• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
autor
těhu mám bez problémů, jen mám těhu cukrovku a to nechávají max do termínu, pak už hůř funguje placenta. a mimčo mělo v 37+0 asi 3770. Pavlík byl taky velký - 4350g. já budu v po 39+0 a rodit pětikilový teda nechci
24. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nám dnes zase odjel taťka. Teď jsem si přečetla všechny příspěvky. Asi mě bude také čekat hledání gyndaře. Bohužel, protože pani doktorka v Plzni je úžasná. Ale daleko :frowning2: , když bych chtěla znova těhulit. My byli kouknout na boty v Bílkovce a jedny se nám líbily, ale Káji velikost neměly. Máme se zkusit zase zeptat za týden, tak doufám, že to vyjde, když už nám Kája běhá jako čamrda robůtek :grinning: .
24. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz
no to by mě taky zajímalo, proč chtějí vyvolávat....já už bych se nedala a pokud by nebyl problem počkala bych až si miminko řekne :wink:

je v pohodě, když si vzpomenu na Berku v nemocnici tak se to neda vubec srovnavat, ale i tomu jsem řekla at je opatrnej a pak to bylo dobry :D
25. bře 2010 v 06:57  • Odpověz
Ahoj,
nemáte některá zkušenosti s doktorem Šperlem?
25. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj,
izino: jen zprostředkovaně od kamarádky, a po tom co mi řekla, jak se choval, tak bych si o něm myslela, že moc profesionální chování nemá. Možná neměl den,ale určitou slušnost by měl člověk mít i v náročných situacích.

Leni taky bych nechtěla rodit takového macka, ale vyvolání bych taky oddalovala, proč tě prostě jen nekontrolujou i po termínu, myslím, že se standardně pak chodí ob den. I když já rodila 2 dny po termínu bez vyvolání, a plodovka byla prej úplně zkalená. PAk se rozhodni, že. TAk hlavně hodně trpělivosti a klid, vše půjde dobře :wink:

Já byla dnes na kontrole, vše je ok, za měsíc nás čeká velký ultrazvuk, tak jsem zvědavá jestli tam mimi ukáže pinďu nebo frndu :grinning:
25. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Alejuško,
díky. Ona mě k němu chtěla mami přihlásit, proto se na něj informuji. Ona mi o něm nic neřekla, jen to, že je to starý pán. Jsi zvědavá, co budete mít? Já to do porodu nevěděla. Myslela jsem, podle jedné fotky, že to bude kluk a je to úžasná holka :slight_smile:
25. bře 2010 ve 23:26  • Odpověz
izina to jsi dobra ja si to vzdy nechala rict, kdyby neexistoval ultrazvuk, umirala bych zvedavosti :grinning: :grinning: :grinning:
Šperla vůbec neznám a ani k němu nikdo z mých známých nechodí....mamka chodí k Vychodilovi, kterýho si hodně chválí, ale mě přijde divnej :slight_smile:, já chodívala ke Karčový, ale ta je občas dost náladová, pak ta Šmrhová, která nebere a ja jsem u toho Koláře a jsem spokojená, ten strídá ordinaci s Ježkem a ten se mi nelíbí :slight_smile:...ale každýmu sedí někdo jiný, tak je těžký radit...
26. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
My si taky nenechali pohlaví říct :slight_smile: a u druhého se taky necháme překvapit :sunglasses:

trpaslikg: on se střídá s jiným lékařem? Tak to bych nechtěla.

lena: tak moc držím pěsti, ať Ti to dopadne co nejlíp!

