• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
holky,nas asi trapi zoubky,
knuci,knuci,nechce dobre spat-nemam sanci na kone chodit :frowning2: a tak mi to chybi :unamused:

luci-fotecky supeeeer,nevim co vybrat-chces s tebou nebo jen maleho? kam by to melo prijit?
-ten zamecek bych na svatbu zavrhla! :angry:

luci-na ten bazenek jsem presne koukala!!!! :sweat_smile: je boziiiiii, ale zvazuju okolnosti-jesti radji nekoupit bazenek s houbou - striska a treba za rok ten vetsi,obyc.bazen na zahrade bude :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
holky pomoooooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!!
jsem bez pocitace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
hlasim vam to ted na chvili od manzela, vypada to na stejnou poruchu-zase mi asi budou menit cely hard disk a pametovou kartu,jsem nasr......to je zase na mesic!!!!!!!
zkusim k vam urcite jukat,ale jak to pujde nevim,vecer se mi spatne bude pocitac vybojovavat,jsem strasne smutna,budete mi moc chybet :frowning2:

jsem smutna,jdu upsavat malou,mejte se krasne a opatrujte poklady
19. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak nám to tu pěkně vázne, Lucík někde ve světě, Pavlík bez počítače....... :slight_smile: :slight_smile:

Pavly, tak snad se to brzo napraví, anebo musíš být na manžela tvrdá a počítač mu sebrat případně vyměnit za nějakou vhodnou službičku :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly, no nakonec jsme vybrala tři fotky, dvě Davídka a jednu naší společnout, nechala jsem je udělat a plátno o velikosti 40x60 cm, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat, no hlavně jestli to přijde včas :slight_smile: :slight_smile:

A bazének my asi teď koupíme nějaký malinký, jen na takové čvachtání, a stejně máme v plánu jezdit na plavání do aquaparku, tak mu tímto snad vynahradíme :slight_smile:

Lucí, zase krize jo?? Nějak často, ne?? Já si tohle neumím vůbec představit, my se maximálně chytneme kvůli blbosti, ale za pět minut je zase usmířeno.......nějaké velké spory by mě fakt mrzely :unamused:

No chtěla jsem se Vás zeptat na tolik věcí, ale nechám to, až tedy budete na příjmu.

Pavly, a co babička?? Něco nového??

Pěkný večer

Lucík a Davídek
20. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky holky,
už jsme doma,ale zítra zase jedeme..

Luci no jo..už zase..pomalu mi dochází nervy..Jdu dát vanu a do postele..

Tak přejeme dobrou noc..:slight_smile:
21. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojky,jsem tu na skok :dizzy_face: ,rada vas vidim!!!!!!!!! chybite mi!!!!!!!!!

-babi-stale stejne,ale horsi se to s druhou babi a dedou (tez uz dlouho na hranici)ani nemam silu to tu vyjmenovavat,bojujem-nebo spis oni bojuji-snad
-mala je poklad,uci se stoupat-porad to chce trenovat laska moje,jde ji to uzasne,stoupa na cela chodidla a neni problem delat krucky,taky krasne zvatla-po svem,ale je poznat,ze to ma smysl,ze to povida vzdy pri stejnych prilezitostech.....a taky ted krasne na vsechny vyplazuje jazyk a prska-na pozdrav-to je prca,fakt

luci-taky me mrzi,do doma nic moc,at je brzy lip-nelip na porad...

jinak na poc me milacek pusti,ale na chvilik a to nejde vswe zvladat,mailu je mraky atd,hlavneš jsem chtela objednat pres net darky,zaridit oslavu-mam chut vse vzdat :frowning2:

no nic,letim neco delat,zatim ahojky a mejte se krasne,papa a pusinky davulineckum
22. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky holky..

Mě taky chybíte :frowning2: Ale my se doma skoro pořád hádáme..teda já už ne..on se hádá a já už mlčím,protože mě to nebaví..Pak je tři dny zlato a pak na novo,takže jsme pořád u babi..Dnes jsme přijeli domů,je to to samé a důvod?(Je mi zle a nechci sex) tak se nebaví ani semnou a co je nejhorší nevšímá si ani malého..Ale neřeším..u babi je mi dobře..a malému taky..spí tam líp než doma..

A co u vás nového?

