• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Ahojky..Já jen rychle..vůbec nemám čas..
Písnu Vám zítra něco do IP..Snad mi poradíte..

Lucinko,malej mi chrní na bříšku už od tří týdnů a v pořádku..nemá se to,ale jinak prostě spát nechce..a dřív se tak taky spávalo..já nejsem výjimka :grinning:
28. led 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahojky,skacu sem,davam si minutu sezeni
zdravim,jak se mate?????????????? !

ja ok,bojuju,maso nalozene, upeceno, nakoupeno-silenstvi,neslo to uvezt v kosiku!, u mudr. vyrizene papiry na pondeli a podarilo se mi odsat na 2X pres 100 mlicka!!!!!!!!!!!!!!!!! ale teda mam zdrasovany bradavky,pac to fakt taham az z paty-nevadi,vydrzim,snad se to povede stejne i zitra-nez pojedem,na horach uz to nepujde

pusinku pro malicke :wink:
29. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahojky..
Tak my vegetíme u našich..Koupili jsme malému cestovní postýlku,ale byli jsme tady naposled,když měl dva měsíce..takže od dvou do půl sedmé nespinkal,ale byl kouzelný..vůbec nebyl protivný a ani jednou nezaplakal..ale před chvíli se vzbudil a my nešli ještě ani spát :grinning: Tak jsem mu dala mlíčko a snad už chrní..postýlka voní novotou,pořád se rozhlíží kde je..tak asi proto..ale snad zítra bude spinkat i přes den..jsme tady až do neděle..
Tatínek má víkned pro sebe a pak chce abych so ho udělala i já a jela někam s holkama..ale mám strach nechat tam malého..né že bych mu nevěřila..ale asi bych to bez něj celý víkend nevydržela.. :frowning2: Tak uvidíme jak to dopadne..

Pavly je fain,že máš vše vyřízené..

No nic..už nevidím na písmenka,tak letím do hajan..
Dobrou noc a pusenku broučkům:slight_smile:
Pa
30. led 2009 ve 02:05  • Odpověz
Kde jste?? :frowning2:
1. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojky luci-no na horach jsem byla prece!!! a zitra padime do te nemocnice...ale poporade...

takze moc vas vsechny zdravim-detem tez pusinky :wink:
hory-od patku doted jsme byli na tech horach, bylo to suprove, zaveje, prochazky bozi, mala to zvladla bravurne, spala tak,ze na ten bordel,co se tam del jsem byla fakt spokojena, je to moje zlaticko nejvetis,fakt jsme si to uzili :dizzy_face:
nemocnice-nastup mam zitra brzy rano, na vykon jdu pravdepodobne v utery, domu pak snad ve stredu-jestli bude vse ok,takze se tu snad pak objevim....vubec se mi tam nechce a doufam,ze to mala zvladne stejne v pohode....

jinak jsem fakt ted ocenila ty pripravy do ctvrtka-bylo to husty,ale tim,ze jsem si vse nachystala i do te nemocnice,tak to slo dneska super jak po masle-dojeli jsme, ja vybalila,zabalila a mam vse hotovo-to jsem tak dobre fakt necekala,jsem rada,pac jsme na horach ponocovali a tak fakt mam naspano tak 8 hodin od patku a jsem rada,ze nemusim ponocovat dneska....

takze dobrou noc,drzte nam palce,at to prezijem a at mala neplace a nemam tam problem s pacoskama,ze rusime! :fearful: ....jak jen to pujde,prijdu se nahlasit a rada si doctu,jak se mate vy i vase poklady...takze papa
1. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
ahoj holky,

letím jen na skok, dopíšu zítra......měla jsem náročný víkend, už od pátku zmařený hodně nepříjemnou zprávou.......ale povím vám o tom až zítra.

Chci jen Pavly popřát na zítra hodně štěstí, v úterý na vás budeme s Davídkem od rána moc myslet...... :slight_smile: :slight_smile: Tak to holky hlavně zvládněte, a na případné blbé pacientky se už předem vybodněte :grinning: :grinning:

Lucík a Davídek
1. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky..

