• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

+ + + Svitavsko, Moravskotřebovsko, Jevíčsko + + +

(Zamčená)
27. ledna 2010 
Tak tu znovu zkusím založit nové téma pro maminky, těhulky nebo snažilky z okolí Moravské Třebové, Jevíčka, Svitav, Lanškrouna, Letovic ...

Všechny adeptky zdravím a pište, pište, pište ! ! !

Hanča :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky Hani, nejsem primo od tama, ale mam tam pribuzny..ve Velkych Opatovicich :wink:
12. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
No, to je od nás kousek (od Moravské Třebové) :wink: , Brno už je krapet dál :slight_smile:
12. led 2010 v 15:10  • Odpověz
jo to je, ale ne zas tolik nejakych 60km?
12. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahojky Hani ... jsme tu ...ale na Boskovicku :grinning: ... já třeba bydlím na Horním Poříčí u Letovic
12. led 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
O Vás Boskovičankách vím, :wink: :slight_smile: .
Já bydlím v Boršově, je to skoro Moravská Třebová, takový její okraj :slight_smile: .
V Boskovicích chodil do školy můj synátor, dělal tam informatiku v ekonomice - loni maturoval. A já dělala pět let v Jevíčku v ASCi, ale to už je taky "chvilka".
Tak zdravím Boskovice a okolí :wink: :dizzy_face:
12. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Jsem už i na jiných diskuzích,ale tam jsou holky z daleka.Tak jsem hledala někoho blíž a našla :grinning: Já jsem z Dl.Loučky,jinak pocházím z Velkých Opatovic.Takže znám i okolí k Boskovicím i Letovicím...
23. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
Ahoj,
také pocházíme z V.O., kde máme většinu příbuzenstva a druhou máme v Loučce :grinning:
Hani - Boršov, moje oblíbené místo u rybníka, tam jsem vždycky dojela autem, a tam mě musel táta vystřídat, aby přejel tu křižovatku přes státní (to tam ještě nebyl kruháč) :grinning: Ale tchýně dělala to samé :grinning:
24. led 2010 v 00:27  • Odpověz
jé blani.k-tak to se možná známe :wink: .já jsem bydlela na Hliníkách,v Loučce bydlíme 9let.mi se brzo začnem znovu snažit o mimi.před vánocema jsem o mimi v 16tt těhotenství přišli.děsně jsem byla ráda,že to vyšlo,ale dopadlo to jak nejhůř mohlo.Taky jsem měla termín na květen.Takže ještě nechám proběhnout jednu,maxim. dvě MS a začnem znovu se snažením.jen do toho března vydržet,nejraději bych se snažila už teď,ale mám strach,abych to nezspěchala. :frowning2:
24. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Marta - nebo spíš znáš moje příbuzentsvo (hlavně od manžela , ten jich má většinu v Loučce), ve VO nebydlíme už 11 let, tam mě nějak už moc nikdo nezná :sweat_smile: To mě mrzí, co vás potkalo, a držím palce, ať to teď vyjde :wink:
25. led 2010 v 10:27  • Odpověz
To doufám,že nám to vyjde.No já když jedu do Opatek k mamce,tak tam už ty lidi taky nepoznávám,jen pár starejch usedlíků a spolužáků.Je tam hrozně moc novejch lidí.No a v Loučce těch lidí moc neznám-jen pár těch mladších,ale jinak ne.
25. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Jo to znám, my taky když jdeme s našima, tak zdravím všechny , ale vůbec nevím kdo to je :sweat_smile: A myslím, že je to oboustranné. :zipper_mouth: Do Loučky jsme jezdili každý rok na dovču barák po babičce (napůl cesty mezi hospodou a hřištěm), jako chudí studenti jsme na lepší neměli. Klid a pohoda, no už se tam těším na prázdniny s malým :wink:
25. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
A předevčírem ukazovali v TV jak byla kosa a padaly teplotní rekordy, a říkali zrovna o Jevku, že tam bylo -25st. :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
jo,viděla jsem.teda mi bydlíme-máme nově postavenej naproti Plchům.Jestli se můžu zeptat,ke komu jezdíte??nevím teda jestli budu znát...
25. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jé, koukám co tu ja za novou diskuzi - jevíčsko a okolí :slight_smile: .