Nic,jdu dát sprchu a kouknu na nějaký film,když mi doma vládne tichá domácnost..

Pohlazení broučkům..

Joo a máme sedm zoubků.. :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tedy nám tady ta konverazce nějak upadá, no omlouvá nás jen to, že je venku takové vedro, a Pavlínku samozřejmě to, že má rozbitý počítač :slight_smile: Tedy, je fakt vedro, jsem úplně KO, já tohle fakt nemusím, vedro mi nevadí jedině u moře a to nejsem, takže mi to vadí.....mám raději jaro, tak do těch 25, ale tohle........fujky :sunglasses:

Lucí, tvůj drahý už raději bez komentáře.........nemáš to lehké, ale asi je opravdu lepší být zticha než se hádat a plýtvat energií, kterou můžeš věnovat malému. Lucííí, já se minule na chvilinku vrátila na naše první strany diskuse, kdy jsme se společně poznávali a skoro se mi chtělo brečet, když si tam psala, že seš sice ještě mladá, ale že máš doma chlapa se kterým seš spokojená, tak proč si nepořídit miminko........chm.......to je divný viď, neuplyne ani rok a jak je všechno jinak :unamused: :unamused:

My tedy nemáme ještě žádný zub.......jsme takoví pizizubkové:o)))))) Ale na fotkách to bylo krásné, ten můj bezzubka. A tatínek náš byl nadšený, nechala jsem nakonec udělat tři fotky na plátno, takže super :slight_smile: Ale o to koukám jsem Vám psala už jednou, to tak abych to uzavřela, fotky přišly včas a udělaly radost :grinning:

A u nás žádný větší pokrok.......tedy Davídek děla paci, paci pacičky.........takže jóóó.....ale myslela jsem, že s tou jeho aktivitou už bude dávno lést a on ne a ne.......on totiž přišel nato, že si všechny hračky co chce může na dece přitáhnout aniž by se u toho nějak více hýbal.........šibálek:o) No ale ono to přijde, já to nijak nehrotím.

Pavly, už chystáte pomalu oslavu ne?? My se chceme s Martinem vypravit do Chemnitzu, jestli tam někdy jezdíš do toho obr hračkářství jak je u dálnice, tam je to super, hlavně tam mají strašně moc těhle věcí na narozeninové párty a tak se vyblbnu........ :sunglasses: :sunglasses:

No ale už se chystáme koupit novou autosedačku, takže další tisíce půjdou do světa........no máme toho teď nějak moc těch výdajů a to nás ty největší zatím čekají. Pavly, prosím tě, můžu se zeptat, kolik jste měli na svatbě lidí a kolik Vás vyšla hostina na SD?? Můžeš klidně to IP............my počítáme z cca. 1.500 Kč na osobu, budeme mít asi 35 dospělých a 6 dětí.........no tak snad to bude stačit :slight_smile:

Tak se mějte, jdu trochu poklidit, Davídek je venku s babi, tak toho musím trochu využít.

papapa a pusinky miminkům

Lucík a Davídek
26. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
28. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Tak jsme zase na chvíli doma..V neděli se vracíme k babičce..

Tak jen ve zkratce..nemám vůbec čas..víte jaké to je nechat chlapa samého doma,že? :angry:

Malej jinak už si stoupne sám i v golfáči,no hrůza..chvíli nevydrží sedět,ležet už vůbec ne..tak máme o zábavu postaráno.. :grinning:

Víc písnu večer..

Zatím pa pa
28. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak jsem tady zas :grinning:

Malej už krásně chrupká tak uvidíme jak bude spinkat doma..

V sobotu máme dětský den..je to na střelnici tak to mají v řežii tcháni a my to máme povinné :confounded: :angry: Být na mě,tak jedem k našim..ale doma se musí poslouchat :grinning:

Zuby nám rostou jak o život..vykoukl už osmý..bobek malý..aspoň už nebrečí a spinušká celou noc..Ale každý den kolem půl 6-6 máme budíček :confounded:

No a vše co jsem chtěla ještě říct jsem samozřejmě zapoměla :grinning:

Jestli si vzpomenu ještě písnu..

Jinak pa pa dobrou a pohlazení zlatíčkům..

