• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobé ránko......no ty se už asi ani nemůžeš divit, že se Davídkovi nechce, je umíněný po mamince..... :grinning: :grinning:

Tak držím palce, ať tě tu odpoledne už nevidím.......:o) samozřejmě v tom dobrém slova smyslu....... :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
Luci teď jsme se o tom bavili s mojím,prej že řekne,že už mě doma nechce:grinning:
20. srp 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
Tak třeba mu to projde..... :grinning: :grinning: Ale jestli máš ještě nějaký ten den čekat, tak to raději čekej doma a povídej si se mnou...... :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 07:53  • Odpověz
No to určitě..zbytečně bych tam ležet teda nechtěla..ale prý po píchnutí vody příjdou kontrkace jedna dvě...samozřejmě jak u koho že...a jak znám sebe a malého,tak to bude na dlouho,když se mu tak moc nechce jít ven :grinning:

Ale je to zdechlinka po tatínkovi,jsme se shodli..kam by chodil když je mu tam tak dobře že?
20. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
No vidíš, tak on má z vás obou jen to nejlepší.... :grinning: :grinning:

Lucí, tak už seš v polovině, tak budu doufat i za tebe, že druhá polovina nebude tak dlouho trvat.......tak mu nějak domluv, je to tvoje mimi a nějaký pevný řád musí být nastolen už od mala...... :grinning: :grinning: :grinning:

Tedy, já si to povídám.......já se sama u sebe bojím, že mu stejně nedokážu nic odepřít...... :sunglasses: Asi bych ještě měla jít do nějakého kurzu asertivity....... :slight_smile:
20. srp 2008 v 08:01  • Odpověz
Luci já se hrozně bála ještě tak pře týdnem...teď už ani nějak ne,protože si přeju aby to bylo už zamnou a abychom měli maličkého u sebe no...

Taky doufám,že to bude rychlé,páč na dlouhý porod nejsem stavěná :grinning: Teď si z toho dělám srandu,ale myslím si,že mi pootm spadne hřebínek...ale zastavit to nejde..musí ven :grinning:
20. srp 2008 v 08:06  • Odpověz
autor
No právě......to si také vždycky říkám, ať mě všichni ušetří nějakých libových historek z porodu, že teď už s tím nic nenadělám a že ta touha po malém tvorečkovi je stejně daleko silnější, než obava z toho, jak ho porodit.... :grinning: :grinning:

Je fakt, že já bolest snáším vcelku dobře, myslím si, že nejsem hysterka.....ale tuhle bolest ještě neznám, tak uvidíme.......ale doufám, že Davídek nebude první ani poslední...... :grinning: :grinning:

Hlavně tomu svému mezi kontrakcemi moc nenadávej......vždyť on za nic nemůže, ty seš oplodněná..... :grinning: Já se minule smála, když jsem tu na koníkovi četla nějaký příběh o paní, která celý porod tomu svému nadávala, že za to může on...... :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 08:10  • Odpověz
:grinning::grinning::grinning:Tak to bych u mojeho asi neuspěla..:grinning:Já jsem ráda že tam nakonec vůbec jde:slight_smile:

Tak to já bolest nesnáším...ne že bych byla histerka,ale řeším si to po svém..A není to prý příjemné:grinning:Mamka u porodu málem vyliskala sestřičce,protože dělala něco co mamku bolelo:grinning:Tak doufám,že nejsem po ní:grinning:
20. srp 2008 v 08:14  • Odpověz
autor
Lucí, tak to hlavně nikde nevykládej, aby ti neřekli, že mají plno a nemusela si rodit doma :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já si v bolesti taky nijak nelibuji, ale snad to neprožívám tak dramaticky......i když kdo ví........já na tu bolest raději vždycky zapomínám..... :slight_smile: :slight_smile:

Tak už máš nachystanou tašku??? :grinning:
20. srp 2008 v 08:17  • Odpověz
Už asi od 35tt...ale encháme to ještě doma,protože já musím do porodky,pak ke své doktorce a ta rozhodne zda mě am pošle a já si nechci dělat radost zbytečně,takže bychom jeli ještě domů,kde bych se pořádně nadlábla :grinning: Udělala miláčkovi seznam co musí udělat než se vrátíme a co má koupit než se vrátíme...a tak no...uvidíme..Bože jestli mě pošlou domů budu opravdu střílet :grinning:
20. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
autor
To já už mám asi také 14 dní nachystáno......jen tam musím asi ještě pár drobností dodat, ale není to nic, bez čeho bych neměla porodit.... :grinning: :grinning:

