• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
ahoj holky, ještě jsem tu nenašla táborsko. jen jižní čechy a budějovicko
22. únor 2007 v 16:07  • Odpověz
Ahojky. No ono tady moc holek z Tábora není,co já vím,ale v "jižních čechách" se nějaký najdou
22. únor 2007 v 16:16  • Odpověz
Ahoj leno27, msunny má pravdu, víc nás bylo v "jižních čechách", ale teď se tam diskuze nějak pozastavila, nevím proč. Třeba se to rozjede tady v té diskuzi.
Ty jsi přímo z Tábora?
23. únor 2007 v 07:28  • Odpověz
autor
jo, jsem kousek od Tábora. do jižních čech musím nakouknout, třeba se dozvím něco nového
27. únor 2007 v 15:07  • Odpověz
No taky to tam nějak moc nežije...Je to sice blbý,ale zkus juknout i na Baby-cafe.cz :wink:
27. únor 2007 v 15:57  • Odpověz
Ahoj,jsem na této diskuzi prve, jsem přímo z Tábora. Je tu nějak mrtvo :frowning2:
28. únor 2007 v 09:09  • Odpověz
Vítám Tě pavila...
28. únor 2007 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem taky přímo z Tábora a bohužel chodím občas na téma "Přišla jsem o mimi...".
28. únor 2007 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
vladimuraz: Taky Tě tu vítám... To je mi líto s mimčem,ale uvidíš,že to nebude dlouho trvat a určitě to bude lepší a za pár měsíců tu budeš psát,jak ti roste bříško :wink:
28. únor 2007 ve 23:46  • Odpověz
vladimuraz: já byla na té samé diskuzi :pensive:, ale určitě si zanedlouho založíme novou, kde budeme jako těhulky...věřím tomu.
Já sice nejsem přímo z Tábora, ale tak 20 km odsud, z malé vesničky. ale každý den sem dojíždím do práce..
1. bře 2007 v 07:43  • Odpověz
Msuny, díky, taky doufám, i když to mám složitější, chodíme na IVF.
Seri ahoj,no jo vlastně, my už se "známe". Já jsem přímo z Tábora, ale jezdím za prací 60 km, vrátila jsem se tam po letech (cca 10 let jsem bydlela jinde) a nemůžu žádnou slušnou práci sehnat. To dojíždění mě dost nebaví, takže se těším na mimi o to víc :dizzy_face:.
1. bře 2007 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
vladimuraz: hele teď jedna zkušenost maminy,co se mnou byla v porodnici- S přítelem se asi 8 let snažili o mimčo,pořád to nevycházelo a když už se objednali na IVF a plánovali svatbu,tak pět dní před tím,co ta holčina měla jít na IVF zjistili,že je těhotná! Uvidíš,že si tu opravdu za chvíli budete brebentit jen o těhulkování!!! :wink: :wink: :wink:
1. bře 2007 v 07:56  • Odpověz
Msunny, to znám, mojí kamarádce se to stalo taky :slight_smile:. Nechci být pesimista, ale mě to asi nepotká. Mám toho za sebou víc, cca 7 let snažení, 2 pokusy IVF, z toho druhého mimoděložní... ale jsem v pohodě, beru to tak, jak to je. Pořád mám spoustu plánů, neustále někde běháme, hodně cestujeme, nic nestíháme, natož myslet na svý problémy.
1. bře 2007 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Tak aspoň,že tak... Uvidíš,ža se to povede aani nebudeš vědět jak! :grinning:
2. bře 2007 v 09:04  • Odpověz
autor
vladimuraz: neztrácej hlavu, určitě se vám to povede. známý se o to pokoušeli asi 4 roky.pak si ona našla někoho jinýho,nakonec po asi 2 měsících zjistila,že to není ten pravý a vrátila se k bývalýmu. během měsíce otěhotněla. mají krásnou holčičku, ale ze začátku si každý z toho kluka dělal srandu, že to není jeho. naštěstí je teď víc podobná jemu
2. bře 2007 v 11:24  • Odpověz
Ahoj,je tu někdo přímo z Tábora?
