• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
ja mam philips avent,zkusim najit obrazek
5. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak philipsy chci také ale nevím co je to ten avent..tak jestli budeš tak hodná..děkuji :slight_smile:
5. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
vstatal,dojdu pak
5. led 2009 ve 22:07  • Odpověz
http://www.shopik.cz/goods.php3?g_id=123315

prvni obchod,kde jsem je nasla
jsou o tridu lepsi,nez jsem puvodne chtela,stacily by jednodussi, zasadne jsem chtela ale ukazatele svetelne
5. led 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ähá a Pavly jaké jsou?Spokojenost?
5. led 2009 ve 22:21  • Odpověz
ja jsem spokojena dost
5. led 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak to je super..zítra jedu okamžitě pro nové..tak jestli budou,vezmu..
Děkuji :wink:
5. led 2009 ve 22:38  • Odpověz
jak rikam,staci i o neco levnejsi-jakoby min funkci, najdu je jeste snad...
ja chtela tyhle,pac maji i zpetnou vazbu-muzu na malou promluvit a vetsi dosah-ze az bude vetsi,kdyz treba nekam pojedem,tak ji reknu,moment,uz jdu-treba az ji bude 5...
5. led 2009 ve 22:40  • Odpověz
http://jikso.cz/shop/babyshop-zbozi-pro-deti/prodavane-znacky/philips/chuvicky/chuvicky--philips-scd-463-phil-scd-463
vypadaji takto,ale tyhle jsem vzala jen jako obrazek,jestli to je ono nevim,jestli to ma ty svetylka
5. led 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahojky holky,tak hlasim,ze mala je naprosty drak,takze chystam predelavani pokojicku :frowning2: usporadani se jmi doted proste libilo a bylo ok,ale postele pujdou uplne do rohu,aby mi nedej boze mala v noci nahodou nesklouzla,strasne zacala cestovat, bojim se ji nechat jen oblozenou polstarema..... :unamused:
takze uz to tu nebude tak pekne,ale dulezitejsi je,aby to bylo bezpecne :slight_smile:
puvodne jsme chteli prestavovat az na jare,az koupime nejake ty police na hracky,ale po poslednich dvou dnech jsme se rozhodli,ze to provedem do konce tydne a pripadne to pak predelame zase s policema,nevadi,riskovat nehodlame :wink:

jen jsem to musela napsat,je mi smutno,dalsi kus miminka mizi...... :frowning2:

ps-luci,vcera jsem psala,ze koncim,ze baterka blika a uz jsem to nedopsala, v pulce vety se to vyplo :grinning:
6. led 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omluvám se, já včera ani nestihla zajít, byla jsem tak vytočená, že jsem raději šla spát........jak se tu psalo, rodinu si nikdo z nás nevybíra a ta jedna část té mojí mi včera ukázala, že to je fakt pravda, že rodina je někdy horší než nerodina..........íkváci tykváci........fakt.....jestli budete chtít, naíšu vám do IP, co se stalo, na druhou stranu, nechci obtěžovat svýma problémama, i když on to není problém, byla to jen snaha vytočit mojí osobu na maximum, což se tedy na 100% povedlo........ :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: No ale na druhou stranu je to tak, že se mi alespoň náš případný seznam svatebních hostů proškrtal o "rodinu" a doplnil o kamarády, které mám opravdu ráda a budu je mít jednou ráda na svojí svatbě..........pořád si teď říkám, že na svojí svatbě mám mít lidi, které mám pravidelně kolem sebe a ne ty, kteří jsou mojí příbuzní a vidím je jednou za pět let........ :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, tvojí historku ze svatby jsem tedy zhtla jedním dechem, myslím, že takový scénář by nevymyslela ani Steellová......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já bych asi omdlívala.......máš můj obdiv, že jste to všechno zvládli, já bych byla zhroucená už u té kytky......... :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, jak jsem psala, svojí svatbu si má každý naplánovat tak, jak mu přijde vhodné, jste to vy dva, kdo na ní bude celý život vzpomínat........a i tvůj scénář zní hodně zajímavě. No kdyby bylo na Martinovi, tak to také tak uděláme, ale to je spíš o tom, že on už za sebou jednu svatbu má, ale na druhou stranu mi sám říkal, že nemůže chtít, abych já o to přišla...........o to být jeden den tou princeznou...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já Davídkovi začala dělat večer kašičku, moc mu chutná a dokonce i lépe spinká......jen se pořád nemůžeme zbavit toho kašle, ránou jídla mi zase začal tak kašlat, až všechno mlíčko vyblinkal :frowning2: :frowning2:

