• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj,
Leni moc gratuluji k Davídkovi, ať se má k světu a pěkně roste :slight_smile:
No tak to byla rychlovka, vidíš, jak to šlo pěkně, hlavně, že jste v pořádku a netrápila ses tam x hodin.
Aninka stále teplotuje, už je jak mátoha. No snad dneska už to bude lepší.
ZA 2 týdny jdu na velký ultrazvuk, tak už jsem zvědavá na prcka :slight_smile:
Užívejte pěkného počasí, my na to koukáme z okna :wink:
7. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
v noci si to pěkně užíváme, Davídek má ukrutný prdíky. tak jen rychle fotky a jdu si lehnout
7. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,
LEni Anička trpěla taky hodně na prdíky. Pomáhalo jen nahřívání a masáž bříška, rektální rourka a bezpečně usnula v šátku, bez něj si to první 3 měsíce neumim představit. A k tomu ještě poskakovat na míči a usnula během pěti minut. No, a já na starejch rohlíkách, rejži a bramborách, jsem se bála cokoli sníst,abych jí nepřitížila. Dávala jsem Babycalm,ale myslím, že to moc nepomáhalo. A prolejvala jsem se fenyklovým čajem na noc. Uvidím jak to bude s druhým.
Jinak už je A. zdravá, ve středu se osypala, asi jí to i pálilo, byla trochu oteklá v obličeji a v noci se budila pláčem. TAk jsem jí dala fenistil a včera už prováděla doma lumpárny, tak šla dneska k babičce.
Holky nemáte tip, kde se dají koupit slušné tenisky a ne moc drahé? K vietnamcům se mi nechce, a kamarádka říkala,že nejsou nic moc ani tenisky u deichmana,tam se mi celkem líbily, za 250,- ale prý nic nevydrží. Jestli máte někdo dobré zkušenosti s nějakou značkou nebo prodejnou, budu ráda.
A taky jsem dneska byla na burze dětského oblečení na Sezimáku,nakoupila pár oblečků. Příští týden je na PArkánech, tak tam taky zajdu, za 200,- jsem koupila troje tepláky, mikinu,šaty,šusťák a batoh. Ale měli tam hodně věcí buď na miminka nebo na větší tak 5let a víc.
10. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
ahoj
Alčo to je dobře, že už jste zdraví.
prdíky máme až v noci. dnes v noci už to docela šlo (předtím jsme usli asi až ve 3 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), budeme muset dávat rourku vždy po koupání jako prevenci. ta se nám osvědčila i u Pavlíka. mudr mi napsala Sab Simplex, ten jsem dávala i u Pavlíka a docela pomahal. feniklovým čajem se prolývat nebudu,protože mám mlíka dost. piju jen ten na kojení a tam fenykl je také. já chci potom zkusit dávat probiotika, ale ty jsou až od měsíce tak musíme počkat. v úterý má přijít Olina, tak se musím na vše zeptat. člověk toho strašně moc zapomněl a hlavně se na toho drobka bojí sáhnout, aby mu neublížil.
a Davídek moc nechce dudlíky a vyžaduje prso. snad si na ně zvykne.
a tenisky chceš pro sebe nebo pro Aničku?
jinak Pavlík je na Davídka moc hodný. jen děda se k Davídkovi nesmí přiblížit, to pěhně žárlí.
10. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj,
jen tak v rychlosti.
Alčo, já kupovala Káje tenisky na mimibazaru, jsou od Befada, jsou certifikované tak by měli být v pořádku.
Odkaz je třeba tenhle tam sem je kupovala, cena myslim dobrá. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user=87810
nebo tahle pani je má taky ale už dražší http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user=98761

Leni, moc gratuluji k Davídkovi, teď se rodí fakt samí chlapáci, v okolí je to samej kluk. S těma prdíkama já zkušenost žádnou nemám, neb Kája na to vůbec netrpěla, takže v tom jsem měla štěstí, uvidíme co druhý mimi. Příde mi že to je spíš problém kluků co tak slyšim od kámošek, že ty kluci na to hodně trpí.
Jinak v Ta v porodnici spokojenost?

