• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
autor
ahojky,

tak dnes jsme se projevila jak ta nejhorší máma na světě...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jak jsem vám ráno psala, že se jdeme s Davídkem dospinkat, tak jsme šli, spíme s Davídkem v jedné postýlce, přičemž jí mám kolem dokola obloženou polštáři a dekami, tak spinkáme, vzbudila jsem se (nemám moc tvrdé spaní, když mám Davídka u sebe), koukám na něj, jak krásně chrupinká, tak také zavřu oči.......no otevřela jsem je asi za minutu a vidím Davídka na kraji postele a ŽUCH.......byl dole........doteď nevím, jak to dokázal, přelézt přes všechny ty "zábrany".........naštěstí nemáme moc vysokou postel, ale stejně, bylo a je mi strašně.......Davídek chvilinku plakal, ale spíš jen z toho, jak se lekl.....uhodil se trošinku do hlavinky, ale je tam topení, a to ho trochu v tom pádu přibrzdilo......no plakal asi půl minutky, tak jsem ho chovala a utěšovala jeho i sebe.......no a za chvilinku už na mě zase prskal a byl vysmátý........zato já.......jsem bulela ještě další hodinu potom, co se to stalo.......

Strašně mě to mrzí, hlídám ho opravdu na každém kroku, nikdy bych nevěřila tomu, že se mi může něco takového stát.......ach jo, je mi mizerně..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Naštěstí mu nic není, nemá na sobě jedinou modřinku ani bouličku......vlastně už o ničem neví, zato já.......Martin se tomu smál, jakého máme doma kaskadéra a že mu zítra raději koupíme helmu, naši se smáli, že prý se diví, že žuchnul až teď, že mysleli, že to přijde dříve, protože je to "užovka" miminková.......no a nikomu dalšímu jsem to ani neřekla......

Ach jo.......no to ještě ani nechodíme a už zažíváme takové drškopády....... :unamused:

Dobrou noc
4. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahojky holky
luci-uzij si to u rodicu a drzim palce,at darek dorazi vcas!
-a se spanim jsme na tom taky porad blbe, dokonce dneska vytuhla v pul 7 a tim padem jsem ji doted uspavala-snad teda uz spi! taky je mrzuta,ale spat nebude :unamused:

luci 08-nebooooj nejsi nejhorsi, jen se ti stalo poprve to,co se proste stane kazde mamce, bohuzel....nejsme chobotnice,nejsme vsemocni a proste deti vyhravaji-vzdy to tak bylo a bude.....
nam se tohle zatim nestalo,ale pisu zatim....stane se treba neco jineho,ale budu se modlit,aby to vzdy koncilo tak dobre,jako u vas! :wink:
ja se priznam taky k necemu,co jsem doted nikomu nerekla,pac jsem to dlouho nemohla sama sobe odpustit a doted se za to stydim...no asi jako ty
-kdyz byla mala stara asi tyden, tak jsem ji mela u prsa a chtela jsem vzit mobil-nechapu to,asi mastne ruce,ale ukouzl mi a vim,ze ji trefil do hlavici-nevim presne kam,ale trefil....chvili plakala,pak taky hned prestala,ale ja :frowning2: , rvala jsem a rvala, nemohla jsem ani vyslovit,co se stalo,tak jsem manzovi rekla,ze jsem ji bouchla brylema-ze jsme se tukli....a rvala jsem dal a dal (hormony po porodu,ze!),hlavou mi letelo,ze nema lebku jeste tvrdou,takze snad to ani necitila...ale protoze uraz hlavy mela i moje neter-v 5ti tydnech letela vrtulnikem,tak jsem se z toho tak vystresovala,ze jsem prisahala,ze uz nikdy nedopustim,abych ji ohrozila atd.atd, no modila jsem se,nez jsem videla,ze je fakt ok,ale asi 3 dny jsem byla uplne oparena, a pul roku jsem to fakt byla na sebe nastvana...teprve ted mam silu to dokonce napsat vam ( a to jen proto,abys vedela,ze nejsi nejhorsi,ale jedna z nas :wink:)
neboj,bude lip a bude vic takovych chvilek,jen -jak jsem psala,at maji stale tak stastne konce!!!!!!!!!!!!