Tak to nevím, ale u nás by asi nemělo cenu dělat nějaký seznam s tím, co se má udělat a nakoupit......po narození Davídečka budou následovat jen samé oslavy a nevím, jestli se vůbec všechny do našeho návratu z porodky stihnou...... :grinning: :grinning: Tatínek toho má opravdu hodně moc..... :sunglasses:
20. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
No to ano,ale já nekoupila borovou vodičku a líh na pupík a lactacyd víš?Tak skočí jen do lékarny..jinak s úklidem bude pomáhat babi (no spíš to udělá všechno) ale můj se tváří jako že to bude dělat opravdu on :grinning: :grinning: Ale znám ho:slight_smile:

Tak já nemám v tašce jen župan a košile,ale to je prý naprostá zbytečnost...v porodce to dávají a stejně se to pak vyhazuje,páč je to od krve..Jinak nemám ani kojící podprdu,tu kouoím až porodím a uvidím jestli to má vůbec cenu a jestli budu kojit a jak moc se mi zvětší prsa...

No důležité je Luci do 38tt pak můžeš klíďo píďo rodit... :wink:
20. srp 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
Tak to já župan mám a dokonce i pyžama a tričko přímo k porodu.....tady v CV to totiž nedávají a už na kurzu nám říkala, že jestli nechceme být při porodu nahatí, takže si to máme všechno pořídit.....jen něco obyčejného, co se pak může vyhodit a nebude nám to líto, už jen právě proto, že se to ušpiní od krve....... :unamused: Ale nějakého toho andělíčka by mi tam snad dali, předpokládám, že bych tam úplně za nahatinu nebyla, ale kdo ví...... :grinning:

No líh na pupík také ještě nemám, až půjdu kolem lékárny, tak to koupím..... :sunglasses: Já si nakoupila i dost těch poporodních vložek, tady je také nedávají, ale mám je všechny u mamky, zabaleno mám jen jedno balení, zbytek mi ona doveze.....kdybych totiž řekla Martinovi, tak se obávám, že mi doveze pampersky :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
autor
Včera jsem se musela smát, protože mi ten můj říkal, že kamarádka jeho kolegyně je těhotná, že je už osm a půl měsíce ale že už nikam nechodí, protože je "rozříznutá".......tak mu říkám.......jak rozříznutá, není náhodou spíš otevřená?? A on.......jojo, to je ono.......tak to říkala.......tak jsem tu měla trochu záchvat......to víš rozříznutá x otevřená = žádný rozdíl :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 08:42  • Odpověz
Tak to je mazec:grinning::grinning:Vidím že Ti chlapi jsou všichni stejní:grinning:To je mazec:grinning:

Jejda..vidíš..já letím nachystat věci co vezme potom do porodky pro malého a loučím se..my budeme vyrážet..Tak mi drž a přej mi ať si mě tam nechají:grinning:

Pa a pohlaď Davídka..hned potom napíšu..
20. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
Lucí.......tak se měj krásně a jak už jsem psala včera, budu držet všechny palečky...... :grinning: :grinning:

papapapapa...... :sunglasses:
20. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
lucinecinecka dřžíme ti palečky a myslíme na vás :dizzy_face:
lucinka2008 • a tobě přejem at ten měsíc uteč jak voda a máš davídka už v náruči :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2008 v 10:58  • Odpověz
Táák a máš mě zpátky..žádná změna,ale jelikož mám po termínu tak nastupuju v pátek a to už snad určo..k doktorce už chodit nemám,to až prý po šesti nedělí a napsala mi zprávu pro porodku že by bylo dobré mě kontorlovat a cosi cizíma slovama :angry: říkala že si neriskne mě přes víkend nechat doma bez kontroly,přece jen mám po termínu..takže zuřííííííííííííííííííím :angry: :angry: :angry:
20. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
lucinecinecka •chudinko snad si to davídek rozmyslí a půjde ven ještě do večera a maminku nebude trápit :cry: myslím na tebe
20. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz
lucinecko to chce klid :wink: :grinning: těch pár dní ještě vydržíš, to už je maličkost oproti těm devíti měsícům :sunglasses: a pak už budeš mít Davídka pořád a nikdo ti ho nevezme. :slight_smile:
20. srp 2008 ve 14:22  • Odpověz
Holky to jo..ale já s tím počítala na 99%...holt to prostě nasere :angry: Nic jiného než vydržet nám nezbývá,ale tchánovci i můj už by chtěli zapíjet :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 15:53  • Odpověz
autor
Nazdárek :grinning:

Lucí, já se z tebe picnu......tedy spíš z toho tvého Davídečka :grinning: :grinning: Po kom je tak paličatý, těžko říct...... :grinning: :grinning:

Ba ne, i tak mám radost, že tě zase "vidím".......hele, když je to už v pátek, tak to se snad už dá zvládnout......a chlapi můžou už předpíjet.......když o to tak stojí :sunglasses: :sunglasses:

Já sem ani moc nekoukala, už jsem tě měla za "rodící"...... :sunglasses: Tak aspoň si stihneš dát toho melouna ne?? :sunglasses:

Já teď čekám na drahou polovičku a půjdeme asi někam na nějaký dobrý dlabanec.... :sweat_smile:
20. srp 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
dablice......děkuji moc za přáníčko, já doufám, že nemáme takového paličáčka jako Lucinecinecka :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 16:36  • Odpověz
Luci,taky jsem si byla jeden obrovský hned koupit:grinning:A ještě mnoho sladkostí:grinning:Abych si dopřála..no pokud doktor v porodce řekne že ještě nic,tak mě šoupnou domů i v pátek,ale na monitor budu muset každý den..ono když se prý přenáší tak se to musí víc hlídat..