Mně včera začal 35. týden, navrch mám 13 kilo, břicho mi příde docela obr. Teď bylo fajn že bylo docela hezky, udělali jsme nějakou práci na zahrádce. Ve středu jsme se byli podívat v Praze na Blejdíka, už je u pani 3 měsíce a musim říct že první pohled na něj byl pro nás trochu šok, protože ho pani pěkně vykrmila, takže nám přiběhnul naproti pěkný váleček. Ona s nim sice chodí na dlouhatánská procházky dvakrát denně, ale asi ho i pěkně krmí. Tak mám trochu strach kam až do povede, aby to s nim pak v létě neseknulo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahoj maminy :wink:
Koukám, venku nic moc počasí, tak se to tu schází :grinning:
Leni: gratuluji k Davídkovi :wink: Je to teda kus chlapa, tak ať pěně roste a dělá Vám jen radost :wink: Mě zase ten tip nevyšel, ale já to psala :grinning: A porod jsi měla vcelku rychlej, skoro jsi to psala jako kdybych psala já o svém prvním porodu- nic nic a pak hned mazec po 2 minutách, ale naštěstí to netrvalo dlouho :wink: Ke mě přijde Olina ještě v pondělí :wink: Čenda na prdy moc netrpěl, Radim taky moc ne, někdy se teda taky kroutí a pobekává, ale že by jsme prořvali hodiny a noci t o ne :wink:. já mu občas kápnu Sab simplex, feniklový čaj nepiju (Olina říkala hlavně ho nepít večer a na noc!!!), 1x denně piju kojící a pak mám ještě čaj Sedmero bylin -Babička Růženka.

Alčo, tak to je fajn, že už je Aninka zdravá :wink: Tak to by to mohlo tento týden klapnout, ne? Asi jsi ráda, že jsi dala malou na chvilku k babičce, co? Je to náročný, když jsou děti nemocný a ještě musí být člověk zavřený doma.
Burzy jsou na ty dětský věci dobrý, koupíš za pár korun plno věcí. Já to bohužel nezvládnu,ale ségra přislíbila, že až půjde příští sobotu,tak se mi taky jukne něco na Čendu. Tenisky bych taky pro Čendu potřebovala a taky nazouváčky na terasu. Byla jsme v týdnu jen v obuvi u nás v Planý, ale nic jako kecky neměli, prej jim má přijít v týdnu zboží.

Jinak u nás proces zžívání pokračuje,je to docela mazec, fakt jedno dítě žádné dítě. Čenda se začal víc vstekat, neposlouchat, občas to hraničí s hysterií, do toho když spustí Radim....víc ani popisovat nemusím, si to umíte představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad ho to přejde. Naštěstí k Radimovi se pořád chová hezky.
V úterý jsme byli s Radimkem na prostřižení té uzdičky, bylo to během vteřinky hotové. Akorát jsme byla nějak v šoku z toho, že to neumrtvila, prostě vzala nůžky a na dvakrát střihla :pensive: Ale asi to nebylo pro malého nic hrozného, pač když jsme ho oblékala a dávala zpátky do autosedačky, tak už zase spal. Krev mu tekla trošku a už je to úplně dobré. Pití se trošku zlepšilo, ublinkává teda pořád, ale přijde mi, že si to mlíko vytahne rychlejc. V noci to docela jde, většinou nakojím večer okolo 8-9 a pak se budí mezi 2-4 a pak ráno okolo 7 :slight_smile: . Přes den pije cca 3-4 hodiny.
Včera byl Čenda celej den u babičky na Sojčáku, došli spolu na cvičení do kaňky, pak byli v solné jeskyni a Martin ho přivezl až v půl sedmé. To byla balada. Radimek byl včera strašně hodnej, pořád spal, já si taky dáchla, udělala doma spoustu práce a pustila se i do přesazování kytek :slight_smile: Teď jsem doma taky sama, Martin odjel s Čendou k mojí ségře, Julinka slaví 4.narozeniny. Se mi zatím nechce s prďousem moc někde courat. A pak si ho vezmou naši na noc, Martin jede večer na Vávrovku na bál (letos téma Děti květin, mě mrzí, že o to přijdu, ale co se dá dělat).

