• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
autor
Ahoj holky,

tak jak se vám vede?? My se máme vcelku dobře, jen už čtyři dny jsme trochu mrzutí, vypadá to, že už i my se dočkáme prvních zoubečků :slight_smile:

Lucí, tak s naším tempem budeme mít sedm zubů jako vy někdy ve dvou letech :grinning: :grinning: Anebo nám naopak vylezou všechny najednou :slight_smile: No hlavně že máte špičáky venku, teď už to nebude snad takový problém :grinning:

Jinak jsem koukala do jiné diskuze, kde psala Pavlínka a psala o tom, že mají nemocnou babičku, tak asi nebude mít čas ani myšlenky se na nás přijít podívat případně nám něco napsat :frowning2: No každopádně Pavly, jestli nás přijdeš dočíst, přeji ti hodně sil a hlavně držím palečky ať vše dobře dopadne !!! Vždyť vím moc dobře o čem mluvím, je to ještě dost a dost čerstvé......... :zipper_mouth: :zipper_mouth:

A také jsme zjistily s Pavly, že máme jednu společnou známou........byla to moje kolegyně z práce a Pavly spolužačka z vysoké..........to jsou ale náhody :slight_smile: :slight_smile: Já s ní byla včera kočárkovat a ona najednou mluvila o nějaké své známe z Klášterce, která má také kočárek Jané a já ti ani nevím proč, ale zeptala jsem se jí, jestli to náhodou nejsi ty..........podle dalšíh indícií jsme zjistily, že ANO :grinning: :grinning: Ale to už sama víš, protože mi Péťa hned včera psala smsku, že tě odpoledne potkala a tak ti to všechno začerstva pověděla :sunglasses:

No my už také pomalu balíme, je to děsné, jedeme na tři dny a já mám pocit, že sebou potřebujeme absolutně všechno.......no to je tak, když se chystáme poprvé :slight_smile: A my máme s Martinem v pátek čtyřleté výročí........tak žeby?? :slight_smile: No ale spíš ne........no svatby a přípravy probereme jindy, nejvíc zkušeností s tím má Pavlík a ta teď nato určitě nemá náladu.

Lucí, ale nedá mi to nezeptat se..........co ty a přípravy?? Pokračují nebo sis to rozmyslela???

Jinak u nás nic nového, tedy nic zásadního, plánujeme přestavbu, v květnu se začne střechou a pak koupelnou.........no a pak zbytek.......se toho trochu bojím, abychom nemuseli přes léto bydlet v pergole :grinning:

Holky, tak se mějte krásně, zítra se ještě přijdu rozloučit :grinning:

papapa a pusinky miminkům
22. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahojky,chcipa mi pocitac,tak rychle
chci vas pozdravit,my mame trapeni, s babickou-je na tom dost spatne, prognoza nejista,rozhodujici je nasledujici tyden....
-mala je stale uplakana,zachvaty place,asi zoubky,i zvraci odmita prikrmy....proste ma trapeni,chudinka a ja trpim s ni
-takze litam po nemocnici, vyrizuju ostatni veci a milacek jak na potvoru chodi domu v 8,takze vse sama....
-pozitivni je,ze zatim nove auto zvladam a jezdi-snad nam to obema vydrzi

-luci 08-tak pry znas petu,to jsem teda cucela,jak je svet malej :slight_smile:
-luci-a kam ze to teda konkretne jedete? koukam,ze ja jedina budu tento vikend na prdce,ale nevadi,potrebuju klid ja i mala,az moc rada budu jen doma....
a baleni nezavidim,ja jsem vzdy z toho nervni,fakt jsem pak rada zase doma,ale vyrazim rada,takze me to ceka zase,bez toho se to nikdy neobejde,co,tak at ti to jde dobre od ruky a uzijete si to
-a zuby??? tolik???? my stale dva a bojujem asi prave o dalsi.......to je malej uplnej krokodyl,ne :fearful:

mejte se krasne a pusinky davulineckum!!!!!!!!!!!!!!! papa
22. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Krásný večer..

Pavly s babičkou je mi to moc líto..pořád něco,viď? :frowning2:

My jedeme 30km před Plzeň do Mýta:slight_smile:Moc se těšíme..máme v plánu ty poutě a dino park v Plzni,tak uvidíme,ale jak říkáš,balení..hrozně jsem se těšila a vidina balení (hlavně pro malého) mě přímo děsí :grinning: Odjíždíme v pátek ráno v pět a vrátíme se až v pondělí,tak pak písnu..

Lucinko my tu svatbu plánujem,ale jinak,s větším rozmyslem,ale myslím že do léta to příjde..nebo do konce roku určitě..On se teď hrozně změnil jsem Vám to ani nenapsala..Stará se o malého i v noci a bez problému i keců,lítá kolem nás,pomáhá a to skoro se vším..Asi pochopil,že by o nás opravdu mohl přijít,zatím to drží,tak uvidíme jak dlouho..