V poledne jsem mu dala od Hippu tu švestkovou šťávičku, moc mu chutnala, a za chvilku takové bomby do plenušky............úplně ho to prohnalo, ale byl tak spokojený, že prďáčkuje a nemusí u toho moc tlačit...... :slight_smile: :slight_smile:

Tak se zatím mějte krásně, později ještě nakouknu, snad to tady bude fungovat, dneska koukám celý den a pořád to tu nefungovalo:o)

Jo Pavly, ještě jedna otázka na tebe........ty už máš po mateřské viď?? Už pobíráš jen rodičák, je to tak?? Jde mi jen o to, jak je to s nevyčerpanou dovolenou, jestli mi jí zaměstnavatel proplatí nebo ne, každý mi říká něco jiného........tak nevím, ale mám ještě 13 dní, tak nevím, jestli se mám těšit

:grinning: :grinning:

papapapa moje koníkové kamarádky :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 16:46  • Odpověz
ahojky,vcera jsem spat nemohla,zase me bere migrena,pokracujem i dnes,ale uz jsem si ted vzala i prasek,tak uvidime....kazdopadne je to od zad,ale i zima asi zapusobila,ta taky vyvolava...takze asi dneska nepujdu kocarkovat :frowning2: ,jeste uvidime,co prinese odpoledne...

jinak luci,ja bych rada vedela,co se doma delo-preci jen clovek je rad,ze to nema na prd sam...a taky bych proste zvedavka chtela vedet,cim te trapi :frowning2: -presne jak pises,radeji IP

jinak ja ted zpetne-jak jsem uz psala,fakt bych obetovala vse,ale mit ty saty,to bylo pro me fakt neskutecne - a to pred svatbou jsem se na ne tesila,ale takovou dulezitost jsem v tom nevidela, ani jsem nikdy nesnila o princezne-spis jsem chtela byt jednou v zivote pekne namalovana,uceasna,oblecena...ale pak mi bylo namalovani i ucesani fuk,ale ta vlecka me proste uchvatila!!!!! :grinning: :grinning: -takze luci,jdi do toho,kdyz to milacek chape :wink: (a luci,nevim,jestli mi to neuteklo, mas tedy i do budoucna vidinu nevlastnich deti nebo je davulinek prvni i pro zenicha??? :confused: )

-jinak uz jsem na materske,ale ty jo,ja si o to nepozadala,jestli se to musi,budu to muset vyzjistit, po porodu mi rekli bez naroku,tak jsem tam uz nesla,ale to nevim,jestli ted zase neni uz neco jineho :confused: :confused: ,jsem lemra,nezjistila jsem si to :confounded:
-kazdopadne ted mi z prace uz nechodi nic-nez prave ta dovolena-ja mela 40 dni!!!! jsem umela jit na neschopenku dobre a vcas :grinning: ,takze ted uz mam byt na male materske, pluc teda proplatit dovolenou-jako ze na ni jsem to tak v praci je....ale musis si o ni zazadat na konci toho pulroka materske-tzn.zadala jsem si o ni na konci listopadu,kdzy to bylo pul roku od nastupu na materskou....a zadala jsem zamestnavatele
-jak je to jinde netusim,jak pisu jsem fakt flakac a nezjistila jsem si nic :confounded: ,stydim se,teda nooo

s kaslem,doufam,ze bude lip!!! a budete zase v poradku,je to des,kdyz ho to porad drzi a ne a ne se to vratit do normalu,vid :unamused:

no a prikrmy-teda ted jsem vynechala 4 dny a zkusime znovu,ale nevim,jestli zase zkusit mrkev-ta ji docela jela,nebo rovnou mrkev s bramborem...nebo jestli mam zkusit jinou mrkev-znacku...proste uvidime,co bude ted vymyslet....
stavicky jsem ji davat nechtela,kdyz mame mlicko,ale mozna se taky po necem podivam,treba ji to pomuze,nebo ty kapicky,no uvidim,co prevedu :unamused:

holky a jak to mate s kocarkovanim v tom mrazu vy? ja malou zabalila,dala jsem ji i igelit pres korbu-aby bylo tepleji a sla jsem,ale jak pisu,dneska to asi zvdam...a desim se patku,kdyz jedem na to plavani :frowning2:

no nic,uz si vyzaduje mamku,jdu si povidat s ni

tak pa a pusinky mazlikum
7. led 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky..
Holky vůbec neztíhám..držím teď novou dietu,navíc jsme rozjeli stvabu toho podroví (debilní nápad mojeho) že zrovna teď v zimě,tak se moc ani nezastavím..

Na velký nákup jedeme v sobotu,tak si hne dletím koupit chvůvičky a malého ten sporťák a apk jdu konečně k té kadeřnici..

MAlej chrní,já si dala v klidu čajík a valím na půdu ještě troku uklízet :angry:

Tak pa pa a Luci..taky mě to zajímá,takže v klidu do IP napiš..

Pusinky dětem :slight_smile:
7. led 2009 v 19:29  • Odpověz
pak chci pozdravit a poprat vsem to nej-hlavne zdravi

u nas bylo vecer "veselo"-terinka zacala v pet zvracet z niceho nic, napred mlicko-takze jsem myslela,ze se presosala..ale za chvili zase a zase,nechapala jsem,kde se to v ni bere,pokazde tak pul sklenicky,teklo to jak z kohoutku,no mazce,pred 7 uz jsem byla na nervy,a to zacala zvracet zase-ale uz zelene....nevydrzela jsem,volala doktorku, ta poradila neco malo,ale ja jeste rekla o zarudnuti pod krckem,tak nas hned vyslala radeji na pohotovost..
tam jsme ale nedojeli,protoze jsme cekali dalsich 10 min. na mereni teploty-do te doby nemela... a zase nemela vic jak 36...taky jsme si rikali,ze je ockovana na pneumokoka-toho se dle me mudra bala...takze jsem opet dekovala,ze je ockovana...a nastesti se pomalu mala zacala i smat zase a povidat,takze jsme se nakonec po 7 uklidnili....vykoupala jsem-byla pozvracena proste vsude a smrdela,tak at se citi lip a ted uz od 8 spi,ale hlidam ji, chodim poslouchat a tak, halvne jsem zase jako obycejne kojila,takze se proste bojim,co bude.....opet dekuju,ze mam monitor dechu-kdyby se ji chtelo zvracet a neco vdechnout....uffff
tak snad to bude ok,mam asi tri teorie,co ji bylo (ze ji proste neco nesedlo-skrze me a chtelo to ven,nebo proste byla fatk prejedena a vyprazdnila se uplne a je ji lip...nebo uz uvazuju i o tom,ze to zelene byl ten kvetak,co ho nechtela jist a davila se,kdyz polykala-jestli ji tam netlacil cele ty tri noci,co nespime a stale pofnukavame...a nebo na ni neco leze....)
no uvidime

takze jsem docela rozhozena,snad je u vas vse OK
8. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahojky,
hlasim,noc dobra,uz neblinkala, spala suprove do pul 5-jen s kojenim a pak uz nad ranem to bylo horsi-zase se vrtela a tak,ale to uz bylo prdikama po mrkvicce...

