• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
autor
No to víš, on ten pán moc dobře ví, proč mi zastavuje až přededveřma.......hlavně ví jak se mnou manipulovat, protože mi vždycky ještě nachystá nějaký dárek navíc..... :grinning: :grinning: :grinning:

Tedy jogurt míšu, to jsem asi ani neviděla, já pořád tlačím bobíky a pribináčky.......miluju je, a náš hafan také......vždycky když si koupím, tak musím vzít i kalíšek pro ní, protože ona by byla jinak schopná mi vystoupat až na hlavu, jak by po něm šla..... :grinning: :grinning:

Neboj, brzo už budeš vysmáta a ani si na to nevzpomeneš, jaké ti tam dělal kotrmelce...... :wink:

Teď jsem četla, jak zase dala nějaká maminka svoje mimi do babyboxu........já tak přemýšlela nad tím, co se musí stát, že to ty maminku udělají...... :confounded: Ale tím je v žádném případě neodsuzuji, dětičky se dostatnou do rodin, kde je budou mít rádi a kde budou i zabezpečené, ale já bych to asi nedokázala......ale je to zase o tom, že já mám doma dobré zázemí, jak u rodičů tak i u ostatních......no ani nad tím nebudu přemýšlet :sunglasses: ale když víš, jak se ti ten šmudlínek hýbe v bříšku, pak si ho v bolestech porodíš a představa, že by ses ho měla vzdát, je tedy aspoň pro mě strašná.......ach jo :unamused:
20. srp 2008 v 17:47  • Odpověz
Luci ono je lepší když je dají do těch baby boxů než do popelnic a tak..tohle když slyším a tu matku vidět,tak ybch jí asi chytla pod krk :angry: Já teda od doby co jsem těhu nesleduju ani zprávy..buď gebím a nebo se u nich hrozně rozčiluju a mojeho už nebaví koukat ani na jedno :grinning: Já si to taky neumím představit..ale asi hodnš dělají finance,zázemí atd..

No tak to teda až půjdu okolo tak to se stavím na zmrzlinku :wink:
20. srp 2008 v 17:51  • Odpověz
autor
Chm......tak to mi ty nanuky dávno projdou lhůtou, až ty půjdeš kolem Chomutova :grinning: :grinning: :grinning:

Mámy, co zabíjí své dítě jsou největší zmije co existujou......nevidím to jinak, než že jim musí pořádně hrábnout a oni neví co dělají........jinak to fakt nechápu :unamused: :unamused: Na zprávy já už také nekoukám, jak jsem psala minule, Rex je tak akorát..... :slight_smile:
20. srp 2008 v 17:55  • Odpověz
No přesně tak a já nějakou potkat tak se asi fakt neudržím...to víš no..jsem šťířice :grinning:

No co Ty víš..třeba jednou okolo půjdu :wink:

Ani nevím kde sice je,ale to neva :grinning:
20. srp 2008 v 18:00  • Odpověz
Tak jsem dohodila aktuální foto bříška..jako tank :grinning:
20. srp 2008 v 18:58  • Odpověz
Ahojky,
Lucinecko tak to je teda mega pupík, Davídek asi drobeček nebude nebo si tam udělal dost místa kolem sebe aby měl pohodlíčko a proto se mu nechce ven. Koukám že se ti i pěkně podepsal na kůži.
20. srp 2008 v 19:23  • Odpověz
No to ano...ale co už...No už nemůžu ani pořádně sedět..a pak mě z toho bolí záda..šílená úleva když se večer natáhnu do postele..
20. srp 2008 v 19:47  • Odpověz
No nic,já to dneska asi balím..jsem nějaká hyn..dala jsem si vanu a málem jsem nás uvařila..takže snad zítra.. :wink:

Dobrou maminy :slight_smile:
20. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

já pak odběhla na tu večeři a přijeli jsme až teď......nějak se nám tam líbilo :grinning: :grinning:

Lucí, pupík už je tedy mega, já mám také popraskáno, s tím se hold nedá nic dělat, ono to pak snad vybledne :slight_smile:

Tak dobrou noc..... :grinning: :grinning:
20. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ránko,ta jsem pořád celá..mě se to samo prostě nerozjede :frowning2:

Co jste měli dobroučkého?
21. srp 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahoj Lucí,

no já s tím počítala, že tu ráno budeš.....už jsem si zvykla nato, že ten tvůj Davídek je pěkný paličák :grinning:

Dala jsem si smažený sýr se šunkou, byl fakt výborný.......já mám vůbec chutě.....krmím šmudlínka jen samou zdravou výživou.... :grinning: :grinning:

A co máš dneska v plánu, kromě toho, že chceš porodit?? Já musím dnes hlídat neteře, za chvilinku pro ně pojedu, tak to zase bude sranda......ony jsou ve věku, kdy se začnou hádat kvůli každé blbosti a ke rvačce to pak už také nemá daleko.......ale já je srovnám :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
No já jedu za chvíli k babi na oběd..řvala že jsme tam dlouho nebyli tak jsem jí ráno volala že dojedu a ona:Dneska???Božínku,snad nechceš rodit u mě :grinning: :grinning: No holt babička :grinning:

Znám to..taky k nám jezdí bratránci (6,8,12) a můžu Ti říct že katastrofa...Minulý rok plavali v bazénu a jeden mi chtěl ukázat jak se umí potápět..potopil se a druhý mu sedl na hlavu a hrzoná sranda :grinning: Jen co se vynořil se mydlili že se málem utopili oba :grinning: No prostě děti :grinning:

Tak to si užiješ teda co? Ale tak holky by mohly být rozumnější ne? :grinning:
21. srp 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
jojo, babičky jsou vůbec vtipné......také to znám.......minule se mě ta moje ptala, jestli jím za dva, tak jsem ze srandy řekla že ne, že jím aspoň za pět a ona na to: " no je to na tobě vidět"..... :unamused: :unamused: Přitom já přibrala asi 12 kilo, není to málo, ale není to zase nijak drastické......hlavně mi všichni říkají, že mají pocit, že mi roste jen bříško a jinde že nenabírám......no ale oni se ti naváží i ty oteklé nohy, všechno...... :grinning: :grinning:

Hele já bych řekla, že holky jsou možná horší, protože jsou zákeřnější.......ony obě koukají jak andílci, a najednou mrsk, lítaj facky, nadávky, všechno.......a to je pak hukot......a to ještě musím říct, že ta starší je vychovávaná v tom duchu, že je prostě starší a že má té mladší ve všem ustupovat, takže to často dělá, ale ne vždycky to jde.......to víš, já když to vidím, že mladší Zuzana začne natahovat a něco si vynucovat jen proto, že je mladší, tak bych jí nejraději seřezala prdel sama.... :grinning: :grinning: Já nejsem zastáncem tělesných trestů, vlastně jsem jim nikdy na zadek nedala, i když chuť byla, ale někdy se mi zdá,že to jinak nejde...... :sunglasses:

No uvidím, jak se mnou zacvičí Davídek......bojím se, že z něj udělám rozmazlínka :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
Lucí, tak já frčím......měj se krásně, drž se a užij si obídek u babičky.... :grinning:

Já, pokud mi nehrábne, se ozvu později, až se "zvířátek" zbavím...... :sunglasses: :sunglasses:
21. srp 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahooj,tak jsem doma..konečně..byli jsme ještě ve městě,koupit kameru k mému notebooku,kvůli mojí mámě...je na prášky že se vidíme tak málo,tak jsme koupili bratrovi k narozeninám kameru a čekali jsme půl roku než mu jí tatínek naistaluje a když jí naistaloval,tak my tu naší nemohli najít,tak jsme museli koupit novou :grinning:

No já teda přibrala 18kg a celé tři týdny se držím na váze 76kg a už nepřibírám nic..taky mi říkali že to mám jen bříšku,ale já vím,že i na zadečku to jde vidět :grinning: no ale to se sundá..snad...jsem optimistka :grinning: A nejlepší dieta je prý kojení,tak uvidíme..

