• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
jo,bylo pidi,pac jsem pet mesicu hubla a teprve od sesteho jsem sla nahoru....
taky peru,u nas je uz dneska lip,jde to k vam,tak snad bude i u vas na uschnuti
no a s tim porodem jsem fakt sama zvedava, me ten pohyb jako do sedu nesel po porodu,jsem se nadzvedavala....kazdopadne se davidek uz chysta :dizzy_face: to je kraaasnyyyy
14. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
No to teda :slight_smile: Ale začínám mít tak trošku strach..

Jestli se můžu zeptat,jaký jsi měla porod?

Ono když se jde rodit poprvé tak se asi každá tak trochu bojí,ale chytlo mě to až teď.. :sweat_smile:
14. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
luci,mela jsem dobrej a rychlej porod,siti bylo teda u me horsi

ja se taky nebala,tesila jsem se, ale rodit jsem chtela az dyl,chtela jsem si jeste uzit brisko a tak jsem byla spis zaskocena,ze uz fakt musim porodit....

neni ceho se bat,priroda to fakt vymyslela dobre, ono to jde i bez tebe-tak nejak...
ja jsem se snazila celou dobu myslet a mluvit s malou, spravne se vzdy nadechnout,aby mela vzduch a dle instrkukci z kurzu tehu cviceni jsemkazdou kontrakci vitala,protoze bez ni to proste e nejde, a vzdy jsem se snazila jit do drepu a roztahnout nohy,boli to,ale myslim,ze se to proste vydrzet da...jo a nechtela jsem se hlasite projevovat,coz mi slo,ale je fakt,ze pri slabem zaupeni se mi lip ulevovalo....
no a jinak ja jsem dojela rano, zavrena,jen se prekontrolovat, 2x jsem v noci nasla na vlozce jasnou krev-mela jsem tablety na zanet a konizaci cipku,tak jsem jela radeji na kontrolu, v tu dobu vlozka zase cista, prijali me na oddeleni,ze mi udelaji preventivne utz, monitor a druhy den rano krev a kdyz ok,pusti me domu....no odd, jsem zjistila,ze asi zacinam mit bolesti,tak jsem si to psala-kecala jsem s kamoskou a nemela cas se zabyvat po kolika minutach...po utz kdyz jsem mela jist obed jsem si uvedomila,ze fakt mam asi bolesti-kontrakce,pac jsem hltala v mezerach a pak zase krece,tak jsem koukla na papir a studovala-a ono po 4 a pravidelne,tak jsem sla na sesternu, pak na monitor,ze me vezmou,jestli se neco nedeje, napred me vysetrili a rekli,ze jsem prave na 4,ze to je nejaky rychly a jesli jsem volaela manzela,aby to stihl...hned mi podali tel, jeste pri vysetreni,at hned volam... jsem se za pul hodiny vratila z oddeleni s vecma,tak jsem dostala klystyr a uz jsem byla na 7, manzel dorazil a uz se rodilo,napred to jeste neslo,byla vysoko,tak dalsi pul hodina ve sprse a pak na tri byla venku...super,no
jen me strasne potrhala uvnitr, jak jsem mela zanet,tak jsem mela prekrvenou sliznici, nastrih byt nemusel,ale rozervala me sama moc-a to byla mala-ale jak rikam,je to jentim zanetem...takze ja muzu rict,ze kontrakce te seberou,ale v tu ranu o nic nevis, vic me bolelo to siti a jak do me lezli- a to jen tim zanetem,takze bud v pohode,je to krasny :dizzy_face:
14. srp 2008 v 11:16  • Odpověz
Teda..děkuji za popis :slight_smile:
Tož ¨tak jak to popisuješ by se měl člověk opravdu i těšit..Taky si užíváme ještě poslední čas s břkem,ale to víš..jak už je to u konce tak Tě všechno bolí..navíc si nemůžu zajít na velkou :angry:
Na jednu stranu se hrozně těšíme a už se nemůžeme dočkat a na druhou stranu se začínám trošku obávat těch bolestí..ale neuniknem..
14. srp 2008 v 11:44  • Odpověz
jojo, vim,jak se nejde ohnout, jak jsem se uz nemela silu oblekat.....ale bylo to krasny.....
a porod budes mit taky tak super, jako kazda, neboj, tezkych porodu je verim fakt malo - tech pravych, spis to kazda jinak vnima a pro nekterou muze byt i tezky porod dobry.... asi je nejlepsi se pak k tomunevracet a brat to proste jako zazrak

