• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
autor
ahoj holky.

Pavly, ještě k tomu Globusu.......já tě zatím potkala 2x a pokaždé v obchodě, jednou v Prioru a podruhé v Globusu :slight_smile: :slight_smile: No zítra musím nakoupit, asi pojedu do Globu, tak kdyby ses tam náhodou chtěla se mnou potkat......... :grinning: :grinning:

Tedy, já ani nevím, jestli už nejste na dovolené, ale snad by ses s námi (tedy spíš se mnou, Lucík nás zanedbává) přišla rozloučit :slight_smile:

Jinak narozeniny jsem přežila, myslela jsem, že bude hůř, ale pojala jsem to jako normální den, horší to bylo včera, to přišli mamče vyúčtování taťkova důchodu.........ach jo..........bylo mi z toho celý den smutno, že se toho ani nedožil, místo toho, aby ležel na gauči, užíval si Davídka, odpočíval a konečně nepracoval, tak se ho ani nedočkal....... :frowning2: :frowning2:

Ještě k oslavě........no konečně jsme sehnali hélium na balónky, to byl boj, chtěla jsem, aby nám létaly, tak snad to vyjde.............dortík ještě objednaný nemám, pořád přemýšlím, kde ho objednat, ale už bych se také měla rozhodnout..........moc času už nezbývá :slight_smile:

No, ale co jsem Vám přišla hlavně napsat...........dneska jsem byla s Davídkem na kardiu, poslala nás tam dětská doktorka, že prý slyší šelest na srdci a doktor nám ji bohužel potvrdil. Tak jsem z toho byla docela špatná ( i když já i Martin jsme ji jako děti také měly), no ale doktor byl super, říkal, že není čeho se bát, že kojenecká šelest ve většině případu zmizí časem, ale hold že musíme docházet na kontroly. Ale v ničem ho prý omezovat nemám...........no to si ani neumím představit, že bych mu něco zakazovala, když jsme ve fázi objevování všeho :slight_smile: No ale už jen to, že můj šmudlínek má nějaký problém není příjemné :unamused:

Madonna.......dneska, jak všude ukazují záběry z toho jejího koncertu........musím říct, že my s Martinem byli, když byla v Sazce a bylo to fakt bomba..........lístek stál sice asi pět tisíc, ale stálo to za to....... :slight_smile: No tak dneska už bychom to nedali, to raději investuji do Davídka, ale pustila jsem si alespoň ten speciál na Óčku, to je taky dobrý :slight_smile:

Tak se mějte krásně, doufám, že jste všichni v pořádku.

Lucík a Davídek
13. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahojky,jen rychle,bohuzel

srdicko bude urcite ok,vim o dost maminkach,co jezdili do roka,roka a pul na kontroly a vzdy pak uplne ukazkove v poradku :dizzy_face: ,jen ty neprijemnosti-ale to se da vydrzet,vid

globus-chtela jsem tam o den driv,byla jsem v cv,ale nestihala jsem vubec,budu muset do cv zas,ale kdyz nebudou vedra,jinak jsme porad na zahrade........

oslava-tesim se na fotecky,snad vam balonky nebudou praskat-u nas to tak bylo,teplem hned praskaly.....jinak helium super,ja to planuju az bude mala starsi ,zatim ji to stacilo takhle
:slight_smile:

musim zase letet dal,nez chcipne zase baterka,tak zatim pekne dny vsem!!!!!!!!!! pusinky davulineckum!!!!!!
15. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
http://pavlys.rajce.idnes.cz/

ahojky,dneska vic nezvladam,mejte se krasne,papa
18. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
ahojky,jdu na chvilku pozdravit
vzhedem k pocasi u nas stale dokola,vstnem,najime,zabalime,vypadnem na zahradu,domu se vracime se soumrakem,rychle umyt-vetsinou uz ani nekoupem,ale umyvame pod sprcho,pac uz usina,napapat a spat,ja pak litam po byte a pripravuju na rano a tak porad dokola....
ale je to teda bozi a leto,budiz pochvaleno!

