• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
30. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoojky..
Jééé Pavly..úúúúžasné fotečky... :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to fakt nádhera a je vidět,že to malou baví..super :slight_smile:

Už se těším jak začneme chodit my..a tohle je skvělá inspirace.. :wink:

Dobrou noc a pusinky broučkům ještě jednou..:slight_smile:
30. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz
Krásného prvního aprílového dubna přejeme :slight_smile:

Kde jste??? :confused: :confused:

V sobotu má být dvacet stupňů,tak snad to vyjde a vyrazíme někam na výlet..Milan se snaží víc a víc.. :dizzy_face:

A co u vás nového?

Luci a co ekzémek?Lepší?

Pusinky maličkým na dobrou noc :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, ale já vůbec nestíhám, taťka je od pondělí v nemocnici a tak toho mám teď trochu víc, protože jsem musela převzít jeho pracovní povinnosti, do toho ještě péče o Davídka a návštěvy v nemocnici......

Tak až budu mít chvilinku, tak vám sem vše dopíši

Zdravíme miminka

Lucík a Davídek
2. dub 2009 v 07:10  • Odpověz
Ahoojky...
Konečně nám vylezlo sluíčko..můžeme být celé odpo venku,hurááá :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci tak ať je tatínkovi brzy líp a doma :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojky holky,tak musim rychle,
mala se nejak stale jeste vyrovnava s posunem casu,ale taky ma ted fakt draci obdobi,je to certik neskutecnej a tak blbe a blbne i vecer a pred spanim a pak ji nejde spat
musim rict,ze nedokazu najit slova,co prozivame,jak je uzasny,co umi,jake u toho dela zvuky,obliceje,jak je sama na sebe pysna,kdyz se ji povede si sednout a tak,jake dela zvuky,smich,skreky an ruzne veci a situace...proste je to bozi a fakt poznate-nejde to napsorot popsat,jen jsem proste hotova stestim....se porad opakuju,uf

kazdopadne tim padem mam fakt co delat,nemuzu ji spustit z oci a kdyz je konecne chvili v zidlicce,tak zase rychle delam domaci prace atd,protoze jsme cely dny venku a tim padem neni uz na nic vic cas.... :sweat_smile:

zatim jsem teda nenasla cas zase napsat to,co se minule smazalo...no uvidime,co dneska,kazdy vecer si rikam,ze to vyjde a pak zase nic...

luci 08-tez preju,at vse zvladnes a at je tatulda brzy fit!!!!

luci a o tom krasnem pocasi netreba mluvit,ja si myslim,ze si ho po tak dlouhe dobe kocarkovani v mrazu a necasu fakt zaslouzim :grinning:,takze si ho naaaalezite uzivam a vse ostatni odsouvam stranou - a hotovo!!!!! :dizzy_face:

jeste sem zkusim hodit odkazy na fotky z plavani a z toho,jak se uci sedet...a pak zkusim jit stahovat dalsi, zatim vsem krasne sny a krasne dny,papa :dizzy_face:

:sweat_smile:
2. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
http://pavlys.rajce.idnes.cz/BREZEN/#album
http://pavlys.rajce.idnes.cz/Plavacek/
a z plavani-se me hlavne nelekejte,ja byla pod vodou taky poprve focena :grinning:
2. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
http://pavlys.rajce.idnes.cz/DUBEN/#album

tak fotky z tohoto tydne (je tam jak poprve sedela s nozickama dopredu) a hlavne z dnesniho dne :wink: (mraci se na babi a dedu,pac se zrovna probudila a pak je videt,jak sedi v korbicce a pozoruje,ale stejne nakonec lepsi jsou jeji hracky a okoli ji po chvili nebere-zatim :dizzy_face: )
2. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahojte..tak my byli od 12 do pěti venku na zahrdě..malej si to náramně užil..chvíli spinal,chvíli jsme cupitali..ale nejvíc sledoval vše kolem a pořád se chlámal..ani nevíme čemu,ale my se smáli s ním :grinning:

Fotečky jsou opravdu nádherné..zfoukla jsem je jendím dechem,protože ty obličejíčky co dělá,jsou opravdu k popukání :grinning: :grinning: Nemá to chybu :wink: A Ty její kukadla..na ty se budou lákat chlapi.. :grinning:

Pavly chtěla jsem se zeptat,tu hračičku co má na jedné fotečce v ruce to je ta rumbakoule?Nebo jak se to jmenuje?A kolik má Terezka zubů?