a bolesti se fakt neboj,opravdu se to da vydrzet a uz minutu ponarozeni jsem si je nedokazala vybavit, tim proste projdes a je to,vubec tohle neres :wink:
14. srp 2008 v 11:52  • Odpověz
No jenom aby to netrvalo moc dlouho..ono se prý říká,že bývají obdobné porody jako měly naše matky...ale jestli tohle funguje,tak budu chudák... :frowning2: No snad ne..mamka měla problémy už s otěhoteněním a my skoro vše od začátku v ohodě až na otočenou dělohu,ale to se taky vyřešilo a netrvalo to dlouho...

No já už obleču jen jedny šaty,takže mazec :grinning:
14. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
luci musim jit,zase prijdu zatim pa
14. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
Jasně pa pa :slight_smile:
14. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
akdyby neco, drzim palce a myslet pozitivne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: bude to krasny ,uvidis :dizzy_face:
14. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
No snad se tady ještě sejdeme než něco příjde :slight_smile: Ale děkuji :slight_smile:
14. srp 2008 ve 12:59  • Odpověz
Tak jsem dnes byla u dr. a příští středu pokud si to mé zlato nerozmyslí samo tak mám nástup.... :fearful: :fearful: :fearful:
14. srp 2008 v 15:39  • Odpověz
Jéé Nodisho a my mysleli,že už máš maličkou u sebe..u mě se taky čeká do středy..
14. srp 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

omlouvám se, že jdu až teď, ale včera jsem už nějak nestíhala, navečer nám přišla návštěva a pak už se šlo rovnou d hajan......zato jsem si na vás dneska přivstala..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vůbec dnešní noc byla nějaká divná, nějak se nám s Davídkem ten deštík nezamlouvá..... :sunglasses:

Pavlí, ty si ten svůj porod moc hezky vylíčila, ale je dobře, že ti z toho zbyly takové vzpomínky, já znám holky, co to tedy přožily děsně a další děti jen kvůli porodu snad ani neplánují.......ale ono se o porodu mluví jako o bolesti přirozené, a je fakt, že každý tu bolest hold snáší jinak......ale my tady z koníka, to určitě také všechno zvládneme na jedničku :slight_smile: :slight_smile:

Nodisho, ahoj........já už jsem opravdu byla myšlenkama s tebou v porodnici.........a ono pořád nic......no na druhou stranu máte holky jistotu, že ještě tento měsíc se vaši šmudlínkové narodí...... :slight_smile: :slight_smile:

Lucíku, tak co?? Dočkáš se víkendových slavností celá??? :grinning:
15. srp 2008 v 07:09  • Odpověz
ahojky holky,tak vcera jsem uz nestihla,musela jsem zarizovat pred dovcou a dojela nevl.sestra a chtela na kafe,tak jsem ji vyhovela,je druhy mesic bez pritele sama v polsku,tak ji hrabe,tak jsme jis malou chvili rozveselovaly....

luci-nevim,jestli je to podle maminek,neco mozna jo, rika se,ze kdyz mama donosila na termin,tak dcera taky,je fatk,ze me hrozilo cokoliv-tak teoreticky,ale nic se nedelo a rodila jsem temer na termin- o tyden...ale mamka treba rodila vzdy po terminu na posledni chvili...take taky ne stejne, takze kliiiiiiid ty budes mit porod super a hlavne nato hned zapomenes a budes nunat lasku davidka :wink:

nodi-tebe zdravim taky,jsem te jeste nevidela,jsemsem vcera nakoukla,odka ze jste,no :slight_smile: ,zvedava zenska :sweat_smile: :sweat_smile:

luci- no mela jsem hlavne pri porodu stesti fakt na hodnou PA,ktera se na me porad smala a rikala mi,jak jsem sikovna,ikdyz jsem si to nemyslela,bylo urcite lepsi poslouchat tohle,nez to,co mnohdy nekdo vyslechne....