Zítra máme 9 MĚSÍCŮ.. :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Jooo a takovou máme objednanou tříkolku.. :slight_smile:

http://www.detske-potreby.cz/nahled.php?prod=1723

A takového miláčka dostane maminka od Milana k výročí:

http://www.muj-pes.cz/plemena/rhodesky-ridgeback-33.html

(jen nádherné štěnátko) :dizzy_face: :dizzy_face:

A teď už fakt dobrou noc:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Hééééj :frowning2: :frowning2:
:grinning: :grinning:
My dneska devět měsíců slavíme tím,že nespíme,prskáme,vřískáme :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
29. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahojky holky
tak jsem zas na chvili online,ale pocitac dal zlobi,proto se vyvarovavam vsem strankam a snazim se rychle objednat vybrane darky pres net a vyrizovat proste jen to nejnutnejsi,nez to zase lehne, musim to zas reklamovat,ale pockam,az to budu mit prave vse zarizene......
ale pozdravit jsem vas letela

http://pavlys.rajce.idnes.cz/KVETEN/
behem kojeni jsem zvladla alespon fotky

no a jinak dohanim ted domaci resty,protoze co bylo pekne,tak jsme se nehnuli z venku ani za nic
mala se uz koupala v bazenku-i s chlapem!, taky pripravuju oslavu-uz jsem nakoupila na vyzdobu vse,co jsem jen potkala:grinning: ...no a dal pak jezdim za babi, plavat, atd..vsak vite
a co se mala naucila stat,tak by stala ted porad, i pri koupani se porad stavi, a kdyz ji jistim drzenim kolem hrudnicku,tak prejde cely byt,krasne strida nohy jak profik...
a taky se pritahuje do stoje o vsechno,co vidi-konecne prisla,ze i k tomu jsou ruce,ale je to des,porad ji musim mit na ocich,protoze nohavice teplaku nebo deka zrovna neni nic pevneho na pridrzeni

luci-gratulujem oslavenci,doufam,ze uz tolik nevresti,koukam,ze vsude je to stejne......
a co mate doma me moc mrzi :frowning2:,bohuzel mi to prijde fakt nesnesitelne a neresitelne-alespon ne v dobrem :unamused:,mrzi me to

luci-zoubky nevadi,me se taky libila snad i vic bez nich :grinning:
-v tom hrackarstvi jsme jeste nebyli,ale snad dojedem (jednou jsme totiz do chemnitzu vyrazili a bylo zavreno vsude i na benzinach-meli nejaky svatek,ja byla tehu,takze uz jen ta odvaha jet nekam....takze nas to otravilo a od te doby jsme to nejak zavrhli :grinning: )
-SD-no musim rict,ze nevim,kolik to bylo na osobu, ale cena nas docela mile prekvapila, k jidlu bylo asi 46 obedu plus par deti-predkrm,polevka,hlavni,pak raut-talire (viz foto),sele a alkoholu nespicitatelne-fkat se parilo do rana, sladke vse jsme meli odjinud...a platili jsme asi 45000.a behem vecera se tam vystridalo jeste par dalsich lidi,rekla bych ze tak k 60 (ale zase treba babicky odjeli uz z kraje vecera....)
-a sedacku uz mam tak nejak vybranou, jen ji v obchodech vyzkouset, to pry dela hodne...

no nic,jdu jeste na mailiky,zatim pekny vecer a pusinky detem
29. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
http://pavlys.rajce.idnes.cz/Harrachov-Velikonoce_2009/#2009_04_11_1294_1_.jpg
dodala jsem fotečky od kámošů....

a jinak zdravím...
holky nemůžu na sebe sehnat plavky! potřebuju vršek tak 46 a spodek 36-8-asi budu letos chodit nahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
a taky jsem zvládla připravit už na oslavu nápis terezka :slight_smile: (že není doma poklizeno mi bylo fuk :sweat_smile: )

no nic,letím zase něco dělat,papa
30. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
ahoj holky,

zdravím vás i vaše šikovná miminka a Davídkovi přejeme dodatečně vše nejlepší k narozeninám :slight_smile: :slight_smile:

Omlouvám se, ale my jsme teď ještě samá oslava, ještě dodatečně Martina a také našich známých.........a ještě se o nás skoro perou všichni příbuzní, aby jsme k nim přišli na obídek nebo večeři, no prostě vůbec nestíhám. Davídek je navíc nějaký "přehozený" vstává už třetí den nejpozději v pět hodin, takže jsem KO.........sice si pak dopoledne jdeme ještě společně na dvě hodinky lehnout, ale jak už to máme přetrený, tak nic moc :unamused:

Pavly, já myslím, že není tak moc důležité mít doma naklizeno, já se také raději věnuji Davídkovi než abych celý den doma lítala s hadrem..........tu energii raději věnuji jemu než uklízení :slight_smile: :slight_smile: Já se také už moc těším, až budeme chystat oslavu, ono to tak rychle uteče, také už to máme za pár, přitom ještě nedávno jsme tu byli bříškouni :grinning:

Pavly, plavky jsme si kupovala teď z Nextu, objednávám z Anglie věci Davíčkovi a tak jsme vzala i pro sebe, plavky super, za krásnou cenu a můžeš si vybrat velikost vršku i spodku jinou......... www.next.co.uk nejpozději do 14 dní je máš doma, klidně ti dám i kontakt na maminku přes kterou to objednávám a jsem fakt spokojená....... :wink: Já totiž chtěla ty tankiny, chtěla jsem ještě schovat břuch, pořád to není nic moc, ale tady bych za ně dala jednou tolik a jsou fakt krásné, klidně ti pošlu fotku :unamused:

Lucí, tříkolka krásná, to bude malej děsně důležitej, moc se mi líbí ty jejich výrazy :grinning: Ritgebaky trochu znám, moje kamarádka měla hned dva najednou, což o to, je to krásný pes, ale já bych v tuhle chvíli do psa nešla ani náhodou...........miluju je,ale jsem ráda že zvládám Davídka, péči a výchovu šťěňátka bych tedy už nedala :slight_smile: A možná bych se i trochu bála tak velkého plemena k dítěti, já ti nevím, mám před velkými psy respekt, ale určitě záleží na výchově......no přeji ti pevné nervíky :grinning:

Pavly, fotečky krásné, někde vidím tvého manžela, jindy je Terinka zase celá ty, no je znát že ji máte "napůl":o))

S tím SD jsem docela překvapená, řekla bych, že to je super cena......tak uvidíme........teď tam půjde moje sestřenice na svatbu jedné známé, je také z Klášterce, tak nám trochu poreferuje :grinning: Pavly, neviděla si teď někdy Petru?? Asi nějak nestíhá, ale psala jsem jí email, řekla bych, že je to už dobrých 14 dní a reakce žádná........ :unamused:

Do hračkárny se chystáme někdy za 14 dní.......se toho zase trochu bojím, tam budu chtít koupit všechno :grinning: Ale možná tam už něco koupíme i malému k narozeninám....... :grinning: Jak jsme viděla Terezku na té fotce, jak si hraje s tím panelem a kolem ní máš kojící polštář.......tak já už nějaký čas uvažuji, že koupím malému tohle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18838114&tab=1

moc se mi to líbí, myslím, že by se tam vyřádil, kdyby jste měli možnost vidět, co dělá v tom skákadle, mám pocit, že mi někam uletí :grinning:

Pavly, a už víš, co se chystáš prodat ze své výzdoby?? Já už se také pevně rozhodla pro zelenou svatbu, hodně už toho máme naplánovaného, teď hlavně čekáme na výpis termínu na Červeném Hrádku, budou až někdy v průběhu září :slight_smile:

Holky, tak se mějte krásně, užijte si zbytek víkendu, Lucí, ty si to užij u babičky..... :sunglasses:

papapa a pusinky miminkům

Lucík a Davídek
31. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
autor
Pavlí, a jak s babičkou??? Něco nového, doufám, že pozitivního??

Můj taťka čeká na vyřízení invalidního důchodu, ta chlopeň mu pořád pracuje pouze na 20% :unamused: :unamused: Musí být na sebe hodně moc opatrný..... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
31. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahojte,

Dětský den se nakonec vyvedl,odpo svítilo i sluníčko a byla to paráda...Malej byl kouzelnej a úplně ze všeho hotovej..jsme s ním i soutěžili.. :grinning:

Večer nám nalého hlídala babi a šli jsme s Milanem spolu a musím říct že po dlouhé době nám bylo moc dobře..