takze jsme zvladli i prvni plavani-bylo to dobry,mala byla spokojena-jen ty mrazy-tahla tam zima,snad nic nechytnem, alespon se otuzime-kazdopadne priste uz budu vedet jak na to-kam rychle utikat....vodicka ale byla krasne teploucka a fakt se to male libilo a tak to stoji za to :dizzy_face:

a toje asi u nas vse noveho,asi pujdu neco delat,ikdyz jswem ted po tech poslednich nocech- a vcerejsi probdele-jak jsem ji porad pozorovala-spis na to zahucet....

luci 08-jeste stale cekam na tu vanocni vyzdobu domu-fotecku :dizzy_face: a jeste neco jsem chtela,ale to mi zase vypadlo,nez jsem se sem dostala.tak priste :wink:

zatim vsem dobrou noc

PS-luci-a ty nehubni a povez,jak se mate? :grinning:
9. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
No hubnu hubnu :grinning: Ale miláček mi dělá šííílené chutě..zabiju ho :grinning:

PAvly to jsem ráda že to Terzka tak vzládla :wink:

U nás bylo ráno mínus 16..což je opravdu katastrofa,alespoň pro mě..já potřebuju teplooo :frowning2:

My se chystáme v pondělí na velký nákup,malému ten kočárek,pak mu jdem koupit takové to hopsadlo do dveří,já si jedu do makra pro posilovací stroj,pak jsu k holiči,ke kosmetičce..no budu si to užívat :grinning:

Jinak my pořád super..jen nám teď vázne odpolední spaní,takže je vzhůru od tří,v šest jdeme koupat,kaše a o půl sedmé chrníme a tudíž se budíme o půl 8 :confounded: A já nejsem schopná vylézt z postele :grinning: :grinning:

No já mizím ohřát miláčkovi rajskou a jdu do hajan..tak páá a pusinky broučkům..
9. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
ahoj holky,

no opět nestíhám, ale to není nic nového :slight_smile: :slight_smile: S Davídkem jsem třeba včera vůbec nebyli venku, a protože přes den usíná jen v kočárku, bylo to docela zajímavé........vymyslet mu program, aby se nenudil a byl spokojený. A ještě do toho všeho ho včera trápily prdíci, takže už jsme vyzkoušeli pejska na bolístky a musím říct že super......dokonce se rozčiloval, když jsem mu ho pak už chtěla sundat z bříška......fakt se mu po tom nahřátí ulevilo....... :grinning: :grinning:

Pavly, jsem moc ráda, že je už Terezce dobře.......je to neuvěřitelná bezmoc když jsou naše miminka nemocná a my jim nemůžeme pomoci....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já ve čtvrtek na kožním skoro brečela.......popovídám o tom níže.Tak je dobře, že už je zase všechno v pohodě :slight_smile:

Lucí, držíš dietu?? No jo, tady chce být někdo krásná nevěsta...... :slight_smile: :slight_smile: Já tedy také trochu držím, ale nic drastického, jen jsem snížila porce a nejím po šesté hodině........za týden to už přehodím po páté.......pořád mám od porudu 7 kilo +.......takže se jich chci zbavit, hlavně proto, že se nevejdu do mého původního oblečení a přece si kvůli pár kilům nebudu kupovat novou skříň........hlavně ne já, já nevystačím s jedněma kalhotama.......to by asi byl průvan na kontě :grinning: :grinning: :grinning: No také jsem ale začala jíst activii, a včera jsem byla asi desekrát na záchodě, tak nevím jestli se mi to zažívání upravuje..... :slight_smile: :slight_smile:

Jinak my máme dneska tatínka v práci.......ach jo.......jak jsem si ho užívali o Vánoce, tak teď ho zase vidéme minimálně..... :frowning2:

Včera nám už také byli čtyři měsíce........je to neuvěřitelné, jak to všechno utíká...ale už bych nechtěla aby byl Davídek to úplně malé miminko...líbí se mi jaké dělá pokroky a jak je den za dnem šikovnější..... :slight_smile:

Holky, a jak vám jdou příkrmy?? My zatím tedy máme víc na bryndáku než v pusince..... :slight_smile: Lucí, dáváš už na noc jen kašičku?? Já udělám malýmu dávku podle návodu, ale mám pocit, že mu to nestačí.......ani se tím moc nezasytí, budí se stejně jako kdyby pil jen mlíčko....... :slight_smile: A já už doufala, že budeme lépe spinkat......ale nemůžu si stěžovat.........vstáváme jednou za noc......takže nemám žádné pytle pod očima.......