zatim se mejte krasne a dobrou noc vsem

:dizzy_face:
4. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
holky, včera v noci mi umřel tatínek.......je mi hrozně, ani si neumíte představit, jaká je to bolest......chci být teď silná hlavně pro Davídka a mojí maminku, ale nějak mi to nejde....... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

mějte se lépe než já, včera byl nejhorší den mého života
6. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahojte..

Tak jsem Vám chtěla napsat veselou příhodu,ale kašlu na to,necháme to na příště..

Lucinko to je mi strašlivě moc líto,neumím si představit co musíš prožívat..
Pane bože..Lucinko drž se,budou Tě potřebovat..Hlavně malinkej a maminka..

Upřímnou soustrast a moc moc na Vás budeme myslet..

Drž se..
6. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
ahojky holky

luci, jsem v soku, brecim tu taky,je mi to strasne lito,netusim,jak strasne to musi byt!!! :frowning2: :frowning2:
uprimnou soustrast
a preju hodne sil vam vsem,at tohle strasne obdobi zvladnete, davidek vam jiste pomuze

opatruj se,mam vas rada, myslim na vas
6. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Lucinko,držíte se?
Myslíme na Vás..
7. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky??? :frowning2: :frowning2:
9. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
ahojky holky
jdu rychle pozdravit,ctu vas,ale psat namam kdy...mala je ted desny sidlo,miluje pocitac a i to cteni mi ted zneprijemnuje,ze fakt to nejde....a vecer mi ted tyden ne a ne spat,vcera jsem musela v pul 11 to vzdat a jit k ni,jecela jak viktorka a neslo udelat naprosto nic :unamused: ,vypada to na zoubky,ale zaroven jsem ji zacala davat docela dost ty jogurtove prikrmy a i si uvedomuje,jak delat to,co zrovna chce-takze vsechno dohromady....
-kazdopadne mi ty vecery klidu chybi-na zehleni,na uklid,na koupani,na psani vam...snad bude brzy lip-dneska uz snad je lepsi,uvidime,letim zehlit

luci-stale na vas myslim a moc si preju,at uz mate to nejtezsi za sebou a muzete zase volneji dychat-drzte se!!!
luci-ja fakt nestiham,omlouvam se,snad bude brzy lip,ty se mas jinak dobre????

no nic,letim holky fakt na to pradlo,nic neschne a neni co nosit
pusinky vsem detickam
9. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
ahoj holky,

ani nevím, co Vám napsat, mám stav v životě, o kterém jsem netušila, že může tak bolet.......nevím pořádně co je za den, nemůžu spát a v sobě mám takovou bolest, kterou v životě nikomu nepřeji. Nějak nevím, jak bude můj život pokračovat bez něj, nebyl to jen můj tatínek, ale byl to i můj přítel, my když se neviděli, tak si vždycky aspoň zavolali............Martin mi říká, že nezná nikoho, kdo má takový vztah s rodiči, jako já.........chtěla bych být tak dobrý rodič pro Davídka, mám z čeho čerpat........

měli jsme tolik společných plánů, strašně se těšil na hodně věcí, plánoval jak super bude naše svatba.......ve čtvrtek jde spát a v noci konec.......neuděláš s tím vůbec nic, jsi strašně bezmocný a ještě musíš mít sílu pro všechny ostatní. Navíc můj taťka s mamčou jsou snad nejhodnější lidé na světě........a myslím, že v 58 bylo ještě moc brzo, aby nás tu nechal samotné:o((((( Musím tu ale dál být pro svojí maminku, Davídka a Martina, nebýt jich, je to pro mne opravdu konečná, tak velká rána to je..........:o(((

Martin je ale chlap pro život, se vším mi tak pomáhá, že nebýt jeho, nevím jak bych to zvládla. Taťka měl ještě i maminku, mamča má doma babičku, která nic neví a ani se nesmí nic dozvědět........teď kamkoliv se podíváš, vidíš toho tatínka a je to prostě .........STRAŠNÉ.

