• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
joooo marusko!" a do 10. se vam snazim poprat vse nejlepsi k pul roku :grinning: ,tak opozdene,pardon,ale 12. jsem na vas fatk myslela!!!
14. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
Pavly..no malej nemá rád tmavé barvy a červená se mu líbí:- :grinning:

A tady už každý ví,že máme kluka,tak snad se takovýcg ,,volů" najde málo :grinning:

No my jdeme zítra na hexu,tak by mi měla říct i výsledky,ale vůbec nevěděla co to je.. :frowning2:
14. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
luci,tak budu moc drzet palecky,at je to jen nejaka prkotina-coz si myslim :wink:
ja jdu taky zitra k mudr.nechat si vypsat papiry na tu operaci,tak jsem zvedava,taky mi rekne vysledky na odbery z cipku...

no ti co to vi,ti to nepovi,me zastavuji nejaci cizaci, a ptaji se,jestli nejsme moc zklamani,ze nakonec to je holka,nebo- a proc ma holky modrej? nebo proste rikaji-ten je krasnej-neva,ze ma nausnice a ruzove obleceni :grinning:
tak pak povis,jo :wink:
14. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
No a jsme zase bez očkování..holky mě už klepne :angry: :angry: :angry: :angry:

A vážíme sedm a půl kila a měříme 67cm:slight_smile:
15. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jdu jen na skok, za chvilinku máme koupání........musím říct, že převařená voda, celodenní mazání excipialem a postříkávání kůžičky termální vodou nás dělá krásným miminkem bez flíčků a bez prognóz na atopický ekzem:o))

Lucí, nebyly vakcíny nebo proč nejste naočkování?? To je čurbes v týhle republice :frowning2: :unamused:

Ale jinak je vás kus........to my máme 6590g a 65 cm....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A jak tobě dopadly ty výsledky???

My měli včera návštěvu, tak jsme ani nestihla zajít.......ale chtěla jsem vám toho tolik napsat a teď si nemůžu na nic vzpomenout, jsem úplně vypatlaná, mám nějakou mateřskou demenci nebo co......jako třeba včera jsem byla na nehtech, dám si je do trouby, a vůbec mi nedošlo, že ta trouba nesvítí a nehřeje......to zjistila až nehtařka, když jí nesvítila další lampa, že je nemá v zásuvce.......a já tam tu ruku automaticky vložila, a pak jsem jí vyndala, když jsem si jako myslela, že už mi to oschlo.......jsem si fakt připadala jak idiot....ale to je tím, že tam sedím a myšlenkama jsem úplně jinde...... :slight_smile: :slight_smile:

No já ještě přijdu, až si vzpomenu co a jak.......:o)

papapa
16. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahojk,tak jsem se ted pobavila,jdu taky na skok a chtela jsem se luci zeptat na to same-takze odpovis i me :wink: a taktez-vcera jsem sem nezvladla dojit-za pro zmenu zehlila a zehlila a taktez mozek po dnesku off a nevim nic :rolling_eyes: :grinning:

no nic,takze jen,ze jsme byli zase plavat,je to muj ohromnej sikula, zvlada v pohode polevani z hrnecku, zvlada otuzovani-ja neee, a zvladla dneska spinkat jen cestou tam a zpet-tzn.dohromady asi jen 40 min a jinak byt cely den vzhuru,ted krasne spinka,snad tvrde,aby to dohnala a snad tak dobre,abych zvladla tudorovce,na ktere dneska cekam

do te doby potrebuju trochu postudovat prikrmy-co mam ted davat -vubec se v tom nevyznam :rolling_eyes:

luci-jakto,ze koupete tak pozde :confused: ,to je normal,nebo jste nekde byli??? a jinak moooc gratuluju ke zlepseni kuzicky :wink: ,super zprava :slight_smile:

zatim pa,taky jeste dojdu
16. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojte,
tak výsledky nemá..až v pondělí,ale představte si,že díky tomu co mám na tom prstě a té druhé hrči mám i migrény:frowning2:Tak jsem dostala prášky,mě fakt klepne:frowning2:

