• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
jo jo tatínek byl u porodu a neumím si představit jak bych to ty 2 dny zvládla bez něj, byl se mnou celou dobu.
A on je moc rád že u toho byl. A musím říct že se s náma i nadřel právě při porodu a v šestinedělí, to jsme měli rušný.
18. srp 2008 ve 23:08  • Odpověz
Vrtul..hezké fotečky :slight_smile:
18. srp 2008 ve 23:13  • Odpověz
Lucí díky
18. srp 2008 ve 23:19  • Odpověz
nemáš za co... :slight_smile:

No počkám ještě chvilinku než si miláček dohraje ty svoje blbosti a snad dpůjdeme zalehnout...celý den jsem proválela a stejně jsem unavená jako bych běžěla maraton :grinning:
18. srp 2008 ve 23:21  • Odpověz
Mi jsme spolu poslední měsíc nespali, ne že bychom nemohli, ale příteli se nějak nechtěli se asi bál či co, ale už se těšil až zkončí šestinedělí, to nemohl vydržet.
18. srp 2008 ve 23:22  • Odpověz
No to věřím..to jsou Ti chlapi :grinning: Můj už se teda taky těší..ale teď to něka neřešíme..já teda absolutně nejsem při chuti,ale to se dá na konci těhu čekat..
18. srp 2008 ve 23:25  • Odpověz
Tak my pádíme...dobrou noc holky

Luci pohlaď Davídka:slight_smile:
18. srp 2008 ve 23:28  • Odpověz
autor
Holky, dobrou noc......já se teď byla koupat, tak jsem vás trochu nestíhala........ :grinning: :grinning:
18. srp 2008 ve 23:45  • Odpověz
Dobré ránko,
tak já pořád celá,naprpsto v pohodě a zuřím :grinning: Malý si prostě nedá říct..takže snad teda zítra....
19. srp 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
Dobré ráno......tak to bylo jasné, že to nechá až na zítřek, to má přece to magické datum... :grinning: :grinning:

Ale pěkně tu svojí maminku dráždí, asi to bude pěkné číslo :sunglasses:

Teda já se vyhrabala z postele až teď a možná bych ještě i spala, kdyby mi nezvonil telefon.... :unamused: Takže já tedy problém s nespavostí nemám...... :slight_smile:

Dneska už musím konečně vyžehlit, a také potřebujeme umýt okna, ale zatím se nikdo nehlásí do služby, tak nevím.........asi budou umyté až na Vánoce :grinning:
19. srp 2008 v 09:21  • Odpověz
Luci,taky my vzhledem k tomu,že jsme měli hodky,tak tchýně umyla všechny okna..mě už by ani nehlo teda..vyžehleno taky zatím mám,tak snad zítra nastoupím a večer už budu mít prcka..i když mohlo by to v noci přijít samo...

No to teda..,,,dole" mě to bolí,ale jinak opravdu nic:frowning2:
A jak se cítíš Ty?
19. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
Já teď v pohodě, ten spodek mě chytá tak nějak nepravidelně, spíš až odpoledne a navačer......jdu v pondělí do poradny, tak jsem zvědavá, jestli je u nás něco nového..... :grinning: :grinning:

Já také budu muset zaměstnat někoho jiného, co se týká těch okýnek, sice tu nemáme velká okna, ale i tak se mi do toho nechce.......a hlavně se to i říká, že to je pro těhuli blbý pohyb.....sem tam, sem tam....... :grinning:

Já jsem na to tvé sluníčko zvědavá......no ale na to své samozřejmě víc :grinning: :grinning: I když mi ho už trochu viděli, byli jsme na 4D ultrazvuku a máme fotky i video......a oni se prý ty miminka pak už moc nemění......to víš, tak se u nás pak vedla válka, komu z nás je víc podobný........ :grinning:

Já se na něj moc těším, na druhou stranu občas si říkám, jestli to všechno zvládneme.......víš, prostě takové ty obavy z neznámého...... :grinning:

Vypadá to, že zelňačka u nodishy zabrala, viď??:o)))
19. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
Luci můj si dělá pořád srandu,že krásný a chytrý bude po něm a zbytek je mu jedno :grinning: :grinning: Ale představa že jsme dnes naposledy jen sami dva a zítra už můžeme být rodina se mi začíná moc moc líbit,tak jestli mi zítra řeknou něco jiného,nedej bože mě pošlou domů,budu vraždit :angry:

Ty obavy máme taky,jako každý,ale prý se to hned zpraví jakmile máš toho bobečka v náručí... :slight_smile:

Tak to se máte..náš prďola nám pořád ukazoval i na UTZ zadeček (celej táta) :grinning: takže jsme na 4D nešli...
19. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
Tak to náš Davídek také nemá ultrazvuky rád, asi hlavně proto, že jsme si jich zkusili hodně moc, kvůli té amniocentéze......na ultrazvuku jsem byla fakt pořád......no naštěstí když jsem byli na tom 4D tak spinkal, ale byl krásně vidět......byl to nádherný zážitek, vidět ho, jak zívá, jak se usmívá a jak si šteluje ručičky pod hlavičku......musím říct, že i pro toho taťku bylo tohle něco mimořádného, protože na klasickém ultrazvuku samozřejmě nic neviděl........ :grinning: :grinning:

Já myslím, že domů už zítra nepůjdeš.......tedy předpokládám, že když se jednou začneš otevírat, že se pak už nezavřeš...... :slight_smile: No jo, ale s kým já si tu budu povídat, budu tu sama, než se mi vrátíte z porodnice.... :grinning: :grinning:

Tak hlavně ti přeji rychlí porod......ať máš možnost nás pak trochu povzbudit...... :slight_smile:
19. srp 2008 v 09:57  • Odpověz
Luci neboj..pokud budu rodit hned zítra tak v sobotu v neděli jsem doma:slight_smile:

To věřím,že to musel být krásný zážitek i pro toho chlapa..no,třeba nám to vyjde u druhého..Jinak já taky chodila na ultrazvuk z prvu moc často,páč jsem měla obrácenou dělohu no..:frowning2:Naštěstí se to brzy zpravilo...

No jenže nějak se to záhadně zastavilo..předtím jsem se za týden otevřela o tři cm,pak o týden později už jen o jeden,takže doufám,že jsem se zatím otevřela ještě o ten jeden,páč 5cm už je vpůlce porodu,takže by si mě tam konečně nechali a píchli mi tu vodu..uvidíme zítra no..

Jinak ta Nodisha už asi má maličkou u sebe,no snad se dočkala,taky chuděra přenášela...
19. srp 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
Tak ty to máš dobré, už máš polovinu za sebou......ráno si tam nastoupíš a obědvat už budete jako celá rodinka...... :grinning: :grinning:

Tady u nás v Chomutově seš 5 až 7 dní......no asi se také budu hodně těšit domů......asi tam bude nuda, vlastně to bude moje první hospitalizace v nemocnici, já tam nikdy neležela......přemýšlela jsem o nadstan. pokoji, ale to jen proto, že tam máš návštěvy skoro neomezeně.......no uvidíme......

Lucí, já jedu nakoupit, máme prázdnou lednici a máme už s Davídečkem hlad...... :grinning: Tak se drž, já se pak zase ozvu........papa
19. srp 2008 v 10:28  • Odpověz
Taky jsme teď dorazili z Kauflandu..

Luci,taky jsem chtěla nadstandart ,ale zase být sama bych nechtěla..a je fain si s někým pokecat a poradit se a tak...takže jsem to brzy zavrhla..no tady u nás se nepočítá ten poodu a potom si Tě tam nechají tři dny,s porodem čtyři,ale musí být vše v pořádku,tak doufám,že davídek bude spolupracovat no..