Jo, kamarádka mi zase říkala, že Vychodila moc nedoporučuje...jojo,co člověk, to názor :grinning: Nezbývá, než postupně vyzkoušet...nevíte někdo, jak často se smí měnit gyndař?
26. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
ahoj,
já ke Šperlovi chodím už od 15 a nemám s ním žádný problém. jen teď tam dělá sestru jeho manželka a ta v tom má docela chaoz. ale nevím jestli bere, spíš ne. když umřel Fišer tak tam mělo ceduli, že nové pacientky nepřijímá. a ultrazvuk nemá.
dnes sjem byla na ko a na porod to vůbec nevypadá, CS stále 2-3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alejusko: ono ani nejde o to, že by byla placenta zkažená, ale u cukrářek pak to dítě už nevyživuje.
Pavlík byl z toho včerejšího cirkusu hrozně nadšený, a děda taky
26. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
jasne vystridej si vsechny at vis, který ti nejvic sedí :D...no Kolář střídá a vzdy když ma operační dny tak je tam ten Ježek, který ordinuje i v Bechyni....ale jinak má úplně super ordinační hodiny dva nebo tři dny v týdnu až do šesti což je opravdu skvělý...
26. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahojky
Izi - , Aničku jsme si taky nechali říct, byla jsem v ČB v 20.tt a tam nám řekli holku, a pak v porodnici v Benešově na 3D taky. TAk jsem zvědavá, jestli to teĎ bude vidět. Ono to je vždy bez záruky, ale někdy je to vidět fakt dobře.
S tou zmenou lékaře si nejsem jistá, myslím, že jednou za tři měsíce? Zdrav. pojišťovnu myslím jednou za rok.
A ještě k těm gyndařům, fakt nevím jak bych si vybrala, napsala bych si seznam a vylučovací metodou je škrtala a rovnou obvolala jestli berou.
Leni - tak jo je supr, že se PAvlíkovi líbilo představení :slight_smile: Aninka byla jen venku na zvěřinci a byla spíš vykulená, co to tam je za velký zvířata.
jdu dělat večeři, pa
26. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky,
my se byli kouknout na zvířátka ještě s taťkou za plotem. Malá byla vyvalená. Jsem zvědavá, co bude dělat, až půjdeme v létě v Plzni do zoo. Ta se zblázní
alejus,
asi máš pravdu, nejlepší bude ta vylučovací metoda. Uvidim, až teď pojedeme do Plzně, zajdu za mou gyndařkou a domluvim se s ní. Třeba mi někoho doporučí. Byla jsem zvědavá, co budeme mít, ale vydržela jsem to. Jen taťka remcal, že to chce vědět a muj táta zase, že příště chce být srozuměn. Chlapi, no. Ale Petr byl v první chvíli zaražený, když neviděl pinďoura. První slova byla: Jé pipina, ale hned co ji měl v náručí, byl hrdý táta :grinning: .
Tak zatim, my budeme chvíli u našich. Jen škoda, že se horší počasí. Dnes jsem Káje koupila boty, ale holinky v její "maličkosti" nemaji :frowning2:
26. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
tak se hlásím jako dvojnásobná mamina, Děkujeme všem za gratulace :wink:
Jak už Alejuška psala, Radimek se narodil ve středu 17.3. ve 20:13 s mírami 3060g a 49 cm.
Porod jsem měla teda superrychlý.
Z úterý na středu mě v noci chytnul průjem a pak jsem začala špinit, tak jsem si byla skoro jistá, že už se brzo dočkám, že už se tělo chystá. Do toho v noci nějak blbnul Čenda, takže jsem buď seděla na záchodě a nebo chodila k Čendovi. Martin ráno odjel do Prahy.Ráno jsme byla jak mátoha, bolel mě podbřišek, tak jsem dopoledne polehávala, Čenda byl naštěstí hodnej a nechal mě ležet a hrál si sál. Po obědě jsem s Čendou spala hoďku a půl. Pořád mě tlačil ten podbřišek, prakticky jakmile jsem začala něco dělat,tak to začalo. Pořád jsem špinila.Okolo půl čtvrté dorazil můj taťka a vzal Čendu ven, tak jsem zase polehávala. Z venku dorazili okolo 18, to už jsem začala vnímat, že ten tlak v podbřišku není permanentně, ale přichází v určitých intervalech, ale pořád to nebylo nijak bolestivé a tak jsem to začala sledovat. Bylo to nepravidelné, tak jsem si říkala poslíčci. Taťku jsem nechtěla plašit, tak jsme mu nic neřekla. V půl sedmé dorazil Martin z Prahy. Někdy před 19 přišly první bolestivější kontrakce, taťka nic netušící odjel domu. Já pořád v domění, že jde o poslíčky, vlezla do vany a tam se to pěkně rozjelo, najednou skok a pravidelné po 5 minutách. Tak jsem v půl osmé lezla z vany a volala Martina, aby startoval auto a jel pro babičku. To už začaly být bolesti docela husté a interval se zkracoval. Martin přivezl babičku a my vyrazili do porodnice. Bylo 19:53. V autě bolesti už po 2-3 minutách, do toho jsme chytli u nás závory na přejezdu, Martin to krouhal 100 km po městě s rozsvícenými blikačkami...fakt jak z amerického filmu :grinning: Do porodnice jsme dorazili ve 20:05. Na přijmu se nestihlo vůbec nic, šla jsem se vyčůrat, v tom mi rupla voda, dr. mě vyšetřila, prej branka zašlá, jdeme rodit :astonished: . Přešli jsme na sál a při první kontrakci, na dvě zatlačení byl malej venku. Nejsem nastřižená ani šitá :sweat_smile: Rodila mě Votíková. Prostě nádhera. Byl to teda slušnej fičák, představa, že to bylo časově jen tak tak :confused:. Martin u toho tentokrát byl, ale myslím, že byl tak vyplesklej z té rychlosti,že se nestihnul ani rozkoukat :grinning:.
Jinak nová porodnice je pěkná, porodní pokoje super (že jsem si to zase stihla užít, včetně té vany, co tam byla :grinning: :grinning: :grinning: ).
Personál taky super. Na šestinedělí jsem byla taky spokojená, byla jsem na jednolůžáku. Pár věcí mi tam teda vadilo, jako, že nové postele na manuální ovládání????, koupelna- sprcha bez zástěny, takže člověk postříkal všechno kolem včetně záchodu, chybí tlumené světlo na noc ( já to pořešila nakonec baterkou)...ale ty 4 dny to člověk přežije :wink:

tak nějak se doma zžíváme, je to docela náročný, ale po pár dnech už zvládáme líp. Radim je vcelku zatím hodňousek, hodně spinká, kojení nám jde dobře, prdíky zvládá dobře. Čenda je z něj zatím nadšenej, určitě vnímá, že má míň pozornosti, tak se víc chodí mazlit. V noci se malej budí cca po 4 hodinkách, občas ho budím já, protože už nemůžu vydržet, jak mám nalitá prsa.
Hned v pondělí jsme tu měla Olinu Havlíčkovu. jsem si nejdřív říkala,s čím mi jako bude radit, když nemáme žádné problémy, ale byl to velkej přínos, dala mi tolik rad a fíglů, fakt super. Ještě přijde ve čtvrtek. Tak jen info pro Léňu, určitě se s ní po porodu domluv na návštěvu, stojí to za to :wink:

No a na konec mého románu fotečky:
http://picasaweb.google.cz/petra.lud/Radim1732010#

Jdu se Vás pokusit dočíst, jste se nějak rozkecaly, co jede nová verze.
Zatím pa :wink:
26. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
Nikitka: Teda holka, to byla rychlovka, takový porod by se mi taky líbil. :sunglasses: Ještě jednou gratuluju, Radimek je krásný kluk! Olina je super, mně taky hodně pomohla, hlavně se pořádně rozkojit, určitě taky můžu jenom doporučit :slight_smile:

Mno, tak Koláře ze seznamu rovnou můžu škrtnout, to už moc možností pak nezbývá...asi zkusím ten Sobík, i když je to dost daleko.
27. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Peťo krásné fotky, nejlepší je ta, jak koupete s Čendou, Radimek kouká na tebe, ty koukáš na Čendu a Čenda kouká do foťáku :grinning: TAková momentka podařená, a úplně z ní vyzařuje pohoda.
TAk si užívejte krásné chvíle rodinné, až budeš mít víc klidu, vše se zajjede, rádi přijedeme na návštěvu.