Luci hexa nebyla..je to bordel,to je hnus..to už je potřetí co nám to odložila.. :angry: A pak kam to zdravotnictví spěje :angry:

A taky gratuluji ke kůžičce:slight_smile:
16. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
luci,tak to te fakt lituju,jak to zvladas,mas pomoc?migreny jsou desny svine!!!! neni to spis z nervu? nebo mas neco skripnuteho :frowning2:
a o hexe-co dodat,to je fakt bordel :angry: :angry: :angry: :angry: ,takovy nervy,vid :angry:

ach jo,snad bude brzy po obou stranach lip,drzim palce
16. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak jsem si nastudovala prikrmy a docela si ted nadavam,ze jsem to nenechala na ten 8 mesic,asi je na to mala fakt jestne nepriravena-no ted uz necouvnu,mela jsem si to ale jit cist uz driv,no jo nooo :angry: :frowning2:
16. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojte..

Pavly odpoledne si vezme na dvě hodinky malého babička,abych si odpočinula..vůbec nevím co to je,prst mažu,začalo o víc bolet,ta hrča dole se pořád zvětšuje, s tím jdu v pondělí..doktorka so sice myslí že to má taky spojitost s tím prstem,ale radši mě posílá na gyndu,tak uvidíme :frowning2:

Milan je dneska až do večera v práci :frowning2:

Tak se malý vzbudí,pobědváme a vyrazíme na chvíli ven..i když je tam dneska teda kosa :frowning2:

Pavly proč až v osmém měsíci?
17. led 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
ahoj holky,

Lucí, je mi líto, že máš další starosti, je to o to horší, že se to týká zdravotních potíží.........tak ti z Davídkem držíme palce, ať to brzo přejde a hlavně ať je jasno v tom, co to vůbec je :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, včera jsme koupali tak pozdě, protože Davídek i s tatínkem usnuli a bylo mi líto je budit.......hlavně to teď í, máme ještě trochu komplikovanější, protože na koupání také vodu převařuji a lítám s hrncema.......ale problém je spíš ten, že ta voda poměrně dlouho chladne........ :slight_smile: :slight_smile:

Davídek je teď na chvilinku venku s tatínkem, on nám přes den doma neusne, jen v kočárku, tak se muselo jít ven i když tam není nic moc počasí.......snad bude začátkem týdne lépe.......mám totiž nějaké běhání po úřadech a nerada bych Davídka tahala v nějakých mrazech....... :slight_smile:

Jo holky, co říkáte na Kaplického?? Přijde mi to jak z hodně blbého filmu........umřít v den, kdy se mi narodila dcera..........každopádně oni asi moc nepočítali s tím, že by se dožil toho, že ji jednou povede k oltáři.........ale přišlo mi to fakt smutné........tohle bych nikdy prožívat nechtěla.......natož pak v šestinedělí, to bylo pro nás náročné i tak....... :slight_smile:

Pavly, já myslím, že příkrmy můžeš i přerušit.....já je dávala cca. 14 dní a doktorka mi řekla, že je mám na chvilinku ještě vysadit, ať vidíme co a jak ta naše kůžička.........prý není problém se pak k tomu vrátit.......

:slight_smile: :slight_smile:

Tak se mějte krásně, hezký víkendík

Já jdu na chvilinku zapadnout, protože dneska Davídek tomu spaní moc nedal......

