• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ten Honzík,ale tak daleko není. Ale jestli jsi byla v Detskym svete spokojená? Třeba zrovna prodavačka neměla den,nevím.
12. zář 2007 v 09:33  • Odpověz
Tou tramtárií jsem nemyslela Honzíka.
12. zář 2007 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky,
v dětském domě to maji fakt o dost dražší, my si tam vybrali x-lander xa a na netu sem ho našla o 2600,- levnější což mi příde docela velký rozdíl,s tím že by nám ho buď přivezli PPL a nebo by jsme si pro něj mohli dojet na prodejnu do Prahy. Když jsem tu objednávku v dětském domě chtěla zrušit tak najednou mi nabídli že mi ho daji ze 7% slevou, i tak to furt vyjde dráž ale už jsem tu objednávku nezrušila a vezmem si ho od nich. Jinak nám ho tam předváděla pani která byla strašně ochotná a na ní si teda nemůžem stěžovat. Taky když sem tam pak volala že chci tu objednávku zrušit, tak to vzala nějaká jiná a ta byla docela nepříjemná a hned že tu zálohu nám nevrátí apod, no a za chvíli mi volala zpátky ta pani co nám ho předváděla že zálohu nám vrátí že si za to můžem vybrat něco jinýho a pak když sme dali řeč kde že sem našla levnější a tak, tak mi nabídla tu slevu a že i mi daji slevu 7% na vše ostatní, tak sem řekla že si ho tedy vezmem od nich. Další věci už tam ale asi nakupovat nebudu, objednávám to vše přes net přeci jenom se to líp vyplatí a taky to na Sezimák máme docela z ruky, takže i proto. :slight_smile:
12. zář 2007 v 11:54  • Odpověz
ahoj holčiny, tak jsem tu zase na skok.
Moni neboj, ten odběr opravdu není tak strašný. My jsme tam přijeli na půl 9, vzala si mě k sobě sestřička a sepsaly jsme všechny potřebný údaje. Pak jsme šli na UTZ, kde Dr. všechno pěkně prohlídnul, dostali jsme fotku a pak už jen čekali na odběr. V čekárně bylo celkem dost párů a z toho byla většina holek hodně mladejch. Před odběrem mě dr. prohlídnul a pak zavolal manžela, který tam mohl být se mnou. Při odběru sledoval dr. ultrazvukem mimčo a přitom odebral plodovku. Opravdu mě to nebolelo, ani jsem necítila zvláštní tlak, bylo to jako píchnutí včelky :slight_smile:. Ukázal mi barvu plodovky a prý byla dobrá. Pak zkontroloval ještě jednou mimi, jak mu bije srdíčko, pustil to nahlas, bylo to fakt zajímavý. No a nakonec jsem dostala injekci do zadku,protože mám Rh-. Pak jsme šli opět k tý první sestřičce s papírama, odebrala mně i manželovi krev a dala mi zprávu pro dr. Za měsíc mě tam objednali na kontrolní - velký UTZ. Pak jsme jeli domů, 3 dny jsem polehávala a snažila se být v klidu. Určitě to taky zvládneš, držim ti palce. Určitě se ozvi, až budeš mít možnost.
12. zář 2007 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem to zvládla, ale strach tu byl. Pan doktor říkal, že ráno měli 17 odběrů, my byli odpolední a bylo nás tam taky celkem dost, ještě po nás přicházeli další. Odběr nebolel jen mě to trochu pálilo asi opravdu jako to včelí píchnutí. Plodovka byla čirá to říkal dr., že je v pořádku, za měsíc jdem na kontrolní UTZ. Injekci jsem nedostala mám Rh+ ani nám neodebírali krev a na 90% víme co to bude. Přítel to sice nechtěl vědět, ale pak byl zvědavější něž já(byl srab :astonished: nechtěl jít se mnou ). Teď bude nejhorší to čekání na výsledky.
A ještě, že se vracím ke kočárku a Dětskému domu asi určitě hodně záleží na koho narazíš. Mě paní říkala, že slevu 7% mají do konce roku. :wink:
13. zář 2007 v 16:11  • Odpověz
Ajoj Moni-a co teda na 90% čekáte?Pochlub se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2007 v 09:53  • Odpověz
Ahojík, tak mám info o předporodním kurzu paní Havlíčkové-včera poslala SMS.
