• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Seri Kája je 6.3 a nánožník jsme neměli a přežila to v naprosté pohodě a ve zdraví. Já bych nekupovala raději bych penízky vrazila někam jinam.
Já ted mám taky dilema. Chci si koupit sportovní trojkolku ale co s mím kočárkem. Jsem s ním spokojená, ale na další ho nemám kde schovat ale když ho budu chtít prodat tak za něj asi moc nedostanu. Moc jsme ho nepoužívali u našich a na parcele máme staré kočárky, tak jenom tady a jak chodím pracovat tak jsem na kočárkování moc času neměla av létě jsme veškerý čas trávili na parcele
30. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že nevadí, že se přidám. Nebydlím v Táboře, ale jsem rodačka a mám k městu hezký vztah. Chtěla bych pozdravit Pavlu, podle toho co psala, jsem poznala, že se známe. Ahoj Pavlo, zdraví Jarka.
30. lis 2007 v 16:44  • Odpověz
Seri jsem taky bezradná, Kristýna je říjnová takže v únoru byla 4.měsíční a neměla jsem na ní autosedačku vajíčko, ale už tu větší. Měla kombinézku a deku. Teď jsem si koupila taky ten "nožičkový" :slight_smile: fusak a mám od kamarádky půjčenou autosedačku s nánožníkem, říkám si jestli jsem se s tím fusakem neunáhlila. Zase si říkám, že může být i místo kombinézky do kočárku.
Pavli ty chodíš pracovat? Nepřijde ti líto, že nejsi víc s malou? Promiň mi ty blbý otázky, ale známá začala chodit do práce když měl syn půl roku - střídali se s manželem - když jsem s ní mluvila tak říkala, že už by to neudělala.
30. lis 2007 v 16:50  • Odpověz
Moni ona chodí malá se mnou a chodím skoro denně tak na dvě tři málokdy na víc hodin, takže se to dá. Někdy teda hlída taťka ale to jen na chvilku. Na stálo bych do práce nešla ted přemýšlím že bych to vyměnila za hlídání dětí, penízky potřebujem tak se musím snažit.
30. lis 2007 v 17:34  • Odpověz
Pavli tak to jo - ta známá právě chodila každý den do oběda a dva dny v týdnu myslím i na dvě hoďky odp., ale to nevím jistě. Právě penízky jsou třeba.
30. lis 2007 v 17:59  • Odpověz
Moni na takhle dlouho bych ani nešla ted jsem měla nabídku a nějak ji nechci vzít kam s malou a měla bych pocit že bysme obě byli o něco připravený, takhle to vydržíme a je to v pohodě. Od ledna začínám ještě dělat papíry a jeden den tam pojedu zadat věci do pc a vzít si další podklady, ale to by mělo být v pohodě. Většinu budu dělat doma.
30. lis 2007 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky,
ještě nerodím,ale už bych ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen nám nešel net,takže jsem stále 2v1.Nějak nestíhám dočítat,snad jsem nic neprošvihla.Koukám,Marky stále taky celá? :sweat_smile:
30. lis 2007 ve 20:20  • Odpověz
Seri: já si myslím, že ten nánožník je zbytečnej, pokud budeš dávat mimčo do fusaku :wink: Já ho taky nemám, normálně ho obleču a přikryju dekou...s ním jenom venkem přeběhnu, ani ho nedávám do fusaku, do auta nastupuju v garáži a u našich to přeběhnu rychle :wink:.Asi taky záleží jak často budete cestovat autem a jaké máte auto,jestli ho rychle vytopíte a nebo začne topit, když dojíždíte do bodu B :grinning:
30. lis 2007 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ráno, trochu jsem vás přelouskala.

seri-nánožník bych taky nekupovala. Myslím,že fusak a deka je dost. Pohyby jsem taky dlouho cítila dole, myslela jsem, že mám prcka obráceně a mudra mi řekla,že někdo má miminko níže a proto jsou dole ty pohyby intenzivnější. Mimičo jsem měla hlavičkou dole, takže mě bubnovalo do močáku asi pěstičkama. Neboj určitě ho máš správně. A taky jsem dopředu hlásila, že pohlaví nechci znát, aby mi ho omylem neřekli. A docela mě mrzí, že hodně lidí v okolí si myslí, že to víme a nechceme říct. :angry: Nevím co je na tom k nepochopení,že se chceme nechat překvapit. Stejně jestli je to "to" či "ono" už nezměníme.

