• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
autor
To víš že jo, na chlapy se musí přísně......:o))) Těším se moc, hlavně i na to, jak se budeme parádit.....jsem úplně vyřízená z těch malinkých hadříčků......:o))

A jaký máš kočárek?? My nakonec i na doporučení koupili šmudlínkovi Jané, tento:

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=118938
13. srp 2008 v 08:23  • Odpověz
No tak ten je krásný :dizzy_face: Ale ta cena taky super,viď?Já mám kočárek v albíčku,tak mrkni..obyč.Atlantic,ale nám se líbí a vyhovuje...
Taky jsem byla z toho hotová když jsem to prala a žehlila,to mě i dokonce to žehlení po dlouhé době bavilo :grinning: A my toho máme tak moc,že bychom to mohli prodávat :grinning:
13. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
To jo, cena byla "pohádková", ono vůbec to miminko je dneska docela drahá záležitost......i když koupíš něco obyčejného, tak pak, když se ti to nasčítá, tak se nestačíš divit...... :slight_smile: :slight_smile: Zase je ten kočár lehoučký, no ten můj mi říká, že na těch našich pět dětí ho užijeme...... :grinning: :grinning: :grinning: No myslím, že Davídek nám ukáže, že nám na dlouhou dobu bude stačit on sám...... :grinning: :grinning: Jdu kouknout k tobě do albíčka.....já žádné nemám, nějak to nestíhám :unamused: :unamused:
13. srp 2008 v 08:31  • Odpověz
Tak šup šup nějaké udělat.. :slight_smile: No my tenhle koupili od známé za necelé čtyři tisíce a máme ještě rok záruku,ona s ním jezdila jen půl roku a to né celý..tak jsme toho využili,navíc je to fakt od známé,že jsme měli jistotu,že je v pořádku....
Ale ten Váš je krásný..už ho máte nebo ho teprve budete objednávat?
13. srp 2008 v 08:35  • Odpověz
autor
Máš moc hezké albíčko......i když mi to chvilinku trvalo tě objevit, protože tvoje přezdívka je opravdu úžasná :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, přijdeš mi ale také strašně mlaďoučká, jako nodisha, kolik pak ti je?? Kočárek je moc hezký, občas jej vídám, docela hodně maminek s ním jezdí.......a cena úplně ideální......a pupík máš tedy kouzelný...... :grinning: :grinning:

Tak já to albíčko tedy udělám no, že seš to ty.......asi si na to udělám čas v pátek večer, to budu sama doma, tak stejně nebudu mít do čeho píchnout...... :slight_smile: :slight_smile:

Také máš popraskané bříško?? Já tedy už od začátku dost investovala do těch olejíčků na strije, mazala jsem dvakrát denně a jednou se podívám na bříško do zrcadla, a málem jsem upadla........popraskalo mi jako blázen, takže mazání bylo asi fakt k ničemu, zbytečně vyhozené peníze...... :frowning2: Kočár už máme koupený, mám ho u našich, tak se na něj chodím jen pravidelně dívat.... :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
Luci,to jsi ho nemusela hledat..taky jak si píšem tak máš ty tři ikonky a ten foťáček je albíčko :wink:
Jinak děkuji za pochvalu :wink:

No mladá jo..je mi 21 bude 22...ale myslím,že ideální..jsem s chlapem s pokojená,docela dlouho,tak proč ne.. :slight_smile:
Tak to se na Tvé albíčko budu moooc těšit :wink:

O bříšku mi ani nemluv...taky jsem měla doma milion krémů,olejíčků,pak se mi udělaly dvě stirjky a do rána celé bříško :frowning2: Ale teď už to neřeším..mě šlo totiž bříško z ničeho nic brutálně dopředu (povyrostlo rychle a najednou),takže to už neřeším..holt mám co mám a bude ze mě maminka,takže si s tí hlavu nelámu :wink:

My máme kočárek vedle u babičky a já si s ním chodím pojezdit po chodbě :grinning:
13. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
Aha, no vidíš, ani mi nějak nedošlo, se mrknout na tyhle ikonky......je vidět, že s albem nemám žádné zkušenosti....... :slight_smile: :slight_smile:

Je to vidět, že jsi ještě mladá, tedy.......jak jsem tady psala už včera nodishe, já jsem k tomu opravdu musela dozrát........na druhou stranu, když jsou příznivé podmínky (chlap) tak se to určitě plánuje lépe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já právě na to tvé bříško koukala, jsi kolem hubeňoučká a pak jen dopředu ten břišní hrbolek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je fakt, že to je na tu kůži záhul, ale nevím, jak bychom dopadly, kdyby jsme břicho nemazaly...... :sunglasses: :sunglasses:

Tak já se jdu nachystat, jdu do města na nákup a pak do porodnice, sepsat ten porodní plán a zamluvit si ubytování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Měj se zatím krásně a držím palečky na kontrole :sunglasses: :sunglasses:
13. srp 2008 v 08:57  • Odpověz
Jéé,budeš psát porodní plán?to my ne...já jsem řkala že bych tam napsala,že chci ať je to rychle zamnou a ať to nebolí :grinning: A to mi asi nikdo nezaručí teda :grinning:

No na mém bříšku jde poznat že je to kluk..u těch roste jen bříško...

Tak si užij nákup,my taky za chvíli vyrážíme a a se vrátím,ozvu se..

Zatím pa pa a pohlaď Davídka :slight_smile:
13. srp 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
Lucí, tak jak si dopadla??? :slight_smile:

Já musím říct, že my úplně v pohodě, už hodně dlouho jsem nezažila tak příjemnou sestřičku, která se mnou ty dokumenty sepisovala, jako dnes.......když jsme to sepsaly, tak se ptala, jestli jsem už viděla porodní sál, a já že ne, že jsem to při předporodním kurzu nestíhala, tak mi ukázala pokoj, kde budu v první době porodní, že se tam můžu čvachtat ve vaničce nebo ve sprše, skákat na míči......a pak taky tedy ten porodní sál, který tedy u nás v Chomutově nevypadá jako porodní sál, ale jako příjemný pokojík, kde se na tebe ze všech stran koukají z obrázků miminka...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prý tady pak Vašeho drobečka omyjeme, zvážíme, změříme a tak......no fakt jsem z toho byla vedle jak ta jedle, hned se mi tam bude chtít víc, když vím, že je to tam tak příjemné.......fakt to tam nevypadá jako v klasické nemocnici....... takže super, dodalo mi to více klidu.... pravda je ta, že se mi vůbec věnovat nemusela, a stejně...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2008 v 15:44  • Odpověz
ahojky,tak jen prolitam net a koukam,ze tu je dalsi chomutov-my chodime do chomutov a okoli...ale tak trochu teda patrim i k vam, ja rodila pred necelyma dvema mesici-v chomutove :wink: a byla jsem mooooc spokojena a o kom vim,tak v teto dobe byl spokojeny take,tak preju i vam hodne stesti!!!!!!!!!

odkud kounkretne jste? treba IP,jsem jen zvedava, to okoli muze byt i 30km :grinning:
14. srp 2008 v 08:35  • Odpověz
Ahoj Luci,
dopadla jsem zajímavě..jsem otevřená na 4cm,kdyby na pět tak jedu hned do porodky..ale pokud do středy neporodím,musím do porodky a píchnout vodu,otevřená si prý chodit nemůžu..tak jsem z toho tak trochu na měkko :frowning2:
14. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
luci myslim,ze porodis driv neboj,mozna do vecera a ani to ted netusis,to ti moc drzim palce :wink:
a bud rada,ze vis,ze se to blizi,ja byla zaskocena,ze uz, z cisteho nebe,ty se muzes pekne uvolnit a tesit se,ze si brzy pochovas to sve miminko :slight_smile:
14. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