Takže - 1.lekce je v úterý 25.9. od 15-18h.Helsinská 2731 Studio
Bříško.Kurz má 8lekcí,1 lekce trvá 3hoďky.Cena je 1000kc.
Účast se má potvrdit SMSkou.
Už jsem se potvrdila :slight_smile: Teda ale tři hoďky sedět mě asi zabije :unamused:
17. zář 2007 v 10:01  • Odpověz
Ahojky,
dneska volali z genetiky, je to v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a bude to holčička. Na těch 90% co říkal Dr. Věci mám jěště po Kristýně, ale stejně občas zavítám do sekáče, neodolám a něco přikoupím - jen aby se mi to pak vešlo do skříní.
18. zář 2007 v 10:55  • Odpověz
Ahoj Moni-gratuluju k holčičce a tiše závidím :slight_smile: :slight_smile: Ale hlavně že ta genetika je v poho.
18. zář 2007 v 11:47  • Odpověz
Ahoj těhulky,
nějak jsem teď nestíhala.A taky jsem neměla moc náladu,protože jsem byla vystreslá z poslední kontroly-mělo mi údajně měkknot děl.hrdlo.Dostala jsem magnézko a na další kontrole vše ok.Tak se hned člověku uleví :slight_smile:
Moni-hlavně,že je genetika v pořádku.Měla jsi výsledky docela brzy,viď?
Seri-Ty asi ještě čekáš,tak držíme palečky,bude to určitě v pohodě.
Jinak Moni taky lehounce závidím tu holčičku :wink: Já jdu za týden na ultrazvuk,ale nenechám si to říct,Už to nějak vydržím.Věci mám stejně po Tomovi,u toho jsme to taky nevěděli,takže barvy mám neutrální.Něco dokoupím a uvidíme co se nakonec vykulí.
Holky jakou velikost máte zimní kombinézku?Já jí musím koupit,protože Tom je letní,takže v tom by se to naše zimní dítko utopilo :grinning:
Koukala jsem v Honzíkovi,tam měly jakoby zavinovačku,ale má to nohavičky,aby se dalo mimčo připnout do autosedačky.A hezky hněďoučká-neutrální barva :wink:Kam ještě chodíte holky nakupovat? Já vůbec netušim kam jít.Je to zase jiný než před pěti lety.Já chodila do Havlíčkový na dětský,který tam bylo ještě v době totality a to už taky zrušili.Postýlku máme z dětského domu,ten stojí pořád,ale nevim jaké to tam teď je.A dole u Dvořáka v tom dětském se mi to zdá dost drahé.Ale to ono je možná drahé všude.Občas zajdu i do sekáče na Pražáku,mají tam hezké věcičky,ale tím,že nevíme co to bude,tak máme dost omezený výběr ohledně neutrálních věcí :unamused:
Holky hrozně se to krátí,pořád si říkám už aby to bylo a na druhou stranu musim myslet na to, co ještě musim udělat,koupit a do toho vánoce musim taky řešit teď.A to mi toho času už pak tolik nepřijde.
Marti-už máš vypráno a připraveno?Ty jsi nejblíž,ještě vlastně Lenkajne,ale ta už to má vážně tuším za pár :astonished:
Tak se mějte,já jdu kuchtit.Manža je marod,tak se musím víc snažit-bude gulášek s knedlíčkem.
19. zář 2007 v 09:18  • Odpověz
Ahojík
Maky-myslím že už máme všechno-jen autosedačka je objednaná přes net a už je snad i na cestě k nám a koupací vaničku musíme koupit.Tu zimní kombinézku máme velikost 62-v pindělí jsem byla na ultrazvuku a vážíme cca 1500g,tak snad za ty necelý dva měsíce nijak nezgigantíme a vejdeme se do ní v poho:slight_smile: Jo a k těm nákupům- mamka objevila docela pěkný mimi oblečení na Sezimáku na Astře-tam nahořev patře.Za dobrý ceny,tak mrkněte :wink:
19. zář 2007 v 10:33  • Odpověz
Ahoj,
Maky - o Astře jsem taky slyšela, že se tam dobře nakupuje v Havlíčkový je sekáč jinak snad ještě vedle fotbalový restaurace je nějaké dětské zboží, ale tam jsem ještě nebyla tak nevím v jakých cenách se tam pohybují.