Ale pro mojí maminku je to asi mnohem horší, to co se dělo, když přijela záchranka......teď nemám sílu Vám o tom psát, někdy časem třeba ano.......

To je vše, co vám v tuhle chvilku můžu napsat.......věřte, že nemám sílu na nic ale vím, že Davídkův úsměv a jeho spokojenost nás z toho dostane všechny.

Hezký den a pusinky miminkům

Lucie a Davídek
10. čer 2009 v 07:01  • Odpověz
Ahojky,

Lucinko já vůbec nevím co Ti n to mám napsat..Protože to neznám.. neumím si ani trošku představit co cítíš..
Ještě že máš skvělého chlapa a maličkého..Snad bude brzy aspoň trošičku lépe..
Moc moc na vás myslím..

Pavly my se máme dobře..
Malej objevil že má mezi nožičkama pindíka,a když na něj koukne začne se šíleně smát..někdy si na něj sáhne jen zlehounka prstíčkem a hned se culí a najednou chláme :grinning: :grinning: Jsme z něj mrtví..Pořád by chodil,zuby stále rostou.. :confounded: Ale už je to lepší:slight_smile:

V pátek jedeme na týden k našim..tak se těšíme..

Holky mějte se krásně a pusinky maličkým..
10. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Lucinko a opožděne maličkému vše nej k devíti měsícům :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Je mi smutno... :frowning2:
12. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahojky holky
luci-doufam,ze to nejhorsi uz mate za sebou a ted nezbyva nez nechat cas pusobit.....preju,at leci rychle,ikdyz nikdy nezahoji....
luci-je mi lito,ze je ti smutno,no me taky,ale fakt neni jak a kdy psat.......

holky,mala totiz neskutecne vyrostla a proste neumim to vyjadrit,nejak se zmenila v dite-slecnu,uz na me nekouka mimi,ale clovek,co si je vedom sveho ja,sve moci,sve vule.....atd.takze ja jen litam a hlidam, vecer nema vubec zadny rad,nekdy usne sice po 8,ale v 10 je vzhuru a ma poledne,jindy nehodla spat driv,jak v pul 10,atd.atd.,nestiham proste nic-zvlast tim,ze ted toho mam hodne (takze spis stiham to ostatni,ale neni cas na net,protoze kdyz uz je mala uspana,tak se myju,uklizim,vymyslim co dal...kdyz je vzhuru-nejde se k pocitaci priblizit aniz by nenahodila svuj zarny usmev a jde po nem...nebo jsme na cestach pryc z bytu....)

proste taky me to mrzi,ale net ted musim zanedbavat,ze mi ale taky chybite-to neni potreba psat,tomu teda verte!!!!!!!!!

jinak zitra mame prvni oslavu narozenin,tak drzte palce,at neprsi a at to preziju,nesu to tezce,uz jsem se tento tyden jednou dost rozervala,ze nejhezci rok meho zivota mi utekl a ja ho nechytim :frowning2:

preju vsem dobrou a klidnou noc,papa
12. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Pavly,tak ať Vám to doma dobře dopadne..

Já jsem Milanovi k narozeninám koupila dvě společesnké hry tak teď po večerech hrajeme ,,cestu manželstvím" a ,,harašeníčko" takže máme doma veselo.. :grinning:
Malej zatím večer spinušká nádherně a až do rána-zatím -ťuk ťuk:slight_smile:

Přeji Vám holky krásný víkend a Luci ,stále na Vás moc moc myslíme..

