• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
Dobré ránko..

Pro boha co se to děje???

Já nevím o co jde,ale Pavly my Vám také přejeme upřímnou soustrast... :frowning2:
25. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
29. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
ahojky holky¨
luci-mam toho fakt moc,hrozne litam cele dny,mala mela od utery do soboty reakci na hexu a ted ma zase chripku....do toho takove ty neprijemne zalezitosti........nejak nevim,co psat

bzry bude urcite lip a zase se ozvu :wink: ,.snad jsi v pohode ty i davidek
29. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
ahojky,

no my to nemáme jinak, hlavně Davídek má také šestou nemoc, tři dny teploty přes 39, pak z minuty na minutu nic a pak se osypal, dneska jsme kropenatí po celém tělíčku, i v obličeji a vlasech, no je to "zážitek" :frowning2: :frowning2:

Lucí, ty nám pověz co je nového?? Jak pokračujete dál??

Dobrou noc

Lucík a Davídek
29. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Co nového?Jsem pryč od Milana a je to definitivní!!!
Milana zase rodiče vyhodili když se ku.vi a malého neuvidí.Ani o něj nějak nestojí,takže klasika..Ale už se NIKDY nevrátím a děkuju Bohu že jsem si ho nevzala..Teď budu teprve štastná!!
29. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

no Lucí, tak aspoň u někoho změna k lepšímu, je mi jasné, že tě to bolí a hlavně to mrzí, ale to časem přejde a myslím, že není třeba toho litovat. Po světě běhá hodně jiných chlapů, kteří budou rádi Davídkovi skvělým tátou a tobě rovnocenným partnerem...... :wink:

Tak držím palce, ať to zvládnete.

Lucie
30. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
No Luci teď mám spíš probém kvůli malému..jeho babka s matkou mi ho nechcou dát..Vyhrožují siciálkou a vším možným..Momentálně jsem na dně..od pátku jsem nejedla,jenom brečím a zvracím..

Jestli mi ho vezmou asi se zblázním..
30. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Lucí, chápu to dobře, že nemáš malého ale je u nich??

A jak to udělaly, že si odešla bez něj?? Nevěřím tomu, že by si ho tam jen nechala a odešla........

Lucí, já tedy nevím, jak se takové situace řeší, ale vím, že dítě má být s matkou (aspoň do doby než rozhodne soud o opatrovnictví) a tak bych tam asi naběhla i s policií a malého si vzala........o Davídka ses vždycky vzorně starala, není vůbec důvod, aby ti ho nějaká sociálka brala........

Ach jo...... držím palečky, ale určitě něco dělej, neseď doma a nečekej, tím bych řekla, že jim zrovna nahráváš!!!

Lucie
30. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Už jsem s malým,oni si ho prostě chcou nechat a přitom Milan na něj kašle..oni použili proti mě že jsem si párktát vyšla s holkama na víno a Milan když není na mateřské musel hlídat..

To co teď řeším je prostě hnus..nic horšího se mi už stát nemohlo..teď lituju že jsem neodešla už když jsem byla těhotná tak jak jsem chtěla..

Jsem fakt na dně..včera jsem si roufla dát si polívku a od té doby zase zvracím..Jsem s nervama totálně v prdeli..
No pak vám dám vědět jak jsem dopadla..teď jedu na sociálku a za právníkem..

Tak pa pa
1. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Lucí, já bych se toho nebála, dítě patří především k matce a to co chce babka s prababkou je vedlejší.

To, že jsi někde byla na víně nemůžou použít proti tobě ani náhodou, protože on je otec dítěte a to že není na mateřské, neznamená, že o něj nemusí pečovat. Nikde si ho samotného nenechala, naopak, než si šla, zajistila si, aby s ním někdo byl a byl s ním jeho otec, což je úplně normální.

Hlavně být tebou, tak před nimi nedávám najevo, že máš strach, protože to jim právě nahrává a budou zkoušet co se dá.

Něco jiného by bylo, kdyby si třeba na týden někam zmizela a o malého neměla zájem a bylo ti jedno, co s ním bude, ale to vůbec není tvůj případ, tak ti opravdu radím............NEBOJ SE NIČEHO.