nikitka-chodila jsem plavat s malým ještě do plavečáku a nemůžu si stěžovat.Na Sojčáku to vede ta samá paní jako tenkrát /p. Tichá/, chodila tam kamarádka a nic špatného jsem neslyšela. Ovšem až na cenu, je to tam oproti plavečáku podstatně dražší, ale přesně Ti nepovím. Já tam chodila na aqua aerobic a je to tam moc pěkný, pro mrňata solidní zázemí.

marky-já to vidím,že opravdu porodíš dřív než já.Podle těch tvých bolestí Ti už trochu pracuje děloha. Já žádný bolesti, žádný tvrdnutí.Čípek mám měkký,ale nezkrácený a hlavička prý je sice nízko,ale ještě nesestoupila.A to se snažím pořád něco dělat a chodit. A taky mám pocit,že asi prasknu, všechno mi vadí. Jak se hýbu tak to jde,ale ty večery jsou fakt o ničem. Tuhle jsem říkala manželovi, že už mě nebaví chodit jak kačena, nicméně mi odvětil, že je to ještě dobrý, dokud nemám blány. :grinning: Moc vtipný,když to nemusí tahat. Taky jsem nevrlá, ale manžel je naštěstí trpělivej. Horší je to s malým,toho už má nemobilnost dost štve. Nijak to nedává najevo, na mimčo se těší, ale vidím na něm, že už chce zpátky svou netěhu maminku :wink:

Tak mám vařeno od včera a dnes budeme dělat vánoční výzdobu. I když já už jí skoro mám, krátím si chvíli motáním věnečků apod. Jenom mi to do vánoc asi opadá :frowning2: Musím do oken nandat blikátka a na to se těší Tomášek. Radši se ho neptám jestli se těší víc na mimčo nebo na Ježíška. :wink: :grinning:
:grinning: :wink: :grinning:
1. pro 2007 v 06:38  • Odpověz
Holky máte mezi ssebou tel čísla aby jste poslali sms, že je míma mezi námi??? Že bysme mohli oslavovat dřív než se vrátíte z porodnice????
2. pro 2007 v 07:41  • Odpověz
Čau holčiny, o víkendu jsem byla nějaká zaneprázdněná, ani jsem se sem nedostala.

Makyb - tak jsi celá a my si už myslely... :wink:. Já dělala včera adventní věnec, abysme ho ještě stihli zapálit. Jinak výzdobu nemám, ale říkala jsem si, až dodělám takový malý vánoční úklid, tak to pak všechno nazdobím jako každý rok...

holky a dík za rady s nánožníkem, takže ho kupovat nebudu

Pavlusa - já na nikoho mobil nemám, nevim, jak ostatní holky, ale asi taky ne.
3. pro 2007 v 10:06  • Odpověz
Ahojky, tak jsem byla včera v Písku kvůli mateřské a konečně vyřídit nový řidičák a děs celou cestu zpět Karolína skřípala zubama to se zase naučila věc. Dneska je nějaká protivná tak uvidíme co se z toho vyklube.
A co vy holky jste celé????
4. pro 2007 v 19:31  • Odpověz
Ahojky,
pavli já prý taky skřípu zubama, když spim, ale já o tom vůbec nic nevim :sweat_smile: :grinning:
Holky se neozvývají, tak uvidíme, co se děje.
Já dneska strávila skoro celý den v Táboře, jsem uťapkaná, tak půjdu brzy ležet. Chystáme se dělat novou kuchyň, tak jsem obíhala kuchyňský studia. Budeme jí dělat na začátku ledna, tak snad do tý doby vydržim, protože budeme mít trošinku rozkopanej byt (ne doslova, ale bordel z toho určitě bude). Kdyby se chtělo náhodou miminko hlásit na svět dřív, tak mu budu muset domluvit.
4. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz
Seri to zvládneš mě od ledna vyhrožovali že se dere na svět jenže já prohlásila, že kdyby to bylo před 37 že pojedu rodit rovnou do Písku a to se mi nechtělo, tak jsem si řekla že prostě rodit nebudem a rodili jsme 37+1 :grinning: a vybrala jsi aspoň dobře?
Kajdula už konečně usnula, manža taky chrní a mě se teď nějak nechce.
4. pro 2007 ve 21:33  • Odpověz
Tak jsem taky ještě vzhůru, nakonec jsem únavu přemohla a teď se mi už nechce spát. Jestli jsem vybrala dobře, to nevim, ale snad jo. Mám nabídky asi od 4 firem, a je dost zajímavý, že se např. ta nejlevnější liší od nejdražší o 40 tisíc !!!! což je fakt dost. Už jsem pro jednu firmu rozhodnutá, teď to chci dojít do konce týdne už napevno objednat, aby se to všechno včas stihlo.

