• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Seri, tak u tý hodnoty HC mám 193mm a mám tam že to odpovídá týdnu 21+4 a byla jsem tam ve 20+4,máme to většinou vždy o ten týden větší. :wink:

Moni mi máme taky vybraný x-lander xa, máme ho už i doma a myslím že ta velikost korbičky bude v pohodě. Je taková menší, ale mám zimní fusak od Emitexu a ten se tam vejde teda ťip ťop ale vejde a mimi se má narodit v prosinci tak si myslim že tu zimu se tam vejdem v pohodě i s tim fusakem. A až povyroste tak fusak už nebude potřeba a po půl roce už se může přendat do toho sporťáku. :slight_smile:
8. říj 2007 v 11:48  • Odpověz
Čau holky,
takže ta hodnota HC bude asi opravdu výška :slight_smile:.
Jo a Moni, jak tam máš uvedenou tu hmotnost, tak já tam tuhle hodnotu nemám vůbec, včera jsem na to znovu koukala. Asi mi to tam zapomněli napsat :frowning2: .

Marky už jsi rozhodnutá, kde budeš rodit? Jestli v Benešově nebo v Táboře? Já se taky mezi nima rozhoduju. Chci se ject do Benešova podívat, nebyla jsi tam někdy na tom kurzu, co pořádají v pondělí? Já mám sice ještě čas, ale tak do měsíce bych tam chtěla zajet (než budu mít břicho a dokud je ještě jakž takž hezky, protože pojedu bez manžela).
9. říj 2007 v 15:51  • Odpověz
Seri, já tam taky nemám hmotnost napsanou. :wink:
No rozhodnutá kde budu rodit asi už jsem, asi v Táboře, na tom Benešově mně lákalo to prostředí že to tam je nový a pěkný, Tábor na mně působí trochu depresivně, šedivě, ale zase důležitější je spíš jaký tam jsou lidi a mně na ten Benešov vždy někdo řekne něco negativního, že sem se v tom akorát pěkně plácala. Manžel chce abych radši taky rodila v Táboře, tak už to asi nebudu hrotit. V Benešově rodila spousta holek který tam jsou spokojený ale ta nemocnice furt má takový divný cejch mi příde a jsou lidi který měli prostě smůlu a moc dobře jim to tam nedopadlo ať tam byli s čim tam byli. Prostě si myslim že tam asi hodně záleží jak budeš mít štěstí a na jaký doktory zrovna narazíš. Je to těžký se rozhodnout to prostředí mně fakt láká, ale už asi ten Tábor, jezdim do Tábora na gyndu, mám to tam asi o 5 kiláků blíž, tak to tam nějak zvládnu i když tam to prostředí neni zrovna luxusní. :slight_smile: A na tom kurzu v BN jsem nebyla, mam strach že když tam pojedu že pak zase nebudu vědět kam teda jít rodit. :unamused:
10. říj 2007 v 11:52  • Odpověz
Marky a v Táboře jsi se byla podívat? Tam asi žádný pravidelný "prohlídky" jako v Benešově nejsou, ne?
Máš pravdu, že záleží, na koho při porodu narazíš. Může to být sebelepší nemocnice a může to tam stát za houby. Já se do Bene chystám podívat, tak radši pak nebudu psát, jaký to tam bylo, abych tě třebas nenalákala :slight_smile: .
11. říj 2007 v 08:23  • Odpověz
V Táboře jsem se podivat taky nebyla, asi tam ty prohlídky jako v BN nemaji, aspoň o nich nevim. V Benešově jsem byla teď nedavno dole na gyndě na 4D ultrazvuku a to prostředí je tam pěkný, recepce, čekárna, ordinace, jinak sem ale od toho ultrazvuku čekala víc, že mi aspoň řekne kolik mimi třeba měří a váží, kdybych si nechtěla ověřit pohlaví a nezeptala se ho na to tak ani to mi neřekne, on se mi jen snažil udělat pěknou fotku, za pětset jedna malá fotka příště už na to sem nepudu, to už je snad lepší si připlatit a jet třeba do Prahy kde ti to za třinácet aspoň nahrajou na cd a daji víc fotek. :confounded:
11. říj 2007 ve 12:27  • Odpověz
Já myslela, že 4D ti všude dají na CD, ale to jsem se teda spletla :unamused:
Já právě nevim, jestli na to jít taky nebo ne, na jednu stranu to může bejt zajímavý a určitě to je zážitek, ale na druhou mi to přijde škoda peněz. I když za 500,- to ještě jde. No, uvidíme, ale asi se na to vykašlu.
Marky ty už máš určitě připravenou výbavičku pro prcka. Kupovala jsi si monitor dechu nebo o něm uvažuješ? Já pořád nevim, jestli do něj jít nebo ne. A taky jakou vybrat chůvičku, jestli tu opravdu kvalitní anebo např. z Tesca?
Já už začala s výbavičkou tenhle měsíc, musim všechno postupně nakoupit,za chvíli jsou vánoce a s nimi spousta výdajů, tak abych toho na leden a únor neměla moc.
11. říj 2007 ve 14:27  • Odpověz
Ještě k tomu výběru porodnice, podívej se tady na odkaz a najdi si Benešov a Tábor jsou tam hodnocení maminek a na ten Benešov teda vesměs kladný ohlasy, tak nevim.
http://www.aperio.cz/porodnictvi/pruvodce-porodnicemi/porodnice.shtml