papapa
17. led 2009 v 15:14  • Odpověz
ahojky holky,tak zdravim pri sobote,konecne jsem si sedla :sweat_smile:
byi jsme dneska zase na prochazce a pak i na navsteve,ale mala v noci pres hodinu vriskala a tak i dneska nemela na navsteve dospano a nebyla spolecenska, tak jsme sli jeste znovu kocarkovat,tak uvidime,jestli uz to bude dneska v noci lepsi-preci jen ji vcera to spani chybelo a v noci pri prebalovani se probudila a neslo ji zabrat a jak byla utahana,tak se proste porad dokola vztekala-vzteklina moje

no a taky jsem zvladla pripravit jido i na zitra-pac jdem rano na bazen,tak at je co jist, to je vzdycky hlad a odpoledne uvidime,jestli jen kocarkovani,nebo ja mam docela takovou chut nekam do obchodaku-jsem nebyla pres mesic a docela mam abstak :grinning: ,tak uvidime

jo a vcera jsem vam zapomnela napsat,ze jsem si konecne dosla pro to doporuceni k operaci a jako diagnozu mam sexualni poruchu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -tak dobry ne,k cemu jsem se to nakonec nedopracovala :confused: , to me nenapadlo,ze jednou se pujdu lecit kvuli tomuto-mi to prijde spis jak,kdyz mam jit k Uzlovi :rolling_eyes:

a jeste jedna perlicka,dneska v auto moto revue byla naklepnuta nase svatba,ukazovali tam "naseho" nabouraneho veterana a vypraveli,ze chudak mel zniceny cely zadek :pensive: ,tak nam vsichni volali,jestlipak o tom neco nevime :grinning:

luci-no protoze jsem se docetla,ze se da plne kojit do 8 mesice,zvlast,kdyz je v rodine predpoklad na alergie-coz u me je...ja to jako vedela,ale myslela jsem si,ze je lepsi zatizit zazivani driv,at si zvyka.....

luci 08-tak to uz koupani chapu,taky bych nebudila,zadasne to nedelam a s tou vodou ted obdivuju,to musi byt magorina,ale snad vam pomuze :wink:
-taktez mi mala nechce spat odpolene doma,vi,ze se jde denne ven a tak si to vyzaduje,kdyz ji chci uspat doma odpoledne,musim jit s ni-zatim nastesti neni treba,udelala jsem to jen zatim 2x-kvuli mrazu a migrene-takze zname,u nas stejny problem, dam do kocarku a je hned klid, do dvou minut spi-zarucene :grinning:

kaplicky-no ja to nejak nesledovala,jen jsem znala chobotnici a jak pises,jak z blbeho filmu,bych fatk nechtela jit z porodnice na pohreb-silene.....ikdyz jsem si rikala,ze alespon pri porodu snad byla stastna, vzdycky vzpominam na tu mamku,co ji zabil ten fetak tatu jeste pred porodem,to musi byt snad jeste horsi-tim nechci neco zmensovat :frowning2: ,neni to ani jedno nic dobreho :pensive:

prikrmy-vim,ze bych mohla prestat,jednou jsem uz na tyden prestala,ted uz ale nechci,male je zitra 7 mesicu a v 8 mesici se stavaji deti velci mamanci a v tu dobu pry taky nebyvaji zmenam pristupni,takze uz to ted budu dal kazdy den zkouset,mame asi sto lzicek doma,aby si s nima mohla hrat a nebyly pro ni cizi a zatim bych rekla,ze tak nejak je to alespon stejne a neodmita tak zurive,tak uvidime.....

no nic,jdu se venovat i manzovi,se hlasi o sva prava :fearful: , ale nejradeji bych hned usnula,tak uvidime,
pekny vecer a pusinky klouckum :slight_smile:
17. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Holky musím se pochlubit,malý se mi předevčírem vzbudil o půl 12 v noci,ale nebrečel nic,jen si začal povídat a otočil se z bříška na záda :dizzy_face: :dizzy_face: Myslela jsem,že je to haluz a byl vzhůru do půl 1 a udělal to 3krát..

A včera řekl táta:grinning:Nevím jestli to není brzo,ale Milan mu to pořád opakoval a malej s tím ráno začal a říká to pořád.. :dizzy_face:
19. led 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojky
luci-supeeer,gratulujem mu!!!

jinak jdu si udelat neco k jidlu,sprchu a haji,dnesk ajsem nejaka mrtvola,asi tri hodiny venku v tom pocasi preci jen sila...tak zatim dobrou noc :wink:
19. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
No já jsem tatínka poslala na noční a jdu taky do hajan..