terezka se teda stale vzteka, potvora!,ale jinak je to fakt laska nejvetsi,chodit se ji nechce,slo by to asi,ale proste je to poseroutka,boji se ze by hapala :grinning: ,takze chce stale obe ruce a jinak se vzteka az se rozpace,ze ji nechapu
-plaveme v bazenu, otuzujem se,abychom mohli dobre plavat v zari a nemrzli jsme, a zkousime papat,co zahrada da-z toho je problem obcas-silne prdiky a plac,no uvidime,kdy mi budem normalne jist
atd.atd.atd.....

proste se mame dobre a doufam,ze i vy ostatni :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
ahojky holky
to snad neni ani mozny,co se nam zase stalo!
V patek vecer mamka odjela na dovolenou-jsme si na zahrade rikali,jak to tentokrat snad bude mit v pohode,ze je o vsechny postarano a ja na vse uz jen budu dohlizet......no a nebylo to ani 12 hodin co byla pryc a babicka upadla a lezi v nemocnici,pro zmenu zase se zlomenym krckem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jako mam fakt dost,za chvili jedem za primarem,co povi,jestli ji budou v pondeli operovat.......kazdopadne vzhledem k tomu,jak odmitala chodit a spolupracovat a jak jsem vam psala i o tom vyprazdnovani-nemame zadne iluze,ze je to fakt spatny :frowning2:
jsem to proste musela nekam napsat,bracha je ted taky v chorvatsku,ale ten se uz bude vracet........

jinak se mame nastesti dobre, panikarim,ze nevim,co mam vsechno vzit a nevzit na dovolenou-nesnasim letadla a navic vahove limity :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: uz se nemuzu dockat pristi dovolene-autem!!! kam dam vse a jeste neco navic!!!!! :sunglasses: :grinning:

mejte se co nejlip a uzivjte leto,dokud nam vyjimecne preje,papa
23. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
ahoj Pavly,

děkuji za vzkazíky, poslední dny tu píšeš jen ty........no máme to jako vy, jsme pořád venku, jen přes poledne jsme doma, po obídku Davídek spinká a doma se vyspí mnohem líp, v tom sporťáku dá maximálně půl hodiny a konec. Doma spí klidně i tři hodiny :slight_smile: Ale my to máme samozřejmě jednoduché, protože máme zahradu u baráku.... :slight_smile:

S tvojí babičkou je mi to moc líto, já když vidím tu naší, tak se také hrozím toho, aby někde neupadla. Už jí to fakt nechodí, i když se snaží, bez mamči by to nezvládla. No jo, jenže mojí babičce je 87, což už je nějaký věk, ale tvojí je podstatně méně.....aspoň myslím, že to je ona, co teď měla tu 70, nebo se pletu?? Každopádně držím palečky....co jiného v tuhle chvilku říci :cry:

My jsme pro změnu zase samá starost s dědictvím, teď co byl problém s bytem, jsem myslela, že mi z toho hrábne......naštěstí jsme se setkali s pohodovými lidmi a ti nám pomohli dát všechno dopořádku, ale stálo mě to tedy nervů.........jako bych toho neměla málo :frowning2: :frowning2: A o dementních příbuzných už ani nemluvě.

A teď něco veselejšího:o) Davídek je sluníčko, teď je sice trochu protivný, protože nám zase trochu rostou zoubečky, ale jinak je to můj mazlíček. Příští víkend nás čeká oslava, na jednu stranu se těším kvůli němu, na druhou ne, protože to určitě zase přijde, smutná chvilka při vzpomínce na dědečka, ale musíme to nějak zvládnout, o jeho oslavu bych ho nikdy nepřipravila :slight_smile:

Jinak minule ses ještě ptala na to jídlo. Já s Davídkem problém nemám, od toho šestého měsíce už máme v jídle pravidelný režim, ráno má mlíčko, dopoledne přesnídávku, v poledne jídlo (zeleninu,maso,brambory,těstoviny,rýži), odpoledne jogurt (teď už jsem se odhodlala i k Lipánkovi, ale jen jednou za týden) a večer kašu......je fakt, že s jídlem jako takovým nemáme problém, jediné co nechtěl, byla ryba.......ale někdy má dny, kdy nechce ráno moc mlíko anebo kaši......ale když to tak shrnu, tak si myslím, že bez problémů :slight_smile:

Zato s tím nočníkem, to je pořád boj...... :grinning: :grinning:

A jak pokračují přípravy na dovolenou?? Já kdybych mohla, tak také seberu mamču, Martina a Davídka a někam zmizneme........a kdyby to šlo, vrátíme se, až bude všechno z námi. No abychom alespoň trochu přišli na jiné myšlenky, jeli jsme v sobotu do Karlových Varů na výlet, dali si dobrý obídek, zmrzlinu,l prošli se až k Puppu a zase domů,ale bylo to fajn, zase jednou vypnout a nepřemýšlet nad těmi starostmi atd..