Jinak vidím,že pet flašky frčí taky všude :grinning: Já když už nevím co by..vrazím mu ze dvě a je klid :grinning:
2. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
Bože to je překlepů :sweat_smile:

No nic..valím spát..protože malej se mi tuhle noc vzbudil o půl 3,usl až o půl páté :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale spinkal až do půl 9..tak aspoň tak..

Takže přeji dobrou a klidnou noc a pusinky Terezce,Davídkovi :slight_smile:
2. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
luci-nevim,kterou fotku myslis....najdi tam cislo
a ano,pet lahve a tak frci vsude a nekdy mam strach ty fotky i ukazovat,pac to vypada,jako bordel-mame tu prsoste i pytliky od testovin, sklenicky od prikrmu, vyplachnute kelimky,ale jinak to vypada jako kdyz se vysype popelnice :grinning: :grinning: :grinning:
a dekujem za pochvalu, zoubky mame dva dolni-nekde jsou krasne videt-myslim v breznu jak se probouzi....

a vas maly uz cupita???? teda ten leti!
2. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
2. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
Joooo to je ono..Odkud to máte?Já chci takýýýýýýý :grinning:

Zoubky jsem viděla :wink: My máme taky dva a další dva na vrchu jsou na spadnutí:slight_smile:

Tož cupitá,chce na nohy,tak ho postavíme,jde mu to jen jednou nožičkou,ale jak stojí tak péruje a chce se pouštět a chtěl by jít sám :grinning: Ale hlava jde,nohy stojí :grinning:
2. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
no tu se nam podarilo koupit kdyz tu byli trhy-u stankare,doted lituju,ze jsem nevzala jeste i tu vetsi,protoze tuhel uplne miluje a kvuli tomu ji ani nenosime ven,abychom ji neztratili-kdyz nejde objednat.....takze nepomuzu,kdyz uvidim,nahlasim

a jinak teda gratuluju k drakovi,ja jsem rada,ze u nas je to klidnejsi a jeste si uzivam toho,ze ji zatim dozenu
2. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
2. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
Pavly Ty jsi zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: Moooooc děkuji :dizzy_face:

No je to drak..NEvím po kom :grinning: Ale myslíme že dřív než lozit bude asi chodit :grinning:
2. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
tak my to mame opacne,
musim letet,pa
2. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jasně..
Pa pa a dobrou noc
2. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
Zdravíčko:slight_smile:
Tak počásko bylo dneska opět suoer super :dizzy_face: Byli jsme šest hodin na zahradě..pak jsme vytáhli před barákem na chvíli chodítko a malej byl z toho hotovo..Super den :dizzy_face:
Určitě jste si ho užili taky:slight_smile:

Luci jak je na tom taťka?
3. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky holky
jojo luci,den byl boziiiiiiiiiiiiiiii,at je jich viiiiiiiiiiiiiiiiiic klido tak pul roku a ja budu stastna :grinning:
byli jsme plavat a zustali v tom meste pak a ja si uzila i trochu obchodu-co mala dovolila...
ale nespala od rana od 7 az do pul 3 (az po plavani v kocarku zabrala) a pak spala jen 45 minut-i ji neda spat,kdyz je tak kraaasne :grinning:
mame taky nove fotecky
http://pavlys.rajce.idnes.cz/DUBEN/
je tam uzasne videt,ze si to uzivala,vriskala na cele kolo,jecela no fakt do 6 se bavila,moooc spokojena-no je po me teplomilka,neni pochyb :wink:

mejte se kraaaaasne :wink: a at odejdou se zimou i starosti!
3. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Krásné dobré ráno..
To počasí mě fakt baví.. :grinning:
Až se tatínek s malým vzbudí,tak vyrážíme na trhy a odpoledne hezky na zahrádku a poprvé grilovat,už se nemůžu dočkat :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavly fotečky opět nádherné..malá je ale mistr grimasů :grinning: :grinning:

Přejeme krásný den:slight_smile:
4. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Zdravím po skvělém dni..:slight_smile:
Já jsem hotovo..grilování,trhy,lítání kolem děti..ale bylo super..malej mi dnes odpadl už o půl 7 :dizzy_face: Ale celej den byl zlatíčko spokojené..nosil se v klokance,hačal..cupital..no super..
A zítra jdeme na oslavu,kamaráčin Tadeášek slaví roček:slight_smile:
Ale vůbec nevím kdy umyju okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak jste se měli vy?
4. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahojky
my meli taky super den-ale moc zavidim to grilovani,po tom touzim uz od stredy,ale mam smulu :frowning2:

a jinak teda krome toho boziho pocasi-nase mala proste sedi-stahnu fotky a zase dodam,se proste vzala a dopilovala to a hotovo :slight_smile:

noveho pak uz neni nic,jsme cele dny bez tatinka-dela se dilna,takze ho nevidime a ted sel i na pivko,takze jsem uklizela,zehlila a jdu spat-boli me zada...

posilam pusinky a preju zitra krasnou oslavu,pak povypravej co a jak meli,taky nas to za chvili ceka :confused: :slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz
Zdravím..
Pavly prosím Tě,mažeš něčím malé pusinku?
Davulín je v obličejíčku nějaý červený :frowning2: :confounded:
5. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak Vás zase po delší době zdravím, omlouvám se, ale teď jsem opravdu nestíhala vůbec nic a o víkendu jsem se snažila alespoň trochu načerpat ztracenou energii :sunglasses:

Takže co je u nás nového......taťku v pátek sice pustili z nemocnice, ale dostal hafo léků s tím, že si prý má uvědomit, že je vážně nemocný........jedna srdeční chlopeň mu funguje jen na 20% :frowning2: :frowning2: No uvidíme co bude dál, zatím se to bude sledovat......každopádně můj taťka asi bude muset zabalit podnikání a jít do inv. důchodu. No ale jsem ráda, že to nejhorší je snad za námi....... :slight_smile:

Pavly, fotečky jsou opravdu nádherné, koukala jsem, že jste fotili u zimáku.......proč my se vlastně někdy nedomluvíme a neseznámíme naše miminka a sebe?? :slight_smile: :slight_smile:

Náš Davídek chce také strašně hačat, ale samotnému mu to ještě nejde.......zato trochu leze, sice jen dozadu, ale leze......no je to pěkné čísílko......už ho opravdu nemůžu nechat ani vteřinku samotného :slight_smile:

Lucí, jestli tě zajímá i můj názor, tak já malého už od prvního jarního sluníčka mažu krémem Daylong, faktor 50, asi ten nejlepší krém proti sluníčku pro miminka.......ono hlavně to jarní sluníčko je zrádné a nerada bych malému nějak ublížila, protože i doktorka mi říkala, že malé děti do tří let vůbec nemají přijít na sluníčko........takže my mažeme a mažeme...... :grinning: Jinak náš ekzemík.......no jak jsem čekala, to sluníčko nám pomáhá.....krček už je v pohodě, nožičky skoro také, jen ručky ještě musíme dopilovat......u těch je špatné to, že malej ví jak si je poškrábat a tak si to třeba i v noci ze spadní rozdrbe a je vymalováno :frowning2: :frowning2:

Jinak nás čeká v úterý třetí Prevenar......to je snad už poslední a další přeočkování je myslím v roce. Lucí, ani nevím, ale vy necháváte malého očkovat nebo ne??