Pavly,moc jsme na Vás mysleli a myslíme..:slight_smile:
Snad bude vše v pořádku..
2. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
Lucíííííí??????????????? :grinning:
3. únor 2009 ve 22:42  • Odpověz
ahojky holky,tak prave odeslo moje stesti kocarkovat-bez maminky :frowning2: , s babickou....normalne bych to nedopustila,ale vzhledem k tomu,ze ji neni vubec dobre a jen a jen place,tak radeji jsem svolila a vyuziju te hodinky k tomu,abych vybalila tasky, priravila spani a mela vse hotovo,protoze ona fakt nejde z ruky :frowning2:

-nemocnice-takze vezmu to strucne
-silena neorganizovanost.nechaji vas treba cekat 40min. polonahe v zupanech v chladu a pak reknou,ze vysetreni neni potreba,at se vratime...no jsme tak fakt zirali....
-primar ma fakt tak debilni humor, neumi naproto jednat s lidma,jsme se tam prave sesly tri na operaci a vsechny v panice,co ktere rikal a tak,pry vyhlaseny machr, i "nase" zlata PA (byla se za mnou podivat) rika,ze u porodu je fakt machr,co naplat,kdyz nema jednani :angry: :angry: -nicmene jsem prezila i jeho debilni reci...
-zakrok se snad povedl, pripadam si,jak kdyz me nedko dole poradne skopal,bolelo me to vcera vsechno i venku-coz vubec nechapu,ani nechci radeji vedet,co tam provadeli....kazdopadne se to pry podarilo nejak opravit, pry jsem skutecne mela vzadu velkou zmet spatnych jizev-no ja to asi rikala jen tak,zee, no a tak to pry doslova rval nasilim co to slo.jak rika,bez anestezie bych to nevydrzela, pry to teda nejak uvlonil a musel udelat jen dva stehy-huraaa, ale krve dost, ted uz se to lepsi,i sedim,ikdyz nemuzu uplne bez problemu,ale proti popoprodnimu siti je to srana...za 14 dni bych mela byt fit :dizzy_face:
-po zakroku mi bylo hej,ale pak me chytla me desna migrena (jak jsem cely den nejedla a nepila!), zvracela jsem do 10-nez ji konecne po cipku prdli injekci do zily...tak kolem 2 v noci uz jsem nezvracela,tak jsem si mohla konecne vzit brufen na migrenu a od 5 uz mi bylo lip-ale terezce ne, od vecera teplota k 38,nechtela nic,nez byt prisata a plakala plakala,bylo to silene,milacek byl u me asi do 10-pak zaviraji,mamka taky tak nejak,ta chtela prijit zase na 11,ale to jsem zrusila,ze vydrzime,prisla az ve 4,abych si mohla dojit na WC a najist se-do te doby jsem stale hladovela a nepila...a v 6 si po nocni vzala mamka malou do kocarku a sla se prochazet,to mala konecne spala-chudinka moje zlata...ja mezitim byla propustena,zabalila jsem a pak jsme jen cekali na tatku a jeli domu
-u detske mudr.-mala ma jen slabe neco v krku.mozna zacatek,kazdopadne zatim bez ATB. jen paralenovat,tak uvidime,cele odpoledne mi tu doted zase lezela jen u prsa,place i se slzickama a nechce se smat,hrat si nic-a nesmim se od ni hnout...takze nas ceka dalsi kruta noc-nicmene ve svem,kde mame misto, a klidne muze plakat,aniz bychom rusili nemocne....

trochu tu chybi souvislosti,posilaal jsem to jinam,ale zatim nestiham psat vic,pak dopovim,co tu chybi,jsme doma a byla jsem u doktorky,pac mala onemocnela...zatim pa
4. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak Vás zase všechny zdravím......chtěla jsem zaskočit dřív, ale do včerejška nám nešel net, byla tu nějaká špatná jednotka, a protože je to zapojené na nějakém jiném domě, chvilku trvalo, než nám to opravili.....ale je to děsný, jak je člověk bez toho netu jak bez ruky :grinning: :grinning:

Pavly, tak hlavně že jste už doma a vše máš za sebou.....a Terezce ať je brzo lépe, chudinka, ta má také pořád teplotku, je mi jí líto.......ale určitě to všechno zvládnete, držíme Vám s Davídkem palečky :slight_smile: :slight_smile:

Jinak u nás nějak není nic nového.........v pondělí nám bude pět měsíců, většinu dní zvládáme spinkat celou noc a s příkrmem nemáme problém......papáme ovoce, zeleninu, prostě všechno. Holky, nevíte od kdy je vhodný nějaký pribináček nebo něco takového mléčného???

