• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Tak mi to zase celý spadlo a musela jsem čekat jak dlouho než se mi povedlo se sem znovu dostat.Nezlobí vás to někoho taky???
26. lis 2007 ve 21:07  • Odpověz
pavli byla jsem v prodejně - kočárky Šímová nebo nějak tak se to jmenuje. Je to v tý uličce, jak dřív býval ten velký dvoupatrový sekáč, nevim jak to popsat. Je to prostě blízko náměstí, je to spojovací ulička mezi malým náměstím a takovou tou obchodní uličkou (je tam spousta krámků a hospůdek). No nevim, jestli to z mýho popisu poznáš :sweat_smile:
Jinak včera mi taky kůň dost blbnul, pořád mi to hlásilo nějakou chybu.
27. lis 2007 v 07:01  • Odpověz
jo a já jsem zase do Písku chodila rok na jazykovku, takže to tam trošku znám. Jinak pocházim z Milevska, takže jsme do Pi s našima jezdívali na nákupy, bylo to vlastně stejně daleko jako do Tá.
27. lis 2007 v 07:06  • Odpověz
Jo tak mně koník taky včera asi blbnul, protože sem sem psala příspěvek a teď koukám že tu není, tak nic no. :unamused:
Tak co seri jak to u vás vypadá nejste už zapadaný? Tady teď padá ale od rána to zase krapet povolilo, takže nic moc. Byla sem u našich tam je to o něčem jinym asi jako u vás. :slight_smile:
Včera sem psala že mám dvě kojící noční košile a jak mám to velký břicho tak mi ty díry na kojení hrozně odstávaji, tak doufám že až porodim tak to bude v pohodě a nebudou mi koukat prsa ven. :sweat_smile: Docela mně štve že v tom Benešově ti nedaji ani na porod ty jejich košile, sem tady koukala jestli nemá manža nějaký delší triko, tak budu rodit v jednom jeho bílym triku s takovym vtipnym nápisem vzadu. :dizzy_face:
27. lis 2007 ve 14:57  • Odpověz
Teď sem dočítala prosincovky a tam píše jedna holčina že před 4 dny porodila už mrtvý dítě mělo přes 4 kila. Měla termín 15.12. Dočítala sem to zpátky kdy tam byla naposled a naposled psala že přestala nějak cítit pohyby, tak že jde k doktorovi a teď tohle. Hrozný, je mi s toho špatně. :frowning2:
27. lis 2007 v 15:21  • Odpověz
Marky to je smutný, nejhorší je že ho musíš stejně porodit a pak ti ho odnesou ani ho nevidíš. Měla to kamarádka a dlouho se z toho vzpamatovávala.
Seri já totoiž pocházím z Rastor(u Podolí I) to máš při cestě do Písku tak to je do Milevska kousíček. Jinak jsi v popisu šikovná vím kde :dizzy_face:
My se teď vrátili z plavání a Kajdule spí na chodbě v kočárku. Byli se tu kouknout naši a představte si mamča nám zaplatila k vánocům další kurz, jenže je to hrozně drahý a my se s holčinama co tam chodíme domluvili že ted nepujdem a tak mě šoupli k jiné skupině. Kde nikoho neznám.Chjojo
27. lis 2007 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky,
to počasí je hrozný co napadá tak roztaje a přes noc umrzne - ráno jsem se málem natáhla když jsem vezla malou do školy. Z toho mám docela strach.
marky - to je smutný. :frowning2:
pavluso - kam chodíte na plavání, na Sojčák do dětského centra? Já chodila s malou do bazénu a bylo to fajn, kdyby teď neměla problémy s ušima tak chodíme pořád. Stýská se jí po tom protože byla zvyklá být každý týden v bazénu a teď nic.
27. lis 2007 v 17:54  • Odpověz
Moni chodíme na Sojčák, ted jsme chtěli od dubna chodit na plavečák, ale zatímjsem nic moc dobrého neslyšela, tak nevím, ale ted mamka zaplatila ten další kurz tak ho asi odchodíme.
Moni hlavně bacha já si taky říkám hlavně opatrně a pomalu a včera večer jsem nesla malou domů a pěkně jsem hrábla, to by byla tlama, což já o mě nejde ale holka. :confounded:
28. lis 2007 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky, když se tu bavíte o plavání....od kolika měsíců se může chodit na ten Sojčák? A je tam velkej nával, že se musí objednávat hodně dopředu? A kolik to tam stojí? Nemají webovky, že bych na to jukla?
My se budeme stěhovat snad únor-březen a ráda bych pak začala s Čendou chodit plavat. Teď v Praze to nehrozí,je to tu drahé jak sviňa :angry: Jako 400 kč za jednu lekci mi přijde fakt dost :angry:

Včera jsme byli s Čendou na ko a už váží 5200g a měří 60 cm :astonished: :grinning:
28. lis 2007 v 11:42  • Odpověz
Ahoj,
dneska jsem byla u dr. - vše v pořádku jenom jsem dostala železo. Na pupečníkovou krev jsem se opět zapomněla zeptat :unamused: . S těma chodníkama je to strašný u nás je to jedna ledovka a u nemocnice taky - chodím jak kdybych měla v kalhotách, ale lepší než sebou fláknout. Pavli správně jsi řekla o nás moc nejde..... :wink:
Niki - s tím plaváním nevím já chodila do bazénu a tam směli děti od půl roku. Začínali jsme 65 Kč na hodinu a postupně to vylezlo na 100 Kč, ale to už byla přípravka pro 5leté. Co jsem slyšela tak teď by dětské centum měl přebírat a dělat plavání nějaký pražský klub.
28. lis 2007 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky, už tady nějak dlouho nebyla makyb, mám podezření jestli už třeba neporodila :slight_smile:
Moni, na tu pupečníkovou krev taky nejsem schopná se zeptat, prostě si na to v tý poradně absolutně nevzpomenu, já si tam totiž prostě nevzpomenu na nic co sem se chtěla zeptat. Dneska sem tam byla a ani sem se blbka nezeptala jak mi vyšel ten streptokok jestli to mám v pohodě. Hlavně že se mně zase ptali jestli se chci na něco zeptat a já řikám že ani ne. Sem fakt blbá :confounded:

No jinak nic nového, včera večer zase nějaký bolesti, tak sem si dneska pro jistotu už vezla v autě zbalenou tašku do porodnice, měla sem s toho ráno nějakou depku, sem tu dala psum pusu na čumáček a v autě pak skoro brečela, na manžu sem byla protivná, no prostě psychouš. Ale dělali mi jen monitor, takže ten byl asi zase v normě a jinak mně ani neprohlíželi prý až příště. Takže zase za týden, jinak mi řikali ať ještě chvíli vydržim že tam maji teď nějak plno a blázinec, tak sem řikala že to do konce prosince stejně asi nebude lepší. Mam pocit že ty poslední dny už jen přežívám a že mi to dítě to břicho za chvíli rozerve. Měli jste taky takový pocity?
28. lis 2007 v 16:09  • Odpověz
marky - to víš, že jsme zapadaný, včera jsem si mákla než jsem vyjela do Tábora autem. To auto mělo na sobě nejmíň 10 cm sněhu, všechny dveře zamrzlý, ani klíč jsem tam vrazit nemohla, prostě děs. A to ještě nepřišla ta pořádná zima :angry: . Jinak já jsem taky teď hodně náladová a to jsem dřív nebývala, asi to jsou ty těhu hormony.
Ten streptokok se píše myslim do průkajdy, takže kdybys ho náhodou měla, tak to tam zvýrazní červeně. Tak to máš asi v pořádku.

Včera jsem byla na kurzíku a učili jsme se dýchat (asi tři druhy dýchání). Tam mi to ještě jakž takž šlo, ale doma jsem to chtěla ukázat manželovi :slight_smile: , a najednou jsem nevěděla co a jak. Tak jsem na sebe zvědavá, jak budu prodýchávat u porodu. Taky jsme koukaly na video s porodem, bylo to celkem zajímavý, ale v tu chvíli jsem se začala pomalinku ale jistě porodu bát. Donedávna jsem byla ještě hrdinka, tak uvidíme za pár měsíců.

Pavli, tak ty Rastory neznám, ale Podolí jo. Dřív jsme jezdívali na dovču pod Podolák a každý rok jezdíme pravidelně na Červenou.

