• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
jinak vas pozdravuju a posilam pusinky pro davulinky, dobrou noc :wink:
3. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hezký večer..

Holky nejeli jsme ,protože zítra jdeme na hexu a teda doufám,že jí konečně dostanem,protože prý zase není a hygienici to bojkotujou a chcou ať si to platíme sami a jedna dávka hexy stojí 1600kč,tak jsem zvědavá jak jako zítra pořídíme,ale ani si neumíte představit jak už jsem nasraná :angry:

A v pátek jdeme ještě na UTZ srdíčka tak k našim jedeme v sobotu..

Malej kňourá musím..
Zatím pá
4. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahojky
co hexa, utz, co pejsacek???????
moc na vas myslim :slight_smile:
8. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
holky copak je???? je vse ok???????????????????? :confused: :fearful:
8. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
9. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
tyyyjoooo,kde jsteeeeeeeeeeeeeeee
ja se uz o vas fakt bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, že odepisuji tak pozdě, ale teď vůbec nestíhám, hlavně kvůli Betynce..........no abych vám řekla jak to je......jedním slovem na HOVNO........ach jo........14 dní jsme jezdily s mamčou každý den i víkendy na antibiotika na injekce, vše se postupně lepšilo, v sobotu už byla úplně úžasná, zhublá ale jinak jako dřív a v neděli už zase lehla a od té doby nevstala........je jí chudince zle........no museli by jste to vidět.........včera doktor neordinoval, dnes jsme tam jeli hned ráno už s tím, že jí tam necháme uspinkat, ale on o tom neřekl ni slovo, poslechl jí a dal další injekce, ještě nějakou výživu...........ale je to fakt strašné..........trápíme se celá rodina a já se nemůžu dívat nato, jak se trápí i ona.......tak si asi umíte představit, v jaké jsem náladě.......... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Pavly, promiň, ale jsem teď opravdu bez nálady, i ten pes je jako člen rodiny......a každý kdo má alespoň trochu pozitivní vztah ke zvířatům to ví.........tohle je už můj třetí pes a jestli o něj přijdeme, už žádného nechci........pejsky miluji, ale když pak přijde něco takového, je to opravdu děsné........ :frowning2:

No tak něco veselejšího......Davídek měl včera půlroční narozeniny, tak jsme měli malou oslavičku, dostal od všech dárečky, a my s Martinem jsme mu objednali to skákadlo, odkaz jsem posílala posledně. Jinak teď v těch mých smutných chvilkách jsem strašně šťastná, když na Davídka koukám, a vím, že je zdravé a šťastné miminko......klidně ať zlobí, ale hlavně že je zdravoučký. Asi jsem Vám to tady nepsala, ale Davídek je teď nejvíc vysmátý, když může stát na nožičkách......nevím co to na nás zkouší, asi chce brzo chodit :slight_smile:

A dneska jsem zkoukla tak dojemný, krásný příběh.........koukněte, je to opravdu nádhera, no vlastně spíš zázrak:
http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks

Jinak Pavly, mohla by si mi prosím poslat na email nějaké fotky tvé svatební výzdoby?? Já znova koukala do tvého svatebního alba, ale tam nebyla skoro žádná fotka výzdoby. Email je Luciii.P@seznam.cz

A ještě mi řekni - jak to probíhalo na tom SD právě s tou výzdobou?? Ty si jim donesla všechen materiál a oni stoly nazdobí nebo sis to dělala sama třeba den předem?? Možn divný dotaz, ale já se v tom vůbec neorientuji:o)

Tak se mějte krásně, hladíme miminka a posíláme pusinky

Lucík a Davídek
10. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahojky,muzu ted jen rychle
luci-myslela jsem si-bohuzel,ze je to tento duvod,strasne me to mrzi a placu s tebou,mam sama 16 let kocoura,je to vic nez clen rodiny-jak pises-kdo nezazil,nepochopi,jednou nam taky moc marodil,chteli ho utratit,ale bojovali jsme-kapacky doma po hodinach-no desny, nemluvila jsem,nejedla,brecela kudy jsem chodila....proste myslim na tebe a posilam silu :frowning2: snad to dopadne dobre jako u nas!!!!!!!!!!!