:grinning: :grinning:

Ještě se vrátím k té zprávě z pátku......byla jsem s Davídkem a mojí kamarádkou na obědě......byla celá nějaká nesvá, tak se jí ptám, co jí je, a ona, že si má po poledni volat na výsledky CT do Prahy, takže je z toho nějaká nesvá........no a pak mi odpoledne volala, že má v hlavě nějaký druh nádoru, který sice prý neroste rychle, ale doktor doporučuje chemoterapii. No prostě děsná zprává........mladá holka, život před sebou a teď tohle.......je to hrozný ale až v těhle situacích si člověk uvědomí, jak je důležité zdraví.......ach jo, tak držte palce, ať vše dobře dopadne, jediné co mě tak nějak uklidňuje je to, že bude v Praze, tam to zdravotnictví snad nějak funguje....... :grinning: :grinning:

Pavly, ty si mluvila o Lochovském??

Tak se mějte krásně, hezký den............tady je mlha, to je děs.......

Lucí, ještě si mi nenapsala, co tady bude tvůj kamarád hledat za štěstí:o)

Lucík a Davídek
5. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahojky,jen strucne
-teploty snad pomalu ustupuju,ale stale desna ryma a uzivame si, ja teda verim,ze jsme z toho nejhorsiho venku a uz bude lip,cekam ale,ze tak do pondeli mame jeste o zabavu vystarano...
-lochovsky tam uz nedela,je tam novy primar,myslim zeman, pry desna kapacita-a ja teda taky verim,ze odbornik to snad bude,jen jednani teda nema, je sice vtipnej,ale jsou veci,kde se moc sranda delat neda :unamused:
-s prikrmem neporadim,my stale dokola bojujem vubec s necim -dostat do ni cokoliv.... :slight_smile:

a pocasi-ja uz chcu leto!!!!!!!!! posloucham alespon detske pisnicky-jaro dela pokusy....a je tam prave o jaru a ja se taaaaak tesiiiiim :dizzy_face:
¨holky musim zatim pa a pusinky malickym
6. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Tak kdo má tentokrát absenci?? Že by Lucík?:o)))))))))))))))

jojojojojojojojo....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska mi trochu straší, ale buďte rádi, zítra totiž bude hezky........

Já jsem zvědavá na naší dnešní noc, protože Davídek byl dneska tak unavený, že jsem do něj nedostala ani půl decku kašičky.......chudinka můj malinký, úplně zvladnul....... :slight_smile: :slight_smile:

Tak se mějte krásně, uzdravovací hubánek Terezce a jeden další sladký do Davulínka:o)

L + D
6. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky..
Jéžiši,dočetla jsem,chci reagovat a nevím nic :grinning:

Luci od šestého měsíce se prý může bílá activie a dobrá máma..

My zatím papáme jogurtíky od sunárku..
Utíká to šíleně rychle..my už máme pět měsíců jeden týden a jeden den :grinning:

Malý je taky zlatíčko,máme dva zuby a derou se další:frowning2:Tak sem tam nějaká noc probdělá,protože ho to bolí,tak ho máme u sebe,ale stejně vyžaduje pozornost..

MY byli taky dnes u doktorky,malej pokašlává,tak nám dala sirup a snad to bude dobrý:slight_smile:

Luci kolik dáváš na nc kaše?Mě malý sní 200ml a ještě otvírá pusinku :grinning: Ale myslím že na jeho věk to stačí..stejně se budí až ráno,kdyby mu to nestačilo tak snad by se vzbudil dřív ne? :grinning:

No a už nic nevím.. :grinning:

Tak přeji krásný večer a hubany pro Davídka a nemocinkovanou Terezku.:slight_smile:

A mám problém.. :frowning2: My máme doma holky táááák brutální krizi,že si to ani neumíte představit..a já se asi zamilovala.. :frowning2: :angry:
Luci,víš že to ani pořádně nevím..??Říkal něco o lepší práci (pro něj perpektivnější) a má tam i rodinu,tak asi proto,ještě jsme neměli pořádně čas o tom pokecat..