Lucí, to je mi liíto, já už tedy včera myslela, že si tě tam nechali....když si pak už nic nepsala, ale ty si asi jen neměla náladu........no hele, ber to sportovně, 4 cm už je dost, takže už to určitě nebude dlouho trvat, do konce týdne se určitě Davídka dočkáte.... :wink: :wink: :wink: Určitě tam zapracují nervíky a nebudeš muset čekat do středy......já ti budu držet palečky........hlavně se snaž být pozitivně naladěná a nemít špatnou náladu.....vždyť za chvilinku už se seznámíš se svým synáčkem...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Řekla bych, že nodisha už porodila, včera se tu vůbec neukázala, tak už je asi Naimička na světě :grinning: :grinning: No já když byla včera v té porodnici, tak tam nikdo nerodil, až na jednu paní z vietnamu, ta tam chudák lítala po chodbě a nevěděla kam jít......když už jsem jí potkala asi po třetí, tak jsem se jí ptala co hledá (i když mi to bylo jasné, protože se tam svíjela v bolestech) a ona jen "rodit, rodit".......tak jsem jí odvedla na ten porodní sál a zazvonila, chudák sestra si asi myslela, že jdeme obě najednou......no ale asi to tam také nemají jednoduché, paní tam přišla s malinkou kabelčičkou a neuměla slovo česky......což je asi pak legrace :slight_smile: :slight_smile: Hlavně ta vietnamka měla postavu jak moje desetiletá neteř, těm se asi také musí parádně rodit....tak snad to zvládla, chudinka...... :slight_smile:
14. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
Ahoj Pavlí,

já vím, že je tu diskuse Chomutov a okolí, ale měla jsem pocit, že tam už mají všechny maminky dítka hodně odrostlé, ale je fakt, že jsem to nijak dále nezkoumala.......ale ty si jedna z výjimek, ty máš malinkaté mimi...... :slight_smile: :slight_smile:

Já musím říct, že mi včera ta návštěva hodně dala, není nad to, když se na tebe usmívá milá sestra a je ti nápomocná........opravdu na ní bylo vidět, že jí její práce baví........a tak to má být, moje obavy klesly minimálně o polovinu...... :slight_smile: :slight_smile:

Já jsem přímo z Chomutova, to druhá Lucka k nám zavítala až odněkud z druhého konce republiky, ale rádi jsme ji mezi sebou přijali......my jsme obě Lucie a obě budeme mít Davídka......no já snad až z měsíc :slight_smile: :slight_smile:

Tvoje holčička má krásné jméno, my také jako dívčí uvedli Terezku, ale my na 100% víme, že tam máme Davídečka...... :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
No holky uvidíme..já jsem si říkala ,že by to mohl malý vydržet do toho pondělka,po těch hodkách..,že by mi ty procházky třeba ¨dopomohly..

taky jsem koukäla,že nepsala,tak snad to má holka už za sebou...

No já když byla minule na křivce (ne včera) tak rodila paní ,ale ta šíííleně řvala,div si nervala vlasy a její manžel jí chytil za ruku a zeptal se:Bolí Tě to? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No my jsme byli mrtví smíchy,ale ležet tam já tak už jednu asi má :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 08:57  • Odpověz
luci-aha,no ja se nedivim,ze se tam nevyznas,je nas tam opravdu hodne a i ja obcas prestavam byt v prehledu,ale miminek cerstvych je tam vic, jeste jedno cervnove, a ted se budou rodit dalsi dve.....ale jsou tam i odrostla ditka,to jo :wink:

jo,potrehla jsem,ze druha lucinka je odjinud a vsimla jsem si davidku :dizzy_face:

a nedivim se,ze jsi uklidnena, ja tuhle naladu chytla na tehu kurzu-cviceni a na porod jsem se tesila a tak jsem si ho i v ramci moznosti uzivala a do porodnice bych se vratila hned,me se ty prvni dny hrozne moc libily a dala bych si je rada znovu

s terezkou je to teda nahoda taky,co :slight_smile: ,no my meli pak martinka-david se nam libi ale z rodiny jsme nikoho dat nechteli,no a my do podoru nevedeli,co to bude :grinning:
14. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
Pavly,jo jo..já jsem z Kvasic..jsem se tak přivtěřila.. :grinning:
Koukám že maličká se Ti narodila 18.6.to je datum mojeho :grinning:
14. srp 2008 v 09:03  • Odpověz
luci-daleko-jako manzi,jooo,no je to blizenec a ja chtela donosit jeste pet dni do raka- a nic,terka mela svoji hlavu-a je to dobre,ja byla na sale sama a taky jsem rvala!!!! :fearful:
-proc chces donosit do pondeli?