Vím o čem mluvím, mám hodně kamarádek na sociálce, které řeší tyto případy dnes a denně....... :slight_smile: A hlavně se nestresuj, musíš tu být teď pro malého, tohle není konec světa...........ale neříkej prosím, že se ti už nic horšího stát nemohlo, protože to tak není........ :frowning2: :frowning2: Chápu, že je ti to nepříjemné a máš obavu, ale pořád máš kolem sebe dost lidí, kteří tě mají rádi a pomohou ti............takové problémy co máš teď ty, jsou myslím v každé druhé rodině.......ale tím to samozřejmě nezlehčuji.

Jinak u nás nic nového........ :frowning2:

Tak se mějte, dobrou noc

L + D
1. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahojky,tak jsem jdu pozdravit a nestiham zasnout
teda luciiii, to je mazec!!!!!!!!! je mi smutno s tebou,nicmene se podepisuju presne pod vse,co napsala lucka! nemaji na nej pravo, jsi to jedine ty,jen hlavu vzhuru a bude dobre!!! neboj!!!!
jeste me nepadlo,ze u nas posilame na klokanek nebo fond ohrozenych deti-treba i pro rady....
a vy jste dneska neco resili? jak to vypada???

drz se,ale nezoufej,vyresi se to a bude lip! :wink:
hlavne si to srovnej v hlave a pekne z ostra si bran sva prava-protoze ty je mas v rukou-ne oni
:wink:
1. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
Lucí, tak co je nového??

Venku vedro, tohle fakt nemusím....... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
3. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Zdravím už od našich..Jsem s malým,Milan si chce vzít malého v sobotu,tak jsem zvědavá..

Ale můžu vám říct,že psychicky je mi pořád na nic :frowning2:

Pusinky zlatíčkům..

Až bude víc času,ozvu se..
5. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
ahojky,nez mi zase dojde baterka,rychle i vam prekopiruju,co jsem napsala jinam:

http://pavlys.rajce.idnes.cz/TEREZKA_SLAVI_PRVNI_NAROZENINY/#album

vcera jsem psala,ze letim pozdravit,ze mi chcipa uz zase notas a nez jsem vse napsala,tak fakt chcipnul,takze dneska se hlasim zas :sweat_smile:
nestiham nejak notas dobijet,zapomenu ho v loznicic a pak se divim (kabel je v pokojicku)
vcera jsem hlavne chtela alespon vlozit konecne odkaz na album z narozenin-zatim nic moc udelane,chybi spousta fotek,ale alespon trochu

-hlasim,ze se mame dobre, jsme uplne cele dny venku,jezdime konecne i na zahradu a protoze mala proste kvuli svetlu driv neusne nez po 9,tak jezdime pozdeji domu a uzivame si leta - ikdyz teda fakt hnusneho, nevim jak u vas,ale u nas je to v dubnu snazsi se obleknout a pocitat s pocasim.neco pripravim za veci a rano to vse zase prekopavam,nebo se oblekame a jdu nas zase prevleknout.ted to resim tak,ze na cele ty dny taham neustale tasky s vecma,protoze neco jineho davam do mesta a neco jineho pak na zahradu(na zniceni),tak abych nemusela domu jsem porad nalozena jak pri stehovani :grinning: ,jeste ze mame to auto tak velke-takova moje mala satna a pokojik to ted je...
ale jinak me to pocasi fakt stve,spis proto,ze se neda nic naplanovat,chcem delat vylet-leje,chcem jet druhy den do kryteho bazenu-je konecne slunicko-a cekat vzdycky na rano je fakt sileny :angry: :angry: :angry:

-prikrmy taky stale nic moc, nastesti kase uz docela bere na vedomi,ikdyz jen jediny druh,ostatni jsem nakoupila zbytecne,ty nepolkne......nicmene me to uz snad ani nevadi,byla jsem docela vydesena tim,ze kdyz nechce jist a jidlo i vydavi,mohla by mit tu cystickou fibrozu,takze se mi v patek pri cekani na vysledky docela klepala prdel,ale je zdravoucka!!!!!,takze se opet potvrdilo moje tvrzeni,ktere se mi sice nelibi,ale je pravdive-at je kliiido rozmazlena a vybirava,hlavne,at je je zdrava!!!!