Co ta Makyb? Že by už? :dizzy_face:
28. lis 2007 v 17:39  • Odpověz
marky - já většinou ještě v kabince si přeříkávám na co všechno se zeptám, přijdu k dr. poslechne srdíčko, udělá vyšetření, všechno mi vysvětlí, domluví další prohlídku a já jsem z toho tak vyplesklá, že všechno zapomenu :astonished: .
Jo, s tím břichem mám takovej pocit už teď co se bude dít za dva měsíce to jsem docela zvědavá. Teď mi to břicho nějak vyskočilo, ale na váhu mám pořád stejně. Zavázat boty je strašnej problém :grinning: a jsem neohrabaná všechno mi padá.
28. lis 2007 v 17:46  • Odpověz
Moni já si taky připadám jak naprosto neschopná. Dneska mi všechno padalo z ruky až jsem si říkala, že asi nesmim nic dělat :grinning:.
S těma otázkama u dr. jsem to samý, já si to snad budu muset na příští kontrolu psát na papírek, protože jsem hlava děravá.
A kolik jsi už přibrala kg?
28. lis 2007 v 17:53  • Odpověz
Tak mjsem vám napsala a zase to tady není. :angry:
Nikitko to tě 100% vezmou akorád budou chtít abys zavolala co nejdřív už ted obsazují kurzy od ledna. Jinak lekce stojí 250,- a pro vás bude začínat v dubnu. Má to firma www.juklik.cz tak koukni a uvidíš.
Seri já měla totálně zamrzlý auto včera a ještě mi odešla baterka tak jsem musela vzít manžovo no děs. Dneska jsem jela ale zítra ráno asi ne. A to jedeme navštívit holky z netu do Prahy. Tak uvidíme jak budeme cestovat.Dneska ráno tady bylo ve 4.patře -11°C to se mi teda moc nelíbí
Moni ještě k tomu plavání já slyšela na plavečák jen samé negativa jaké máš zkušenosti Ty?
28. lis 2007 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, dočítám co u Vás nového. Taky jsem byla dnes na kontrole a naštěstí je všechno v pořádku, tak jsem moc ráda.

Sari- na jaký kurz chodíš, k O. Havlíčkové?? Také o tom uvažuji,prozatím alespoň na nějaké cvičení.
28. lis 2007 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo, chodim k Olině, příští týden máme dvě hodiny - v út a ve čt, pač ten další týden bude mít dovču. Na cvičení jsem nikdy nebyla, ale určitě je to zajímavý, hodně holek z našeho kurzu tam chodí. Původně jsem tam chtěla začít taky chodit, jenže to jsem ještě dojížděla každý den do Tábora. Teď jak jsem doma, tak se tam dostanu tak jednou max. dvakrát týdně, takže jsem od toho upustila :unamused:
28. lis 2007 ve 20:51  • Odpověz
Dobré ráno
seri přibrala jsem 5 kg, ale já byla před těhu taková trošku prostorově výraznější :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale asi je to tou dietou co mám kvůli cukrovce protože jsem hodně omezila sladký a hlavně na něj ani nemám moc chuť občas sice zhřeším :wink: .
pavli s plavečákem mám dobré zkušenosti co se týče plavání, nevím jaké mají připomínky ostatní, ale za 6 let se to mohlo změnit. V dětském centru jsou šatny uspůsobený pro mimča, to v bazénu není takže tam jsme děti převlíkali na zemi. To mi jediné vadilo jinak s instruktorkama bylo vše v poho, chodily jsme od toho půl roku do 6,5 let.
O cvičení jsem taky uvažovala, ale ještě tam nebyla ani jednou :sweat_smile: , ale už jsem se objednala na kurz - teď čekám až mi přijde sms kdy začínáme.
Seri kdy končí vaše skupina s kurzem? Doufám, že ho stihnu dochodit.
29. lis 2007 v 07:26  • Odpověz
My končíme 18.12. Já jsem ráda, že mě vzala ještě do tohohle kurzíku, kam teda chodí i prosincovky a ty už mají velký bříška. Nechtěla bych se tam pak trmácet s panděrem pár týdnů před porodem, takhle mi to pěkně vyjde a pak budu mít ještě měsíc a něco čas - doufám.