Dobrou noc a pusu miláčkům.. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Přidala jsem pár nových foteček..
12. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
13. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
luciiiiiiiii at uz je ti liiiiiiiiiip :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,posilam obejmuti,jsem tak smutna,ach jooooooooo :frowning2:
13. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Taky na vás Lucinko mooc myslíme..
14. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
ahojmky holky,jsem mrtva,ted jsem ji konecne polozila,nehodla vubec spat!!!!!! nevim,co se stalo,asi si prohodila hodiny,chce ted spat az v pul 11 a vstava v pul 10-jsem mrtva,nestiham nic doma :angry:
pres den je ale zlaticko,dneska byla milionova-jenze to jsme venku a tak domacnost stoji..... :frowning2: ,je mi zase lito se zavrit doma jen kvuli uklidu, to me sice stve,ale vim,ze to neutece...jen se to hromadi a obcas chytam nerva

mejte se moc krasne a opatrujte nase poklady,papa
15. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
ahojky, tohle jsem psala holkam vedle,ale klidne to preposlu i sem, vzpominam na lonsky rok a pripomonala jsem to i jim,co jsem loni tesne pred porodem psala........

ahojky holky,
tak hlasim,ze uz jsem v totalni nostalgii, uz jsem dneska 2x uplne brecela, zitra to bude den pekne pro me hustej, snad nebudu rvat cely den....

tohle jsem vam psala loni touto dobou:
...................................................................
pavly • 1d • 17. červen 2008 ve 20:53

ahojky holky,tak se hlasim stale 2v1
-venku bylo dneska pekne,takze jsem dorazila domu az ted,byla jsem u doktora,pak jsem tu mela kamosku a courali jsme,pak jsem jela k milackovi na zahradu a ted jsme byli na zahradce na jidle...no tak to mam rada...
-jinak jsem vcera zvladal jeste kadernici a drzte palce,abych jeste zitra zvladla nehty-mam je uz hnusny

-no a u doktora dobry,mela jsem jen monitor,mimi se vzorne hybalo, deloha klidna, nevysetroval me,jen malicke premeroval-stale mensi,vaha vyssi-uz mame odhadem 2800g,takze parada,zatim stale vaha stoupa....
-jsem obrovska,kazdy den se rano seznamuju s tou pani v zrcadle a rikam ji,ze zatim dobry, do velryby ji stale chybi ploutev ¨

tak zatim pa

lucenek • 1d • 17. červen 2008 ve 21:14
pavly já myslela že už rodíš? já už bych rodit šla......klidně mě to už nebá

pavly • 1d • 17. červen 2008 ve 21:16
jee a to ja vubec,ja si to uzivam a spis se bojim,ze o to prijdu.....proto zatim rodit nechci!!!!
a jestli budu rodit se dozvite,nebojte mi musite drzet palce,ne, sazim na vas!!!!
.........................................................
a tohle jsem pak psala o par hodin dyl,vim,ze jsem bolesti vubec necitila,jen jsem si je jakoby vymyslela,abych se necitila trapne,ze jedem do porodky se prekontrolovat....ve snu me tenkrat nenapadlo,ze ten den porodim (ostatne odborniky to nenapadlo jeste 4 hodiny pred tim,nez se mala nadechla poprve)
.........................................................
pavly • 1d • 18. červen 2008 v 05:38
ahojky holky,hlasim,ze asi tu nejakou dobu nebudu
-od dvou hodin jsem zacala krvacet,neni to az tak moc,ale je to dost na to,abych radeji pakovala veci (mudr mi rikal,ze s jakymkoliv krvacenim mam radeji jet - mozna ten muj cipek.nevim,navic je to jasna krev,zadny hlen,jako pri zatce...),nejdriv jsem chtela delat hrdinku,ze dokud nebudu mit bolesti,tak nejedu-nechci treba lezet 5 dni v nemocnici jen tak...., ale nejak se mi rozlezelo v hlavne,bojim se o mimi a tam mi ho preci jen budou kdyztak hlidat,takze jdu dat sprchu,pomalu dobalim veci a vyrazime-teda asi,jeste se ozvu nez definitivne odjedu,jen hlasim.....
-bolesti teda nemam,coz me stve, jen citim tlak v podbrisku-ale uz asi tyden a obcas citim tlak v krizi,ale fakt jen proste nic moc.... ,no a cele utery mi tvrdlo bricho,tak jsem fakt zvedava