2. bře 2007 v 15:12  • Odpověz
Ahoj Pacila:Já jsem ze Sojčáku
2. bře 2007 v 16:08  • Odpověz
autor
ahoj holky, nevíte někdo jak je teď cvičení pro těhotný u oliny havlíčkové? prý se to uměnilo. nebo nemáte na ní někdo kontakt? díky
7. bře 2007 v 10:36  • Odpověz
lena27: IP :wink:
7. bře 2007 ve 12:19  • Odpověz
autor
holky, moc díky :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2007 ve 13:14  • Odpověz
autor
msunny: můžu se tě zeptat jaký máš kočárek a jak jsi s ním spokojená. ale jen jestli máš čtyřkolku, trojkolky se nám nelíbí. stále ještě nemáme vybráno
8. bře 2007 ve 13:17  • Odpověz
leni já dostala kočár od sestřenky,kdyžtak se jukni do albumu,mám ho tam vyfocenej :wink:
8. bře 2007 ve 13:51  • Odpověz
jé já jsem ráda, že je tu někdo z Tábora, já skoro taky.
12. bře 2007 v 19:35  • Odpověz
autor
ahoj holky! dlouho jsem nebyla na netu a koukám, že sem taky nikdo nevkročí. zítra jdeme shánět kočárek tak doufám, že vyberem.
2. dub 2007 ve 14:06  • Odpověz
autor
marti: jak skoro z Tábora? to se sem budeš stěhovat nebo bydlíš jen za Táborem?
2. dub 2007 ve 14:07  • Odpověz
ahoj leno, taky koukám, že sem nikdo moc nepíše. Tak ať dobře vyberete, to budete kupovat přímo v Táboře nebo někde jinde?
2. dub 2007 ve 14:22  • Odpověz
autor
ahoj seri, už jsme to byli asi před 2 měsíci obhlídnout a budem kočárek kupovat na blaňáku v Honzíkovi. mají přijatelné ceny a vím od kamarádky, že mají i servis. na koreji v dětském světě je to předražené.
zítra je taky v Ditě prodejní výstava dětského textilu, tak to vezmem při jednom
2. dub 2007 v 17:40  • Odpověz
ahoj leno, tak ať dobře koupíte. Jo a v Ditě mají celkem dobrý věci pro děti, taky jsem tam jeden čas pracovala :slight_smile: . Já bych už taky ráda takhle vybírala, ale bohužel ještě nemám pro koho :frowning2: , ale věřím, že to brzy přijde. Teď už čekám na druhou MS po revizi, má sice týden zpoždění, ale myslím, že přijde. A pak bude snaženíčko.
3. dub 2007 v 07:44  • Odpověz
autor
ahoj seri, včera jsme nakoupili až moc, nechali jsme tam skoro 4000,-
neboj ono se to jednou podaří a pak budeš nakupovat jak divá, moc bych ti to přála. kolik ti je?
taky jsme si vybrali kočárek: http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=32104
4. dub 2007 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj leni, koukala jsem na ten kočárek, je fakt pěknej.
Jinak mně je 26 let, tak si říkám, že mám věk tak akorát na mimčo. Svatbu už mám za sebou, byt máme taky zařízený, takže nám nic nebrání. Tobě je 27? A jak pokračuje těhotenství, to už musíš mít velký bříško, co?
5. dub 2007 v 07:41  • Odpověz
autor
ahoj seri! jo mě je 27, takze taky nejvyší čas na mimčo. tak to už ti opravdu ke spokojenosti chybí jen ten prcek. my byt stále ještě zařizujeme, teď musíme stihnout obývák, abychom měli kam potom pozvat návštěvy. do kuchyně je to fakt blbý. bříško roste snad každým dnem, docela se děsím toho jak budu vypadat na konci :slight_smile: :grinning:
5. dub 2007 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.