a jeste perlicka-mala se zacala legalne rozcilovat,a doslova "stekat hubou!!! kdyz se ji neco nelibi,tak proste fakt steka a nezastavi-po kom to dite je :fearful: :fearful: :fearful: :confused: -jsem fakt v soku!

luci,mrzi me,ze je ti porad tak zle,ale opravdu vse dopadne dobre-ve tvuj prospech, koukej jist a smat se,at ma davidek usmevavou a zdravou maminku!!!! :wink: (rodice te podrzi,neboj se!)

luci a ty jsi na tom taky asi porad tak nejak,vid....snad to slunicko,co alespon obcas vyleze,i u tebe vykouzli alespon na chvili pocit klidu

posilam vam vsem pozdravy a detem pusinky,papa
5. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
ahoj holky,

co je kde nového??

U nás vcelku nic, smutné období trvá a bude trvat asi hodně dlouho, jedině Davídek pomáhá na chvilinku na tu bolest zapomenout....... :slight_smile:

Máme tedy už čtyři zoubky, první nám vylezly špičáky nahoře a teď jednička a dvojka dole, musím říct, že o tom ani nevím, Davídek je zlatý, jen si pořád strká ručičky do pusinky.

Objednala jsem mu na netu novou autosedačku, v kolíbce už je narvaný, no žasla jsem, jaké jsou v nich cenové rozdíly, stojí třeba 2.000 anebo také 10...........my máme tedy za 5.500 Kč, maxi cosi, dopadla v testech hodně dobře a o to jde. Chceme hodně cestovat, tak ať to jde pokud možno co nejbezpečněji.

No nic, Martin se nám vrátil z kola, tak se jdeme věnovat tatínkovi, večer ještě napíšu.

Lucík a Davídek
9. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
holky jak se mate?
ja jsem zase v jednom kole,vcera byla oslava -dalsi, dneska vyklizim byt-zitra prijedou s dodelavanym nabytkem a prijela na tyden kamoska.....
jinak nic zasadniho noveho,ale co vy???

luci,jak se mate,kde jste s malickym??? co otec,bojuje??
12. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jdu vás jen pozdravit, napíšu zítra, ale pěkně to tu poslední dny flákáme...... :unamused: :unamused:

Tak aspoň doufám, že se všichni máte pokud možno dobře.

Dobrou noc

L + D
20. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
ahojky holky,
tez jdu pozdravit a koukam,ze tu alespon byla lucka
ja ted fakt jsem v jednom kole-navic neustale venku-jak jinak,ze :wink:
a taky zitra jedem na dovcu-jen tady v CR-kazdy zvlast (ja jedu s holkama z VS a jejich detma),tak jsem na to zvedava (jak dojedu sama jen podle navigace-a to spatne!! :angry: a jake to vubec bude bez tatinka,...o pocasi nemluvim)

jinak jsem sem nakukovala porad,a stale nic,nevim,jak se mate...
luci-uz je lip? co pokroky maleho???
luci a co ty,kde jsi,jak se mas,jsi v pohode,netrapis se??? dej vedet!!!

preju vam vsek dobrou noc a hlavne krasne dny,pusinky davulineckum :wink:
22. črc 2009 v 00:26  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

kde jsteeeeeeeeeee????????????????????
26. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tedy spíš jen Pavly, Lucík se nám někam ztratil.......no doufám, že to je jen proto, že nemá třeba přístup na net a nemá to žádný jiný závažnější důvod. Ale Lucí, měla by ses už konečně někde alespoň na minutku připojit a napsat nám, že jste oba s Davídkem v pořádku!!!!!!!