maruska39 • 1d • 18. červen 2008 v 06:20
Pavly
Holka držím ti palečky,aby to bylo v pořádku,ale určitě ano,myslím,že to bude opravdu ten čípek a děláš moc dobře,že raději jedeš do porodky,máš pravdu,že ti tam miminko pohlídají a budeš mít jistotu.Hlavně se nám ozvi ať víme co je s tebou,já budu dneska pořád doma jak to tak vypadá,tak klidně pisni,nechám tu vzkazík.
Myslím na tebe a opatruj se

pavly • 1d • 18. červen 2008 v 06:47
ahojky holky,cau marusko,tak brzo!!! to koukam

no tak jsem uz vzbudila milacka,pomalu se obleka, zadna zmena,obcas me trosicku zaboli v podbrisku jako pru MS,ale nic moc a to je vse....
jsem vykoupana,zabalena,v byte poklizeno, dojizdi mi mycka,tak muzeme vyrazit.
marusko,cislo mam urcite dam vedet,co se deje,tipuju,ze si me tam proste jen nechaji - coz jsem fakt desne nechtela,ale neudelam nic, jak jsem psala, moje stesti v brisku ma prednost,to radeji byt v nemocnici,nez mu ublizit.....

tak drzte palce,at se brzy dozvime hadanku-kluk/holka.....

tak paaaa,myslim na vas

..........................................................
a ted soucasnost

litala jsem dneska cely den,byli jsme se fotit pod vodou,pak za jednema prarodicema-mamak se louci nez odjede na dovcu-docela dojak,pac jsou na tom fakt mizerne....a pak za babi do nemocnice-jeste horsi,vypada to stale hur a hur,dal ani nechci radeji psat.........
no a pak nakup,domu zabalit co je treba na zitra,odvezt to na zahradu,vylozit,poskladat a zas domu,vykoupat malou,nalozit maso,atd atd atd
ted konecne na chvili sedim a chci se jit dneska vyspat,protoze me z toho chaosu dost brala dneska migrena a zitra ji faaaaaaakt nechci

myslete na me, uz zase jsem mekon a asi fakt prorvu i celou noc......
proc to tak letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

a ja ji taaaaaaaaak,ale taaaaaaaak desne miluju,fakt to proste az boli........

tak vsem dobrou noc,krasny sny a snad zitra nebude prset
(jo a ja nevim,co ji mam dat na sebe?????????? nic se mi nezda dost pekny!!!!!!! navic na zahradu-fakt magorim!!!!! )

mam vas rada a doufam,ze je lucince uz alespon o neco lip a druhou,ze taky nic netrapi........
a hlavne,pusinky davulineckum,papa
17. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
ahojky,

přejeme s Davídkem Terince k dnešním prvním narozeninám vše nejlepší, hlavně zdraví a pohodu, spokojenou maminku s tatínkem........a všechno ostatní už půjde určitě samo :slight_smile:

Mějte se krásně a užijte si oslavu

Lucík a Davídek
18. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
ahojky holky
tak se zatim jen rychle hlasim, ze ziju a prezila jsem i rok mojeho stesti........ale teda pobrecela jsem si
musim rict,ze v mem podani je nejhorsi to pred,ted uz to nesu lip a vzpominam trochu lip na to,co bylo v porodnici,v kolik male odrizli pupik, v kolik nas pustili domu a tak.....ale ty dny do porodu a vcerejsek byly opravdu dost nostalgicke-uplakane....
(kazdopadne pozvat si lidi a usporadat oslavu je ten nejlepsi zpusob,jak rvat co nejmin,pac neustale jsem mela zamestnany mozek i ruce-parada.....)