Jo fotky jsou nádherné........Pavly, nechala si Terezku někde fotit?? Já Davídka určitě nechám, jen přemýšlím, kde...... :grinning:

Tak se zatím mějte krásně, zdravím i Lucinku a Davídka........ :slight_smile:

papa
24. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojky,nestiham vic,ale jedno proste musim,zitra tu nebudu.....

Mily Davidku,
prejeme ti vse nejlepsi k zitrejsim narozeninam!!!!
Hlavne hodne stesti,zdravi, spoustu kamaradu a stale usmev na rtech!!!!!
Uzijte si to,myslime na vas.
Terinka s maminkou

a i druhemu davidkovi a lucince posilame pozdravy,papa
29. srp 2009 v 00:11  • Odpověz
autor
Ahojky,

my se omlouváme, včera jsme byli bez připojení a tak jsme nestihli včas gratulovat..... :sunglasses:

Ale i my samozřejmě přejeme Davídkovi vše nejlepší k těm prvním narozeninkám, hlavně to zdraví a také spokojenou a šťastnou maminku, protože to je základ.......pokud je maminka plná úsměvů, bude to tak i u Davídka :slight_smile: :slight_smile:

Nás čeká oslava v sobotu, těším se, jen aby nám to počasí trochu přálo.

Jinak nic nového:o)

Mějte se krásně, a užívejte miminek (tedy batolátek):p)

Lucík a Davídek
30. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Nazdarek holky moje.Ani nevite jak je mi po vas smutno.Ted mam net v mobilu,takze nedocitam.My jsme ten rok oslavili paradne,sice pocasi nic moc,ale jinak super.Maly skoro chodi,vzteka se,ale je s nim cim dal tim vetsi sranda:slight_smile:Ted se pomalinku stehujeme,tak net bude az potom.Maly je z Tomase hotovy,rika mu tata,porad se mazli,tak mam radost.Jinak Milan o maleho absolutne zadny zajem,berou si ho sem tam jeho rodice.V pulce zari mame soud,tak snad uz bude klid.A jak se mate vy?
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Zdravim..Kdepak jste?:frowning2:
4. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Kam pak jste utekly?:frowning2:
6. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
ahoj Lucí,

Pavlínka tuším odjela i s rodinou na dovolenou, snad to Řecka, jestli si dobře pamatuji. No a já nějak nestíhám, omluvám se, ale včera měl Davídek svoji první narozeninovou oslavu, tak se z toho "dostávám" ještě teď :slight_smile: Ne, že bych byla nějak opilá, jen hodně unavená. Bylo tady asi dvacet lidí a ono všechno zajistit nebyla zrovna sranda :grinning:

Tak se nezlob, teď jdu do hajan, a zítra určitě napíšu.

papa

Lucík a Davídek

PS: Jo mimochodem, zatím mi napiš jednu věc..........nějak mi totiž uniklo, kdo je Tomáš?? Nikdy si nám o něm nepsala, tak jsem zvědavá, kde si k němu přišla, jestli budete bydlet všichni tři pohromadě, kdo to je, kolik mu je, co dělá...........ha........no prostě jsem děsná zvědavka. A neboj, soud dopadne dobře, pokud on nemá zájem........bože, jak se to všechno během jednoho roku změnilo, tvůj život, i ten můj........ach jo.
6. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky.Lucinko,Tomas je muj pritel,je mu 28let,pracuje s autama v Ackach,sedi u pc.Znam ho dlouho.Jsem myslela,ze jsem vam o nem psala.Maly z nej hotovy a Tom z nej,super pocit a konecne mam pocit,ze mame oba to,co si zaslouzime:slight_smile:Tak Pavlinka dovolenkuje?Ta se ma..
7. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
ahoj Lucí,

no dlouho si tu nebyla a ani o novém objevu ses nezmínila......no je super, že jste konečně šťastní, já to říkám pořád, že kolikrát může "cizí" tatínek být 100x lepší než ten biologický :slight_smile: To je jak s mojí ségrou, mamča jí měla z prvního manželství a taťka jí přijal bez jediného problému, nikdy mezi námi nedělal žádné rozdíly.