To s tou kamarádkou je to hrozné,ale mojí babičce minulý týden taky zjistili rakovinu,tak jsme z toho všichni špatní..Ona věčně zdravý a čilý člověk...:frowning2:
Ale nic moc zatím nevíme..:frowning2:

PAvly jsem ráda,že jste to zvládly..snad už je Vám oběma líp..:slight_smile:MYsleli jsme na Vás:slight_smile:

Joo,Luci my papáme vše až na špenát,ten jako ee a švětskový jogutík taky ee..bude rýpala po mamince :grinning:
6. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ty jo tak jsem to napsala,poslala a žasnu jak se to seskládalo..poslední mělo být to rozloučení..nechápu co dělám.. :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak jak se vede?? Nikdo tu nic nepíše, to je čurbes......já pak nemám co číst....... :grinning: :grinning:

My máme za sebou hezký víkend, i když jsem tedy včera byla pěkně naštvaná, pro změnu zase na "rodinu" - bratra Martina za divné řeči......vůbec ho nechápu, ale když ho uvidím až letos na Vánoce, tak se snad ani zlobit nebudu........chápete to, že tři roky předtím, než jsem začala chodit s Martinem jsme se spolu bavili bez jediného problému, řekla bych, že dokonce jako kamarádi, pak jsem začala s Martinem, on se nafouknul a od té doby je fakt na pěst.......nechápu to, tváří se, že má bezvadně fungující manželství, nevím o tom, že by měl nějaké jiné trable, ale dává mi to pěkně sežrat......no děsný, je nepříjemný, odsekává, když něco řekne, tak je to fakt nesmysl, nejhorší je, že to všichni vidí, ale vždycky se to všechno otočí v děsnou srandu......jedinej můj Marťulínek se dokáže Lucíka zastat....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A to je asi nejdůležitější.........ale i tak mě to fakt štve, asi nemůžu chtít po jejich mamce nebo babičce aby se mne veřejně zastali, protože přece jen on je víc "jejich", ale trochu usměrnit by ho snad mohli........no my to teď vyřešili tak, že se s nima nebudeme nějaký čas vídat, a třeba se to uklidní....... :slight_smile: Doufám tedy, je mi to líto.........a jak jsem řekla, nechápu to :angry:

Lucí, z tebe jsem tak trochu v šoku.........já si občas nestihnu ani vyčistit zuby, natož aby se mi stalo něco takového:o))))) A jak se to prosím tě mohlo přihodit??? Vždyť svatba je na spadnutí........ :slight_smile:

Martin je chudák marod, má nějakou střevní chřipku..........včera byli slavit narozeniny někoho z práce a všichni si z něj od rána dělají srandu že má opičku........ale dostal teď navečer ještě docela vysoké teploty a tak to asi s pitím moc nesouvisí :slight_smile: Tak ho tady opečovávám jako správná ženuška...... :slight_smile:

Ani nevím, jestli jsem Vám už psala, že ho jeho bývalá manželka vláčí po soudech......napište mi, jestli jsem se o tom zmínila nebo ne, je to na dlouhé vyprávění, tak abych to tu nepsala znova.......ale je to až nemožné, co se u nás v soudnictví tedy spíš v zákonech děje...... :frowning2: :frowning2:

Jinak Davídek je zlatíčko........nám už bude zítra také pět měsíců, opravdu to strašně letí, ještě nedávno jsem byly těhule a teď tohle......... :slight_smile: Normálně holky, včera jsem přemýšlela nad tím, jak to jednou bude s dalším miminkem......co budeme cítit a tak......já mám totiž pocit, že Davídka miluji tak, že už snad nejsem víc schopná.....tak snad tu lásku dokážu jednou rozdělit..... :slight_smile:

Lucí, tak jogurtíky od sunaru jsem ještě neviděla.......tedy nic od 4. nebo 5.měsíce......špenát jsme ještě neměli, ale švestičky nám chutnají......pyré i šťávička........jen dnes jsme narazila na odpor a to u kukuřice s kaší a kuřecím masem.......tak nevím, ale asi ta kukuřice, protože masíčko a brambory nám jdou bez problémů :slight_smile:

Holky, tak se mějte krásně, doufám, že Terinka je už zdravá.......a ty nám Lucí napiš, co se děje u Vás doma......já si vůbec neumím představit, že bych teď měla řešit něco takového.......ať už se to stane té nebo té straně......

papappapa

Lucík a Davídek
8. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojky,nemam cas se rozepisovat,my uspavame az po osme,takze proto tu nemam sanci byt driv a nejak se nemuizu vyhrabat z bolesti v krku a dneska me k tomu brala i bolest usi-jinak nic,jsem asi proste pretazena,chtelo se mi spat,ted chvili dobry,proto letim na skok...

