• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Ahojky..
Sledujete výměnu?
Holky my máme přesně za týden sedm měsíců.. :dizzy_face:
NEuvěřitelné..
22. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky holky
moc vas vsechny zdravim
22. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
zas se mi to nezobrazuje,pracne jsem napsala a nic se neodeslalo-ja jsem nas..... :angry: :angry: :angry: :angry:

taky cucim na manzelky,pak to zkusim znovu :angry: :angry: :angry:
22. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak to zkusim znova,ale samo,ze to asi nezvladnu vsechno,takze alespon napred co u nas

hlasila jsem,ze jsme si vikend zase moc uzili,byli jsme vcera kocarkovat v chomutove-bylo uuuuzasne,dneska sice bylo dost osklivo,ale za to nam nase mala delala bozi zazitky, poprve vytlacila z te hmoty neco ve tvaru bobku-takze jsme se oba pobavili a taky predvedla tatinkovi,jak jeci,kdyz se ji to povede-no neveri,to se totiz neda popsat,tak to alespon zazil
-pak taky zacala dneska asi lezt-dopredu!!!! zacala se pritahovat rukama v leze,tak uvidime,treba nebudem mit jen raka,ale uz i hada :grinning:
-prikrmy stale nejak bojujem,ale vcera dostala poprve broskev a dneska mi pri ni malem snedla lzicku,poprve jsem zazila co to je,kdyz dite chce jist :grinning:
-no a taky me bavi paci paci pacicky,se to naucila a ted porad trenuje a chce,abych to poznala, dokocne se kvuli tomu vcera v noci vzbudila a hodinu a pul delal paci a ja delal ze spim,ale bavila jsem se-no husty :dizzy_face:

a pak jsem psala,ze jsem ted trochu tady stavkovala,ale zlobi me stale hlava-od zad(no ale to je porad dokola :unamused: )
a hlavne vybiram nositko,nocnik a tak a jsem na tom nejak sekla-je toho tolik!!!!!!!!!!!
22. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
holky,tak jsem zjistila,ze dneska nejsem uz schopna usporadat slova,tak vam napisu zitra,co jsem ted chtela,jsem nejaka mimo dneska,tak jdu spat

kazdopadne zati´m pusinky pro davulinky a vsem dobrou noc :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hezký večer maminy,

Holky mě malej poslední dobou nějak blbne..budí se v jednu ráno a nechce být v postýlce ani za boha..dám si ho k sobě a usne hned,ale od pěti máme veselo..vříská,škube za vlasy, (tatína za bradku :grinning: ),štípe..no docela veselo..

Dnes po dloouhé době usnul sám chvíli na to,co jsem ho dala do postýlky,tak jsem zvědavá..

Pavly,Terezka spinká sama v pokojíčku ,že?
Já mám strach aby mě chvůička vzbudila :confounded:

Chceme ho o víkendu zkusit dát taky do pokojíčku,jestli to třeba nebude lepší..

Jinak Pavly,to Tě Terezka musela pobavit dělat v noci paci paci.. :grinning:

Přejeme krásnou dobrou noc..
23. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
ahojky,jdu pozdravit rano,podarilo se mi malou na chvili dat do lehatka a bojuje s obalem od kremu, obalu od oktivie a lahvi od coly-netreba kupovat drahe hracky,ty nam lezi :grinning:

jinak vcera to bylo husty,prijela necekane znama-zena milackovo svedka,rozvadeji se,takze jsme se bali,co bude,nechteli jsme to resit (on jeji manzel je fakt vul a ja ho nemuzu ani citit a rok jsem ho ani nevidla,pac bych byla jedovata)...no nastesti se jen trochu vypovidala a obeslo se to bez nazoru,tak jsme to prezili-ale nalada teda nic moc :confounded: -fuj,snad nas takove veci nepotkaji

no a holky mam ro vas pripravenou anketu-trocha zpestreni :grinning:
ne,fakt se nemuzu rozhodnout,tak me napadlo se proste zeptat,co se libi i jinym,ja se nemuzu rozhodnout mezi temito treba barvama,na kazde mam neco :grinning:.....chci,aby se to hodilo co nejvic k obleceni a taky si rikam,ze by nevadilo mit to barevnejsi,kdyz je to pro ditko.....a taky aby to nosil milacek-proto zadny vystrelky.....
kterou barvu by jste vybrali vy??????

ice rose
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20034862&tab=1

candy cotton
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17620708&tab=2

prirodni
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13917833&tab=4

diky a pekny den vsem
24. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
za chvili napisu dal,uz jeci
24. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ránko..
Jsem jen na skok..
Dneska je krásně tak jedeme na výlet do Uherského Hradiště..