Právě že asi všude cd nedávaji, ale myslim že kdyby chtěli tak to jde, maji tam ten ultrazvuk nový od jara, takže ty možnosti určitě má. Tohle mi prostě přišlo jen že se ti snaží udělat tu fotku za kterou si zaplatíš a v podstatě jinak jsme s toho nic moc neměli. To už jsme asi víc viděli na tom ultrazvuku v Budějicích kde bylo všechno pěkně vidět, tady to bylo divný, ale věřim že jinde je to lepší zážitek. V Budějkách ten 4D myslim taky maji, ale nevim kolik za to chtěji.

Výbavičku tak nějak už skoro mám vše, ještě něco zbývá dokoupit. Ten monitor jsem taky furt řešila a zatim ho nemám, prostě taky nevim, komu se nic nestalo tak mi řikal že to je zbytečnost, jenže když si pak o tom něco přečtu tak bych si ho nejradši koupila. Nejspíš už ho ale asi mít nebudu, leda kdyby se mimi narodilo nějak dřív.
Chůvičku jsem dostala od kolegů v práci, když jsem se loučila, takže tu jsem si sama nevybrala. Dali mi od Philipse, stojí něco kolem 1300,- dosah má jen 150m tak snad bude stačit.
Taky sem začala kupovat výbavičku po tom utz ve 20. týdnu, všechno pěkně postupně z každý výplaty něco, chybí už mi spíš jen kosmetika a vanička a nějaký drobnosti. Z kamenýho obchodu máme ale snad jen kočárek, jinak jsem vše pořídila přes internet. Zítra jedu s menželem do Pelhřimova tak sem si našla že tam je obchůdek s věcma na mimi, tak se tam asi podiváme a asi ten zbytek už dokoupíme. A o vánocích mi ani nemluv, nemám vůbec žádný dárky a nemám ani nějak chuť něco schánět, ani nevím co, a peníze vrazim ještě do zbytku výbavičky, takže to asi letos trochu odfláknu. Ono kdybych přenášela tak bych klidně mohla být na vánoce ještě v nemocnici a největší dárek bude stejně naše mimi. :slight_smile:
11. říj 2007 ve 14:47  • Odpověz
Na ten odkaz, jak jsi psala, jsem zrovna nedávno koukala. No a právě proto se rozhodnu spíš pro BN.

Já si asi ten monitor pořídim, ale nechce se mi dávat za něj ty šílený peníze, možná ho koupim od nějaký maminy, ale tak, aby byl ještě v záruce. Našla jsem i stránky www.monitordechu.cz a tam je půjčují na 1/2 roku za 1000,- Kč. Tak babo raď.