-luci-jsem tez v soku,co se deje u vas doma!!!!!! :confused: :fearful: ,proboha,jakto???????? a ja se chtela zeptat,jestli nechces zelenobilou svatbu,ze budu konecne snad prodavat vse,co mam :unamused: , jak je to mozne,to vzniklo,az ted po porodu? nebo jsou to jen blesky z nebe-neco jako italie??? :confused:
-tve kamaradky je mi moc lito.......

luci 08 - k rodine bych se musela rozepsat-snad nekdy dyl :unamused:
-o problemech martina si myslim nepsala,je mi to lito-nicmene je to asi bohuzel bezne :frowning2:

terinka je porad lepsi a lepsi-huraaa,az se z toho vyklubem,tak verim,ze zase budu dochazet casteji....
mj.vybiram ted tez dovolenou a novou sedacku a tak,takze toho je proste na me moc,no :wink:

posilam pozdravy a pohlazeni :grinning: :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
jo luci a pry ta laska se nedeli,ale NASOBI :fearful: :dizzy_face:
taky jsem na to zvedava,radeji nad tim konkretne nepremyslim, bala jsem se vic tehu,ted verim,ze to tak bude...spis manza se zacal bat,ze to nepujde mit rad dve deti (mozna je to i tim,ze ja jsem s jednim nikdy nepocitala a tak mi neco porad chybi...)
8. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky...:frowning2:

Holky,písnu Vám to do IP..ať to tady nemusím rozebírat..

Jinak malej už si dá paleček od nožičky do pusinky a normálně jsem byla štěstím bez sebe..

Lucinko,ty jogurtíky berem normálně v DM a nebo v Tescu..jsou dražší a jsou 4..ale malému moc chutnají a je to fakt od sunárku nebo od Nestlé..a různé příchutě..Milan když má žravou mu taky ujídá.. :grinning:

Pavly..třeba se na tom ještě domluvíme..ale vůbec netuším co bude..

26.jedeme s malým k našim a chci min.měsíc zůstat tam,abych si ujasnila spoustu věcí....

Jdu Vám písnout do IP tak ale přeji krásnou a klidnou noc Vám i Terezce a Davídkovi.. :slight_smile:
8. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
:confused:
Kde jste..? :frowning2:
10. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
ahojky
luci,ja jsem tu,ale psat ted proste nestiham,mala neni porad ok, nejak ji nejde odkaslat jeden hlen a trapi ji a trapi to i me,nejde z ruky,vecer nechce spat.....neumi se vykaslat,boji se toho,snad se to brzy nauci :frowning2:

a co je u vas noveho?
11. únor 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak my máme dnes uplakaný den..Malého zase trápí zuby,ale dneska extrémně..takový ještě nebyl.. :frowning2: :frowning2: Teď spinká už přes tři hodinky,tak snad se vzbudí alespoň s lepší náladou bobek můj..

No nás ješte čeká 25.ta kardio..jedeme s malým s tím srdíčkem..Tak sem na to zvědavá,ale snad to bude vpořádku..

Luciáši...??? :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak vás zase po dvou dnech mlčení zdravíme :grinning: :grinning: :grinning: Omlouvám se, jako vždy nějak nestíhám.......měli jsme doma tatínka, který měl teplotku a tím pádem byl na smrt nemocný, takže jsem se vlastně starala o dvě miminka..... :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, k tobě ještě dopíšu v IP, nebudu se tady vyjadřovat veřejně, ale já bych tedy byla razantní..... :slight_smile: :slight_smile:

Jinak je mi moc líto, že máte dětičky pořád marůdkové a mrzuté, to Davídek je v klidu, pořád vyhlížím ten zub a nic.....úplně se děsím toho až to přijde, přece jen jsem si už zvykla nato, že v noci spinkáme. Pavly, a Terezka už má nějaké zoubky??

Holky, Davídek mi od soboty nechce jít kašičky......nevím proč, ale úplně se zasekl, a prostě je nechce.....na noc tedy dáváme zase mlíčko.......jestli je to tím, jak přišel na chuť té zelenině, ovoci a hlavně masíčku......nevím.....jinak Lucí, když jsem je malému dělala, tak mu stačilo 150 ml.......a někdy to ani nevypil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, to kardio určitě bude v pohodě......budu na vás myslet.......my snad už příští týden dostaneme hexu......"tchýni" volala známa z kraje, že už jich je dostatek pro všechny, tak jsem na to zvědavá.

