• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svět se točí kolem našeho štěstí :o))

(Zamčená)
3. října 2009 
já poslíčky neměla tak nemohu posoudit, ale když mě to začalo tak to bylo jako při ms
musím jít, držím palečky ať už to vyjde a já tomu věřím že jo a nějpozději v sobotu budeš mít Davídka v náručí. :slight_smile: :wink:
21. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz
No jenom aby si mě tam nechali...dneska se nám narodila tři koťátka..ani ta kočka na mě nevydržela čekat... :frowning2:
21. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz
Děkuji:slight_smile:

Pa a dobrou..
21. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
Lucí, že by porod on-line?? Já ti nevím jestli má cenu čekat do rána, já bych asi raději při takových bolestech jela do porodky......oni budou lépe vědět co a jak a raději budeš pod dohledem... :wink:

Ale záleží samozřejmě na tobě......ale myslím, že ze spaní dneska nebude nic..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak koukám, že u vás se s miminkama roztrhl pytel...... :slight_smile:
21. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz
Dobré ránko,
Luci,dala jsem vanu a do odinky byl klid..i malý se uklidnil..myslím že jen zase sestoupil ještě níž,nebo že bych se konečně otevřela o ten jeden cm co mi chyběl ve středu?No uvidíme,od rána mi chodí sms-ky a my za chvíli vyrážíme do porodky,takže uvidíme co to včera bylo...Ale že to byla bolest...

Pohlaď Davídka a pokud nenapíšu,jsem jasná...když tak Ti písnu do IP číslo a napiš..

Pa pa :slight_smile:
22. srp 2008 v 07:23  • Odpověz
Luci,jsem doma :angry: :angry:
Malý váží už přes 3700gramů je to cvalda,plodové vody dostatek,pkacenta ve předu,hlavička opravdu dost dole ale na víkend ještě šup semnou domů..jsem na vývrat :angry: :angry:
22. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
Lucííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí,kde jsi? :astonished:
22. srp 2008 v 16:06  • Odpověz
Tady dneska nějak mrtvo... :frowning2:
22. srp 2008 v 18:40  • Odpověz
Lucí tak to je mi líto, já fakt myslela že už to vyjde, no nic naplat Davídek má prostě svou hlavu. Zase já bych raději vyčkávala doma než třeba delší dobu v nemocnici. Ono to vyvolání taky nemusí hned vyjít. No pevné nervy a ještě spoutu trpělivosti. Ono se to říká když se mě to netýká :grinning:
22. srp 2008 v 18:45  • Odpověz
No to víš..já už prd spím,protože mě fakt všechno bolí,nejvíc spodek a je to šílené...Taky jsem ráda že když nic tak mě poslali domů a ne si tam lehnout i když bych se nezlobila kdyby mě tam nechali a píchli něco na vyvolání aby to už bylo konečně zamnou...
22. srp 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
Nazdárek :grinning: :grinning:

Lucí, já už dneska byla duchem s tebou a rodila....a ty se klidně zase vrátíš domů :grinning: :grinning:

Omlouvám se, já dneska měla nějaké zařizování ve městě a odpoledne jsem jeli nakupovat do Německa, byly tam trhy, tak jsme se tam trochu zdrželi.... :slight_smile: :slight_smile:

A jak je ti teď?? Je to trochu lepší?? Davídeček je tedy už teď kus chlapa..... :sunglasses:
22. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
Kurňa Luci já už nevím..mám právě strach že to bude moc velikej macíček..bojím bojím.. :frowning2: Tchán se mi směje že jsem opravdu jak slon a já už nevím..ale od teď už na žádné babské rady nedám a myslím že budu překvapená až to pravdu příjde..jestli to příjde samo o čemž pochybujeme...