PAvly,mrkla jsem a já bych brala všemi deseti hned tu první..moc pěkné barvičky..
Puseny broučkům a hezký den
Pa pa:slight_smile:
24. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
holk,tak mala zacala proste porad fnukat,nemuzu se od nihnout,asi zoubky,jen aby nebyla nemocna,zacalo to z niceho nic,uvidime
tak zkusim psat alespon po castech

luci-uzijte si vylet,u nas rano snih a ted sviti slunicko a pada slabe snih-nevai,ja uz jsem v klidu,tohle at si ta zima dopreje a stejnak nema smulu a odtahne-mrcha jedna!
-no a terezka usina v pokojicku a spi tam tak dlouho,dokud jsem vzhuru,pak usinam v loznici a mam ji na chvicce,pri prvnim buzeni pak jdu za ni do pokojiku a beru si ji do postele a uz tu zustavam do rana a spime tu jen spolu-a teda funguje nam to super,tata nas rano nebudi a pritom jakoby my dva rodiny zivot vedem dal stejne,milacek ani nevi,ze v noci odejdu /a chuvicka je suepr,slysim uz jen to ,jak se otaci a nez zacne nejak vic plakat..../
24. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
luci 08-super,ze jedete na dovolenou, ten odkaz mi ale taky stavkuje,no hlavne at si to uzijete a je moc pekny,ze takto slavite (ja jsem zvedava,co my vymyslime letos,ale manza v tu dobu bude asi s klukama na motorkach,tak asi niiic,max. zase obed tam,co jsme se brali-snad bude lepsi obsluha!)
-no a jinak my jedem taky na dalsi minidovcu na velikonoce do harrachva,tak se tesime taky :dizzy_face:

-s uspavanim mame tez ritual
v 7 napousim vanu,tata sudnava vecicky, jdou mi v plence naproti ke koupelne,ja koupu,tata asistuje, pak mazem a oblikame,potom tata chova a ja poklizim po myti a pripravuju na spani-vyndavam si cocky a beru kojici triko a v pul 8 zalejzame do postele k tel.novinam,ja je sleduju a mama papa z jedne strany.pak vypnu telku a sedam si a davam z druheho uz v sede a houpu,kdyz se napapa,odtrhnu ji a jeste chvili houpu,dokud neni tuha,pak ji polozim a odchazim,vetsinou kojime z druheho prsa nekdy pred 8 hodinou a vetsinou jsem v 8.15 v loznici a jdu jist a tak
a mala to ma tak nauceny,ze uz jeci,at jdu hajat a dokocne i koucour uz je nauceny,leze za mnou do koupeny,pak i loznice a jde si jakoby pro me,protoze malou kojim a on mi skace na noze a moc se na to tesi-trdlo nase
24. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak vás s Davídkem také zdravíme :slight_smile: Dneska jsme dostali druhou hexu a zatím bez reakce, tak musím zaklepat, snad to tak zůstane :slight_smile:

Pavly, také se mi líbí varianta první, tak myslím bude vaší Terince slušet nejvíce......tedy ale také chtějí ranec za takové nosítko..... :sunglasses: Odkaz na hotel mi už funguje, tak vám ho sem ještě jednou napíšu: www.hotelmonty.cz

Tak snad už to půjde a uvidíte, kam se chystáme.