A ještě jsem se tě chtěla zeptat, jestli už máš Davídka ve sporťáku?? My ho včera složili, je opravdu krásný, ale Davídek mi v něm přijde ještě nějaký malinký.......no prostě jsem vytáhla zpět korbu a opravdu asi počkám, až bude sám sedět......nemyslím, že by to už trvalo nějak dlouho :slight_smile:

No a zub ještě nemáme.......zato máme pomlázku a Davídek pojede v pondělí na svojí první koledu :slight_smile:

Tak se mějte krásně, já si jdu vyfénit vlasy, ať ráno nevypadám jak pako:o)

Dobrou noc a pusinky všem :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky Luci,
určitě mě zajímá Tvůj názor..Jsem ráda :grinning:
A hned si píšu a ráno letím do lékarny a pak musím umýt ty okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak my jsme ve sporťáku už měsíc..Malej mi hlubokej kořár odmítal..neviděl z něj..
Tak má jeden na zahradu,jeden do terénu a na cetě golfky :grinning:

Tak alespoň že je taťka už doma a snad bude dobře..

Prevenar chceme,ale jelikož máme za sebou teprve první hexu,bůh ví kdy dostaneme ten prevenar :angry: :angry:
Co k tomu dodat.. :angry:

Pavly,oslava byla super..Všude samé balonky,zákusky,dorty,dárečky :grinning:
Moooc dětí..malej byl z toho vykulenej,ale bylo to super.. :dizzy_face:
Už se těším na náš roček :slight_smile:

Luci jinak já se chci taky seznamovat jako :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Lucí, já nevím, ale asi jsem tu kdysi psala, že my dostali prevenar ještě před hexou.......prý se to tak běžně dělá, nemusí se čekat na hexu.........a byla jsem v té době ráda, že máme alespoň něco :slight_smile: Myslím, že s tím prevenarem problém nebude, jelikož ho budete celý hradit sami, tak uvidíš, že těch bude dost :grinning: :grinning: :grinning:

Lucí, tak přijeď do Chomutova a můžeme se u zimáku sejít všichni :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak jsem se rozhodla,že když bude trocha času,tak začnu trénovat opět psaní s diakritikou,páč zapomínám....Tak uvidíme,jak mi to dlouho vydrží :grinning: ,hroozně to zdržuje!

No takže-napřed vás moc zdravím,jsem nadšená z počasí, včera to bylo naprosté léto,dneska už to takové nebylo,ale jako jaro to bylo stejnak boží!!!! cooo :sunglasses:

luci 08
-tatínka je mi opravdu líto,snad se to nějak vymyslí,aby se mu dál dobře žilo- i lékama a omezeníma...bohužel
-opravdu jsem dělala fotečky u zimáku-čekala jsem na mamku a jejího manžu,aby nás odvezli domů-stále totiž nemám mé auto pojízdné, kdybych ho už měla, tak už jsme se určitě viděli!!! hned dám vědět! :wink:
-proč tak spěcháte se sporťáčkem-se na něj těšíš??? já si zase moc ráda užívám korbičky, jsem ráda,že má tolik vychytávek....ale vzhledem k tomu,že naše malá opravdu už sedí,tak jen počkám,až bude sedět krásně bezpečně a budem měnit...
-a malinkatý ti v tom přijde,naše taky bude zapadlá,páč máme fatk velké kočárky :wink:

luci
-já zatím nemazala,malou jsme ještě ani sluníčku nevystavila-mám ale připravenou niveu 25 na každodenní mazání a asi stejný krém 50 zatím vzorek v tašce u kočárku,abych mohla reagovat připadně i v terénu (kdybych zapomněla nebo tak podobně)
-proč vám nedáva prevenar společně s hexou????
-a byla na oslavě i rodina,nebo to bylo čistě pro děti??? ja bych totiž ráda tak i tak a asi me manža požene-páč i naše rodiny musí být zvlášť :rolling_eyes:

no nic, jdu zase dodat fotky z dneška-ale fotila jsem až před domem a to už nebyla moc veselá...

zatím všem krásné sny
5. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Holky,nám to doktorka nechce dát :angry: :frowning2:
Prej se to tak nedělá,tak já nevím..zítra tam stejně jdu,protože mám zánět a mám celou pravou stranu obličeje nateklou už od pátku,tak nevím :frowning2:

Pavly..oni to měli pro rodinu včera a dneska jen kamarádi a děti..taky to tak asi uděláme..Příjde mi blbé zvát rodinu a ještě známé s dětma..víš jak..
5. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
Pavly a kam dáš fotečky?Sem?
5. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.