Až bude holky hezký počasí, tak by jsme mohly dát srázek třeba na hřišti u Vily na Sezimáku. My se tam občas sešly s Alčou a bylo to fajn.Děcka si pohrajou, dáme si tam třebas obídek....co Vy na to?

Jinak 28.4. se chystám s Čendou na zápis do školky. Jsem fakt zvědavá jaké budou šance, loni vzali všechny plánské děti.

Tak jsem se slušně vykecala a jdu si asi na chvilku lehnout, když prďous spí venku na terase a Čenda je pryč. Papa
10. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahoj Holky,
Kristýnka je nemocná tak je doma trošku rušno.
Leno, gratulujeme k Davídkoví.

Niky tak se ve školce sejdeme - taky se chystáme. Jinak se srazíkem souhlasím, doufám, že ho nepropásnu, moc sem nechodím.
12. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj děvčata,
dnes jsme se po 10 dnech vrátily od taťky z Plzně. Káje také střihla uzdičku pod jazykem bez umrtvení a rychle. Prý to nebolí a asi měli pravdu. Jinak bych srazík na hřišti také uvítala. Kája má děti ráda a pořád je sama, většinou. Snad nepromeškáme termín.

Leni,
gratulace k Davídkovi
12. dub 2010 ve 23:45  • Odpověz
autor
ahoj holky,
jen v rychlosti.
včera jsme byli na prohlídce a Davídek měl 4410g :grinning: , prý tak vypadají šestinedělní děti a když nebude problém tak na další kontrolu půjdeme až v 6týdnech.
dnes tu byla Olina, hodně poradila a vyndala mi posledních 6 stehů (konečně můžu sedět bezbolestně)
na srazík samozdřejmě rádi dorazíme, snad už se počasí konečně umoudří.
niki to se máš, že ti tak hezky v noci spí.my se trápíme hodně večer mezi 8-10, pak už je tak uřvaný, že se budí tak po 3 hodinách. jinak přes den je to zlatíčko.
ať vás vezmou do školky, my byli na zápisu před měsícem a nevím do kdy rozhodujou. ale moc s tím nepočítám
15. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky,
Leni tak to Davídek pěkně přibírá :slight_smile:
Jak to že ti vyndavala stehy, vždyť tyhle se samy vstřebaji ne?

Niky, já Káje kupovala nazouváčky tuhle v Sedlčanech, jenže ona v nich hrozně blbne, tak čekám kdy si zvrkne nohu.
Dneska sem byla na kontrole, tak sem zašla na pražáku do sekáče, podivat se Káje po nějakých tričkách na léto na doma a koupila jsem jich několik a docela hezký. Sice mi příde že ty ceny tam maji na některých věcech docela zbytečně předražený, když si vezmu že pak když jsou slevy v tom Tescu nebo C&A a daji se tam pak nový věci koupit za pár kaček. Ještě sem myslela třeba nějakou jarní bundu na zahradu ale to tam na ní nic neměli, stejně tak tepláky. Za to prckovi jsem nekoupila zase nic, nějak mi zatim nejde na něj nakupovat věci, asi tim že teď mám na něj plný šuplík věcí a co pak bude potřebovat se uvidí až časem. Ono od určitýho období jsem začala Káje kupovat hlavně do růžova, takže pak už toho na kluka moc nevyberu.

Jinak na kontrole CS 4-5, prohmátla mně a řekla že mimi je ještě vzadu. Mám přijít ještě ve čtvrtek a zároveň mi dali číslo abych se objednala do porodnice na sepsání porodopisu. Sem si právě myslela že ten příští týden už začnu chodit na monitor, ale když k ní mám přijít ještě ve čtvrtek tak nevim na kdy se mám teda na ten monitor objednat, jestli bude stačít zas až ten další týden kdy už budu vlastně mezi 37-38 týdnem?

