• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
ahojky holky
musela jsem net chvili dat stranou,pac jsem vybirala dovolenou a silene to zabiralo cas...tak sorry,ted uz snad vybrano jen se rozhoupat,uvidime....

luci 08
-valentyna nedrzime,ikdyz letos jsme se postuchovali,jako vse nej,ale jinak rozhodne niiiic :grinning: ,ale parfemek potesi kdykoliv,vid :wink:
-zdravotne snad ok, zitra jdu na gyn.tak jsem docela fakt zvedava,co na ten vytvor povi dalsi doktor :sweat_smile: ,no a pak uvidime,jestli to bylo i co k cemu :fearful: :unamused:
-co zuby? ja musela zrusit preventivku,pac mala mela horecky a to ji proste neopustim a pritom me taky nejaky poboliva-nastesti v norme-zatiiiim, a neni to 8micka

a k te primocarosti-no ja znat luci jinak,nez pres net,tak jsem asi dost ostra,mam na neco takoveho jasne nazory,ale preci jen pres net se to sptane posuzuje,spatne se radi,proto ja neumim byt tak prima-ackoliv s tebou opravdu tezce souhalsim....ale vztahy jsou fakt tezke....
rozhodne ale neni tezke posoudit situaci,kde se lidi urazi-to nema s hadkou,nedorozumenim nebo necim takovym nic spolecneho,to je proste hnus :angry: :frowning2:
a presne jak pises-hlavne bych tezce nesla,ze v tom je malej, ja mam i vycitky,kdyz se rozcilujem kvuli necemu,co s malou nebo s nama nesouvisi (treba kdyz si potrebujem ponadavat nad rodinou...),porad u toho male zpivam a tak,aby si treba nemyslela,ze za neco muze ona....

luci-a jak se teda vede? vasi neco tusi? jak je to vubec k vasim daleko? nejak me to vypadlo :confused:

posilam vsem pozdravy a pusinky pro davidecky
16. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky..:slight_smile:

Pavly k našim je to 100km...není to daleko..hoďka cesty,kdybych nemusela s malým toho 25 na tu kardio už jsm u našich dávno.. :frowning2:

No a u nás je hůř a hůř..nechala jsem v telefonu jednu sms,která samozřejmě byla objevena..takže teď krom pi..jsem i děvka atd...Ale už jsem si na to zvykla..mám doma docela peklo..ale těší mě že to za chvíli bude zamnou...s takovým člověkěm se žít nedá..Dneska ráno jsem mu dala malého a šla dělat čaj a ječel na mě zas s obýváku,nadával,malý začal šíleně plakat a trvalo mi teda dlooouho než jsem ho utěšila..Musím toho malého ušetit..takový malý tvoreček si to přece nezaslouží..a opravdu radši budu bez Milana,než aby mi malý vyrůstal tomhle..

A Lucinko,Milan pro nadávky nešel nikdy daleko..babička a jeho rodiče mi to vždycky vysvětlovali tím,že je celý děda..že na bábinu se taky nesměl nikdo ani podívat jinak bylo zle..a Milan neměl nikdy důvod žárlil a i přesto to dělal v šílené míře..

Holt končím..

Za chvíli dojde z práce,takže to čekám na novo..dneska mi kopl do notebooku,tak mi cosi odpadlo..ano nevím co to je.. :frowning2: Tak radši do něj než do mě..že?

Přeji krásnou noc aposíláme pusinky broučkům:slight_smile:
Pa
16. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
Joo a my Valentýna prožili v tiché domácnosti..Radši se rýpal v autě..
16. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky,jdu pozdravit,neco noveho?
17. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
jinak jsem byla dnes na gyn. a pry zahojena opet zatim nejsem,stehy stale nevypadly a pry si zakrok muj mudr.predstavoval trochu jinak ,tak fakt jsem zvedava,jestli to k necemu vubec bylo

no ale ted veseleji,prislo mi,ze dneska snad opravdu poprve JEDLA!!!! vypadala,jako ze konecne pochopila,co se s tim ma delat!!! ikdyz toho nesnedla moc,ikdyz stejne i protestovala,je to rozhodne pokrok!!!!!

mejte se vsichni co nejlip :wink:
17. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
Zdravím..
Holky já jen rychle..
Ráno jdeme do poradny a na první hexu..tak na nás myslete..