Ty zoubky opravdu šílenost..nejdříve dva a najednou tolik,navíc se fakt tlačí další a další :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsme měli návštěvu,dvouletou Evičku a byli kouzelní,malá Davulína pořád hladila,no bomba..mám fota v albíčku :slight_smile:

Nám naštěstí zuby skoro bez problému,bez zvracení,horeček,jen to spaní no..

A potkala jsem kamarádku,co má jen o dva dny mladšího Adámka a také bezzubec :grinning:

Když se malej narodil připadalo mi divné,že je bezzubý,pak jsem si zvykla a neuměla si ho představit s nimi a když je měl zase mi to přišlo divné,zajímavé :grinning: :grinning:

Přejeme krásnou dobrou noc a pusinky..
22. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

Pavly, já napsala příspěvek chvilinku před tebou, tak se pak mrkni, co jsme ti psala:o))

Lucí, Evička je kouzelná, my tu také občas máme Natálku, ale ta je tříletá, a pořád si chce s Davídkem povídat a je naštvaná, že se ho na něco zeptá a on jí ani neodpoví...... :grinning: :grinning: Ale minule jí místo povídání pěkně pomordoval, on tahá za vlasy, štípe.......no je to paráda :grinning: :grinning:

Ale jinak je s ním strašná sranda, naučil se prskat a tak prská kdykoliv na kohokoliv :grinning: :grinning:

Lucí, co to má Davídek na fotkách?? Nějaké křupky nebo co?? Já mám pro Davídka sušenky, ale zatím mu je nechci dávat, nemá zuby a bojím se, že by mu to mohlo zaskočit..... :unamused:

Venku hnusně, tak snad zítra budeme mít lépe. Jinak v Mariánkách jsou teď nějací ministři EU, naštěstí zítra by se měli odstěhovat do Prahy, tak jsem fakt ráda, protože kvůli nim jsou tam velká opatření........to je děs, jedeš někam na dovču a nedostaneš se na nějaká místa kvůli praštěným ministrům :slight_smile:

Tak se mějte krásně, hezký den, večer se ještě přijdeme podívat

Lucík a Davídek
23. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
Dobré ránko,

Luci Davulín je to samé,prská,hlavně u jídla :grinning: A sušenky mu dáváme od doby co měl ty dva zuby dole a ty křupky papá už taky dlouho,ony se totiž v pusince rozpustí jak je nasliní a malému moc chutnají..

Evička to taky včera trošku odnesla..(tchýně malého učí boxing) :grinning: takže když Evička malého hladila sem tam jednu dostala,ale dělal jí i malá.. :grinning: a než odešla byl unavený a tahal jí za vlasy a Evička statečně držela.. :grinning:

Já se ráno taky budím bez náušnic a vyškubané vlasy,poštípaný obličej...jak teď spinká s námi,tak máme veselo,takže náušnice radši sundávám,mám strach aby je nespolkl.. :confounded:

Dneska to počasí je fakt nic moc..ale před chvíli jsem koukala na počasí v telce a víkned má být parádní,tak jenom aby..Já musím dneska dobalit ty věci a věřte že se mi čím dál tím víc nechce...Být přes 4hodinky v autě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přejeme krásný den..:slight_smile:
23. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Tak kočeny,jdu se rozloučit..Večer,nemáme zbaleno,Milan s tatou se pořád rýpe ve výfuku,nemůžem najít kartičku do bankomatu,mě prostě jebne :grinning: :grinning:

A mě se nic nechce,talže se jdu okoupat a uvidím jestli to ještě neodpískám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska mám zase chuť Milana zabít..On v leze pod auto a všechno je na mě.. :angry: :angry:

Přejeme krásnou dobrou noc,pusinky maličkým a v pondělí se ukážu..

Pa pa a krásný víkend :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Dobrý večer :grinning:

my máme zabalenu tak polovinu a už to nemáme kam dát, mám pocit, že potřebujeme všechno, hlavně tedy pro Davídka........a to se chystáme na tři dny :grinning: :grinning:

Lucí, já jdu také do vany, musím si ještě odchlupatit nohy, protože jinak bych šla s chlupama v bazénu ke dnu :slight_smile: :slight_smile: No tak přípravy, to je stejné jako u nás, chlapi tě rádi odbydou tím, že ty to uděláš lépe než oni........a je fakt, že pak někde 100 km od domova řešit, že nemáme to a to, tak to si to raději zabalím sama :sunglasses: :sunglasses:

Pavly, jak je babičce?? Doufám, že už lépe...........leží v Chomutově nebo v Kadani??