Tedy, já jen přemýšlela, jak to všechno stíháš......co Davídek leze a všude se staví tak mám celý den co dělat a večer jsem ráda, že si můžu chvilku sednout :grinning:

A bydlet budete už pohromadě nebo zatím sama s Davídkem?? A kam jste se vlastně přestěhovali, blíž k tvým rodičům??

Lucí, já přece také pracuji Áčkách, jen na pobočce v Chomutově, takže tvůj přítel je vlastně můj kolega :grinning: Ale já se tam už vracet nebudu, když je člověk svobodný, tak se ty směny daly zvládnout, ale s malým už nechci.....celý den být v práci......a když dělá u počítače tak dělá finance nebo spíš auta prodává?? No hlavně že je tam spokojený, já musím říct, že jsem byla jedna z mála, která tam vydržela víc jak rok :grinning:

Pavlínka je tuším v Řecku, no také jí to trochu závidím, já kdybych mohla, tak také seberu kluky a mojí mamču a někam odjedeme.... :confounded:

Tak se zatím měj krásně, zdravíme Davídka, my máme zítra ty první narozeniny, je neuvěřitelné, jak rychle to uteklo.

A co ten soud??

papa

Lucík a Davíček
8. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

dneska máme narozeniny........ :grinning: :grinning:

Udělala jsem Davídkovi nové album, kde má fotky z oslavy:o)

Hezký den

Lucie
9. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Zdravim,prejeme Davidkovi vsechno nejlepsi k jeho prvnimu rocku:slight_smile:Vcera jsme to neztihli a ani dnes neni toho casu.Na fotecky,ale mrknu.Posilame velkou pusinku Davcovi.Pa
10. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Zdravicko.Lucinko fotecky krasne,malej je sikula:slight_smile:My jsme od vcerejska prestehovani,ale dneska na me padla nejaka depka,dokonce se mi snad zastesklo i po Milanovi,ach jo:confounded::unamused:
14. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
ahojky,

děkujeme z přáníčko, oslava byla moc krásná :slight_smile:

A jak to máte s tím bydlením?? Bydlíte všichni tři společně?? A jak Vám dopadl ten soud??

Lucí, nevím proč se ti má stýskat, vždyť si psala, že je Vám s novým přítelem dobře. Asi je to logické, že si vzpomeneš, ale já bych tedy Martina na milost nevzala, kdyby se k nám takhle zachoval, mrzelo by mě to, hlavně kvůli malému :unamused: :unamused: A byla bych tedy naštvaná až do nebe:o))

Davídek má rýmu jak trám, chudinka můj maličký :unamused:

Hezký den

Lucík
14. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Halóó, tak mluví tady se mnou ještě někdo, nebo si tu už mám dopisovat sama se sebou :grinning:
16. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
ahojky,jsme doma
jen co najdu chvilku dopisu vse,zatim moc zdraviiiiim :wink:
16. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
16. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
heslo-me jmeno na MK
16. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Pavly, fotky krásné, trochu závidím, také bych někam jela, jen na to teď prostě není moc času :slight_smile:

Tak až se aklimatizuješ, tak nám napiš, jak jste se měli, jak zvládla Terezka letadlo atd.