Dneska jsem ještě pokoupila pár dárečků, už mi toho moc nezbývá. Akorát ten vánoční úklid mi moc nejde, vůbec mě to neba. Včera jsem myla všechny okna a prala záclony a to bylo vše, co jsem zvládla. Za den úspěch, ne? :grinning:
4. pro 2007 ve 22:53  • Odpověz
Tak už jsem tady znova, od 4 hodin nemůžu spát :confused: . To mě prcek asi už trénuje, spala jsem jen necelých 5 hodin a teď si připadám krásně vyspalá.
Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli jste si při zařizování výbavičky daly postýlku domů před porodem nebo jste čekaly až bude mimi? Naše příbuzná, od které budu mít postýlku půjčenou, říkala, že by postýlka neměla být doma (stejně jako kočárek). Ale já bych si jí ráda jaksi připravila, tak mi to přijde divný, tak nevim :sweat_smile:
5. pro 2007 v 06:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem stále celá. Myslím, že mi odchází zátka, ale jen malinko a jinak se nic neděje. Dnes jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá. Večer ještě odbydu s malým čerty. Nějaký pořadný Lucifer by mě mohl vylekat a mohly by jsme jet :grinning: Jenže mám pocit, že jak si to takhle naplánuju, tím spíš z toho nic nebude. A už mě to fakt nebaví, i z posledního trika , které jsem mohla nosit mi leze pupek.
Pavluša-mě prvně mudra vystrašila asi ve 24.tt, že mi měkne čípek a průběžne mi byl doporučován klidový režim, který jsem víceméně nedodržovala. No a teď budu držet jak slonice :wink:
seri a pro jakou firmu jste se rozhodli? My máme kuchyň od Kodada z Opařan. Jsem spokojená, máme od něj v podstatě vše. Je to sice dražší než koupit to hotové, ale my máme dost netypické místnosti a měli jsme problém něco poskládat, tak jsme to vyřešili takhle. Jenom ta dodací lhůta by mohla být lepší, pořád jsme ho museli uhánět.
Jinak mě už z uklízení hrabe, pořád si říkám, že vše musím mít naleštěné, kdyby jsem třeba jela. Nejhorší je, že jak jsem neohrabaná, tak uklidím a pak mi něco upadne, něco vyleju apod. A musím nadávat jen sama sobě.
Navíc jsem se porodu vůbec nebála a teď se do mě zakousla mrška strach. Nejen z porodu, ale i z toho co bude pak. A hlavně aby vše bylo ok.
5. pro 2007 v 06:50  • Odpověz
My jsme si vybrali z Oresi. Je to levnější kuchyně, i když jsem slyšela od kolegyně z práce, že prý není tak kvalitní (snad to není pravda), ale nabízejí nám i nejrychlejší dodání, nejlevnější cenu, atd... a hlavně se mi i líbí ty kuchyňky, co mají vystavené v obchodě, takže proto. Kdybysme na to tak nechvátali, tak bych se třeba i rozhodla jinak, ale tlačí nás čas...tak snad jsme se neunáhlili...jo a spotřebiče si dodáme sami, takže u těch si chci vybrat kvalitnější značky.
Já dneska čerty nijak prožívat nebudu, jindy jsem chodívala za anděla, ale letos to přenechám někomu jinému. Ale připravila jsem pro manžu i pro sebe malý pytlíček se sladkostma, dělám to tak každý rok. On jde za čerta, tak jsem zvědavá, jak a kdy dorazí domů :sweat_smile:
5. pro 2007 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem se sem calý den nemohla dostat, pořád mi to hlásilo, že stránka nejde zobrazit - tak jsem se pustila do oken, umyla jsem je a udělala výzdobu. Jinak mě taky nic nebaví ani to nakupování dárků - protože je všude plno lidí a připadám si jak slon :grinning:. Ještě my zbývá nábytek a skleničky ve stěně a tak.
makyb - neohrabaná jsem taky a čím dál tím víc, pořád něco honím po zemi a ohnout se pro to mi dá pořádnou fušku :grinning: , protože mi teď narostlo břicho jak kdybych měla za chvíli porodit.Co budu dělat v lednu a únoru nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Porodu se taky bojím když jsem čekala první tak mi to ani tak nepřišlo, teď jsem ze všeho vyklepaná.
seri postýlku jsem měla připravenou dopředu, kočár jsme vzvedávali cestou z porodnice. Zrovna v něděli jsem se domlouvala s mamkou, že si jí od nich vezmeme po novém roce ať to mám připravený a nic neříkala, když jsem jí říkala, že máme koupený kočárek tak šílela jestli ho nemáme doma. Tak si myslím, že na postýlku se to nevztahuje - kam bys dala pak mimčo až přijdete domů? A připravovat to až pak mi přijde divný.
5. pro 2007 ve 13:02  • Odpověz
moni já si taky myslim, že tu postýlku přivezeme dřív. Jo a s uklízením - taky mi to dělá problémy a hlavně mě to šíleně nebaví :angry: . Bříško mi taky překáží v ohýbání, ovšem nejhorší je to, že už začínám funět i u zavazování bot.
Nakupování dárečků mě baví, krámky obíhám většinou dopoledne, kdy ještě není takovej šrumec. Už mi chybí pár věcí dokoupit, no a taky balící papír. Ovšem cukroví, to nemám ani jeden druh a myslim, že to s tim letos nebudu nějak přehánět. Stejně to u nás nikdo nejí, takže mi budou stačit max. 3-4 druhy.