davidkovi moc gratuluju a jsem strasne rada,ze je zdravy a ze se na tebe smeje!!! je to sikula!!!!

vyzdobu poslu,uz jsem si kvuli tomu zacala hledat,kde fotky mam,asi udelam na chvili album na rajceti,abys mela predstavu
na SD jsem to dovezla dopredu - s jasnym popisem jak to chci a delali mi to oni sami-dopredu nejde nic pripravit-to jsem chtela,ale do noci je otevreno a rano to jako nevesta nestihas-leda tam poslat nekoho jineho.... :unamused:
vic napisu treba priste,ted rano musim byt spis u male
chtla jsem jen kvuli te betynce,ze na tebe moooc myslim fakt mooooc a je mi strasne smutno s tebou :cry: :cry: :cry:

luci a ty jsi na tom jak???
11. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky..
Vůbec neztíhám,takže se omlouvám,ani nedočítám..

Jsme u našich,ale moje máma má zlomenou nohu,brácha nemocný,malej spí v noci na prd a já neztíhám vůbec nic :frowning2:
Prostě šílený fofr..Jinak malej zlatíčko,papá všechno..Milan pořád volůá,asi mu chybíme,tak uvidíme jak to dopadne..

Večer táta padá v osm do postele,takže se k PC už nedostanu..A noťas jsem nechala doma..Jsem jen naštvaná,že buď prší,nebo hnusně a hustě sněží,takže se nedostaneme ani ven :angry: Pěkně tu ještě nebylo a to už jsme tady od pátku..

Letím dát malého polívečku,tak zatím pa pa a pak až bude trošku času dočtu..

Pusinky broučkům..:slight_smile:
12. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
luci-super,ze jsi se taky ozvala
-uzivejte si klidu u rodicu a odpocivejte
posilame pusinku davidkovi :wink:
12. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojko holky

jak se mate,neco noveho?
luci-je to lepsi???

stale na vas myslim a posilam pohlazeni detem
14. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,

Pavly, Betulinka mi umřela......... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ve čtvrtek jsme měli jet na další injekci, čekala jsem na odpoledne, až mi přijde babička na hlídání a do toho mi volal taťka, že Betynka umřela........děsný, ještě teď se vzpamatováváme, sice jsem se už smiřovala s tím, že to asi nepůjde, ale přece jen jsem doufala.........bylo jí teprve šest let a tak jsem myslela, že to její, ještě vcelku mladé tělíčko, musí zvládnout........ :unamused: :unamused: Bohužel, odešla mi do psího nebíčka.........nikdy nebyla nemocná a teď to vzala takhle najednou. Aspoň mi ale mamča řekla, že moc netrpěla, prostě usnula a přestala dýchat. Je mi hrozně, ale díky Davídkovi, který mi to pomáhá zvládnout, celý den nebrečím. Ale oči mám věčně skleněné, bude to ještě dlouho bolet, ty víš o čem mluvím. Už žádné zvířátko nechci, miluju je, ale když pak přijde něco takového, je to pro mě strašně bolestivé.

No nic, jen jsem ti to chtěla napsat, a jdu si lehnout, je mi nějak blbě, snědla jsem dneska pochoutkový salát a asi jsem to neměla dělat..........:o((( Prostě všechno je tak nějak na h....o............ach jo.

papa a pohlazení mimískům

Lucík a Davídek
15. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
¨luciiiiiii,je mi to lito,rvu s tebou :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
15. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky holky..