(holky a bez namyslenosti, co jsem se kolem sebe ptala,tak mi prijde,ze porod prozivaly spatne hlavne ty holky,co se rady lituji, co se utapely v bolestech a litovaly se....a ty,co znam,ze jsou pozitivni ,tak reknou to co ja, proste to bolet musi,tak proc to dal rozmazavat- a vim,ze taky mnohdy nemely porod prave ruzovej...muj nazor)
15. srp 2008 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
Já držím i když včera večer hrůza,blbě s emi dýchalo,bolelo mě bříško hned pod prsama a bylo to cellé takové divné,ale noc byla super super :dizzy_face:

Luci u Vás pršelo?To není možné..všude pořád prší a tady nic :angry:
Holky myslíte že můžu vlézt ještě doma do bazénu??Má 30 stupňů..je tam pitná voda a chloru jen malilinko...ale chci se zeptat,protože už jsem přece jen otevřená,ale v těch dusnech je to na zdechnutí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Paly plně s Tebou souhlasím..pokud je člověk pozitivní tak to jde zvládnout lépe..i když trochu obav má asi každá..
15. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
holky u nas je hnusneeeee a lije a lije,to k vam dorazi se neboj!!!!!!!!!!!
ja bych bazen neriskla, prave kvuli otvirani,asi se nic nestane a nevadi to,ale ja jsem byla v tomhle posera a radeji bych dala sprchu
15. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
Ahojky..tak u nás pršelo asi pět minut a nic..ani se vzduchem to nehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bazén jsem stejně neztihla,byli jsme vyřizovat a nakupovat a miláček mi dnes koupil notebook,abych mohla v klidu koníkovat a on mě nemusel vyhazovat od pc :grinning:
15. srp 2008 v 16:24  • Odpověz
Táák,u nás už se to taky spustilo..prší jako blázen ani kanály to nechcou brát...místa tam to teče ven..mazec...
15. srp 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak vás dnes všechny zdravím.......tady se už déšť uklidnil, ale zima je jak v Rusku..fakt děs.....já dneska chtěla do města, vylezu ven, hned se mi otočil deštník, jaký byl vítr, tak jsem to vzdala a raději si zalezla pod peřinku a dala si "dvacet".... :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, já přišla na chat a první, co jsem přečetla bylo, táák, u nás už se to taky spustilo......chi, tak si říkám, že už jdete rodit a že si nám to ještě přišla říct a pak se zpětně dočtu, že tu řešíte deštík....... :slight_smile: :slight_smile:

Normálně mám dneska pifku na čestou poštu......posílala jsem balíkem porcelánový mlýnek, opravdu nádherný, obalený jak v bavlnce a ještě s příplatkem za křehký balík a co myslíte?? Na místo určení přišla jen klička od mlýnku a hromada střepů.......nemáte některá zkušenost s reklamací na české poště?? Myslím, že by měli škodu uhradit, vždyť k čemu potom ten příplatek třicet korun, když s tím balíkem někdo na poště hrál fotbal....... :unamused: A to navíc nebyl mlýnek, který by se hned rozbil, několikrát spadnul na zem a nic mu nebylo..... ach jo
15. srp 2008 v 19:28  • Odpověz
Ahojky Luci,neboj..až se spustí porod,to budu psát jinak :grinning:

Luci s reklamací na poště zkušenosti nemám,ale určitě by to měli uhradit pokud jsi balík pojistila..já to dělám u každého..když posíláme peníze i když jen oblečení..pojistla jsi ho?
15. srp 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
Lucí, právě že nepojistila.......já měla zato, že když si připlatím za "křehké" že s ním také tak budou zacházet......to víš, že teď už nic bez pojištění nepošlu...... :frowning2:

Dělám na tom albíčku, jak jsem ti slíbila, tak až bude hotové, dám echo..... :wink:
15. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz
Jasně...už se moc moc těším...taky se nám jednou něco rozbilo a od té doby bez pojištění ani ránu..těm je to totiž úplně jedno..znáš lidi...
15. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
Lucí, je to hotové......já tam pak dám další fotky, až bude spinkání pro šmudlíka hotové, teď je to ve fázi tak na půl ale po víkendu snad už bude komplet...... :slight_smile: :slight_smile:

Jak se dnes cítíš?? My jsme dneska sami doma, máme tatínka s kolegama na bowlingu, ale samozřejmě s telefonem, kdyby bylo nějaké SOS :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz
ahojky holky,jdu se s vama pomalu rozloucit-ikdyz jsem teda s vama dlouho nepobyla....
cekame tak na jednu az treti hodinu rani- az se stesti probudi na papani, a pak vyrazime na dovolenou-beskydy,takze nas ceka pekna streka....
mam zabalene snad uplne vse,ale fakt to zjistim az tam :grinning:
ted si pujdu dat sprchu a na chvili zahucim do perin,halvne si natahnout zada,desne me boli!! :confounded:

holky, jsem rada,ze jsem vas poznala a ted mam o starost navic,pac na vas budu myslet,jestli UZ...a tim padem budu celou dovolenou asi hledat moznost pripojit se a podivat se,co a jak

takze se s vami loucim,ale predevsim PREJU VSE NEJ NEJ, POHODU,KLID A KDYBY NECO TAK AT JE TO RYCHLE A S CO NEJMIN STAROSTMA - bolet to bude,ale jen na chvilicku,pak uz budete jen neskutecne stastne!!!! (asi se to doufam tyka jen jedne z vas,ale clovek nikdy nevi,takze radeji tfuj tfuj tfuj vam obema!!!!!!)

budu se tesit,az se za vami zase podivam-snad to nevadi :slight_smile:
15. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Ahoj Pavlí,

děkujeme za přáníčko, já doufám, že ještě vydržíme, než se vrátíš........ :grinning: :grinning: Tedy samozřejmě pouze já, Lucík ta to už má doslova "za pár"...... :slight_smile: :slight_smile:

Tak ti přejeme krásnou dovolenou, hlavně si to s Terinkou užijte......koukala jsem na tvé album, je to opravdu nádherná princezna...... :sunglasses: :sunglasses: Určitě z ní vyroste krásná slečna...... pro Davídka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Měj se krásně a šťastnou cestu :slight_smile:
15. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz
Pavly moc děkujem..no neboj..prostě si to přečteš až se vrátíš a snad už koukneš i na fotečky,alespoň našeho Davídka..Lucinčin se musí ještě chvíli péct :wink: Jinak přeji krásnou dovolenou a štastnou cestu :slight_smile: Budeme se těšit až se k nám vrátíš :wink:

Jinak Luci,koukala jsem do albíčka,no super :dizzy_face: :dizzy_face: Koukala jsem že bříško krásně roste viď?My jsme celý večer blbli a hráli kraviny a teď se chystáme spinkat,protože i když je zítra sobota můj miláček musí na ranní :frowning2:

Tak holky pro dnešek přeji krásnou dobrou noc a ničím nerušenou :wink:

Pa pa
15. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz
tak jsem po sprse a vypinam,mejte se a diky za prani dobre cesty...¨
luci-na fotecky se moc tesim,hodne stestiiiiiiiiiiiiii

holky,koukla jsem vam taky do albicek, mate krasny briska,zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!! a moc
jo a mame taky jane,to jste me prekvapily, malo kdo jim asi fandi
15. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz
Ahojky holky moje tak to vidíte pořád jsem celá je to teda pořádná otrava.Ale už víc než hodinu ani nesedím na zadku od křížových bolestí tak snad se něco děje. :slight_smile:
15. srp 2008 ve 23:30  • Odpověz
Dobré ránko,
tak celou noc u nás byla bouřka a takové zvuky jsem snad ani nikdy neslyšela,ale náš malej nic:grinning:Máme naprosto imunní dítě...

Nodi tak třeba už to máš za sebou... :wink:
16. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
Dobré dopoledne,

tak držím palečky, oběma, pro vás tento víkend asi bude docela zásadní....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lucí, nějak se mu nechce, co?? Asi je hodné dítko a chce, aby si ještě o víkend stihla ty slavnosti :grinning:

Jako já včera odpoledne trpěla bolestí, bolela mne ta stydká kost, ale jak......také jste s tím měly nějaké trable?? Dneska je už vše OK, ale včera to byla fakt sranda..... :sunglasses: :sunglasses: Tak už se skoro také chystáme na cestu ven...... :sunglasses:
16. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.