Luci,já jsem už ridgebacka měla kříženého s pitbulem,ale Aishu přejelo auto a ridgeback se právě k dětem moc hodí..a navíc se bude hodit i otci,protože je myslivec a tohle je lovecký pes..
My jsme zvyklí že máme dva psy..a umírá nám Amar (vlčák křížený s dobrmanem)..má už 13 let a moc už nechodí,má na páteři jeden nádor vedle druhého a Šmuk (něměcký ovčák) asi sám nebude,když je od mala zvyklý na druhého psa a tak jsem se rozhodla pro tuto rasu už kvůli malému..Sice se plácneme přes kapsu,ale to nevadí :slight_smile:

Děkuji za pochvalu tříkolky..chtěli jsme jí k narozeninám,ale jelikož je až na konci srpna už by si jí asi moc neužil,tak jí objednáme tenhle měsíc..

Taky objednávám hadry z Anglie..mám tam kamaráda,tak on je vždycky koupí a pošle..teď má přijet a říkal že má pro Dáju tři velké tašky hader tak se mooc těším :slight_smile:

Jdu si na chvíli lehnout,jsem jakási znavená..tak hezkou neděli,i když u nás prší :angry:

A mrkněte na fotečky..přidala jsem nové..

Pa pa :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky holky
tak letim,mam toho hodne
chtela jsem vam chtela uz vcera napsat,ze poprve vyuzila nocnicek (ja ji teda zatim nejak neposazovala) a hned hodila bobek (videla jsem,jak se krcila,tak jsem to riskla) no a dneska rano jsem ji zase dala a vzorne se vycurala,takze zaciname uzivat nocnik i my :grinning:
a hlavne jsem se dneska pochlapila a k svatku jsem dala terezce sportacek :fearful: , vcera jsem se loucila fotkama i v myslenkach s korbickou a stejnak jsem neverila,ze to udelam,no a dneska jsem to fakt zvladla a prehodila to!,takze mame i nove fotecky

luci- s babickou stale stejne,je apaticka,na ldn....
-je to kojici polstar,to co jsi poslala vypada taky dobre,ale u toho polstare je vyhoda,ze ho vzdy za ni muzes hodit podle toho kde si zrovna sedne....
-prodavat-nebo se zbavovat budu v podstate vsech tech veci ze svatby,mam tu i tu krabici :fearful:
-plavky si musim vyzkouset...vubec predem neodhadnu,co by sedelo.....snad neco najdu!-uz je mi snad i jedno barva a strih :frowning2:

luci-super MDD a souteze,my letos zatim nic nezkouseli

a jeste neco jsem chtela,ale musim prchat rychle foukat hlavu,uz je skoro sucha!!!
a pak letim zase vybirat dalsi darky k narozkam-uz jsem vse po rodine rozdala a porad nevim,co budee mit od nas!!!
:rolling_eyes: :angry:
zatim vsem krasny vecer a pusinky oslaveneckum
1. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
http://pavlys.rajce.idnes.cz/CERVEN/
tady je sportak, bobek je v kvetnu

jo luci a petulu jsem potkala a ma se dobre,ale fakt nestiha-nejspis se ti uz ozvala,vid :wink:
1. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak my jsme už dneska zase od čtyř vzhůru, nechápu to, někdy Davídek spinká krásně do půl sedmé, do sedmi, ale někdy má ve čtyři kukadla jak zrcadla a spát ne a ne........ :unamused: :slight_smile:

Lucí, je mi líto vašeho hafíka, no ale řekla bych, že na vlčáka je 13 let slušný výkon, většinou přece umírají i mnohem dřív, nemám pravdu?? Já to s tím hafem k dětem nemyslela nijak zle, já mám prostě jen před velkými psy respekt, ale chápu, že k domu si nekoupíte žádného kokršpaněla nebo pudla :grinning: :grinning: A to, že bych teď s Davídkem nezvládla hafíka je pravda, jsem ráda, že ho dám večer spinkat a mám chvilku pro sebe.........asi bych nestíhala ještě během dne utírat loužičky a sbírat hovínka :grinning: :grinning: :grinning: Ale užij si to :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly, Péťa se mi ozvala, to máš pravdu, hned mi hlásila, že tě potkala...........děkuji za vyřízení vzkazu. Já někdy také nestíhám odepisovat, ale snažím se alespoň jednu větu písnout, aby neměl nikdo obavy......já už totiž pak přemýšlím nad tím, jestli se jim třeba něco nestalo a tak...... :sunglasses:

Koukala jsem, že máte nočníček Jané, nad ním také uvažujeme, já vůbec ty jejich věcičky miluji, no ale sama to víš, že od kočárku po nočník mají všechno super...... :grinning: Teď jsem koukala na to chodítko od nich, tak slintám, ale chci počkat co budou mít v tom Německu.........ty hračky tam vyjdou podstatně levněji :slight_smile: Kdyby si chtěla něco dovést Terezce k narozeninám, tak není problém....... :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň by si měla důvod se s námi už konečně někde potkat :grinning:

S babičkou je mi to líto, bohužel na LDN už to asi lepší nebude........ :unamused:

K té výzdobě.......no líbí se mi krabice, polštářek, košíček pro družičku........no a to ostatní podle toho, kde budeme mít hostinu, hodně záleží natom, jestli si budu výzdobu zajišťovat sama nebo ne. Ale teď čekáme na výpis termínů na Hrádku, a to bude až někdy během září :grinning: :grinning:

Lucí, určitě je dobře že máte možnost také někam vyrazit sami.........my také byli s Martinem v pátek na oslavě a v neděli na večeři, ale vždy odcházím až poté, co Davídka nakrmím a uspím.......takže on sladce spinká v postýlce a ani neví, že tu nejsme.......ale chce to asi občas od těch pokakaných plínek vypnout a užít si jen chvilky sami pro sebe :slight_smile: Lucí, otázka je, jestli ti pak těch pár dní, co je to super dokáže vynahradit to, že pak je to zase celý měsíc naprd.......ale ty víš sama, viď?:o)

Pavly, sporťák super......také už plánujeme, že v červenci do Tábora pojedeme v něm........tenhle měsíc musím Davídkovi vybrat novou autosedačku, v té kolíbce už je chudinka takový našponovaný :grinning:

Tak se mějte krásně, hezký den

Lucík a Davídek
2. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
Ahoj Pavly,

odkaz na to centrum v Chemnitzu, je tam snad i trasa, podle které to hodíte do navigace a nemůžete minout :grinning:

http://www.chemnitz-center.de/index2.html

a tady odkaz přímo na hračkárnu:o)

www.toysrus.de

Zbytek dopíši ráno, teď už jdeme do hajan.

Dobrou noc všem :sunglasses:
2. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

tak my jsme s Davíčkem pořád nějak rozhození, včera usnul až o deváté, spinkal do šesti......no jestli to takhle bude pokračovat dál, tak budeme mít pytle pod očima oba dva :grinning: :grinning:

Pavly, tak už ses vzpamatovala z té mé přepadovky?? :grinning: :grinning: :grinning: Musím říct, že jsi i reálu děsně mílý človíček..... :slight_smile: A o Terince ani nemluvě, to je krásná princeznička :wink:

Lucí, aby si byla v obraze, potkala jsem Pavly u nás v Chomutově v hračkárně, a protože já vždy pečlivě sleduji její a Terinky fotky, věděla jsem na 100%, že je to ona, tak jsem na ní vybafla....... :grinning: :grinning: No byla asi trochu v šoku, ale pak to už snad bylo dobré :sunglasses: Takže teď už seš na řadě jenom ty......... :grinning: :grinning: :grinning:

Jo Pavly, při té vášnivé debatě s tebou jsem vzala dvoje puzzle a až doma zjistila, že je každé jiné.........o to by ani nešlo, obě jsou stejně barevné, ale nejdou mi spojit dohromady, takže to mám v polovině rozjeté. Tak tam dneska skáknu ještě pro jedno a to jedno budeme mít "cestovatelské" dám ho asi k rodičům a pak ho vezmeme na chatu :grinning:

Dneska jedeme s Davídkem k našim, přijede zase po roce mamky brácha ze Sokolova......on je už v důchodu, ale dlouhou dobu trvalo, než do něj šel, on je totiž učitel a tu svoji práci strašně moc miloval......dokonce asi tři roky zpět dostal nějakou tu cenu "nejoblíbenější učitel západních Čech"..........no a když odcházel, tak mu jeho studenti koupili zájezd do Chorvatska.........no asi byl opravdu oblíbený :grinning: Tak my včera volal, že chce Davídkovi koupit plínky, ale že si neví rady, že minule je také kupoval pro svého vnuka, který má asi pět kilo a koupil mu prý plíny na věk, kdy mu bude snad patnáct let :grinning:

Tak se mějte krásně, přeji vám všem hezký den, tady je vítr jak blázen, jen jsem koukl a na zahradu, všechny kytky na zemi.........no děs.

papa

Lucík a Davídek
3. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
Zdravím..
Tak my se vrátili od babičky a zítra frčíme k našim..pak se chystáme na konci června do těch Čech a mou mamku už bych do toho asi nevmísila,tak jedeme zítra a zůstanem do neděle,ale určitě nakouknu..