Lucinko,to je mi moooc líto.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Dobrou noc a pusinky broučkům.. :slight_smile:
15. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz
ahojky holky
vcera jsem radeji ani nic nepsala,protoze bych stejnak opakovala,to co luci vi a co nema cenu rikat.je to strasne smutne,jsem z toho smutna,ale urcite ty sama trpis nejvic a je potreba,aby to hojil cas....prestane to bolet tolik,ale jizva zustane
-opravdu velmi dobre vim,jak ti je, neco bych tu i napsala,co jsem tenkrat a i ted casto resila za otazky,ale nechci,aby se to tu vic rozmazavalo...treba az to za par mesicu nebude tak bolave....
-zatim ti preju moc sil,abys nasla silu se smat,mluvit a radovat se z davidka-vim,ze ten je ted urcite jedina zachrana,jedine utesovadlo.....

luci a jak se mas ty? uz jste zpet,nebo jste stale u rodicu???

u nas je vse pri starem, mala nechce prikrmy-ale uz mame velke pokroky,uz na trikrat ty male sklenicky tak nejak dame a dokonce uz jime po poledni a vecer zaciname s ovocem,...tak snad to pujde stale lip a lip
-taky ale s tim mame problemy s vyprazdnovanim,telicko si zvyka na tuhou stravu a tak jednou asi za tri dny se vyprazdnuje a je to pro ni tezke, fnuka a kdyz uz,tak jeci a tak treba 4x,nez je vse venku-no snad se i to postupne zlepsi....
-jinak se desne tesim na jaro,uz je vsude videt!!! tesim se,az budu male ukazovat zviratka,prirodu,az bude moc vse osahat-strom,travu,kyticky...az ji budu moc cancat atd....
-a taky se tesim,az budu mit konecne moje auto!!!!!! :angry: :angry: stale se doopravovava a stale neni hotove,uz mesic jsem bez a jsem uplne na odstrel. dneska jsem se v nem poprve svezla,tak rizeni ok,ale jak s tou krav.u budu parkovat,to fakt nevim,v kazdem meste si budu muset najit jedno misto,kde to pujde a postupne se to snad naucim-v tom byh ted potrebovala bych chlap,jsem v tom asi moc zenska a mam pocit ze se to snad nikdy nemuzu naucit :unamused:

tak to je asi vse od nas
/a taky smutnim,ve stredu jdem na pohreb te moji kamaradky, taky mi neni ani z toho nejlip,zivot je nekdy svi.e! :angry: /

posilam pozdravy a davulineckum pusinky,papa
16. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hezký večer..

My jsme od včerejška doma..ale klidně bychom u našich ještě zůstali..za celých 10 dní mi opravdu nebylo ani trošičku smutno..nevím jak to s námi dopadne..

Holky je mi to líto,co se teď děje..
Moje babička nedávna zjistila,že má rakovinu prsu..takže taky u našich nevládla zrovna dobrá nálada..

Malej v noci vůbec nespal.asi zase změna že je doma..tak snad to bude dneska lepší..chrní od půl osmé a ještě se ani nehl..tak kéž by chrněl..

Pavly,Davulín měl taky problémy se vykakat,ale co nedávám skleničky a vařím,tak kadí i 4 krát denně :dizzy_face: :grinning: A že to má všude.. :grinning:

Baští všechno..vařím i polívečky..měla jsem z toho strach,ale mamča poradila,tak super..

Přeji krásnou dobrou a klidnou noc..
Pa pa
16. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ránko..

Tak mám z malého radost..chrněl v kuse od půl 8 do půl 7..ani jednou se v noci neouval,takže jsem se krásně vyspala..

A letím vařit malému obídek..

Hezký den..:slight_smile:
17. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky
luci-uz malicky spinkal?
a prikrmy zatim varit nehodlam,pac mi tu neprijde kvalitni zelenina...az bude nase ze zahradky,tak to chci vyzkouset,ikdyz do te doby snad bude papkat sama :wink:

pusinku milackum
17. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky..

Pavly no vařím..ale my máme svou zeleninu i bramboru a ničím nestříkané a taák..dělalo se to kvůli malému..

Přeji krásnou dobrou noc a pusinky broučkům..:slight_smile:
17. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Máme nové fotečky..:slight_smile:
18. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
ahojky holky,jdu pozdravit,ale jen rychle,netusim,jak moc mala spi a hlavne dneska padam spat i ja

-mala se ted naucila vstavat nejdyl v 7,coz je o dve hodiny driv,nez jsem zvykla a tak se tomu prizpusubuju a zvykam si,dneska uz to bylo dost fajn,jde fakt jen o zvyk.ale preci jen jsem se prala s tou migrenou a to pak je spanku treba vic,takze mam nejaky deficit ...