Pa pa a pusinky broučkům.. :slight_smile:
18. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahojky,zitra na vas urcite myslim!!!! my jdem jen na klasickou preventivku :wink: ,takze si vzpomenem kazdopadne,hodne stesti a malo reakci!!!!
18. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,

my dostali hexu už včera a vše v pohodě.....musím zaklepat........ :slight_smile: :slight_smile:

Tak držím na zítra palečky.........a zítra napíšu víc, dnes už jsem KO:o)

Dobrou noc

Lucík a Davídek
18. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky..
Tak jsem nasraná jak prase..Malej tu hexu zase nedostal :angry: :angry: Zase se jí něco nezdálo..mě už z té doktorky fakt jako jebne :angry: :angry:

Jinak nabírá ukázkově..vytáhl se nám..má 70cm a už můžem dávat bílou activii a ovocné jogurty,ale ne exotické ovoce..jen naše..

Hexu nám přehodila na 5.ale to budeme u našich tak 12.3.
Mám fakt radost..

A co Vy?Jak jste dopadly?
19. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
Máme nové fotečky..
Když tak mrknětě :wink:

Dobrou a klidnou noc přejeme.. :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahojky holky,ted jsem zjistila,ze jsem vcera psala prispevek a zase se mi to tu nezobrazilo!!! nejak mi to porad zlobi,nebo se mi nacte jen pulka a ja to zjistim treba az o tyden dyl! mam fakt vztek!!!!

no psala jsem,ze je to teda bordel s tou hexou!!!!!!!!!!!!!!!! nechapu,fakt!!!!!!!!!!!!! u nas si nas treba pozve za tri dny zas a tak...no snad to nijak nicemu neublizi.....

a pak jsem psala,ze my jsme v poradku, prohlidka ok a mame 7kg a 69cm :wink:

a dneska jedem plavat, a poprve se bude potapet-ja mam strach!!!!! :fearful:

no a vcera jsem nemela dobry den,prodalo se mi stare auto-nove zatim nejezdi :frowning2: nebo se mi bude kupovat nove-nez budu mit zase auto,tak asi umru,chci byt mobilni!!!
no ale hlavne mi vcera zemrela kolegyne -kamaradka,bylo mi vcera cely den desne,ted jsem se z toho trochu vyspala...

takze holky,hlavne vsem zdravi!!!!!!!!!!!!! mejte se fajn
20. únor 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahojky..

Pavly je to bordel jak prase :angry: :angry: Už jsem se tam fakt rozčílila a ona mi řekne,že se nic nestane ,když to bude mít později,ale že nesmí do supermarketů,obchodů vůbec a tak.. :angry: :angry:

Ještě že máme fakt tu babičku,která pohlídá...

To má na holčičku krásné míry...včera byla v poradně nějaká paní s holčičkou,která měla osm měsíců a kousek ..vážila 10kg a byla taky malinká..její maminka říkala že je lenoch že se nezvedá,neotáčí nic..a to jenom kojila.. :grinning:

My v necelých šesti měsících máme osm kilo a 70cm..malej nám pohubl..moc nepřibral..ale je to kvůli těm zubům a taky se teda vytáhl..

Doktorka říkala že by měl mít jednou tolik ,kolik měl při porodu..měl 3800g takže dobrý.. :dizzy_face:

Jooo a moooc mě potěila..poslouchala ho a říkala že tu šelest už neslyší :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale že když už jsme na to tak dlouho čekali tak ať si tam pro jistotu zajdeme..tak snad to bude dobrý...

Doma mám teď celkem klid,tak uvidíme jak se to bude dál vyvíjet...