Výsledky z genetiky volali a první co mě napadlo když jsem zvedla telefon a sestřička se ohlásila, že je něco špatně když volají - dvakrát jsem se ujišťovla, že je to v pořádku. Dr. taky říkala, že výsledky budou až za tři týdny - prý je to nějaký rychlejší test.
Teď mě v lese něco štíplo do nohy a příšerně to nateklo - hned v pátek jsem šla k obvodní, ta mi na to dala fastum gel a měla jsem ledovat, žádné zlepšení tak jsem v sobotu valila na pohotovost - nakonec v tom mám zánět a beru antibiotika. Nechápu, že to nepoznala hned v pátek a přitom má v papírech, že jsem alergik. Doufám, že to nebude mít vliv na mimíska. :frowning2:
23. zář 2007 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holčiny,
Moni určitě máš ATB,které můžou těhule,tak neboj.Já měla zánět od bodnutí asi dvakrát a jednou to došlo tak daleko,že mi musely nohu rozřezat,dát tam drén a tři týdny dlahu.A to jsem byla na pohotovosti třikrát a až pak na to přišli.A alergik jsem jen na včelí bodnutí a tohle teda včelka nebyla,ale obyčejnej komár.
Jinak já si dnes udělala radost.Byli jsme v dětském domě,takže kombinézku mám,sice drahou ale krásnou.Pak ještě soupravičku do porodnice.Jinak já nic kupovat nebudu,víceměně vše mám po Tomovi,tak jsem si řekla,že tomuhle mimoušovi taky dopřeju.Máme po Tomovi i hluboký kočár a golfky.S Golfkama jsme nebyli vůbec spokojený,tak se je chystáme prodat a na jaře jsme chtěli koupit nový.No a dnes jsme se jen tak na ně mrkly a hned nám tam jedny padly do oka.A co navíc-byly ve slevě.A ještě mi do toho barevně pasuje taška z toho hlubokého kočíku jak kdyby k tomu patřila.Tak jsem fakt spokojená.Jinak jsem dnes navštívila i zdrav.prodejnu,lékarnu a drogerku.Z největšího to dávám dohromady.I vypráno a vyžehleno téměř mám.Trochu jsem se totiž vyplašila minulý týden.Známá čekala dvojčata stejně jako já a už se narodili.Snad je vše v pořádku,vím že u dvojčat je to něco jiného,ale jeden nikdy neví.Dokonce už i nějaké vánoční dárky mám.No abych tady nakonec nestrašila ještě na Silvestra :grinning:
Tak se holky opatrujte a Moni Tebe ať nezlobí ta noha :wink:
24. zář 2007 v 17:59  • Odpověz
A zapomněla jsem,že v tom dětském domě byly dnes tři prodavačky a všechny hrozně milý a ochotný :wink:
A o tom sekáči v Havlíčkový jsem taky slyšela,že tam maji hezký věci.Na to už mi ale dnes nezbyly síly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. zář 2007 v 18:05  • Odpověz
Ahojík, tak Lenkjane už má mímíska :slight_smile: :slight_smile: Lucinku, prý se narodila o měsíc dřív.Pozdravuje a prý se snad brzy ukáže.
25. zář 2007 v 11:48  • Odpověz
Jé to to utíká.
Pro Lenkjane gratulace a hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2007 ve 14:52  • Odpověz
Ahojky
připojuji se ke gratulaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2007 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak jsem zase na příjmu, ode dneška chodím do práce :unamused: .

lenkjane - taky se přidávám s gratulací, hlavně ať jste obě v pořádku a brzy se ozvi, jak se vám vede :slight_smile:

moni - to bych se taky bála, kdyby mi volali z genetiky takhle brzy jako tobě. Hlavní je, že to máš v pořádku a gratuluju k holčičce.
