupila nova vedouci a nove zamestnankyne a od tech starych nevedely nic-ale uz bylo na objednavani pozde,musela jsem delat ustupky :frowning2: ,navic toho na tu pani bylo i tak dost-prvni svatba asi-nepamatovala si zase nic :unamused: -jak jsem uz psala
-meli jsme chut to odrict,ale bylo tam i ubytovani-vic jak pulka hostu byla z daleka-vic jak stovky km....

ale v den D se to nakonec otocilo,jidlo vsem moc chutnalo, raut byl krasnej,bozi,prasatko udelane pry vyborne, jelo se dle dohody do rana a nebyl problem-jen pred zavirackou uz nas teda vyhazovali, a obsluha-sice me polila ta holcina,ale nevadilo, byly to dve mladicke holciny-asi studentky na brigade, byly uuuzasny,usmevavy,tolerantni, no parada, s nima jsme byli neskutecne spokojeni
-pokoje-vsichni chvalili cistotu a tak, my taky davame vybornou
-rano raut venku-dokonalost sama!!!

ve finale suprova volba, uzasny misto-byli jsme tam skoro sami-pac to byl ten patek-no proste boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:

ale urcite bych si ted vyzdobu zajistovala uplne sama a chtela pisemne proti podpisu,co si preju a co ne-ja to pisemne dala,ale to ti zaprou.... :frowning2:

jo a bazen,trampolina-proste lidi strasne nadseny!!!! :slight_smile:
3. led 2009 ve 22:44  • Odpověz
chcipa mi baterka na notasu,tak jsem to radeji odeslala

jste jsem chtela,ze ted uz tam jsou -co jsem slysela-zase jini lide :unamused: ,to je asi kamen urazu toho selskeho,jak jsem psala,misto fakt bozi,si neumim predstavit lepsi,ale jeden,dva hovadka a zkazi to vse :frowning2:

tak drzim palce ve vyberu a ted spis jesti mate konkretni dotazy,pac ono to moc zkratit nejde :grinning:
3. led 2009 ve 22:46  • Odpověz
ahojky,copak je,co se deje,uklizite po vanocich :grinning: spis si uzivate tatinku,co :wink:
tak vsem krasnou dobrou noc :slight_smile:

PS.u nas stale zuby a trapeni se zazivanim malicke,prikrmy jsem zase stopla,uvidime,co dal :frowning2:
4. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky..,
holky vůbec neztihám..Milan jde na odpolední a my už nevzládáme..ale tak srandovně :grinning:

Ozvu se později,ale Pavly četla jsem..no potom..

Pa pa :slight_smile:
5. led 2009 v 08:46  • Odpověz
holky,tak jsem si k uklizeni ted pustila cd ze svatby-obrad-sama jsem si to mixovala a normalne me to i po roce a pul dostava a rvu tu jak zelva!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
5. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky maminy,
tak,malej chrní,alr já ty naše chůvičky hoodně brzo hodím do kotle :angry: :angry:

Malej byl dneska úžasnej,ale nebyli jsme venku,v noci zlehounka pokašlával,ale přes den nic,ale radši jsme byli doma..

Pavly to teda koukám..Když tak píšeš i ty starosti,tak vůbec nevím jestli do toho jít :grinning:

Ale tak my neplánujeme nic velkého..jen rodina a potom na střelnici..takže tak pohádkové jako jste to měli vy ,to mít nebudeme..ale malej stojí fakt moc peněz :grinning: a naíc nevím proč,ale jsem toho názoru že jde přece jen o nás a rodinu tam chceme plus svědky jinak se všichni sejdeme až na té střelnici..

No uvidíme jak to bude vypadat.. :wink:
5. led 2009 v 19:19  • Odpověz
ahojky
luci-ten tvuj davulinek je teda fakt spaaaaac!!!!
-copak delaji chvuicky??? :confused:

jinak svatba-no kazdy to vidime jinak a ja asi krome karambolu popisu i to dobre-nebo spis,proc jsme co chteli a meli-vypsala jsem co nevyslo-a i fotografka se smala a rikala,ze to proste nevidela nikde,ze kdyz se stane jedno-ok,ale mela nas jak sci-fi :confounded: :grinning: , a to foti jen svatby :grinning:

jinak me dneska uz spi tatulda a snad i mala!!! usnula mi na ruce takrychle,az mi to bylo neprijemne :frowning2:
5. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
holky,tak jsem vam to napsala do ip,ale nemam z toho dobry pocit,myslim,ze neco proste vyjadrit slovy nebo popsat nejde :angry:
5. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
Pavly tak jsem se se s chutí zasmála..první věta:Snad mám chvilku,dopíšu a takovýý román :grinning: :grinning:

Ale moc ráda si počtu,to ano..ale prostě jsem se musela zasmát..
5. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
Pavly..chůvičky nastavím,dám malého spát,zapnu a ony prostě nejedou.. :angry: :angry: Zítra jedu pro nové a tyhle,rozšlapi,rozduou,poplivu a ještě hodím zbytky do kotle a bude mi fajn :grinning: :grinning:
5. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahojky luci
no mala nekdy zabere na dve hodinyk,jindy na deset minut,tak nikdy nevim,jestli dopisu-no a ted se povedlo,nooo
zatim je v klidu,ale uz cekam ,ze pujdem bastit aja k ni zahucim

a proc chuvikcy nejdou-signal,nebo kabely?
5. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
Néé..mám všechno..prostě je to křááp :grinning: :grinning:
Dneska mě tak vytočily že můžou být rády,že ještě žijou :grinning:
5. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak to jooo,to bych taky silela,si to neumim vubec predstavit,ze bych se nemohla spolehnout
5. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
no právě..takže dneska si užívají poslední hodiny :grinning:
Jaké máš Ty?
5. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.