Přeji Vám krásný den... :slight_smile: I když tady je kosa a sněží a sněžíí..já už tu zimu nechci :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jdu vás jen na skok pozdravit......Davídek má teplotu, tak nevím, jestli ještě dodatečná reakce na hexu nebo teplůtka k zoubkům.......ale byl z toho chudinka úplně nešťastný, a já samozřejmě s ním........je to naše první teplota, první marůdkování :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale dala jsem mu ten jahůdkový sirup, dokonce mu i chutnal, a během půl hodinky to fakt kleslo......on tedy chudinka můj malinký usnul, ani nepapal, takže budeme mít asi noční papání.......uvidíme.......no tak nám držte palečky, ať to zvládneme :slight_smile:

Lucí, Davídek ale nedostal hexu, protože je asi trochu nastydlý, ne proto, že by nebyla, nebo jsem to nepochopila?? No tak snad ji brzo dostanete, já už jsem byla ráda, že nám ji dala.......je to fakt děsný :unamused:

Lucí, dneska si napsala příspěvěk s číslem 1000, tak máme všechny tak trochu malé narozeniny :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, a jak jste se potápěli?? My chceme až bude trochu hezky jet s Davídkem do Marienberku do aquaparku, tak je to pro mimi ideální, no tak snad se mu bude vodička líbit, podle toho se pak rozhodnu, zda budeme chodit plavat nebo ne...... :slight_smile:

Jinak je mi moc líto tvé kamarádky, je to opravdu strašný........někdy člověk opravdu řeší blbosti, ale to ZDRAVÍ je v životě nejdůležitější...........škoda, že kolikrát si toto člověk uvědomí až v době, kdy už je skoro pozdě.

No jinak já už týden chodím k zubařce, dneska jsem tedy byla v laborce.......dělají mi korunku na jedničku......já už měla tenhle zub hodně let mrtvý, a už mi začal černat, tak jsem se rozhodla, že půjde ven......no docela jsem se toho bála, korunku už jednu mám, ale v místě, kde není vidět, tohle je přecejen nejvíce viditelný zub.....no tak jsem si nechala udělat celokeramickou, tu nejlepší co je na trhu, dala jsem za ní 4.000 Kč, no ale byla jsem z ní dneska opravdu nadšená.......vůbec nelituji těch peněz, opravdu je to 100% práce......musím se pochválit, moc mi sluší........ale kdyby jste mně viděli bez té korunky.........fakt čarodějnice, bych ani nevěřila, jak jeden zub dokáže člověka změnit........ :slight_smile: :slight_smile: No jinak osmička ještě prý chvilinku poroste a pak se prý dohodneme jestli půjde ven nebo ne........tak hold musím vydržet :slight_smile:

Tak se mějte krásně, jdu se podívat na našeho malého šmudlínka

A dobrou noc vám i miminkům

Lucík a Davídek

PS: Jo, Lucí, doma je teď celkem klid?? A copak, že by Váš Milánek začal konečně zjišťovat, že by mohl zůstat sám???
20. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahojky holky
luci-teplota jsou muka,at jste brzy ok!!!!!!
-nemas fotku s tim zubem jak carodejnice?? to bych chtela videt! jinak je super,ze to uz budes mit za sebou a snad na porad :wink:

-plavani-bylo to super
sli jsme pod vodu uplne hladce a jak pani rikala-napred jen pusinka a nos a podruhe jsem ji uz zanorila poradne a zadny prostest, potopila se asi 12x a bez kviknuti,no byla jsem stastna....fotecky se vubec nepovedly-preci jen ten fotak jak ma to zpozdeni :angry: ,ale kamera je bozi,jsem se tu vcera kochala jak mala :dizzy_face:

-taky jsem vcera konecne nasla kus stehu-tak snad se konecne hojim!!!!!!! :confused:

no nic,jdu vymyslet nejaky obed,zatim teda pa a pekny den vsem
21. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojky,vcera jsem nestihala,jak se mate?
luci-uz mas zbaleno k rodicum??
luci- co teploty???????????????????????????, uz je lip:?
23. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
Zdravíím :slight_smile:

Holky já přes víkend vůbec neztíhala..Milan se celé dny rýpal v autě a vůbec se nám nevěnoval.talže když mi v sobotu zavolala kámoška ať k nim dojdu na kafe,tak jsem večer uspala malého a šla jsem..
Byla tam s manžou a ve třech jsme vypili šest lahví vína :grinning: :grinning:

Já se konečně dostala ven,pořádně jsem se vykecala,vechno jsme probrali,podrbali a ani nevíte jak se mi ulevilo..doma sice včera ráno horor..
Víte co udělal?Malý se mu vzbudil kolem 3 ráno a on šel vzbudit mamu jestli ho neuspí :angry: :angry:
Ani nevíte jak mě to vytočilo..jakobych já někoho budila na uspávání svého syna :angry: :angry:

Pavly..ve středu jedeme na to srdíčko,a ve čtvrtek konečně k našim..ani nevíte jak moc se těším.. :dizzy_face: :dizzy_face:

Lucíí,on si to neuvědomí...

Přeji krásný den..i když to počasí je zase humus.. :angry: :frowning2:
23. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak my měli teplotu ještě v sobotu dopoledne, ale pak už ne.....zato se nám spustila rýma, takže už od soboty zase odsáváme jako o život, ale už je to lepší, to odsávání opravdu hodně funguje, za tři dny je rýma pryč.......ale tak teď nevím, jestli teplotka byla ještě reakcí na hexu, nebo to souviselo s tou začínající rýmou......no hlavně že je to pryč :slight_smile: :slight_smile:

Jinak u nás nic nového, jen "tchýně" byla trochu naštvaná na Davídka, poslední dobou, když si ho vezme pochovat, tak spustí šílený řev......no ani se nedivím, ona si ho bere dost často, ale většinou jen do kočárku a to on spinká, takže na ní není zvyklý, no je prostě "maminčin"........no tak jí to asi bylo nějak líto, a tak se naštvala na všechny.....já to nechápu, přitom ona by se pro něj rozkrájela, pořád mu něco nakupuje atd.......no nevím, že nedokáže pochopit, že on ve svém věku je prostě závislý na mamince a tatínkovi a neumí rozlišit to, že i ten a ten člověk ho má rád......no tak snad se z toho brzo dostane :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, přijde mi, že tvůj Milan ještě zdaleka nedozrál do stavu, kdy si uvědomí, že je otec a že má nějakou zodpovědnost......nevím, zda k tomu někdy dojde, ale teď to v něm určitě není......

My se o tom jednou bavili s Martinem......sám se mi přiznal, že když byl Davídek ještě v bříšku, že k němu ještě neměl žádný citový vztah.......byl prý rád, že tam je, vždyť to bylo naše společné přání, mít miminko, ale všechno prý v něm vypuklo, až když se Davídek narodil......je to asi i tím, že byl u porodu a viděl ho jako první.....co si budeme povídat, já v tu chvilku byla ráda, že byl venku...... :grinning: :grinning: No a teď se stará......pravda, občas mu musím říct jak na to, přece jen je tatínkem poprvé, ale opravdu se snaží....... :slight_smile: :slight_smile: Řekla bych, že tak by se měl chovat každý otec, alespoň já mám pocit, že tohle náš vztah víc a víc upevňuje a že spolu v životě musíme zvládnout úplně všechno....... :slight_smile:

Pavly, jsem moc ráda, že se Terince koupání líbí.....no já jsem zvědavá na našeho Dadínka, zatím mám pocit, že koupání ve vaničce spíš přežívá než že si ho užívá....... :slight_smile:

Jinak zítra jdu na tu korunku.......už se těším, ta provizorní nic moc......jo Pavly, žádnou fotku bohužel nemám, a nějak po ní ani netoužím.......takové zážitky raději hodit za hlavu :slight_smile: :slight_smile:

Jo, Lucí, koupila si Davídkovi to skákadlo?? Já pořád přemýšlím, co koupit Davídkovi (no tedy spíš nevím co dřív) a tak mne zajímá tvůj názor....... :slight_smile:

Pavly, čím dál tím více uvažujeme s Martinem o Selském dvoře.......koukala jsem po nějakých recenzích, ale nic jsem nenašla, nevíš o něčem?? No možná na beremese založím nové téma :slight_smile:

Lucí, a ty už máš vymyšleno co bude dál?? Jedeš tam i s Milanem, on se pak vrátí domů sám, ty tam budeš s Davídkem a pak uvidíš?? No jsem zvědavá, jak to u vás dopadne........přála bych ti pohodu, ale upřímně......moc tomu nevěřím......je mi to líto......ale soudím tak z tvého vyprávění :frowning2: A co malej, jak na něj reaguje?? Náš Davídek je totiž s tatínka totálně poprděnej, dělá s ním věčně nějaké blbosti a tak co se týká Martina, má věčně pusu od ucha k uchu...... :grinning:

Tak se mějte krásně, já se jdu psychicky připravit na zítřejšího zubaře:o)

A dobrou noc vám i miminkům

Lucie a Davídek
23. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky..

Luci,my už to hopsadlo máme dva měsíce..malej je v něm moc rád..

Mě je dneska šíleně špatně..Milan má noční tak mám kli,ale spát se mi nechce..nic na mě neleze..jen je mi hrozně divně.. :frowning2:

Přeji krásnou a klidnou noc.. :slight_smile:
23. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz
ahojky holky
luci-ani nevim,ma u rodicu pristup k netu?? luci jak se mas???? jak ti je,nejsi nemocna,nebyla to jen psychika???

luci 08-
to s tim,jak nechce babi-to zname,jak mamku nevidi kadzy den,tak na ni zase kouka jak vrahounek-nechce nikoho ciziho-no jsou ted v obdobi separacni uzkosti-to se neda nic delat :grinning: ,to je prejde a mi si ted vyjimecne muzem uzit pocitu-ze my jsme ty nejdulezitejsi-za par mesicu nas vymeni i za bramboru :grinning:
(jinak teda ja zacinam mit pocit,ze my to nejhorsi mame mozna za sebou,uz zase ji muzu nechavat si hrat samotnou-uz tolik neplace a nema strach,ze ji utecu....a ted se na me pro zmenu smeje,pokazdy,kdyz koelm ni projdu,jako kdyz konecne pochopila.ze ji nikde nenecham,jen mam taky praci...no uvidime,snad se nepletu :sweat_smile: )

k milanovi-no bohuzel mi taky prijde jako clovek,co jeste zdaleka neni tam,kde by mel otec byt :frowning2: a moc me to mrzi :frowning2:

zuby-no skoda fotky,ale zase to jako fakt chapu,jak rikas,at je to za tebou-drzim palce a pak alespon fotecku uz krasny usmev,jo :wink:

no plavani nam jde super,vcera jsme sli u nas do lazni s mamkoiu-ma dovcu,tak aby to taky videla-tak koukala a uz mi nenadavala,ze ji chci oparit,zabit a tak...huraaaa :grinning: ,uvidis,davidkovi se to taky bude libit :wink:

o selskem dovre jsem recenze necetla-nic nebylo,ale myslim,ze by to nebylo to nejlepsi :unamused: ,jak jsem tu uz psala,neustale se tam meni personal a to o bylo za me,nebylo loni a nebude letos-takze tezko tak neco zjistis....recenze na to misto je ale ode me a ta zni KAZDOPADNE a doufat,ze budete mit stesti na lidi...protoze to misto me uchvatilo a i za to trapeni me to teda stalo za to
jeslti zalozis diskusi-dej vedet,prijdu juknout...a chodis nekam na beremko? prisla bych se podivat-resite svatbu uz fakt? letos jeste??? no povidej???? nevis o nejake nevest,co by chtela ty zelenobile veci? ja nejak stale nestiham je nafotit a nabidnout na bazar :grinning: .....a jinak budu kecat rada i o svatbe a nejen o detech, i svatba me desne bavila :dizzy_face: :wink:

jeste neco jsem chtela napsat,ale uz jsem to zase zapomnela,tak jdu neco delat,kdyz si vzpomenu,napisu jeste,zatim pekny den vsem :wink:
26. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky holky..:slight_smile:

Musím rychle..ale mám novinky..
co Milan objevil ty mé sms tak se otočil o 360 stupňů :slight_smile:
Lítá pořád kolem malého..chodí sám od sebe koupat..malému se teď tlačí zub tak zase moc nespinká..tak si ráno vezme malého a jdou si hrát a mě nechá spát..Pořád se tulí jak nás miluje´a a jak si to bez nás neumí představit..no snaží se..ale problém je teď ve mě..Mě to nic nedělá.. :frowning2:
26. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahojky holky
luci-a myslis,ze mu to vydrzi na dyl,nez treba mesic??? asi tusis,ze spis ne a proto to s tebou nic nedela...a taky proto,ze uz mas na dusi ranu :frowning2: ,myslim,ze je ale moc dobre,ze ted to s tebou nic nedela,jsi chytra holka a neskaces na lep....teprve cas ukaze, jestli to je jen poza nebo to mysli vazne / a moc bych ti prala to druhe....

a ja hlasim,ze mala se nejen potapi,ale i ji pod vodou poustim!!!! a ponorujem i bez polevani a i primo svisle /ne jako kdyz plavem,alejako kdyz do vody skocis... :slight_smile: / a je bozi,krasne to zvlada!!! nefnukne a neopak vodu uplne zere,potapi hlavu sama od sebe,placa do vody-no boziiiiiiiiiiiii

a jeste hlasim,ze jsme uz testovali,jestli jednou pujde udelat ten martinek a ac zatim teda nic moc a citim se jak po bombardovani-cela naprosto predelana,tak uz to neni uplne vrazdeni a snad budu jednou i ja OK,hura :slight_smile:

ted vsem dobrou noc a krasny sny :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
Zdravíčko:slight_smile:

Tak my máme dnes půl ročku :dizzy_face: :dizzy_face:

Nemám vůbec čas..mám doma průser.. :angry:
1. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
luci-gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co se deje :fearful:
1. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
Jsem totálně vytočená,ale nechci Vás tím už otravovat..

Včera jsem byla zase u kamarádky na vínko..ale seděli jsme dlouho a skoro vůbec nepili..jen povídali,probírali život,taky plánují miminko a Milan doma hlídal spícího Davulína..(kdyby nespal,nikam bych nešla)..pořád mi volal,psal a o půlnoci dal klidně chůvičku mamě a odešel do hospody..on toho malého tady prostě nechal :angry: :angry: a perlička nakonec..já sice došla pozdě,ale střízlivá a slyším z chůvičky jak tchýně říká malému:Ty chudě malé..to máš ale matku.. :angry: :angry:

To jsem si asi dovolila moc,když jsem chtěla aby otec hlídal své spící dítě a já jsem ta nejhorší..

Milana jsem od rána neviděla..asi je někde zašitý u nich nebo u babu..ale ta si to za rámeček nedá..
Pizda jedna!!
1. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
A děkujeme za gratulaci :dizzy_face:
1. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
luci- a ty nejsi u rodicu?? proc jsi nejela?
jinak je mi to lito,ja bych sice od male neodesla,ale i tak nevidim nic spatneho na tom nechat malou hlidat tatinka,kdybych chtela,tak vim,ze to neni vubec zadny probem,naopak jsem zase ja kamenovana,ze nechci malou opoustet a pujcovat (od manzela,mamky....)
no fakt ti to nezavidim a mrzi me,ze takove veci musis resit.........

preju vsem krasne sny
1. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Luciáši zase neztíháš?? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak u nás je teď docela klid..Zrušila jsem sms s MArtinem a snažím se,ale na moc dlouho to stejně nevidím :frowning2:

Malej teď zase spinušká od sedmi do osmi v kuse,zoubky daly chvíli pokoj tak se vyspíme všichni..