Já čekala pořád na výsledky, v pondělí to byly 3 týdny, ale v poště pořád žádnej dopis. Tak jsem tam v úterý celá nervózní zavolala a prý je to v pořádku... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , mám obrovskou radost. Tak jsem hned včera koupila v sekáči jako odměnu troje dupačky (v neutrální barvě, protože pohlaví vědět nechceme). Stejně ale pořád čekám na ten dopis z genetiky, kde to budu mít černý na bílým, že je vše OK. Pak začnu nakupovat pořádně výbavičku. Jinak jsem taky objevila sekáč v tom průchodu z Fügnerovy ul. na Budějovickou (jak jsou tam potraviny). A jak je zdravotní středisko na Sojčáku (ordinace Šperla), tak v přízemí je taky sekáč, mají tam pár hadříků.

martinko - byla jsi v úterý na tom cvičení u Oliny H.? Jestli jo, jaký to bylo? Já nevim, jestli jí už taky nemám zavolat a poptat se na kurzy pro únorovky - jestli teda není brzo.
27. zář 2007 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno, Seri-na kurzu jsem byla a bylo to super.Měla jsem strach,že tam za ty tři hodiny umřu,ale mohly jsmse si udělat pohodlí-lehnout na karimatku,sednout na polštářky...čajík tam byl uvařený,mno pohodička.říkala že na kurz je dobrý se přihlásit kolem 30tt.Jinak koukni na www.studio-brisko.com. Je tam všechno -kdy je cvičení a tak.Jinak na to cvičení a protahování už můžeš chodit určitě už ted.
27. zář 2007 v 09:52  • Odpověz
Marti díky, určitě se na ty stránky mrknu. Teď ale nějak nestíhám - po měsíci v práci je to hrozný, stohy papírů, každý s něčím otravuje... ale už se těšim až tam taky začnu chodit. I když já mám ještě tak 3 měsíce čas :slight_smile:
27. zář 2007 ve 14:32  • Odpověz
SERI-to musí být hrůza v práci...tak to v poho zvládni :slight_smile: Na ty stránky mrkni,dozvíš se tam všechno :wink:
27. zář 2007 v 17:26  • Odpověz
Ahoj těhulky

Seri - to čekání je strašný, taky čekám na dopis chci mít jistotu, jak říkáš ty - černý na bílým. Taky jsem hned zašla do sekáče, koupila bodíčka a na internetu koukala po miminkovských věcech. Většinu mám po Kristýně, ale stejně něco chci ještě přikoupit. Přemýšlím o fusaku do autosedačky, ten mě docela zaujal.
Marti - ty stránky "bříška" jsou super, už jsem nakoukla a dokonce už je tam psané i plavání. Když jsem p. Havlíčkové volala tak říkala, že to ještě není vyřešený. Přemýšlím i o kurzu i když jako druhorodička - abych se nestyděla :slight_smile:
Tak holky opatrujte mimísky i sebe pa pa :slight_smile:
27. zář 2007 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi včera konečně přišel ofic. dopis z genetiky ČB, že je vše v pořádku. Tak teď už tomu opravdu věřim :slight_smile: . V pátek nás ještě čeká velký UTZ, tak uvidíme.

Na ty stránky Bříška jsem koukala, určitě někam začnu chodit, ale ještě nevim, jestli cvíčo nebo plavání. Možná vyzkoušim všechno a co se mi bude zdát nejlepší, tak u toho bych třebas zůstala.
Moni - myslim, že se stydět nemusíš, když tam půjdeš jako druhorodička, uvidíš, že jich tam takovejch bude víc a je to přece jen tvoje věc, ne?
Třeba se tam potkáme, ale to je až za X týdnů.