Dobrou noc
16. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
ahojky holky,
tak ani nevim,kde zacit psat,pac cas me porad tlaci a tak nejak mam vzdycky chut to vzdat predem....

takze jak se mame ted:
co jsme se vratili,tak nemam jeste ani vyprano vse,mi to neschne zase!!! a kdyz to ted schne,mame tu navstevu a neni kdy prat a zehlit....
mamka dneska s novym manzelem zeni meho nevlastniho brachu-takze ta mela litani takove,ze ani nevidela fotky, malou jsem ji 2x byla ukazat na skok-sesli jsme se u babicky,mala sedela v kocarku a my babicku posazovali... a vcera vecer dobehla na minutu a dokonce ji i pochovala....hruuuza, do toho ji ve ctvrtek v noci odvezla manzela rychla-podezreni na dalsi ifarkt-takze faaaakt vesele /nasteti ho vcera odpoledne na svatbu pustili,tak neni sama!!!!/
a u nas spi ta brachovo segra s pritelem,takze jsou sice pryc,ale tak nejak chod domacnosti je podrizeny navsteve,marcel spi u nas na zemi a oni v obyvaku (stale nemame novou matraci do loznice-hruuuuza)
babicka-nemam silu psat,atrofuji ji vsechny svaly.je jak hadrovy panacek,neudrzi uz ani hlavu....................... :frowning2: :cry:

dovolena:
bylo to uzasne,byla jsem jak v raji,mela jsem cas,klid,jidlo na dosah,krasny pocasi,more........neskutecne krasny,nepopsatelny
mala andel zlatej,krome nase vztekani u oblikani,mazani apod.co je i doma,tak zadny plac,narek, jen spokojenost....az tak,ze ted doma me stale chce,chce zase ten klid,tolik tuleni apod. a je tezky se vratit do koeji,ze musim prat, umyvat, ze mame dalsi povinnosti :frowning2:

i druhemu davideckovi preji opozdeni vse nej nej nej k narozeninam a at je i druhy rok naplneny takovou rodicovskou laskou a detskym stestim,jako byl ten rok prvni......... :wink:

luci-a jsem rada,ze jsi napsala, tez nevim o nove znamosti....taky bych rada postupne podrobnejsi popis :sweat_smile:.hlavne,at jste stastni!!!!!!!!!!

a to je asi tak pro tuto chvili vse, jdu si dat neco dobreho k jidlu a snad pujdu dnes driv spat........
vsechny moc zdravim
19. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
ahojky,

Pavly, jsme rádi, že jste zpět a budete nám tu zase dělat společnost :slight_smile: Jsem ráda, že jste si dovču užívali, my už jsme se také rozhodli, že příští jaro vyrazíme :slight_smile: A jak Terezka zvládla letadlo?? Já mám hlavně hrůzu z toho, že třeba poletíme někdy v noci, malej je děsně protivnej, když mu přerušám spaní, no ani se mu nedivím :grinning:

Pavly, a vy jste nebyli na svatbě??

Jinak u nás nic nového, oslava byla moc krásná, Davídek si teď nejvíc hraje s tatrovkou a s housenkou od FP. A také se nám už docela daří nočník, už i bobek máme :grinning: :grinning: Na focení k roku jsem objednaná zase do Mostu, ale ten fotograf teď onemocněl, tak čekám na nějaký aktuální termín.

Jinak Davídek byl nastydlý, koupila jsem už také tu odsavačku na vysavač a musím říct, že je opravdu moc dobrá. Jak jsem se jí bránila, tak teď v pohodě. Ale stejně jsem ji nejdřív vyzkoušela na sobě :slight_smile:

Lucí, a co u tebe nového??

Nám dneska přišli dělat střechu, a jsou nějací pracovití, protože tu lezou po střeše ještě teď :slight_smile: Musím říct, že tímto začala naše přestavba, kuchyň už máme také nakreslenou, teď jen musíme dát zálohu, aby nám jí začali vyrábět.

Tedy, dneska to snížení rodičáku, to je děs..........a člověk něudělá nic. Chápu, že schodek je příšerný a někde se začít muselo, ale proč zrovna u nás, když je v tomhle státě spoustu jiných věcí, na kterých se dá šetřit. Ach jo, ty tedy podporují mladé rodiny :frowning2:

Hezký večer

L + D
21. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
halóóóóóó............

Holky, kde jste?? Tedy mám nějaké novinky a nemám komu je napsat, když nevím, jestli to tady někdo čte :grinning: :grinning:

Pavly, tedy kdybych se Petry nezeptala, jak se máš, tak ani nevím, jak se máš :grinning: :grinning: :grinning:

Tak šup šup, koukejte něco napsat:o)

Lucík a Davídek
3. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.