Jak se máte Vy?
3. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak se asi po týdnu hlásím, že žiju, i když nevím co dřív........ :frowning2: :frowning2: Ze dne na den nám onemocněl pejsek, moje kokřice Betulinka.......v pondělí večer začala zvracet a problila se až do samého rána......tak jsme s ní hned pelášili na veterinu.......dostala tam hned antibiotika aby nezvracela, doktorovi se to ale moc nelíblo, myslel, že má zánět dělohy, tak jsme hned jeli na kliniku na sono, tam byla děsně blbá a chytrá doktorka, která si řekla tři stovky zato, že tam vlastně ani nic nevidí, ale že tam asi bude zánět..........no nic, vrátili jsme se zpět k našemu doktorovi, on tedy že jí raději další den oteře a podívá se, případně hned odoperuje.........no tak se stalo, přijeli jsme si pro ní a on že jak jí dával na stůl, že si všimnul, že má strašně nafouklá játra........takže bral krev, jeli jsem na rozbor, a podle rozboru se zjistilo, že má žloutenku a selhávají játra.......no děsný.......kdyby jste jí chudinku viděly, ona během dalšího dne úplně zežloutla.....má žluté bělno, uši, bříško, pysky......no ještě v sobotu to vypadalo fakt blbě, na utracení, ale pak se v neděli nějak zmátořila, od té doby chodí zase sama ven čůrat, napije se a je už taková živější.........tak hurá.....no ale vůbec není vyhráno......ona totiž už týden nejedla, nemá chuť, no ale nemůže nejíst, to by asi brzo umřela hlady............no je chudinka úplně vysílená, doktor říkal, že to bude trochu běh na dlouhou trať, ale doufám, že to nejhorší máme za sebou no.........ještě že máme tak skvělého veterináře........chodím k němu už hodně moc let a nedala bych ho ani za nic........normálně kvůli nám ordinoval i v sobotu a neděli, aby jí mohl píchnout injekci.........no každopádně držte nám palečky, budeme to potřebovat :slight_smile:

Lucí, co se týká Milana, souhlasím s Pavlínkou, trochu mu hold teče do bot a tak se snaží, ale až bude vědět, že je zase všechno OK bude to to samé........nehledě nato, že jste spolu krátkou dobu, co bude za pět, deset let.......život máš před sebou, pokud "to" necítíš, tak to nedělej........a hlavně nedoufej v jeho změnu, to by si mohla doufat hodně let a nejspíše marně...... :slight_smile:

Jinak my dneska dostali druhá prevenar.........a hned šestiměsíční prohlídiku.........máme 7190g a 69 cm.........doktorce se malej líbil, jen jak ho poslouchala, tak mi pak říkala, že měla pocit, že slyšela malou šelest na srdíčku, ale že těžko říct, protože on je tak živé dítě, že to může být jen z toho jeho dovádění.........no je fakt, že tam snad vteřinu neležel v klidu, pořád samé cvičení, na bříško, nohy do pusy.....děs :slight_smile: :slight_smile:

A dneska.........jsem se fakt nasmála.........nikdy se nám to ještě nestalo, ale dneska se malej nepokakal, ale vyloženě posral:o)))))) Já si to musela i nafotit, nevěřila jsem, že je něco takového vůbec možné......bylo to fakt všude a ještě jak jsem mu sundala kalhotky, tak začal "jezdit na kole" a bylo to úplně všude.....hlavně já měla svetr samé hovínko :grinning: :grinning: :grinning:

No a nakonec nekoupíme skákadlo do dvěří, ale tohle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16059015