Blani, zrovna tebe znám od vidění, i když jak píšeš, se tady často nevyskytuješ :wink: . Chodila jsi na gympl o rok níž :wink: :grinning: .
25. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Zuzu - jojo, já už jsem koukala na vaši diskuzi, koho znám, tak jsem tě viděla. Tak to taky určo znáš mého drahého muže, že :sweat_smile: A kdybych nesmazala fotky ze svatby, tak tam i ten zbytek naší třídy :grinning:
25. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jo, Blani, i tvýho muže si pamatuju :grinning:, aby ne, když ste oba z Opatek :wink:. Mmch jsi mo šikovná fotogafka :dizzy_face:, fakt super :dizzy_face:.
25. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Zuzul . jééé, děkuji :sweat_smile: No, aspoň něco mi jakžtakž jde. Hlavně na mého drahého muže a jiná kvítka z naší třídy si z gymplu pamatuje leckdo, narozdíl od mě :grinning: Když si vzpomneu, jaký to byli v primě ucha malý, to by mě ani nenapadlo, že si jedno "dotáhnu domů" :grinning: Chodíte ještě na plesy do Jevíčka? Vím, že zrovna teď byl, ale jsem na neschopence, tak jsem poprvé od maturity vynechala, moc tam z těch "starších" už nikdo nechodil. I půlku profesorů už člověk nezná :unamused:
25. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Neboj, nepamatuju si vašu třídu jako grázlíky :grinning: , spíš vás dávali za vzor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A to, že máš doma za manžela spolužáka - je jen dobře, aspoň jsi měla čas ho důkladně poznat :grinning: :wink:.
Na klasickým gympláckým plese jsem nebyla ani nepamatuju :pensive: . Ale v prosinci jsme byli na stužkovacím synovcovi a nebýt toho, že tam byl jejich třídní Macků a ředitel, tak tam taky nikoho neznám :unamused: .
25. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
blani.k koukla jsem ti na fotečky,teda koukám,nakupování si užíváš.už máte vybraný jméno??fotečky moooc pěkný :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Zuzul - no my se to dozvěděli až po matuře právě na plese, vím, že to byl někdo z vaší třídy, prý se nám říkalo Hujeři :sweat_smile: My za to nemůžeme, že jsme měli vždycky nejlepší průměr a z toho vyplývající výhody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Marta - díky, no co taky doma, sedím na netu a nakupuju :sweat_smile: A když jdu k mudr. stavím se v Tesku a furt nějaký výprodeje mě tam lákají.... :grinning: Právě jsem vytáhla domácí med od včelek z Loučky , do čaje výborný :wink:
25. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
tak si ten Loučkovskej med vychutnej,určitě tady máme nejlepší kytičky :grinning: nějak se od toho netu nemůžu odtáhnout,ale budu muset :angry:
25. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky,
nezmrzly jste? Teď ukazovali zas počasí na ČT a opět Jevíčko, akortá jsem zapomněla kolik tam bylo, myslím necelých 27 pod nulou :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Tak u nás bylo jenom -21°C, tak se to dalo :grinning: . Bohužel jsem musela do toho mrazu, ale teploměr ukazoval už -16°C, takže v pohodě :grinning: . Na sluníčku bylo fakt krásně a když jsem funěla do kopce, tak mi bylo i vedro :grinning: .
27. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak jsem po noční a piju teď kafe.ráno brutální kosa.ještě,než jsme vyjeli dom,tak jsem volala dcerám,ať se pořádně zazimujou :unamused: jedna už dorazila dom,tak je vidět že nezmrzla.ještě druhá a bude to....v práci to vůbec neutíkalo.

zezule5-tak co,plánujete druhé dítko??
27. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
konečně mám doma i tu druho dceru-sice trochu promrzlou ale hlavně že to ráno přežila :wink:
27. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Marta - tak to je dobře...
teď na Nově zas ukazovali Jevko, akorát je umístili do Olomouckého kraje :zipper_mouth:
27. led 2010 v 19:34  • Odpověz
jo koukám.Buď ráda,že nemusíš nikam chodit nebo jezdit do práce-teda předpokládám že máš neschopenku..
27. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Mám od září PN :wink: A vycházky jen od 10 do 14, ale teď už od soboty ležím a snažím se vykurýrovat z nějaké virózy, takže jsem jen ráda, že nikam nemusím. Včera jsem byla u mudr. a myslela jsem, že nedojdu, bylo mi zle a vůbec jsem nemohla dýchat, tak jsem šla s šátkem na puse a ještě ruku v rukavicích, abych "filtrovala" ten studený vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavu omotanou tím šátkem, aby mi bylo teplo, lidi na mě koukali jak na blázna :sweat_smile:
27. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.