A naší čtvrteční cestu po doktorech vám dopíšu později........na kyčlích v pohodě, ale blbá kožní doktorka mi z malého udělala těžkého atopika......byla jsem u ní hodinu a už jsem jí chtěla poslat ho háje......no dopíšu vám to později, teď už se Davídkovi nelíbí v lehátku, tak ho jdu vysvobodit :grinning: :grinning:

papapapa a pohlazení miminkům a květinku maminkám:o)
10. led 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko..
Tak Luci my už zase na bryndáku nemáme nic..malej papá krásně..Na noc dáváme kaši,aale hustou a lžičkou a každý den jinou :wink:

Tak to přejeme Davídkovi vše nej nej ke čtyřem měsícům..

No malej se snaží sedět..ležet necjce vůbec..v lehátku se taky jakoby zvedá..no uvidíme :grinning:

Já musím letět dělat oběd..

Pa pa
10. led 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Lucí, tvůj dnešní příspěvek má číslo 888......nechce se mi ani věřit, jak jsme ukecané :grinning: :grinning:

No my ty příkrmy teprve začínáme, nechci na to nijak spěchat, všechno hezky pomalu.......takže i tu lžičku se určitě brzo naučíme.......a jak to děláte vy?? Všude je totiž plno návodů jak závádět příkrmy a tak jsem z toho trochu zmatená........četla jsem tyhle verze:

1) ráno mléko, dopoledne mléko, v poledne zelenina, odpoledne ovoce nebo kaše, a večer kaše
2) ráno mléko, dopoledne ovoce, v poledne mléko, odpoledne zelenina, večer mléko nebo kaše

Tak já nevím, zavedu si asi svoji variantu......ráno mléko, dopoledne ovoce, v poledne zelenina, odpoledne mléko nebo ovoce a večer kašička........v noci mléko........co myslíte?:o)))))

No a k tomu kožnímu.......poslala nás tam dětská doktorka, prý ať se raději podívá odborník........no my po tom konopí měli kůžičku už o hodně lepší, ale v ten čtvrtek se mi malej jak na potvoru osypal, ale to už mohlo být z nějakých šťáviček, které jsem mu začala dávat minulý týden.......no a doktorka psychopatka.....že je to jasně atopický ekzen, říkám jí, že jsem ale četla, že ten je dědičný a že když ho nemá nikdo z nás, jak ho může mít naše dítě......a ona mi na to řekla, že on může být z toho rodu první, kdo jej má......no tak už to mi přijde divné......pak se ptala, jestli kýchá, říkám že ano, a ona, no ale to není normální, to on má určitě nějakou alergii.......no tak si zase říkám, doprčic, tak normálně dospělí člověk, když má plný nos, tak se vysmrká, ale to miminko, když ho tam lechtá nějaký holoubek se asi nevysmrká, tak přece kýchne ne.......navíc teď jak byl malý nastydlý tak těžko můžu tvrdit, že je alergik, když měl rýmu.......no pak mi ještě říkala, že to jak hází nožičkama není normální, že ho to určitě svědí......a takový blbosti......já nevím, ale myslím, že naše miminko je v pohodě, věčně usměvavé, v noci spinká.......nepláče.........no to jí k tomu ekzému zase moc nesedí......no každopádně jsem u ní byla hodinu, lidi v čekárně nás museli asi nenávidět.......a závěr je takový, že bychom k ní měli chodit každý týden a ona nám bude předepisovat různé mastičky a prý uvidímě co pomůže.......no takže jsem s malým vyšla z ordinace a vím, že už tam nepůjdu.....nehodlám totiž z malého dělat nějakého pokusného králíka....protože hned první mast, kterou nám napsala, je samozřejmě mast, která obsahuje kortykodidy a ty jak je známo, můžou nenávratně poškodit kůži.......holky, nechci být za nějakou krkavčí matku, ale tohle na mě působilo spíš tak, že paní doktorka mastičkářka je ráda, že má nového pacienta, ze kteréh jí půjdou peníze.......malej má tu kůži trochu problémovou, neříkám že ne, ale chci nejdřív vyzkoušet něco mírnějšího než jsou humusácký mastičky.......budu pokračovat v konopí, koupila jsem si silnější excipial mlíčko a také mi lékarnice doporučila termální vodu ve spreji, že prý hezky zvlhčuje kůži a je to pro miminko to nejlepší......a je to fakt, já se tím pocákala a jsem jak znovuzrozená :grinning: :grinning: :grinning:

Do albíčka vám dám dvě fotečky nahatého Davídka, ať vidíte jak vypadá "atopický ekzem"

A jdu vám do IP už konečně napsat, jak jsem se nechala v pondělí vytočit, už mě to skoro přešlo, tak snad si to tím psaním zase neobnovím, ten vztek.......... :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, vy předěláváte podkroví?? My se také letos chystáme, budeme začínat ale novou střechou, někdy v květnu, a pak následuje kuchyně, jídelna a do podkroví bude ložnice.......no bude to asi na hlavu, uvidíme jak to dopadne.......každopádně přeji ti silné nervy a v pondělí pěkné nakupování :grinning: :grinning:
10. led 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Tak mi šla z foťáku stáhnuout jen jedna "nahatá" fotka, ale to nevadí, aspoň něco pro ukázku....... :slight_smile:

Také vám Davídek chce ukázat svoji nejoblíbenější hračku......u nás tolik nefrčí kolotoč ani jiná chrastíka, ale tenhle dřevěný papoušek, má ho nad postýlkou a pořád si s ním povídá........ale musím mu za něj tahat aby lítal, jak se nepohybuje, tak to není nic pro něj....... :grinning: :grinning:
10. led 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Luci..my jelikož spíme celou noc tak dáváme ráno mlíko (240ml) ve 12 oběd,kolem třetí půl 4 přesnídávku,nebo jogurtík (od sunárku od ukončeného 4.měsíce) a večer kaši..pokud se malý vzbudí kolem šesté (což se taky občas stane :grinning: ) tak dostane mlíčko a kolem desáté taky,ale to vypije max 60ml..

Do toho se dostanete..taky dle malého co mu bude chutnat..já třeba přišla na to,že nedostanu do malého špenát :grinning: :grinning:

Ta hračka je božíí:grinning:No u nás letí takové to piano od Fisher price do té postýlky,jak do toho kope nožičkami a hraje to je z toho na větvi :grinning: Taky jsem malému objednala to hopsadlo do těch dveří,tak jsem zvědavá,no a spoustu jiných věcí..:slight_smile:Malej má vánoce vlastně pořád :grinning: :grinning:

Luci já si toho ekzému ani nevšimla..musím na tu fotečku,mkrnout teda pořádně..

Tak tu doktorku bych teda propleska :grinning: :grinning:

Já se jdu dnes natáhnout..malej mi stávkoval a byl vzhůru od půl sedmé do 12..po obědě usnul,vzbudil se ve tři a usl až o půl sedmé..takže bylo veselo :confounded:

Tak pa pa a pusinky broučkům... :slight_smile:
10. led 2009 v 19:29  • Odpověz
ahojky,zkusim neco napsat,ale asi diky IP vite,ze nejak nemam naladu...