V pondělí sem byla s Kájou u doktorky pro potvrzení na evidenční list do školky, tak jsme to tam rovnou zanesli a oni nám rovnou dali rozhodnutí že je Kája od 1.12.2010 přijatá, tak fajn tak bude moct mezi děti. když to tak slyšim jak jsou jinde problémy, tak tady je snad jediná školka v republice kde nám přijmou dítě od tří let bez problémů.

S tim srazíkem se uvidí, asi záleží kdy by to bylo, nevim jestli se mi bude chtít tam jet když bude mimi ještě hodně mimi. :slight_smile:
16. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz
Leni,
to je Davídek pěkný chlapák.

Mně řekli ve školce pod barákem na Sojčáku, že se nemusíme předem přihlašovat. V Plzni bych ji musela přihlásit hned po narození.
16. dub 2010 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky maminy :wink:
tak máme za sebou dosti náročný týden, Radimka začlo hodně bolet bříško, takže řevu jsme si užili v týdnu dosti. Nejhorší bylo, že se mi začal šponovat a kroutit u kojení a tak jsem musela vytáhnout i flašku a dát mu odstříkané z flašky.Ve středu to vyvrcholilo, večer řval a řval, takže jsem museli vzít dovnitř i kočárek, hopsat s ním na míči a vytuhnul až v půl jedné v noci. Byla jsem z toho hotová, hlavně psychicky, u Čendy jsem tohle nezažila. Tak jsem volala Olinu, pač to kojení byl fakt horor,tak mi hned přijela,moc mi zase pomohla a poradila. Dva dny jsem te´d kojila přes klobouček.Začala jsem dávat Radimovi probiotika, Sab jsme vyměnili za Lefax, do toho homeopatika, Nutriton kvůli ublinkávání, já dlabu taky probiotika, omezila jsem mléčné výrobky, piju krom fenyklového a kojícího čaje ještě meduňku..prostě hotová apatika u nás :sweat_smile:. Ale zdá se, že je to lepší. Sice večery jsou nás Leni taky slabší, je víc ubečenej a nehrozí, že bych ho šoupla do postýlky, uspáváme na ruce na míči :confounded: I v noci po kojení ho musím chvilku pohopsat a zpívat mu. Ale přes den je to vcelku dobrý,hodně spí v kočárku. No je to po pravdě mazec, zatím mám pořád někoho k ruce, neumím si představit, že hlavně večer bych neměla nikoho k ruce.
A váhu má Radim ve 4 týdnech 3700g :wink:

Marky: monitor Ti natočí i při sepsání toho porodopisu :wink:. Já chodila na monitor asi od 36tt, ale asi to bylo tím, že ho mají v ordinaci :wink:
S těma věcma zesekáče máš pravdu, kolikrát je to předražené. Pak si koupíš v Tescu a v CAčku nové za stejnou cenu. Mě dneska ségra koupila plno věcí na Čendu na burze, asi 12 ks za 450 kč :wink:

Ten srázek bych viděla nejdřív na konec května, teď si to vůbec nedokážu představit, že kojím někde na lavičce, když se s tím peklíme i doma :confounded: Moni, já mám na tebe číslo, i na Izinu, Léňu, Marky, tak když dám něco dohromady, tak bych písla smsky :wink:
A se školkou to bude zajímavé, pač mám echo, že letos budou mít jen 30 míst, loni 60. Ty se snad bát nemusíš, když půjdeš do práce. Já si moc iluze nedělám, ale zkusit to půjdeme.

Tak já mizím do postýlky. Dobrou a pokud možno klidnou noc :wink:

jo a ještě jeden návrh..nezamkneme si diskuzi??? Chodí nás sem pár a myslím si, že "šmírovat" sem chodí určitě dost lidí, co jen čtou a nepíšou a to mě vcelku štve. Když je nově možnost téma zamknout, tak bych do toho šla. Tak se vyjádřete :wink:
17. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz
Niki,
tak sis s malým pěkně užívala. Snad už je to lepší. Mně je celkem jedno, jestli si budeme místnost zamykat. Remcat proti nebudu