-no a k oslave-myslim,ze se povedla,mam dobry pocit,ikdyz nebylo vse tak,jak jsem chtela a planovala,neslo to proste stihat.....nastesti jsem o tom dopredu nemela velke iluze,takze mi to naladu nezkazilo :grinning:
-pocasi nam vyslo,neprselo,ikdyz se postupne behem dne misto oteplovani ochlazovalo,takze bazenek nebyl potreba,ale na zacatku alespon vetsi deti stihli velky bazen....
-maminy byly uzasne, fakt podpora, bulely se mnou,kdyz jsme necekane dostaly kytku od marcela obe dve :dizzy_face:
-no a deticky bozi,i kdyz neuhlidatelne :sweat_smile: -zvlast ty vetsi :confused:
-no a taky jsme meli maler,mala upadla na hlavu-pekne zezadu-nejak ji kdosi zapomnel zajisti :angry: :frowning2: , fakt jsem byla vydesena,ale byla hned v pohode, dokonce i boule co rostla to pres noc vzdala-tak se mi fakt hodne ulevilo

a pak toho jeste mam spousty co rict,ale proste nejak to neumim podat pres ta pismenka-to by bylo lepsi spis osobne....

no nic,zitra nas ceka dalsi oslava,jsem uz fakt vycerpana (ale ne oslavama ale tim vsim,co se bohuzel ted seslo....),takze uz to tolik neprozivam (taky to bude s druhou casti rodiny,....) a hlavne tam uz nebudou zadne deti,takze to bude rozhodne klidnejsi-vcetne priprav

takze mejte se krasne,dobrou noc a snad dopisu nekdy i vic,jestli najdu slova na to,co citim

PS-luci moc dekujeme za prani
19. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky..

Pavly moc se omlouvám,ale nedostanu se k netu..nejsem doma a pořád něco řešíme :angry:

Takže přejeme opožděně Terezce všecinko nejlepší k prvnímu ročku a doufáme ,že vykročila do něj tou správnou nožkou a posíláme pusinek moc :dizzy_face: :dizzy_face:

Dája už chodí za ručičky a vůbec nechce ležet,sedět,nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moje ruce..

Lucinko za chvíi nás to tky čeká,viď?
20. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
ahojky holky
luci-dekujem taky za prani,nemas se za co omlouvat,ja taky net nestiham,vzdyt vis,to chapu az moc dobre...
a co se resi,zase jako vy dva? nebo mate dalsi starosti???, snad ne!

luci-doufam,ze tobe dela davulinek alespon nejakou radost v techto dnech.....posilam pozdrav a silu

mejte se krasne,pusinky pro vase stesticka
20. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Zdravím..
Tak jsme konečně na chvíli doma,tak mám chvilku času..
Malej je u babičky (to počasí mě se.re :angry: ) a já dělám úklid..chvíli chlap sám doma a je to jko by vybuchla bomba..nebo dvě :angry:

Pavly,odešla jsem zase n chvíli od Milana,zase toho bylo moc a naši už se stěhují na barák,tak mi dali možnost,že bychom se mohli nastěhovat k nim do bytu,mamka má strach ho pronajmout cizím,jenže pro mě je to dilema,jsem zvyklá na barák a netuším jestli bych to zvládla s Milanem,nebo bych ho zabila..
No,uvidíme..

Jinak s malým fakt šílenost,minutku o samotě a dělá psí kusy.. :grinning:

Tak já letím douklízet než se navrátí Milan a udělá bordel znovu :angry:

Pa pa,Lucinko na vás pořád myslíme :frowning2: ale snad už je alespoň trošičku lépe a posíláme Davídkovi a Terezce pusinku..

Mějte se:slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Máme pár nových foteček,jestli budete mít chuť a čas..:slight_smile:

Pa pa
22. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak teď pro změnu Milan někoho má...