A holky ám dotaz, neperete někdo v mýdlových ořechách? Vím, že se daly koupit v prodejně ve třetím patře ve Dvořákovi,ale paní se přestěhovala, a prý měla otevřít prodejnu jinde. Ale nikde jsem na ni nenarazila. Prodávala tam bio, a eko produkty.
NEvíte, kde by se daly sehnat, abych je nemusela kupovat pře net?
27. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
Tak to byl teda fofr, rychlejší to už být snad nemohlo. tiše závidím. fotky nádherný, měla jsem slzy v očích.
Olinu jsem tu minule měla taky a určitě ji budu volat i teď.
tak se mějte a pokud se v po neozvu tak si mě v porodce nechali
27. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky,
Niky z tvého popisu mně až mrazilo, ale zase na druhou stranu takovou rychlovku po příjezdu do porodnice bych klidně taky brala. Byl to teda fofr. :grinning: Ještě jednou moc gratuluji, Radimek je fešák a má míry skoro jako měla Kája :wink:
Až budeš mít pak chvilku tak mi prosím napiš co všechno ti tam daji. Jako jestli vložky, plínky, mazání na zadek, mazání na tělíčko dítěte, čisticí ubrousky a nevim co ještě, abych si to zbytečně netahala sebou. A jak je to tam s nočníma košilema, v BN jsme museli mít svoje, ale tady sem koukala že ti snad i daji. Já si sebou stejně vezmu, ale asi jen dvě.
A ten jednolůžák ti dali sami od sebe?

Leni, tobě budu držet pěsti ať ti to dopadne stejně tak dobře jako Nikče, jsem zvědavá co budete mít teď je to jeden kluk za druhym. :slight_smile:

No já měla středa, čtvrtek taky docela krizi. Ve středu mi bylo od rána nějak špatně, bolelo mně trochu břicho. Byla jsem dohodnutá s hokama z práce že se tam zastavim a hodim jim tam papír na mateřskou. Tak jsme tam dopoledne s Kájou byla ale bylo mi fakt divně. A po obědě jsem měla jít s Kájou k zápisu do školky. Tak jsme si šli po obědě lehnout a pak jsme s ní zajela do tý školky, tam teda jsem se taky držela, Káje tý se odtud nechtělo, docela se jí tam líbilo. Ještě že sem tam jela autem, protože jsme přijeli domu a já si ani nestihla zout boty a svlíct bundu a letěla sem na záchod hodit šavli, šavli docela hustou stříkalo to ze mně děsně. Bylo mi zle, tak jsem pak od čtyř hodiny ležela jak mrcha. Zdeněk pak naštěstí dorazil domu tak se o Káju postaral, já neměla sílu ani vstát z tý postele. Všechno mně bolelo. Potom v půl devátý jsem se dokopala aspoň si dát sprchu, vylezla sem ze sprchy a najednou se mi zas obrátil žaludek že sem to musela hodit do umyvadla, nepamatuju si že bych někdy takhle zvracela to bylo jak když to stříká hasičskou hadicí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to sem za ten den skoro nic nesnědla. Takže sem šla ležet a spala sem až do rána, dala sem si k posteli akorát vodu a v noci sem pila vodu. Ve čtvrtek ráno mi na zvracení už ani nebylo, to sem se i nasnídala ale dopoledne mi začali v zádech v místech kde bývá zapínání podprsenky takový pravidelný bolesti, docela velký a přicházeli v nějakých intervalech, sem nevěděla co se děje, tak sem zase polehávala, pak sem si zkusila dát sprchu a šla sem si lehnout, Kája naštěstí si tak nějak hrála doma sama a pak šla ležet taky, tak jsme spali asi dvě hodiny a mně už pak nic nebylo. Odpoledne už sem byla celkem v pohodě.
V pátek už mi nic nebylo, tak sem umyla okna na celym baráku. :grinning: Tak nevim co to mělo být, bylo to docela dost nepříjemný. Nevim jestli sem se neodrovnala v úterý, protože jsme byli v solný jeskyni a pak sem vezla mámu domu a odpoledne sem si chtěla zajít k obvoďačce pro razítko do průkazky a šli jsme tam kilometr pěšky, jenže ona tam ještě nebyla a v čekárně bylo asi 10 lidí a vzduch jak v opičárně, tak sem to vzdala a šli jsme zase kilák zpátky a já už byla hrozně utahaná. :confounded:
Holky myslíte že se něco stane když nebudu mít v těhu průkazce potvrzení od praktický doktorky? Já na ní fakt nemam nervy, to je taky doktorka na baterky, stejně mně na EKG nepošle tak mi to příde uplně zbytečný k ní jít.