Tak se mějte krásně..........a hezký víkendík

Lucík a Davídek
23. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Luci,proto jdu taky do vany :grinning:

Já to jako zabalím,ale balit,lítat kolem malého (a že neposedí)..chtěla jsem s ním jít ven,nakonec jsem musela vyhnat tchýni a on stojí před barákem s klukama,kecá a prej má plné ruce práce..NA VRAŽDU!!!! :angry: :angry:

Už fakt letím

Pa pa
23. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahojky,
jen vam letim poprat krasne vikendy!!!!!!!!!!!!!!

luci 08-babi jak na houpacce,chvili je uplne mimo,chvili ma jasnou hlavu,stale neni jasne,co se bude dit a bude to asi na dyl....lezi v CV a dneska tam zase po plavani jedem

-navic krom plavani a te nemocnice musime jeste na patou do kadane-pradeda male ma 70,jsme takhle blbe pozvani-haha,takze hodina to jisti,ale uz vidim,jak bude vecer vypadat mala i ja :unamused:

luci-s tim balenim,ja taky balim vzdy naprosto sama a to mi ani nikdo nehlida,takze ty nervy znama je to fakt hnus,snad jste to zvladli...

a luci 08-ze potrebujete na tri dny vse-no je to pravda,pac je to jedno-tyden nebo jenda noc,vzdy beru stejne veci,takze fakt hruuuza

holky,jen nezapomnely jste na lekarnu? teplomer, fenistil, paralen cipky apod. ty zakladni veci,nez se clovek dostane k lekari....

no nic,letim,mam toho fakt strasne moc a za chvili vyrazime,mejte se krasne,myslime na vas
24. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Nazdárek baby :slight_smile:
Jsem na chvíli na netu..My si víkend prodloužili a vracíme se až ve středu :dizzy_face:
Malej je kouzelnej,chrní celou,byl na třech poutích,prospal to tam :grinning: Nakoupili jsme mu tam spoooustu hadříku za super ceny i hračky,maminka se vykolotočovala,no bomba :dizzy_face: :grinning:

A Dino park je nááádhera,to malej valil očička a byl z toho hotový,tak jsem měla strach jak to zvládne a on se pořád na každého řehní,předví¨ádí se a jetě ani jednou neplakal :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže v červenci sem jedeme znovu :dizzy_face:

Až se vrátíme domů,hodím fotčky,mám jich 300 a to jetě nejedeme domů :grinning: :grinning: :grinning:

Lucinko doufám,že jste si to taky užili:slight_smile:

Pavly a co Ty a víkend?A co babička?

Já letím ven,je nádherně a ve středu až budu doma,písnu..

Mějte se krásně a pusinky Terezce,Davídkovi :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
27. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
chmmm........nikdo tu nemá radost se mnou? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
ahojky holky
juuuuuuuuuuu luci,ja ani nevedela,ze jsi napsala-a takovou zpravu-jsem nestihala,sorry,no moooooooooooc gratulujuuuuuuuuuuuu moooooooooooc uzasnyyyyy :grinning: ,ja si na vas vzpomnela a verila jsem,ze to padne, a ono joooooooo
kila hod za hlavu,jsi krasna maminka i tak, a saty jsou milostive,zakryji vsechno,trapila by ses zbytecne :wink:
-vyzdobu-no pocitam s tebou,snad to nejak zvladnu ti lip ukazat,nebo budes muset prijet na navstevu :sweat_smile:
-ale to urcite jeste proberem, ja faaakt rada :slight_smile:

babicka-je to jak na houpacce,jeden den se nam zda ok,druhy hruza, hlavne psychika a jeji pamet je spatna,nikdy nemela s tim problemy a ted byva dezorientovana....jinak ma pamatovaka jako ja ne ted.......
ale tale musi lezet- a z toho clovek blbne raz dva
staraji se o ni fakt moc dobre /mozna i tim,ze tam mame zname/,ikdyz nejak mi prijde,ze by to i tak bylo dobre (je na chirurgii)
jak to bude dal se fakt uvidi, zatim netusi,ze ji ceka LDN, dnes teprve zjistila,ze mela zapal plic....jak je neslysici,tak se s ni spatne komunikuje, tim,jak ztraci vedomi....no je to na dlouhe vypraveni..........

-kazdopadne hlavne ze tatinkovi uz je lip,jsem moc rada :wink:

a taky jsem holky rada,ze si uzivate ty vylety,ja je taky taaaak miluju :grinning:

mala zase nespi a porad tam litam,radeji se loucim,zbytek dopisu zase snad zitra,papa
29. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky,

Jdu jen na skok.

Lucinko obrovská gratulace..tak ses dočkala a svatby dočkáš dřív než já..Já ten kruh tady pak uzavřu :grinning:
kde máš ty fotečky nové?Těšila jsem se a nic..