-dneska jsme meli vylet,jeli jsme v pul jedny pryc-musel nas vezt tatka,pac auto je stale v rezimu nouze ( a to je taky docela sranda,hlasi to neznama chyba a nikdo si s tim nevi rady,pac tyto motory jsou tak nove,z eje nikdo nezna-tak parada, je to vesely,ale ja jsem bez auta uz uplna troska!)-jeli jsme hlavne z nemileho duvodu, na posledni rozlouceni s tou moji kolegyni (jak jsem tu psala,pohreb byl jen v kruhu rodiny,ale na vsyp jsme uz byli pozvani :frowning2: ),takze to teda prijemne moc nebylo a docela jsem mela co delat,vidim ty kluky cely den :pensive: :pensive:
ale pak jsme si na chvili sedli s nejblizsima holkama,jedna ma taky mimi,tak to uz bylo veseljsi a prijemnejsi,taky jsem se dobre nabastila-jak nezavrena :grinning: a nakonec jsme jestle hodinu a pul kocarkovali (do pul 7)pac pro nas tatka nemohl driv,ale to vubec nevadilo,uklidnil se vitr,svitilo slunicko a v parku bylo primo bozsky :dizzy_face: , prijemna energie, navic mi kamoska,co ted uci moje deti o kazdem povidala jak se mu dari,takze uplna bomba!
domu jsme dojeli v 7,mala pak moc plakala,uz asi chtela jen spat,byla zmatena,ale projela jsem ji vodou a zas jako obycejne spinka- a ja doufam,ze tak jak vzdycky :slight_smile:

jdu juknout na fotecky a posilame pozdravy a pohlazeni
18. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
teda luci! ti z nej roste krasnej a okatej chlap!!!!!!! :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hezký večer..:slight_smile:

Pavly,děkujem za pochvalu.. :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

Tak jak jsem četla,tak jste se měli dobře..:slight_smile:
Až na ten pohřeb.. :frowning2:

U nás dnes vysvitlo sluníčko,tak jsme šli na zahradu a malej tam chrněl dvě a půl hodiny..
To mi spal naposled jako miminko :grinning:

Dokoukám ordinaci a valím chrnět,dnes jsme měli budíček už v pět ráno..
Tak přeji dobrou noc a pusinku Terezce a Davídkovi:slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Holky kde jste..? :frowning2:
Jinak přejeme krásný večer a dobrou noc..:slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Hezký večer..

Jak se máte..?
Nikdo ani nenakoukne.. :frowning2:

Mě se teĎ malej začal nějak divně budit..poslední dvě noci se vzbudí v jednumůžu klepat jak chci a nic nepomáhá,tak si ho dám k sobě,chytnu ho za ručičku,hned usne a spinkáme až do rána..nevím co se děje..
Dnes v noci mě vystřídal Milan ,ale stejně ručičku jsem mu musela dát já..
U nás bylo dnes zase krásně,svítilo sluníčko,tak jsme byli tři hodinky na zahradě,vypili si kafíčko,pokecali se sousedy,kteří taky hned vylezli na sluníčko a koukali se jak soused asi s kamaádem trénují šermířství..no docela jsme se i nasmáli :grinning:

Jinak přejeme krásnou dobrou noc:slight_smile:
21. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak po delší době zdravím Vás i miminka. Omlouvám se, že Vás zanedbávám, já Vás pravidelně čtu ale na psaní mi poslední dny nějak nezbyla síla. Mám v sobě pořád tolik smutku po té naší psí slečně, že si to ani neumíte představit. Davídek mi opravdu hodně pomáhá, a vlastně i Martin.......je opravdu zlatý. Pavly, děkuji ti za ta hezká slova, vím, že člověk co má opravdu rád zvířata to chápe nejlépe......ten pocit prázdnoty, to smutno, když přijdeš domů a nikdo z toho nemá větší radost než ten hafan nebo kočička....... :frowning2: :frowning2:

Dneska jsme byli v Praze, jeli jsme hlavně Davídkovi koupit do Ikey jídelní židličku, doteď jsme ho krmila v lehátku a už ho máme zahulákané, chtělo to změnu. No a když jsem tam byla, tak jsme se s tím nakupováním nějak rozjeli, koupila jsem si dvoje kalhoty, mikinu, svetr, Martin rifle a boty no a Davídkovi jsme koupili župánek do bazénu a samozřejmě ještě nějaké hračky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak k čemu se vyjadřovat nejdříve.......