Pavly, tak se třeba budou svatební ozdoby hodit nám.....už se o tom doma dost bavíme, tak snad příští rok, v květnu nebo červnu.....a čím dál tím víc se uchylujeme k SD, hlavně kvůli dětem, bude jich na svatbě docela dost a tam je pro ně to prostředí úplně ideální. A Pavly, ty sis výzdobu stolů zajišťovala sama??

Letos to nějak nestíháme, máme v plánu to podkroví a tak budeme mít práce víc než dost......

No a perlička na závěr........dneska nám přišel nedoplatek na elektřinu 5.400 Kč......jsem z toho málem omdlela...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sunglasses:

Tak se mějte krásně, posíláme pusinky miminkům a přejeme krásnou dobrou noc

Lucík a Davídek
11. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
Lucííí nám došlo 15000kč :grinning: :grinning: :grinning: Máme dvoupatrový barák a pořád něco jede...min.rok to bylo osm tisíc teď 15..šílenost co? :grinning:

Navíc tchánovi končí tento měsíc smlouva a už mu jí asi neprodlouží,musí u nich propustit ještě 400 lidí,tak to řeší takhle..takže tchýně to se svýma osmi tisíci ze školy jako kuchařka moc nevytrhne..je to teď hnus s tou prací.. :angry: :angry:

My jdeme do poradny 19.2.a také máme dostat hexu,tak doufám,že nám jí dá i ldyž je teď nachlazený..Jinak mě už asi klepne..

My zuby máme a e to fakt trápení.. :frowning2: Jeden vyleze,den klid a klube se další..nemá ani chvilku klidu..

Ale dneska už jsem neodsávala nosík a malý usnul sám..takže už se to jeho zdravíčko lepší.. :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrou noc přejeme i my.. :slight_smile:
11. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahojky maminky,jdu pozdravit
napred my-terezka se stale lepsi a lepsi, dneska teda zase protestovala a nechtela spinkat v postylce-rada si zvykla,ze s ni mamka sla ted dva dny spat-takze jsem ji dneska nedala sanci a musela chudak do postylky,uz vic jak hodinu chrupka....ryma je horsi rano-po noci,pak uz to jde, zoubky-to je stale-proste najednou z niceho nic protivi a protivi-nejlip,kdyz fakt nemam cas ji jen chovat....
luci-asi jsem sem nenapsala-to teda nechapu :fearful: ,ale ma uz dva zoubky! obe dolni jednicky a fakt co nevidet budou dalsi,je videt,jak se prorezavaji

-tatinka a teplutku chapu,taky to tak doma mame...chropti a z poslednich sil rika-donesla bys mi prosim piti,...a to ma jen 37 :grinning: -vsude fakt stejny,viiid :rolling_eyes:

-koukam,ze ti kasicky nechce,jako me nechce mala tu zeleninu,ikdyz ted mam nejak pocit,ze hipp zacala alespon trochu akceptovat-ze by jedla,to ne,ale tolik to po me neplive a tolik se nedavi...tak uvidime

-s IP souhlas, byla jsi o dost ostrejsi,nez ja,nicmene se pod to tez muzu do puntiku podepsat.....

-vyzdobu jsem si nakonec radeji zajistovala sama-ale na posledni chvili,takze nic moc, pac ubrusy meli zaridit a jak jsem uz psala,v tom teda zklamali silene....zbytek jsem ale nastesti mela uz podle sebe,tak se to prezit dalo...

-s elektrikou me nestraste!!! my nezvedli zalohy od lonska a tak letos cekame teda taky ranec!!!,ikdyz jsme si ale rikali,ze mame penize na konte,takze je dat musime tak jako tak,tlacit nas to naraz nebude a proc jim delat levnou banku s vysokyma zalohama,zeee,ale me to bude spis stvat,ze to proste je tooooliiiiik, silene vydaje :angry:

-luci-my jdem do poradny taky 19., tak to se nam to dobre seslo :dizzy_face: ,budu drzet palce,at uz jste naockovany....