V Německu??Teda..Vy se máte :slight_smile: Co jste tam koupili?
22. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Lucí a co vyzkoušet tu zelňačku od nodishy?? :grinning: :grinning:

Koukala jsem na tvojí fotečku v albu, dnešní pupík, který si tam dala je už opravdu megalomanský... :sunglasses: :sunglasses: Tak já myslím, že Davídek už přes víkend zase o tolik nepovyroste.....neboj se nic, určitě to zvládneš :wink: Moje kamarádka jako prvorodička zvládla chlapáka 4500 g..... musíš být pozitivní a říkat si kilo sem, kilo tam......

No my tam dost často jezdíme nakupovat jídlo, vyjde tam levněji než u nás.....tak jim to tam vždycky vykoupíme a jedeme zase domůůůůů :grinning: :grinning: Nevím, jestli si už koukala na mapu, kde je Chomutov, ale máme to do Německa opravdu tak 20 kilometrů :grinning: :grinning:

Líbí se mi, že když najedu myší na tvojí fotku, že tam škočí ...."včera čekáme chlapečka" :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
22. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz
autor
ne škočí ale skočí.......bože.....já už dneska píšu blbosti a to jsem toho vlastně dneska ještě moc nenapsala :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz
Jo,jo...taky jsme se tomu s mojím smáli když jsme si toho všimli :grinning:

aha:grinning:Tak to jsem asi blbá a hned juknu do mapy..já jsem totiž fakt úplně mimo :grinning: Ztratím se i u nás v Kroměříži když na to příjde :grinning:

No já právě nechci ať je tak veliký...nevím jestli jsi koukala do albíčka jak tam mám tu soupravičku s hroškama do porodky tak tu asi neobleče :frowning2:
22. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
Tak teď jsem namíchnutá, napsala jsem tu tak dlouhý vzkaz a ono mi to někam zmizelo....ach jo :unamused:

Lucí a ty bydlíš přímo v Kroměříži nebo někde v okolí??

No tak když se Davídek nebude do hrošíků vejít, tak si budete muset udělat další mimi, které to pak unosí :grinning:

Ale je pravda, že já mám také dost pidi věciček, a taky nevím, jestli se budeme do některých z nich vejít......já totiž byla 1. sprna na velkým ultrazvuku a tam mi doktorka říkala, že má cca. dvě kila......a dneska mi přišel email z rodiny.cz, že moje miminko v těchto dnech váží přibližně dvě kila.......no jo, ale my už máme určitě minimálně o půl kila víc a to máme před sebou cca. měsíc......takže asi také budeme kusanci :angry: :grinning:
22. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz
Luci mě chodí maily v jakém jsem týdnu a co se v tom týdnu děje a jak roste mimi a teď (dnes) mi došel mail:Gratukujeme maminko,vy a vaše miminko a popis :grinning: Ale já ještě žádné mimi nemám :angry:

Taky se mi to občas stává..napíšu a zmizne to..znám to :angry: Ono prý ale i ty UTZ nejsou přesné...Kamarádce řekli že má přes čtyři a malej se narodil a měl přesně tři kila a to přenášela..takže v klidu i když dle mého bříška jde fakt vidět že čekáme hrocha :grinning:

Já bydlím ve Kvasicích cca 10km od Kroměříže...dědinka no...
22. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
Tak sem si vypočítala, že nás od sebe dělí 381 km......tak to je asi malá šance, že spolu někdy půjdeme kočárkovat s Davídkama, co?? :grinning: :grinning:

Ale jinak koukám, že je to hezká dědinka......hezký kostel i zámek.........líbí se mi ty místní tradice, tady nic takového není :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: No ale koukám na ty vaše zastupitele.......ten Richard Šiška - radní.....to je předseda místní školky, ne?? :grinning: Zdá se mi strašně moc mladý...... :sunglasses: :sunglasses:

Tak možná to tvoje bříško mate, protože všechno ostatní je na tobě hubené.......já jsem tedy rozčílená z těch strijí, já se mazala jak o život, skoro jsem se v tom oleji koupala, a stejně mi ten břuch popraskal jak blázen..... :unamused:

No já jsem zvědavá, jestli se do konce víkendu narodíte.......sem se blíží nějaký veliká bouřka, tak to by třeba pomohlo......no ale já mám ještě čas