Je to trochu dražší, ale nebudu pak už kupovat chodítko, máme ještě to odrážedlo...... :slight_smile: A zase jsem Davídkovi objednala balík nextíku rovnou z Anglie, objednávám od jedné paní, opravdu se mi osvědčila, doručila mi už snad pět balíčků a vše v pohodě.......já jsem normálně na ty hadry úchylák, dřív to bylo všechno jen pro mne, teď pro Davídka....... :grinning: :grinning:

Lucí, k tvojí tchýni ani nemám komentář.......obecně to ber tak, že Milan je "jejich" a ať udělá cokoliv špatného, nikdy on ten špatný nebude. Jo, a proč tedy nejsi u těch rodičů??

Pavly, mám radost že se Terezce plavání líbí, my se také chystáme, ale necháme to asi na duben...... :slight_smile: Jo a k té svatbě..........no mluvíme o tom čím dál častěji, ale ještě oficiálně nebylo požádáno o nic........příští měsíc máme výročí, tak uvidíme........třeba se bude něco dít :grinning: A svatba do zelena by se líbila i nám, tak mi klidně pošli fotečky, třeba uděláme obchůdek :grinning: :grinning: A co se týká SD.....my tam loni byli na jedné svatbě a vše bylo super.......ale je fakt, že oni asi nebyli tak nároční, stačiloo jim, co je........to já si asi budu trochu "vymýšlet", přece jen chci, aby to stálo zato.........a s prostředím souhlasím........je to tam krásné, hlavně my budeme mít asi sedm dětí, a co s nima někde v restauraci u silnice......... :slight_smile: Asi jsem tu ale i psala, že jsme tam byli i v létě, když jsem měla narozeniny a to jsme byli zklamaní........jídlo dobré, ale pidi porce za nehorázné ceny, o obsluze už ani nemluvě..........venku 35 stupňů a nechali nás skoro umřít žízní........to víš, já měsíc před porodem........no to fakt nebylo nic moc.......tak uvidíme..........plánujeme to ale až příští rok, někdy na jaře......až bude Davídek trochu větší........teď je ještě miminko...... :grinning:

Tak se mějte krásně, snad už tady někdo něco napíše, poslední dobou to také zanedbáváte:o)

Lucík, Davídek a nemocná žlutá Betulinka
3. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
ahojky holky
u betulinky jsem si pobrecela,nezavidim,to muselo byt silene!!!!!!! ja mam 16 let kocoura a je to jak moje dite,je taky vazne nemocny-ledviny a vim,co to je ho zachranovat z lopaty-straaasne drziiim palceeee!!!!!!!!! a posila tfuj tfuj tfuj

vy v 6ti mesicih mate to,co my ted v 8mi :sweat_smile: :sweat_smile: ,doufam,ze selest to nebyl,spis nejaky ruch :wink:

skakadlo vypada fakt dobre :slight_smile:

svatba-no uz mam fotky ze stareho pocitace,zkusim najit nektere fotky,co tu mam,co jsem si fotila a ukazu ti,co tu tak nejak mam....

luci-jakto,ze nejsi u tvych rodicu??? neco mi uteklo??? :confused: :confused: :confused:
3. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
no a u nas-asi fakt posledni tyden mam dojem,ze jsme zvladli separacni obdobi a snad nas uz opustilo!!! mala je milionova!!!! uz si zase hraje sama,uz ji zase muzu posazovat a vzdalovat se ji z dohledu a nemusi byt porad na ruce (takze stiham jist, uklizet a tak vsechno!! uzasny), jsem nadsena,je ted proste zase stasne jina!!!! navic se zacina i vic smat-na hracky,na lidi,tak jako uvedomuje si,co usmev znamena-neumim to tak nejak popsat....a i prikrmy se mi zda,ze se zlepsuji-sice stale teda jen par lzicek,ale uz proste vic v klidu
-proste jsem se dneska zase venku stestim rozbrecela jak mala ,nekdy to zastavim,dneska to neslo,jsem proste stastna,pysna atd. a to siiiileneee
3. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.