My to máme s usínáním trochu jinak, krmíme už od půl šesté, tak dvacet minut, protože Davídkovi dávám ašičku lžičkou a on u toho samozřejmě musí dělat ještě milion jiných věcí......no a mezi šestou a půl sedmou usínáme....jak ten čas přetáhneme, tak je Davídek už tak utahaný, že se nezvládne napapat..... :slight_smile:

Lucí to co píšeš o Davídkovi, dělá i náš, když se probudí, někdy také o páte, ale to je fakt vyjímečně....většinou se budu na šestou......tak nějak mám pocit, že si poslední dny můžeme podle něj řídit budíka. Jsem jen zvědavá, jak s ním zamává ta změna času :slight_smile:

Lucí, my pořád s těma jogurtama bojujeme, doktorka mi říkala, že zatím opravdu jen bílou activii, a ta mu tedy fakt nejede. Ještě vyzkouším ty jogurtíky od sunárku a uvidíme.

Tak se zatím mějte krásně, já si jdu vyfénovat vlasy a pak také trochu poklidit.

papapa, dobrou noc a pusinky miminkům

Lucík a Davídek
24. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahojky holky,
luci-hotel vypada boziiiiiiiiii,to si uzijete,to je bomba :dizzy_face: ,moc pekny

jinak my si taky podle nasi male muzem ridit hodinky a doufam,ze po zmene casu se nam povede zase usinat na 8, my radeji at spi dyl vecer,nez vstavat brzy rano... ja rano proste nemuzu fungovat :grinning:

no a byla jsem dneska necekane na prednasce o prvni pomoci novorozencum a malym detem,takze jsem utahana,vozila jsem a strasne snezilo,prselo,foukal vitr a pak jsem tam sla-zmokla jak slepice :grinning: ,az mi teklo z rozmazanych oci :fearful: a maminka dokocarkovala a pak hlidat tatinek-ja dobihala az na koupani,ale vsichni jsme to zvladnuli-jen me bylo strasne smutno!

no a tak to jdu zaspat,mejte se krasne a vsem dorou noc
diky za hlasovani :wink:
24. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
Zdravím..:slight_smile:

Luci my už papáme všechny jogurtíky,ale nesmí exotické ovoce..malej má rád i tu bílou activii ale já mu do toho dávám ještě dva piškoty nebo sušenky..

A musím se pochlubit..dneska se malej konečně vzbudil až v sedm a spinkal od půl osmé.. :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem se konečně vyspala..ale uvidíme co dneska..bavila jsem se s kamarádkou a prej je to takové přechodné období,tak uvidíme no..

NA tel hotel hned mrknu..

My jedeme 23.dubna na takový prodloužený víkend..jedeme ve čtvrtek a v úterý domů..Jezdíme každej rok do Čech za Plzeň od tchýně za sestrou..má dvě děti a je to úžasný člověk..mají tam v okolí tři poutě,tak se maminka zase vyřádí a jsem zvědavá co na to bude říkat malej..uvidíme no..

Teď je s babi venku tak utíkám rychle něco podělat..

Luci my jdeme konečně na tu první hexu zítra,tak snad jí konečně dostane..víte co mi to připomíná?Takhle jsem pořád psala,že už mám rodit a pořád nic.. :grinning: Teď pořád píšu že dostaneme hexu a taky nic :grinning: Ale to už není k smíchu..
¨
Hezký den:slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holky..tak my máme svou první HEXU :dizzy_face:
Konečně jsme se dočkali..tak nám ještě držte ať jsme bez reakce..
26. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Tak já už jsem přišla na to,proč se malej v noci budí a pláče..tlačí se nám nahoře dva zoubky :frowning2: Dásna úplně natéklá a špička na nás už skoro kouká..jen se pořádně prorvat..