Pavly, jak jste se měli na dovolené?? :slight_smile:

U nás celkem nic nového, stále chystáme mamču na stěhování, ale ještě jsme to o měsíc odložili, protože jsme se rozhodli, že v jejím novém bytě ještě předěláme koupelnu, je tam ta stará, umakartová, a to je to tedy nic moc...... :frowning2: Tak ať to tam má hezké, snažíme se jí to teď co nejvíce ulehčit, ale je to prostě strašně těžké, kdo to prožil, ví jaké to je..........Myslela jsem, že bude líp, ale je to horší a horší........víc a víc nám dochází, že je to opravdu pravda, a že toho tatínka a dědečka už opravdu nikdy neuvidíme!!!!!! Kdo ví, jak dlouho bude trvat, než se ta rána alespoň trochu zahojí :frowning2: :unamused:

A teď něco veselejšího :slight_smile:

Davídek má už čtyři zoubečky, 21.12. jde dokonce na svojí první prohlídku k paní zubařce :slight_smile: Já s ní o tom mluvila, a říkala, že je super začít chodit co nejdříve, ne proto, že by mu něco dělala se zoubkama, ale jen proto, aby si zvyknul, že chodit k zubaři je normální věc a nebál se toho!! Tak jsem na nás opravdu zvědavá :grinning:

Jinak je Davídek pěkné roštidlo......leze jak stíhačka, celá rodina za ním běháme a občas ho stejně nestíháme:o) Začal se sám zvedat, v pelíšku nebo podél gauče, a snaží se lést nahoru, což je také zážitek, už nás postihly další dva pády, no já jsem z toho vždycky hotová, ale to je fakt okamžik a během vteřinky je dole.

Zrovna v noci jsem se vzbudila, a tak automaticky sahám to postýlky, že ho pohladím a on nikde......no tak jsem samozřejmě vylítla a on šmudlínek náš na nohou a vysmátej, koukal jak s tatínkem chrníme :grinning:

Také jsme absolvovali desetiměsíční prohlídku, tak máme 73cm a 8110g, Davídek teď vytáhnul a je to trochu "žebírko" :slight_smile: No a také nás poslala na kardio, že prý slyší malinkou šelest, tak ať se prý raději podívá odborník. No tak snad to bude v pohodě, sama říkala, že tam posílá skoro všechny miminka......ono je asi lepší udělat pět vyšetření zbytečně než jedno vůbec.

No nic, musím letět, Davídek už křičí..........dneska máme tatínka doma, šel dávat krev, tak má pak volno, tak snad si užijeme volný den :slight_smile:

Jo jinak už chystáme pomalu věci na Davídkovu oslavu, tedy zatím jen balónky máme, ale tedy, zase se nad tím vyřádím. Jen nevím, kde sehnat hélium, aby nám létaly, na netu je strašně drahé, dát 1.000 kč zato, abych nafoukla 30 balónků, no to mi přijde jako docela nadstandard :slight_smile:

A pořád přemýšlím, co udělat na oslavu k jídlu. Nechci aby to byla nějaká veliká "žranice", oslava stejně bude odpoledne a pojala bych to spíš ve stylu kafíčka a dortíku, ale stejně jsem chtěla něco malého. Tak nevím, jestli nějaký salát a jednohubky, nebo chlebíčky, anebo jsme si také říkala, že když dětská oslava, tak třeba tousty :grinning: Nevím no, Pavly, poraď, prosím, dle toho, co se ti osvědčilo.

Mějte hezký den, zase se ukážu.

Lucík a Davídek

PS: Jo, také Davídek křičí jak siréna, občas mám pocit, že mi praskne ucho:o)
27. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
autor
Halóóóóó, holky, copak už nejste na příjmu ani jedna??

Lucí, děláš mi docela starosti.......snad jste oba dva v pořádku!!!!!!

My máme další dva zoubky, jak jsme takovou dobu neměli ani jeden, tak teď se s nimi roztrhl pytel :slight_smile: :slight_smile:

Jinak u nás nic nového, koupeme se v bazénku, chodíme do zoo, koupili jsme si tam pernamentku a super..... :slight_smile:

Tak snad se mi ozvete......je mi po vás smutno.

Lucík a Davídek
1. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
ahojky luci
taky si o lucku uz delam docela dooost starost!

my jinak taky stale dokola-jsme venku,venku,venku,domu chodime po 8,pak jidlo,koupani,spat az po 9 i dyl,takze na net neni proste cas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :frowning2:
.zoo super,ja tam byla asi pred 3 tydny,permici fakt nemame....mame to trochu z ruky,ale bydlet v cv,urcitče ji mam tez...
-k zoubkum gratulujem, nam taky pak sel jeden za druhym :wink:
-no a zitra mame oslavu,takze jdu brzy spat,rano musim rychle vstavat a letim mamce pomahat s pripravou chlebicku....

luciiiiiiiiiii,jak jste na tom?????????

pusinky detem
1. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky..