Jinak dneska jsem byla na návštěvě u bývalý kolegyňky z práce, která má 4-měsíční holčičku, ta byla tak nádhernáááá a hlavně hodňoučká, už se taky moc těšim na ten náš uzlík :slight_smile: .

Co ta Marky, to už je podezřelý, že se tak dlouho neozývá... :dizzy_face:
5. pro 2007 v 17:41  • Odpověz
seri s tím pečením to taky nebudu přehánět, budu péct jenom kvůli Kristýne protože už se ptala jestli mi může pomáhat a aby měla něco do školy na besídku. Na odbyt to pak nejde a já se tím cpát nemůžu. Jo a na ty okna jsem se přemlouvala 14 dní, mamka mi to rozmlouvala abych nikde po oknech nelezla a nespadla, ale už to mám hotový, mám z toho dobrej pocit. Dárečky už taky nějaký mám, ale nejhorší je že se mi nechce jet ani do toho města - jsem nějak lenivá. Teď budu přemýšlet kam to schovat - zatím to vozím v kufru.

My byli v sobotu u známých, mají 2měsíční holčičku, taky jsem z ní byla unešená a už se těším na tu naší a zároveň mám trochu z toho všeho strach, abych to všechno zvládla. S prvním těhu jsem si to nějak nepřipouštěla, ale asi to bylo tím, že jsem byla mladší :sweat_smile: a od šestého měsíce jsem měla docela smutné starosti tak jsem si to nepřipouštěla.
5. pro 2007 v 18:35  • Odpověz
Ahojky Seri já jsem postýlku připravila asi týden než jsem jela do porodnice, a všechny holky co znám ji připravili předem. Kočárek ten ne ten byl u manžovýho bráchy, ten bych doma nechtěla ale kočár jo.
Moni určo to všechno zvládneš levou zadní kor když máš takovou pomocnici.
Jinak mě taky dost často nejdou stránky otevřít tak nevím
5. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky,
žádný čert mě do porodnice neodnesl :frowning2:
Včera jsem byla na kontrole,na monitoru je klid a mudra říkal,že se zatím nic neděje.Trochu brutálněji mě vyšetřila,ale prý se za týden uvidíme :wink: Mám z toho radost,v sobotu jsme pozvaný kamarádovi na narozky a já myslela,že už se podobným akcím vyhnu.Nikam už se mi totiž nechce,už na sebe nemůžu ani koukat.