Nemám na vysvětlování..

Luci promiň,vím,že máš jiné starosti,ale musela jsem vám to napsat..zatím si nemám o tom kde pokecat..
23. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
ah :frowning2: oj :pensive: ky,se hlasim ,ale mam toho hodne
a do toho tady dalsi blba zprava,ach jo,luci

zpravy od nas:
dnesni rocni prohlidka-7700g a 72cm......rikala,ze vse v pohode,ze po kom by mela byt velka...a ze kojeni ok,to jsem se ale nedala,ze mi fakt neprijde ok,ze nechce moc jist,tak pak si dala rict a zacala poslouchat asi lip a ze teda fakt divny,ze se klidne az davi kdyz nechce jist a ze toho teda fakt sni malo,ze je divne,ze vic nechce,tak ze radeji udelame rozbor moce a nejaky potni test-jestli ji to dobre travi...(pac ac skoro vyhradne kojena ma i strasne tuhou stolici)-jen me stve,ze jsem to rikala uz na 10ti mesicich a to tam byl nahradni doktor-no uvidime.........
jiank se ale zda byt pry dobra a prospivajici, vyvojem uplne krane v lati,dokonce si tam sestricka luskla jazykem a terinka ji hned napodobila-tak cuceli...

a jinak nestiham,mam toho hodne
mamka odjela na dovcu,prevzala jsem jeji povinnosti-hlidam ji byt,kocku a prarodice (a s tema se to zkomplikovalo,jak to nejvic slo,babi v nemocnici je v podstate kriticka,doktori dneska rekli otazka hodin,mozna dnu , druha babi s dedou dostali necekane duchodak a musi se to kamzite resit,do pristiho tydne musi byt nastehovani,tak s nima obiham,vyrizuju co muzem a az mamka dorazi pomuze mi je prestehovat,veci se proberou potom (maji mega barak,plnej kramu )
-je to s nima fakt tezky,je to pro ne zvrat a tak resi kdejako vec-asi si to umite predstavit-milion otazek,odpovedi

a do toho terezku dneska ockovali-prevenar a hexa-tkaze je protivnejsi,nez byla,chudina,teplota zatim jen pres 37,snad uz vetsi reakce nebude...............

takze toho mam holky fakt plny brejle

mejte se kazda lip,nez ted,hlavne at jsou davidkove v poradku
23. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
ahoj holky,

omlouvám se, že nepíšu, čtu vás, ale nějak nemám sílu psát.......jsou chvilky, ze kterých mám radost, Davídek je sluníčko, které mi aspoň občas přes den vykouzlí na tváři úsměv, ale častěji než úsměv, se mi přes den kutálí slzy po tváři.......je mi prostě strašně smutno, mám v sobě takové prázdno a je mi prostě příšerně.......a nějak nevím, kdy bude lépe......... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Holky, nepíši i proto, že mi v tuto chvilku přijdou některé problémy úplně jako malichernost, za jiných okolností bych je prožívala s Vámi, ale teď je jako problém nevidím.......

Pavly, není třeba plakat proto, že ti Terezka vyrostla, naopak bych se radovala z toho, jaká ti z ní roste osobnost, a byla bych šťastná za každý den, který můžu strávit s ní...........Tvé babičky je mi samozřejmě líto, ale ber to tak, že měla možnost vidět vyrůstat svoje děti a vnoučata.......to je dar, který leckdo v životě nestihne a to je pak mnohem horší :unamused:

Lucí, nijak nezlehčuji tvůj problém, také je to strašné, že člověk, kterému z lásky porodíš dítě se ani ne za rok dá dohromady s někým jiným.......já na tvém místě neváhám ani minutu a jdu od něj......život je někdy moc krátký nato, abychom ho strávili s člověkem, který nás nemiluje........já mám na tohle štěstí, i v téhle chvíli jsem se utvrdila v tom, že Martin je ten nejlepší chlap, kterého jsem si mohla přát......no ale abych to uzavřela........i bez chlapa se dá žít, především pokud ti ublížil a věřím, že na tebe čeká někde ten PRAVÝ.........třeba to bude trvat měsíce, roky, ale dá se to.......už jsem to zažila.......ale tatínka a maminku máme jen jedny a ty nám v životě nikdo nahradit nemůže :frowning2: :frowning2:

Omlouvám se, jestli Vám přijdu zlá, ale víte moc dobře, že nejsem, jsem teď jenom NEŠŤASTNÁ!!!!!!!!!