Káje se spaní nějak změnilo. Jak pořád lítá, je unavená a brzy usíná. Jenže bohužel zase brzy ráno vstává, což nevyhovuje mně jako sově.
18. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
niki: to mě mrzí, že máte taky prdíky. já už jsem to zažila s Pavlíkem a teď znova.my chodíme spát tak kolem 11, dáme mu rourku a je pak klid. on už je asi stejně tak uřvaný, že na víc snad nemá.jak říkáš, nejhorší je , že je z toho člověk špatný psychicky, neví jak by mu pomohl i když zkusíš vše. a co dáváš za probiotika. mě Olina poradila Laktobacílky, ale je to takový blbý na rozpouštění. musíme vydržet ty tři měsíce a pak to bude lepší. snad.
ve čtvrtek byla docela sranda, byla jsem doma sama, manžel přijel až po 9 hodině. Davídek zrovna nechtěl po koupání ani na chvilku zdřímnout,tak jsem lítala mezi dvouma dětma. když manžel dorazil tak ho Pavlík vítal na schodech v županu a hrozně se divil, že ještě nespí. tak jsem mu na to řekla, že nejsem chobotnice a večer se to teda nedá. jinak jsem se prý hodně zklidnila :grinning: chovám Davídka a vše ostatní je mi fuk. předtím když nebyl Pavlík v 8 v posteli tak jsem nadávala kde je. teď ať si sním dělá co chce. každý se staráme o jednoho, aby byla spravedlnost :grinning: :grinning:

tu diskusi klidně zamkni, my jí máme na dubnovkách zamknutou jak se spustila nová verze. určitě sem nakukuje spousta lidí, jen aby věděli drby. stejně je nás tady pár a nic se vlastně nezmění

marky tobě už se ten porod pěkně blíží co, koukám 37tt :astonished:
19. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak tenisky jsem nakonec koupila v Bílkově za 240,- pěkný na suchý zip. TAk jsem spokojená.
A taky jsem byla v sobotu na burze, Niki ségru jsem tam nepotkala. NAkoupila jsem pár triček a kraťasy.
Jinak dneska jsem byla na ultrazvuku a vypadá to, že Anina bude mít brášku :slight_smile: Doktorka nepochybovala,že tam pindík je, já to teda v tý rychlosti nepoznala. Všechno má,jak má mít, tak doufám, že bude mimi v pořádku.
A usilovně řeším pediatra, s dalším dítkem bych se chtěla přehlásit jinam,ale vůbec nevím kam. Čím víc informací si sháním o ostatních doktorech,tím větší mám dilema,jestli to má cenu,a nebude to jen z bláta do louže,ach jo. Jediný, co mi je jedno, že tam budu dojíždět, protože budeme bydlet za Táborem,takže autem budeme muset stejně.
Niki doufám, že ve středu přijedeme, a šátek pomůže. Anička tři měsíce proplakala, teda přes den dobrý, ale ty večery a noci :unamused: Co jí splehlivě uspalo bylo dát do šátku a pohupovat se na míči. Spala do pár minut. Jen v noci se mi nechtělo jí motat do šátku, tak jsme taky ukolébávali na ruce a míči. A teď mě napadlo,není to tím, že teď po tom prostřižení uzdičky pod jazykem víc loká a polyká víc vzduchu? Třeba je to blbost,jen mě napadla časová souvislost.
Jo, a jsem pro ,to zamknout, je fakt, že jsme tu stálí, a nakukovači můžou být různí,a píšeme celkem soukromý věci :slight_smile:
Jdu to zabalit k Anině do postele, usnula chudinka na gauči u televize, než jsem se stihla osprchovat, byla tuhoš,brouček :slight_smile: Celý den byla s babi a dědou, a ti se na ní střídaj, nenechají jí chvilku v klidu, takže večer je ztahaná jak kotě.
Izino, to jsme sousedky, určitě se potkáváme, já bydlím v Berlínský naproti poliklinice :grinning:
19. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
A novinka v očkování, je to jen návrh, ale myslím, že to má logiku. Nechat očkovat proti TBC až po hexavakcíně. Jsem zvědavá, jak mi vyjdou vstříc v táborské porodnici.
http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2009_03.htm
19. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
19. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky, nějak pro změnu nestíhám na diskuzi chodit :unamused: jak se udělalo hezky, tak je to pořád nějaká práce venku, ať už na zahradě nebo u koní...
Celý minulý týden jsme byli s Vašíkem u druhé babičky u Prahy, docela pěkně jsem si odpočinula, taková flákárna se jen tak nevidí :grinning: :grinning: I to počasí bylo docela dobrý, manžel mi hlásil, jak tady bez přestání lilo a lilo a lilo...no a my přitom měli docela dobře, mezi deštěm byly i nedešťové úseky :sunglasses:

Alejusko, pokud nechceš očkovat TBC v porodnici, tak s tím problém nemají. Nicméně mě udělali takovou "sviňárnu" - odmítli mi vydat zdravotní průkaz, dokud tam nenechám to TBC naočkovat...u druhého se už nenechám odbýt, už vím co a jak...já nakonec kvůli tomu blbec očkovala v 6ti týdnech :frowning2: Příští už rozhodně nechám až po 2 roce. Takže pokud nechceš rvát do svého 4 denního uzlíčku TBC sračku (pardon, ale jinak se to nazvat nedá), tak to jenom včas nahlaš při propouštěcí vizitě (hned jako první, když přijdou) a bude to v pohodě.

Nás už čeká výběr nové autosedačky, zatím máme favorita MaxiCosi Tobi, i když je to drahý jako prase :confounded: , ale zase bezpečí především...tak uvidíme, možná se jí podaří sehnat z druhé ruky v dobrém stavu.
20. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
Alejuško,
určitě se potkáváme. Nás nemůže nikdo přehlédnout. Urvaná, neupravená, stará máma :wink: s velkým psem a chodícím miniprckem. Nějak nestíhám, i když mám jen jedno. Chybí nám tu ten taťka. A to bych ještě chtěla zkusit druhé. Jo, my bydlíme opravdu v nejblížším baráku u školky
20. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Co se týká autosedaček, malá ve "velké" moc sedět nechce :(
20. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
tak jsem založila nové soukromé téma, pokračování tam:

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tabor-a-okoli/
22. dub 2010 v 07:37  • Odpověz
ahoj,škoda,že jste téma zavřely,občas jsem nakoukla,aby jsem se aspon zahřála vzpomínkou na své rodné město a dozvěděla se,co se děje nového,nevadí,moc zdravím,těhulkám přeju příjemné těhotenství a rychlý porod,novopečeným maminkám jen a jen radosti a všem ostatním jen to nejlepší :wink:
24. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahojda všem budoucím i stávajícím maminkám v Táboře a okolí (a nejen těm). Kamarádka mi tohle fórum doporučila, jako nejlepší a tak koukám, co se tu děje. Jsem ve 14tt a čekáme první miminko, takže jakákoliv informace pro mne velice zajímavá :slight_smile: Zatím se jen budu rozkoukávat, třeba se časem i začnu v tématech chytat s ostřílenýma maminama :slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj sarko,
vítám tě, ale všechny jsme se přesunuly na tabor a okolí
19. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
ahoj táboračky, nemůžu najít vaší diskuzi tábor a okolí.
nehodily byste prosím odkaz???
1. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
1. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
Zdravím Vás a chci se s vámi poradit. Přestěhovali jsme se a hledám si gynekologa v okolí Tábora. Nedaly by jste mi prosím tip koho zkusit a koho rozhodně ne? Za vaše zkušenosti budu moc ráda. Chci vybrat dobrého (a pro dobu těhotenství i citlivého :slight_smile: ) gynekologa. Nemáte zkušenosti s pány doktory na Budějovické?
13. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahoj,ja som tiež z okolia Tábora,ani neviam ako som ta našla.Ja tu bývam krátko,takže nikoho nepoznám a moja dcérka by potrebovala nejaké deti..Dúfam,že ma zoberete medzi seba..
7. lis 2010 v 19:30  • Odpověz
@leni22 Ahoj, jdi na Tábor a okolí
10. lis 2010 v 00:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.