Lucí, tak to vypadá, že u vás bude líp nebo myslíš, že jen dočasný stav?? :sunglasses:

Jinak já Davídkovi dávám skleničky pořád, jíme už pravidelně ovoce i zeleninu, s ničím nemáme problém, jen teď se mu trochu opupínkovala tvářička, tak jsem zvědavá jak vykoumám po čem, protože on jí už zeleninu, maso, brambory i rýži..... :slight_smile: Jen s jogurtem máme problém, dáme první tři, čtyří lžičky a pak se mu už z toho zvedá žaludek......no tak uvidíme, asi to chce čas. A s kakáním, to my tedy problém nemáme......ťuk, ťuk, ťuk......Davídek někdy kaká i 4x za den......je to můj malý poseroutka :grinning: :grinning:

Pavly, je mi moc líto tvé kolegyně, je to hrozně smutné co se děje kolem nás.....ale jak si sama pak vyjádřila,když máš kolem sebe ty správné lidi, na smutek se lépe zapomíná.

Ani nevím, jestli jsem tu psala, že Davídek už má doma to hopsadlo, je to opravdu úžasné, a on je z toho celý vykulený. Skákat se mu moc nechce, ale z hraček kolem je vykulený......odkaz jsem tu myslím posílala, vůbec nelituji těch penízků, opravdu to za to stojí :slight_smile:

Jo a za měsíc jedeme na první malinkou dovolenou......budeme mít s Martinem čtvrté výročí našeho "chození" a tak jedeme na víkend to www.hotelmonty.cz - samozřejmě i s Davídkem, tak jsem zvědavá jak naše první společná dovolená dopadne :grinning:

Lucí, já si Davídka beru v noci k sobě každou noc, někdy až k ránu, někdy uprostřed noci, každopádně za ruku se držíme pravidelně a dobře se nám spolu spinká......je to už naše tradice :grinning:

Holky, v kolik chodí vaše miminka spinkat?? Já musím říct, že Davídek je poslední měsíc v šest nachystanej na spinkání a v půl sedmý nejpozději je už tuhý....... :grinning: Já jsem jen zvědavá, zda s nimi nezamává ta změna času, která nás čeká příští týden..... :confounded:

No nic, půjdu se vykoupat a pak do hajan.....mám toho po dnešku plné kecky, ale jinak jsem s dnešním dnem naprosto spokojená :slight_smile:

Tak se mějte krásně

Pohlazení miminkům

Lucík a Davídek
21. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky Lucinko..
My koupeme v šest a nejpozději v sedm se pinká..ale dneska se vzbudil až o půl páté,tak spinkal až v osm..:slight_smile:

Jéé tak ať vám ta dovča krásně vyjde..my se chystáme až v létě..
Pak musíš napsat jak bylo..

Malej baští activii a dobrou mámu,občas jogurtík ještě od sunárku a ze začátku ho to taky natahovalo..je to o zvyku..

Jinak já na to jeho buzení nejsem vůbec zvyklá.. :grinning:

Lucíí a co zuby?Ještě nic..?

My jsme chtěli jet na veletrh pro mimča do Brna..ale nejedeme.. :frowning2:
Tak jsem malému alespoň objednala tohle..: :grinning:

http://www.hastrmanek.cz/detail/brouk-auto-2-v-1-nafukovaci-a-25-micku/

Myslím,že na léto super :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz
Mě se ten hotel nechce ukázat :angry: :frowning2:

Jinak ještě jednou dobrou noc
21. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Koukám, že jim to nějak stávkuje......tak to zkuste zítra :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz
Zkusím.. :wink:
21. bře 2009 ve 23:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.