• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Holky a máme 4 zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale dal nám sviňucha zabrat :grinning:
Skoro celou noc malej proplakal,no jo..zase to finální vytlačení..Ale máme ho venku,tak snad bude zase chvíli klid..ale určitě ne moc dlouho,protože má ty dásna tááááák oteklá,že mu jde vidět každý zub..(snad víte jak to myslím) :grinning:

Počasí zase skvělé..dnes jsme grilovali zase k obídku a bomba :dizzy_face:
6. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Lucí a co Ty a nové fotečky Davídka?
6. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Dobré ránko..
Jéé Luci,nové fotečky :slight_smile:
Nemá Davídek očka po Tobě? :slight_smile:
7. dub 2009 v 07:56  • Odpověz
Fotečky jsou supééér :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě tady malej lozí,teda plazí se ale taky do zadu :grinning: Tak půjdem za chvíli spinkat,abychom pak mohli na zahrádku:slight_smile:

Pa a přejeme krásný den
7. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Dobré ránko......:o))

fotečky vloženy, zbytek dopíšu později:o))

Lucí, všichni říkají, že ano.....tak aspoň něco :grinning: :grinning: :grinning:

Krásný den

Lucík a Davídek
7. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
Jo,jo..očka jsou vidět že ji to Ty.. :slight_smile:
Mě příjde že Davulín je ze předu celej já a z boku celej táta :grinning:
Tak uvidíme do koho nám vyroste:slight_smile:
7. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
ahoj holky,

dneska máme tatínka v Praze na Slavii na hokeji, takže jsme sami doma a Davídek dneska usnul o hodinu dříve.......odpoledne tomu spaní totiž moc nedal a tak byl unavený :slight_smile:

My dneska dostali třetí Prevenar, další až mezi 15. a 18. měsícem......takže za tři týdny ještě třetí hexu a pak si snad na chvilinku od ďobánků odpočineme, já to vždycky děsně prožívám......hlavně čím je Davídek větší, tím je k bolesti vnímavější.......no a dneska mu i docela tekla krev, náplast jsme měli celou od krve :unamused: :unamused: Ale i tak byl statečný, pak se na doktorku usmíval jak sluníčko :slight_smile:

Pavly, já s tím sporťákem nespěchám, mám ráda korbičku, asi to blbě vyznělo.......my ten sporťák jen složili, chtěli jsme zkusit jak to vlastně vypadá a jaké to má polohy atd., no a asi jsme to řešili i v souvislosti s tou dovolenou, protože sporťák je přece jen skladnější a my opravdu místo v autě řešíme.......to víš, když budeme mít jako vy, tak mi to bude jedno, ale do C3 toho moc nenaskládáš :slight_smile: :slight_smile: My budeme nové auto kupovat koncem roku, vypadá to na Octavii, já jí sice moc nemusím, ale Martin ji sehnal za super cenu, tak do toho asi půjdeme, a až nám skončí stavebka, tak jí vyměníme snad za tu mojí vysněnou C4 Pisacco nebo Peugeota 308SW :grinning: Anebo prostě za nějaké jiné rodinné auto......za dva, tři roky jich zase bude na trhu milion :grinning:

Lucí, tak my nemáme zub ještě žádný.......je to zvláštní, že někdo má "přezubíno" a jiný zase nic :slight_smile:

Tak se mějte krásně, Davídek se mi nějak budí, tak jdu na něj mrknout.

papa
7. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
ahojky,ted nereaguju,jen hlasim
mam toho zase hodne, byl tu dneska truhlar-dodelavame byt,konecne po peti letech to,co tu uz melo byt,tak jsem vcera uklizela,dneska resila...zitra prijde zas...
do toho uz zase pripravuju vse potrebne na prodlouzeny vikend,takze prepiram,zehlim,zitra nakup,baleni,ve ctvrtek vareni,v patek vajicka a odjezd-takze vas ctu,ale psat nejak nezvladam...