My jsme doma,ale jsme hotoví,chtěli bychom jet okamýitě zpátky :frowning2: Ale za dva měsíce jedem na měsíc tak se mooc těšíme..

Já dodám fotečky zítra večer..Přes den budeme u babi..

Přeji krásný večer a pohlazení Terezce,Davídkovi
30. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
My měli včera osm měsíců tak jsme slavili.. :grinning:
30. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Táák jsem přidala pár foteček,mrkněte:slight_smile:
Pa pa
30. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
ahoj holky,

pár foteček v albu, zbytek dopíši později...... :slight_smile: :slight_smile:

Hezký den

Lucík a Davídek
1. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Lucíí,krásné fotečky..malej má skvělej úsměv.. :grinning:
1. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem vam ty vase poklady okoukla a nemuzu verit ocim,jak jsou veliky, fakt ten cas siiiilene leti a vy uz mate doma taky poradny krasny chlapaky a ne miminecka!!!!!! a jsou fakt kouzelny,musite byt hrdy matky,co! :wink:

a tady jsou nase nove fotky a hlavne moje vcerejsi mala carodejnice :slight_smile:
http://pavlys.rajce.idnes.cz/DUBEN/#album
bylo to vcera prima,byli jsme venku od dvou, hrali jsme si s detma,grilovali a domu jsme sli v 9 (pac se zvedal vitr a hrozila bourka),mala spala od 7 vzorne v manduce,ale bohuzel se probudila cestou domu a pak nechtela postylku,ale to jsem ji rada odpustila,byla jsem rada,z ejsem tak dlouho venku a ze jsem si uzila krasne zase jednou smrakani a vecerni vzduch......

a dneska bylo venku taky prima,ale tatinek zas pracoval,tak jsem ani nedostala pusu pod stromem.....a uz od 8 spi /pac to vcera prepiskl a nemel cas to vylezet/-to je uroven,coooooooooo!!!!!!!!! :angry: :grinning:

no nic,dobrou noc a mejte se krasne

PS-a jinak podle fotek jste se meli krasne, vypadate,ze jste si to fakt uzivali,to jsem rada :wink:
1. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Pavly super fotečky :grinning: Terezka dělá zajímavé obličeje :grinning:

A díky za pochvalu..bylo nám tm fkt parádně..Doma je ale malej jak vyměněnej..asi je mu taky smutno..
2. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Pavly, děkuji za alba, zítra napíši víc, dneska nějak nestíhám a jdu do hajan, protože jsem KO........

Dobrou noc :sunglasses:
2. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahojky,tak jak jste prožili víkend?Navíc prodloužený?

My dneska byli na zahrádce na malé pivečko:slight_smile:

Přejeme dobrou noc a pusinky
3. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
3. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ránko,

Luci Ty jedeš :grinning: Vůbec se neomlouvej..my máme místo vybrané už dlouho,ale s radostí mrknu..

Jinak jsem se Tě chtěla zeptat,když jste byli na první hexu kolik bylo Davídkovi?Nám doktorka řekla ve čtvrtek,že protože měl už sedm měsíců tak máme dvě a třetí přeočkování za šest měsíců,že je to cosi nového.. :confounded: Tak právě nevím no..A na prevenar jdeme konečně příští měsíc..

Malej má dneska horečku,měl jí i v noci,vůbec jsem nespala,ležel mi na bříšku,poplkával..le ráno už se zase smál,jenže má pořád zvýšenou..Doktorka mě strašila tou šestou nemocí,tak uvidíme co se z toho ještě vyvine,bobek můj malej..

Luci určo budete dřív jak my,my to plánujem až na léto a to až příští..My máme výročí 2.červn (za chviličku) tak asi tak nějak..

Ale to pánování ti úplně závidím,my to moc přehánět nebudeme..myslím s hostama..

Tak přejeme krásný den,mělo pršet ale leze sluníčko:slight_smile:

Pa pa
4. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Hned jsem mrkla a mě se strašně moc líbí ten hrad :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Pavly děkuji,mrkla jsem..Museli jste mít opravdu krásnou svatbu..

Luc jsem zvědvá na ten prstýnek..tak šup šup :grinning:
4. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky malej má teploty 38,3 i po odečtení...debilní zuby..u špičáku noc,v pohodě ani neplakal a rostou mu normálně jen vzadu spodní a takové teploty..alespoň doufám že je to z toho.. :frowning2: :frowning2: Malej byl dneska jak vyměněnej..hnus hnus hnus..celou dobu zdravý jako řípa a teď tohle..ráno letíme k doktorce a uvidíme tak na nás myslete..

Dobrou noc a pusenky maličkým..
4. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
4. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
4. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
http://www.mkairbrush.com/galerie.php?predir=Motocykly/snek/
a pokud se v tom nektera vyznate,tak tohle je nove prestrikana motorka milacka
4. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.