Pavly kočárek super.. :wink:

Já vás chci taky vidět :frowning2: :frowning2:

Sakra msíme se nějak někdy domluvit..:slight_smile:

Jinak k nočníku..my už chodíme 14 dní,zkoušela jsem ho tam posadit,vyčůral se a na druhý den jak viděl nočník tak se smál,tak šup tam s ním znovu a opravdu už 14 dní nekaká do plínky ale do nočníku :dizzy_face: On je totiž cíťa a v pokakané plíně nevydrží ani minutu :grinning: A takhle kaká na nočník a má klid :grinning: Vyčůránek :grinning:
Ale my máme obyč nočník..

Luci nám malého babi hlídala u ní,tak jsem ho tam dala aby byl ještě vzhůtu,aby pak nebyl v šoku kde je..Babi by s ním tady nebyla,je zvyklá na svoje a je to hned vedle,takže kdykoli bych doběhla..víš jak..ale Dája to zvládl na jedničku,což jsem ráda..

Luci máš pravdu,umírají dřívě,ale je křížený tak to mu asi taky hodně pomohlo..
A k těm hovínkám :grinning: Takhle zbírám po dvou vlčáčích takže jedno další štěnátkovské už mě nezabije :grinning:

Milan uspává kočičáka,tak si jdu dát sprchu a kouknout na nějaký filmek..

Tak pusu broučkům a dobrou noc všem.. :slight_smile:
3. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
3. čer 2009 ve 21:23 • felina09
ahojky holky,vcera jsem nestihala.......
luci-moc dekuji za odkazy!
-prekvapuje me,ze ja vim,ze jsi mela kazde jine puzzle-toho jsem si vsimla,ale nenapadlo me se te ptat nebo to resit!!!!!!!!! byla jsem fakt v soku-to mas pravdu! ale v soku i z toho,ze jsem rada,ze te fakt vidim a doted vim,ze jsem se pak chtela na tebe vrhnout-obejmout te,ale nastesti jsem se zastavila-proste je to jiny na zivo nebo pres pismenka,ale je to o moc prijemnejsi!!!!
co to puzzle,mas?

luci 08-tez te se psem obdivuju,az nebude nas kocicak,nechci na dlouho nic, trpim pri jeho nemocech a dal uz ani nemluvim........
-nocnik-no mala napred proste vubec nejevila zajem,takze jsem ji nechala.....ted tam chodi kazdy den a vim,ze hned pochopila k cemu slouzi.....doufam,ze ted bobky bude delat jen sem-taky je cita a to od narozeni!!!!, spis je problem,ze jak je kojena,tak nekaka pravidelne a vetsinou to ted vychazi na venek...ale treba se to nauci ovlivnovat,no uvidime,poreferuju.....

a ze mame zase jane-to je spis nahora, libilo se mi asi 3 druhy,ale protoze nesnasim nic preplacaneho,ktak tohle bylo super....no a pak jsem neco objednavala z net a protoze rada vyuzivam jednoho postovneho,tak jsem proste prihodila tento nocnik (ty jine tam nemeli) a bylo! a doufala jsem,ze budem spokojeny (slysela jsem na tu hudbu spis kritiku),a jsem nadsena,ze naopak u nas to sklizi uspech a nocnik vyhovuje i se libi :slight_smile:

no a s tim vyrazenim ven-zavidim vam,ze vite,ze se kluci nevzbudi.to jsem mela prvni 4 mesice a bylo to fakt super,ted se nedostanu ven asi tak tri roky.....nastesti si to vynahrazujem pres den,takze mi nic nechybi,naopak jsem klidnejsi (pac jsem cvok a stejnak ji neumim opustit a uzivat si :sweat_smile: )

no nic,jdu zase na mailiky a do haji, krasnou dobrou noc
3. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Davídek je ve skákadle, tak snad mám chvilinku, abych Vám napsala :slight_smile:

Lucí, a nechystáte se tedy do toho Chomutova k těm známým, jak si o tom mluvila kdysi dávno?? :slight_smile:

S tím sbíráním hovínek jsem se pobavila.....musíš mít v životě hodně štěstí, když se točíš kolem tolika hovínek. To já musím naštěstí říct, že Martinův pes je naučený na zahradě ne, vždycky se vykadí venku.......ale zase někdo s ním musí na tu procházku jít, ještě že je tu babička..... :slight_smile: :slight_smile:

Tak já časem určitě zase plánuji nějakého hafíka, ale teď bych ho opravdu zanedbávala, a tak to nechci dovolit. Hlavně babička u našich pořád ještě neví, že Betynka umřela, žije s tím, že Betynka je u nás na zahradě. Myslím, že by to pro ní byla opravdu veliká rána, kdyby se dozvěděla, co a jak......no ale na druhou stranu nevím, jak dlouho budeme mlžit :unamused: Takže těžko se k našim přikodrcám s jiným psem než s Betkou :slight_smile:

Pavly, tak to, že mám rozdílné puzzle jsem věděla, spíš jsem nějak duchaplně nestihla zkoumat, jestli ty koncovky sedí.......já měla zato, že když je to od stejné firmy, že je to všechno pasovat a spojím to dohromady :grinning: No včera jsem koupila ještě jedno velké, tak snad mi bude sedět, zapomněla jsem ho pro změnu u našich :grinning: :grinning:

A chystáte se tedy do Německa?? My už z konečnou platností vyrážíme zítra odpoledne, Martin má jen do jedné a hlavně máme poslední den babičku, myslím, že jsem už říkala, že pak jedou na dovolenou. Já Davídka moc do těhle center nevodím, nelíbí se mu tam..... :slight_smile: Ale je mi jasný, že je to jen otázka času a všechno bude jinak..... :sunglasses:

Tak tedy koukám, jak už zvládáte nočníčky, já tedy také chtěla Davídka už dát, ale on sám ještě nevydrží sedět, tak ho budu muset držet. Lucí, Davídek už sám sedí??

Včera jsem zase ve své najivitě najela na téma "zemřelo mi dítě" a měla jsem slzy v očích......nejsem žádnej saďour, že bych tam chodila nějak často, spíš v příbězích těch maminek hledám trochu ponaučení....přijde mi neuvěřitelný příběh maminky, které zemřel chlapeček při zákroku obřízky, kdy mu doktorka dala takovou dávku anestezie, že ho to zabilo......je to strašné, je mi tak líto těch maminek, ale zároveň když to všechno čtu, jsem opravdu šťastná za zdravého a šťastného Davídka :slight_smile:

Tak my se jdeme dospat, Davídek je zase vzhůru od pěti, naštěstí pak ještě jdeme dospávat a vydrží někdy i další tři hodiny spát..... :slight_smile:

A příští týden se už konečně jdeme přihlásit na to plavání :grinning:

Hezký den holkám i klukům :grinning:

Lucík a Davídek
4. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ránko,

Luci,jo..Dája už sedí asi měsíc sám,jinak bych ho tam nedávala,ale mu se tam očividně líbí :slight_smile:

Mě už malej spí jen jednou denně :confounded: a to ráno..usíná kolem půl 10 a vstává kolem půl 12 a hotovo..pak jde spát až kolem sedmé,půl osmé... :confounded: Docela šílenost...ale není protivný,směje se,,ale už toho klidu moc není :grinning: A to spí jen v kočáře..v postýlce vůbedc.. :confounded:

Já letím vybalit od babi a zabalit k mamce :grinning:

A kdy pojedeme do toho Chomutova to netším..teď je toho nějak moc....ale mooooooooooooooc ráda bych vás viděla...

Tak zatím pa pa a hezký den :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
Tak já se jdu rozloučit a když bude čas,nakouknu od našich,jinak v pondělí pa pa a krásný víkend :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak teď jsem Milanovi k narozeninám objednala kreslený barevný portrét malého a mě ve velkém :dizzy_face: :dizzy_face: Snad to ztihnou doručit..tak mám z toho radost :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.