Nakoupila jsem si dobrůtky-hrozno,nektarinky,no samé ovoco,tak se musím nadlábnout pořádně protože rodit musíš s prázdným žaludkem,takže budu hlady :grinning:
19. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
lucinecinecka •
přeju rychlí a klidný porod bez komplikací a hlavně zdravíčko vám oboum a zítra na tebe myslíme pa lucie :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jéé,děkuji..:slight_smile:
19. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz
autor
ahoj Lucí,

no hlavně je důležité na tom pokoji narazit na nějakou "normální" maminku.......ne s každým se dá dobře si popovídat..... :grinning: :grinning: Teď je problém to, že se rodí jak o život a kolikrát spíš můžeme být rádi, že vůbec máme kde ležet a nemusíme si sebou balit nafukovací lehátko...... :grinning: :grinning:

Lucí, já ti také popřeji, protože u tebe je to teď tak, že jednu minutu tu seš a další už můžeš být v porodnici.... :dizzy_face:

Takže......hlavně ať je všechno v pohodě, žádný stres a jen to těšení se na Davídečka..... :grinning: :grinning: Škoda jen, že bydlíš tak daleko, protože jinak by si mi ho musela přivést hned ukázat v drncáčku..... :grinning:

Já si zase koupila melouna, asi se mi zdá, že chodím málo na záchod, tak si hodlám tu frekvenci zvýšit.... :grinning:
19. srp 2008 v 15:54  • Odpověz
Luci mocinky děkuji :dizzy_face:
Mě teda dneska pobolívá podbřišek,stále lítám na velkou (ale žádná sláva) za to mám dnes že to tak musím říct,prdící den :grinning: Můj je z toho na prášky :grinning: Teda už odjel na noční...

Byla bych hrozně ráda,kdyby to přišlo v noci a samo,ale vsadím se,že ráno budu celá celičká..
Jedem kolem deváté,tak ráno ještě písnu a budu pevně doufat v to,že si mě tam teda nechají..

Jé,meloun bych si taky dala,na ten jsem úplně zapoměla :grinning:
19. srp 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
Lucí, no o prdících dnech mi povídej......ty Davídkové nám tedy dávají....... :grinning: :grinning: No já snědla asi čtvtku toho melouna, takže teď také lítám, ale jen na malou......ale já se vůbec pořád nalejvám, mám pořád žízeň, nikdy jsem tak "nechlastala" jako teď v těhu...... :grinning: :grinning:

Tak už to nech na ráno, když máš manžela v práci, tak kdo by tě vezl?? :sunglasses:

Já se teď už hodinu přemlouvám na žehlení, ale nějak se mi nechce...... :unamused:
19. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz
No tchán je doma a můj by byl doma během deseti minut..pracuje kousek,takže to je dobré:slight_smile:On by byl taky spíš rád..tož uvidíme,bříško pořád bolí,ale vana byla a nic,tož přes tu noc už to vydržím..jsem zvědavá jak usnu..

Ten meloun ti fakt závidím :grinning:
19. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
Já bych ti i kousek donesla, kdyby si nebydlela tak daleko...... :grinning: :grinning: Tak to je dobře, že máš všechny takhle v pozoru.......já budu ráda, když budeme rodit přes den, protože ten můj má strašně tvrdý spánek......opravdu mu skoro 15 minut trvá, než se pořádně probere a neplácá u toho blbosti..... :grinning: Takže v noci mě to chytnout a ještě složitě budit......nevím nevím...... :sunglasses:
19. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz
Luci to můj mi ze spaní dává práci,nebo se v noci vzbudí a zprdne mě že mi nejde mašina :grinning: :grinning: Některým chlapům z té práce prostě hrabe :grinning: :grinning:

No já to pro dnešek balím..nějak jak tady nemám svojeho tak na mě padá spánek...a navíc musím vstávat o půl sedmé :frowning2:
Písnu ještě ráno,no a když se neozvu během odpoledne,jsem jasná :grinning: Tak na mě mysli,ju?

Pa pa dobrou a pohlaď Davídka :slight_smile:
19. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky,
Lucinecko držím vám na zítra palce, ať je vše bez komplikací a fofrem, třeba se Davídek rozhoupe a v noci si to rozmyslí :wink:
19. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz
Vrtul kéž by,ale nepočítám s tím...

Dobrou
19. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
Tak dobrou noc.......a budu za zítra držet palečky.......papapa :sunglasses:
19. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz
Ráno Vám ještě písnu...pa pa :slight_smile:
19. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz
Dobré ráno,už dlouho nemůžu spinkat,dali jsme si snídani,ale malý nic...V noci mě sice vzbudila bolest bříška ale nějak jsem to zaspala..jsem exot :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 07:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.