Luci já mám spíš strach že rozmazlínka z něj udlá tatínek..asi on bude ten hodnější...

A jak jsi zvládla neteře Ty?žiješ? :grinning:
21. srp 2008 v 17:06  • Odpověz
autor
Ahojky Lucí,

tak já už myslela, že si to od babičky vzala rovnou do porodnice a ty seš zase tady.... :grinning: :grinning:

Neteře docela v klidu, ale přijde mi, že ta starší desetiletá se už chystá na pubertu......já jim koupila ten pudink paula, on je fakt výborný, ale také stojí, no ale chtěla jsem jim udělat radost, protože vím,že ségra jim ho nekoupí a ona mi řekla: "no, tak o ten ti zrovna nestojím"......takže jsem byla hned namíchnutá :frowning2: :slight_smile: Jinak byly vcelku hodné, neproběhla ani žádná bitka, jen malinká hádka..... :sunglasses:
21. srp 2008 v 18:00  • Odpověz
Teda..mě by asi ulítla ruka :grinning: No Paula je výborná teda i ta cena stojí za to,ale občas si člověk musí dopřát dobrůtky... :wink:

No zase mě bolí bříško a docela dost,ale to už mívám každý večer,takže normálka :grinning: Já už nedoufám že malý vyleze sám...Na středu jsem nemohla spát,bála jsem se,ráno jsem z toho chytla srajdu,ale na zítra se nebojím,už ani nepočítám,že si mě tam nechají..budu těhotná do vánoc..

A co Ty a Davídek?
21. srp 2008 v 18:10  • Odpověz
autor
Tak to je od tebe hezké, že chceš počkat a porodit třeba s námi v září......aspoň budou Davídkové stejně staří :grinning: :grinning: Do Vánoc to už by bylo moc dlouho, to už neplánuji ani já...... :sunglasses: :sunglasses:

Davídek v pohodě, dneska je hodňoučký a ani moc nekope......spíš se jen protahuje.....tak snad mu to vydrží :grinning: :grinning:

No víš, já se u těch mých neteří ovládám, protože moje ségra a její povedený manžel jim zrovna moc hezké dětství nezajišťují......ony jsou všude raději než doma, tak se jim snažím dopřát, ale tímhle jsem tedy dneska byla uzemněná.....asi na ní fakt leze puberta :sunglasses: :sunglasses:

Lucí, a včera ti doktorka říkala, že seš otevřená na kolik cm?? Já myslím, že zítra tě už domů nepustí :wink:
21. srp 2008 v 18:15  • Odpověz
No stále na 4cm....A dál se to nehne :angry: Ale už přenáším..termín jsem měla 18.8. tak mám papír,že vzhledem k TP a k otevřenosti a ještě cosi by doporučovala nástup,ale záleží co zítra oni no..Ale mě už asi klepne..věř mi...

No znám to...taky jsem neměla dětství nic moc,ale teď se mamka snaží,tak super... :wink:

No malej se pořád šíleně boulí a to je už fakt šíílená bolest :frowning2:
21. srp 2008 v 18:30  • Odpověz
Ahojky holky,zelňačka zabrala.Tak 17.8. ve 14:40 se mi narodila malá Naimulinka 3050g 51cm.Porod byl hrozný už nechci další dítě ani náhodou.Bolesti mě chytli v noci z 16.na 17.8. v sedm ráno jsem dorazila na porodnici v 11hod mi píchli vodu a ve 13 jsem šla na sál tam mi dali infuzi aby malá sestoupila dolů byla jsem otevřená na 8 a šla jsem odpadla jsem tam po tom celém nespaní museli mi píchat adrenalin do žíli,navím hned po příjezdu do nemocnice mi zjistili že malé vynechává srdíčko tak jsem měla jít císařem,ale nakonec to dobře dopadlo a malá je zdarvá a čilá.Pořád jenom papá.... :slight_smile:)
21. srp 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
Lucí, tak já ti budu držet palečky......ať už si tě tam zítra nechají......anebo si udělej tu zelňačku, vidím, že nodishe to pomohlo...... :grinning: :grinning:

No víš, moje ségra se stala divnou co se zamilovala do toho svého manžela, od té doby nevidí, neslyší, je to úplně jiný člověk, řekla bych že docela mišuge...... :grinning: Je už deset let doma a řádně jí z toho hrabe, ale představa toho, že jde do práce je pro ní ještě horší......jenže pak všem akorát tak otravuje život a pak to vypadá, jak to vypadá......její děti k ní nemají absolutně žádný kladný vztah, myslím, že hned až budou moci, tak odejdou z domova....... :unamused:

Je mi to líto, že si také neměla šťastné dětství......no tak snad si to vynahradíš v té dospělosti..... :grinning: :grinning:

To já mám úplně milionóvé rodiče, nedala bych je ani za nic a nikomu....ale moje ségra vyrůstala v tom samém prostředí a co z ní pak udělal chlap........fakt to nechápu a nepochopím..... :unamused: :unamused:
21. srp 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
Nodisho, já ti moc gratuluji k holčičce......musím tedy říct, že moc elánu to žil si mi nepřidala tvým názorem na porod......nooo tak snad na to brzo zapomeneš a časem se dostaneš znovu k myšlence, že budeš chtít i za cenu té bolesti další dítko.... :sunglasses: :sunglasses:

Hlavně že jsi ty i malá v pořádku......a teď už ti bude tvoje holčička dělat jen samou radost :grinning: A když pomineš tu bolest z porodu, jak to vypadalo s doktorem, sestrama a pak na šestinedělí?? Měla si někdy s někým nějaký problém??
21. srp 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahojky,
Nodisho veliká gratulace k Naimulince. Že Miška bude jedináček a že už nikdy rodit nebudu jsem také tvrdila a moc dlouho mi to nevydrželo, ono se to špatný rychle zapomene a už se těším až budu čekat další.
21. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz
Luci no ono to na mamce taky zanechal tata..dlouho se z rozvodu dostávala a nevzpamatovala se z toho jen tak,ale měla jsem zlatou babču (mamčinu mamku) a mamka se z toho taky dostala a teď je moc fain..

No holky..já mám dole úplně bodavý bolesti,jako by mi tam někdo bodal nožem,ale je to jakoby vevnitř a sakra bolí to jako prase :angry: Mě už teda klepne :frowning2:

Nodisho moc veliká gratulace a neboj.na bolestivý porod za chvíli zapomeneš..přesto ti dal to nejkrásnější-zdravou dceru a to je krása :wink:
21. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz
¨No já se z té bolesti asi poseru
21. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
Lucí že už by se Davídek chystal? Má načase.
21. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz
No já vůbec nevím...má to přestávky ale malého cítím prostě až dole,že mám pocit že musá vypadnout sám...asi to zní blbě ale fakt ho cítím dole..
21. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz
Ty jo tak mám pocit že do rána budeš v porodce, a ty bolesti nejsou teda pravidelný? a zkusila jsi vanu?
21. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz
No začlo to když jsme vylezli ze sprchy..Pravidelné právě ani ne,ale je to bolest
21. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz
já si myslím že se Davídek zavrtává k porodním cestám, no nechci ti dělat naděje kdyby si to náhodou rozmyslel, uvidíš jestli tě v noci vzbudí nebo tak i tak máš zítra nástup
21. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.