Já začala s výbavičkou vlastně taky po velkém UTZ. Mám už spoustu věcí z MMB, skoro každý den mi chodí nějaký balíček. Manža se pořád diví, včera řikal, že už toho máme snad dost a co pořád nakupuju. Jako chlap nemá vůbec představu, co je všechno pro mimi potřeba :slight_smile: .

A co se týká dárků, tak mám asi jen 1. Chtěla bych je nakoupit trošku dopředu, abych se pak v prosinci nevalila někde s břichem, nejhorší je, že vůbec nevim co komu koupit. A máš pravdu, vy budete mít ten nejkrásnější dáreček, co můžete mít.... :slight_smile:
11. říj 2007 v 15:13  • Odpověz
Seri, tak ti povim že mám s tou porodnicí opět pěkný dilema. Dneska mi totiž menžel povídá že včera mluvil s jeho bratránkem a ten mu řekl že už by do Tábora rodit asi nešli, rodili tam se ženou letos v červenci a prý to stálo za prd, že neví jestli měli smůlu na personál ale bylo to děsný. A přitom ona dělala před porodem zdravotní sestru v Táborský nemocnici. :unamused:
Takže mně to vrtalo hlavou dneska celou cestu do Pelhřimova.
A asi se nakonec v to pondělí do toho Benešova přeci jenom zajedu podivat, nejradši bych už co nejdřív. A co ty kdy tam vyrazíš?
Jinak teda sem se dnes chtěla podivat v Pelhřimově do obchodu s věcma na děti jenže tam nebylo absolutně kde zaparkovat tak jsme to pak vzdali a při cestě domu jsme se zastavili v Táboře v Honzíkovi a sfoukli ten zbytek věcí co mi tak nějak chyběl.
Z MMB mám taky pár věcí, teď zrovna čekám zimní kombinézku, hrozně se na ní těšim je krásná. Jinak jsem taky měla větší objednávku na batolata.cz a zdravotnipotreby.cz
S tím monitorem nevim, taky sem si řikala že bych ho třeba koupila od nějaký maminy už použitý, ale to je už krapet riziko aby byl v pořádku, fakt nevim.
12. říj 2007 v 16:46  • Odpověz
Marky, já ještě nevim, kdy do BN pojedu, ale tak do měsíce bych už chtěla. Kámoška řikala, že tam pojede se mnou, ona tam už 1x rodila a tvrdila mi, že jinam už by asi nešla. Tak jestli pojedeš teď v pondělí, tak pak povyprávíš.
Máš připravený nějaký otázky, na který se budeš ptát? Já jsem tam někdy před měsícem volala a ptala se, jestli je tam nutná registrace dopředu (jako např. v Praze), tak říkali, že ne, což mě potěšilo :slight_smile: .