Jinak bez reakce..teda bez teplotky..Jinak byl malej k večeru ukňouránek..asi tam hrajou roli i ty zoubky a už krsně chrupká..
Přeji krásný večr..
26. bře 2009 v 19:10  • Odpověz
ahojky
letim pozdravit
luci-at mate vse ok -bez reakci a taky at zoubky brzy vylezou a prestanou davulinka trapit!!!!!!

ja ted resim nejak veci okolo,tak na net nemam nejak cas :fearful:

pusinky davulineckum
26. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky...Tak hlásím že jsme bez reakce.. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahojky holky
luci-tak huraaaa,jen at to tak mate pokazde,moooc preju :wink:

luci- a co ty,uz je na dusicce lip,alespon tak,aby se dalo dychat? :frowning2:

ja teda hlasim,ze jsme dneska byli trochu nakupovat-pomalu se snazim se na jaro a leto oblekat-pac me stale nic pres prsa neni,to co jsem mela loni jsem zdarne oddelala a jako jak jsem si myslela,ze se mi uz panev srovnala-tak ne,stale je sirsi-tzn.stale zadna poradna sukne a tak,takze toho budu potrebovat fakt dost
kazdopadne tatka malou vozil po moste a ja radila v nakupaku-teda jako mit na to hodinu a pul-nejde to zvladat,kdyz vam nikdo nepomaha dobihat vymenovat velikosti(protoze ty prsa fakt nedam jinam nez do XL a to mi zase neni jinak )a jako na potvoru to co se mi libilo bylo vzdy tam,kam jsem nedosahla
ale neco jsem zvladla-hura! a pak uz prijeli, dali jsme si malou do sedacky a jeste jsme normos nakoupili nakup a dali se bastu a jeli domu

a hlavne vam chci napsat,ze mala uz asi paty den velmi intenzivne chce z kleku sedet-ale zatim nema tolik svalu,aby se v sedu udrzela,kazdopadne dela fakt psi kusy a nemuzu se od ni naprosto hnout,protoze pada dozadu-jakoby ze spatneho sedu-na hlavicku a ja strkam ruce na posledni chvili pod ni-no zlate nehybajici se miminko!!!
ale je to s ni sranda, i to,jak vcera chtela trenovat jeste v devet v noci a ne ne zabrat,proste to asi chtela dokazat-smudlinka moje milovana

no a to je snad vse,moc vas zdravime a posilame pusinky

PS-jo a na tel.ted mame 30 kanalu-jsem se bala,jestli nejak nezblbnem- a holky ani nahodou! vubec me to netankuje,mam malickou a dal hraje porad cd a pisnicky pro ni (ale ted treba milacek cuci na fotbal,takze nekdy se to fakt vyplati a bude to super nemit jen ty 3 programy )
28. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj a kránou neděli..:slight_smile:

Tak my máme dneska sedm měséců.. :dizzy_face: :dizzy_face:
Není to ani možné..

Pavly,nákupy závidím..mě se po těch obchodech ani nechce lítat a navíc nemůžu sehnat to,co chci.. :frowning2:

Tak to je malinká šikulka. :wink:

Holky jak zvládáte dnešní posun času?
29. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
29. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj Luci..
Tak s tím ekzémkem je mi to moc líto..nad to bude brzy v pohodě..Si to neumím představit ani.. :frowning2: :frowning2:

Tak my s časem teda zápasili..Malej usl za starého času o půl osmé,za nového o půl deváté.. :grinning:
Musíme asi pomalu..nebo nevím.. :grinning:

Héééj,já chci taky nakupovat :frowning2: :unamused: Sna aspoň v těch Čechách na něco tatínka překecám.. :grinning:

Jinak Lucinko k tatínkovi..Taky mě to moc mrzí a doufám,že doktorka řekně že se ejdná jen o nějakou blbůstku..
Nepřála bych Vám nic o čem jsi psala,jelikož babičce rakovinu zjistili..je to docela šílené.. :frowning2: Ale nic nenaděláš..

A k té kamarádce..je to teď všude..Moje známá má skoro ročního chlapečka..s chlapem se hádá ,ten chodí do bordelu,stěžovat si mamince,ta z ní dělá mrchu,tak se rozvádí..
O nás ani nemluvě..Ale zatím nějakým způsobem držíme,tak uvidíme no..
29. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
holky, ještě jsem Vám chtěla dát jeden typ na super hadříky pro mimi, tedy hlavně ty bodýčka......NIKE, PUMA atd. hned jsem Davídkovi dvě objednala, Pavly, hlavně na holčičky mají krásné a za super ceny.....já kolikrát dala za bodýčko víc, než stojí tyhle značkové.....