-dieta-ja na to nama silu, to vim,ani na cviceni, jim jak jim a pomohlo by mi spis posilovani briska,ale taktez-sama se jasne nedokopu-nikdy jsem takove veci nedelala-mam proste vytahany babyvak a doufam,ze sam nejak sleze :rolling_eyes: :unamused:

prikrmy-nam tak nejedou :frowning2: ,plive, sevrene dasnicky a nechce a nechce, ten kvetak ji odradit.tak jsem dali pauzu, vcera si uz zase dala mrkvicku-alespon trochu,ale dneska uz zase odmitala-proste chce porad jen tu kozu lizu-no bude to asi boj :unamused:
luci-cetla jsem totez,pokazde jinak ikdyz podobne...
ja zatim zkousim ten jeden prikrm,zkousela jsem po 13 pred kocarkovanim,ale asi byla utahana,tak ted zkousim bud kolem 11 nebo po kocarkovani kolem 16-jestli ji to nepujde lip,kdyz nebude ospala...uvidime
az nam to trochu pujde,rada bych zkousela vecerni kasi
co bude dal zatim neplanuju-i tohle asi bude pro nas na dlouho dobu :rolling_eyes:

ekzem-ja jsem atopik od narozeni a ziju-nekdy boj,ale kdyz nic horsiho-tak ok
-doktorka mi prijde uplne ujeta!!!!!! i ten jeji postup,delas proste dobre!udelala bych totez!
-nez jsem zjistila,ze mala reaguje na calgel,tak jsme taky lecili ekzem,dostala jsem oilatum do vody- a to je bomba,jsme sice uz zahjeny,ale pozivam dal a vrele doporucuju sehnat,ja chci taky dalsi (je to pul litru a dava se vicko-krasne to zjemnuje vodu)
-a ja se nebojim ani tech kortykoidu-ale urcite se jim radeji vyhnu-jako ty
-no a jestli to je opravdu ekzem,tak se podle me vylecit prost neda-atopicky urcite,takze proste promazavat a je to ok
-luci a nema spis taky nejakou koprivku? reakci na neco noveho-co treba ocucaval??? ochutnaval???? z fotky
neni moc videt :unamused:

-hracka-papousek je bozi,vim jak jsi o nem psala,mala jako novorozene mela rada vcelky-lustr a doted je rada pozoruje,ale z hracek ted ma nejradeji vse,co jde cucat a je drevene-kouzky,rumbakoule-cpe si ji do pusy celou a u toho prska vrci a tak-sranda,nebo cuca ty penove ctverce - a mlaska :grinning:

chcipa mi baterka na notasovi,radeji to odesilam,pak uvidim,,co dal
10. led 2009 ve 22:35  • Odpověz
ahojky holky,
tak mam snad chvili, zatim nejak ne a ne tvrde zabrat,asi se spatne nasosala a leze ji to porad nahoru-ma tam asi vzduch

chci jen "nahlasit",ze pokojik prestaveny,uz nemame novorozenecky pokoj,ale fakt pokojik pro kojenatko.........nejdriv jsem byla uz docela zvedava,jak to bude vypadat-pac to byla i jedna z puvodnich variant,ale prave pak jsme si rekli,ze pro uplne mimi-tzn.i jako loznice to udelame jinak.......pak se mi chtelo brecet,kdyz jsem zacala strkat nabytek.....no a nakonec jsem nadsena,sedlo to suprove,takze mam fakt radost,ted jen se naucit chodit k posteli z druhe strany :grinning:
no a pak domyslet,kam ty police pak a jak dame.....mam to v hlavne,uvidime,co ikea na to, obhlidle to mam,tak jsem zvedava :slight_smile:

takze to u nas, plus ted mam nerva,jestli se sirila jen fama,nebo fakt varovna informace-podle ni nam ted maji odstavit teplou vodu a teplo a to az do zitrejsiho vecera mozna dyl!!!!!!!!!!!! :angry: :rolling_eyes: :fearful:
takze vymyslim,kam pripadne zitra zdrhnout (nekdo asi bude mit MILOU navstevu :grinning: ) nebo proste nevim,ale nas byt je fakt blbe postaveny,bez topeni tu rano budou rampouchy :cry:
tak drzte palce,at je to fakt jen fama,porad si rikam,ze to nemuze byt pravda!!! :frowning2:

holky,asi mi dojde brzy baterka,tak moc zdravim posilam pusinky davulinkum,mejte se krasne,dobrou noc
11. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my dneska malému koupili super sporťák,ale ještě počkám než ho tam dám..Koupili jsme Tako jumper...
Jinak sem za něj dnes utratila zase kolem osmi tisíc..říkám že má vánoce pořád.. :grinning:

No ale semnou je to horší..udělala se mi jakási divná vyrážka na prstě ve tvaru kruhu a ten kruh je vystouplý a uprostřed něj je to suché..doktorka taky neví co s tím,tak musím jít ráno na odběry :frowning2:
Potom se mi taky udělala hrča na právé straně na stydké kosti a docela to začíná bolet :frowning2:

No nic,utíkám spát,dneska jsme celý den lítali po obchodech a kadeřník odložen na zítra.:frowning2:
Tak dobrou a pusu vašim miláčkům..
12. led 2009 ve 22:47  • Odpověz
Kde jste? :frowning2:
13. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojky,ja jsem tu,ale stale odbiham,jeste jsem nejedla,tak snad to stihnu
hod odkaz na ten kocarek,podivala bych se na vasi novhou karu :wink:
a coze to mas za bouli?????
13. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jdu vám konečně napsat, snad se mi do toho Davídek nevzbudí........

Dneska jsem měli mít očkování a zase nic, tentokrát proto, že nejsou vakcíny......jsem málem omdlela, doktorka sice nějaké má, ale musí je mít pro děti, které má aktuálně rozočkované a přijdou na další dávku.......no takže smůla.....no už bych to chtěla mít za sebou, bojím se té reakce a už mi to přijde dlouhé, oddalovat to.........no máme zavolat za 14 dní, to už prý snad budou......tak uvidíme.........mezitím máme jít ještě na kožní, ale tentokrát k jiné doktorce, tak uvidíme jak ta se vyjádří........a doporučila zatím úplně vysadit příkrmy a pít jen mlíčko pro děti s rizikem vzniku alergie.......takže aktuálně mažeme excipialem, doktorka říkala, že jemně můžu i ten adventan s kortykoidy, a pak ještě cákáme termální vodou........ta krásně zjemní kůžičku........musím ale říct, že včera a dnes Davídek neměl tu kůži nic moc, hlavně ho to opravdu trochu svědí, tak se mu chudinkovi snažím pomoci jak jen to jde......jak jsem posílala tu fotku, tak to byl úplně čisťounký, ale teď.......no uvidíme, musím říct, že začínáme od úplného začátku...... :grinning:

Holky, Davídek e budí........napíšu Vám později anebo ráno........

papapa
13. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahojky luci
taky zdravim
vakcina-teda bordel-bohuzel,ty nervy chapu,nam stacilo jedno odlozeni :frowning2: ,tak se drzte
kozni-doufam,ze ti poradi uz lip a hlavne doufam,ze bude malemu lip!!!!!!!!!! chudacek

taky se mi dneska porad budi,takze taky radeji pa,navic i dochazi baterka
pekne sny a klidne spani,pusu davideckum
13. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
Luci tak my na ní máme jít ve čtvrtek,tak jsem teda zvědavá,taky bych to už nechtěla oddalovat..

Pavly normálně se mi udělal boulička..:frowning2:Vůbec nevím co to je:frowning2:Dnes sem byla na odběry tak uvidíme no...

Odkaz na naší novou káru:
http://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/2016_ukazka-s-nanoz.jpg

Jen teda máme červený...
13. led 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahojky,jdu pozdravit
luci a kdy budou vysledky? to jsem zvedava,co to bude -nejaka hormonalni zmena,ne?
kocarek vypada moc pekne,zkusim si ho najit i jinde v jinych fotkach :wink: ..........a libi se mi,ze mate cerveny-pro kluka,my modry-pro holku :grinning: ,taky se te vsude budou ptat proc? a jesti tam nemas holku??? :grinning: :grinning: -je s lidma docela sranda :sunglasses:
14. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.