Na ty zdravotnipotreby.cz jsem taky už koukala. Mají tam zrovna monitor Nanny za cenu 2300,- a k tomu byla zdarma kosmetika SEBAMED). Když jsem koukala, za kolik prodávají maminy ty použitý, tak se cena pohybovala cca 1500-1900. Jenže u toho nikdy nevíš, jestli bude opravdu fungovat. Takže teď se rozhoduju, jestli nejít do toho novýho. Aspoň by mi pak zůstal i na druhý mimčo a věděla bych, v jakým je stavu. Nevim ale, do kdy ta akce trvá.
14. říj 2007 ve 12:44  • Odpověz
Asi tam pojedu teď v pondělí ať to mám z krku a nemusim nad tim furt přemýšlet. Otázky připravený nemám, ale možná nad něčim popřemýšlim co by mně zajímalo.
Tak potom dám vědět jaký to bylo. :wink:
Ten monitor je asi lepší koupit nový když chceš mít dvě děti, aspoň budeš mít nějakou záruku že si s nim zacházela v pořádku a že funguje.
14. říj 2007 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že řešíte kde rodit.Taky jsem se rozhodovala mezi Táborem, /kde jsem donedávna žila/ a Pískem, kde žiju teď.A nakonec to bylo v Písku.Moje počátečkní zážitky,nic moc.Kdybych nejezdila do Tábora na přeporoní kurz, tak ani nevím, jak dýchat a ulevit si.Nidko vám nic neřekne, neporadí a tak.Největší šok pro men byl ten, že tu nemají hekárnu.Představa, že funim někde po pokoji dalším holkám před nebo po porodu byl děs.
Naštěstí se vše událo tak rychle a já ani neměla čas někde dlouho chodit a funět.
Vždycky záleží na ochotě vaší i personálu si vzájemně vyhovět.Tak ať už se rozhodnete jakkoliv, držím palečky a hlavně zachovejte i v nejhorší chvilce chladnou hlavu a dobře to dopadne.
A taky pamatjte, že tam kde bylo před vámi 1000 spokojených, byla 1 nespokojená a ta zkazí celý dojem...
15. říj 2007 ve 13:29  • Odpověz
maalinka - díky za info. A ty jsi chodila na kurz k Olině Havlíčků nebo někam jinam?
15. říj 2007 ve 14:25  • Odpověz
maalinka, no vidíš a někdo byl zase v Písku spokojený, to se fakt nedá normálně rozhodnout, jeden řekne to a druhý opak.
Já byla včera na tom kurzu v BN a měla jsem s toho supr pocity, byla sem nadšená a na 100% rozhodnutá že jdu tam a dnes mně zase spražila kámoška která mi napsala, že ty průsery který tady slyšela za poslední půl rok, jí utvrzujou o tom že do Bn nechce kvůli těm doktorum. No tak to sem fakt potřebovala slyšet. :frowning2: Člověk by s toho už zmagořil. Ale prostě ten Benešov asi risknu, to prostředí je tam fakt krásný a určitě ti Seri doporučuju se tam zajet podívat.
Trvalo to hodinu a půl a nejdřív nám povídala nějaký věci kolem konce těhotenství a porodu, dala nějaký papíry a pak nám provedla, ukázala nám pokoj, příjem rodiček a porodní box a i ten nadstandartní box kde je ta vana, žíněnka apod. Je to všechno fakt moc pěkný. Tak hlavně aby ještě člověk narazil na dobrý doktory a ochotný sestřičky.
Jinak divný mi akorát příde že přímo na porod tam nedávaji jejich košile ale musíš mít svojí, tak to asi vyřešim nějakym staršim delšim trikem a jinak na pokoj to už taky musíš mít svoje. Jinak vložky to ti daji ty jejich tak to je dobrý a plíny pro dítě si musíš přivést svoje, jinak na dítě ti vše daji, oblečení stačí přivést až při odjezdu domu. Dítě je s tebou na pokoji furt. atd. Ptala jsem se jestli se může stát že budou mít plnou kapacitu a nevezmou nás, tak prý se jim to ještě nestalo, že třeba se stane že je plno, tak zatim novou maminu daji na pokoj na gyndu a ráno se vždy uvolní nějaký místa takže jí pak přesunou na šestinedělí. Že nejvíc porodů za den bylo asi těch 8. :wink:
16. říj 2007 ve 12:55  • Odpověz
Marky, díky moc za info. Já už jsem teď na 99% rozhodnutá pro BN, i když jsem tam ještě nebyla. S těma košilema to je fakt zajímavý :unamused: , to aby člověk měl sebou pořádnou zásobu :wink: .Teď, když už jseš taky rozhodnutá pro BN, tak se snaž neposlouchat, jaký historky ti kdo vykládá :slight_smile: . Opravdu můžeš na blbec narazit i v suprově zařízený porodnici, to nikdy dopředu nevíš. Ale snad budeme mít obě štěstí na dr. i sestřičky.