Jinak dneska jsem vzhůru už od půl 6, vzbudil mě ukrutnej hlad, tak jsem vstala s manžou a pořádně se najedla :grinning: . Jenže teď mě z toho pálí žáha.
29. lis 2007 v 07:57  • Odpověz
No, tak jsem si to počítala, budu mít pěkný hoňky ten kurz dochodit. To jsem celá já na všechno mám dost času a pak to honím na poslední chvíli, ale věcičky už chystám a kočárek mám koupenej už měsíc.
Seri hlad mě tuhle probudil ve 3h ráno, došla jsem se jenom napít. žáha mě poslední dobou pálí pořád. V lékárně mi doporučili Tums docela mi to pomáhá.
29. lis 2007 v 09:01  • Odpověz
Já používám Rennie, to je taky dobrý a vždycky mi pomůže. Dřív mě to pálilo častějc, teď už je to lepší, snažim se "vzorně" jíst menší porce a víc pít a ono to asi opravdu pomáhá. Jenže dneska jsem snědla tři CELÝ chleby, byla jsem jak nenažraná :grinning: , no a pak tělo trpí. Jsem blbá, no...
29. lis 2007 v 09:09  • Odpověz
Holky, kde jste všechny? To tady budu celý den sama? :cry:
29. lis 2007 v 18:21  • Odpověz
Ahoj
marky ani makyb se nehlásí, že by se už něco dělo?
29. lis 2007 v 18:50  • Odpověz
Ahojky,
seri já byla za holkama v Praze musela jsem vypadnout jak tady sedím sama, potřebovala jsem podrbat a musím uznat že nám ty miminka nějak rostou??
Holky že už by se tady oslavovali další miminka?
Na pálení žáhy jsem měla anacit ale raději jsem to moc nepila já na to moc nejsem.
29. lis 2007 v 19:25  • Odpověz
Taky si říkám, že by už i Marky? Uvidíme...manžel šel právě teď do hospůdky, kam chodí občas i Markéty manžel, tak třeba přinese nějakou novinu :slight_smile: , uvidíme.

Já jsem zvědavá až půjdu na UTZ ve 31.tt (12.prosince), jak si ve mně mimčo "plave", jestli je ve správný poloze nebo ne. Pořád se mi zdá, že mě kope spíš dole než do žeber, což je asi špatně. A doufám, že mi dr. omylem neprozradí pohlaví, protože to nechceme vědět. Bohužel tam půjdu sama, manža bude muset být v práci, chjo... :frowning2:
29. lis 2007 v 19:36  • Odpověz
Kdepak holky, já tady budu strašit ještě dlouho. :slight_smile:
Seri, manžel právě odjel, takže žádný novinky zatim nebudou, ale řikal že si radši bude kontrolovat mobil aby měl signál.
Dneska teda docela zase děs od rána mně bolí podbřišek a ta bolest chodí v nějakých intervalech, ale asi ne pravidelných, ležela sem až do jedný a jinak spíš sedim protože jak stojim a bolí mně to tak se to moc nedá. No ale to furt asi nic neznamená. Takhle sem si to teda nepředstavovala, myslela sem že to prostě jednou příde a to už bude ono a ne že tady budu už týden v nepravidelných bolestech. Teď má zase mimi ten svuj čas kdy se nejvíc mele, takže se tu kroutim jak žížala. No nic jdu koukat na Ordinaci.

Jinak na pálení žáhy sem měla Rennie, ale zabírali mi až dvě tabletky najednou, jedna moc ne. :wink:
29. lis 2007 ve 20:08  • Odpověz
Marky tak jsi celá a já myslela, že už to na tebe přišlo... a jak častý jsou ty intervaly, co máš? A holčičku máš asi ve správný poloze, ne?

Jinak já taky čumákuju na Růžovku, u toho žehlim a občas odskočim ke koňovi okouknout, co je novýho.
29. lis 2007 ve 20:41  • Odpověz
Dobré ráno,
marky - mě to poprvé začalo tím, že jsem celý den lítala na záchod a myslela si, že jsem něco špatnýho snědla. Jenže pak začali nepravidelné bolesti tak jsem valila a zbytečně brzo.
seri - mě taky spíš kope dole, nejvíc "práce" má v půl desátý večer když si lehnu a tlačí mě do močáku - není to moc příjemný :unamused: , ale co by jsme pro ně nevydrželi. Žáha mě pálila pro změnu večer :wink: .

Tak zatím pa, valím do školy.
30. lis 2007 v 07:14  • Odpověz
Teda holky vy si dáváte načast nejdřív nás tady navnadíte a ted zase musíme čekat. :slight_smile:
Kája mě kopala až pod žebry spíš do boku ale byla brzo slezlá dole, tak asi proto
30. lis 2007 v 07:49  • Odpověz
Holky ještě jednou se ptám, i když už jsem to tu někde psala - myslíte, že si mám koupit na únorový mimi autosedačku s nánožníkem? Jestli to neni zbytečný, když mimi v zimě hodně oblíknu, dám fusak (ten z emitexu jak má nožičky :slight_smile: ) a na to deku, tak by to snad mohlo stačit nebo co myslíte? Ta naše vybraná autosedačka má i stříšku, takže tam bude mimčo myslim pěkně schovaný.
30. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.