Přeji krásnou dobrou noc miminkům i maminkám:slight_smile:
19. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
luci a co tve leceni?
19. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
PAvly zatím nic..

Doktorka neví co to je :angry: :angry:
musím znovu na odběry a chvou mi je brát i z té hrči dole,tak z toho mám hrůzu :frowning2:
19. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

Holky neuvěříte co se mi stalo..ráno jsem letěla přiložit a jak mám na ukazo´váčku tu hrču,zavadila jsem o kud želeta co tam vyčnívala a rupla jsem to přímo uprostřed té hrči..:frowning2:Takže mi už hodinu z toho teče krev:frowning2:Bože já jsem kopyto :grinning:

No ale třeba ta hrča konečně splaskne..jinak nevím..:frowning2:
20. led 2009 v 09:59  • Odpověz
Hodila jsem nové foto:slight_smile:
20. led 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky,luci-nejsi v tom sama, ja debil se pred chvili pri myti lednice zase desne majzla do tech slach,asi mame obe bozi den,opatruj se
fotky super, o tom houpadle jsme uvazovali,je to fakt bezpecny???
20. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
Pavly jako je..ale nesmíš mít dveře:grinning:MY je máme,takže malého hlídáme a nemáme je široké,tak mám strach aby se nepraštil do futer,ale co se týče miminka v tom,super..vypadnout nemůže a když je to dobře připevněné nemůže se nic stát a dítě je v tom fakt rádo :grinning:

A mě to odteklo z jedné strany a nateklo z druhé,krev nekrev :frowning2:

Pavly to jo..šílený den,ale holky víte co?Já jsem před chvíli našla ZUBA!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2009 v 15:34  • Odpověz
Jééé Pavly.opožděně přejeme Terezce vše nej nej ke krásným sedmi měsícům :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, ale už od pondělka zase nechápu ze svých osmiček........jsem KO a je pro těžké fungovat jen pro Davídka natož pak stíhat ještě něco jiného.......blbé je, že s tím nemůžu nic dělat, urychlit to........dáseň mám od zubařky nařízlou, ale zubu pořád jen polovina.......až bude celý a bude dělat problémy tak půjde ven.....HNED.......zatím to ale musím s podporou brufenů nějak vydržet...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Lucí, gratulujeme k zubíku.....to my jsme ještě holátka..... :grinning: :grinning: Ale jinak jsem měla radost, jak si psala, že se malý převaluje z bříška na zádíčka........to náš Davídek už umí také........udělá to sice tak 3x za den a ne 3x za sebou, ale pravidelně se takhle převaluje už 14 dní.......víš, ty vždycky píšeš o Davíkovi, co všechno umí a dělá, tak já měla vždycky pocit, že my jsme tam trochu "pozadu", ale v něčem jsme hold stejně dobří jako vy :grinning: :grinning:

Jen abych to ale ještě upřesnila.....nebyla jsem nikdy z toho smutná, že tvůj Davídek toho umí na svůj věk hodně moc, naopak........vím, že každé miminko je jiné......každé se prostě naučí všechno, někdo dříve a někdo později...... :slight_smile: Já jen aby to nevyznělo tak, že tu pomalu nespím z toho, že umíte něco co náš Dáda ještě ne....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak koukám, že každá máme nějak pochroumané zdraví.......no je to děs....... :slight_smile: Musíme si přát, ať je brzo lépe.......