Jo, zítra jdu k mému dr., tak jsem zvědavá, jestli mě už nechá doma nebo ještě budu muset šupajdit do práce. Ale nejradši bych to už zapíchla a byla doma. Jediná nevýhoda - nemám tam net :frowning2:. Ale chystáme se ho v nejbližší době zařídit, tak snad... :wink:
16. říj 2007 ve 13:34  • Odpověz
No historky mi řekla teda pěkný, ale snad se nás to zrovna týkat nebude. :confused:
Ty budeš mít dobrý že budeš pak vědět info ode mně. Jen doufám že ti to budu moct vylíčit v pozitivnim světle abych tě uklidnila. :wink: Taky ještě k tomu rození tam, buďto tam můžeš chodit od 36. týdne do poradny na monitor a kdybys nechtěla tak aspoň chtějí aby sis tam došla před termínem sepsat porodopis.
Já myslim že když svému dr.řekneš jestli už by tě nemohl nechat doma, že tě nechá, aspoň já to tak měla. Tak nějak sem si řekla že od září už bych byla radši doma a dr. mi to napsala v pohodě. Tak jsem od 26. týdne doma. Už mi to ale nějak leze na mozek. Ze začátku to bylo dobrý, hlavně je fajn že ráno nemusíš ráno vstávat do práce, teď už mam ale pocit že se ze mně začíná stávat trochu zaprděnec a že přestávám nějak vyhledávat lidi. Ono taky už je to všechno takový náročnější, tak se člověku kolikrát ani nikam nechce. :confounded:
Jo vždyť já vlastně jedu zítra taky k dr., zítra mi budou dělat ultrazvuk přeměřování, tak se těšim kolik mimi váží a měří. Ty jezdíš do Tábora?
16. říj 2007 v 15:41  • Odpověz
Jezdim do Tábora jak k doktorovi, tak do práce. Nevim, jestli mu mám přímo říct, že chci neschopenku nebo hledat nějaký důvod :frowning2: , pro který by mi jí vystavil. Ono je pravda, že já jí už měla v září, kdy jsem byla na plodový vodě. Pak jsem se nechala uschopnit, i když on by mě asi nechal doma už tenkrát až do porodu. Tak fakt nevim, co mu říct. Je mi to blbý, že nejdřív po něm chci uschopnit a teď po 3 týdnech zase naopak.

S tou porodnici máš pravdu, budu čekat od tebe na info :wink:
16. říj 2007 v 15:54  • Odpověz
Jezdim k dr. taky do Tábora, do bývalýho Natalisu :wink:
Jestli tě chtěl dr. nechat doma už tenkrát, tak myslim že mu bude stačit jen říct že už bys chtěla být doma a nemusíš si nic vymýšlet že ti něco je.
Mně chtěla dr. nechat doma hned od začátku, protože jsem po IUI ale odmítla jsem to že nemám žádný problémy, tak že bych radši chodila do práce a teď stačilo jen říct že už bych chtěla být doma a uplně bez problémů mi to napsala. Oni si tam musí vymyslet nějaký důvody proč tě nechali doma, ale to neni zas takový problém, u mně do počítače myslim psala bolesti v podbřišku a nevim co ještě. :slight_smile:
16. říj 2007 v 17:00  • Odpověz
Ahoj, tak už mám kontrolu za sebou a mám neschopenku. A bylo to úplně v pohodě, sám mi jí nabídnul. Takže dnes mám poslední den v práci, musim si vyklidit stůl, šuplíky, ... Je to takový divný, když si představim, že jsem tu poslední den, ale už se na to těšim, až budu doma.
Jinak teď teda budu mít pauzu v psaní na koníka, budu čekat na ten internet, až mi ho udělají doma. Tak snad se taky zase připojí i jiný holky, který přestaly psát, abyste mohly kecat. Možná až budu u našich, tak se připojim a něco dopíšu.
Tak a teď se jdu ponořit do práce - už naposledy :slight_smile:
17. říj 2007 v 10:31  • Odpověz
Seri, chodila jsem k Olině a bylo to moc fajn, takže doporučuji.Kokala jsem, že máš termín v únoru, tak to určo bude koncem roku začínat nějaký kurzík pro holky se steným termínem.Kdyby jsi chtěla kontakt, písnu.