zatim teda vsem krasne dny,pac i ty si uzivam a proto toho casu je tak malo

-luci 08.auto chapu,my ted nemame zadne!!! na vikend si pujcujem malicke a vubec nevim,jak a co tim padem zabalit :angry: ,takze moc gratuluju k novemu autu-velkemu,je to fakt nutnost,jinak je to opruz
7. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Holky tak to je mazec :grinning: MY máme opel tigra a jestli nevíte jak to vypadá tak mrkněte..Tohle je totiž naše RODINNÉ auto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A taky se nějak vlezem.. :grinning:

Luci ze zoubků si nic nedělej..dneska zamnou byla kámoška co má Adámka o dva dny mladšího než náš Davulín a taky ani náznak zuba :slight_smile:

Já jsem dneska hotovo..makali jsme na zahradě,tak aspoň máme kus práce za sebou.. :slight_smile:

Přeji dobrou,klidnou noc a pusinky maličkým:slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
ahoj holky,

Lucí, obdivuji tě, že stíháš ještě práci na zahradě, já jsem pořád za kočárem nebo někde něco vyřizuji..........ani okna nemáme umytá, ale nějak na to kašlu, protože v květnu začně přestavba, takže se zase tolik nic neděje..........si pořád říkám, že raději budu s Davídkem venku než abych doma lítala s hadrem :grinning:

Jinak Davídek začíná být pěkné číslo, v pondělí tak řádil, až si sám dal pěstičkou do nosu, a pak nastal řev....... :slight_smile: A také má dvě modřinky na noze, jak pořád kope do postýlky a otáčí se a pak odráží zpět........no kdyby přišla sociálka, tak si snad budou myslet, že ho týráme :grinning: :grinning:

Ještě k těm hračkám.........mezi naše nejoblíbenější patří hlavně ovladač a pouzdro na dudlík.........také nepotřebujeme mít nějaké extra drahé :slight_smile: A také ho strašně fascinuje mobil.......tak jsem mu koupila jeho miminkovský, ale stejně se mu víc líbí ten můj........ :slight_smile: :slight_smile:

A dneska je nám sedm měsícůůůůůůůůůů :grinning: :grinning:

Pavly, tak se pořádně zabalte, ať vám nic nechybí, počasí budete mít krásné, no tiše závidím :grinning: :grinning:

A k tomu auto........Lucí, vím jak vypadá ten váš Oplík, no asi to také musí být boj, se tam nacpat se všema věsma pro malého :grinning:

Tak se zatím mějte krásně, později ještě nakouknu.

Hezký den

Lucík a Davídek (se škytavkou) :grinning:
9. dub 2009 v 07:23  • Odpověz
Lucí přejeme Davídkovi vše nej nej k měsíčninám..To nám ty miminka kráně rostou co?

Terezka za chvíli deset měsíců..my osm..no letí to..

My letíme hned na zahradu dosadit brambory..

Luci já na zahradě řádím s malým a když usne,postavím ho a jdu pomáhat babi..ty dvě hodinky spát vydrží,tak se něco ztihnout dá..Okna jsem taky zmákla,ale to byl malej venku s babi a Milanem..

Já jsem sice říkala že je umyju až přes ně nepůjde vidět :grinning: :grinning: Ale nedodržela jsem to :grinning:

Tak my ještě modřinu nemáme.. :grinning:
Jste očividně šikovní :wink: :grinning:

Pa pa a krásný den:slight_smile:
9. dub 2009 v 07:45  • Odpověz
Holky nám ty zuby snad nedají pokoj..Malému to fakt leze snad všechno najednou..je nervní,bolí ho to,pořád cpe něco do pusinky,pak pláče,protože se bouchne do dásínek,moc nechce papat :frowning2: KDy nám dají pokoj to nevím..Ale měla jsem tady kamarádku s osmiměsíčním Standou a on má už deset zubů :grinning: :grinning: Takže proti němu jsme amatéři.. :grinning:

Nic,letěla jsem si jen uvařit kafčo a letím zase na zahradu.Milan má dnes 16-náctku,tak to mám zas radost.. :angry:
A už jsem se i spálila..mám úplně červené ruce,tak dneska už se mažu..jsem to podcenila.. :frowning2:

Tak a už nevím co dál jsem chtěla..