Jo ještě k té vakcíně......moje "tchýně" pracuje ve zdravotnictví a volala snad na všechny dětské obvody, jestli nemají ty vakcíny a nikdo nic nemá.......a na hygieně jí řekli, že 3.000 vakcín, co měli tady pro oblast Chomutovska museli poslat do středních Čech.........tak to fakt nechápu.......ale někteří pediatři prý očkují pneumokoka i bez této vakcíny........no nevím, musím doktorce zavolat.....už bych ten prevenar chtěla, včera zase mluvili o chlapečkovi, který ho dostal a z ničeho nic.....byl úplně zdravé miminko....naštěstí ho zachránili....... :slight_smile:

Pavly, my také gratuluje k sedmi měsícům......strašně to utíká........ :slight_smile:

Ale je fakt, že já jsem z Davídka teď nadšená........sice se mu člověk musí věnovat celý den, protože nechce být ani chvilinku sám, ale líbí se mi jak si povídá, jak chce sám sedět, jak je prostě akční......je s ním sranda.......je to taková pohoda když těm našim miminkům nic nechybí :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, a už jste se pustili do příprav na svatbu???

Já o tom skákadle také uvažuji, ale teď jsem objednala cestovní postýlku......a nějaké hadříky........potřebujeme nová pyžámka atd........a to nemluvím o tom, že v lékárně platím každý týden min. tisícovku.........no nic......i tak to naše miminko milujeme....... :grinning: No je fakt, že Davídek ještě není úplně stabilní, takže když objednáme skákadlo příští měsíc tak se asi nic nestane....... :slight_smile: :slight_smile:

Ještě bych mu chtěla na jaro a léto objednat tohle:

http://www.babywelt.cz/cs/produkt/vozitko-buggy-modre/

Jinak naše kůžika je v pohodě..........někdy máme někde flíček, ale nic strašného..........jo Pavly, koupila jsem teď na doporučení doktorky nějakou ovesnou koupel, prý je to výborná věc, tak to vyzkoušíme a dáme ti vědět..........

http://www.extradoplnky.cz/kuze--vrasky/ovesna-koupel

Pavly, s tou sexuální poruchou to nějak nechápu........ :grinning: :grinning: :grinning: Já myslela, že tohle mají lidé, co jim sex nic neříká, a to ty asi nejsi, když máte Terezku....... :grinning:

Holky, já se tam těším na jaro.......až bude hezké počasí....... :slight_smile:

A kdy se uvidíme??:o)))))))))))))))))))
21. led 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Pavly, vím, že jsem ti slíbila fotku osvětleného domu......ale nějak jsem ji nestihla udělat......... :grinning: :grinning:

Tak v albu alespoň z loňska...........ale letos jsme měli oblouček pod každým oknem a ještě do oken nakoupili svícny, takže to vypadalo vlastně úplně jinak...........tak letošní Vánoce mi to připomeň a já to napravím :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky Lucinko,
tak s tím otáčením jste o krok možná i o dva :grinning: napřed..MAlej to sice udělal třikrát po sobě v noci,ale jinak to udělá jen občas a to spíš po haluzi.. :grinning:

Ale jak píšeš..každé dítko je jiné..takže v pohodě :wink: Taky sleduji stejně stará mimča co už umí a co neumíme třeba my.ale určo si z toho nic nedělám..jen ať je ještě chvíli miminko :grinning: :grinning:

To autíčko se Luci skvělé..uložila jsem si odkaz a uvidíme..nás tento měsíc stál malý kolem 15-ti tisíc :sweat_smile: No maminka rozhazovala..tak teď musím zase chvíli šetřit :grinning:

A určo pak písni co ta koupel..

A s tím zdravotnictvím je to fat hnus..dokrorka ale slíbila že 19.2. se tomu nevyhneme jak jo už se jí asi vyhnu já :grinning: Chceme od sedmého měsíce toho pneumokoka a nechce nám to dělat dohromady,tak jsem zvědavá jak to udělá.. :angry:

Já si ten prst svítím lampou a stříkám aktivním kyslíkem,ale nic se nemění..jsem zvědavá co s tím bude doktorka dělat,krom toho,že mi bude předepisovat prášky na hlavu :grinning: :grinning: :grinning:

No malého ty zoubky asi bolí..začal se budit kolem půl 3 chvíli si vykládá a zase usne..bobeček můj malý--

Já letím s Milanme k zubaři,tak se loučím a přeji hezký den:slight_smile:

Pa pa
21. led 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojky holky,mala si chvili hraje,zkusim napsat...

luci-gratuluju k zoubku
-kdy pujdes na ty odbery z tech boulicek?
;
luci 08-tobe zase preju,at je ti brzy zase lip,at zase na chvili daji pokoj,je to fakt des,kdyz te neco stale boli,fakt to znam,cloveka to desne otravuje,vid,ikdyz ve stesti to nebrani,prijemne to ale neni :frowning2:
-a taktez gratuluju k pretaceni, jak pises,je jedno,kdo co kdy dela, ja se taky vubec neporovnavam s ostatnima,od zacatku; vim,ze mam spis pohodarku a tak je jasny,ze nebude nejak predbihat....a navic ja jsem za to i rada a naopak ji ve vyvoji spis brzdim a nepodporuju, pac je to pro to mimi lepsi,jak pises,kazde si stejne vse zjisti a je fuk,kdy :wink: -ja si jen hlidam odborne knizky,jestli tak nejak odpovidame a to jsme porad naprosto ukazkove v norme :dizzy_face:

-jinak i ja zjistila,ze mala neco dela traba uz dlouho a ja to ani nenapisu,ono jak to neni videt,tak mi to stejne prijde,ze to popsat nejde.... :frowning2: ale ja si to uzivam,je to bozi :sweat_smile: , zrovna ted umi krasne povidat bababa baaaba,tatata taaaata a tak,nebo uz i papa a nekdy mi prijde i paaaja..
- a dava mi jakoby pusinky,otevrenou pusinkou se na me tiskne,bych ji sezrala :dizzy_face: :dizzy_face: atd.atd.

-hexa-to je mazec,fakt :angry: , jsem rada,ze my stihli doockovat do vanoc :confounded:

-sexualni porucha-no me prave luci to taky dostalo,taky jsem tak nejak necekala,ze to bude takova diagnoza,ale je to na netu vysvetleno jako nemoznost-odmitani sex.styku v dusledku bolesti nebo ps. poruchy-takze jakoby ja mam to prvni, s tim,ze ta bolest muze mit mnohe priciny a u me prave je to poporodni nasledky :unamused:
a na operaci musim prave proto,ze chceme jeste toho martinka :grinning: -mimo jine,zeeeee :dizzy_face:

-jara se uz naprosto nemuzu dockat!!!!!!!!!!!! uz nekdy i citim,ze to jakoby voni jarem a jsem uplne hned odvazane,ale jsou to jen zachvevy......ale vydrzime a prijde to

-jinak ja ted mam cestovni horecku,nevim,co vzit pristi vikend na hory,jestli treba monitor dechu,vanicku,co kvuli dvema nocim je dulezite,co ne...takze se ted myslenkove bavim,...

no a pak stejne jako luci chci toho taky hodne objednat,vybiram nocnik,chci taky odrazedlo, chci vlozku do kocarku (luci-neuvazovala jsi taky o ni,ja se porad nemuzu rozhodnout nad barvou :unamused: ),a pak dalsi a dalsi veci,zatim vse poctive vybiram,tak uvidime......

no nic,jdu si foukat hlavu, nebo to preschne,zatim pa a pujdu se jeste podivat na fotecky

pekny den vam i davulineckum :wink:

PS_jo,kdy se uvidime!
21. led 2009 v 10:11  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla..my kupujem malému,nebo chceme v létě až bude mít rok,mu koupit v Makru tu motorku na baterky..aby nemusel šlapat :grinning:
21. led 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky..byla bych spíš pro až na to jaro ne? :grinning:
21. led 2009 v 10:13  • Odpověz
luci s tebou asi urcite to jaro!!!! :slight_smile: bohuzel,jsi fakt trochu z ruky,vid :frowning2:
21. led 2009 v 10:15  • Odpověz
No právě..:frowning2:

Ale ráda bych Vás všechny viděla..:slight_smile:

Tak snad až opravdu bude hezky bychom si udělali výlet..
21. led 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.