Marky, já byla ve své košilce a když jsme došli na sál, tak mi sestřička dala tu nemocniční, abych si právě tu svou nezničila.No holt, všude je něco, tak si pak vyber, viď. :frowning2:
17. říj 2007 ve 14:29  • Odpověz
No právě všude je něco. :dizzy_face:
Tak já dnes na ultrazvuku a ten náš buřtík má 8 týdnů před termínem už 2,4 kilo a první co pani doktorka pronesla bylo, že má hlavu jak starosta. :grinning:
Jinak co tam koukám do průkazky na ty hodnoty, tak nevim co to je, ale někde to mám velký o týden dřív, někde o dva a někde dokonce o tři, to sem zvědavá co se nám s toho vylíhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2007 v 16:35  • Odpověz
maalinka - kontakt na Olinu už mám, jak telefon, tak jsem koukala i na jeji stránky. Takže za pár týdnů se chci zapsat přes SMS do kurzu. Stejně k tý Olině chodí taková spousta holek, takže asi opravdu musí být dobrá. Taky jsem našla dulu - p. Cermanovou, dělá kurzy někde na Sezimáku. Ale nenašla jsem žádný stránky, kde by psala kolik to stojí, atd...

marky - ty taky budeš někam chodit na kurz nebo ne? Jinak máte už pěkný mimčo, to už musíš mít velký bříško, když má 2,4 kg :wink: .

Já jsem dneska u našich, takže mám ještě přístup na net :slight_smile: . Za chvilku se chystám k zubařce na kontrolu v těhu, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Pak se kdyžtak ještě připojim, abych na vás mrkla.
18. říj 2007 v 09:35  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:, tak vás po delší době zdravím už i s Lucinkou :slight_smile:

narodila se nám předčasně a to o 1 měsíc dřív v Českých Budějovicích, vážila 2730 g a měřila 48cm, dneska je nám skoro 6 týdnů a už jsme pěkně povyrostly
a není nad to být z porodnice doma...
dala jsem pár fotek do alba, tak se můžete juknout, já zase letím, povinnosti volají...

tak se tu mějte krásně a opatrujte bříška :slight_smile:, já se zase někdy ukážu až bude chvilka :slight_smile:
18. říj 2007 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj lenkjane, koukala jsem na Lucinku, je fakt nádherná. Ještě jednou ti k ní gratuluju.
A ty jsi rodila normálně nebo císařem? Až budeš mít pak někdy možnost, tak zase napiš.
18. říj 2007 v 15:44  • Odpověz
Ahoj,
Lucinka je krásná, už aby jsme byli taky takhle daleko :slight_smile:

Seri, na kurz chodit nebudu, nechce se mi od nás jezdit až na druhý konec Tábora, lenost zvítězila. :wink: Spousta holek na žádný kurz nechodila a taky to zvládla, určitě bych se tam dozvěděla zajímavý věci ale to bych to musela mít asi někde blíž aby se mi tam chtělo pravidelně jezdit.
Břicho už mám velký, takový trčící dopředu, nemám to nikde jinde což je dobrý, zatím sem přibrala 9,5-10 kilo. :slight_smile:
18. říj 2007 v 16:03  • Odpověz
Marky, to máš dobrý, to já měla včera při kontrole 6 kg nahoře, až jsem se zděsila. Takže ode dneška omezuju sladkosti, i když je mám zrovna teď strašně ráda. Nechci ale na konci těhotenství vypadat jako balón. A je zajímavý, že máš břicho dopředu, to bývá, když čekáš klučinu :slight_smile:. Já podle svýho břicha (rozlezlý do všech stran) a obličeje, musím mít snad holku. No ale uvidíme v únoru, co na nás vykoukne :wink:.
Já na ten kurz k Olině chodit chci.....ale uvidíme v lednu, jak se do toho pohrnu, už bude třeba sníh a jezdit 25 km se mi možná nebude chtít.
Jinak se loučim, nevim, kdy budu mít zase přístup na koníka - možná až ten další víkend :frowning2: , tak ahoj.
18. říj 2007 v 16:44  • Odpověz
No já právě už na tyhle povídačky že podle toho jaký máš břicho nebo jak vypadáš budeš mít holku nebo kluka už nevěřim, protože já to mám uplně naopak. Každý mi řiká jak mi to sluší a je fakt že pleť mám celou dobu v pohodě, nejsem nijak oteklá, břicho taky normálka a čekáme fakt holku. Každý právě tipuje kluka když mně vidí a ono prd, bude to asi pro všechny překvápko. :slight_smile:
Já to mám k Olině aspoň 30 km a to se mi fakt jezdit nechce, už mně to dost zmáhá takový štreky a pak tam ještě tři hodiny sedět na to nemam energii. :dizzy_face:
19. říj 2007 v 15:35  • Odpověz
LENKJANE, gratuluji k Lucince :slight_smile:

Marky, tak to já k Olině jezdila 66 km,bažydlím za Pískem, a myslím, že se to vyplatilo.A to ještě navíc měl manža v autě zlmanousedačku, takže opřít se, znamenalo vypodložit tisíce polštářema.Ale taky jsem měla strach.Naštěstí to dobře dopadlo a teď nevíme, jak tu naaší rošťandu uspat :angry:
V 8 se uhnízdila v kojícím polštářku, že bude hajat, tak jsme s manžou koukali, že ani nebudem nosit, jako týden předtím a ono prd.Ty ji nejspíš trápí, takže manža tady chodí sem tam a malá plače.
Je to první krize za 3 měsíce, tak mě to nechává v klidu.Jinak je hodná, tak nevíme, co se děje.
21. říj 2007 ve 22:27  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zase na chvíli tu, malinká spinká v kočárku, tak mám trošku času :slight_smile:, ale opravdu jen trochu :grinning:

seri: rodila jsem císařem, jelikož mě přepadla na přelomu 35 a 36tt preeklampsie, což je vysoký tlak a měla jsem hodně špatné jaterní testy, tak mi spontánní porod ani nenabídli, řekli že by to mohlo ohrozit miminko a víc se mě neptali, takže jsem s tím tak nějak i souhlasila, zdraví miminka na prvním místě :slight_smile:

jinka naše Lucinka, taky už dělá obrovský pokroky, je to každý den znát, krásně drží hlavičku, už asi týden pokoukává po hračkách okolo sebe, po stropech a tak, už se taky těším až jí budou 3 měsíce, to už s ní bude ještě větší sranda :slight_smile:, jinak nás taky trápí prdíky, dáváme kapky, někdy to pomůže někdy ne, tak nosíme a chováme a zkoušíme jak ji utišit, když pláče, ale není to nijak strašný, dá se to vydržet, přes den ji uspím v kočárku a v noci hold někdy chvíli nespíme, ale ještě se nám nestalo že by jsme nespaly celou noc, musím to honem někam zaklepat :slight_smile:))
ale jinak je sladká, mám už spoustu dalších fotek, taky jak řveme, tak musím rozšířit alum, snad se mi to tenhle týden povede ...

tak se loučím a zase někdy nakouknu, jdu nakoupit nějaké jídlo a taky trošku uklidit, dokud bude spinkat, a odpoledne mě čeká prohlídka na gyndě, dneska je nám přesně 6 týdnů, ale jelikož jsem rodila CŘ, tak to snad bude v pohodě :slight_smile:

opatrujte se, pa Lenka
22. říj 2007 v 10:21  • Odpověz
maalinka, tak to tě obdivuju že jsi jezdila na kurzík takovou dálavu, ale já se znám, vim že by se mi tam pak nechtělo a byla bych s toho otrávená že tam musim, tak se do toho ani radši pouštět nebudu. :wink:
Ani nevíte jak vám holky závidim že už máte po porodu a po šestinedělí, už bych taky chtěla aby byl aspoň leden a my byli s mrňousem už trochu zžitý. No však se dočkám, ono to letí jako voda. Tak si to s holčičkama moc užívejte a na fotky se těšim. :slight_smile:
22. říj 2007 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.