Tak to si dejte něco dobroučkého i za mě a pohlaď Davídka..:slight_smile:

Jinak ten náš je celičký po tatínkovi.. :grinning:
20. srp 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
O tom vím, protože pak ti mnohem rychleji stárne placenta a ta je vlastně to nejdůležitější pro miminko.....takže se to musí hlídat, aby měl dostatek všeho, když ti hodlá ještě zůstat v bříšku :grinning: :grinning:

No čekám až dorazí z práce a mezitím jsem se tu pustila do čokolády, tak se zase zaplácnu a pak nebudu mít hlad...... :angry:

My také pozdravujeme drobečka, na jednu stranu jenom dobře, že je po tatínkovi, protože to ti tu jeho paličatost pak nebude moci nikdo vyčítat :sunglasses:
20. srp 2008 v 16:59  • Odpověz
Přesně tak:grinning:No malej sebou drsně šije..nevím jak sei sednout,lehnout,bolí to úplně všude a zase mě bolí pipka... :angry: No hlavně mám prý hlídat pohyby...ale jak říkám,dneska hrůza jak sebou mele...
Tož to já mám mojeho teda ode dneška na tři týdny doma,jsem jen ráda..o víkendu busy nejezdí,tak bych se něměla jak dostat a navíc přes celé město do porodky..by mě muselo klepnout..

Já se zrovna chystám pustit do česnekové pomazánky,dělala tchýně a musím říct že nic jiného tak dobře neumí:grinning:
20. srp 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
To já tu teď měla žluťáka z family frost, tak jsem zase doplnila zásoby nanůčků do mrazáku......ještě že ho mám už tak dobře naučeného, že mi zastavuje hned u vchodu...... :grinning: A ještě mi dal do zásoby tatarky v pytlíkách, mají prý dělat reklamní akci heinzu, noooo tak si můžu dát nanuka s tatarkou a pak to mám jasné.... :grinning: :grinning:

No do mě také někdy šmudla kope, jak do míče, někdy to až bolí......že bychom letos rodily nějaké budoucí fotbalové reprezentanty?? No je fakt, že nová zdravá generace kopáčů je zapotřebí.......

:grinning:
20. srp 2008 v 17:22  • Odpověz
To teda Luci:grinning:Ale mě už to bolí skoro u každého pohybu..navíc mám malého tak dole,že mám občas pocit,že vypadne sám :grinning:

JAké nanučky si kupuješ?Já si koupila nanukáč...veeeeliký s různou příchutí i Mojito je tam,tak jsem teda zvědavá :slight_smile:
20. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
autor
Tak u family frost si kupuji něco jako je Míša nanuk, pak eskymo, a pak někdy také takové ty dřeňové......jen ty mají v balení po deseti a polovina je jahodových (výborných) a polovina nějaká lesní směs a to už je dost kyselé......no a ještě tam kupuji vaničkovou banánovou zmrzlinu, ta je fakt výborná, je prolitá velkým množstvím čokolády.......noo a taky takové ruličky s vanilkovou zmrzlinou a potom také housky, ty fakt doporučuji, jsou předpečené, tak je vždycky jen strčím do trouby a máme houstičky jak z pekárny...... :grinning: :grinning: :grinning:

No a jinak z obchodu máme v mrazáku ještě klasického mrožíka a mrožíkovu dřeň......mohla bych si otevřít samoobsluhu :grinning: :grinning:

Ono to asi bolí, protože už je Davídek kus chlapa a představ si, že ty by ses měla otočit v tak malém prostoru......no někoho to přece bolet musí......a ty si vyhrála první místo :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 17:30  • Odpověz
Teda..nevykoupíš to auto celé?:grinning:Koukám ,že jsi při chuti:grinning:Ale chutě na zmrzliny máme teda stejné.. :wink:
Víš co jsem milovala?Jogurt míšu..úplně to samé jako zmrzlina jen jogurt,ale nějak už to nemůžu nikde sehnat,tak jsem neštastná :frowning2: :grinning:

No asi vyhrála..páč to stojí za to...nechci si ani představit,kolik malý už váží... :unamused:
20. srp 2008 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.