luci-blizko-no musi to byt srumec,nastesti telo dela sve,at se domluvis nebo ne,ale me treba pomahalo,to,co rikali,jsem si treba neuvedomovala,ze zadrzim dech a pomalu vypoustim,jen to rekli,tak jsem drzela,vubec jsem otonm nevedela-takze ji to teda jako nezavidim, a postavu taky ne,ikdyz ja jsem taky malicka,...nastesti i mala byla mala :grinning:
14. srp 2008 v 09:09  • Odpověz
Pavly-máme hodky...tak bychom se chtěli jít ještě podívat..já měla v plánu jít už s kočárkem,ale Davídek si nenechal říct,tak bychom se chtěli jít podívat alespoň my a ty pravé hodky jsou v neděli,ale vůbec bych se nezlobila,kdybychom došli domů a chytlo mě to.. :grinning:
14. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
To je přesně ta reakce chlapů, jak už jsem tu psala, ten můj mi také pořád říká, že to zvládneme......no také bych ho tam raději šla jen doprovodit......pořád ho nutím, aby se podíval do nějaké knížky nebo na net, protože mám pocit, že si myslí, že se Davídek narodí čisťoučký, nejlépe už ve fotbalovém dresu a řekne mu "ahoj tati".... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pavlí, no my také nechtěli nikoho z rodiny, takže my pro změnu nemůžeme dát Martina, protože tak se jmenuje tatínek........můj taťka si zase strašně přál, aby se jmenoval po něm, jenže Zdeněk, to už se dneska také nenosí........no druhý děda je Vlastimil, a praděda Josef......no takže my jsme museli hledat v kalendáři :slight_smile: :slight_smile: Ale když se Goťákovi narodila ta druhá holčička, a dali jí jméno Nella-Sofie tak mi hned můj taťka (budoucí děda) volal, jestli by to tedy nemohl být aspoň David-Zdeněk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Musím říct, že u nás je to zatím první vnouček, zatím máme v rodině tři holky...... :sunglasses:
14. srp 2008 v 09:17  • Odpověz
aha,tak to ti drzim palce,ale ja myslim,ze to nedas :grinning: :wink: ,myslim,ze budes nunat davidka :dizzy_face:
ja zase chtela jeste jit na nehty,ale mala rekla nee a bylo :grinning:
14. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
Lucí, já myslím, že Davídkovi je to jedno.........hodky nehodky, když bude chtít ven, tak do pondělka čekat nebude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2008 v 09:21  • Odpověz
taky jsem milacka pripravovala an to,jak vypada mimi po porodu-cpala jsem mu fotky a taky jsem vypravela,jak a co,jen jsem nevypravela,ze se pak zenska sije-vse vysvetlovani skoncilo porodem a byl z toho pak dost vedle,pac me sili hodinu a pul,rikal,ze na to teda pripravenej nebyl...jinak ok, je cita,ale byl milionovej a jak se bal krve a tak,tak se na vse koukala primo byl pry fascinovanej a stastej,ze to videl,rika,ze nejuzasnejsi zazitek,co telo dokaze....ale taky jsme sli do nezname,chapu vas...nebojte :wink:
- s tim dresema oslovenim jsi me dostala,taknejak mel milacek taky predstavy, jo a skamerou se ucil na sale,kdyz dorazil-hodinu pred porodem,jsme ji koupili na posledni chvili ,byla doma dva dny-a nejak jsme nespechali,ze

jinak my mame taky same holky,vsichni chteli kluka,ja doufala v terinku a ted verim,ze martinek je na rade za tri roky :dizzy_face:
14. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak něco málo o šití Martin ví, protože si jeho kamarád z něj dělá pořád srandu, že už při příjmu musí nahlásit, jak moc to chceme zašít, abychom pak mohli vést plnohodnotný sexuální život......chlapi, ti si z toho dělají jen samou legraci.......ale co, pořád lepší, než aby se to bralo moc vážně....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak kameru snad zvládneme, jestli jí tedy nezapomene doma, my si ji kupovali už před rokem, ale kdo ví, v jakém stavu pak tatínek bude, jestli zvládne vůbec něco natočit.... :slight_smile:

Musím říct, že my si tedy trochu více přáli holčičku.......ale pak přišly potíže, musela jsem na amniocentézu a to, jakého je naše miminko pohlaví, bylo v tu ráno jedno........hlavně, že je zdravé.......je fakt, že člověk předtím, než jsou nějaké komplikace kolikrát řeší blbosti........já bych třeba nakopala do zadku jednoho svého kolegu, on se se svojí přítelkyní pokoušel o mimi snad pět let, teď jim to vyšlo, ale on je úplně nepříčetný při představě, že by měli holku......prý co s holkou.......a klukem můžeš na hokej, na motokáry a je s nim sranda......ale co s holkou.......no fakt bych mu dala "dělo" a to jsem jinak mírumilovný člověk...... :slight_smile: :slight_smile: Teď mi kamarádka říkala, že jí dokonce řek (té své přítelkyni)l, že si jí vezme pouze tehdy, jestli budou mít kluka, jinak ne......fakt, nějaký chlapy bych vystřelila na Mars......než takového, to raději žádného :unamused: Zachrání ho pouze to, že dostane rozum a pak i s holčičky bude pokakanej...... :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2008 v 09:40  • Odpověz
No jo no...tak uvidíme kdy se mu zachce...jestli teda vůbec..je fakt že mě včera přepadla taková divná nálada a už i trošku strach z té bolesti...Mě dneska dělá problém si sednout..bolí mě pipka..asi od toho jak mě prošprtla.. :frowning2:
14. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
Pavly..maličká je kouzelná...Ale taky jsem koukala že jsi měla úžasně maličké bříško,viď? :slight_smile:
14. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
jo,tak to milacek taky vedel,ze budou sit,ale jak to vypada,to ho zaskocilo,no ja to nevidela,tak nevim,jak hrozny to asi bylo,ale asi dost hnusnej pohled.... :unamused:

a jak rikas,lidi nekdy resi blbosti-a chlap zvlast....my taky tak nejak neresili co to bude,ja v tu holku doufala halvne proto,ze jmeo terezka chci uz osm let,takze je vysnena i jmenem...no ale vsichni pak tipovali hlavne kluka,takze jsem do porodky jela s tim,ze budu hrat ten fotbal a tak a pak jsem cucela,ze je to holka a milacek rval na celej sal - mame holku,milacku je to nase holka -a po klukovi ticho po pesilne,presne jak pises,je to uplne fuk-navic,ja verim,e to bude kluk - holka,ze ona bude jezdit ty motokary-co uz tata pomalu kupuje...atd a mozna ten muj martinek si bude chtit hrat s nadobim...uvidime,ze,jak pises,hlavne aby to bylo ZDRAVOUCKE!!! :dizzy_face:

luci-ja fakt verim,ze se to brzo rozjede.....davam ti do vecera cas,nez prijdou bolesti-co zada??? citis neco-ohnes se bez bolesti? mas chut jen sedet a dumat? to jsem mela pred porodem ja
14. srp 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
Holky, já musím letět k doktorovi, jdu tam dneska ukončit neschopenku a mám slavnostní nástup na mateřskou.......až se vrátím, tak se tady ke všemu dovyjádřím...... :slight_smile: :slight_smile:

Jo jinak mám těhotenskou demenci, vyčistím si zuby, umyju si vlasy a znova si vyčistím zuby......je to fakt náročné, být těhotná...... :slight_smile: :slight_smile:

Tak se mějte, hezký den....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
ja taky musim casto pryc, chodim na net pri kojeni,nebo kdyz malou chovam....a navic ted i balim,tak litam

luci-at ti dopadne kontrola dobre,ja jdu taky,ale uz to neni tak pekne,jako v tehu....
a gratuluju k materske,si na to taky jeste pamatuju,to je kraaasnyyyy

demence ok,ja mam to same-úz materska demence, uz jsem vyrazila ve dvou ruznych ponozkach-podobny odstina a bylo,kdo by resil detaily,hlavne,ze malá ladi,ze :grinning:

jo a brisko jsem mela asi fakt malicke,ikdyz ke konci rosto kazdy den jak o zavod a me prislo dost velke :sweat_smile:
14. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
No Pavly ale od začátku jsi ho měla úplně pidi..ale je to hezké..mě rostlo hned :frowning2:

Luci tak dobře pořiď a pak písni..

Já byla pověsit prádlo,snad nebude pršet..

Pavly,záda dobrý..jen si myslím,že mě včera fakt moc prorýpla a proto to bolí,při sezení,čůrání.. :frowning2:
14. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.