Tak přeji krásný den..(to počasí se mi fakt snad zdá) :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
No kde jste..? :astonished:
10. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Zdravím..

Pavly prosím Tě..máš na noťasu bezdrátový net?
11. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahojky,zdravim z harrachova, pripojila jsem se na chvili u kamose na net
mame se tu uuuuzasne, super roubenka,je nas tu asi 16 A 6 deti, venku snih teprve taje,ale jinak chodime v trickach a hrozna pohoda!!! tak vas zdravim

luci-mam bezdratovy net-jako ze do notasu nic nevede,ale mame doma kabelem privedeny net a od toho vysilacku....

mejte se krasne,domu jedem v pondeli,tak se snad pak zase nahlasim :wink:
pusu davidkum
11. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Zdravíím..

Já jen rychle..dnes zase grulijeme :dizzy_face: I když včera bylo tepleji než dnes..uvidíme odpo..

Pavly já totiž chci bezdrátový net a nevím od koho ho pořídit,víš? :confounded:
Jinak si to tam krááásně užijte a pak musíš písnout jak bylo:slight_smile:

Představte si,že malému roste špičák..proto tak pláče a je občas nevrlý..už jde i kousínek vidět,teď jen aby se protáhl dásněma..Ty zuby jsou děs..nám dají fakt pokoj asi až vylezou všechny.. :frowning2:

Přejeme Vám krásné velikonoce.. :slight_smile:
12. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
ahojky,jen zdravim moc,jsme doma,ale bylo to fakt silene narocne!!! ale uzasne!!!
jsem vycerpana, chodili jsme spat pozde v noci a vstavali dik detem hodne rano,ale nasmali jsme se a fkat to bylo naproste vycisteni mozku a tak,domu se nechtelo nikomu
ted vypinam a jdu spat,protoze jsem fakt uplne KO,dokonce jsem jen zapla pracky a zbytek se poklidi rano,nemam silu to vic resit

vsechny zdravim ,pusinky detickam a snad zitra napisu vic

http://chatadominika.sweb.cz/
holky,tak tady jsme byli a je tam vsude jeste snih!!!!!!!!!! tam kde nesviti slunicko i pul metru,ale tam kde hreje,tak uz to slejza a je tam cvachtanice...no snad napisu zitra,zatim pa
13. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tak vás sTerezkou vítáme zpátky a pak písni jak bylo.. :slight_smile:

Krásnou dobrou noc všem..
Pa
13. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky holkyk

tak terezce se asi taky prorezavaji dalsi zoubky,vsichni mi porad rikaji,jak ma otekle dasnicky /ja to totiz nevidim/,ale to ma uz hrozne dlouho a porad nic,...ale je ted opravdu casto uplakana a tak jakoby fakt dava najevo,ze ma trapeni,takze predpokladam,ze uz snad konecne vylezou....at ma chudinka klid
no a jinak noveho nic,zkouse se stavet na chodidla misto na kolena,takze je s ni zase legrace,sezeni uz ji jde docela obstojne-hlavne v kocarku,aby mohla cumakovat ven....

No a hory-no proste bozi,nejde to popsat,bylo nas 16 dospelych a 6 deti-za chvili budem potrebovat autobus,pac kdyz jedem na vylet,jsme jak svatba,kazdy jede svym autem-kvuli autosedackam a tak,a to pak blokujem cela parkoviste apod:grinning:
no a je to parta z vysoke,nas kruh-plus deti a manzelata, a super je,ze spime na pokojich jak na skolandach-ne po rodinach,ale kvuli detem je to prehazene a tak to je fakt husty,jak se vsichni potkavame neumyty,"polonahy",jak se perem o koupelny a WC,jak se vari pro tolik lidi anebo jak kazdy hlida kazde dite a tak,je to proste uplne jine,nez navsteva doma-ikdyz na cely den.....uz se tesime na zari-to jedem zase tam a blokli jsme si i pristi velikonoce, jinak mame sraz v cervenci-jen holky a panove jedou na panskou jizdu k brnu (az budou deti vetsi,tak se budem o ne stridat :sunglasses:
Jen je horsi,ze musime postupne hledat vetsi a vetsi chaty a chalupy,pac je nas uz jak psu a bude hur, pristi rok by melo byt dalsich 5 tehuli-nekteri zacinaji uz druhou radu :grinning:

Tak to je tak strucne vse,jdu dospavat,jsem stale pretazena...dobrou noc vsem,pusinky zlatickum
14. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak vás s Davídkem také zdravíme, my sice nebyli na chatě, ale to neznamená, že jsme neměli víkend náročný......ale tak hezky náročný.......byla u nás jedna návštěva za druhou, grilovali jsme v pátek, sobotu i neděli, až už mi z toho bylo trochu nevolno :grinning: :grinning: Ale jsem ráda, že je tak krásně, s Davídkem pak trávíme všechen čas na zahradě...... :grinning: :grinning:

Je mi jinak líto, že máte starosti se zoubkama, to my zatím nevíme, co to znamená, jen se bojím toho, že příští víkend jedeme do těch Mariánek a že nám zuby začnou tam......to by byl zákon schválnosti :grinning: :grinning:

Nás zase trochu trápí ekzemík, tedy jen v ručičkách, těch záhybech.......stačí že se Davídek trochu zapotí a hned je to špatně.......začne se škrábat a je to na pytel...... :frowning2: :frowning2: Už aby chodil v krátkém rukávku a šlo mu na to sluníčko, to nám pomůže..... :slight_smile:

A Lucí, byl Davídek koledovat?? Náš Davídek měl svojí pomlázku, tak něco s tatínkem obešli, donesl si domů snad dvacet přesnídávek a osm kinder vajíček....... :grinning: :grinning: Já nikdy Velikonoce moc nemusela, ale teď když máme Davídka mi to přijde docela hezké, hlavně když jde na koledu........ :grinning:

Tak se mějte krásně, písnu více snad zítra, teď už mi padá hlava:o)))))

papa a pozdravujeme miminka
14. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky..

Tak PAvly hlavně že jste si to užili:slight_smile:

Lucí malej byl..chodili celé dopoledne,byli i u kámošek co maj prcka a chodí k nám..malej toho taky přinesl mooc a Milan pěkného draka :grinning:
15. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
ahojky holky,
opet nemuzu psat dlouho,mam chvilenku na jidlo,mala ma od vcera horecky, v noci az ke 40,husty! :frowning2:
myslim,ze zoubky,byli jsme i u doktora-mela dneska i planovanou prohlidku (ma 71cm,7400g-presne co mesic to 1cm a 200g :grinning: ), rikal,ze se mu nezda ani krk a asi to tak bude,uz mi to moc neprijde jako zoubky,ale jako zoubky s necim,jsou to strasny muka :frowning2: , 3 hodiny jsme lezeli u prsa,pak jsme se sli projit-v nostiku,aby byla u me co nejbliz-to byla lepsi,spinkala na me,ale pak doma i zvracela, tak uvidime,co prinese noc,bojim bojim
(mj. teda jak nekdo vydrzi satkovat apod. cele dny,nechapu, nosi se mi mala suprove,neni tezka,je to i pohodlne,ale proste ja nesnasim na sobe zmuchlane veci-triko, kalhoty-nejde to narovnat a to me teda pekne vytaci :angry: )

ja musim zase letet ,mejte se moc krasne a hlavne bez teplot a jineho trapeni,pa a pusinky
16. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Pavly ono to tak někdy bývá že se zoubkama příjde ještě něco a jsou z toho horečky..
Tak ať je Terezce co nejdřív dobře..bobek malinkatej..Myslím na vás..