Jedna moje kámoška měla termín jen o týden dřív než já a včera už porodila, docela mně tim dostala, jsem měla uplně slzy. Ležela už 10 dní v nemocnici, tak se asi včera rozhodli že malýho radši vyndaji. Ale míry má celkem dobrý 2,30kg a 46cm. :slight_smile: Já už si dneska radši pobalila další věci do porodnice, člověk nikdy neví. :slight_smile:

No nic končim, Kájula spí zas už nějak dlouho ale to neva ať se vychrupká a nabere zas energii na zlobení maminky, tak hezký zbytek víkendu papa.
28. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
tak si mě tam ještě nenechali, nástup ve středu, pokud nebudou mít plno. a na to to nevypadalo, dnes neměli do čeho píchnout :grinning:
29. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
marky: proč ti neudělá EKG, mě ho dělá v ordinaci, nikam neposílá. je to otázka 5 minut. já myslím, že to chtějí kvůli tomu, kdyby byl nutný císař
29. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Marky: a měřila sis teplotu? Jestli to nebyl náběh na něakou viroózu. Nebo jak píšeš, prostě si tělo řeklo, že je přetažený, po tom úterku. Ale to zvracení a bolesti v zádech by mě vyděsili.
Já mám praktickou doktorku taky jen na razítka, a když tam nemusím, tak tam nelezu. V těhuprůkazu jsem ji neměla orazítkovanou a nic nikdo neříkal. EKG v ordinaci nemá, stejně bych musela jinam. A nevím jak táborská nemocnice,ale většinou před operačním zákrokem nesmí být vyšetření starší měsíc. TAkže stejně by si to měli podle mě natočit v porodnici.
Leni tak ať ti všechno dopadne dobře, bez problému a rychle, to zvládnete :wink:

Já si začala chodit pro obědy do školní jídelny, a je to pohoda, nemusím vymejšlet co vařit, a hlavně každý dopoledne něco kuchtit u sporáku. Aninka zatím všechno zdlábla, jen mě teda nechutnaj ty polívky, ale to o sobě vím, jsem vybíravka hrozná :grinning: A většinou toho daj tolik, že se najíme obě. ( teda Anina není zase velkej jedlík) Bála jsem se toho času, protože obědy vydávají až od 11hod, a to už A. je většinou zralá na pelech,ale tím, jak jsme venku, nebo se jí věnuju, tak to vydží v pohodě, a jdeme spát o té 12. TAk to jsem ráda, i když ráno stejně vstáváme po 6. teĎ s posunem o hodinu to není o moc lepší, vlstně by měla vstávat o hodinu dýl,ale dneska stejně strašila už v šest ( takže po starým v pět!)
29. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
alejuska ma s EKG pravdu, ja mela razitko i EKG a stejne si ho udelali v nemocnici jeste jednou :wink: ...tak bych si s tím hlavu nelámala...
29. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
nikit,
gratuluji k malému.
30. bře 2010 v 00:36  • Odpověz
Leno, držím palce!