Moni-taky mám obyvy jak to všechno zvládnu a vánoce k tomu,navíc začínám bulet kvůli kravinám.Hormony pracují.A včera mě potěšil malej,prý ho čerti nemůžou odnest, protože kdo by mi pak s tím miminkem pomáhal :grinning: no evidentně neví co ho čeká.A pravidelně když pro něj jdu do školky,tak tam drandí s kočárkem.Má ale docela závodní rychlost,bude muset pak ubrat :wink:

Jinak pečením se letos zabývat nebudu.Nejen kvůli tomu,že jsem těhu.My to moc nejíme,rok co rok to putuje do mrazáku a z mrazáku babičce ke slípkám :grinning: možná udělám nějaký koule za studena a něco mi napeče mamka.
Místo pečení si udělám knedlíky do mrazáku.To aby chlapci po narození mimča nejedli chudáci jen párky,ale občas knedle s vajíčkem.Nějaký čas budeme žít vyloženě zdravě. :sweat_smile:

Postýlku taky máme doma,postavenou,ale nepovlečenou.Zbytečně by se mi do ní prášilo.Ale kočár doma nemáme.A u prvního jsme to měli taky tak.

Marky se opravdu dlouho neozvala,tak už to má myslím za sebou.
Stránky mi taky občas nejdou zobrazit.A ono to není na škodu,alespoň toho víc doma udělám :wink:
6. pro 2007 v 06:49  • Odpověz
Ahoj
mabyb s cukrovím to u nás bylo stejně, tak letos upeču jenom rohlíčky a linecké. Doma to nikdo nejí a když přijedeme k mamce tak by se protrhli :wink: , docela mě s tím štvou. Já jsem bulela kvůli všemu hned na začátku těhu teď se to srovnalo, myslím, že můj čas ještě přijde :wink: . To jsou malý rozumbradové, ale jsou rozkošný s jakou vážností to řeknou i tě to potěší a dojme :wink:.
S Marky je to podezřelí, že se takhle dlouho neozývá - naposled psala, že poslíčci poslíčkujou až moc. Tak už jsme se třeba rozrostli :wink: .
6. pro 2007 v 07:36  • Odpověz
ahoj holky, tak já už to mám opravdu za sebou. V ten čtvrtek jak sem psala naposled, mně to opravdu docela bralo, hlavně pak asi od osmy hodiny večer to začalo být pravidelný. Manžel byl Seri ve Srmkově, tak když se vrátil domu, tak jsme jeli :slight_smile: V pátek v 1:50 mně přijímali v porodnici, bolesti sem měla po 4 minutách, ale otevřená sem byla jen na 1 prst. Vyšetření rukou teda děs, bolelo to jako prase, měli poslední volný místo na pokoji, tak díky tomu že to mám do Bn 30 km tak mně tam nechali jinak by mně asi poslali domu. No ještě že mně tam nechali protože ve 3:30 mi praskla voda. Otevřená sem byla furt málo, takže mi něco píchli a musela sem ty bolesti vydržet a čekat až budu otevřená tak akorát. Karolínka se narodila v 10:25 hodin, měla 3,05 kg a 48 cm. Porod byl docela maso, asi sem si to představovala trochu lehčí, byla sem už chvílema asi mimo sebe, manža mi mezi tlačenim dával kyslík, pak mi hupsli na břicho a bylo to. Nastřihávali mně a byla sem asi i vnitřně potrhaná, sešívala mně pak docela dobu. No a Kája prý byla trochu fialová řikal manža, já si vůbec nepamatuju jak vypadla, jestli brečela, prostě sem byla v tu chvíli mimo. No ale šití se mi hojí docela dobře, už můžu i docela v klidu sedět, břicho se mi pěkně zatahuje a z těch 12 kg sem si domu přivezla jen 4 kila. Obě jsme v pořádku, samozřejmě mám pocit že Karolínka je ze všech nejkrásnější :sweat_smile: Domu nás pustili v úterý. Jinak naše Kája měla hned při narození obrovský štěstí a to nejen že se narodila v Bn v porodnici v listopadu jako stý miminko ale taky se narodila letos jako tisící miminko tam, takže velká sláva, všichni jí chtěli vidět a v pondělí za mnou přišel ředitel nemocnice a jeho náměstci a primář, no asi 6 lidí a přinesli mi kytku a nějaký dárečky pro Káju a 19.12 jsme pozvaná na nějakou slávu a že nám ještě nějaká herečka předá nějaký dárek, tak docela hustý. :slight_smile:
Jinak Seri Bn porodnici ti můžu jen a jen doporučit, protože sem se tam nesetkala z jedinym člověkem z personálu který by se choval nějak odměřeně nebo protivně, prostě fakt super přístup. Ty první dny byli trochu blbý, protože než sem měla mlíko tak Kája už brečela hlady, pak zase sem neuměla moc kojit, s tim teda bojuju trochu i doma. No a mezi personálem je i několik lidí který jsou vysloveně zlatý. Takže asi tak. :wink:
6. pro 2007 v 17:36  • Odpověz
Marky velikánská gratulace ode mě, Jirky i našeho prcka. Myslela jsem na tebe a jak píšeš, tak jste to zvládly. Je to super a ještě jednou tobě i manželovi moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
S tou porodnicí jsi mě potěšila, takže tam chci už na 100%. A s tím, že jste byli tisící, tak to je fakt bomba :slight_smile:.
Tak až budeš mít pak někdy čas a náladu, tak sem hoď fotečky malý, ať se můžeme pokochat.
6. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz
Blahopřeju ke Karolínce Marky. Ať jste holky obě v pořádku a hezky rychle se rozkojíš. Normálně mám při přečtení slzičky štěstí v očích. Jo a Karolína vítá malou Karolínku :wink: Jo a tu oslavu hodně dokumentujte ať malá vidí jaká je slavná už od mala.
Já musím letět v 8,00 mám být s Kájou na ko v nemocnici tak pádím a těším se na fotečky papa
7. pro 2007 v 07:19  • Odpověz
Marky, takže manžel byl u porodu? Tak to je super, já doufám, že ten můj taky půjde, no a když ne k samotnýmu porodu, tak bude se mnou aspoň v tý první době porodní. Ráda bych ho vzala na kurz tatínků, který bude v lednu, ale on se k tomu moc nemá :frowning2: , tak snad ho ještě přemluvim.
A dávala jsi tu pupečníkovou krev nebo ne? Já o tom uvažuju, tak se musim ještě zeptat dr. a taky mu musim nahlásit, že chci rodit v Bn.
A byla jsi na normálním pokoji nebo jsi měla nadstandart? A rodil někdo současně s tebou nebo se mohli věnovat jenom tobě? A používala jsi vanu nebo tu sprchu s míčem, jak tam mají? To je otázek, co :sweat_smile:
7. pro 2007 ve 13:47  • Odpověz
Seri to je normální že máš tolik otázek buď ráda že se máš koho zeptat to já neznala nikoho kdo by v poslední době tady rodil. A raději bych to nechala na manžovi jestli chce nebo ne ale asi bych nepřemlouvala, aby jsi pak nemusela hlídat ještě jeho.
7. pro 2007 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky,

Marky velká gratulace,přeju hodně zdravíčka,mlíčka a pohodičky.A musím se přiznat,že Ti i trochu závidím.Já už chci taky :wink: Moc to ale nevypadá,koukala jsem na prosincovky,tam roději jak na běžícím pásu a já tady straším.No co nadělám,na jeden prst jsem otevřená,ale to asi k tomu nestačí.Navíc teď nemám takové nutkání na záchod,tak doufám,že mi mimčo nevyjelo nahoru :grinning: Mimo to,že mi pupík překáží,se cítím jaksi netěhotně :sweat_smile:
Marky na šití jsem si pořídila dubovou kůru,hodně holek si jí chválí.

Seri-když s Tebou manža vydrží u první doby porodní,tak pak si to myslím nenechá ujít,to už je pak chvilinka.Znám plno taťuldů co šli k porodu právě jen k té první době a nakonec to zvládli celé a bez přemlouvání :wink:
8. pro 2007 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.