Jdu se vykoupat, ale za chvilinku se vrátím....... :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz
Luci tak jí pošli sem,ale náš malej si párkrát kopne a kašle i na celou bouřku:grinning:

My jsme dneska letěli do vany už tak v pět,byla jsem s kámškou na procházce a bylo vedro jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teda na déšť to tady absolutně nevypadá.. :confounded:

No tak to je teda dálka..ale tak my docela často cestujem ,tak třeba tu procházku někdy uskutečníme:slight_smile:

Luci vůbec jinak o tom nic nevím..tradice super,ale radního jsem teda snad nikdy neviděla:grinning:To víš..já jsem takovej vesnickej barbar:grinning:

Já už nevěřím že se narodíme:grinning:I když vím,že musíme tak tomu nevěřím:grinning:
22. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
No ale představa ta, že takové bříško nosíš až do důchodu musí být tedy úchvatná :grinning: :grinning: To aby si začala chodit do kostela (tedy jestli už nechodíš) a začala se modlit za brzký porod..... :grinning: :grinning:

Když kouknu na počasí, tak k vám se opravdu žádný deštík nechystá......no ale podle té jejich předpovědi měl v tuhle dobu už být i u nás a nic..... :slight_smile: :slight_smile:

Tak se někdy můžeme třeba sejít na půli cesty...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Náš tatínek právě usnul na gauči a dal k tomu takový zvukový doprovod, že to musíte slyšet až v Kvasicích......já jsem z toho hotová, fakt...... :unamused: :unamused: Vůbec nevím, jak to pak budeme dělat s mimi, protože když on začne chrápat, tak u toho může spát opravdu jenom on.......asi bude muset spávat v obýváku, jinak fakt nevím..... :unamused: :unamused:
22. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz
Dobrá tedy,tak na půli cesty :grinning:

Tady nám vyhrožovali dva týdny s krupobitím s bouřkama a pršelo jeden den a to přes noc a konečná :grinning: Takže na předpovědi už taky vůbec nehledím..

Teda já mám štěstí,že Milan chrápe jen když je šííleně unavený z práce a je v ní dlouho po sobě (směny),ale mám štěstí že nechrápe moc a navíc ho vystačí pohladit a je klid :grinning:

Víš co zkuste?Máma to kupuje tátovi..buď je taková maličká podkovička do nosu a ta zabraňuje chrápat a nebo kapky,ale ty jsou drahé..nakapat na polštář pár kapek a na tatu to pomáhá a to ho šlo slyšet před dvoje zavřené dveře a chodbu :grinning:
22. srp 2008 ve 22:01  • Odpověz
Zrovna si dopřávám obrovitou miísu zmrzliny s kotlem šlehačky a jestli se už ani z toho pardon neposeru tak už nikdy z ničeho :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz
autor
Jééé, tak to já klidně koupím tolik kapek, aby se v nich mohl před spaním vykoupat :grinning: :grinning:

No no je to opravdu otravný, někdy je to tak, že spím a úplně se v noci leknu, když zachrápe......jinak když na něj promluvím, tak on se automaticky překulí na bok a je klid...... :grinning: :grinning:

Já si zase myslím, že on to má z hokeje, hrál ho opravdu hodně dlouho a samozřejmě měl z těch hokejových rvaček ten nos přelámaný......protože když se mu kouknu zezpoda na dírky, tak jednu má velikou a jednu malou, takže to tam asi nemá pořádně srovnaný...... :grinning: :grinning: :grinning: Tedy, asi by koukal, co všechno ti tady píšu..... :slight_smile:

Nejhorší je, že on mi skoro nevěří, že chrápe......protože on se samozřejmě neslyší........no teď jsem ho ale natočila na mobil na video, má to i se zvukem, tak mu to předhodím..... :grinning: :grinning:

Ale jinak ho s Davídečkem milujeme..... :grinning: :grinning: :grinning:

No na těhle webovkách co koukám na to počasí, to docela vychází....tak snad to přijde.....chtělo by to nějaké ochlazení......ale ne zase moc veliké, já se totiž s těma svýma oteklýma nožkama vejdu jenom do dřeváků.... :grinning:
22. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz
Luci víš co na mě zkoušel Milan?Já ho vzbudila že chrápe a on mi řekne ať mu nelžu že ještě ani neztihl usnout :grinning: :grinning: z tohohle jsem fakt čůrala smíchy :grinning:

No na tátu ty kapky fakt působí a stačí pět kapek na polštář..ono toho nesmí být moc,aby se ráno vůbec probudil :grinning:

Takže hokejista jo?Teda...a to už nehraje?
22. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz
autor
Už ne......a je to asi dobře......jak psali lidé na různých diskusích, on málokdy dohrál do konce, protože byl vyloučený za rvačky.........a to si u něj nějak nedovedu představit, protože ve zkutečnosti by neublížil ani kuřeti.......ale on mi to kolikrát vysvětloval tím, že to nemůžu pochopit, protože na tom ledě je to úplně něco jiného...... :grinning: :grinning: No ale jizviček má po čumáku víc než dost, takže to asi bral opravdu vážně...... :grinning: :grinning:

Jinak mám ale někdy pocit, že to byla ambice jeho dědy, aby z něj byl profesionální hokejista......asi to muselo být skvělé, když mi to vyprávěl, jak ráno vstával ve čtyři, šel na trénink, pak do školy, pak zase na trénink a o víkendech po zápasech...... :unamused: Myslím, že kdyby bylo na něm, že by se na to vykašlal už dřív, takhle myslím do 23 vydržel.......a mezitím stihnul i vystudovat střední a vyšší.....ale asi to byla makačka...... :grinning: :grinning: :grinning:

Je fakt, že nějaký plat z hokeje měl, ale nebyl to žádný zázrak, a tak když začal pracovat, tak to nešlo dělat obojí dobře.......práci i hokej......kdyby se věnoval tomu hokeji, tak stejně nejspíš hrál třeba jen za Chomutov, Kadaň nebo Klášterec......žádná Sparta nebo NHL by se stejně nekonala :grinning: :grinning:

No nechtěla bych z Davídka udělat pohrobka, takže si ten návod na použití kapek raději nastuduji pečlivě :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz
Teda..no můj teda hraje hokejbal a to už taky hooodně dlouho,ale jak je pořád v práci tak to taky šmelí a už myslím tři měsíce nikde nebyl,ani tréniknk nic..ono to holt zkloubit někdy nejde..a tak mu nechci ani nic říkat,takhle jde do práce dom a tloustne mi:grinning:

Jasně..kapečky zkus..zeptám se když tak mámy na název..ani nevím kde to sehnala,ale je to vše na bázi bylinek,takže Ti jako nic nehrozí ..teda když to nepřeženeš:grinning:

No ono jak tlačí rodiče nebo prarodiče..znám to od bratránka..taky hraje dodnes hokej prootže byl k tomu od mala vedený,šlo mu to a nikdo se ho neptal jestli chce nebo nechce a jestli ho to baví..nevím po kom teda je,protože zbytek rodiny si teda umí prosadit své :grinning:
22. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz
autor
Tak o tloustnutí mi povídej.......Martin má sedavé zaměstnání a poslední dobou mu nejvíc chutná právě večer........před několika měsíci měl ambice, chodil na spinning a hubnul, dal dolů během měsíce a půl deset kilo, ale teď zase polevil a jde to všechno nahoru.......hlavně do břucha....... :grinning: :unamused: No tak teď nic nekomentuji, pořád mám větší, ale ani předtím bych do toho nemluvila......nebylo to nic extrémního......dokud se chlap nekutálí, tak to ještě jde...... :grinning: :grinning:

Já teď koukala na jedny na netu, stojí asi 130 Kč a nakape to prý 260 kapek.......na jednu noc prý stačí pět kapiček na polštář, nebo na pyžamo......to by u nás ale nešlo, protože on spí většinou nahatý, maximálně v trenkách :grinning: :grinning:

Ono to asi bylo těžký, prosadit si svoje.......hlavně jeho děda tomu věnoval mám pocit všechno......volný čas a hlavně i peníze.......jednou mi Matin říkal, že mu koupil brusle, které stály asi 5.000 Kč a to bylo ještě někdy za komančů......tak to bylo peněz.......nooo tak když dostaneš takové brusle, tak se asi těžko říká, že to nechce dělat......já si ani nemyslím, že by ho to úplně nebavilo, ale určitě by toho nechal v době, kdy zjistil, že ho žádná velká kariera nečeká......takhle se ještě pár let snažil...... :grinning: :grinning:

Já se jen bojím toho, že Davídeček dostane už letošní Vánoce svojí výstroj........od pradědy :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 22:39  • Odpověz
No tak to moje zlatíčko začlo tloustnout semnou :grinning: Za celé těhu jsem přibrala 18kg a on 12kg..dělám si z něj srandu že já zo zhodím,kdežto on ne:grinning:Jako on taky není tlustý,jen zmohutněl,jak mu říkají chlapi ,,zfotrovatěl" a má taky bříško,ale mě to příjde rozkošné..no asi proto,že ho miluju:grinning: :sweat_smile:

No tak to není zase tak drahé,ne?Já to říkala že pět kapiček..něco si ještě pamatuju :grinning: Máma o tom ale tátovi nemohla říct..cítil by se dotčeně :grinning:

Rozumím..tak třeba ne..Tchán chce mít z malého fotbalistu..ž koupil kopáčák,ale jestli bude po mamince tak bude boxovat a jestli po tatínkovi bude lapět u PC :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 22:43  • Odpověz
autor
Tak fotbalista zase hrozí od mého taťky, bude to jeho první vnoučátko chlapeček, tak se na to těší...... :grinning: No ono to nějak dopadne, každopádně vím, že bude dělat to, co bude chtít on, a ne to, co bude chtít někdo jiný.......tak snad z něj nebude baletka :grinning: :grinning: :grinning:

No já ty kapky asi také budu muset zapřít a kapat je tajně.......je fakt, že člověk, co nespí vedle chrápajícího to nemůže pochopit, jak otravné to může být...... :unamused:

No Martin se chystá hodně kočárkovat, tak to třeba také vyběhá......no Lucí, můžu ti říct, že už se těším, až bude Davídek na světě, protože já si připadám úplně děsná......nemotorný tlusťoch.....už se těším, až se zase obleču do svých džínečků..... :grinning: :grinning: Po téhle zkušenosti už moc nechápu lidi, co mají dobrovolně nějakou větší nadváhu, musí to být strašně únavné tahat ty kila navíc...... :slight_smile:

Ty si dělala box?? Tak to si asi umíš doma udělat pořádek :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 22:51  • Odpověz
No ani mi nemluv..já sice nejsem a nikdy jsem nebyla jako proutek,ale to taky díky tomu boxu..ale já ho dělala pro zábavu,táta má fitcentrum takže tam...doma mám taky boxovací pytel a když jsem nebyla těhu je to super odreagování když Tě něco opravdu vytočí..teda aslepoň mě to pomáhalo..Jinak můj je jedináček a co je facka a pořádná ťafka poznal až semnou :grinning: :grinning:

My dáme taky první vnouče..mlj jak říkám jedináček a mlj bráška má teprve 13 let takže na to má čas :grinning:

Já se teda taky nemůžu dočkat až si obleču rifle..milovala jsem je..v podstatě jsem ani v ničem jiném nechodila..až na sportovní gatě..ale mám pocit že stejně budu muset obměnit šatník a něco nakoupit,páč do toho co jsem chodila před těhu nenarvu ani celou nohu:grinning:Přes steho:grinning:Jsem marná..ale chci chodit plavat tak uvidíme jak rychle to půjde dolů a doma mám rotoped..ale už se vidím:grinning:Jsem hrozně zlenivěla za těhu.. :sweat_smile:

Ale s tím chrápáním opravdu vím jak to myslíš a kdo nezažije tak fakt neví:grinning:
22. srp 2008 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.