Omlouvám se,není času ani přístup k netu,ale jen v rychlovce,do dvou měsíců bude soud,lítání hrůza,depky,ale už je líp..

Je mi po vás smutno.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak plánuju velkolepě oslavit náš první roček.. :dizzy_face:

Snad se zase brzo ozvu..

Pusinky miláčkům..
2. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
ahoj holky,

nějak nám to tady začíná upadat, ach jo........ :frowning2: :frowning2:

Lucí, je mi líto, že se to dostalo takhle daleko, opravdu nebyla možnost se nějak "domluvit" ?? Já si pořád říkám, že kdyby u nás přišla tahle chvilka, že to snad nějak zvládneme a už jen kvůli malému se domluvíme aniž bychom na sebe museli házet nějakou špínu a řešit to přes soudy...........no ale těžko to takhle posuzovat, když se v té situaci opravdu neocitnu :frowning2: :frowning2: Tedy, to by mi tak ještě scházelo ke "štěstí" :zipper_mouth:

Jinak u nás nic nového, zítra mám narozeniny, ale jak jsem je vždy měla ráda, tak letos se vůbec netěším. Nemám vůbec náladu na nějaké oslavy, vždycky jsme totiž chodili s našima na obídek, byla to už taková tradice a zítra to bude poprvé, co nepůjdeme. Ještě ke všemu se nám vyroijily opravdu problémy, s prodejem bytu, s dědictvím a to nejhorší co je............ti příbuzní, ti kteří si říkají "rodina", začínají pěkně vytahovat drápky. Místo, aby mi v tomhle času pomohli, hází mi klacky pod nohy jeden za druhým........ :confounded: :confounded: Tohle opravdu bolí, nestačí ten smutek po taťkovi, tohle je pro me opravdu hodně velké zklamání. Jediní, na koho se můžu spolehlout je Martin a moje mamča...........no a samozřejmě Davídek, ten mi celý den ordinuje úsměv na tváři :slight_smile:

Davídek už má šest zoubečků, včera jsme slavili jedenáctiměsíčniny, za chvilku slavíme rok........to bude oslava roku :slight_smile: Na tohle se opravdu moc těším........ :slight_smile:

A co je u vás nového?? Napište mi něco, ať přijdeme trochu na jiné myšlenky, i u tebe Lucí myslím, že ti trochu pomůže, když s námi budeš "mluvit", třeba ti dokážeme v těchto těžkých chvilkách být trochu oporou :slight_smile: Vždyť proto jsme se tady dali dohromady, není to jen o tom, že si tu budeme vyprávět ty hezké věci.

Tak se mějte krásně

Lucie a Davídek
10. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
holky,kde jste?????????
sice tu taky porad nejsem,pac jsem porad pryc-za pekneho pocasi cele dny na zahrade,o vikendech s manzelem a malou vyletujem, jinak taky je zarizovani a do toho po nocich dohanim domacnost.....
ale porad na vas myslim,je mi smutno,kdyz jsem kouknu a tady nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

luci a jak se jinak mate?????????????????

a co davidkove,co jidlo,jak jim to jde,jake pokroky maji? uz treba tapou? co oslavy narozenin???? co planujete, co dovolene? proste jak se mate?????

my porad stejne,porad dobre,ale ma ted mala sileny stavy protestu, zachvaty place vzteky,takze to me moc nerozveseluje,ale jinak ji miluju dal vic a vic,siiilene moc proste-vsak vite.........

tak se mejte zatim krasne,snad v zime ( a za lepsich okolnosti) se tu zase budem vidat casteji!!!!!
chybite mi
10. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Pavly, no náš Davídek je ďáblík..........leze všude, hlavně tam, kde je to zakázané, ochutnává všechno, hlavně to, co není k jídlu, chodí kolem postýlky, ještě pak si myslí, že to umí i jinde a tak žuchá..........naštěstí se to naučil a tak se jen tak ladně sesune na zadeček :slight_smile: :slight_smile:

Přípravy oslavy jsou u nás v plném proudu, máme už balónky, výzdobu, no i nějaké ty šampáňka.......jen ještě pořád čekám na tvůj názor ohledně toho občerstvení:o) Předpokládám, že bude opravdu teplo, tak tam nechci chytat chlebíčky a padající dort :slight_smile:

My dovolenou letos neplánujeme........chystáme tu přestavbu, do toho stěhování mamči.......původně jsme chtěli jet, ale teď je to všechno opravdu na nic, takže bohuel.........snad příště, příští rok :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
ahojky luci
tak az ted jsem zjistila,ze jsi musela psat prispevek ve stejnou chvili :grinning: to je husty'

k narozeninam ti preju opravdu vse nejlepsi-i pres ty problemy,hlavne zdrave miminko o okoli,zbytek neni dulezity-a to fakt!
a tradice-musi to bolet,to jo,ale verim,ze prijdou dalsi a taky krasny tradice.......neboj

rodina-nemam co dodat,tez jsem dneska litala kvuli bytu a vubec jednani s rodinou v poslednich dnech...nic moc-ale nastesti nejsou zly-to bych lhala,jen budu rada,kdyz zase kontakty prerusime-jsme kazdy nekde jinde.mame sve zivoty a tak to je asi nejlepsi

oslava-je ja ani nevim,ze jsi chtela nejaky rady-jsem to cetla asi spatne!musim se vratit
-no a my meli dorty,i chlebicky-vse ve vedru a ok,jen teda nedavat jemny salam,ale tvrdy a bude to ok :slight_smile:

a davidek je fakt sikula! nase mala zase prave nechce zuchat,asi ji to prijde potupne,nechapu,nechce ani chodit za jednu ruku,jedine z
10. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
za obe (se mi to omylem odeslalo!),strasne se princezna rozmazlena boji padu, snad ji to prejde :rolling_eyes:

no a jeste jsem neco chtela a ted nevim,tak zatim ahojky :wink:
10. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Tak my dortík samozřejmě také plánujem, jen asi ne nic moc máslového, pokud bude veliké vedro, tak aby vydržel alespoň focení a zfoukávání svíčky :slight_smile:

No Davídek chce chodit, ale dělá u toho blbosti, někdy jde krásně, jindy dělá čapí kroky a někdy je jak baletka, chodí po špičkách :slight_smile: :slight_smile:

Co se týká těch příbuzných........u nás jde jen a jen o peníze, bohužel, a to se pak z těch hodných a milých lidí stávají lidé mstiví a zákeřní...........bohužel :unamused: Chtěla bych to mít už všechno za sebou, smutek po taťkovi samozřejmě zůstane, ale pak snad dokážu udělat jednu tlustou čáru za tím vším a začít tak trochu nový život........bez problémů, starostí, prostě ničeho, co mi omezuje život. Chci se věnovat jen svému Davídkovi......to je moje prdelinka :slight_smile:

Pavly, já omylem klikla na Vaši "svatební" diskusi, a ty růžové plenky pampers mají v Globusu.....já koukala na chlapečkového :slight_smile:

My už také zkoušíme nočník, ale zatím bez úspěchu, zatím se nám nepovedlo ani jedno čůrání, jen do toho Davídek mlátí, tahá se za piňdíka a pak tam rád háže dudlík :grinning:

Pavly, vy letíte do Řecka?? A kdy??:o)) My s Martinem, vzhledem k tomu, jak se nyní vybarvuje naše příbuzenstvo, uvažujeme o svatbě v Řecku.........uvidíme :slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
tak diky za globus,juknu nekdy,moc tam prave nejzdime.....budu muset a co nejdriv!!!!!!!!
recko-zari-svatba tam by byla asi super!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
no a nocnik-my umime hned,ale kdyz se ji chce sedet-coz ted neprichazi v uvahu,kdyz ji omylem pres rev prepru a posadim,hned je hotovo,ale dostat ji tam ted neexistuje......ale zatim ma cas,tak to neresim,myslim,ze do roka a pul je to stejnak zbytecne....... :wink:

a dorty jsem mela dva z Petry-lehoucke,pomarcipanove-netekly vubec, dva slehackove-ty uz teda nebyly tak ok,ale tez prezily bez uhony! :slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.