MY taky spíme blivně kvůli tomu špičáku,naštěstí bez teplot a větších problémů,ale ty noci... :confounded:

Pa a krásnou dobrou noc:slight_smile:
16. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Máme nové fotečky..
16. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
ahoj holky,

letím jen na skok, zase jsem v jednom presu:o)

Pavly, myslíme na vás, ať teplotky brzo odejdou, musí to být strašné, já si to ani neumím představit, byla bych fakt hotová z takových teplot.........tak držíme palečky, ať je brzo lépe :wink: :wink:

Lucí, tedy po tvých "zubních" příhodách se úplně bojím, co nás čeká........tak ať je špičák brzo venku :slight_smile:

Nás zase trápí ekzemík, Davídek se strašně chce škrábat, máme to sice jen v těch záhybech na ručičkách,ale věřte tomu, že to stačí........ach jo :unamused: :unamused:

Jinak se máme dobře, příští víkend už budeme v těch Mariánkách, tak snad bude hezky. Teď se tu u nás schyluje k pěkné bouřce, venku lítají blesky jak o život, tak jsem zvědavá jak se dnes někam vypravíme.... :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, jdu se mrknout na fotečky a všem přejeme s Davídkem krásný den

Lucík a Dádík :grinning:
17. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojky..tak my jsme dnes doma..To počasí je šílené..chvíli svítí sluníčko a chvíli je šílený vítr a prší :angry: A má to být celý víkend..

My taky jedeme příští pátek do těch Čech,tak snad počasí bude dobré,chci si užít tu pouť..Už nám dorazili golfky a jsem nadšená a na slunečné počasí super..

Pavly jak je Terezce?Snad už líp..
17. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Přejeme krásný víkend..:slight_smile:Zase svítí sluníčko.. :dizzy_face: :dizzy_face:

A Terezce přejeme všecinko nejlepší k deseti měsícům.. :dizzy_face: A doufáme,že už je zdravounká..
Pa pa
18. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojky holky,jdu na skok jen pozdravit,ze na vas myslim...

my dneska oslavovali 10 mesicu naseho stesti a holky,me je z toho smutno :cry: , proc to tak utika???
-kazdopadne jsem stasna,ze je ji dneska uz dobre, byla zase sibalka a vysmata a to me strasne zahralo
-pocasi uz taky bylo lepsi,vychytali jsme to a prselo az kdyz jsme sli uz domu-tak hura, tesim se,az zase bude to vedro-to ja proste muzu ( a mala asi taky, vcera i dneska se necha vozit vleze,necha se prikryt a vubec nema chut se zvedat do sedu a pekne zustava zachumlana dokud nedojedem domu-no fakt po me,no :sweat_smile: :grinning: )

koukam,vy budete pristi vikend obe pryc! teeeda,luci a kam jedete vy?
my zatim nemame v planu nic,ale od patku tu bude kamoska z liberce-na tyden,takze asi ani nic planovat nebudem,at se uzijem :slight_smile:,budem konecne kocarkovat zase realne a ne po telefonu :grinning:

holky,mozek nefunguje,mam dost, dohanela jsem dneska ty dny,co byla mala spatna a jsem KO,jdu spat,tak krasne sny vam i davulineckum,posilame pusinky, terezka a jeji stastna maminka
18. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Holky kde jste?? :confused: :confused:
20. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holky tak dnes jsme složili golfky a jsem nadšená :dizzy_face: Supr skladné,dost místa,lehký,malému se mooc líbi,takže bomba :dizzy_face:

Jinak už máme natuněné auto,takže další víkend vyrážíme s partou na tuning sraz.,takže se moc těšíme..sousedka jede taky s dcerkou,tak snad v pohodě..

Já pomalu balím,v pátek kolem 6 ráno razíme do těch Čech..

A máme už sedm zubů :grinning: Nějak nám to jede..a špičáky už oba.. :wink:

Přejeme krásnou dobrou noc a pusinky maličkým..
21. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.