-k zubum- co dodat ...je to fakt trapeni :frowning2: ,ale jsem rada,ze dneska uz spinka a sam-to my nezname!!!! :grinning:

jdu si udelat neco k jidlu,zatim pusinky laseckam a dobrou noc vam :wink:
11. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky holky...
My byli ráno na nákupech a jen co jsme přijeli domů zase hádka..
Tož přijeli jsme o půl 12.poprosila jsem Milana,aby pohlídal na půl hoďky malého,že umyju nádobí a sklidím nákup..a co se nestane..Začne po mě řvát,že jde na noční a že chce spát..tak jsem zase vyletěla..že tu půl hodinu snad zvládne když jde až v šest,on šel k babičce a ta mě došla sprdnout,že ostatní chlapi taky zas tak nehlídají a že ho nenechám ani vyspat a ať ho dám k ní.. :angry: :angry:
Samozřejmě nešel,protože jsem vyletěla že envím proč by měl být u babi,když mám chlapa doma...a ještě teď prosím čumí na bednu.. :angry: :angry: Maleho jsem musela uspat a až potom uklízet..mě už jebne co mám doma za hnus.. :angry:

Pavly to je super,že jste bez teplot :dizzy_face:

Tak Davulín sprominutím sežere fakt všechno..a bez problémů.. :grinning:

No my už jsme taky zubatí..leze nám jeden za druhým..
12. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky kde jste?? :frowning2:

Jinak Vám všem přejeme krásný víkend a pusinky Terezce,Davídkovi.. :slight_smile:
13. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak letím aspoň na chvilinku, Davídek šel ven do kočárku s babičkou, ale je šílený vítr, počítám s tím, že jsou za půl hodinky doma......tak jsem zatím pověsila prádlo a dala nádobí do myčky a snad budu mít chvilinku nohy na stole :slight_smile: :slight_smile:

A jak trávíte dnešního Valentýna?? Tedy my ho nijak neslavíme, třeba jdeme na večeři nebo tak, ale nedáváme si dárky......no ale dneska ráno na Lucíka dáreček čekal, veliký parfém od Versaceho.......no tak jsem z toho byla tak nějak na měkko, ale já přitom žádný dárek nemám...... :unamused: :unamused: Tak čtyři roky to neslavíme dárkem a najednou ano....... :grinning: :grinning: :grinning: Večer jdeme ještě se známýma na večeři, hlídat bude babička, ale u nás, takže jsem v klidu....Davídek kolem sedmé usíná a pak spinká a neví o ničem.......takže než se vzbudí budeme zase zpět :grinning: :grinning:

Pavly, a jak je tobě po zdravotní stránce?? Hlavně po té operaci?? Já zase trochu bojuji se zubama, v úterý jdu na korunku, tak jsem na to zvědavá.......už jednu mám, ale není vidět......teď mi bude dělat jedničku nahoře :unamused: :unamused: S těmi zoubky Terezky si to možná psala, a já to asi přehlédla....... :slight_smile:

Jo a ještě k nemocnému chlapovi.......to je děsný, všichni jsou stejní, mají malou nudličku u nosu a už umírají......my byli minulý víkend na návštěvě u známých a ten měl také rýmu, no každou půl hodinu si kapal kapky a vzal si i paralen........říkám mu: "ty máš teplotu"?? A on že ne, ale jen tak preventivně si ten paralen raději vezme..... :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí - vydrž to ještě chvilinku, až budeš u vašich tak sama uvidíš, jestli u vás nastane nějaká změna nebo ne.......ale jak jsem psala už v tom emailu, moc tomu nevěřím...... :unamused: :unamused: Pavly, já si nemyslím, že jsem byla nějak ostrá......ještě bych pochopila, že se nechce starat o malého, hodně chlapů je takových, že to berou tak, že ty jsi na mateřské, ty se starej, já se pak budu jen chlubit před cizejma........ALE........proč k tomu ty sprosté nadávky?? Já si myslím, že chlap, který tak mluví se ženskou, která mu dala to nejcenější na světe, si nezaslouží slitování...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A už jen představa toho, že moje dítě vyrůstá v něčem takovém.......

A Lucí.......babičku neřeš.......ona tě třeba může mít sebevíc ráda, ale on je pořád její vnouče a bude za ním stát ať se děje cokoliv......ba s tím třeba nemusí souhlasit, stejně bude při něm.......tak to je..... :angry:

Tak se mějte krásně, já si jdu vyčisti zuby:o)

A pohlazení miminkům.......

Lucík a Davídek
14. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Jo Lucí, než jste měli malého tak byl také takový?? Nešel daleko k takovým nadávkám a výrzům vůči tobě??
14. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.