www.vseprovasemimi.cz
29. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky,jen ted rychle,nez se pujdu vykoupat

moc zdravim,my s casem teda problem,posunula jsem vecer zatim jen o pul hodiny, spala podle noveho casu v 8.45-coz je lepsi,nez jsem cekala!ale byl to boj (mozna i tim,ze zrovna dneska mela silenene vysmatej a sibalskej den-no neskutecny,takze byla rozjeta :slight_smile: )

pak snad jeste napisu vic,zatim ahojky
29. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Luci koukala jsem..super.určo taky něco objednám..
Tak já se jdu docpat koláčem,který jme pekli na naše měsíčniny..:slight_smile:
29. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahojky,mam minutku,pac po me jde milacek-chce me ulovit :confused: ,tak napisu asi vic zitra-chci reagovat na to,co jste psaly vy dve

napisu alespon co my,ze nase mala je fakt uzasna!! dneska mela snad nejvysmatejsi den,cely den se silene rezala,ale ne jen tak,ale smala se,ze umi udelat srandu! asi prisla na to,jak se to dela-no fakt nevim,ale od rana jsme z ni byli hotovy,co vyvadi....mozna je to i nim,jak se ted krasne naucila skoro sedat (dneska uz dala prekazkovy sed!) a asi je na sebe pysna :sweat_smile: (mj.je teda videt,ze ji fakt chybi jeste uplne zpevneni patere a doufam,ze to vypiluje pomalu,aby uz byl operny system pripraveny,nez se posadi uplne)
no zjistuju,ze proste nejde popsat,jak byla uzasna :unamused: ....ach jo
a jeste nevim,jestli jsem uz napsala,ze v patek skocila prvni svoji sipku do vody-hned 3x a uplne v pohode! (mame to na videu a mamka se u toho malem zhroutila,se ji zamotala hlava az sebou malem sekla,co to s ni provadime...no ja ji nejdriv neverila,ale byla fakt mimo-az jsem se pak o ni bala :grinning: ,pritom uz mela v te dobe malou na rukou- a v poradku :grinning: :grinning: )

no nic,tak ja letim pusinky vsem mimiseckum
29. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
tak jsem vam napsala obri prispevek a dolezla mala a
30. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
neco mi tu zmackla a je to fuc ]-

a ted oliz+ujje pocitaC,MUSIM +JIT,TREBA VECER,PA
30. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky..tak se musím pochlubit..
Malej na počest jeho sedmi měsíců chrněl od půl deváté do půl 7,po deseti minutách usl a chrněli jsme do půl 10 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Se cítím dneska skvěle..

Zoubek už na nás skoro kouká,tak snad dá hned potom pokoj..

Chtěla jsem se zeptat..co máte v plánu na velikonoce?Chci na nějaký výlet,ale nic mě zatím nenapadá.. :confounded: Tak děkuji za nápady..:slight_smile:

Dobrou noc a pusinky broučkům..
30. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojky,
tak mala zatim ne a ne dobre spat,u nas bude posun problem,na ni je ted s uspavanim brzo a tak tam porad litam...takze nestihma zase napsat tu story,co jsem rano tak uspesne nedokoncila :angry: :frowning2:

jen -luci fakt teda spani zavidim,nevim co je spat v kuse vic jak 180min. a i za ty jsem teda rada-ikdzy jsem zvykla,uz mi to nevadi,presto vim,ze se da spat i lip,takze zavidim a moc preju pochopitelne...

-velikonoce-my jedem do harrachova na chaticku-cela nase particka i s detickama,se moc tesime :dizzy_face:

-a nase male je taky ero,dneska si sama sedla uz i s nozickama dopredu,jen zada zpevnena nejsou,snad to brzy dotrenuje, trenuje fakt cely dny,takze snad to bude brzy tak,jak to ma byt...

a jeste jsem vam toho chtela moc napsat,jak mame nositko a hracky a tak,ale ted proste neni kdy,vecer uspavam a v chvilkach volna jim,koupu se a tak a pres den ted nemam sanci,porad ji jistim v jejich vyletech...ale bude lip a vynahradim si to,zatim pa a pusinky vasim pokladum
30. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.