Je mi zle i z lidí, mé "rodiny"........jsou lidé, kterým bych teď nejraději plivla do tváře.......počínají mým bratrem a konče ostatními..........všichni jsou to lidé, kterým taťka v životě hodně pomáhal, když dával, tak rádi natahovaly ruce a teď jim nestojím ani zato, aby mi popřáli upřímnou soustrast. Ale co, hůř mi být už nemůže, ale takové lidí já k životu nepotřebuji.........až někdy potkám svého bratra, tak ho ani nepozdravím, protože je to zmetek všech zmetků, ani nevěřím, že to byl tatínkovo syn........tak jeho máma nešla pro chlapa daleko, takže třeba to i tak je............abych to upřesnila, je to nevlastní bratr, pro mojí osobu tedy už NIC........úplný vzduch..... :cry: A to nás ještě čeká vypořádání dědictví, ale protože já budu na matriku jako vybavovatel pohřbu pozvána jako první, tak hned notářce řeknu, ať nás nezve dohromady. Je to děs, na takové věci teď nemám vůbec náladu, ale ze zákona být musí, matrika vydala ÚL a hned to poslala na notářství.......

A ještě se moje maminka musí přestěhovat.........od té doby co se stalo nevstoupila do ložnice, spí v obýváku na gauči, které není rozkládací, a hlavně, byt 4+1 v tuhle chvilku úplně zbytečný........ :zipper_mouth:

Holky, máme už jeden zoubek.........špičák.......zase slzičky, protože taťka i já jsme měli jako první zoubek špičák a Davídek šel v našich šlépějích....... :slight_smile: Víte, je mi strašně smutno, že ho dědeček neuvidí růst......byl z něj tak nadšený, bylo to jeho sluníčko.......ach jo.......

Mějte se lépe než já, opravdu mám teď dny, že přežívám a ne je prožívám

A ať je Vám hlavně lépe a nepřipouštějte si žádné problémy, myslete na to, že může být hůř.

Lucík a Davídek
24. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

Pavly, koukala jsem, že si v jiné diskusi psala o babičce, je mi to moc líto, a přeji celé vaší rodině UPŘÍMNOU SOUSTRAST :frowning2: :frowning2:

A omlouvám se, jestli ti moje předchozí slova vyzněla tvrdě, nemyslela jsem to nijak zle a v žádném případě nezlehčuji tvojí lásku k babičce - vím, že pro někoho může být babička důležitější než třeba ten táta.

Já to jen brala ze svého pohledu, tak promiň, pokud se tě má slova nějak dotkla.

Já mám svoje babičky také moc ráda, ale věř, že bych je dala obě za mého tatínka - vím, že tak to v životě prostě nechodí, jen já mám teď takové myšlenky, nechápu, proč člověk který tu chtěl být s námi musel odejít, a babičky, kterým oběma je už hodně přes 80 a které tu jen "čekají" na ten konec tu prostě zůstávájí a třeba i několik dalších let zůstanou..... :unamused: Nemyslím, že babička, která už neví co je za den a její jedinou celodenní zábavou je koukání do zdi má z toho života nějakou radost, ale třeba se pletu no..... :cry: :cry:

Ale už toho necháme, nemá cenu se do toho víc nořit, bolest totiž pro nás lehčí nebude.

Pavly, tak se drž, přeji ti hodně sil, budou potřeba.

Lucík a Davídek
25. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.