2. říj 2007 ve 14:42  • Odpověz
ajój,že by se to tu zase rozpovídalo :grinning: ?
seri - gratulka že už je černý na bílým :slight_smile:
moni - trapná nebudeš jako druhorodička,u nás v kurzu taky jedna je a dobrý :wink:
2. říj 2007 ve 20:14  • Odpověz
Čau holky,
tak mám za sebou velký UTZ v Budějkách, byli jsme tam včera. Všechno je v pořádku, tak jsem moooooc ráda. Zapomněla jsem se dr. zeptat, kolik mimčo měří, ale podle papírů, co mi dali, tak má 18,5 cm, jestli je to možný. Pohlaví nevíme, tak jsem zvědavá, co to bude, ale oba s manžou nějak tušíme holku. Teď už pomalinku začínám kupovat výbavičku, takže vybírám všechno v neutrálních barvách. Sehnala jsem několik hezkých kousků na MMB a MMA.
Jinak jsme se taky byli podívat v Bejbycentru, mají tam spoustu kočárků. Kdybych tam jela s tím, že si tam nějaký vyberu, tak bych fakt nevěděla. Naštěstí my už našeho favorita máme, teď už chybí jen vybrat barvu a jdu ho objednat do Honzíka :slight_smile:.

Holky, v kolikátým týdnu že se chodí na tu sladkou vodu?
6. říj 2007 v 08:33  • Odpověz
Ahoj,
mně dr. napsala žádanku na sladkou vodu když sem tam byla ve 24 týdnu na kontrole a pak už záleželo kdy se tam objednám, já tam byla ve 26. týdnu.
Řekla bych ti i kolik mimi měřilo na tom utz v Budějkách, ale nějak nevim z toho papíru který ten rozměr to je. :slight_smile:
6. říj 2007 v 15:44  • Odpověz
marky - já myslim, že je to u hodnot biometrie - mám tam zkratky BIP, FL a HC. A u toho HC mám 185 mm, tak si myslim, že jsou to míry prcka. Ale nevim to jistě, nejsem dr. :slight_smile:
6. říj 2007 v 18:13  • Odpověz
Ahoj těhulky
nás čeká utz v ČB za 14 dní,ale ve středu jsem byla u své dr. a ta říkala, že je to v pořádku - papíry ještě nepřišli, ve čtrvrtek znova volali opět jsem se vyděsila, ale sestřička mě ujistila, že je vše v pořádku. :slight_smile: Stejně až to přijde na papíře tak budu klidnější.
Na sladkou vodu jdu v úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes: , asi záleží kdy tě pošle dr., s malou jsem byla taky, ale už si nepamatuju v kterém týdnu.
Z hodnot v průkazce jsem taky div živa, ale vážíme 340g.

seri - jaký je váš kočárkový favorit?
7. říj 2007 v 15:46  • Odpověz
My máme vybraný Mikado Oxford - trojkolku. Jsme oba vyšší postavy a kočárek je taky celkem vysoký. Jinak trojkolka je kvůli našemu malýmu kufru u auta. Dělají i čtyřkolku, ale ta se nám ani tak nelíbila. Jo a taky se prý u něj dají vybrat různý barvy, že si sama navrhneš, kterou chceš :slight_smile:. Během měsíce ho asi dojdu objednat.
Moni a tobě nabízeli při plodovce, že ti udělají ten rychlejší test? To je fakt zajímavý, že ti volali hned po 2 dnech a teď znova. Mně vlastně nevolali vůbec, volala jsem tam až pak já po 3 týdnech. A kde v průkajdě máš tu hmotnost? Tu tam já nikde nemám :frowning2: .
8. říj 2007 v 07:46  • Odpověz
Já mám vybraný X-lander XA - ještě nevím jestli projde rodinnou radou. Zdá se mi u něj malá ta hluboká korba,ale zase si říkám, že se narodíme v únoru a to už snad moc dlouho va fusaku nebudeme.
Nenabízeli mi rychlejší test a když volali poprvé tak jsem se fakt lekla, protože dr. neříkala, že by měli volat už jsem měla černé myšlenky. Teď jsem sestřičce říkala, že už volali tak se divila - asi tam byla nějaká aktivní sestřička :grinning: . Až přijde papír tak si teprve oddychnu.
Váhu mám jak jsou utz vyšetření - BPD, AC, FL a V: 340g tak si myslím, že tolik vážíme, protože čeho by tam byla jinak váha. A co jsem tak koukala do chytrých knížek tak by to i odpovídalo.
8. říj 2007 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.