Holky, tak jsem právě přihlásila malýho na plavčo do Juklíka, tak jsem zvědavá...dneska už to nestíháme, ale příští středu jdeme na to :slight_smile: Naposledy jsme byli v bazénu v prosinci (jen tak si "zaplavčit") a předtím jsme byli akorát týden v srpnu na plavacím pobytu, to mu byly 3 měsíce, tak jsem zvědavá, jak se na to teď bude tvářit... :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
My možná budeme chodit od roka. Uvidim, jak se bude Kája tvářit na brouzdaliště v bazénu
31. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Aninka dneska dostala velkou postel, jsem zvědavá, jak si zvykne. Ale v postýlce už se skoro nevešla, a taky už si sama vylejzala, tak aby to měla bezpečnější. Dneska a včera měla nějakej den blbec. Včera nechtěla v poledne vůbec spát, vytáhla jsem i kočár, že ji uspím venku,ale houby. Dneska to samý, v půl jedný šla do postýlky, ale jak jsem zavřela dveře, spustila pláč a vydržela asi 10minut slušnýho jekotu.PAk přišla a s dekou za mnou. A dneska večer jsem jí naměřila 38,1, má průjem a vůbec je nějaká plačtivá, i vnoci se budí s pláčem. Nevím, že by stoličky? Jinak máme všechny zuby. Doufám, že to brzo přejde. Jsem taky nějaká přecitlivělá ( asi ty hormony) a MArtin teď je pořád na domečku, maká, abysme to stihli dostavět co nejdřív. NO, už aby fakt bylo teplo, tohle aprílový počasí taky může rychle přejít.
A k plavání. My chodily 3 běhy do Juklíka, spokojenost,ale cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď 3 měsíce v táborským bazénu nic moc, mě štvalo, že je tam málo vody a lezla jsem tam po kolenou. Po půl hoďce jsem měla záda na výměnu :unamused: TAkže další koupání bude až s taťkou v Knížečáku :grinning:
Jdu to zalomit, nějak jsem pořád nedospalá.
Krásné velikonoce ať vás moc nezmydlí :slight_smile:
3. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky,
po dlouhé době se hlásím. Počasí děs, už aby svítilo pořádně sluníčko. Užívali jsme si týden na Slovensku, byli se vykoupat v termálech :sunglasses:.
Alejuska - v bazénu jste chodily do kurzu? Cena v Juklíku je děsná, ale Andrejka v bazénu nechce spolupracovat, protože zjistila, že stačí a může si chodit jak potřebuje. Už nechce moc spolupracovat ani v Juklíku :unamused:, máme ještě zaplaceno do června a od září se rozmýšlím, protože od února půjdu do práce a nevím jak budeme stíhat.

Niky gratulujeme k Radimkovi.

Všem krásné velikonoce a ostatním těhulkám pohodové těhu i porod ( holky tiše Vám závidím :dizzy_face: )
5. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj maminy,
jsem v jednom kole, tak moc teď PC nepouštím. Martin odjel s Čendou na pomlázku, Radimek spinká, tak snad mám chvilku pro sebe :wink:. Musím říct, že je to dost náročný, fakt jak se říká jedno dítě žádné dítě :grinning:. Ale snad se brzo pořádně zajedeme a bude to v pohodě. Zatím jsem tu měla pořád někoho k ruce, tak uvidím tento týden, jak nám to půjde. Njejvíc času nám zabere kojení, malej má zkrácenou podjazykovou uzdičku (zítra jdeme na prostřižení), takže si hodně přisává vzduch, musíme třeba i 3x za kojení odkrkávat a dost ublinkává a hůř si saje to zadní mlíčko. Takže kojíme i půl hoďky, pak něco ublinkne, pak zase bečí, jak se mu vrací ten žaludeční obsah, tak mu musím zase dát cucnout...takže kojení je u nás i hodinová záležitost. Tak doufám,že to prostřižení mu pomůže. Ale jinak je vcelku hodnej, přes den hezky spinká v kočárku,v noci spinká i 7-8 hodin v kuse bez kojení :slight_smile: Ale i přes ty problémy s kojením pěkně přibírá, ve čtvrtek měl 3300g, tak jsme byli pochváleni. Ve čtvrtek jsem tu měla zase Olinu Havlíčkovou, musím říct, že je fakt dobrá, tolik mi poradila s tím kojením atd. Ještě přijde příští pondělí.
Čenda se chová k Radimkovi úžasně, je takovej něžnej, pěkně ho hladí,povídá mu, když bečí, tak k němu hned běží a utěšuje ho. Je teda teď víc mazel, chodí se víc se mnou mazlit.

A co Léňa??? Určitě už porodila, jsem zvědavá jestli to je kluk nebo holčička. já spíš tipuju holku, ale mě moc ty tipy nevycházejí :grinning:

Marky: písla jsem Ti info co jsi chtěla do IP. A myslím si, že když nebudeš mít razítko v průkazce, tak Ti hlavu neutrhnou. Stejně je to jen formalita. Mě dr vidí jednou za 100 let a má u mě něco hodnotit??? Anamnézu s Tebou sepíšou v porodnici před porodem, takže vše důležité budou vědět i bez praktické dr. Já si Ekg nechala natočit v práci, pač by mě dr. zase hnala někam, v ordinaci ho nemá, tak jsme se tak domluvily.
A koukám, že už Ti v pase svítí 35tt, taky se Ti to pěkně krátí :grinning:

Alčo: tak snad to bude mít Anička od zoubků :confused: Jestli budete ok, tak Vás ve středu čekáme. Přijeď i s Aničkou, Radim spí dobře v kočárku, tak buď půjdeme na procházku a nebo ho dám do kočárku na terasu :wink:

Teri, Izi: juklík je fajn, určitě se Vám tam bude líbit, člověk si lehce zvykne na to zázemí tam a pak už se mu nebude chtít na plavečák....i když ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, musím končit. Mějte se krásně. papa
5. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska jsem vyrazila s Aninkou k dr. protože ty teploty nelezly dolů, každou noc 40- tky. Udělala jí výtěr z krku, to bylo negtivní, vzala jí krev ( nesla to statečně, jen plakala) taky bez známek zánětu, tak to uzavřela jako 6. nemoc. TAk snad máme nejhorší za sebou. Jen nechce jíst. A já si hnula se zádama,ale tak blbě, že se nemůžu ani pořádně nadechnout :angry: Když se to s..e, tak se to s...e :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzala jsem Aninu z chodníku do náruče, dělám to x krát za den a zrovna se mi zablokujou záda. Ještě se mi to nestalo, záda mě sice bolej,ale takhle ještě ne,fuj. Prášek si vzít žádnej nemůžu, no musí to přejít. Už se MArtinovi nebudu posmívat, když ho to taky chytlo, při každým nádechu hekal, a teď jsem na tom stejně. Je to u nás jak v lazaretu :unamused:
Moni77: jo, chodily jsme od 3 hodin. A je pravda, že ze začátku A. neuměla chodit ve vodě, asi po třetí už si zvykla. A taky moc nedělala, co se zrovna mělo. Nejvíc jí lákaly hračky v košíku a lezla ven na schody. TEĎ budu chodit do Juklíka sama, Olina tam má těhotenské plavání a možná tam půjdu hned ve čtvrtek, třeba si tam srovnám ty záda :grinning:
Koledníky jsme nemocí odradily, takže vajíčka půjdou do pomazánky a čokoládový úspěšně s MArtinem vyjídáme :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
ahoj holky,
dnes nás pustili z porodnice.
Davídek se narodil 31.3. ve 13,54 a měl 3940g a 52cm. byl to teda fofr, za necelé 2 hoďky byl na světě. víc napíšu až bude čas
6. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
ahoj,
manžel s Pavlíkem odjeli na matriku tak nakukuji.
porod mi vyvolávali a měla jsem hrozný strach, že tam budu ležet 3 dny a nic se nebude dít.
ve středu ráno mi v 8,20 zavedli tabletu a začali točit monitory. pořád se chodili ptát jestli už něco cítím a já byla úplně v pohodě. po 10 hodině už jsem cítila slabé nepravidelné bolesti. v 10,50 se to rozjelo okamžitě po 2 minutách, ale ještě to bylo snesitelné a mohla jsem fungovat. v 11,30 vyšetření. prý je to pěkně přichystané a mám jít na sál. ve 12,00 mi píchli vodu. rozjeli se nesnesitelné bolesti.hodinu jsem musela ležet (monitor+kapačka) a pak mě přišli vyšetřit jestli má ještě cenu dávat klistýr (až druhý den jsem si uvědomila, že oni věděli, že to bude rychlý). to už jsem měla bolesti po 1,5minutě a zkracovalo se to.asi do 1,30 jsem byla ve sprše a pak už jsem přestala vnímat čas. začalo mě to nutit na tlačení tak říkám manželovi aby je zavolal. myslela jsem si, že řeknou, že je moc brzo.nebylo.ani nevím jak dlouho jsem tlačila, mohlo to být tak 5 minut a malej byl na světě.bylo 13,54. to ještě manžel říkal,že by se mohli narodit na stejný čas. Pavlík je ve 14,53 (ale po 5,5hodinách). . tak to je celý můj porod.
Davídek spí celý den, jen se nají a pokračuje. za to v noci by pořád jedl, snad po půl hodině a nechce se mu spát.o dudlíka moc zájem nemá
6. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.